УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Спартакіада ВНТУ серед мешканців гуртожитків студмістечка – 2019
Вівторок, 02 липня 2019, 10:39

У Вінницькому національному технічному університеті завершилася Спартакіада ВНТУ серед мешканців гуртожитків студмістечка – 2019.

За сукупністю балів гуртожиток №5, у якому проживають студенти ФІТКІ та ФІРЕН, посів 2 місце! Наші студенти вибороли 3 місце з шахів, 3 місце з настільного тенісу та 1 місце з волейболу!

Радіємо спортивним успіхам наших студентів!

 
Студент ФІТКІ на Чемпіонаті України серед молоді U23
Вівторок, 02 липня 2019, 10:33

21-23 червня 2019 року у місті Кропивницькому пройшов основний старт молодіжного сезону – Чемпіонат України серед молоді U23. Змагання проходили у 2 кола: кваліфікація та фінал. До фіналу пройшов магістрант кафедри обчислювальної техніки з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр. 2КІ-18м), де серед молодіжного віку посів 3-тє місце, а от у загальному заліку – 4-те місце!

Пишаємося спортивними досягненнями нашого студента!

 
Перемога студента ФІТКІ на Кубку області з легкої атлетики
Вівторок, 02 липня 2019, 10:29

14-15 червня 2019 року у Вінниці пройшов Кубок Вінницької області з легкої атлетики. На змаганнях виступив магістрант кафедри обчислювальної техніки з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр. 2КІ-18м), який на дистанції 400 метрів здобув перемогу – 1 місце!

Вітаємо Олександра з черговою перемогою!

 
Нагородження фіналістів стипендіальної програми «Завтра.UA»
Вівторок, 02 липня 2019, 10:22

20-22 червня 2019 року у Києві відбувся 12-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA».

Подія об'єднала як стипендіатів минулих років, так і 100 нових переможців програми «Завтра.UA», серед яких двоє студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ: Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м).

Стипендіати програми «Завтра.UA»: Дар’я Лудан (по центру) та Алла Штокал (крайня праворуч)

Перший день Форуму проходив у Мистецькому Арсеналі в Києві, де кожен отримав можливість потиснути руку, задати гострі питання та поспілкуватися з видатними політиками, громадськими діячами та науковцями України і світу.

На офіційному відкритті Форуму виступив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нашим студентам вдалося побувати на публічній лекції видатного історика, професора кафедри Ричарда Левіна Єльського університету Тімоті Снайдера на тему «Україна та майбутнє Європи».

Алла Штокал та Даря Лудан з Тімоті Снайдером

Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) ділиться своїми враженнями: «Це грандіозна подія, яка об’єднала талановиту молодь України. Після урочистої частини наступні два дні ми провели за Києвом на базі відпочинку УТОГ, що розміщена у сосновому лісі поблизу Пущі-Водиці. Ці дні були по-справжньому насиченими: ми брали участь у практичних семінарах і майстер-класах, перейняли досвід провідних українських експертів, підприємців та представників громадських організацій. Зокрема, надзвичайно змістовним і корисним, особисто для мене, виявився тренінг з проектного менеджменту, де ми розглянули різні методології розробки проектів та навчилися точно визначати цільову аудиторію розроблюваного проекту. Треніг проводила Валерія Голерова, Chief Innovation Officer стартап-інкубаторів YEP!

Ще однією цікавою подією був тренінг, присвячений Soft Skills, а саме мистецтву презентації та ораторському мистецтву. Тренінг проводив В’ячеслав Рудницький, cпівзасновник компанії Savvy, тренер з дебатів в IDEA (International debate educational association) та NewVision.

Далі, працюючи в невеликих групах, ми намагалися розробити ідею та втілити власні проекти в життя. У цьому нам допомагали ментори. Моїй команді дуже пощастило, ми працювали з Денисом Гурським, який працював радником Прем'єр-міністра України з питань відкритих даних у 2015-2016 роках і є професіоналом своєї справи.

Після продуктивних двох днів роботи над проектами кожна команда презентувала результати проектів перед журі.

Ми розробили бізнес-проект та отримали можливість безкоштовно навчатися у стартап-інкубаторі “YEP!”, де зможемо отримати фінансову підтримку інвесторів та позмагатися за перемогу у фіналі битви стартапів у Естонії.

Спільнота «Завтра.ua» – це спільнота однодумців і близьких по духу людей

Не можна не сказати про атмосферу форуму: талановита українська молодь, творці майбутніх змін, енергійні та з запалом в очах люди – це надихає і спонукає творити ще більше».

 
Студенти ФІТКІ – призери фіналу Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2019»
Вівторок, 25 червня 2019, 12:22

6-10 червня 2019 року у Києві відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2019».

У фінальних змаганнях ВНТУ представляли студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, які готувалися до фіналу під керівництвом викладачів кафедри програмного забезпечення професора Олександра Романюка, доцента Олени Коваленко, доцента Вікторії Войтко, доцента кафедри захисту інформації Леоніда Куперштейна та аспіранта кафедри комп’ютерних наук Іллі Малініча.

Фіналісти Міжнародної олімпіади «IT-Universe-2019» студенти ФІТКІ, ВНТУ

Призерами олімпіади стали студенти ФІТКІ:

Віктор Коркошко (кафедра ЗІ, гр.1БС-17б) посів 2 місце в конкурсі «Адміністрування Linux», керівник – аспірант кафедри комп’ютерних наук Ілля Малініч.

Аспірант кафедри комп’ютерних наук Ілля Малініч та студент кафедри ЗІ Віктор Коркошко – по центру

Андрій Андреєв (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м) посів 2 місце в конкурсі «Кращий диплом з кібербезпеки», керівник – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Студент кафедри ПЗ Андрій Андреєв – крайній праворуч

Команда студентів кафедри програмного забезпечення у складі Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (гр.1ПІ-15б) та Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б), науковий керівник – доцент кафедри ЗІ Леонід Куперштейн, з проектом «Ситуаційний центр» посіла 3 місце в конкурсі «Кращий інноваційний диплом».

Студенти кафедри ПЗ Алла Штокал та Михайло Кренцін (ліворуч) на фіналі олімпіади «IT-Universe-2019»

У конкурсі «Управління ІТ-проектами» призерами фіналу стали студенти ФІТКІ ВНТУ, отримавши дипломи за перемогу в номінаціях:

Лілія Сагайдак (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краща WBS проекту, Наталія Черначук (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краща WBS проекту, Владислав Нестерук (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краще визначення продукту проекту, Юлія Босак (кафедра КН, гр.1КН-15б) – за перемогу в номінації – краща діаграма Ганта, Діана Дмітрієнко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краще визначення стейкхолдерів проекту, Євгеній Лисенко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краще визначення цілей проекту, Владислав Ботлевський (кафедра КН, гр.1КН-15б) – за перемогу в номінації – краще планування проекту.

Студенти ФІТКІ на фіналі олімпіади «IT-Universe-2019» (конкурс «Управління ІТ-проектами»)

За значний внесок в організацію та проведення Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2019» грамотами нагороджено: професора кафедри програмного забезпечення Олександра Романюка, доцента кафедри програмного забезпечення Олену Коваленко та аспіранта кафедри комп’ютерних наук Іллю Малініча.

 
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Ліхтенштейні
Вівторок, 25 червня 2019, 12:10

14 червня 2019 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International King Competition” (The Official International Competitions in Europe), який проходив у Вадуці, столиці Ліхтенштейну. Студентка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Вікторія Панченко (гр.1ПІ-17б) отримала 3 місце за роботу, виконану в 3D-графіці!

Вітаємо Вікторію з гучною перемогою!

 
Кубок Векуа провели ФІТКІ у ВНТУ
Вівторок, 25 червня 2019, 12:02

25-26 травня 2019 року втринадцяте відбулися змагання міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Іллі Несторовича Векуа, великого грузинського вченого-математика, академіка АН СРСР, президента Академії наук Грузинської РСР.

Цього року змагання, які проходять під егідою Міністерства культури та спорту Грузії, були присвячені святкуванню головного свята країни — 28-ої річниці відновлення незалежності Грузії, проголошеної 26 травня 1991 року.

Традиційно за Кубок Векуа змагалися команди Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Росії та України.

До 2014 року українські команди їздили на змагання Кубку Векуа до Грузії, де показували високі результати. До того ж найчастіше серед українських команд призові місця виборювали саме студенті ВНТУ!

У 2011 році друге місце в особистому турі посів Віталій Невідомий, а у 2012 році переможцем особистого туру став Олександр Кашубін, а третє місце посів Олексій Стах.

У 2010 році команда ВНТУ, яка виступала у складі лише двох осіб: Віталія Невідомого і Олексія Стаха – виборола спеціальний приз Н.І. Мусхелішвілі, який вручається команді гостей, що посіла найвище місце серед команд, що приїхали до Грузії.

Високі результати студентів ВНТУ сприяли тому, що з 2014 року оргкомітет Кубку Векуа дозволив університету організувати власний майданчик Кубку і доручив провести роботу з залучення до проведення Кубку Векуа в Україні ще декількох українських університетів.

Таким чином, у 2015 році було організовано майданчик в Харківському національному університеті радіоелектроніки, у 2016 році – в Одесі (спочатку в Одеському національному університеті ім. І. І Мечнікова, а потім в Одеській національній академії харчових технологій), а з 2018 року – в Ужгородському національному університеті.

Саме на цих чотирьох майданчиках і пройшли в Україні змагання Кубку Векуа – 2019, координатором яких є Вінницький національний технічний університет. Олімпіаду проводить факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у ВНТУ.

Важливими особливостями Кубку Векуа, який проводиться за правилами студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, є те, що, окрім командного туру, він має і особистий тур.

Крім того, у Кубку можуть виступати не лише студенти, але й школярі, і, навіть, ветерани – колишні олімпійці, які вже давно працюють професійними програмістами. До того ж в одній команді можуть виступати разом ветеран, студент і школяр, або, наприклад, вчитель зі своїми учнями.

Цього року в командному турі Кубку Векуа взяли участь 100 команд з чотирьох країн: з Азербайджану – 6, з Грузії – 17, з Росії – 15; з України – 62.

На майданчику ВНТУ зібралася найбільша кількість команд – 26. 14 команд виступило в Харкові, 13 – в Одесі, 9 – в Ужгороді.

Вінницький майданчик зібрав команди 8 університетів з Вінниці, Києва, Кропивницького та Тернополя, 3-х коледжів з Києва, Хмельницького та Бережан і 5 закладів загальної середньої освіти з Вінниці (фізико-математична гімназія №17 і Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді), Києва, Ніжина та Хмельницького.

Задачі Кубку Векуа відрізняються високою складністю, адже участь в ньому регулярно беруть чемпіони і призери студентської першості світу. Отже, боротьба була запеклою.

Кращими серед ВНТУ стали команди: команда VNTU_Nugits у складі Дмитра Милосердова (гр.1КН-16б), Юрія Кучевського (гр.1КН-16б), Владислава Іщука (гр.1КН-16б) – тренер доцент кафедри КН Ігор Арсенюк; команда Decomposition у складі одного Ігоря Пастуха (гр.2КН-17б) – тренер професор кафедри КН Володимир Месюра та команда ++j+++j у складі Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б), Антона Зубка (гр.1ПІ-15б) – тренер доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Команда VNTU_Nugits у складі Дмитра Милосердова (гр.1КН-16б), Юрія Кучевського (гр.1КН-16б), Владислава Іщука (гр.1КН-16б) – тренер доцент кафедри КН Ігор Арсенюк

Команда Decomposition у складі Ігоря Пастуха (гр.2КН-17б) – тренер професор кафедри КН Володимир Месюра

Команда ++j+++j у складі Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б), Антона Зубка (гр.1ПІ-15б) – тренер доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко

Призерами Вінницького сайту Кубку Векуа стали:

2 місце – у команди VNTU_Nugits у складі Дмитра Милосердова (гр.1КН-16б), Юрія Кучевського (гр.1КН-16б), Владислава Іщука (гр.1КН-16б) – тренер доцент кафедри КН Ігор Арсенюк;

3 місце – у команди Decomposition у складі Ігоря Пастуха (гр.2КН-17б) – тренер професор кафедри КН Володимир Месюра.

Перетворити Кубок Векуа на вінницькому майданчику й на невеличке кулінарне свято спромігся шеф-повар ресторану грузинської кухні Georgia Factory та волонтерська «кухарська» команда ВНТУ, які пригостили учасників командного туру хачапурі та кубдарі, а учасників особистого туру – лобіані та хінкалі.

Фінансову підтримку Кубку Векуа забезпечив Всеукраїнський благодійний Фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій».

 
Результати VI студентської виставки курсових проектів
Понеділок, 10 червня 2019, 13:49

У вівторок 4 червня 2019 року на кафедрі обчислювальної техніки ФІТКІ (спеціальність 123 – «Комп’ютерна інженерія»)  відбулась вже традиційна виставка практичних результатів спеціалізованих курсових проектів з дисципліни 2 курсу «Комп`ютерна електроніка» (керівники – д.т.н., професор Азаров О.Д. та к.т.н., доценти Крупельницький Л.В. і Гарнага В.А.). У виставці вперше взяли участь студенти з результатами спеціалізованих курсових проектів з дисципліни «Архітектура комп’ютерів» (керівник к.т.н., доцент Богомолов С.В.).

Відвідувачі виставки – викладачі, співробітники та студенти усього університету цікавились практичними розробками та голосували за кращі роботи шляхом анкетування. Отже, переможці виставки визначались не тільки за технічним рівнем, але й за вмінням авторів проектів оригінально презентувати свою ідею та її практичне втілення.

Тож свої проекти на виставці презентували:

Кацалап Андрій (гр.1КІ-17б) – «Поліфонічний цифровий синтезатор музики»,

Майданюк Іван (гр.1КІ-17б) – «Цифровий вимірювач температури й вологості повітря»,

Лукашук Олександр (гр.2КІ-17б) – «Еквалайзер»,

Рудь Людмила (гр.1КІ-17б) – «Лазерна охоронна система. Частина 1. Акустичний сигналізатор на основі таймера»,

Шкуренко Аліна (гр.1КІ-17б) – «Лазерна охоронна система. Частина 2. Світловий сигналізатор на основі компаратора»,

Лизогуб Денис (гр.1КІ-17б) – «Широкосмуговий радіочастотний генератор завад»,

Козяр Сергій (гр.1КІ-17б) – «Сигналізатор затоплення»,

Кривуш Ярослав (гр.1КІ-17б) – «GSM- cигналізація»,

Щур Дмитро (гр.1КІ-17б) – «Система дистанційного відеоспостереження»,

Капличний Олег (гр.2КІ-17б) – «Багатоканальний підсилювач звуку»,

Дигодій Віктор (гр.2КІ-17б) – «Мостовий інтегральний підсилювач потужності»,

Чуманов Артем (гр.2КІ-17б) – «Прилад для налаштування серводвигунів»,

Паламарчук Микола (гр.1КІ-16б) – «Ультразвуковий вимірювач рівня та об’єму рідини».

Переможцями виставки стали студенти:

у номінації «Комп`ютерна електроніка»:

1 місцеКацалап Андрій (гр.1КІ-17б),

2 місцеЛизогуб Денис (гр.1КІ-17б),

2 місцеЩур Дмитро (гр.1КІ-17б),

3 місцеШкуренко Аліна (гр.1КІ-17б),

3 місцеРудь Людмила (гр.1КІ-17б),

3 місцеЧуманов Артем (гр.2КІ-17б),

у номінації «Архітектура комп’ютерів» 1 місце посів Паламарчук Микола (гр.1КІ-16б).

Усі учасники виставки отримали нагороди у вигляді наборів електронних компонентів від організатора виставки, завідувача НТЦ «Аналого-цифрові системи» Леоніда Віталійовича Крупельницького.

 
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)»
Понеділок, 10 червня 2019, 13:30

У квітні 2019 року факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського організував ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)». У конкурсному змаганні взяли участь 83 студенти, які навчаються в 56 закладах вищої освіти України.

Наш університет на олімпіаді представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Артемчук Наталія, студентка 3 курсу (гр.2КН-16б) та Трошенок Олександр, студент 1 курсу (гр.1КІ-18б), керівник – професор, завідувач кафедри мовознавства Азарова Л. Є.

Трошенок Олександр Артемчук Наталія

За здобуте 5 місце, ґрунтовні знання та належну мовленнєву компетентність грамотою нагороджено Трошенка Олександра. Артемчук Наталію нагороджено грамотою в номінації «Майстер орфографії».

Вітаємо!

 
Студенти ФІТКІ на міжнародних студентських змаганнях у Молдові
Понеділок, 10 червня 2019, 13:21

Команда четвертокурсників ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук у складі Дмитра Пантелюка (гр.1КН-15б), Вадима Плахотнюка (гр.1КН-15б) і Олесі Андреєвої (гр.1КН-15б) зі своїм едвайзером — кандидатом технічних наук, старшим викладачем кафедри КН Сергієм Барабаном на IX міжнародних студентських змаганнях Microelectronic Engineering Systems – Sergiu Radauţan - 2019 розробляла і презентувала власний проект. Наша команда розробила «Розумну теплицю» Green Soft, виконала її на популярній для IoT (Internet of things) платформі — ESP8266.

Проходив конкурс у столиці Молдови — Кишиневі 23-26 травня 2019 року.

Присвячений конкурс пам’яті знаного молдавського фізика і державного діяча Сергія Радауцану, першого ректора Кишинівського політехнічного інституту, в якому і проходили змагання і який тепер називається Технічним університетом Молдови.

За перемогу змагались 48 команд з 4-х країн — України, Білорусі, Молдови і Румунії.

Нашу державу представляли команди з ВНТУ, НТУУ «КПІ» і НТУ «ХПІ».

Змагання відбувались у двох категоріях: біомедичні прилади та мікроелектронні прилади.

Наша команда змагалася в категорії мікроелектронні прилади.

«Наша розробка була виконана на популярній для IoT (Internet of things) платформі — ESP8266. Наша Green Soft — це автоматизована теплиця для вирощування овочів і фруктів. Нею можна керувати з мобільного пристрою та через Інтернет. Допомагала нам у реалізації цього проекту уся кафедра комп’ютерних наук і зокрема багато консультував завідувач кафедри — доктор технічних наук, професор Андрій Яровий. Напрям інтернет речей нині активно розвивається на кафедрі комп’ютерних наук, як, до речі, і робототехніка. Особливо багато в цьому напрямку працюють професор Андрій Яровий, кандидати технічних наук, доценти Ігор Арсенюк, Володимир Озеранський, Руслан Балзецький. Ми вперше брали участь у цих змаганнях. Але виступили не гірше їхніх завсідників — команди КПІ, яка вже четвертий рік поспіль тут виступає», — розповідає Сергій Барабан.

IX міжнародні студентські змагання Microelectronic Engineering Systems – Sergiu Radauţan – 2019 зорганізовував факультет комп’ютерів, інформатики та мікроелектроніки Технічного університету Молдови.

Потурбувались про цікаву культурну програму. Учасники відвідали природно-культурний заповідник Старий Орхеї, який за свої неймовірні пейзажі, велику кількість стародавніх руїн і артефактів різних епох вважається головною туристичною пам'яткою Молдови. Також відвідали монастир Курки, чий філігранний храм Різдва Богородиці побудував сам Растреллі.

«Головне — ми отримали особливу відзнаку від спонсора змагань. А представник іншої молдавської фірми теж зацікавився нашою розробкою, зауваживши, що має партнерів в Україні і готовий налагодити співпрацю з нашими студентами.

Після конкурсу ці студенти виходять на захист бакалаврських робіт. Їхні дипломні роботи також пов’язані з робототехнікою і напрямом інтернет речей.

Для студентів участь у цьому конкурсі дала чудовий досвід і потужний стимул до подальшого навчання, реалізації себе в ІТ-сфері», — підсумовує Сергій Барабан.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 99
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.