УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Літературно-музичний вечір пам’яті Назарія Яремчука
Неділя, 06 грудня 2015, 22:07

25 листопада 2015 рокунауково-технічна бібліотека ВНТУ провела літературно-музичний вечір пам’яті народного артиста України Назарія Яремчука «Його життя – коротка мить».

 

Він справді був «шаленим і відвертим». Починаючи з квітня 1986-го, тричі приїздив у зону відчуження, аби виступити перед ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи. Він настільки перейнявся аварією на атомній електростанції, що навіть умовив керівництво ЧАЕС дозволити йому власноруч скидати залишки графітових стрижнів з даху четвертого реактора. Після чергової поїздки до Чорнобиля співак привіз до Чернівців костюм, рівень радіації на якому перевищував допустиму норму в кілька разів. Ймовірно, що саме тоді пустила коріння невиліковна хвороба Назарія.

Він співав солдатам, які воювали на чужій і незрозумілій війні в палючому Афганістані. Разом зі «Смерічкою» гастролював у Лаосі, де якраз тоді точилась громадянська війна. Артисти пересувались джунглями під охороною автоматників. Концерти давали на імпровізованих сценах…

На меморіальному вечорі у ВНТУ звучали не лише пісні у виконанні Назарія Яремчука.

Студенти читали його вірші. Своє кохання, свою радість і тугу передавав співак не лише піснею, а й власними поетичними рядками.

У заході активну участь взяли студенти ФІТКІ.

Іван Воробйов, другокурсник ФІТКІ (гр.1БС-14б), читав поезію Назарія Яремчука.

 
Студенти ФІТКІ стали переможцями хакатону у Києві на ІТ-конференції UniversITy
Вівторок, 01 грудня 2015, 20:18

21-22 листопада 2015 року у Києві відбулася ІТ-конференція UniversITy, орієнтована на популяризацію української ІТ-сфери. На конференції були представлені можливості для працевлаштування та навчання майбутніх програмістів, проведені парні та командні змагання з програмування, презентовані останні новинки зі світу ІТ-технологій та багато іншого.

Детальніше...
 
Перемога у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Мій Татарстан»
Середа, 25 листопада 2015, 18:32

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Мій Татарстан».

У віковій категорії «16-21 років» переможцями конкурсу стали вихованці студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки – студенти кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

 • 2 місцеКопитко Наталія (гр.1ПІ-13б) – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.;
 • 3 місце Чорний Вадим (гр.1ПІ-14мс) – керівник професор кафедри ПЗ Романюк О.Н.

  

Робота переможця конкурсу Чорного Вадима, виконана у 3D-графіці


Вітаємо наших студентів з черговою перемогою!

 
День відкритих дверей для бажаючих навчатися у галузі інформаційних технологій
Вівторок, 24 листопада 2015, 20:31

21 листопада 2015 рокуу Вінницькому національному технічному університеті відбувся День відкритих дверей для бажаючих навчатися у галузі інформаційних технологій. 

Захід розпочався о 10-й годині ранку в актовій залі ВНТУ.

 

На зустрічі були присутні викладачі факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і факультету комп’ютерних систем та автоматики. Перед абітурієнтами виступив перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення професор Романюк Олександр Никифорович, який розповів про наш університет, про його досягнення в ІТ-галузі та про перспективи його розвитку. 

 

 

Потім виступили декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (ФІТКІ) професор Азаров Олексій Дмитрович та декан факультету комп'ютерних систем та автоматики (ФКСА) професор Бісікало Олег Володимирович, які розповіли про особливості і перспективи навчання на цих факультетах. Абітурієнтам продемонстрували фільм про ФІТКІ та презентацію про діяльність ФКСА. Також перед абітурієнтами виступив аспірант кафедри комп’ютерних наук, переможець багатьох міжнародних олімпіад зі спортивного програмування, тренер студентських команд зі спортивного програмування Ганік Михайло, який розповів про безкоштовні курси зі спортивного програмування, які він проводить для студентів ВНТУ та школярів, що бажають професійно займатися програмуванням.

Потім для школярів була проведена цікава екскурсія, де абітурієнти мали змогу уважніше придивитися до своєї потенційної Альма-матер, ознайомитися з ІТ-спеціальностями, які можна здобути в нашому університеті, його матеріально-технічною, лабораторною базою. Школярі мали нагоду поспілкуватися з деканами факультетів ІТКІ і КСА, викладачами й найкращими студентами – переможцями численних всеукраїнських та світових конкурсів і олімпіад, відвідали лабораторії локальних Академій CISCO та Microsoft, де можна вивчати курси профільної підготовки на світовому рівні, й отримали відповіді на свої запитання. 

Саме у ВНТУ проходить Півфінал Світу зі спортивного програмування. Команда студентів-програмістів ВНТУ є однією з 40 найкращих команд світу і неодноразово виходила у фінал світової першості змагань програмістів, у яких беруть участь понад 500000 команд з усіх континентів. 

Саме у ВНТУ функціонує елітна студія з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, яка готує професіоналів-дизайнерів та фахівців з комп’ютерної графіки. У 2014 році вихованці студії отримали понад 400 перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, що вивело ВНТУ на світовий рівень у цій галузі, а Вінницю тепер вважають столицею комп’ютерної графіки. 

У ВНТУ ефективно працюють осередки міжнародної студентської організації BEST та всесвітніх наукових товариств SPIE й ОSА, тому студенти ВНТУ можуть брати участь у вивченні профільних курсів з ІТ-технологій у провідних університетах Європи (безкоштовно за програмою BEST) та пройти стажування у США (безкоштовно за програмами SPIE, ОSА).

Кафедра програмного забезпечення ВНТУ разом з провідними українськими і закордонними вишами працює над виконанням міжнародного Темпус проекту National Education Framework for Enhancing IT (TEMPUS NEFESIE). В рамках виконання проекту у листопаді цього року 5 магістрантів кафедри програмного забезпечення ВНТУ безкоштовно взяли участь у двотижневому навчальному курсі "Інновації та підприємництво в ІТ індустрії" в університеті Лінеусу у Швеції (м. Векше).

Запрошуємо також ознайомитися з сайтами факультетів ІТКІ (інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії - http://initki.vntu.edu.ua/) і  КСА (комп'ютерних систем і автоматики - http://inaeksu.vntu.edu.ua/), де в розділі новин Ви знайдете багато цікавої інформації.

 

Якщо Ви захоплюєтеся комп'ютерами та сучасними інформаційними технологіями, мрієте про успішну кар'єру в ІТ-галузі – на Вас чекає Вінницький національний технічний університет!

 

 
Болгарські збори з перцем
Вівторок, 24 листопада 2015, 20:07

"Здається, ми кудись не туди їдемо..."

Протягом 20-30 жовтня 2015 року у м. Софія (столиця Болгарії, між іншим) відбулися осінні збори Південно-східного регіону BEST (Board of European Students of Technology) - South-East Regional Meeting. Такі збори відбуваються двічі на рік в 11 регіонах BEST і проводяться з метою поліпшення комунікації між представниками різних міст/країн/університетів, покращення навичок soft skills, підготовки делегатів на Загальні збори та звітування. 

Делегатами від BEST Vinnytsia були:

 • Ксенія Івченко (гр. 1ПІ-12б)- студентка ФІТКІ кафедри ПЗ
 • Михайло Бурдяк (гр. 2ПІ-13б) - студент ФІТКІ кафедри ПЗ
 • Віктор Баланюк (гр.1СІ-12б)
 • Олександр Бондар (гр. 1АВ-12б)
 • Ксенія Писаренко (гр. МОі-13)

Наш регіон відомий за неофіційною назвою Pirate Bay (Піратська бухта), і це не тому, що українці славляться любов'ю до неліцензійного ПЗ та піратських фільмів і музики, а через те, що країни регіону омиваються водами такого рідного для нас Чорного моря (не рахуючи Греції) та й водами інших морів. І море ми таки побачили, двічі: в Одесі та Варні, через які лежав наш шлях.

Так вийшло, що українцям потрібні візи, щоб хоч кудись поїхати. Через те, що кожен отримував візи у різний час (а деякі їх не отримали взагалі), ми розділилися і їхали невеликими групками. В результаті уся українська делегація зібралася аж у Софії. 

Одеса. Ми зустріли хлопців із Запоріжжя. Потім двадцятигодинна поїздка у автобусі й купа вражень від надзвичайно розбитої траси в бік Молдови. Годинні затримки на молдовській та румунській митницях, безсонна ніч. Похмура болгарська Варна зустріла нас дощем і шахраями на вокзалі. Спроби купити квитки на потрібний потяг, прогулянка по курортному місту в некуротний сезон. Мабуть найцікавішим там були руїни - римські терми (по нашому - бані). Вечірня прогулянка на пляж і нічний потяг до Софії.

Римські терми – четверта за величиною антична баня Європи

6:55. Потяг запізнився на 50 хвилин. А особливість будови вагону, відсутність провідників та хоча б елементарної системи оповіщення призвела до того, що ми уявлення не маємо, де ми. Коли ж збагнули, що ми вже в Софії (хвала тому, хто придумав GPS-навігатор), потяг поїхав у депо. Звідти ми чудом доїхали на тягачеві, який їхав на станцію і підібрав дурних туристів.

На вокзалі нас зустріли, і після обіду ми були вже в мальовничому селі Лозен, де й жили під час зборів. Знову дощ, хмари, туман, але замість моря - ліси й гори. Поселили нас у рекреаційному таборі червоного хреста - досить незвичний вибір, але згодом ми зрозуміли, що це місце може позмагатися з крутими базами відпочинку. 

Щодня ми спілкувалися зі старими друзями і знайомилися з іншими делегатами з України (Запоріжжя), Румунії (Брашов, Бухарест), Туреччини (Стамбул-Їлдіз, Испарта, Стамбул Богазічі), Молдови (Кишинів), Болгарії (Софія), Греції (Салоники, Патрас), Німеччини (Берлін), Естонії (Таллінн), Сербії (Белград). Особливо любить Вінницю міжнародний Віце-президент з людських ресурсів - Орфеас, адже його першою BEST-подією був освітній курс, організований BEST Vinnytsia у  2012 році.

Загальне фото всіх учасників зборів: RM – Regional Meeting

Безліч тренінгів з ранку до ночі, звіти, воркшопи, обговорення проблемних питань - це складало робочу частину зборів. Особисто я як Президент Вінницького осередку BEST відвідала три сесії по підготовці до Президентських зборів, на яких ми розглянули сотні сторінок офіційних документів. Але нудно там не було. Щовечора на нас чекала спеціальна вечірка, одна з них була класична - піратська (звичайно, у костюмах), інша - традиційний міжнародний вечір, де можна було познайомитися з культурою інших народів та спробувати унікальних смаколиків. 

Під час тренінгів

Міжнародний вечір

Передостаннього дня погода покращилася. Це стало ще однією причиною, чому так не хотілося їхати звідти. Слізні прощання і теплі обійми, думки про те, що ти можеш ніколи більше не зустріти цих людей, до яких вже так звик. Деякі, не витримуючи емоцій, поїхали непомітно і не прощаючись. 

Не обійшлося й без подаруночків

З міжнародним HR-ом Орфеасом, він у зеленій вінницькій футболочці

Завдяки тому, що автобус ходить не щодня, українська делегація отримала додатковий день на екскурсію по Софії. Нас люб'язно прихистив Александр з BEST Sofia, поселивши в себе вдома на ніч та провівши чудову прогулянку вечірнім містом, показавши нам майже усі визначні пам'ятки Софії. Ми ж, у свою чергу, віддячили йому ексклюзивними українськими варениками, що готувалися великою компанією опівночі. Найцікавішим було проникнення (інакше й не назвати) до університету святого Климента Охридського. Заклад з більш ніж сторічною історією вразив нас неймовірно розкішним інтер'єром. А найцікавіше те, що прохід у зали зазвичай закритий, проте наш новий друг домовився з охоронцем, який супроводжував нас, і відчинив усі приховані кімнати. 

Собор Александра Невського у Софії

Інтер'єр Софійського університету святого Климента Охридського

Знову ніч у потязі, півдня – у Варні, автобус і Одеса. Зворотній шлях був сонячний і безхмарний (хоча море дуже холодне - ми перевіряли). Багато емоцій лишилося у пам'яті кожного з нас назавжди. Цей досвід - безцінний.

 

Президент локального осередку
BEST Vinnytsia
студентка 4 курсу ФІТКІ  гр. 1ПІ-12б

Ксенія Івченко

 
Газети в Швеції пишуть про студентів кафедри програмного забезпечення ВНТУ
Вівторок, 24 листопада 2015, 20:03

На початку листопада 2015 року 5 магістрантів кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ протягом 2-х тижнів навчалися в університеті Лінеусу у Швеції. Там вони вивчали практичні теми магістерського навчального курсу «Інновації та підприємництво в ІТ індустрії» в рамках міжнародного проекту National Education Framework for Enhancing IT (TEMPUS NEFESIE), партнером з виконання якого є наш виш, а саме кафедра програмного забезпечення ВНТУ. Всього у навчальному курсі взяли участь 25 українських студентів із 5 українських університетів (Харківського національного університету радіоелектроніки, Національного університету «Львівська політехніка», Одеського національного політехнічного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Вінницького національного технічного університету). Студенти ВНТУ показали блискучі результати. Тож інтерв’ю саме з нашими студентами (Костельною Асею, Вінницькою Настею та Денисюком Павлом) надрукувала шведська газета «Smalandsposten» за 7 листопада 2015 року.

 

Переклад цитат зі статті:

«Українські студенти в Векхьо навчаються підприємництву.

«Бути тут – дуже цікаво і незвично. Ми прибули в неділю і вже багато чому навчилися. Ми не повинні боятися робити помилки, треба відкрито говорити про свої ідеї», – розповідає Ася Костельна, одна зі студентів з України. Вона навчається в Вінницькому національному технічному університеті разом з Анастасією Вінницькою та Павлом Денисюком. Вони вважають навчальний курс є цікавим і перспективним.

«Навчання тут – не просто лекції та література. Ми черпаємо знання безпосередньо від інших підприємців, переймаючи їх досвід. Ми бачимо кінцевий результат, і це нас надихає», – каже Павло Денисюк.

Ася, Настя та Павло – три з 25 студентів, які були обрані з різних університетів, які є членами проекту Темпус в Україні. Проект Темпус – програма ЄС для підтримки та модернізації вищої освіти в Європі.

Українські студенти з кращими ІТ-ідеями отримали можливість приїхати до Швеції, щоб продовжити їх розробляти. Проект координується Linnе університетом, що в 2012 році отримав близько одного мільйона євро від Європейської комісії. Проект триває до жовтня 2016 року і є співпрацею між різними академічними ІТ закладами, що має на меті розробити і встановити наукові та бізнес зв’язки між Україною та Швецією.

Україна стала країною-партнером з Linne університетом у програмі обміну студентами. Іншими партнерами є Sigma Technology Solutions в Векхьо. Вони контролюють студентів і допомагають їм розвинутись більш ефективно.

«ЄС спонсує різні проекти в країнах, розташованих на межі з ЄС. Вони також хотіли залучити підприємства до проекту, тому ми тут, щоб допомогти з розвитком різних форм навчання», – говорить Ніклас Мальмрос, президент Sigma Technology Solutions і продовжує: «Студенти тут, щоб зрозуміти бізнес, навчитися створювати сприятливі умови для успішного запуску компанії».

Інша мета проекту полягає в розробці віртуальних зустрічей, заснованих на соціальних технологіях, що допомагатиме учасникам продовжувати залишатися на зв'язку і обмінюватися знаннями один з одним».

 
Перемога у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Чудова країна»
Вівторок, 24 листопада 2015, 19:59

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Чудова країна» на тему «Золота осінь».

У віковій категорії «17 років і вище» переможцями конкурсу в номінації «комп’ютерна графіка» стали вихованці студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

лауреати 2 ступеня:

 • Досужій Олег (гр.2КН-13б);
 • Снопов Костянтин (гр.1КС-15м(сп));
 • Нечипорук Микола (школяр);

лауреати 3 ступеня:

 • Варламов Вадим (гр.2ПІ-13б);
 • Ящук Антон (гр.1КН-15м(бак));
 • Щелканов Дмитро (гр.1ПЗ-15м(сп));
 • Копитко Наталія (гр.1ПІ-13б);

лауреат 4 ступеня Бондарець Дмитро (гр.2КІ-12б).

 

Робота лауреата 3 ступеня Дмитра Щелканова «Казкова осінь»

 
Магістранти кафедри програмного забезпечення в університеті Лінеусу у Швеції
Вівторок, 24 листопада 2015, 20:59

 Магістранти кафедри програмного забезпечення ВНТУ взяли участь у навчальному курсі "Інновації та підприємництво в ІТ індустрії" у Швеції.

На початку листопада 2015 року п’ять магістрантів спеціальності 8.05010301 – «Програмне забезпечення систем» та ментор були відряджені до університету Лінеусу до міста Векше (Швеція)

  

Протягом 2-х тижнів вони вивчали практичні теми  магістерського навчального курсу «Інновації та підприємництво в ІТ індустрії" в рамках міжнародного проекту National Education Framework for Enhancing IT (TEMPUS NEFESIE). 

  

Всього у навчальному курсі взяли участь 25 українських студентів із 5 українських університетів:

 • Харківського національного університету радіоелектроніки;
 • Національного університету «Львівська політехніка»;
 • Одеського національного політехнічного університету;
 • Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
 • Вінницького національного технічного університету.

  

Тож від ВНТУ до Швеції їздили: ментор студентської команди – старший викладач кафедри ПЗ Обідник Микола Дем'янович та магістранти (гр.1ПЗ-15 м(бак)): Боднар Роман, Вінницька Анастасія, Денисюк Павло, Костельна Ася та Паламарчук Максим.

  

Лекційні курси та практичні зайняття проводили міжнародні експерти та лектори в сфері інновацій та підприємництва: Ханс Ландберг (Векше, Швеція – Університет Лінеусу), Ян Айдемарк (Векше, Швеція – Університет Лінеусу), Ола Петтерсон (Векше, Швеція, підприємець), Карлос Цергуера (Коімбра, Португалія – Інститут Педро Нунеса), Жозе Рікардо (Коімбра, Португалія – Інститут Педро Нунеса), Маркус Хелферт (Дублін, Англія – Університет Дубліна), Ніклас Малмрос (Векше, Швеція – Компанія Сігма) та інші.

Цей курс спрямований на розвиток у студентів ІТ-сфери здібностей для створення інноваційних проектів. Учасники магістерського курсу пройшли інтенсивне навчання сучасним методам та підходам побудови бізнес моделей інноваційних рішень, отримали навички визначення та створення ринкової цінності інноваційного продукту, презентації інноваційних проектів, збору інформації від потенційних клієнтів та вибору своєї ринкової ніші. Всі лекційні зайняття були закріплені ефективними практичними вправами. 

  

 Особливої уваги заслуговує зустріч у всесвітньо відомій ІТ-компанії SIGMA. Учасники магістерського курсу мали змогу поспілкуватись з реальними підприємцями в ІТ-індустрії та перейняти їх досвід. Співробітники розповідали про роботу в компанії, про те, як функціонує ринок аутсорсингу, та про діючу бізнес-модель. Також була проведена презентація успішного стартапу, розробленого українськими співробітниками SIGMA Technology Solutions у сфері вивчення англійської мови в ігровій формі навчання.

  

  

  

Тепер за результатами свого навчаннянаші магістранти мають розробити інноваційний бізнес-проект, який вони будуть презентувати інвесторам та керівникам Темпус-проекту у квітні 2016 року в м. Коїмбра (Португалія).

 
IT-Revolution
Вівторок, 24 листопада 2015, 19:45

 Friday the 13th: night in VNTU" саме під таким лозунгом був проведений наймасштабніший хакатон у м. Вінниця — 24 години кодингу та креативу. 

 

Тож 13-14 листопада 2015 року у ВНТУ відбулися змагання для ІТ-шників IT–Revolution. IT–Revolution – це найдрайвовіші змагання з програмування та комп’ютерної графіки! Велика кількість учасників (142 учасника – студенти ВНТУ та ВТК) підтверджує популярність заходу. Унікальність цих змагань полягає у форматі їх проведення – безперервній 24-годинній роботі над проектом. Наданий час учасники вільно використовують, та за 24 години мають презентувати результати своєї роботи вимогливому журі. 

Унікальність цих змагань полягає також у тому, що їх організаторами є самі студенти Вінницького національного технічного університету – представники локального осередку BEST Vinnytsia (Board of European Students of Technology). Працьовита і креативна група організаторів піклувалася про створення комфортних умов для учасників: повноцінне харчування, доступ до мережі Інтернет та хороший настрій. Було навіть організовано хоррор вечірку, оскільки дата проведення змагань випала на п’ятницю тринадцятого! 

Пишаємося тим, що серед організаторів цього грандіозного заходу є велика кількість студентів саме нашого факультету: 

 • Бурдяк Михайло (гр.2ПІ-13б) – головний організатор
 • Нікольський Михайло (гр.1ПІ-12б)
 • Польова Марія (гр.1ПІ-12б)
 • Івченко Ксенія (гр.1ПІ-12б)
 • Хаулін Андрій (гр.1ПІ-14мс)
 • Карпович Антон (гр.1КІ-14б)
 • Прус Олег (гр.1ПІ-14мс)
 • Ковальчук Андрій (гр.1КІ-15мс)
 • Значківський Олександр (гр.1КІ-15мс)
 • Грабовський Євгеній (гр.2КІ-14б)

Учасникизмаганьвиступали у п'яти номінаціях: Desktop Application, Mobile Application, Web, 2D graphics, 3D graphics. Сформувавши команди, натхненні та націлені на перемогу студенти взялися до праці. 

Раді представити наших героїв – студентів ФІТКІ, переможців змагань IT–Revolution 2015 року

Номінація 2D graphics:

3 місце – у команди  Friday Madness у складі: 

 • Салтикової Тетяни (гр. 1КІ-15мс)
 • Каневського Миколи (гр. 1КІ-15мс)

Номінація 3D graphics:

1 місце – у команди  Spiced Jackals у складі:

 • Досужія Олега (гр. 2КН-13б)
 • Гедза Дмитра (гр. 2КІ-13б)

3 місце – у команди  Art_mens у складі:

 • Білика Владислава (гр. 2ПІ-14б)
 • Костюка Павла (гр 1КС-15сп)

Номінація Desktop application:

1 місце – у команди  4fan у складі:

 • Волика Олексія (гр. 2КН-13б)
 • Костіна Олексія (гр. 1ПІ-15мс)
 • Короліцького Максима (гр. 1ПІ-15мс)

Номінація Mobile:

1 місце – у команди Softpaw у складі:

 • Череднікова Антона (гр. 1ПІ-12б)
 • Яворовича Олега (гр. 1ПІ-12б)
 • Гончарука Олександра (гр. 1ПІ-12б)
 • Гончарука Андрія (гр. 1ПІ-12б)

 

2 місце – у команди ХyzK, xyzK і в продакшн у складі:

 • Рипюка Олександра (гр. 1КН-13б)
 • Гончаренка Костянтина (гр. 1КН-13б)
 • 3 місце – у команди NotBadCoders у складі:
 • Пірка Віталія (гр. 1ПІ-13б)
 • Копитко Наталії (гр. 1ПІ-13б)
 • Яківчука Олександра (гр. 2ПІ-12б)

 

Номінація Web:

2 місце – у команди AJK IT у складі:

 • Ліщинського Миколи (гр. 1КН - 13б)

Пісоцького Антона (Інститут комп'ютерних інформаційних технологій (ІКІТ) НАУ), 3-й курс (Програмна інженерія))

 • Щербини Євгенія (гр. 1КН - 12б)

3 місце – у команди Hackerman's у складі:

 • Бурдзяківського Владислава (гр. 1ПІ-14мс)
 • Ворончука Богдана (гр. 1ПІ-14мс)

 

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Акція «Відповідальність починається з тебе»
Вівторок, 24 листопада 2015, 19:40

20 листопада 2015 року студенти ВНТУ разом з активістами інших вишів взяли участь в акції «Відповідальність починається з тебе» і відвідали з благочинною місією Брацлавський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія Вінницької обласної Ради. 


Студенти передали малюкам подарунки та зібрані благочинні кошти, а також провели з дітьми ігри і тренінги.

Від факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ участь в акції взяв активіст студради нашого факультету Олександр Морозов (гр.1КН-14б).

Долучайтеся до благочинної діяльності студентів нашого факультету!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 70 з 99
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.