УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Переможці зимового міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки – 2020
Вівторок, 26 травня 2020, 12:50

Підбито підсумки зимового міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2020 року.

Серед переможців конкурсу – 11 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, активістів студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, яка функціонує при кафедрі програмного забезпечення.

Номінація «Краща 2D-растрова графіка»:

1 місцеМошенська Софія (гр.2ПІ-18б)

2 місце –    Шахно Вадим (гр.2ПІ-19м)

Номінація «Кращий 2D-фотоколаж»:

1 місцеСтаніславенко Євгеній (гр.3ПІ-19б)

Номінація «Краща 2D-векторна графіка»:

2 місцеДідик Яна (гр.1КН-17б)

Номінація «Краща 3D графіка»:

1 місце –    Панченко Вікторія (гр.1ПІ-17б)

Номінація «Краща 3D анімація»:

1 місце –    Кіпрач Давид (гр.2БС-17б) та Поворозник Дмитро (гр.1БС-17б)

Номінація «Краща графічна реалізація»:

1 місце –  Станіславенко Євгеній (гр.3ПІ-19б)

Номінація «Краща програмна реалізація»:

1 місцеНіколайчук Владислав (гр.2ПІ-19м)

2 місцеКренцін Михайло (гр.1ПІ-19м)

3 місцеМінів Роман (гр.1ПІ-19м)

Робота переможця конкурсу Євгенія Станіславенка (3ПІ-19б)

Керівниками переможних робіт є викладачі кафедри програмного забезпечення професор Романюк О.Н. та доцент Войтко В.В.

Вітаємо наших студентів та їхніх керівників з перемогою!

 
Студент ФІТКІ Микола Нечипорук на міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» здобув «срібло»
Вівторок, 26 травня 2020, 12:47

До складу журі цього престижного конкурсу входять понад 90 фахівців з України, США, Німеччини, Швейцарії, Анголи, Беніну, Латвії, Туреччини, Ізраїлю, Китаю, Румунії, Грузії, Польщі, Словаччини, Казахстану, Азербайджану, Болгарії, Молдови, Білорусі.

Конкурс уже третій рік поспіль проводиться під егідою Black Sea Universities Network і ISEKI-Food Association, у співпраці з науковим журналом Central European Researchers Journal.

Слід зазначити, що це один з небагатьох студентських конкурсів, який дає можливість шукачам вищої освіти безпосередньо порівняти свій рівень наукових досліджень із зарубіжними однолітками, визначити найбільш значущі напрямки розвитку наукової думки

Цьогоріч на конкурс було подали понад 200 робіт з різних країн світу — Франція, Греція, Китай, Македонія, Литва, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Білорусь і Молдова.

У напрямку «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка» студент Вінницького національного технічного університету Микола Нечипорук, який навчається на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (гр.2КІ-17б), посів друге місце.

Під керівництвом професора Олександра Романюка, завідувача кафедри програмного забезпечення, Микола розробив метод та програмні засоби для медичного діагностування з використанням тривимірного моделювання.

Вибір такого напрямку не є випадковим, оскільки дипломант ще з 7 класу середньої школи навчається в студії комп’ютерної графіки ВНТУ і є багаторазовим переможцем міжнародних конкурсів країн далекого зарубіжжя.

«Я активно займаюся комп’ютерною графікою останні роки. Отриманні знання я використав з важливою соціальною метою  – підвищити достовірність комп’ютерного діагностування захворювань. Це стосується, насамперед, властивостей шкіри людини. У результаті досліджень вдалось підвищити вчетверо продуктивність формування офсетної структури шкіри  при одночасному підвищення реалістичності графічного відтворення», – пояснює Микола.

Конкуренція серед надісланих робіт була дуже місце висока.

Роботу студента ВНТУ Миколи Нечипорука прийнято редакційною колегією журналу Central European Researchers Journal до безкоштовної публікації.

 
Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Веб-технологій та веб-дизайну» 2019/2020 навчального року
Вівторок, 26 травня 2020, 12:40

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Веб-технологій та веб-дизайну» 2019/2020 навчального року провела кафедра програмного забезпечення ВНТУ.

В олімпіаді взяли участь студенти факультету ІТКІ.

Переможцями олімпіади стали:

 • у секції «Web-технології»:
1 місце – Нечипорук Микола Леонідович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 3 курс, спеціальності «123 – Комп’ютерна інженерія», група 2КІ-17б.
2 місце – Ніколайчук Владислав Олександрович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 1 рік навчання у магістратурі спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-19м.
3 місце – Невський Владислав Станіславович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 3 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 1ПІ-17б.
 • у секції «Web-дизайн»:
1 місце – Мельник Любов Дмитрівна, студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 4 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 1ПІ-16б.
2 місце Воронін Євген Сергійович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 2 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 3ПІ-18б.
3 місце – Черниш Анастасія Віталіївна, студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 4 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з  «Веб-технологій та веб-дизайну» відбудеться 24-26 березня 2020 року в Дніпрі –  в Українському державному хіміко-технологічному університеті (УДХТУ).

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм успіху на національному етапі олімпіади!

 
Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики 2019/2020 навчального року
Вівторок, 26 травня 2020, 12:35

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики 2019/2020 навчального року провела кафедра програмного забезпечення ВНТУ.

В олімпіаді взяли участь студенти факультету ІТКІ.

Переможцями олімпіади стали:

1 місцеКовтун Богдан (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б);

2 місцеПастух Ігор (кафедра КН, гр.2КН-17б);

2 місцеЗубко Антон (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м);

3 місцеКузнєцов Леонід (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б);

3 місцеКренцін Михайло (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-19м);

3 місцеБорисюк Володимир (кафедра КН, гр.2КН-17б);

3 місцеКостюк Костянтин (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-16б).

 

Переможець І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики 2019/2020 навчального року – студент 2-го курсу з кафедри програмного забезпечення Ковтун Богдан (1 місце).

Тепер на наших переможців чекає ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики, який відбудеться у квітні в Харкові у двох університетах: у Національному аерокосмічному університеті імені М.Є.Жуковського «ХАІ», де пройде олімпіада для студентів 1-3 курсів – до участі в цій олімпіаді готуються Ковтун Богдан, Пастух Ігор, Борисюк Володимир; у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” (ХПІ), де пройде олімпіада для 1-5 курсів – до участі в цій олімпіаді готуються Зубко Антон, Кузнєцов Леонід, Костюк Костянтин.

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм успіху на національному етапі олімпіади!

 
Перемога студента ФІТКІ на Чемпіонаті України з бойового самбо
Вівторок, 26 травня 2020, 12:32

22-25 січня 2020 року в Сумах проходив молодіжний Чемпіонат України з бойового самбо, де боролися майже півтисячі спортсменів із 23 регіонів.

Першокурсник ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Палюра Владислав (гр.1СП-19б) виборов бронзову медаль Чемпіонату України з бойового самбо серед юніорів у ваговій категорії 62 кг.

Вітаємо Владислава з перемогою!

 
Студент ФІТКІ – призер Всеукраїнських змагань з кульової стрільби
Вівторок, 26 травня 2020, 12:30

З 29 лютого по 3 березня 2020 року у Києві пройшли Всеукраїнські змагання з кульової стрільби.

Як член збірної команди Вінницької області у змаганнях брав участь першокурсник ФІТКІ Пилявець Ігор (гр.1БС-19б). На Всеукраїнських змаганнях команда Вінницької області виборола 3 місце!  В особистій першості Пилявець Ігор вийшов у фінал, де посів 7 місце.

Пилявець Ігор – крайній праворуч

 
Студенти ФІТКІ – переможці фіналу хакатону Vinnytsia Linuxation
Вівторок, 26 травня 2020, 12:24

Завершився у дистанційному режимі фінал хакатону Vinnytsia Linuxation.

Фінал проходив у вигляді YouTube-стріму з використанням конференц-зв'язку Skype та Discord.

У фінал пройшло шестеро фіналістів. Для дистанційного виконання завдань використовувалась технологія Cisco AnyConnect.

Переможцями фіналу стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету.

1 місцеІсаков Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18б);

2 місцеЛавров Вадим (кафедра ЗІ, гр.2БС-17б);

3 місцеБуняк Віталій (кафедра ЗІ, гр.2БС-17б).

17 квітня 2020 року нагороджували призерів хакатону Vinnytsia Linuxation.

Після нагородження призерів відбувся «розбір польотів» по хакатону, де провели огляд усіх завдань.

До організації хакатону долучилися аспіранти ФІТКІ Ілля Малініч та Костянтин Чернишов.

Ілля Малініч та Костянтин Чернишов

Наразі на порталі IT-Universe триває реєстрація на подібний конкурс - Адміністрування Linux. Реєстрація та заочний етап триватимуть до 20 травня 2020 року. Участь у конкурсі є можливою незалежно від участі в хакатоні Vinnytsia Linuxation.

 
Студент ФІТКІ – призер фотоконкурсу в рамках ТехноАртФесту
Вівторок, 26 травня 2020, 12:21

У рамках ТехноАртФесту, що відбувся у ВНТУ 29 лютого 2020 року, було підбито підсумки відкритого фотоконкурсу «Людина і техніка». До участі були запрошені учні і студенти, а найкращі фотографії оприлюдненні на офіційних  ресурсах:      https://www.facebook.com/fotokonkurs.vntu  і  http://photo.vntu.edu.ua/

Призером фотоконкурсу, посівши 3 місце,  став першокурсник ФІТКІ   Олександр Кобзар (студент кафедри програмного забезпечення, гр.2ПІ-19б). Сашко захоплюється фотографією. Він є фотографом факультету ІТКІ, робить світлини із заходів, що проходять на факультеті. Свої світлини, за які Сашко отримав призове місце , він зробив на авіашоу, яке відвідав нещодавно.

Конкурсна робота Олександра Кобзаря

Вітаємо Олександра з перемогою!

Бажаємо наснаги, успіху, нових творчих ідей і нових перемог!

 
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Лондоні
Вівторок, 26 травня 2020, 12:18

24 лютого 2020 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition ‘Kingdom Art Stars’» (The Official International Competitions in Europe), який проходив у Лондоні, столиці Великої Британії.

Магістрант ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Вадим Шахно (гр.2ПІ-19м) отримав 1 місце за роботу, виконану в 2D-графіці!

Вітаємо Вадима з гучною перемогою!

 
12-а Міжнародна науково-практична конференція «Інтернет – Освіта – Наука 2020»
П'ятниця, 08 травня 2020, 22:42

26-29 травня 2020 року у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться 12-а Міжнародна науково-практична конференція «Інтернет – Освіта – Наука 2020».

Тенденції розвитку інформаційного суспільства зумовлюються спільними зусиллями його учасників, спрямованими на економічний, соціальний та освітній розвиток, формування та розвиток інтелектуального потенціалу нації на вищому рівні з урахуванням світових вимог. Це стало можливим завдяки використанню сучасних інформаційних технологій, засобів обчислювальної техніки, локальних та глобальних комп’ютерних мереж у різних галузях людської діяльності, які характеризуються інтерактивністю, інтенсифікацією процесів, зворотним зв'язком на базі різноманітних засобів інформаційного обміну, що впливає на визначення нових освітніх стандартів в усіх галузях і рівнях освіти.

Ця конференція буде присвячена 25-річчю кафедри комп'ютерних наук ВНТУ.

Організатори конференції: Вінницький національний технічний університет, Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Кременчуцький національний технічний університет імені Михайла Остроградського, Академія праці, соціальних відносин і туризму, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, (Україна), Бакинський державний університет (Азербайджан), Варненський технічний університет (Болгарія), Сухумський державний університет, Грузинський технічний університет та Європейський університет (Грузія), Люблінська політехніка та Опольський технічний університет ( Польща), Лісабонський університет (Португалія)

Основні напрями роботи конференції:

 • Інтелектуальні інформаційні технології;
 • Комп’ютерні мережеві технології;
 • Комп’ютерна інженерія;
 • Математичне моделюванння;
 • Комп’ютерні мережеві технології та Інтернет в інформаційному суспільстві;
 • Інформаційні технологіїта Інтернет в освітньому процесі і наукових дослідженнях;
 • Геоінформаційні системи.

ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

26 ─ 29 травня 2020 року, Вінницький національний технічний університет.

ФОРМИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Дистанційна, заочна. Дистанційна форма участі передбачає презентацію доповідей через Інтернет.
Кожний учасник конференції отримає СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА, а також, за Вашим бажанням, СЕРТИФІКАТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ на 1 кредит ECTS (30 годин).

МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Українська, англійська, російська.

Реєстрація, форми участі, мова, умови проживання, публікації тощо на сайті конференції:   http://ies.vntu.edu.ua/ru/ies2020/conference/sponsor

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 108
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.