УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Європейські інженерні змагання, або неймовірні пригоди українців у Португалії
Вівторок, 29 вересня 2015, 19:18

 «У четвер сняться віщі сни», - сказав мені знайомий після того, як я розповіла про те, що мені наснився лист із запрошенням у Португалію. Я не могла дочекатися завершення дня, щоб перевірити пошту, але там нічого не виявилося.

European BEST Engineering Competition (EBEC) — це змагання, які проводяться з 2009 року. BEST (Board of European Students of Technology - Рада студентів технічних університетів Європи). Починаються вони з локальних етапів у 86 університетах Європи, переможці яких зустрічаються на 15 національних/регіональних етапах. У європейському фіналі змагаються найкращі 30 команд (по 15 у кожній з двох категорій), загалом 120 учасників.

Окрім учасників на фіналі змагань присутні локальні організатори, міжнародна команда організаторів (які контролюють змагання протягом року), координатори національних/регіональних етапів, медіа-команда, запрошені гості, 5 коорганізаторів з інших країн (для допомоги у безпосередньому проведенні), близько 15 зацікавлених гостей, представники інших організацій, компаній-патнерів, університетів. При цьому потрапити на змагання у якості будь-кого з вищенаведених досить складно — потрібно пройти жорсткий відбір.

Одного дня, перевіряючи свій facebook, отримую повідомлення від Координатора національних/регіональних етапів EBEC. Після короткої розмови мене запрошують поїхати на фінал змагань у якості делегата від команди організаторів EBEC Ukraine (національний етап відбувався у ВНТУ у травні). Згадавши про сон, починаю вірити у чудеса.

Підготовка до подорожі була для мене найскладнішим етапом — розпланувати поїздку, придбати квитки, отримати візу і узгодити це все з вісьмома українськими учасниками-переможцями. Подолавши усі труднощі та хвилювання, ми вирушили.


Prado Museum. Madrid

Одна команда поїхала зі мною «довшим» шляхом, тому ми виїхали раніше і прибули на місце за 2 дні до дати початку. Таким чином ми отримали можливість провести по 1 дню у Львові, Варшаві, Барселоні, Мадриді. Не обійшлися ми й без допомоги BESTівців, що живуть у тих містах, і я вкотре переконалася, що добре таки мати таку «європейську мережу друзів».

Цього року фінал відбувався 2-11 серпня у м. Порту у Португалії.

Місто знаходиться на березі Атлантичного океану, відоме своєю річкою з величними мостами, старовинними трамваями, портвейном, футбольним клубом. Учасники змагань мали можливість ознайомитися з історією міста, національними традиціями та культурою. Для нас був організований надзвичайний португальський вечір, у рамках якого було представлено народні пісні, танці, вбрання, фаду (вид національних пісень), страви. Для тих, хто бажає, була можливість відвідати дві екскурсії містом, прогулятися парками, отримати урок серфінгу, продегустувати португальське вино, проїхатися на човні річкою Дуеро, що впадає в океан. Це все протягом двох вільних днів. Загалом весь інший час був напружений робочий графік з жорстким розкладом. Після звершення останнього робочого дня змагань відбувався міжнародний вечір, в якому брали участь представники близько 20 країн Європи, а також гості з Канади.


Porto. River Douro

Atlantic ocean

У категорії Case Study учасники щодня отримували нове завдання і презентували результати роботи суддям. Протягом 4 днів вони придумували сфери застосування штучного інтелекту та клею, що світиться, розробляли схеми перевезення вантажу німецькими залізними дорогами, спростовували патент. Завдання були надані компаніями-партнерами, їх представники й судили проекти.

Учасники категорії Team Design працювали над двома завданнями — по два дні на кожне. У результаті вони зробили прототипи бурильної установки та транспортного засобу.

Делегати від національних/регіональних етапів (і я разом з ними) провели три плідних дні у зборах, звітах, презентаціях, обговореннях нововведень тощо. Представники розповіли про проведення змагань у їхніх країнах, особливості формату, кошториси. В такі моменти особливо сильно відчуваються культурні та економічні відмінності між різними країнами, хоча всі локальні та національні/регіональні етапи змагань об’єднані спільними правилами.

Перші місця в обох категоріях вибороли команди EBEC Benelux: Бельгія та Німеччина. Українські команди теж показали високий інженерний рівень та глибоке аналітичне мислення.

Грандіозне закриття змагань відбувалося у палаці ду Фреішу. В рамках останнього дня також відбувся Ярмарок Кар’єри, на якому були присутні представники компаній-партнерів фіналу змагань. Студенти мали можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями. На жаль, було мало пропозицій для українських студентів.


Barcelona


Delegaty national regional round 

Окрім запланованих подій у вільний час та на зворотньому шляху я відвідала інше португальське місто — Авейру, а також отримала шанс оглянути Париж за один день.

Поїздка на EBEC Final стала для мене чимось неймовірним. Збулася ще одна моя мрія, яка жевріла у серці протягом трьох років! Я здобула багато нового досвіду та поділилася власним. Зустріч зі старими друзями та знайомство з новими. Пригоди та адреналін. Тисячі фотографій досі нагадують мені про чудові миттєвості, проведені у подорожі.

Колись я обов’язково туди повернуся - I’ll be EBEC!!!

Ксенія ІВЧЕНКО,
студентка групи 1ПІ-12б 
факультету ІТКІ,
President of BEST Vinnytsia

 
Перемоги на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки арт-галереї «7Д»
П'ятниця, 25 вересня 2015, 04:40

Підведено підсумки двох Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки Міжнародної асоціації професійних художників Арт-Галереї «7Д»: «Птицы поднебесья-2015» і «7Я-2015». Переможцями конкурсів стали вихованці Студії комп’ютерної графіки Кафедри програмного забезпечення ФІТКІ.

Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «7Я-2015»:

 • 1 місцеАнтон Ящук (гр.1КН-15м)
 • 2 місцеВадим Варламов (гр.2ПІ-13б)
 • ДипломантДмитро Бондарець (гр.2КІ-12б)
 • ДипломантВадим Чорний (гр.1ПІ-14мс)

Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «Птицы поднебесья-2015»:

 • 2 місцеДмитро Щелканов (гр.1ПЗ-15м(сп))
 • 2 місцеАнтон Ящук (гр.1КН-15м)
 • ДипломантОлег Досужій (гр.2КН-13б)
 • ДипломантКсенія Моргунова (Факультет менеджменту)


Робота «Маленька мрія» переможця конкурсу «7Я-2015» Антона Ящука

Керівником усіх переможних робіт є перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович.

Вітаємо наших студентів і їхнього наукового керівника з гучною перемогою!

 
Fusion360 — у навчальний процес
П'ятниця, 25 вересня 2015, 04:26

Це стане можливим завдяки студії веб-дизайну і комп’ютерної графіки Кафедри програмного забезпечення ФІТКІ.

Логістикою у студії веб-дизайну і комп’ютерної графіки займається її керівник й ініціатор створення — перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Кафедри програмного забезпечення Олександр Никифорович Романюк. До речі, нещодавно Олександр Никифорович нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

«Студію комп’ютерної графіки створили не лише для виявлення талантів, а й для розвитку творчих здібностей наших студентів. Варто зауважити, що в студії лекції і практичні заняття проводять студенти-переможці міжнародних конкурсів. Початківцям простіше працювати в середовищі однолітків. Викладачі контролюють проведення лише перших лекцій. У найближчих планах студії освоєння новітніх програмних продуктів, зокрема Fusion360».

Студія обладнана технікою, яка закуплена за рахунок отриманих грантів і допомоги спонсорів. Є сучасні комп’ютери, тривимірні пристрої введення, графічні планшети, мультимедійний екран.

Нещодавно група викладачів і студентів Кафедри програмного забезпечення мала стажування на фірмі Autodesk за програмою Fusion360. Там після проходження навчання зорганізували для учасників неофіційні змагання, в котрих були задіяні представники різних країн. Команда нашої кафедри зайняла перше місце.

Компанія Autodesk Inc (Лас-Вегас, США) подарувала переможцям свої ліцензовані програмні продукти — за продемонстрований чудовий рівень у конкурсі із 3D-моделювання засобами Fusion.

«Нині проводиться багато конкурсів із 3D-моделювання. Наші студенти зголосились брати участь у конкурсі виробів, які виготовлені з допомогою інноваційних технологій і продуктів Autodesk. Презентація переможних проектів відбуватиметься у Лас Вегасі на масштабному дійстві «Autodesk University». Представлятимуть свої роботи самі автори. Компания Autodesk покриває усі витрати.

Компанія Autodesk запропонувала нам впровадити у навчальний процес Fusion360 Викладачі і студенти уже пройшли стажування в офісі Autodesk. Будемо піонерами у цій галузі на освітянській ниві в Україні.

Успіхи ВНТУ на міжнародних конкурсах були б вагомішими, аби ми мали змогу платити оргвнески по $200-300 за одного учасника. А так ми беремо участь лише там, де оргвнесків немає. Сьогодні уже готуємось до конкурсу CorelDRAW® 2016», — розповідає Олександр Никифорович.

Нині найближче завдання студійців — здобути перше місце на осінньому конкурсі «Надай форму майбутньому». Команда-переможець поїде на змагання в Китай. В разі перемоги ВНТУ буде абсолютно першим в усіх галузях комп’ютерної графіки, оскільки уже здобували світову першість у векторній і растровій графіці.


 
Школа спортивного програмування
Середа, 23 вересня 2015, 06:01

З метою підвищення рівня спортивного програмування студенти ФІТКІ беруть активну участь в он-лайн Петрозаводській школі з програмування, що організується за підтримки Олега Христенка (Московський державний університет, Відкритий Кубок з програмування ім.Є.В.Панкратьєва, Інтернет проект SnarkNews), ВБФ «Асоціації підтримки та розвитку інформаційних технологій» і Вінницького національного технічного університету.

На школі представлені повні комплекти задач усіх турів Петрозаводської школи, а також відеоролики з розборами задач. Змагання в школі проходять з 21 вересня по 4 жовтня 2015 року трьома блоками по три тури: 21-22-23 вересня, 25-26-27 вересня, 29вересня -30вересня-1жовтня плюс триденний блок 2-3-4 жовтня на дорішування задач. Підведення остаточних підсумків школи та нагородження переможців відбудеться під час проведення SEERC.

Слухачами школи стали 18 студентів ФІТКІ:

 • Гранік Михайло, аспірант кафедри КН;
 • Морфіянець Олег, аспірант кафедри КН;
 • Шмерчук Юрій, студент гр. 1ПІ-13б;
 • Гаврилюк Петро, студент гр. 2ПІ-12б;
 • Стахов Богдан, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Яворович Олег, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Ковбасюк Михайло, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Мазурок Сергій, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Нікольський Михайло, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Чариков Сергій, студент гр. 1ПІ-13б;
 • Пірко Віталій, студент гр. 1ПІ-13б;
 • Станішевський Дмитро, студент гр. 1КІ-14б;
 • Дудник Олександр, студент гр. 1ПІ-14м;
 • Степанюк Дмитро, студент гр. 1ПІ-14м ;
 • Стрельбіцький Максим, студент гр.1ПІ-14м;
 • Кравчук Тетяна, студентка гр. 1БС-13б;
 • Спажев Олександр, студент гр. 2КН-15б;
 • Щербіна Євгеній, студент гр. 1КН-13б;

Бажаємо нашим студентам успіху і перемоги у змаганнях!

 
Фіналісти конкурсу «Sikorsky Challenge 2015»
Середа, 23 вересня 2015, 05:41

Підведено підсумки заочного туру IV Всеукраїнського конкурсу стартапів "Sikorsky Challenge 2015". До фіналу відібрано 5 проектів від студентів нашого факультету. У Конкурсі візяли участь професіонали та новатори у сфері інженерії і проектування, студенти, аспіранти, наукові співробітники, які мають інноваційні ідеї та готові проекти, підприємці і стартапери.

Тож фіналістами цьогорічного конкурсу стали наші студенти:

 1. команда студентів 5-го курсу спеціальності «Програмне забезпечення систем» з проектом «ІТ-Exchange» у складі: Олександри Орлівської (гр.1ПЗ-15м); Оксани Барщик (гр.1ПЗ-15м); В’ячеслава Букієвського (гр.1ПЗ-15м); Пінтілія Мокану (гр.1ПЗ-15м); Андрія Фічковського (гр.1ПЗ-15сп);
 2. команда студентів 4-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» з проектом «Firebutton» у складі: Олександра Гончарука (гр.1ПІ-12б); Андрія Гончарука (гр.1ПІ-12б); Антона Череднікова (гр.1ПІ-12б); Влада Осипенка (гр.1ПІ-12б); 
 3. команда студентів 3-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» з проектом «Розумна шафа» у складі: Наталії Копитко (гр.1ПІ-13б); Тетяни Панасюк (гр.1ПІ-13б); Павла Рекуна (гр.1ПІ-13б); Дмитра Кошельника (гр.1ПІ-13б); Сергія Усатюка (гр.1ПІ-13б);
 4. команда студентів 3-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» з проектом «Words with frog» у складі: Наталії Копитко (гр.1ПІ-13б) та Павла Ставицького (гр.1ПІ-13б);
 5. команда студента 3-го курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитра Кривого (гр.2КІ-13б) з проектом «CClipse».

З 21 по 25 вересня 2015 року фіналісти проходять навчання і додаткову підготовку до фіналу у Школі стартапів "Sikorsky Challenge 2015». Підготовка до фіналу для фіналістів Конкурсу є безкоштовною.

Фінал Конкурсу відбудеться 14 - 15 жовтня 2015 року в Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті».

Побажаємо нашим студентам успіху і перемоги у фіналі!

 
Європейське літо Віталія Баліцького
Середа, 23 вересня 2015, 05:34

Віталій Баліцький - студент 3-го курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія», голова студентського профкому ФІТКІ, активіст Міжнародної студентської організації BEST (Best of European Students of Technology). 

Завдяки BEST цього літа Віталій побував у Данії та Іспанії, де проходили освітні курси на тему: “R&D&I - Ready to Develop your Imagination” та “Miner’s Delight: The Java Scrolls”.

Учасниками літнього курсу були студенти технічних ВНЗ з-понад десяти країн Європи. Навчання тривало по десять днів у найкращих технічних університетах Іспанії (de la Universidad de Valladolid) та Данії (Aalborg University). Лекційний матеріал стосувався вивчення різних методів програмування, особливостей проведення наукових досліджень та їх актульності у сьогоденні. На лабораторних роботах та підчас екскурсій на провідні ІТ-компанії студенти отримували практичні навички та знайомилися з новітніми ІТ-технологіями. 

Крім того, Віталій познайомився з культурою та побутом двох європейських країн, поринув у глибину століть, відвідавши замок та незлічену кількість соборів у Вальядоліді та Саламанці в Іспанії, захоплювався унікальним архітектурним стилем будівель міста Ольборг (Данія), побував у Копенгагені, де бачив знаменитий пам’ятник русалці Г.К.Андерсена.

Віталій Баліцький у Вальядоліді

За ці дві неймовірні подорожі Віталій відкрив для себе Європу по-новому, знайшов велику кількість друзів, отримав купу яскравих емоцій та вражень. Змістовне навчання, приправлене цікаво проведеним дозвіллям, - головні складові курсів BEST! 

Тож не гайте часу і робіть своє життя незабутнім, сповненим дивовижних подій та вражень!

Уже 16 вересня 2015 року відкрився набір на зимові курси BEST. За адресою www.best.eu.org обирайте потрібний курс, напишіть короткого мотиваційного листа та готуйтеся до дивовижних подорожей. Успіхів!

 
Студент ФІТКІ на Міжнародній конференції Get inspired fest у Польщі
Середа, 23 вересня 2015, 05:15

7-11 вересня 2015 року студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро відвідав Міжнародну конференцію Get inspired fest у Польщі

Там Дмитро мав чудову можливість побувати на бізнес-тренінгах від успішних стартаперів та провідних фахівців ІТ-шників. У конференції взяли участь понад 100 учасників з усього світу. Дмитро Кривий пройшов серйозний відбір претендентів і був запрошений до участі в конференції безкоштовно (усі витрати взяла на себе приймаюча сторона).

 Get inspired fest проходила разом з 25th Economic Forum of Young Leaders, що розширило коло заходів та формат зустрічей.

Вражає високий рівень організації конференції. Урочиста вечеря для учасників заходу проходила в міській ратуші.

У рамках конференції та форуму Дмитро відвідав тематичні виставки, бізнес-інкубатор MMC Brainville, фабрику вікон, прослухав цікаві доповіді спікерів, був присутнім на майстер-класах відомих стартаперів. Форум відвідав навіть прем'єр Польщі. 

На тренінгах кожен учасник заходу мав змогу презентувати власний проект, скласти SWOT-аналіз та почути конструктивну критику. Отримані знання Дмитро планує використовувати в процесі впровадження та популяризації своїх винаходів.

Бажаємо нашому талановитому студенту Дмитру Кривому нових креативних ідей, цікавих наукових розробок та гучних перемог на міжнародному рівні!

 
Вітаємо переможців півфіналу Всеукраїнської олімпіади зі спортивного програмування!
Вівторок, 15 вересня 2015, 19:00

11-13 вересня 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбувся півфінал Всеукраїнської олімпіади зі спортивного програмування (1/4 фіналу Світу). Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії на олімпіаді представляли чотири команди, які посіли перші чотири місця в турнірній таблиці змагань.

Вітаємо наших програмістів із впевненою перемогою!

 • 1 місце – команда VNTU[wRabbits] у складі:
  • Граніка Михайла, аспіранта кафедри КН
  • Морфіянця Олега, аспіранта кафедри КН
  • Шмерчука Юрія, студента гр. 1ПІ-13б
  • Тренер команди - професор кафедри КН Месюра В.І.
 • 2 місце – команда VNTU_Destructor у складі:
  • Гаврилюка Петра, студента гр. 2ПІ-12б
  • Стахова Богдана, студента гр. 1ПІ-12б
  • Яворовича Олега, студента гр. 1ПІ-12б
  • Тренер команди - доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.
 • 3 місце – команда VNTU_SSD у складі:
  • Дудника Олександра, студента гр. 1ПІ-14м
  • Степанюка Дмитра, студента гр. 1ПІ-14м
  • Стрельбіцького Максима, студента гр.1ПІ-14м
  • Тренер команди - доцент кафедри ПЗ Майданюк В.П.
 • 4 місце – команда VNTU_JTK у складі:
  • Кравчук Тетяни, студентки гр. 1БС-13б
  • Спажева Олександра, студента гр. 2КН-15б
  • Щербіни Євгенія, студента гр. 1КН-13б

Пишаємося нашими програмістами!

У фіналі Всеукраїнської олімпіади (півфіналі Світу) наш університет представлятимуть три команди: VNTU[wRabbits], VNTU_Destructor та VNTU_SSD.

Бажаємо нашим студентам успіху і перемоги!

 
Стажування студента ФІТКІ у Відні
Понеділок, 14 вересня 2015, 13:14

28-31 серпня 2015 року студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро проходив стажування в австрійській компанії по виготовленню розвиваючих дитячих конструкторів Robo у Відні (Австрія)

Запрошення на зустріч з директором цієї компанії Дмитро отримав у червні цього року на Міжнародній науково-практичній  конференції “Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco” в Сан-Франциско (США), де виступав з доповіддю про свої наукові розробки. 

Під час стажування Дмитро мав цікаві зустрічі з провідними ІТ-фірмами Австрії, відвідав кілька стартап інкубаторів: TalentFlow та Metalab лабораторію, що працює з ІТ-спеціалістами. Лабораторія обладнана сучасними технологіями і має необхідний арсенал (3D принтери, лазерні різаки, ЧПУ фрезери та багато сучасних пристроїв і деталей, необхідних для створення й впровадження сучасних ІТ-проектів).

Дмитро активно співпрацює з американською компанією Texas Instruments, виробником напівпровідникових елементів, мікросхем, електроніки та виробів на їх основі, що розташована у Далласі (штат Техас, США), та безкоштовно отримує звідти сучасну елементну базу для реалізації своїх винаходів.

Бажаємо нашому талановитому студенту Дмитру Кривому нових творчих успіхів і цікавих наукових розробок!

 
Перемога у Міжнародному конкурсі дизайнерів CorelDRAW® 2015
Неділя, 13 вересня 2015, 19:18

Студія веб-дизайту та комп’ютерної графіки нашого факультету підготувала переможця Міжнародного конкурсу дизайнерів CorelDRAW® 2015. Це найпрестижніші світові змагання, оскільки їх проводить світовий лідер у галузі векторної графіки - компанія Corel. Конкурс проходив у м. Оттава в Канаді. 

Перше місце в номінації «Студентські роботи» конкурсу CorelDRAW® 2015 здобула студентка третього курсу факультету менеджменту Ксенія Моргунова, яка вже кілька років займається в Студії комп’ютерної графіки Факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ. Науковим керівником Ксенії є перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Никифорович Романюк

Як нагороду дівчина отримає від корпорації Corel програмних продуктів на суму $4700, а також призи від спонсорів.


Elina. Переможна робота Ксенії Моргунової

Вихованці Студії веб-дизайту та комп’ютерної графіки Факультетуінформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ показують чудові результати, отримуючи перемоги на найпрестижніших міжнародних конкурсах: «Middle East» (Дубай, ОАЕ), «Творчість без кордонів» (Болгарія), Computer Space (Болгарія), Міжнародний конкурс дизайну (Тайвань), «Цифровий вітер», «ІТ-Архангельськ», «Дебют Дизайну», «Responsive Graceful Bright» (RGB), «Зоряний проект».

Вітаємо Ксенію Моргунову та її наукового керівника професора Романюка О.Н. з гучною перемогою!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 69 з 93
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.