УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Протокол засідання конкурсної комісії
П'ятниця, 27 серпня 2010, 11:45

Протокол засідання конкурсної комісії ІнІТКІ
з питання щодо рекомендації на зарахування бакалаврів для продовження навчання за освітньо-професійними програмами спеціалістів та магістрів
від 25 серпня 2010 р.ПРИСУТНІ:

Голова комісії— Азаров О.Д., директор ІнІТКІ, зав. каф. ОТ, проф., д.т.н.


Заступники голови— Войтко В.В., декан ФКІ, доц. каф. ПЗ, к.т.н.;
Дудатьев А.В., декан ФКСМ, доц. каф. ЗІ, к.т.н.

Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
Четвер, 08 квітня 2010, 23:23

122

 

23-24 березня 2010 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напрямку „Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація". Конкурсна комісія розглянула  164 студентських наукових робіт, що надійшли з  58  вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступило   42  студенти з   29 вищих навчальних закладів. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева комісія нагородила конкурсантів дипломами I, II, III ступеня.

 

 

Детальніше...
 
Міс ВНТУ 2010
Четвер, 11 березня 2010, 19:49

ivanna

2 березня в актовому залі ВНТУ за підтримки профкому ВНТУ і партії "Батьківщина" блоку Ю. Тимошенко відбулося грандіозне шоу "Міс ВНТУ 2010" . Цього прекрасного весняного вечора перед глядачами і журі дефілювало 10 красунь - представниць свого інституту. Кожна учасниця відрекомендувала себе у "Візитці", демонструвала свої таланти, вражала кмітливістю, вирішуючи інтелектуальне завдання від журі. Наприкінці ми побачили вальс у виконанні всіх красунь. Кожна конкурсантка отримала титул. Учасниця від Інституту Інформаційних Технологій та Комп'ютерної Інженерії одержала звання "Міс Тендітність". Титул "Міс ВНТУ 2010" отримала Ірина Філіпчук - "Міс ІнАЕКСУ 2010". Спонсори подарували всім красуням грошові призи. "Міс ІнІТКІ 2010" - студентка групи 2КН-08 Іванна Краковська з радістю погодилася розповісти мені про участь у конкурсі.

 

Детальніше...
 
Футбольна команда ІнІТКІ
Вівторок, 26 січня 2010, 18:21

dsc04924_1

Спробуйте вгадати, де можна почути, як величезний натовп у сто тисяч голосів із захопленням співає національний гімн? Відповідь однозначна - тільки на футболі! І наш стадіон ім. Я. І. Кулика неодноразово збирав велику кількість прихильників цієї захоплюючої гри. Студенти і викладачі ВНТУ охоче йдуть на матчі за участю команд своїх інститутів. Команда ІнІТКІ зібрала талановитих, перспективних хлопців.

Детальніше...
 
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Четвер, 31 грудня 2009, 00:56

2010 Від  щирого  серця  вітаємо  Вас  із  самими  довгоочікуваними  і  світлими  святами  - Новим  Роком  та  Різдвом  Христовим! Це  усіма  нами  з  дитинства  улюблені  й  радісні  дні,  наповнені  світлом  свята  спільної  радості,  веселощів,  очікування  чуда  й  казки,  душевного  тепла  и  надії.
 Озирнувшись  назад,  можна  сміливо  сказати,  що  2009-ий  рік  був  прожитий  не  дарма.  Цей  рік  був  насичений  подіями,  напруженою  працею,  глибоким  змістом  та  звершеннями.  Він  подарував  нам  радість  зустрічей  й  відкриттів,  перемог  і  досягнень,  новий  професійний  і  життєвий  досвід.  Напередодні  Нового  Року  прийнято  загадувати  бажання  і  вірити,  що  вони  обов'язково  здійсняться. Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!

                                                                                                                                                                            Адміністрація ІнІТКІ

 
Випуск наукових магістрів 2009
Понеділок, 02 листопада 2009, 23:12

img_5586

 

Довгоочікувана подія для наукових магістрів відбулася 30 жовтня, у п'ятницю. В актовій залі Вінницького національного технічного університету зібралися випускники наукової магістратури і викладачі інститутів. Цього дня диплом наукового магістра отримали студенти Інституту Інформаційних Технологій і Комп'ютерної Інженерії.

 

Детальніше...
 
“ІнІТКІ мають таланти”
Понеділок, 12 жовтня 2009, 21:45

7

 

І не перший рік це доводять першокурсники Інституту Інформаційних Технологій і Комп'ютерної Інженерії. Вкотре на конкурсі "Студентська осінь" вони доводять, що студенти нашого інституту не лише розумні і трудолюбиві, а й креативні й ексцентричні.

 

Детальніше...
 
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування 2009 року
П'ятниця, 18 вересня 2009, 22:37

  1a

  У період з 9 по 13 вересня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, до якого увійшли 27 кращих команд України зі 142 команд, які виступали у півфіналах. Крім того, у фіналі взяли участь дві команди з Грузії: команда Тбіліського державного університету і команда Грузинського університету ім. Святого Андрія Першо­званого Патріархата Грузії, та команда з технічного університету Молдови. Додатково, поза конкурсом, у фіналі виступили команда Львівського національного університету ім. І.Франка, колишній золотий призер першості світу з програмування, та команда фізико-математичної гімназії №17 (як профорієнтаційний захід).  

Детальніше...
 
Урочиста посвята у першокурсники ВНТУ
Понеділок, 31 серпня 2009, 19:39

3844

31 серпня 2009 року 0 10 годині на стадіоні ім. Я. І. Кулика відбулося свято посвяти у першокурсники ВНТУ.

 

 

 

Детальніше...
 
Чергова незабутня подорож
Понеділок, 03 серпня 2009, 19:01

1

Похід у Кримські гори наші студенти вважають справжнім задоволенням і з першого курсу регулярно приїздять на півострів, щоб підкорити вершини. Цього року студенти групи МН–08 Володимир Рибак, Юлія Слободянюк, Олег Сухоносов, Олександр Бойко, Олена Смірнова, а також Сергій Крутінь ( група АМЗ-06) під керівництвом Вадима Липського ходили у гори на травневі свята.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

Сторінка 90 з 91
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.