УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Вступна кампанія факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії 2019 року
Понеділок, 02 вересня 2019, 08:51

Завершується вступна кампанія 2019 року. Цьогоріч факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії є лідером по набору абітурієнтів у Вінницькому національному технічному університеті.

Загалом цього року студентами ФІТКІ став 321 майбутній ІТ-шник!

Зокрема, студентами кафедри програмного забезпечення, які навчатимуться за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», стали 111 абітурієнтів, серед яких першокурсниками стали 101 абітурієнт (40 студентів навчатимуться на бюджеті й 61 першокурсник навчатиметься за контрактом) та 10 осіб зараховано на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста (8 студентів навчатимуться на бюджеті та 2 студенти навчатиметься за контрактом).

Студентами кафедри комп’ютерних наук, які здобуватимуть освіту за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки», стали 84 абітурієнти, серед яких першокурсниками стали 71 абітурієнт (45 студентів навчатимуться на бюджеті й 26 першокурсників навчатимуться за контрактом) та 13 осіб зараховано на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста (8 студентів навчатимуться на бюджеті та 5 студентів навчатимуться за контрактом).

Студентами кафедри обчислювальної техніки, яка готує фахівців за 123 спеціальністю – «Комп’ютерна інженерія», став 91 абітурієнт. З них на стаціонарі навчатиметься 80 студентів, серед яких першокурсниками стали 65 абітурієнтів. Зокрема, за освітньою програмою «Комп’ютерна інженерія» навчатиметься 38 першокурсників (14 студентів навчатимуться на бюджеті та 24 першокурсники навчатимуться за контрактом) та 27 осіб навчатиметься за освітньою програмою «Системне програмування» (11 студентів навчатимуться на бюджеті та 16 першокурсників навчатимуться за контрактом). Крім того, на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста зараховано 15 студентів (12 студентів навчатимуться на бюджеті та 3 студенти навчатимуться за контрактом). На заочну форму навчання зараховано 11 абітурієнтів (1 студент навчатиметься на бюджеті та 10 студентів навчатимуться за контрактом).

Студентами кафедри захисту інформації, яка готує фахівців за 125 спеціальністю – «Кібербезпека», стали 35 абітурієнтів. З них першокурсниками стали 28 абітурієнтів. Зокрема, за освітньою програмою «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» навчатиметься 20 першокурсників (11 студентів навчатимуться на бюджеті та 9 першокурсників навчатимуться за контрактом) та 8 осіб навчатиметься за освітньою програмою «Кібербезпека критичних систем» (4 студенти навчатиметься на бюджеті та 4 першокурсники навчатиметься за контрактом). Крім того, на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста зараховано 7 студентів (5 студентів навчатиметься на бюджеті та 2 студенти навчатиметься за контрактом).

8 серпня 2019 року о 10-ій годині на ганку 1-го корпусу Вінницького національного технічного університету розпочалася перша зустріч керівництва вишу, деканів факультетів з абітурієнтами, що зараховані на 1 курс бакалаврату за повною (випускники шкіл) та скороченою (випускники коледжів) формами навчання за кошти держбюджету України. Найбільшу частку таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ.

Абітурієнтів та їх батьків щиро привітав ректор університету – д.т.н., професор Володимир Віталійович Грабко, працівники адміністрації ВНТУ прокоментували загальні організаційні питання.

Після оголошення наказу про зарахування на бюджетні місця абітурієнти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії перейшли до урочистої зали 222 ГНК, де познайомилися з деканом ФІТКІ д.т.н., професором Олексієм Дмитровичем Азаровим, який по-батьківськи поздоровив присутніх з початком нового життєвого шляху. Заступники декана ФІТКІ – з навчально-виховної роботи к.т.н., доцент Войтко Вікторія Володимирівна та з навчально-методичної роботи – к.п.н., доцент Кирилащук Світлана Анатоліївна познайомили присутніх з основними питання підготовки до навчання на найкращому факультеті університету.

Також привітали абітурієнтів професор кафедри програмного забезпечення, д.т.н. Романюк Олександр Никифорович та заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки к.т.н., доцент Крупельницький Леонід Віталійович.

Фоторепортаж з події провів доцент кафедри ОТ, к.т.н. Черняк Олександр Іванович.

Щиро вітаємо всіх зарахованих абітурієнтів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії!

 
Переможці XVII міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки
Понеділок, 02 вересня 2019, 08:44

Підбито підсумки XVII міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

Серед переможців конкурсу – 14 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, активістів студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, яка функціонує при кафедрі програмного забезпечення.

Краща 2D-растрова графіка

2 місце

Цвєткова Юлія Вікторівна (кафедра КН, гр.2КН-18б)

 

 

2 місце

Король Діана Сергіївна (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

3 місце

Черниш Анастасія Віталіївна (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місце

Сорока Сергій Юрійович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б)

 

 

3 місце

Недоснований Олександр Юрійович (кафедра ОТ, гр.2КІ-18м)

 

 

Краща 3D графіка

1 місце

Білик Владислав Олегович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м)

 

 

3 місце

Панченко Вікторія Вікторівна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17б)

 

 

3 місце

Яковенко Олеся Олегівна (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

Краще інформаційне наповнення

3 місце

Худа Денис Олексійович (кафедра КН, гр.2КН-16б)

 

 

Краща програмна реалізація

1 місце

Кренцін Михайло Дмитрович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

3 місце

Мінів Роман Петрович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б)

 

 

Краща графічна реалізація

1 місце

Кокушкін Владислав Максимович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

2 місце

Невський Владислав Станіславович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17б)

 

 

3 місце

Ель Жеддауї Хашем Ахмедович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м)

 

 

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Студентка кафедри програмного забезпечення – на симпозіумі в Афінах
Понеділок, 02 вересня 2019, 08:36

Алла Штокал, студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення (ФІТКІ, гр.1ПІ-15б), у липні 2019 року побувала на симпозіумі від організації BEST у Греції. Алла – відмінниця навчання, багаторазова переможниця міжнародних і всеукраїнських конкурсів з комп’ютерної графіки, стипендіатка Верховної Ради України, стипендіатка програми Завтра.UA, активістка міжнародної організації BEST.

Алла Штокал ділиться своїми враженнями від поїздки:

«Я вже не раз (а 4 рази!) брала участь у курсах від BEST і, за правилами програми, вже більше не могла стати учасником курсів знову. Але, на щастя, цього літа я відкрила для себе новий формат заходів від BEST – це BEST Symposia on Education. Тому, коли я їхала, то не знала, чого очікувати від симпозіуму, але те, що захід організовує осередок BESTу, мене тішило. Хоч з самого першого дня мені не вдалося потрапити на захід, оскільки мій рейс відмінили з технічних причин і довелося летіти на три дні пізніше, це не завадило мені взяти максимум від поїздки.

Сам симпозіум дещо відрізняється від курсів. На курсах здебільшого переважають лекції, практичні заняття і відвідини офісів компаній – тобто курси присвячені вивченню нового теоретичного матеріалу і закінчуються складанням іспиту. Симпозіум же побудований на дискусіях, семінарах, роботі в групах та безпосередньою взаємодією між представниками університетів і студентами з різних країн Європи.

Симпозіум відбувся у самому серці Греції – в Афінах! Протягом цих днів ми обговорювали тему різноманіття в STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) та наприкінці створили міні-збірник, що відображає ключові думки наших обговорень – переваги і недоліки різноманіття у STEM-університетах і міжнародних компаніях, важливість міжнародних програм обміну для студентів та проблеми, з якими зіштовхуються компанії, які мають інтернаціональну команду, та шляхи подолання цих проблем. Цікаво було послухати думки студентів саме із західноєвропейських університетів.

Побувала я також у кампусі Технічного університету в Афінах, де була вражена його масштабами та інфраструктурою. Зовні корпуси виглядають дуже дивно, як для університету, – всюди на стінах кольорові графіті, територія виглядає «закинутою» (можливо ще й тому, що там майже не було студентів, бо у греків канікули), проте всередині доволі модерністичний ремонт та просторі конференц-зали. Саме там ми і проводили більшість нашого часу.

Впродовж цих днів вистачало і цікавих пригод, і розваг, і навіть трохи екстриму. В один із днів у Афінах відбувся потужний землетрус (що повторився двічі в той день), який ми, звісно, відчули на собі. Довелося швидко евакуюватися з будівлі, але, на щастя, все минулось. Як потім ми дізналися, сила поштовхів була 5.2 бали. Греки кажуть, що вже звикли, оскільки таке трапляється кілька десятків разів на рік, а будівлі спеціально укріплені, тому хвилюватися не варто.

Також ми не могли не відвідати Акрополь – візитівку Афін – історичне місце, звідки відкривається незабутній вид на місто. А ще проводили час на пляжі і купалися у теплому морі. От заради тих краєвидів і блакитної води я б точно ще туди повернулась!

А ще я та кілька інших учасників залишилась після заходу на день довше, і дівчина, головний організатор, Іріда погодилася поселити нас у себе вдома. Саме тоді ми здружилися ще більше – і тепер я точно знаю, що завжди знайду дім у Афінах!

Люблю BEST за можливість поєднати подорожі і навчання, а ще – це друзі по всій Європі. До того ж такі поїздки коштують менше 11 євро (організатори безкоштовно забезпечують харчуванням та проживанням). Вважаю, що кожен повинен хоч раз спробувати взяти участь у заходах від BESTу. Не пошкодуєте!»

 
Вступ у ЗВО України 2019: головні дати
Четвер, 25 липня 2019, 07:36
 • 1 липня - доступна реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів
 • 1-10 липня - проходять творчі конкурси
 • 10 липня - починається прийом заяв і документів на вступ до вишів
 • 16 липня о 18:00 - закінчується прийом документів для тих, хто вступає на основі співбесід, екзаменів і творчих конкурсів
 • 22 липня о 18:00 - закінчується подача заяв тих, хто вступає тільки за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)
 • 26 липня - публікація рейтингових списків абітурієнтів
 • 31 липня - останній день прийому оригіналів документів
 • 1 серпня о 12-й годині - завершується зарахування на бюджет
 • 30 вересня - завершується зарахування на контракт

 

 
Міжнародний турнір з футболу – STRZEGOM CUP
Середа, 24 липня 2019, 11:36

У червні 2019 року в місті Стшегом (Польща) проходив міжнародний турнір з футболу серед юнаків віком до 19 років – STRZEGOM CUP. Участь у турнірі взяла збірна команда Вінницької області, до складу якої входить студент 2-го курсу кафедри програмного забезпечення з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Богдан Король (гр.3ПІ-17б).

Молодіжна збірна команда Вінницької області стала переможцем турніру, посівши 1 місце!

Богдан Король – третій ліворуч


Богдан успішно навчається на спеціальністі «Інженерія програмного забезпечення», захоплюється програмуванням, новітніми ІТ-технологіями. За два роки навчання в університеті був учасником і переможцем ІТ-олімпіад та конкурсів. Зокрема, був переможцем ІІ етапу Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2019» та учасником фіналу цієї олімпіади.

Вітаємо Богдана з гучною спортивною перемогою!

 
СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФІТКІ – ПРИЗЕРИ ФІНАЛУ СТАРТАП ШКОЛИ SIKORSKY CHALLENGE У ВІННИЦІ
Середа, 24 липня 2019, 11:22

У ВНТУ відбувся фінал ІТ-конкурсу стартап Школи Sikorsky Challenge.

На фіналі у ВНТУ були представники місцевого бізнесу. Обговорювали подальші плани, бачення розвитку інноваційних холдингів на базі технічних університетів, інструменти підтримки стартап-проектів.

Серед переможців фіналу – викладачі, студенти та аспіранти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Зокрема, авторами проекту-переможця «LifeLineCardio» є Ольга Крива – учениця Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді та її брат, магістр ФІТКІ, випускник кафедри обчислювальної техніки Дмитро Кривий. Вони посіли 1 місце та здобули шанс взяти участь у світовому конкурсі стартапів у Китаї. Залишилось лише вибороти ще одну перемогу — у Києві на національному етапі змагань. Журі зауважило, що це проект міжнародного рівня. При доопрацюванні його можна монетизувати і вивести на європейський ринок.

Ольга Крива отримує диплом переможця фіналу конкурсу стартап Школи Sikorsky Challenge

2 місце отримав проект «AiVia» авторів: кандидата технічних наук, викладача кафедри комп’ютерних наук Сергія Барабана, кандидата технічних наук, викладача кафедри комп’ютерних наук Володимира Озеранського, школярки Олени Ярової, студентів ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Дмитра Пантелюка (гр.1КН-15б), Вадима Плахотнюка (гр.1КН-15б) і Олесі Андреєвої (гр.1КН-15б).

Сергій Барабан та Володимир Озеранський отримують дипломи призерів фіналу конкурсу стартап Школи Sikorsky Challenge

Це автоматизована система для вирощування різних рослин. Нею можна керувати з мобільного пристрою та через Інтернет. Виконаний проект розумної теплиці на популярній для IoT (Internet of things) платформі — ESP8266. Сергій Барабан каже, що подібні системи можуть використовуватись як у школах або науково-дослідних інститутах, так і в промислових масштабах.

3 місце отримав проект «Antares», серед авторів якого є викладачі та студенти ФІТКІ: кандидат технічних наук, викладач кафедри комп’ютерних наук Сергій Барабан і студент ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Дмитро Кудрявцев (гр.2КН-15б).

Також 3 місце отримав проект «AutoSmartFilter», серед авторів якого є викладачі ФІТКІ: кандидат технічних наук, викладач кафедри комп’ютерних наук Руслан Белзецький і кандидат технічних наук, викладач кафедри комп’ютерних наук Ярослав Іванчук.

Вітаємо наших винахідників з перемогою та бажаємо подальшого успішного розвитку своїх проектів!

магістр ФІТКІ, випускник кафедри обчислювальної техніки

 
ПРОФЕСОР ФІТКІ НАТАЛІЯ КОНДРАТЕНКО СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЕЛЬСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
Середа, 24 липня 2019, 11:14

Професор ФІТКІ з кафедри захисту інформації Наталія Романівна Кондратенко на початку липня 2019 року успішно пройшла стажування в технологічному університеті «Любельська Політехніка» за напрямом: «Інформаційні технології».

Наталія Кондратенко – друга ліворуч

Під час стажування Наталія Романівна прослухала багато цікавих лекцій провідних фахівців Польщі та України, а також ознайомилася з сучасним обладнанням технологічного парку Любельської Політехніки та бібліотекою.

Величезну роботу з організації виконали директор Інституту електроніки та комп’ютерних наук університету «Любельська Політехніка» – почесний професор ВНТУ Вальдемар Вуйцік та професор цього інституту Павел Комада. З українського боку – проректор з наукової роботи ВНТУ, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов.

 
Магістрантка кафедри ПЗ пройшла стажування на 2-х освітніх курсах у Німеччині
Середа, 24 липня 2019, 11:09

Магістрантка кафедри програмного забезпечення з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Олена Дажура (гр.2ПІ-18м) пройшла стажування в Німеччині на 2-х освітніх курсах.

Олена ділиться своїми враженнями від поїздки:

«Впевнена, ви вже не раз чули про освітні курси від європейської студентської організації BEST, куди студенти ВНТУ можуть податися, адже наш університет є альма-матір’ю для локального осередку BEST Vinnytsia, «випускником» якої є і я. Отож, кожної пори року можна податися на 3 курси й, якщо пощастить і вас відберуть, поїхати в одну з 34 країн, де є локальні осередки BEST. Чим не пригоди? Тим більше, що для українців ціна участі досягає максимум 11 євро, що включає 7-10 днів проживання, 3-разове харчування, академічні та соціальні активності. Думаю, ціна – більш ніж вигідна.

Минулого року я вперше відвідала курс як учасник (а не організатор) в бельгійському Лувен-ла-Ньов. Цьогоріч мені пощастило вдвічі більше: мої мотиваційні листи обрали й BEST Аахен, й bonding Карлцруе (у Німеччині). До того ж курси проходили з різницею в три дні, тож нічого не завадило мені провести три тижні в Німеччині (та два дні в Люксембурзі). За правилами, один студент може брати участь лише в одному курсі за сезон, але оскільки bonding лише партнерська організація BEST (до речі, дуже велика німецька студентська організація з 12 осередками по всій країні, що влаштовує великі заходи, зокрема відома своїми ярмарками кар’єри, де кількість компаній-учасників доходить до 200), тому їх освітні заходи акредитуються окремо від BESTівських. Два курси за одну поїздку – удача точно була на моєму боці під час подач заявок.

Час від часу від друзів лунало «а чи не набридне тобі так довго бути в Німеччині?», «а чи не втомишся ти від курсів?», «а що ж ти робитимеш з сесією?» – це питання найбільше хвилювало мою маму. Так, остання сесія, а я тут зібралася їхати за кордон. Й тут мені пощастило: адміністрація університету дала зелене світло на мій індивідуальний графік.

Тож моя тритижнева подорож розпочалася 31 травня вночі в потязі до Львова, звідки літак однієї ірландської лоукост компанії переправив мене до Дюссельдорф Візе, де, мало не заблукавши й здобувши таки перемогу над суворими німецькими залізничними автоматами, мені вдалося купити квитки до мого першого пункту призначення. Й уже після обіду я гуляла вулицями Аахену.

Перший курс називався ‘Don’t Let Me Down ft. Bridges’ і був присвячений мостам, їх будівництву, причинам руйнувань й т.д. Хтось може запитати: «ти ж вчишся на програмній інженерії, для чого тобі ті мости?». Що ж, справедливе запитання.

По-перше, знання в новій для себе галузі ніколи зайвими не будуть, наприклад, тепер я з легкістю можу визначити тип мосту. По-друге, це унікальна можливість познайомитися з купою студентів, що вивчають цивільну інженерію, з усієї Європи, що дорого варте. А по-третє, це чудова можливість на кілька днів спробувати себе в тому, що хотів би вивчати, але не мав такої можливості.

Так протягом семи днів я отримала короткий та дуже змістовний екскурс в архітектуру мостів, відвідала кампус Рейнсько-Вестфальського технічного університету, протестувала цілу купу лекційних залів та лабораторій, декілька місцевих компаній, що займаються дослідженнями та тестуванням нових технологій та студентських розробок, а також отримала тур по Аахену та Кельну. На жаль, багато дізнатися про німецьку культуру мені не вдалося, оскільки Аахен по праву вважається студентським містом, в університет якого з’їжджаються студенти зі всього світу. Так склалося, що членами BEST осередку там були, в переважній більшості, саме іноземці, до прикладу, головним організатором курсу була дівчинка з Болгарії, ключові позиції в команді організаторів обіймали хлопці та дівчата з Індії, Литви, Бразилії та Туреччини. Можливо, саме така інтернаціональність й зробила цей захід унікальним та відкритим для учасників з 15 країн!

Після насиченого тижня в Аахені дорога привела мене в Карлцруе, де я вже сповна змогла поринути в типове життя студента-німця. Перше, що мене вразило, німецька мова лунала звідусіль. Звісно, в Аахені теж все було німецькою, це ж німецьке місто, але всі студенти, з якими я контактувала там, весь час говорили англійською, тому, напевно, мені було так дивно потрапити туди, де всі навколо говорять виключно німецькою, коли не звертаються до учасників-іноземців, звісно. Неймовірно цікавим був перший вечір, де нас пригощали традиційними німецькими сосисками та традиційними німецькими історіями. З перших годин другого курсу я зрозуміла, що я прибула в правильне місце для пізнання німецького повсякденного життя.

Отож, другий курс називався ‘Hope to CO² – Empowering a sustainable future’ й був присвячений кліматичним змінам та способам їх уникнення, а також дослідженням технологій отримання відновлюваної енергії та результатам відмови від старих технологій. Академічна частина цього заходу стала для мене відкриттям. Звичайно, не вивчаючи цю сферу детально, я трохи плуталася в деяких англійських термінах й можливо не до кінця розуміла все, що говорили лектори, в порівнянні з інженерами-екологами, які були основною частиною учасників, але особливості парникового ефекту, причини відмови західних країн від ядерної енергетики та використання вугілля, а також способи зменшити використання природних ресурсів й інноваційні підходи до їх використання добре відклалися в мене в голові та розбудили в мені бажання принести всі ці ідеї до нас.

Крім цього, мені пощастило відвідати чудовий кампус Технологічного інституту Карлцруе (КІТ), де окрема територія виділена під дослідницькі лабораторії всіх напрямів, «нутрощі» дамби в серці Шварцвальду, будівництво станції метро, кухню місцевої їдальні, де імплементували новітню систему охолодження, а також броварню Хефнер, яка неодноразово здобувала всесвітні нагороди.

Все це, в купі з постійним спілкуванням з 23 учасниками з 12 різних країн та купою організаторів, зробило десять днів курсу незабутніми, а прощання надзвичайно важким.

Три тижні в Німеччині для мене були довгими, часом важкими, але завжди веселими, завжди насиченими, завжди навчали чогось нового, завжди не давали засумувати й завжди змушували хотіти продовження. Мені довелося пережити досвід, що не кожному може випасти так просто – зустріти 60+ нових та унікальних, але, в той же час, невловимо схожих людей, схожих чи то готовністю подорожувати й пізнавати щось нове, а може просто інженерною сутністю, що не відпускає, навіть коли ти за тисячі кілометрів від дому змушений ділити кімнату з незнайомими тобі людьми та постійно розмовляти англійською.

Сумніваюся, що мені вдалося передати всі свої емоції, весь свій захват від моєї поїздки, але, якщо ви хочете отримати враження, як мінімум, на описаному мною рівні, не зволікайте й подавайтеся на BEST курси, повірте, це точно того варте!

З повагою,

Олена Дажура, студентка групи 2ПІ-18м, ФІТКІ»

 

 
СТУДЕНТИ ФІТКІ У СКЛАДІ КОМАНДИ ВНТУ ВИГРАЛИ ФІНАЛ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019
Середа, 24 липня 2019, 11:04

5 липня 2019 року у київській локації Dan IT Education команда Enactus ВНТУ виборола перемогу в національних змаганнях Enactus Ukraine сезону 2018-2019.

11 команд, що вийшли у національний фінал, презентували свою роботу за сезон — результати своїх соціально-підприємницьких проектів.

Команда ENACTUS VNTU захищала проекти: «Акустичний зір», «Pumpkin Farm», «Blue Blanet», «Caliwormia» та два додаткові проекти — «Чисте місто — чисте сумління», «Eco to go».

Оцінювали проекти команд представники бізнесу, випускники Enactus. Почесні члени журі, які оцінювали соціальні та соціально-підприємницькі проекти у півфіналі та фіналі Enactus Ukraine National Competition 2019 — топ-керівники відомих компаній.

Конкурс проходив у два етапи: перший — півфінал, де учасники тягнули жереб та розподілялись на дві ліги. Команда ВНТУ потрапила у лігу номер 2 і виступала під 2 номером. Після виступів усіх команд у лігах учасники спілкувались із журі про свої проекти, розвиток команди та додаткові можливості.

4 місце посіла команда ОНЕУ — Одеський національний економічний університет. 3 місце — КНЕУ (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана). 2 місце — НАУКМА (Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

1 місце — Вінницький національний технічний університет!!!

У Кремнієвій долині (місто Сан-Хосе, Каліфорнія, США) 16-18 вересня 2019 року студенти Вінницького національного технічного університету представлятимуть Україну і боротимуться за перемогу ENACTUS WORLD CUP.

Команда-переможниця — це студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Галина Богачук (гр.1ПІ-18м), Владислав Попов (гр.1ПІ-16б), Віталій Кравчик (гр.1КН-17б), Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Владислава Шевчук (гр.2КН-17б) та Ігор Шептяков (гр.1КН-17б).

Вітаємо наших студентів і бажаємо їм перемоги на міжнародних змаганнях у Каліфорнії!

 
Доцент кафедри ПЗ стажувався у Канаді (м. Квебек)
Середа, 24 липня 2019, 10:57

У кінці червня 2019 року доцент кафедри програмного забезпечення ВНТУ Олександр Рейда пройшов стажування в компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.» у місті Квебек — франкомовній провінції на сході Канади.

Під час стажування Олександр Миколайович ознайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем відображення інформації в режимі реального часу. Пройшов практичне стажування по розробці інтерактивних систем відображення інформації в режимі реального часу.

Отримані знання Олександр Рейда активно використовує при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 100
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.