УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Випуск наукових магістрів 2009
Понеділок, 02 листопада 2009, 23:12

img_5586

 

Довгоочікувана подія для наукових магістрів відбулася 30 жовтня, у п'ятницю. В актовій залі Вінницького національного технічного університету зібралися випускники наукової магістратури і викладачі інститутів. Цього дня диплом наукового магістра отримали студенти Інституту Інформаційних Технологій і Комп'ютерної Інженерії.

 

Детальніше...
 
“ІнІТКІ мають таланти”
Понеділок, 12 жовтня 2009, 21:45

7

 

І не перший рік це доводять першокурсники Інституту Інформаційних Технологій і Комп'ютерної Інженерії. Вкотре на конкурсі "Студентська осінь" вони доводять, що студенти нашого інституту не лише розумні і трудолюбиві, а й креативні й ексцентричні.

 

Детальніше...
 
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування 2009 року
П'ятниця, 18 вересня 2009, 22:37

  1a

  У період з 9 по 13 вересня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, до якого увійшли 27 кращих команд України зі 142 команд, які виступали у півфіналах. Крім того, у фіналі взяли участь дві команди з Грузії: команда Тбіліського державного університету і команда Грузинського університету ім. Святого Андрія Першо­званого Патріархата Грузії, та команда з технічного університету Молдови. Додатково, поза конкурсом, у фіналі виступили команда Львівського національного університету ім. І.Франка, колишній золотий призер першості світу з програмування, та команда фізико-математичної гімназії №17 (як профорієнтаційний захід).  

Детальніше...
 
Урочиста посвята у першокурсники ВНТУ
Понеділок, 31 серпня 2009, 19:39

3844

31 серпня 2009 року 0 10 годині на стадіоні ім. Я. І. Кулика відбулося свято посвяти у першокурсники ВНТУ.

 

 

 

Детальніше...
 
Чергова незабутня подорож
Понеділок, 03 серпня 2009, 19:01

1

Похід у Кримські гори наші студенти вважають справжнім задоволенням і з першого курсу регулярно приїздять на півострів, щоб підкорити вершини. Цього року студенти групи МН–08 Володимир Рибак, Юлія Слободянюк, Олег Сухоносов, Олександр Бойко, Олена Смірнова, а також Сергій Крутінь ( група АМЗ-06) під керівництвом Вадима Липського ходили у гори на травневі свята.

 

Детальніше...
 
Результати виступів студентів ІнІТКІ у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах у 2008-2009 н. р
Понеділок, 06 липня 2009, 21:34

Завершується 2008-2009 н.р. і можна підбити підсумки виступів студентів ІнІТКІ на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських олімпіадах. Отже, в яких наукових змаганнях брали участь наші студенти і як вони виступили.

Детальніше...
 
Спортсменка, активістка і просто красуня!
П'ятниця, 12 червня 2009, 16:48
Юлія Колівошко

Юлія Колівошко – студентка групи 1АМЗ-04, займається художньою гімнастикою вже 15 років. Вона – майстер спорту з художньої гімнастики, чемпіонка області, учасниця міжнародних турнірів. Її запрошували на навчання у м. Київ  у спортивну школу Дерюгіної, де тренуються олімпійські чемпіонки. Останні п’ять років  Юля передає досвід підростаючому поколінню — займається тренерством.  Красуню-гімнастку неодноразово бачили на сцені нашого університету  з оригінальними виступами. Її сила, витримка, цілеспрямованість просто вражають. Юля не збирається покидати спорт, більше того, вона говорить: «Я не уявляю свого життя без художньої гімнастики».

Детальніше...
 
Підкорення Гімалаїв
Середа, 06 травня 2009, 08:56
alt

У вересні 2008 р. група альпіністів Вінницького міського клубу туристів «Меркурій», у яку входив доцент кафедри «Інтелектуальні системи» ВНТУ Олексій Сілагін, вилетіла до столиці Індії м. Делі. Крім нього до групи увійшли Валентин Карпов (керівник, досвідчений альпініст) та Євген Яцик, в минулому  випускник  радіофаку ВНТУ. В 2006 р. Карпов та Яцик уже побували у Гімалаях, де в районі вершини Еверест (8840) здійснили 25-денний перехід через перевал Lapcha pas (5800). Метою нової альпіністської експедиції було вийти в район вершини Аннапурна(8086), пройти акліматизацію в базових таборах Matchupitchu Base Camp (3700) та  South Annapurna Base  Camp (4130)  і здійснити сходження на одну із вершин району Аннапурна.

Детальніше...
 
КонкурС++
Четвер, 16 квітня 2009, 23:53
alt

23-25 березня 2009 року ВНТУ гостинно приймав учасників Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Такі конкурси вже стали гарною традицією нашого закладу.

Детальніше...
 
XXXVIII НТК професорсько-викладацького складу, спіробітників та студентів університету
Понеділок, 23 березня 2009, 16:15
alt

Робота конференції в ІнІТКІ відбувалася у два етапи:

  • 10-13 березня — в секціях вищої математики і іноземних мов;
  • 17-20 березня — в секціях обчислювальної техніки, інтелектуальних систем, програмного забезпечення, захисту інформації.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 Наступна > Кінець >>

Сторінка 73 з 74
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.