УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Відкрита Першість ВНТУ з кульової стрільби
Четвер, 28 листопада 2019, 11:04

12 листопада 2019 року у стрілецькому тирі ВНТУ відбулася відкрита Першість з кульової стрільби. Участь взяли 38 студентів ВНТУ з різних факультетів. У вправі ПП1 (пістолет пневматичний 10 пострілів) 2 місце посів студент ФІТКІ з кафедри захисту інформації, член збірної Вінницької області, КМС України Пилявець Ігор (гр.1БС-19б).

Бажаємо Ігорю перемоги на Універсіаді області серед ВНЗ!

 
XV літня Універсіада закладів вищої освіти Вінницької області з настільного тенісу
Четвер, 28 листопада 2019, 10:59

У спортзалі Вінницького кооперативного інституту 12 листопада 2019 року фінішувала XV літня Універсіада закладів вищої освіти Вінницької області з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь шість ВНЗ Вінниччини. Збірна команда ВНТУ, у складі якої виступала студентка ФІТКІ Дищук Юліанна (гр.1КІ-16б), посіла третє командне місце.

Дищук Юліанна – друга праворуч

Вітаємо Юліанну з перемогою!

 
Відкрита Першість ВНТУ з баскетболу
Четвер, 28 листопада 2019, 10:55

5 листопада 2019 року у спортивному залі ВНТУ відбулася відкрита Першість ВНТУ з баскетболу (3х3). 2 місце посіла команда, у складі якої грали студенти ФІТКІ Хомяченко Руслан (1БС-18м) та Прокопчук Кирил (2КН-16б). Призери змагань були нагороджені дипломами Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

У березні 2020 року відбудеться Чемпіонат з баскетболу (3х3) в залік Спартакіади ВНТУ серед збірних команд навчальних факультетів. Бажаємо нашим студентам перемоги!

 
Осінні перемоги у спортивному туризмі студентів кафедри ПЗ
Четвер, 28 листопада 2019, 10:49

Студенти кафедри програмного забезпечення (ФІТКІ) Роман Іванов (гр.1ПІ-16б) та Андрій Гижа (гр.1ПІ-18мс) захоплюються спортивним туризмом.

Роман Іванов – ліворуч, Андрій Гижа – праворуч

Цієї осені наші студенти отримали низку спортивних перемог.

Зокрема, на Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму «Волинь 2019», що проходили 3-6 жовтня 2019 року, Андрій Гижа у складі Вінницької збірної команди у загальному заліку посів 3 місце. Змагання були для дорослих і мали IV клас складності.

Андрій Гижа – другий праворуч

На Відкритому кубку області з пішохідного туризму «Сабарівська Осінь - 2019», що проходив 18-20 жовтня 2019 року на IV дистанції «Крос-похід» Роман Іванов у складі команди посів 3 місце, а на IV дистанції «Рятувальні роботи» Роман Іванов та Андрій Гижа у складі команди посіли 4 місце.

На дистанціях «Сабарівської Осені - 2019» наші спортсмени Роман Іванов та Андрій Гижа виконали спортивний розряд КМС країни зі спортивного туризму.

«Сабарівська Осінь - 2019»: Андрій Гижа – крайній праворуч, Роман Іванов – другий праворуч

01-03 листопада 2019 року у місті Тернопіль проходив відкритий чемпіонат зі спортивного туризму – пішохідний туризм «Файний листопад».

Перед стартом на чемпіонаті «Файний листопад», м.Тернопіль

На чемпіонаті «Файний листопад» на IV дистанції «Крос-похід» у складі команди Роман Іванов та Андрій Гижа посіли 4 місце.

Вітаємо Романа і Андрія зі спортивними перемогами, які вони вибороли цієї осені!

 
Студентки ФІТКІ – на жіночому ІТ-Саміті у Польщі
Четвер, 28 листопада 2019, 10:42

12-14 листопада 2019 року у Варшаві (Республіка Польща) відбулася найбільша технічна ІТ-конференція для жінок у Європі – Perspektywy Women in Tech Summit. За ці три дні було створено найпотужніше середовище, яке об'єднало ентузіастів у сфері ІТ з усього світу.

Всього з України було 150 учасниць, дві з яких – Ірина Колос (магістрантка ФІТКІ, гр.1ПІ-19м) та Дар’я Лудан – випускниця ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук.

Ірина Колос ділиться своїми враженнями від поїздки: «Нам дуже пощастило стати одними з тих, хто виграв грант на безкоштовну участь у Саміті. Всі витрати покривалися за рахунок європейського проекту «IT for SHE».

Першого дня ми відвідали захід компанії Credit Suisse – однієї з найбільших міжнародних фінансових конгломератів. Дізналися про можливості працевлаштування та стажування для студентів. Після презентації кожен учасник отримав подарунки та розпочався нетворкінг, де можна було дізнатися деталі про можливості компанії.

Наступні дні проходили у виставковому центрі Варшави «EXPO XXI».

Найбільшу увагу учасників збирала головна сцена, де розкривались актуальні питання у сфері технологій та ІТ, гендерної рівності, про те, як побудувати свій кар’єрний шлях у сфері ІТ, навіть, якщо ти цим ще не займаєшся.

Bianka SiwinskaCEO Perspektywy

Важливою частиною конференції була Ярмарка кар’єри, що об’єднувала в собі понад 70 провідних компаній, серед яких були Amazon, Cisco, Facebook, Google, Intel, Mastercard, Nestle, Tomtom, P&G, Accenture. Університети Польщі пропонували освіту. У неформальній зустрічі з рекрутерами можна було більше дізнатися про можливості працевлаштування в провідних ІТ-компаніях Європи, залишити свої контактні дані та записатися на стажування. Варто зазначити, що на Ярмарці кар’єри було безліч конкурсів та різних опитувань на ІТ-тематику, за які можна було отримати призи від компаній та привезти багато сувенірів додому.

Ярмарка кар’єри

На конференції діяла зона менторів, де можна було обрати для себе наставника у галузі, яка тебе найбільше цікавить, та пройти співбесіду 1:1. Ментори безкоштовно ділилися досвідом та порадами, всі відкриті до питань. Для особистого та професійного розвитку – це дуже крута можливість!

Також для тих, хто хотів заглибитися більше у певну тематику, на території конференції проводилося безліч воркшопів з різних напрямків ІТ. Оскільки ми з Дашею обоє захоплюємося комп’ютерним дизайном, то ми обирали воркшопи саме з цієї теми.

Тож ми відвідали:

- "Design the Future with Goldman Sachs - Design Thinking Workshop" (Goldman Sachs);

- "How to improve the usability of your apps if you’re not a UX designer – 5 practical cases" (GFT);

- "Bridging the gap between UX designers and Developers" (Equinix);

- "What the hell is UX Writing?" (King).

Загалом конференція зібрала 6350 учасниць (2977 з яких отримали грант) з 52 країн світу. На Саміті виступали 150 спікерів, було представлено 80 ІТ-компаній, відбулося 154 менторських сесії.

Ось така статистика конференції.

Українська делегація – 150 учасниць Саміту

Участь у Perspektywy Women in Tech Summit – це чудова можливість саморозвитку для жінок, які розвиваються в ІТ-сфері».

 
Студент ФІТКІ – на регіональних зборах міжнародної студентської організації BEST у Чехії
Четвер, 28 листопада 2019, 10:32

BEST (Board of European Students of Technology) – це рада студентів технічних університетів Європи, яка є постійно зростаючою, молодіжною, некомерційною, міжнародною організацією для обміну досвідом та практичними навичками. Нині організація представлена у 33 країнах світу. З 1989 року BEST забезпечує співпрацю та комунікацію між студентами технічних університетів Європи.

BEST Vinnytsia є локальним осередок організації BEST у Вінниці при ВНТУ. Нещодавно члени організації BEST Vinnytsia відвідали Regional Meeting, який проходив у місті Брно (Чехія). У складі делегатів від Вінницького національного технічного університету на збори BEST у Чехію їздив третьокурсник кафедри комп’ютерних наук (ФІТКІ) Олесь Гриценюк (гр.2КН-17б).

RegionalMeeting – це збори регіону, куди входить певна кількість осередків. Стосовно осередку BESTVinnytsia, то він входить до регіону № 4 (Варшава, Відень, Вінниця, Київ, Лодзь, Братислава, Будапешт, Брно, Прага).

Під час регіональних зборів учасники відвідували тренінги, обговорювали можливі напрямки розвитку осередків та організації BEST у цілому, обмінювалися досвідом, знайшли нових знайомих з різних куточків Європи, дізналися більше про культуру інших країн.

Долучайтеся до спільноти BEST!

 
Студенти ФІТКІ – на конференції «Esri European Developer Summit» у Берліні
Четвер, 28 листопада 2019, 10:22

Студенти 4-го курсу з кафедри комп’ютерних наук (ФІТКІ) В'ячеслав Клямчук (гр.1КН-16б) та Олександр Бєлов (гр.1КН-18мс) відвідали конференцію «Esri European Developer Summit», яка проходила у Берліні з 4 по 6 листопада 2019 року.

Олександр Бєлов

В'ячеслав Клямчук – праворуч

Клямчук В’ячеслав та Бєлов Олександр вивчають напрямок ГІС (Геоінформаційні системи), разом працюють над проектами.

В’ячеслав і Олександр діляться своїми враженнями від конференції:

«Конференція «Esri European Developer Summit» була спрямована на поглиблене вивчення та застосування програмного забезпечення ArcGIS компанії Esri, яке являє собою засіб створення, управління та дослідження ГІС.

ArcGIS підтримує багато платформ та напрямків використання. Це обумовило насичений графік роботи конференції. Спікери на конференції виступали у 4-5 потоках одночасно. Обрати доповідь для відвідування можна було завчасно через спеціальний додаток «Esri events», в якому можна було відмітити для себе потрібні доповіді та спікерів.

Ми разом працюємо з ArcGIS.Runtime.NET з кросплатформеною технологією Xamarin.Forms, що дозволяє нам розгортати додаток під IOS, Android та Windows з єдиної спільної кодової бази. На конференції обговорювалися технічні аспекти використання цієї технології.

Під час конференції ми брали участь у обговоренні питань розвитку і використання нових можливостей ArcGIS. Ми отримали багато корисної інформації, оскільки їхали на конференцію підготовленими та з купою власних питань. Окрім того знайшли однодумців та взяли контакти провідних розробників Esri».

В'ячеслав Клямчук – крайній ліворуч, Олександр Бєлов – крайній праворуч

Отримані на конференції знання Клямчук В’ячеслав і Бєлов Олександр обговорять на семінарі кафедри комп’ютерних наук та будуть використовувати в спеціальних дисциплінах при розробці ІТ-проектів.

 
Кафедра КН провела ІТ-Дні у ВНТУ
Четвер, 28 листопада 2019, 10:15

5-6 листопада 2019 року кафедра комп'ютерних наук (ФІТКІ) провела ІТ-Дні у Вінницькому національному технічному університеті.

Подія мала за мету познайомити старшокурсників ІТ-спеціальностей з потенційними працедавцями та зорієнтувати студентів у технічних напрямках і сучасних інформаційних технологіях, що зараз є найбільш актуальними і затребуваними.

Зі студентами спілкувалися представники фірм SteelKiwi, Miratech, Gemicle, SkySoft, Exadel, CDM, Apex.Rest, EPAM.

ІТ-компанії, що представлені у заході, беруть активну участь у житті Вінницької ІТ-спільноти та співпрацюють з ВНТУ.

 
Студенти ФІТКІ – призери хакатону «Nasa International Space Apps Challenge Vinnytsia 2019»
Четвер, 28 листопада 2019, 10:10

З 18 по 20 жовтня 2019 року вже вдруге у Вінниці проходив хакатон «Nasa International Space Apps Challenge Vinnytsia 2019».

Space Apps – це міжнародний щорічний хакатон від NASA, що об'єднує тисячі інноваторів, розробників, менеджерів, студентів, дизайнерів і просто тих, хто обожнює тему космосу. Протягом 48 годин учасники вирішують практичні завдання в одній із шести категорій дослідження космосу та навколишнього середовища.

На хакатон у Вінниці цьогоріч зібралися понад 100 людей. Активну участь у хакатоні взяли й студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Дві команди ФІТКІ стали призерами ІТ-змагання у Вінниці.

2 місце посіла команда магістрантів кафедри комп’ютерних наук у складі: Андрія Хохлова (гр.2КН-19м), Владислава Мартишева (гр.2КН-19м), Дениса Радченка (гр.2КН-19м) та Романа Добери (гр.2КН-19м).

Команда магістрантів кафедри комп’ютерних наук

3 місце посіла команда третьокурсників кафедри комп’ютерних наук у складі: Нікіти Левченка (гр.1КН-17б), Ольги Кучеренко (гр.1КН-17б), Владислави Шевчук (гр.2КН-17б) та Ігоря Шептякова (гр.1КН-17б). Наші третьокурсники розробили сайт, за допомогою якого кожен може відстежувати супутники в реальному часі, зокрема час їх польоту, місію та призначення.

Команда третьокурсників кафедри комп’ютерних наук

Вітаємо наші команди з перемогою!

Пишаємося нашими студентами!

 
Збірна викладацько-студентська команда ФІТКІ стала чемпіоном спортивних змагань з перетягування канату
Четвер, 28 листопада 2019, 10:00

До Дня університету у ВНТУ було проведено багато цікавих різноманітних заходів. Одним з найпопулярніших конкурсів традиційно був спортивний конкурс з перетягування канату між факультетами університету. За правилами змагань збірна викладацько-студентська команда формувалася з 5-ти викладачів: професора, доцента, двох викладачів й аспіранта та з 5-ти студентів. За правилами турніру викладачів замінити студентами не можна.

Збірну команду ФІТКІ очолив декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України Азаров Олексій Дмитрович.

Склад команди ФІТКІ:

Азаров О.Д.д.т.н., професор, декан ФІТКІ;

Дробанюк Ю.В.к.т.н., доцент кафедри ВМ;

Петришин С.І.к.т.н., ст. викладач кафедри КН;

Бурбело С.М.к.т.н., ст. викладач кафедри ПЗ;

Дяков Д.В.аспірант кафедри ПЗ;

Мельник М.О.студент кафедри ПЗ (гр.2ПІ-19б);

Каньоса П.О.студент кафедри ПЗ (гр.3ПІ-17б);

Стойко А.С.студент кафедри ЗІ (гр.1БС-17б);

Давидов С.Ю.студент кафедри КН (гр.2КН-18м);

Казміревський В.В. студент кафедри ЗІ (гр.1БС-17б).

Команда ФІТКІ стала чемпіоном змагань і виборола 1 місце!

Вітаємо нашу збірну команду з перемогою!

Пишаємося нашою командою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 104
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.