УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Перемога програмістів на олімпіаді ВНТУ з української мови
Wednesday, 08 April 2015 06:43

Студенти-першокурсники напряму підготовки «Програмна інженерія» показали найкращі знання рідної мови на олімпіаді ВНТУ з української мови.

Вітаємо переможців олімпіади:

  • Ігоря Кобисю (1ПІ-14б) – за 1 місце
  • Андрія Андрєєва (2ПІ-14б) – за 3 місце

 
Лист декану ФІТКІ від випускника кафедри ОТ Олександра Марчука, працівника фірми Intel в США
Wednesday, 08 April 2015 06:25

Доброго ранку, шановний Олексій Дмитрович!

З усією сім’єю ми були цього літа в Україні, в Літині.

Цього року у нас з моїми одногрупниками була зустріч - 10 років після закінчення університету. І мені вдалося на неї потрапити. Згадували рідну кафедру, ходили до стін політеху. Але літо - час відпусток і нам не вдалося зустріти викладачів. Бачилися тільки із Захарченком Сергієм Михайловичем.

В Україні я пробув усе літо і один місяць осені. Допомагав брату з роботою та інші домашні клопоти, то ж час летів швидко. Доречі, хотів заїхати до Вас на дачу. Якось над нею пролітав, і не один раз цим літом. У мене двумісний мотодельтаплан, я вже дельтапланеризмом займаюся довгенько, то можливо Ви мене в небі і бачили, просто не знали, що то я. У мене в Україні залишився цей двумісний мотодельтаплан і, чесно кажучи, я за ним тут у США вже скучив. Планую побудувати ще одного, щоб був і тут.

В США роботи в мене були різні, але я давно цікавився Інтелом. Ця думка мене не покидала з самого початку нашого перебування тут. Було декілька інтерв'ю і не вдавалося мені туди ніяк пробитися. Одним не подобалася моя вимова і знання англійської, іншим ще щось. Але це було два роки тому. А останнім часом надійшло одразу дві пропозиції, від однієї відмовився, а на іншу погодився, тому зараз працюю в Інтелі. У моєму відділі працює два російськомовних співробітника. Їх вік десь до 50-ти років. І взагалі в команді я чи ненаймолодший, хоча є ще декілька американців мого віку.

Якось напишу більш детально про свою лабораторію і прототипи, над якими ми проводимо тести. Зараз на озброєння поступили планшети Intel Skylake з процесорами i7 6th generation.

До листа прикріплю декілька фоток. Знайшов ще фотку, де Ви мені вручали диплом. І також одну сімейну.

Передавайте привіт усій кафедрі від нашої невеличкої сімейки.

Дякую усім викладачам, які трудилися і терпіли нас, таких невгамовних, і дали нам путівку в життя.

Олександр Марчук

Read more...
 
Чергова перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Wednesday, 08 April 2015 06:18
 

23-27 березня 2015 року на базі кафедри «Геометричне моделювання та комп'ютерна графіка» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулась науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робот з природних, технічних і гуманітарних наук 2014/2015 навчального року в галузі «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка». Цього року на Конкурс було подано 164 наукові роботи від 31 вишу із 13 міст України.

Диплом I ступеня отримала магістрантка спеціальності «Програмне забезпечення систем» Марина Піддубецька (гр. 1ПІ-14м) — науковий керівник професор Романюк О.Н.

 
Результати конкурсу плакатів
Tuesday, 07 April 2015 15:50

Студрада нашого факультету взялася наводити чистоту в університеті. І підійшла до вирішення задачі, як завжди, креативно - придбала потрібну кількість корзинок для сміття та оголосила конкурс на кращий плакат для цих корзинок із закликами не смітити. На конкурс було подано багато цікавих робіт. Визначено переможців конкурсу (одне 1 місце, два 2 місця і три 3 місця).

Переможці отримають призи від адміністрації факультету:

  • за 1 місце – 300 грн.;
  • за 2 місце – 200 грн.;
  • за 3 місце – 100 грн.
Read more...
 
Не хлібом єдиним... Таланти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії
Monday, 06 April 2015 18:09

Наші студенти — талановиті програмісти! Результати різноманітних олімпіад з програмування та конкурсів з веб-дизайну і комп’ютерної графіки не раз це довели. Та сьогодні ми поговоримо про інші таланти наших студентів. Сучасні студенти — це яскраві креативні особистості, яких цікавить і наука, і політика, і мистецтво, і творчість.

До XLIV науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету у виставковій залі (аудиторія 2262) університетського Культурно-мистецького та просвітницького центру була відкрита традиційна виставка студентських мистецьких робіт. Представлені живопис, графіка, кераміка, петриківський розпис, плетіння бісером, декоративні композиції, вишивка традиційна та бісером, в’язані іграшки, художні твори з різних декоративних матеріалів.

На виставку подали свої роботи і талановиті студенти нашого факультету, які, крім успіхів у програмуванні, мають цікаві хобі та удосконалюють свою майстерність у творчих проектах.

Read more...
 
<< Start < Prev 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Next > End >>

Page 147 of 179
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.