УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студенти ФІТКІ – переможці регіонального етапу Міжнародного ІТ-хакатону «CS50 Puzzle Day 2018»
Четвер, 03 січня 2019, 10:05

Студенти ФІТКІ стали переможцями регіонального етапу Міжнародного ІТ-хакатону «CS50 Puzzle Day 2018».

1 місце посіли:

 • команда «Pomaranchi» у складі Шемет Тетяни (випускниці кафедри КН), Шемета Євгена (випускника кафедри КН) та Ярового Андрія (завідувача кафедри КН, д.т.н., професора);

 • команда «Language triangle» у складі Кузнєцова Леоніда (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) та Костюка Костянтина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б);

 • команда «Network Team» у складі Позура Михайла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) та Свіжака Віктора (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б);

 • команда «Optimum», у складі якої два студенти ФІТКІ: Озерчук Дмитро (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) та Білоконь Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б).

2 місце отримали:

 • команда «++j+++j» у складі Восьмушка Олександра (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Ніколайчука Владислава (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б), Кренціна Михайла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Зубка Антона (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

 • команда «CERF», у складі якої є студент ФІТКІ Корпало Андрій (кафедра КН, гр.3КН-15б);

 • команда «Deep green» у складі Херсоненко Олесі (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андреєва Андрія (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б);

 • команда «Kpp» у складі Кюльяна Ігоря (кафедра КН, гр.1КН-14б), Мазура Максима (кафедра КН, гр.1КН-14б) та Ільченка Михайла (кафедра КН, гр.1КН-14б).

3 місце посіли:

 • команда «Comp_on» у складі Діденка Юрія (кафедра КН, гр.1КН-17б), Левченка Нікіти (кафедра КН, гр.1КН-17б), Городецького Юрія (кафедра КН, гр.1КН-17б), Шевчука Андрія (кафедра КН, гр.1КН-17б) та Кучеренко Ольги (кафедра КН, гр.1КН-17б);

 • команда «KappaPride» у складі Милосердова Дмитра (кафедра КН, гр.1КН-16б), Зарицького Олександра (кафедра КН, гр.1КН-16б) та Клямчука В’ячеслава (кафедра КН, гр.1КН-16б);

 • команда «Masters of degradation» у складі Гречкосія Давида (кафедра КН, гр.2КН-17б), Пастуха Ігоря (кафедра КН, гр.2КН-17б) та Борисюка Володимира (кафедра КН, гр.2КН-17б);

 • команда «OverAnimeJS» у складі Шинкаренка Олега (кафедра КН, гр.1КН-17б), Варнави Владислава (кафедра КН, гр.1КН-17б), Жданова Володимира (кафедра КН, гр.1КН-17б) та Дідківського Андрiя (кафедра КН, гр.1КН-17б);

 • команда «SHEVKA» у складі Босак Юлії (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андрущенка Ігоря (кафедра КН, гр.1КН-15б);

 • команда «SmArt гречка» у складі Нестерука Владислава (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Сагайдак Лілії (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Черначук Наталії (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Лисенка Євгенія (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

 • команда «The Turing Machine» у складі Барановського Олександра (кафедра КН, гр.1КН-16б), Очеретного Анатолія (кафедра КН, гр.2КН-16б), Харчука Дениса (кафедра КН, гр.2КН-16б), Дубика Олександра (кафедра ЗІ, гр.1БС-17мс) та Розбийголови Віталія (кафедра КН, гр.1КН-16б);

 • команда «TroubleMaker» у складі Скирського Ігоря (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Дмітрієнко Діани (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Янісевича Андрія (кафедра КН, гр.1КН-15б);

 • команда «Морозов» у складі Руденка Максима (кафедра КН, гр.3КН-16б), Морозова Олександра (кафедра КН, гр.2КН-14б), Сліпчика Володимира (кафедра КН, гр.3КН-16б), Цимбалістого Владислава (кафедра КН, гр.3КН-16б) та Колесникова Юрія (кафедра КН, гр.2КН-16б).

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Магістрантка кафедри програмного забезпечення пройшла освітній курс від BEST у Бельгії
Четвер, 03 січня 2019, 09:59

Олена Дажура, магістрантка факультету інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії ВНТУ (кафедра програмного забезпечення, гр. 2ПІ-18м), пройшла освітній курс від BEST у Бельгії.

BEST — Board of European Students of Technology (Рада студентів технічних університетів Європи). BEST діє у 94 технічних вишах 32 країн. BEST дає змогу отримати студентам-технарям додаткову ексклюзивну освіту, подорожуючи і пізнаючи світ, знаходити нових друзів, а також забезпечує кар’єрну підтримку.

Олена розповідає:

«Мені пощастило відвідати курс в чудовому місті Louvain-la-Neuve , що знаходиться у франкомовній частині Бельгії за 30 км від Брюсселя.

Місто побудоване навколо університету та є просто раєм для студентів, з купою нових та цікавих будівель, графіті, студентських клубів, пабів, місць для гулянок тощо.

Організатори продумали програму так, що, хоча ми й мали мало часу для сну, проте мали вдосталь цікавих лекцій (ми навіть тестували університетську VR кімнату — "грали" в страшні ігри в VR-окулярах), вечірок, відвідали компанію, що співпрацює з Disney (на жаль, нам не можна розказувати, що ми бачили в самій компанії), гуляли по Брюсселю, цілі вихідні провели в Генті, навіть повалялися на пісочку в Остенде, що знаходиться на узбережжі Північного моря.

Тож, як ви можете зрозуміти, я зовсім не жалкую про те, що взяла участь у цьому курсі. Повірте, незалежно від того, на який курс ви пройдете, ви отримаєте незабутні враження й шалений шквал емоцій, а ще близько 30 нових друзів, і це все менш, ніж за два тижні!

Подорожі — це завжди ризик, але BEST ви точно будете згадувати як неймовірний період, який обов'язково захочеться повторити!»

 
Студенти ФІТКІ – призери регіонального етапу Міжнародного хакатону «NASA Space Apps Challenge 2018»
П'ятниця, 30 листопада 2018, 13:40

Команда «DO IT» у складі четвертокурсників ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук стала призером регіонального етапу хакатона «NASA Space Apps», посівши 3 місце.

У жовтні у Вінниці проходив Міжнародний щорічний хакатон «NASA Space Apps Challenge 2018».

Минулого року в хакатоні «NASA Space Apps» взяло участь понад 25 тисяч людей з 187 міст. Цього року до нього вперше приєдналась і Вінниця.

Хакатон об'єднує тисячі інноваторів, розробників, дизайнерів і просто тих, хто обожнює космос. Переможець міжнародного відбору отримає запрошення в офіс NASA в США.

У Вінниці організатори зібрали близько 50 учасників. Вони разом працювали над даними NASA і створювали проекти, які зможуть вирішити проблеми людства, з якими стикаються на Землі та в космосі.

Участь у заході була безкоштовною.

У хакатоні взяли участь 4 команди від ВНТУ, які складалися зі студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

Команда «INVISIBLE TEAM» створила гру про космос, яка полягала у дослідженні планет Сонячної системи при висадці на них космічним кораблем. Потрапивши на планету, гравцеві потрібно відповісти на низку питань і, залежно від правильності відповіді, можна отримати + бали або - бали. Така гра допоможе дорослим та дітям дізнатися більше про наш всесвіт. Також для гри був розроблений унікальний інтерфейс дизайнерами команди. До складу команди «INVISIBLE TEAM» увійшли другокурсники ФІТКІ: Хазівалієва Ірина (гр.2КН-17б), Шевчук Владислава (гр.2КН-17б), Шинкаренко Олег (гр.1КН-17б), Шептяков Ігор (гр.1КН-17б), Діденко Юрій (гр.2КН-17б), Гульчак Роман (гр.2КН-17б) та Чан Аліна (гр.3ПІ-17б).

Команда «KAPPA PRIDE» розробила мобільний додаток-довідник, який призначений для допомоги людям у надзвичайних ситуаціях. Проаналізовано більше 30 стихійних лих і для кожного розроблено план дій для захисту від лиха, також розроблено чек-лист, у якому є всі найважливіші предмети, які потрібно взяти, з можливістю додати власні. Команду «KAPPA PRIDE» складають студенти ФІТКІ: Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Милосердов Дмитро (гр.1КН-16б), Мельник Денис (гр.1ПІ-16б) та Морозов Олександр (гр.2КН-18м).

Команда «ADA GENERATION TEAM» також розробила мобільний додаток, що допоможе у випадку стресової ситуації (природні чи техногенні катастрофи) відобразити список потрібних речей. Функціонал додатку включає меню з інформацією про стихійні лиха, які відбувались раніше, і на основі цих даних аналізується статистика за рівнем небезпеки для кожної країни. За цими даними будуються графіки кількості катастроф за певний період. Команду «ADA GENERATION TEAM» складають першокурсники кафедри комп’ютерних наук: Русаченко Михайло (гр.1КН-18б), Ярошевич Максим (гр.1КН-18б), Саїнський Борис (гр.1КН-18б) та Воронков Олександр (гр.2КН-18б).

Команда «DO IT» у складі четвертокурсників кафедри КН (Хохлова Андрія (гр.2КН-15б), Владислава Мартишева (гр.2КН-15б), Радченка Дениса (гр.2КН-15б) та Віталія Бондарчука (гр.2КН-15б)) стала призером регіонального етапу хакатона, посівши 3 місце. Команда створила сервіс Felix для відстежування запланованих запусків космічних ракет. Передбачено можливість перегляду інформації про запуск ракети на сайті проекту. Нічого не пропустити допоможе телеграм канал, на якому бот Фелікс анонсує інформацію про заплановані запуски та інформує про старт в момент запуску ракети. Для охочих побачити політ ракети на власні очі на сайті передбачена можливість віднайти стартовий майданчик на мапі, а також знайти готелі поблизу.

Вітаємо усі команди ФІТКІ з вдалим виступом на хакатоні та з креативними цікавими проектами, а команду «DO IT» з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ виграли кубок на міських змаганнях з боулінгу
П'ятниця, 30 листопада 2018, 13:34

20 листопада 2018 року в ТРЦ "Мегамолл" міста Вінниці відбулися міські змагання з боулінгу між університетськими командами. Змагання приурочені до Дня студента.

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри комп’ютерних наук у складі: Шeвчука Андрія (гр.1КН-17б), Шeптякова Ігоря (гр.1КН-17б), Левченка Нікіти (гр.1КН-17б), Шинкарeнка Олeга (гр.1КН-17б), Каліцінського Владислава (гр.1КН-17б) та Щипського Юрія (гр.1КН-17б).

Наша команда з великим відривом перемогла суперників і, посівши 1 місце, виграла кубок турніру.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Студент ФІТКІ – призер чемпіонату України з армспорту
П'ятниця, 30 листопада 2018, 13:29

З 17 по 18 листопада 2018 року у місті Полтаві відбувся VIII чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів.

У чемпіонаті України взяли участь студенти, аспіранти, курсанти військових закладів – переможці та призери чемпіонатів Європи та світу з 42 закладів вищої освіти.

Чорний Денис, третьокурсник ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (група 2КН-16б), виборов 2 місце у ваговій категорії 65 кг.

 

Вітаємо Дениса з черговою перемогою!

 
Студенти ФІТКІ стали призерами університету з настільного тенісу
Середа, 21 листопада 2018, 13:20

8 листопада 2018 року в рамках студентської Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» відбулися командні змагання з настільного тенісу серед збірних команд навчальних факультетів.

Команда факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії стала срібним призером змагань, посівши 2 місце!
Склад команди: Григоришен Олександр (гр.2КІ-16б), Поліщенко Владислав (гр.2КН-18б), Дищук Юліанна (гр.1КІ-16б).

В особистих змаганнях серед дівчат 1 місце посіла  Дищук Юліанна (гр.1КІ-16б, ФІТКІ)!

Дищук Юліанна – чемпіонка змагань

Вітаємо наших тенісистів з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ стали призерами університету з баскетболу
Середа, 21 листопада 2018, 13:16

12 листопада 2018 року в спортивному залі університету відбулася відкрита першість ВНТУ з баскетболу.

1 місце виборола команда, у складі якої грав магістрант ФІТКІ Руслан Хомяченко (гр.1БС-18м).

2 місце виборола команда, у складі якої грав студент ФІТКІ Кирил Прокопчук (гр.2КН-16б).

Вітаємо наших баскетболістів з перемогою!

 
КОМАНДА ІНТЕЛЕКТУАЛІВ ФІТКІ — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЮВІЛЕЙНОГО ВІДКРИТОГО КУБКУ ВІННИЦІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
Середа, 21 листопада 2018, 13:13

Команда магістрантів ФІТКІ на 25-му Кубку Вінниці з інтелектуальних ігор впевнено перемогла 25 студентських команд.

З 29 жовтня  по 8 листопада 2018 року у Палаці мистецтв "Зоря"  тривав відкритий Кубок Вінниці з інтелектуальних ігор на призи міського голови за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

У турнірі з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»  взяли участь 39 шкільних та 51 доросла команди, серед яких 25 студентських.

Серед студентів університетів 1 місце виборола команда магістрантів ФІТКІ у складі Андрія Андрєєва (гр.2ПІ-18м), Олександра Трача (гр.1ПІ-18м), Владислава Білика (гр.2ПІ-18м) та Олексія Кавки (гр.1ПІ-18м).

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою!

 
Студентка ФІТКІ отримала 2 місце на обласних змаганнях з настільного тенісу
Середа, 21 листопада 2018, 13:09

13 листопада 2018 року фінішувала XІV літня Універсіада закладів вищої освіти Вінницької області з настільного тенісу.

У змаганнях брали участь студенти семи ВНЗ Вінниччини.

Збірна команда ВНТУ, у складі якої змагалася студентка ФІТКІ Дищук Юліанна (1КІ-16б), посіла друге командне місце.

Дищук Юліанна – друга праворуч

Вітаємо Юліанну з перемогою!

 
СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
Середа, 21 листопада 2018, 13:05

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.

Проект передбачав 10-денний міжнародний освітній обмін молоддю задля розвитку її підприємницьких компетенцій.

Основна мета проекту — вивчення та розвиток сільської місцевості та бізнесу, який має сильний потенціал.

Молодіжний обмін об’єднав 30 молодих лідерів із 6 країн: Вірменія, Грузія, Словаччина, Польща, Хорватія та Україна.

Навчання було спрямоване на вироблення практичних навичок, створення нових ідей та розробку проектів.

Однією із частин програми було ознайомлення із реалізованими соціальними проектами в місті Діліжан.

Владислав Попов – крайній праворуч

Важливим етапом був обмін досвідом з Tumo center for creative technologies, метою якого є навчання молоді IT-технологіям за сучасними методиками. Серед напрямків навчання: програмування, розробка ігор, графічний дизайн, відеомонтаж та моделювання об’єктів архітектури.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 85
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.