УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Баннер
Баннер
Мистер Шарм ИнИТКИ 2014
11.12.2014 09:00

4 декабря 2014 г. в нашем университете состоялся ежегодный феерический шоу-конкурс «Мистер Шарм 2014». Яркие представители сильного пола студенчества каждого института демонстрировали свои таланты.

Институт ИТКИ представлял заместитель председателя студенческого самоуправления ИнИТКИ, Мистер Шарм нашего института, студент кафедры программного обеспечения Антон Баланенко(гр. 1ПИ-14сп).

Благодарим Антона за прекрасное выступление и поздравляем с получением титула «Джентльмен ВНТУ 2014»!

Подробнее...
 
Выпуск магистров ИнИТКИ
09.12.2014 19:00

30 ноября 2014 г. в последний день осени Институт информационных технологий и компьютерной инженерии провел во взрослую жизнь 46 своих лучших выпускников - магистров ИнИТКИ.

На празднике в актовом зале университета присутствовали выпускники, их родители и друзья, администрация ИнИТКИ, студсовет института.

С приветственным словом к выпускникам обратились директор ИнИТКИ профессор Азаров А.Д. и заместитель директора доцент Войтко В.В. Студсовет ИнИТКИ подготовил замечательный концерт.

Подробнее...
 
Президентский фонд Леонида Кучмы наградил лучших молодых инноваторов
09.12.2014 07:40

Победителей Всеукраинских конкурсов инновационных проектов «Sikorsky Challenge» и «Intel-Техно Украина 2014» поздравил Президентский фонд «Украина».

Связать ученых и бизнес, чтобы инновационные проекты молодых разработчиков работали - главная цель конкурса. Для Президентского Фонда «Украина» не менее важно, чтобы молодые изобретатели реализовывали свой интеллектуальный потенциал именно в нашей стране. Поэтому победителям конкурса были выделены средства на продолжение научных исследований.

Студент 2-го курса нашего института направления подготовки «Компьютерная инженерия» Дмитрий Кривой (гр. 2КИ-13б) на развитие своих проектов получил гранд от фонда Кучмы в размере 5 000 грн.


Встреча за круглым столом

Подробнее...
 
Одужувати воїну-танкісту з Харківщини допомогають вінничани
23.11.2014 15:44

На початку вересня цього року у Вінницький військово-медичний санаторій потрапив з дуже важким пораненням 22-річний воїн-танкіст – Віктор Домбровський. Родом з Краснограду, що на Харківщині.

У збройні сили пішов добровільно, перевівшись на заочне відділення будівельного факультету. Навесні вже дослужував та готувався до захисту магістерської роботи. Коли почалася АТО, його частина виступила на захист Незалежної України.

Військова спеціальність Віктора – механік-водій танку Т64-БМ «Булат». Коли їх підрозділ повернувся на місце дислокації із завдання, а танкісти полишили машини, - полетіли ракети ворожих «Градів». Хто ховався від обстрілу під гусеницями – тих вже не стало… Віктор залишився на броні та отримав складні поранення у живіт.

Першу невідкладну операцію зробили у Харкові, далі переправили у нашу Вінницю – тут найкращі умови та лікарі. Після другої операції з’явилась надія на життя та одужання, незважаючи на складність поранень. Ось тут і знадобилась допомога вінничан – допомагали небайдужі вінничани – лікарі, персонал санаторію, волонтери. Вчасно долучились із матеріальною допомогою і співробітники кафедри обчислювальної техніки та центру «АЦ-системи» Вінницького національного технічного університету.

Ще два місяці Віктор у себе вдома відновлювався, поряд з батьками та молодшими братом і сестрою, і готувався до третьої операції. Ця операція тривала більше 5 годин і була надзвичайно складною, навіть для вінницьких професіоналів-медиків. І знову Віктору допомагають Бог, вінничани та вінницька земля! І вже не надія, а впевненість в доброму майбутньому для нашого захисника!

У планах Віктора – закінчити університет, переїхати жити у Вінницю. А ще він хотів би повернутися добровольцем на фронт в ім’я своїх друзів-воїнів та заради нашої України.

 
Полная победа ИнИТКИ на Кубке кураторов ВНТУ
23.11.2014 12:09

18 ноября 2014 г. в ВНТУ состоялись интеллектуальные игры «Что? Где? Когда?» — Кубок кураторов-2014. Участниками кубка были команды первокурсников вместе со своими кураторами. Всего в Кубке играло 30 команд. Абсолютными победителями нынешних игр стали команды нашего института! Поэтому первые три места и сладкие призы забрали команды ИнИТКИ, а именно:

1 место — команда группы 1БС-14б с куратором Каплун В. А.

 • Воробьев Иван
 • Кошевец Дмитрий
 • Дехтяренко Гиколай
 • Гнатюк Ольга
 • Жученко Андрей

2 место — команда группы 1КН-14б с куратором Суприган О. И.

 • Чернявський Юрий
 • Переродов Артем
 • Морозов Александр
 • Небеснюк Олег
 • Барась Валерия

3 місто — команда группы 1ПИ-14б з куратором Войтко В. В.

 • Кобися Игорь
 • Гусак Михаил
 • Богачук Галина
 • Стахов Леонид
 • Пивовар Николай
 
<< Первая < Предыдущая 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Следующая > Последняя >>

Страница 146 из 169
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.