УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Випуск магістрів ФІТКІ 2019 року
Середа, 13 лютого 2019, 09:40

31 січня 2019 року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників – 141 магістра та 28 бакалаврів ФІТКІ.

На святі в коференц-залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ФІТКІ, студрада факультету.

З привітальним словом до випускників звернулися декан ФІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент Войтко В.В., завідувач кафедрою комп’ютерних наук професор Яровий А.А., заступник завідувача кафедрою обчислювальної техніки доцент Крупельницький Л.В.

Декан ФІТКІ Азаров О.Д. Заступник декана ФІТКІ Войтко В.В.

Заступник зав. кафедрою ОТ Крупельницький Л.В. Завідувач кафедрою КН Яровий А.А.

Привітати магістрів прийшли наші випускники минулих років, провідні програмісти відомих ІТ-фірм: випускник магістратури з кафедри обчислювальної техніки Олександр Решетнік та випускник магістратури з кафедри програмного забезпечення Юрій Постовий.

Олександр Решетнік Юрій Постовий

Студрада ФІТКІ підготувала чудовий концерт.

Магістри у мантіях і конфедератках отримали дипломи. Вітаємо їх з цією важливою подією, бажаємо успіхів та нових професійних перемог!

Слід відмітити високу якість підготовки цьогорічних магістрів. Серед випускників 2019 року 15 магістрів отримали червоні дипломи.

Спеціальність 121 - «Інженерія програмного забезпечення» (10 магістрів отримали диплом з відзнакою):

Гаврилюк Роман Олександрович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Демчук Сергій Васильович (переможець ІТ- конкурсів, учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Копитко Наталія Олександрівна (іменна стипендіатка Президента України, переможець багатьох міжнародних ІТ-конкурсів та міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, тренер гуртка з 2D-графіки студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ФІТКІ),

Король Денис Сергійович (переможець ІТ-конкурсів та хакатонів, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика», староста групи 1ПІ-17м),

Кушнір Максим Васильович (переможець міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, переможець ІТ-конкурсів та хакатонів, учасник науково-технічних конференцій),

Отришко Володимир Олександрович (переможець ІТ-конкурсів та хакатонів, учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Слободяник Денис Сергійович (переможець міжнародних ІТ-конкурсів, учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, переможець Всеукраїнських і обласних змагань із шашок),

Сніцар Віталій Віталійович (учасник науково-технічних конференцій, староста групи 2ПІ-17м),

Ставицький Павло Валерійович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, переможець багатьох міжнародних і Всеукраїнських ІТ-конкурсів і хакатонів, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика»),

Чайковський Денис Володимирович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій).

Всього кафедра програмного забезпечення випустила 46 магістрів спеціальності 121 денної форми навчання, з них 32 бюджетники, 13 контрактників, 1 іноземець та 10 бакалаврів заочної форми навчання, з них 3 бюджетники, 6 контрактників, 1 іноземець.

Спеціальність «Комп’ютерні науки» (5 магістрів отримали диплом з відзнакою):

Гаврилюк Олександр Миколайович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, активіст студентського самоврядування ФІТКІ),

Корчиста Ольга Вячеславівна (учасниця науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Лудан Дар’я Віталіївна (учасниця науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, двічі була іменною стипендіаткою Президента України, переможець багатьох Всеукраїнських і міжнародних ІТ-конкурсів і хакатонів, переможець багатьох міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика», ввійшла в сотню кращих студентів України за програмою Завтра.UA, активістка студентського самоврядування ФІТКІ),

Тасьмук Дмитро Ігорович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Уштаніт Вадим Вікторович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій).

Всього кафедра комп’ютерних наук випустила 41 магістра спеціальності 122 денної форми навчання, з них 19 бюджетників, 22 контрактники та 7 бакалаврів заочної форми навчання, з них 4 бюджетники, 3 контрактники.

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія»

Всього кафедра обчислювальної техніки випустила 36 магістрів спеціальності 123 денної форми навчання, з них 20 бюджетників, 13 контрактників, 3 іноземці та 11 бакалаврів заочної форми навчання, з них 3 бюджетники, 8 контрактників.

Спеціальність «Кібербезпека»

Всього кафедра захисту інформації випустила 28 магістрів спеціальності 125 денної форми навчання, з них 14 бюджетників і 4 контрактники.

З привітальним словом до випускників та викладачів звернулася випускниця 2019 року Даша Лудан, яка подякувала викладачам за їх працю, згадала чудове студентське життя та побажала усім випускникам успіху у дорослому житті.

Випускниця магістратури 2019 року Даша Лудан

Пишаємося нашими випускниками!

 
ПОДЯКУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ОТРИМАЛА ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Середа, 13 лютого 2019, 09:32

За наказом Міністерства освіти і науки України № 536-к від 22 грудня 2018 року Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Войтко Вікторію Володимирівну – кандидата технічних наук, доцента кафедри програмного забезпечення, заступника декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з навчально-виховної роботи.

Войтко В.В. отримала подяку Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Відзнаку Войтко В.В. вручив ректор вишу Володимир Грабко на Вченій раді Вінницького національного технічного університету.

Вітаємо Вікторію Володимирівну з нагородою та бажаємо нових професійних успіхів!

 
Результати 1-го туру конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19 н.р.
Середа, 13 лютого 2019, 09:22

Підбито підсумки 1-го туру конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua Фонду Віктора Пінчука 2018/19 н.р. Головна мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

До участі у Конкурсі-2018/19 н.р. було подано документи від 576 студентів з 97 закладів вищої освіти України. Журі визначило загальний рейтинг конкурсантів. За результатами програми було обрано 497 кращих студентів для участі в 2-му турі програми, який передбачає оцінювання наукової роботи студентів, поданої на конкурс.

Переможцями 1-го етапу конкурсу стали восьмеро студентів Вінницького національного технічного університету:

п’ятеро студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

Андрій Андреєв (магістрант кафедри програмного забезпечення, гр.2ПІ-18м),
Олександр Недоснований (магістрант кафедри обчислювальної техніки, гр.2КІ-18м)
Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м)
Алла Штокал (студентка кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б)

Михайло Кренцін (студент кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б)

та студенти ВНТУ Володимир Павлов, Діана Гладка і Олег Сидорук.

Вітаємо наших студентів! Бажаємо їм успіхів у наступному етапі конкурсу.

 
Гучна закордонна перемога студентки ФІТКІ в Австрії
Середа, 13 лютого 2019, 09:17

5 січня 2019 року у Відні (Австрія) було підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «Sounds and Rhythms of Vienna»». 2 місце у конкурсі посіла студентка 1-го курсу ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Юлія Цвєткова (гр.2КН-18б). Керівник роботи – професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Вітаємо Юлію Цвєткову та її керівника Олександра Романюка з гучною перемогою!

 
Гучні закордонні перемоги студентів ФІТКІ в галузі комп’ютерної графіки у 2018 році
Середа, 13 лютого 2019, 09:05

У 2018 році студенти ФІТКІ, активісти студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує при кафедрі програмного забезпечення, отримали 4 гучні перемоги на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки у країнах далекого зарубіжжя.

Так магістрантка кафедри програмного забезпечення Наталія Копитко (гр.1ПІ-17м) отримала Гранд-прі на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «The Official International Concourse «Le Saison Stars AU BRUSSEL»», що проходив 24 січня 2018 року в Брюселі (Бельгія).
Студент 3-го курсу кафедри програмного забезпечення Олексій Бігас (гр.2ПІ-15б) на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «International Competition «Star of the Dublin the Official International Competitions in Europe»», що проходив 14 квітня 2018 року у Дубліні (Ірландія), отримав 2 місце.

Студентка 1-го курсу кафедри програмного забезпечення Софія Мошенська (гр.2ПІ-17б) на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «International Competition «Spain Star Production»», що проходив 24 квітня 2018 року у Мадриді (Іспанія), отримала 2 місце.
Студентка 1-го курсу кафедри комп’ютерних наук Юлія Цвєткова (гр.2КН-18б) на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «International Competition «EURO Vision London Star»», що проходив 9 листопада 2018 року у Лондоні (Великобританія), отримала 2 місце.

Пишаємося досягненнями наших студентів!

 
Студент ФІТКІ – стипендіат Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради
Середа, 13 лютого 2019, 08:59

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №36 від 28.01.2019 року стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на 2 семестр 2018/2019 навчального року призначено четвертокурснику ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Кудрявцеву Дмитру (гр.2КН-15б).

Кудрявцев Дмитро є відмінником навчання, середній бал успішності – 5,0. Активно займається науковими дослідженнями в галузі нейронних мереж, спортивним програмуванням та розробкою програмних продуктів Є учасником 6-и науково-технічних конференцій та автором 17-ти наукових публікацій.

Дмитро є активним учасником студентського самоврядування ФІТКІ та проводить профорієнтаційну роботу (адміністрування групи «Neurogaming::Комп'ютерні науки::ВНТУ» в соціальній мережі Facebook).

Вітаємо Дмитра з отриманням стипендії облдержадміністрації та обласної Ради!

 
Студенти ФІТКІ – переможці Всеукраїнського конкурсу з комп’ютерної графіки «Україна космічна»
Середа, 30 січня 2019, 10:00

Студенти ФІТКІ, які активно займаються в студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує при кафедрі програмного забезпечення нашого вишу, взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі з комп’ютерної графіки «Україна космічна». Конкурс проводив Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (м. Дніпро).

Переможцями конкурсу стали:

1 місцеЦвєткова Юлія (кафедра КН, гр.2КН-18б);

2 місцеЛудан Дар’я (кафедра КН, гр.2КН-17м);

3 місцеОстровська Вероніка (кафедра ЗІ, гр.1БС-17м).

Грамотами за повноту використання програмних засобів у Всеукраїнському конкурсі з комп’ютерної графіки «Україна космічна» нагороджено:

Нечипорука Миколу (кафедра ОТ, гр.2КІ-17б),

Копитко Наталію (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м),

Білика Владислава (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м),

Недоснованого Олександра (кафедра ОТ, гр.2КІ-18м),

Невського Владислава (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17б),

Сороку Сергія (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б),

Липач Марію (кафедра КН, гр.2КН-16б),

Мельник Любов (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б)

та Заквацького Сергія (кафедра КН, гр.2КН-18б).

Керівниками переможців конкурсу є викладачі кафедри програмного забезпечення професор Олександр Романюк та доцент Вікторія Войтко.

Робота Цвєткової Юлії, яка посіла 1 місце на конкурсі

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Студент ФІТКІ – призер Чемпіонату України з легкої атлетики
Середа, 30 січня 2019, 09:56

24-26 січня 2019 року у місті Суми пройшов командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих у приміщенні. У змішаній естафеті у складі збірної команди Вінницької області на дистанції 4 по 400 метрів 2-ге місце виборов магістрант ФІТКІ Недоснований Олександр (гр.2КІ-18м). Старт у Сумах був одним із кінцевих етапів у підготовці до головного старту зимового сезону – Чемпіонату України серед дорослих і молоді, який пройде 5-9 лютого також у Сумах.

Вітаємо Олександра з перемогою і бажаємо успіху у наступних змаганнях!

 
Студент ФІТКІ – на Кубку України з армспорту
Середа, 30 січня 2019, 09:52

З 15 по 17 грудня 2018 року в місті Одесі пройшов 18 Кубок України з армспорту серед професіоналів. У змаганнях взяли участь більше 150 спортсменів.

Чорний Денис, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (група 2КН-16б) виборов 5 місце у ваговій категорії 65кг.

Вітаємо Дениса з гарним виступом та бажаємо йому перемоги на наступних змаганнях!

 
Студент ФІТКІ – призер Всеукраїнського турніру з легкої атлетики
Середа, 30 січня 2019, 09:48

11-12 січня 2019 року у місті Києві пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з легкої атлетики, перші традиційні змагання нового року — "XXIII Різдвяні старти"

Участь у турнірі взяв магістрант ФІТКІ Недоснований Олександр (гр.2КІ-18м). Саша чудово виступив на турнірі і посів 2 місце серед молоді(U23) з особистим рекордом у приміщенні з бігу на 400 метрів.

Вітаємо Олександра з перемогою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 90
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.