УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Випуск магістрів 2014
Tuesday, 09 December 2014 19:00

30 листопада 2014 р. в останній день осені Інститут інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії провів у доросле життя 46 своїх кращих випускників - магістрів ІнІТКІ.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ІнІТКІ, студрада інституту.

З привітальним словом до випускників звернулися директор ІнІТКІ професор Азаров О.Д. та заступник директора доцент Войтко В.В. Студрада ІнІТКІ підготувала чудовий концерт.

Read more...
 
Президентський фонд Леоніда Кучми нагородив кращих молодих інноваторів
Tuesday, 09 December 2014 07:40

Переможців Всеукраїнських конкурсів інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» та «Intel-Техно Україна 2014» привітав Президентський фонд «Україна».

Пов’язати науковців і бізнес, щоб інноваційні проекти молодих розробників працювали - головна мета конкурсу. Для Президентського Фонду «Україна» не менш важливо, щоб молоді винахідники реалізовували свій інтелектуальний потенціал саме в нашій державі. Тому переможцям конкурсу були виділені кошти на продовження наукових досліджень.

Студент 2-го курсу нашого інституту напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б) на розвиток своїх проектів отримав гранд від фонду Кучми в розмірі 5 000 грн.


Зустріч за круглим столом

Read more...
 
Одужувати воїну-танкісту з Харківщини допомогають вінничани
Sunday, 23 November 2014 15:44

На початку вересня цього року у Вінницький військово-медичний санаторій потрапив з дуже важким пораненням 22-річний воїн-танкіст – Віктор Домбровський. Родом з Краснограду, що на Харківщині.

У збройні сили пішов добровільно, перевівшись на заочне відділення будівельного факультету. Навесні вже дослужував та готувався до захисту магістерської роботи. Коли почалася АТО, його частина виступила на захист Незалежної України.

Військова спеціальність Віктора – механік-водій танку Т64-БМ «Булат». Коли їх підрозділ повернувся на місце дислокації із завдання, а танкісти полишили машини, - полетіли ракети ворожих «Градів». Хто ховався від обстрілу під гусеницями – тих вже не стало… Віктор залишився на броні та отримав складні поранення у живіт.

Першу невідкладну операцію зробили у Харкові, далі переправили у нашу Вінницю – тут найкращі умови та лікарі. Після другої операції з’явилась надія на життя та одужання, незважаючи на складність поранень. Ось тут і знадобилась допомога вінничан – допомагали небайдужі вінничани – лікарі, персонал санаторію, волонтери. Вчасно долучились із матеріальною допомогою і співробітники кафедри обчислювальної техніки та центру «АЦ-системи» Вінницького національного технічного університету.

Ще два місяці Віктор у себе вдома відновлювався, поряд з батьками та молодшими братом і сестрою, і готувався до третьої операції. Ця операція тривала більше 5 годин і була надзвичайно складною, навіть для вінницьких професіоналів-медиків. І знову Віктору допомагають Бог, вінничани та вінницька земля! І вже не надія, а впевненість в доброму майбутньому для нашого захисника!

У планах Віктора – закінчити університет, переїхати жити у Вінницю. А ще він хотів би повернутися добровольцем на фронт в ім’я своїх друзів-воїнів та заради нашої України.

 
Повна перемога ІнІТКІ на Кубку кураторів ВНТУ
Sunday, 23 November 2014 12:09

18 листопада 2014 р. у ВНТУ відбулися інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» — Кубок кураторів-2014. Учасниками кубку були команди першокурсників разом зі своїми кураторами. Всього у Кубку грало 30 команд. Абсолютними переможцями цьогорічних ігор стали команди нашого інституту! Тож перші три місця і солодкі призи забрали команди ІнІТКІ, а саме:

1 місце — команда групи 1БС-14б з куратором Каплун В. А.

 • Воробйов Іван
 • Кошевець Дмитро
 • Дехтяренко Микола
 • Гнатюк Ольга
 • Жученко Андрій

2 місце — команда групи 1КН-14б з куратором Суприган О. І.

 • Чернявський Юрій
 • Переродов Артем
 • Морозов Олександр
 • Небеснюк Олег
 • Барась Валерія

3 місце — команда групи 1ПІ-14б з куратором Войтко В. В.

 • Кобися Ігор
 • Гусак Михайло
 • Богачук Галина
 • Стахов Леонід
 • Пивовар Микола
 
Перемога на кубку КВК міста
Friday, 21 November 2014 16:45

Студентська команда нашого інституту «Спеції» на фіналі кубку КВК Вінниці на призи міського голови, що відбувся 17 листопада 2014 р. на День студента, виборола друге місце.

 

Актив команди:

 • Костельна Ася (гр. 1ПІ-11б) - Голова студради ІнІТКІ - отримала також диплом за кращу жіночу гру
 • Баланенко Антон (гр. 1ПІ-14сп) - заст. Голови студради ІнІТКІ
 • Морозов Олександр (гр. 1КН-14б)
 • Литвиненко Назар (гр. 1КН-13б)

Вітаємо з перемогою наших фіналістів!

 
<< Start < Prev 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Next > End >>

Page 156 of 179
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.