УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Шаховий турнір ВНТУ
Неділя, 16 лютого 2014, 11:31

11-12 лютого 2014 року в нашому університеті пройшов шаховий турнір. Збірна ІнІТКІ в складі:
Приймак Наталії Василівни – студентки гр.1КН-10б
Беліченка Сергія Олеговича – студента гр.1КН-11б
Галича Георгія Борисовича – магістранта гр.1БС-13м
виборола перше місце.

Вітаємо наших шахістів з гучною перемогою!

 
Містер Шарм
Неділя, 16 лютого 2014, 11:22

6 лютого 2014 року в нашому університеті пройшов конкурс "Містер Шарм ВНТУ 2014". Наш інститут представляв Розжорожнюк Антон, студент групи 1КН-12б. Антон посів перше місце в інтелектуальному конкурсі від Анатолія Івановича Теклюка та гідно захистив честь інституту на конкурсі "Містер Шарм". Йому допомагав актив студентської ради та наші активні першокурсники. Вітаємо Антона з чудовим виступом!

 
Зимова школа програмістів
Неділя, 16 лютого 2014, 11:10

14 - 25 лютого 2014 р. у Харківському національному університеті радіоелектроніки стартує Зимова школа зі спортивного програмування. Наш інститут в ній представляють 4 команди:

 1. Гранік Михайло Олександрович, гр. 1 КН-13м – представник зіркової олімпійської команди VNTU_[wRabbits]
 2. Нікольський Михайло Миколайович, 1 ПІ-12б
  Стахов Богдан Петрович, 1 ПІ-12б
  Гаврилюк Петро Олексійович, 2 ПІ-12б
 3. Мазурок Сергій Вікторович, 1 ПІ-12б
  Гончарук Олександр Михайлович, 1 ПІ-12б
  Шмерчук Юрій Ігорович, 1 ПІ-13б
 4. Польгуль Тетяна Дмитрівна, 1 КН-10б
  Зеленська Євгенія Ігорівна, 1 КІ-10б
  Матейчук Максим Сергійович, 1 КН-13м

Побажаємо нашим програмістам успіхів, досвіду, знань та гучних перемог у майбутніх олімпійських перегонах!

 
Вітаємо ювіляра - Василя Петровича!
Середа, 12 лютого 2014, 08:11

Щиро вітаємо доцента кафедри ОТ Семеренка Василя Петровича з 60-річним ювілеєм! Бажаємо Вам, шановний Василь Петрович, довгих років життя, щастя, добробуту, здоров’я, творчих успіхів в роботі і всього найкращого.

 
Студенти ІнІТКІ у світовому фіналі командної першості з програмування АСМ-ІСРС!
П'ятниця, 13 грудня 2013, 13:28

Команда Вінницького національного технічного університету, до складу якої входять студенти ІнІТКІ представлятиме Україну на світовому фіналі студентської командної першості з програмування АСМ-ІСРС! На сайті студентської першості світу з програмування АСМ- ІСРС опублікували список команд-фіналістів. Серед фіналістів всесвітніх змагань — команда Вінницького національного технічного університету!


Команда ВНТУ, студенти ІнІТКІ: Сергій Кашубін, Михайло Гранік і Олег Морфіянець (тренер — професор Володимир Месюра)

 
Один плюс один
Середа, 30 жовтня 2013, 15:49

25 жовтня докторант кафедри комп’ютерних наук, к.т.н. Яровий Андрій Анатолійович захистив докторську дисертацію на тему «Методи та засоби організації високопродуктивних паралельно-ієрархічних обчислювальних систем із рекурсивною архітектурою» та аспірант кафедри обчислювальної техніки Дудник Олександр Вікторович захистив кандидатську дисертацію на тему «Багаторозрядні високолінійні АЦП слідкувального типу з ваговою надлишковістю, що самокалібруються».

 
Студосінь 2013
Неділя, 20 жовтня 2013, 16:44

15 жовтня 2013 відбувся конкурс студентської самодіяльності "Студосінь". Цього року як ніколи активну участь прийняли студенти 1 курсу усіх кафедр ІнІТКІ. Кращим номером інституту було визнано відеоролик "Перший день першокурсника". У підготовці та виступі брали участь: Лудан Дар'я, Малиновський Володимир, Михайлюк Лілія, Паламарчук Олег, Корчиста Ольга, Волик Олексій, Тягній Маргарита, Шепета Вадим, Янковий Іван, Гронюк Владислав, Гедз Дмитро, Зайцев Микола, Неуйміна Кристина, Литвиненко Назар, Косарев Антон. Керівниками конкурсної програми були студенти 3 і 4 курсу ПІ Баланенко Антон та Костельна Ася.

Студ-осінь-2013

17 жовтня пройшов другий концерт конкурсу "Студосінь". Глядачі побачили виступи 4 інших команд інститутів і обрали найкращих. Пройшло традиційне нагородження за кращі номери після чого було оголошено результати у головній номінації "Командна робота". Команда ІнІТКІ впевнено виборола друге місце.

 
Печера-квест
Неділя, 20 жовтня 2013, 16:49

15 жовтня відбувся давно запланований "Печера-квест", по ідеї компанії Delphi. Організатором поїздки, в один з найцікавіших куточків Вінниччини, став Студентський профком ВНТУ на чолі з Оленою Григор'євою. У результаті трьох годинного розгадування та виконання квестових завдань найкращий результат показала команда The Bare Bear (ІнІТКІ), за ними розташувалися машинобудівники та екологи, далі енергетики, будівельники та представники Вінницького інституту ТНЕУ. Підтвердили свої лідерські позиції студенти ІнІТКІ і в суперфіналі (стрільбі з лука, команди мали самостійно його змайструвати).

Учасники квесту

Честь ІнІТКІ захищали: Педоренко Євгеній, Вінницька Анастасія, Паламарчук Максим, Боднар Роман, Рикачевський Олексій та Огнистий Олег.

 
IX Міжнародний салон "Новий час"
П'ятниця, 18 жовтня 2013, 08:50

26-28 вересня 2013 року в м. Севастополі відбувся ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час» та VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок.

Участь у роботі цьогорічного Салону взяли винахідники та національні інноваційні організації, товариства, асоціації, підприємства й фірми з майже 40 країн світу: Алжиру, Аргентини, Бельгії, Іспанії, Китаю, Кореї, Нігерії, Німеччини, Польщі, Румунії, США, Угорщини, Франції, Чехії та ін.

Детальніше...
 
Результати півфіналу міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ІСРС
Вівторок, 15 жовтня 2013, 19:04

З 11 по 13 жовтня 2013 року у ВНТУ відбувся півфінал студентської міжнародної олімпіади з програмування АСМ. Для участі у якій до університету прибуло 42 команди, зокрема 35 кращих українських команд, що приймали участь у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, 6 команд з Турецької Республіки та 1 команда з Республіки Молдова.

Оскільки півфінал проводився одночасно на двох майданчиках - у ВНТУ та у Бухарестському політехнічному університеті ( Румунія), то загальна кількість команд, що приймали участь у змаганнях сягнула 79. В олімпіаді приймали участь 2 команди від ІнІТКІ - wRabbits та Noobs v3.0.

Місця на олімпіаді розподілились наступним чином:

Місце Назва команди Університет Задачі/Бали
1 SobolevTeam Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна 9/1172
2 BZFlags Київський національний університет ім. Тараса Шевченка 8/796
3 Phantom Menace Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського 7/728
4 ONU 1 2/3 Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова 7/907
5 Unibuc_BigDawgs Бухарестський університет; команда 7/918
6 Frogs Київський національний університет ім. Тараса Шевченка 7/919
7 VNTU [wRabbits] Вінницький національний технічний університет 7/1184
8 Unicon Київський національний університет ім. Тараса Шевченка 7/1322
9 NU_Antananarivu Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова 7/1402
10 LNU Penguins Львівський національний університет ім. Івана Франка 6/621

 

Чемпіоном України і світового півфіналу стала команда SobolevTeam Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (Віталій Ярко, Дмитро і Євген Соболєви, тренер – Григорій Жолткевич), яка розв’язала 9 задач. Срібні медалі отримали команда BZFlags з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (Роман Єдемський, Андрій Максай, Ярослав Твердохліб, тренер – Віталій Бондаренко), яка розв’язала 8 задач, і Phantom Menace Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського (Євген Дергачов, Ібрагім Ісмаілов, Олександр Ляшко, тренер –  Олександр Козлов), яка, як й інші 6 команд, розв’язала 7 задач, але показала при цьому кращий час. Ці три команди у червні наступного року представлятимуть Україну на світовому фіналі в м. Єкатеринбурзі (Російська Федерація). По 7 задач розв’язали й усі три бронзові призери Всеукраїнської олімпіади: команди ONU 1 2/3 Frogs Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і VNTU [wRabbits] Вінницького національного технічного університету.


Команда ІнІТКІ (зліва-направо: Сергій Кашубін, Михайло Граник та Олег Морфіянець).

Організаторами олімпіади є Міністерство освіти і науки України, а також Вінницька обласна державна адміністрація, яка виділила кошти на придбання комп’ютерів, Вінницька міська рада, яка забезпечила олімпіаду безкоштовним транспортом і надала подарунки учасникам, відома київська компанія "Арт-Мастер", представники якої взяли безпосередню участь в організації заходів у ВНТУ. Також велику роботу провів Всеукраїнський благодійний фонд "Асоціація підтримки і розвитку інформаційних технологій", який залучив до фінансової підтримки олімпіади такі всесвітньо відомі компанії, як Facebook, Яндекс, Microsoft, BMS Consulting, S&Т, CDM, Datagroup, SysIQ та інших. Для учасників півфіналу були проведені: екскурсія по місту з відвідуванням музею-садиби Пірогова та ставки Гітлера «Вервольф», екскурсія до художньому музею ВНТУ, спортивні змагання з боулінгу у Мегамолі, для іноземних команд було організовано екскурсію до м. Києва. Урочисте закриття півфіналу першості світу і фіналу Всеукраїнської олімпіади  відбулось у кафе «Вечорниці».

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Наступна > Кінець >>

Сторінка 85 з 89
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.