УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Професору Месюрі — медаль Констянтина Ушинського
Friday, 06 February 2015 07:45

Володимир Месюра, тренер збірної команди ВНТУ з програмування — тричі фіналіста першості світу, отримав найвищу освітянську нагороду, що має статус державної — медаль Костянтина Ушинського.

І цього року, ймовірно, команда Вінницького національного технічного університету учетверте змагатиметься за перемогу на світовій студентській першості з програмування.

Детальніше КОМАНДА ВНТУ ЗДОБУЛА ШАНС ПОТРАПИТИ НА ФІНАЛ ДО МАРОККО і EDUCATION UKRAINE

Медаллю Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.» відзначаються педагоги, вчені, організатори освіти за значні досягнення в галузі педагогічної науки, особистий внесок у розвиток української освіти.

alt

Відмінник освіти України, кандидат технічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету Володимир Месюра — направду талановитий викладач.

Саме йому завдячують своїм фантастичним професійним успіхом чимало випускників Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Сергій Кашубін, випускник магістратури ВНТУ, 5 січня почав працювати як Software Engineer у Цюріхському офісі Google (Швейцарія). Перед запрошенням на постійну роботу до найбільшого міста найблагополучнішої країни Європи хлопець успішно пройшов там чотиримісячне стажування.

Там же в Цюріхському офісі Google уже кілька років працює випускник ВНТУ Богдан Власюк.

Павло Коржик у Сіднеї (Австралія) в іншому офісі цієї фірми, також розробляє програмне забезпечення.

Дмитро Коржик навчається в аспірантурі університету Дюка в США.

Недавній випускник ВНТУ Віталій Невідомий теж нині працює у США — в головному офісі Google (Сан-Франциско).

Віталіїв однокурсник Олексій Стах тепер теж у США — він співробітник Microsoft.

Нині також працює у США випускник бакалаврату нашого вишу Ігор Сугак. Закінчивши чотири курси ВНТУ, хлопець, отримавши запрошення, поїхав до заокеанської наддержави.

Магістрант Олег Морфіянець нещодавно стажувався у компанії Google у Токіо (Японія).

Такий розкішний перелік можна продовжувати і продовжувати…

Усіх цих хлопців об’єднує те, що вони у різні роки складали «зіркову» команду студентів ВНТУ зі спортивного програмування, яку геніально тренує і стимулює до перемог професор Месюра.

Якраз Володимир Іванович є ініціатором і генератором — головною рушійною силою студентських олімпіад програмістів не лише у ВНТУ, не лише в області, а й в Україні загалом. Завдяки його особистим зусиллям і блискучим перемогам його вихованців Вінниця, а власне наш Вінницький національний технічний університет отримав право проводити півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС, в межах якого відбувається і фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

«Нині з усіх якостей саме креативність є найзатребуванішою. А ще навички роботи в команді. Переможців змагань зі спортивного програмування охоче беруть до себе провідні світові фірми. — Розповідає Володимир Іванович. — Але головне завдання цих олімпіад — стимулювати нашу інтелектуальну молодь. На жаль, вона не дуже комусь потрібна в Україні, не дуже відчуває на себе запит і увагу. А на цих змаганнях талановиті юні програмісти можуть показати себе і відчути задоволення від того, що вони можуть. Завдяки таким змаганням студенти України мають можливість вдосконалити своє мистецтво розробки математичних алгоритмів і комп’ютерних програм. Мають шанс зустрічі з фахівцями IT-сфери і роботодавцями, що реально допомагає гідно працевлаштуватися кращим студентам-програмістам».

alt

38th annual ACM ICPC World Finals. Vinnytsia National Technical University team
Олег Морфіянець, Михайло Гранік, професор Володимир Месюра та Сергій Кашубін

Оригінал новини на сайті газети «Імпульс».

 
Перемога студентів ІнІТКІ в ХV Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика
Monday, 19 January 2015 16:47

24 листопада 2014 року викладачі кафедри мовознавства ВНТУ провели II етап ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 40 студентів Вінницького національного технічного університету з різних профільних інститутів. Переможцями II етапу Конкурсу стали студенти ІнІТКІ:

1 місце – Семенова Л. М. (гр. 2КН-14б)
3 місце – Кошевець Д. А. (гр. 1БС-14б) та Дажура О. В. (гр. 2ПІ-14б)

У III етапі Конкурсу, який відбувся 6 грудня 2014 року, ВНТУ представляли Семенова Людмила (ІнІТКІ) та Стадній Олександра (ІнАЕКСУ), де Семенова Людмила посіла 4 місце.

Вітаємо Людмилу з черговою перемогою!

 
Перемога студентки ІнІТКІ в V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
Monday, 19 January 2015 16:30

Традиційно 9 жовтня 2014 року кафедра мовознавства ВНТУ провела II етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

У 2014/2015 навчальному році в II етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка змагалися 27 студентів I курсу всіх інститутів ВНТУ, які продемонстрували ґрунтовні знання з української мови. Перемогу здобула студентка-першокурсниця ІнІТКІ Семенова Л. М. (гр.2КН-14б). Вона взяла участь у III етапі Конкурсу, виборола перемогу в студентів вищих навчальних закладів міста Вінниці і здобула – 1 місце! Семенова Людмила представлятиме студентську молодь Вінницької області та наш інститут у Всеукраїнському етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.


Людмила Семенова переможниця ІІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка

Людмила Семенова на «відмінно» склала свою першу сесію в університеті. Вона є талановитою програмісткою, активісткою студентського самоврядування ІнІТКІ, старостою групи 2 КН-14б. Крім того, Людмила знає, любить і шанує рідну мову.

Бажаємо їй успіху на Всеукраїнських змаганнях!

 
Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів
Friday, 09 January 2015 09:24

Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який пройде з 26 грудня 2014 року по 26 січня 2015 року.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

alt

Номінації к онкурсу з веб-дизайну:

• "Краща графічна реалізація",
• "Краща програмна реалізація".

Номінації конкурсу комп'ютерної графіки:
• "Краща 2D растрова графіка",
• "Найкраща 2D векторна графіка",
• "Найкраща 3D-графіка".

Номінації конкурсу з комп'ютерної анімації:
• "Краща GIF-анімація",
• "Краща Flash-анімація",
• "Краща 3D-анімація".

Тема зимового міжнародного бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів:

«Екологія очима молоді»

Процедуру подачі роботи описано в закладці «Реєстрація».
Конкурс буде проводитися дистанційно в один тур.

Учасникам конкурсу необхідно виконати роботу на задану тему (з 26 грудня по 26 січня) і відправити її до оргкомітету конкурсу.

Сайт конкурсу

 
Європейські подорожі магістранта ІнІТКІ Тараса Ліщенка
Friday, 09 January 2015 08:24

Магістрант нашого інституту Тарас Ліщенко (гр.1КН-13м) за програмою BEST став учасником двох технічних курсів в європейських університетах у містах Патри (Греція) та Авейро (Португалія).

Read more...
 
<< Start < Prev 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Next > End >>

Page 144 of 169
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.