УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Перемога студентів ФІТКІ на Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2016»
Четвер, 03 березня 2016, 20:35

З 23 по 25 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки провідних ІT-компаній «Kaspersky Lab» і «Скайлайн Софтвер» та Міністерства освіти і науки України пройшов фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».

Цього року вперше Чемпіонат пройшов за новою схемою у вигляді публічного постерного показу з одночасною електронною візуалізацією власних здобутків.

Перемогу у змаганнях виборювали майже 140 учасників змагань, представивши 115 своїх авторських апаратних і програмних розробок для обчислювальних систем в секціях: «Web розробки», «Анімаційні», «Прикладні», «Навчальні», «Ігрові», «Інструментальні», «Системні», «Спеціального призначення», «Моделі» Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2016» та «Апаратне управління», «Комп’ютерне мистецтво», «Короткометражний фільм», «Програмування», «Роботи» національного туру Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2016».

Вінницький національний технічний університет представляли 5 студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Усі вони пройшли жорсткий відбір конкурсної комісії і стали фіналістами конкурсу:

 • Лудан Дар’я (ФІТКІ, кафедра комп’ютерних наук, 3 курс, гр.2КН-13б);
 • Кривий Дмитро (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 3 курс, гр.2КІ-13б);
 • Лановий Роман (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс, гр.1КІ-15б);
 • Кренцін Михайло (ФІТКІ, кафедра програмного забезпечення, 1 курс, гр.1ПІ-15б);
 • Салтикова Тетяна (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс за скороченим терміном навчання, гр.1КІ-15мс).

Усі наші фіналісти стали переможцями конкурсу!

Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу!

Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) та Салтикова Тетяна (гр.1КІ-15мс) вибороли 1 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «CClipse» – програмно-апаратним комплексом, що орієнтований на користувачів із серцево-судинними захворюваннями та хворих, що прикуті до ліжка внаслідок травмхребта, інсульту, інфаркту тощо. Науковий керівник проекту – д.т.н., професор кафедри ОТ, декан ФІТКІ Азаров О.Д.

 

Дмитро Кривий та Тетяна Салтикова

Також Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) виборов 3 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «Shark Systems Smart Socket» – розумною розеткою та мікрокліпсою як засобом попередження аварійних та пожежних ситуацій, оптимізацією енергоспоживання і термостабілізацією електропристроїв.

Лудан Дар’я (гр.2КН-13б) та Лановий Роман (гр.1КІ-15б) вибороли 2 місцев номінації «Апаратне управління» з проектом, орієнтованим на застосування сучасних технологій для поліпшення експлуатаційних характеристик взуття. Науковий керівник проекту – к.т.н., доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

 

Дар’я Лудан та Роман Лановий

Кренцін Михайло (гр.1ПІ-15б) виборов 2 місце в номінації «Прикладні» з проектом «Інтелектуальна нейросистема для діагностування інсультів». Науковий керівник проекту – к.т.н., доцент кафедри ЗІ Куперштейн Л.М.

 

Михайло Кренцін

Приємно, що цей конкурс поєднав студентів різних курсів та різних напрямів підготовки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Також варто відмітити, що серед переможців – троє студентів першого курсу, які отримали чудовий старт у конкурсній боротьбі в галузі ІТ-технологій, тож, сподіваємося, що в подальшому на них чекає ще багато гучних перемог! 

 

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Екософт 2016» з доцентом кафедри ЗІ Куперштейном Л.М.

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Екософт 2016» з доцентом кафедри ЗІ Куперштейном Л.М.

 
Перемога студентів ФІТКІ на олімпіаді ВНТУ з вищої математики
Четвер, 03 березня 2016, 20:24

Студенти ФІТКІ показали найкращі результати з вищої математики на олімпіаді ВНТУ. 

Вітаємо переможців олімпіади:

 

 • Спажева Олександра (2КН-15б) - за 1 місце
 • Кудрявцева Дмитра (2КН-15б) - за 2 місце
 • Кавку Олексія (1ПІ-14б) - за 3 місце
 
Перші спільні змагання з програмування серед студентів і профі Вінниці
Четвер, 03 березня 2016, 06:30

11 лютого 2016 року паризький офіс Google вперше провів міжнародну командну першість з програмування Нash Code для професіоналів і студентів Європи, Африки і Середнього сходу. Понад 17 тисяч учасників у складі близько 5 тис. команд зібралися на більш, ніж 360 майданчиках у півфіналі цих змагань, щоб помірятись силами у боротьбі за путівку до чарівного весняного Парижа, де 19 березня відбудеться фінальний раунд Нash Code.

У змаганнях брали участь команди з 2 - 4 осіб, які мали за чотири години розв’язати одну задачу. Саме ця задача і є головною «родзинкою» Нash Code, оскільки вона є реальною задачею одного з ключових проектів, виконуваних Google. Задача є NP-повною і не має оптимального алгоритму для свого розв’язання, отож, учасники мали знайти найкраще рішення за допомогою евристик та інших методів штучного інтелекту і продемонструвати неабияку злагодженість командної роботи.

Наприклад, торік у фіналі необхідно було на основі світової мапи потоків повітря на різних висотах визначити таке керування висотою дрейфуючих стратостатів з LTE-передавачами, яке б забезпечило покриття максимальної площі Землі сервісами Інтернет.

Цьогоріч задача полягала у розробці системи управління масовою доставкою товарів дронами між гуртовими складами, магазинами та покупцями.

Спільна участь професіоналів і студентів створила нагоду виявити найсильніших професіоналів міста, оцінити відносний рівень підготовки найсильніших студентів, спонукати зацікавленість студентів у розв’язанні практичних задач, розширити й укріпити особисті зв’язки у програмістській спільноті.

Саме дві останні причини і спонукали студента магістратури Олександра Стафієвського, голову студентського клубу «IT-Community» кафедри комп’ютерних наук, взятись за організацію змагань. Бо ж головною задачею студентського клубу є надання можливості студентам набратись практичних навичок створення великих програмних проектів, теми яких планується визначати у співпраці з Вінницькою міською радою, а до технічного керівництва залучати професійних програмістів, а саме – колишніх випускників кафедри.

Отож, ідею проведення Google Нash Code активно підтримали не тільки викладачі кафедри і ректорат університету, але й департамент інформаційних технологій Вінницької міської ради, керований Володимиром Романенком. Спільні зусилля допомогли подолати певні труднощі, пов’язані з відсутністю досвіду організації змагань з програмування серед професіоналів.

Якщо 12 студентських команд вдалось зібрати достатньо швидко, то 5 професійних команд (з частковою складовою студентів) зажадали більшого часу. Причиною стали і велика зайнятість професіоналів, і побоювання керівників деяких ІТ-компаній, що у разі успішного виступу в змаганнях їх кращі працівники можуть спокуситись роботою у Google, і побоювання самих професіоналів дійсно високого рівня, що результати змагань можуть виявитись невідповідними їхньому високому рангу.

Попервах усі проблеми з професіоналами були вирішені завдяки колишнім учасникам студентських олімпіад з програмування, тієї особливої категорії програмістів, які отримують адреналін від розв’язання надскладних проблем, котрі завжди готові прийняти будь-який виклик і навіть шукають таких викликів, як стимулів і генераторів енергії для постійного розвитку!

Зацікавилось ідеєю проведення змагань професіоналів і керівництво таких ІТ-компаній:

ЕРАМ (не так давно ЕРАМ сам проводив міжнародну олімпіаду TEST-THEBEST),

СДМ (тісно співпрацює з ВНТУ і має філію кафедри комп’ютерних наук ВНТУ),

ДЕЛФІ (проводить у ВНТУ власну студентську олімпіаду),

СПІЛЬНА СПРАВА (багато студентів і випускників ФІТКІ ВНТУ співпрацюють зі СПІЛЬНОЮ СПРАВОЮ).

Велику допомогу в організації надали випускники нашого факультету:

Юрій Левченко, співробітник департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради,

Леся Гричина, яка у Філадельфії готувала дизайн сертифікатів і банерів змагань 

та студентка 3-го курсу Дар’я Лудан, заступник голови студентського клубу «IT-Community».

А головним партнером змагань став Подільський центр регіонального розвитку, директор котрого Віктор Левченко зголосився харчувати учасників під час змагань, забезпечити їх сувенірами власного виробництва, виготовити банери для оздоблення зали і залучив до активної співпраці з організації змагань усю свою команду.

Внесли свій вклад у створення якомога комфортніших умов для учасників змагань також ІТ-компанії ЕРАМ і СДМ.

Власне змагання відбулись у залі ректорату ВНТУ, де було розгорнуто тимчасову комп’ютерну мережу для забезпечення кожній команді роботи в Інтернет не тільки через Wi-Fi, але й через під’єднання хоча б одного комп’ютера до кабельного Інтернет, яке забезпечила команда волонтерів, керована Ігорем Арсенюком, доцентом кафедри КН.

Змагання почались з неочікувано тривалої затримки перших результатів позитивно пройдених тестів, але вже наприкінці третьої години дві команди хабу ВНТУ розташувались у першій сотні, що давало надію на вихід до фіналу.

Останню годину поточні результати змагань традиційно «заморожуються», тобто не відображались на табло, щоб зберегти «інтригу» з визначенням переможців до завершення змагань.

На жаль, цьогоріч наші очікування не виправдались. У «розмороженому» табло краща команда хабу Awesome посіла у загальному заліку лише 180 місце, друга команда. #Ready4Mom'sSpaghetti – 235 місце, а третя (студентська!) Gradient – 267 місце.

Але слід врахувати, що усі ці три команди у загальному заліку по усіх хабах (яких, нагадуємо, було близько 360!) увійшли до 5% кращих команд змагань.

До того ж складність задачі була такою, що менше 20% команд увійшли до фінальному рейтингу запропонувавши розв’язки, які пройшли хоча б мінімальні тестові набори.

На хабі ВНТУ таких команд виявилось 7 з 15, тобто близько 50%!

 Awesome — переможець хабу ВНТУ змагань GoogleНash Code.
Володимир Месюра (координатор змагань) та Дмитро Зарезенко і Олександр Гніп

Awesome.  Сергій Крилов (у центрі світлини), поряд Дмитро Зарезенко та Олександр Гніп

Отож, найсильнішими професіоналами Вінниці стали у складі своїх команд:

1. Awesome (переможець хабу ВНТУ GoogleНash Code):

Дмитро Білоус (консультант Miratex) — двічі (2006р., 2008р.) фіналіст студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, де входив у складі команди ВНТУ до top40 кращих команд світу з понад 250 000 команд, що стартують у кваліфікаційних раундах студентської першості світу з програмування на рівні національних олімпіад; неодноразовий призер всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад з програмування, випускник ВНТУ, факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, кафедра інтелектуальних систем (тепер — кафедра комп’ютерних наук);

Дмитро Зарезенко, Сергій Крилов (Вінницький національний технічний університет) — неодноразові призери всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад з програмування, випускники ВНТУ, факультет ІТКІ, кафедра інтелектуальних систем (комп’ютерних наук);

Олександр Гніп (директор з інноваційних розробок ТОВ «БізнесБезпекаІнформ»), випускник НТУУ «КПІ», кафедра інформаційної безпеки.

2. #Ready4Mom'sSpaghetti (другий призер хабу ВНТУ GoogleНash Code):

Михайло Гранік (Winner’sClub, аспірант кафедри комп’ютерних наук ВНТУ) – фіналіст студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС 2014 р. (top 80 кращих команд світу), неодноразовий призер всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад з програмування, випускник ВНТУ, факультет ІТКІ, кафедра комп’ютерних наук;

Максим Матейчук (ЕРАМ), Тетяна Польгуль (Onseo, аспірант кафедри комп’ютерних наук ВНТУ) — неодноразові призери всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад з програмування, випускники ВНТУ, факультет ІТКІ, кафедра комп’ютерних наук;

Євгенія Зеленська — неодноразовий призер всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, випускник ВНТУ, факультет ІТКІ, кафедра обчислювальної техніки.

#Ready4Mom'sSpaghetti — другий призер серед професійних команд, друге місце по хабу — Михайло Гранік (ліворуч), далі Євгенія Зеленська, Тетяна Польгуль та Маским Матейчук 

Студентські команди розташувались у підсумковій таблиці так:

1 місцеGradient (Вінницький національний технічний університет) — третій призер хабу ВНТУ GoogleНash Code:

Євгеній Щербіна – неодноразовий призер всеукраїнських студентських олімпіад з програмування, студент ФІТКІ, кафедра комп’ютерних наук;

Микола Ліщинський – студент ФІТКІ, кафедра комп’ютерних наук.

 Gradient, ВНТУ — краща студентська команда хабу ВНТУ змагань Google Нash Code, третє місце по хабу. Микола Ліщинський та Євгеній Щербіна

2 місцеDonNU_Rockets (Донецький національний університет) – п’ятий результат на хабі ВНТУ Google Нash Code.

3 місцеForeverSingleton (Вінницький національний технічний університет) – шостий результат на хабі ВНТУ Google Нash Code:

Богдан Стахов, Олег Яворович, Олександр Гончарук, Петро Гаврилюк – усі неодноразові призери всеукраїнських студентських олімпіад з програмування, ФІТКІ, кафедра програмного забезпечення.

ForeverSingleton, ВНТУ — третій призер серед студентських команд, шостий результат по хабу, ВНТУ. Володимир Месюра (координатор змагань) та Богдан Стахов, Петро Гаврилюк, Олександр Гончарук, Олег Яворович

4 місце. З сьомим результатом на хабі ВНТУ завершила свій виступ команда VSPU_Penguin_Overturners, яка увійшла у 20% кращих команд у загальному заліку змагань. Команда представляла збірну Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського (ВДПУ) та ВНТУ, до складу якої увійшли два студенти кафедри програмного забезпечення:

Павло Денисюк, студент магістратури ВНТУ, ФІТКІ, кафедра програмного забезпечення);

Михайло Романов (ВДПУ, кафедра математики та інформатики; заочник ВНТУ, кафедра програмного забезпечення);

Олександр Михайлюк (ВДПУ, кафедра математики та інформатики);

Сергій Руденко (Delphi LLC, NICE Systems, студент кафедри математики та інформатики ВДПУ, випускник факультету АКСУ ВНТУ, кафедра автоматики та інформаційно-вимірювальних технологій).

VSPU_Penguin_Overturners, ВДПУ та ВНТУ — четверте місце серед студентських команд, сьомий результат по хабу ВНТУ. Павло Денисюк (праворуч) та Михайло Романов (по центру)

Вітаємо всіх учасників хабу ВНТУ GoogleHashCode – 2016 і чекаємо на нову зустріч з ними наступного року!Володимир Месюра,

професор кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету,

координатор хабу ВНТУ GoogleHashCode-2016

Фотогалерея Хаб ВНТУ Google Нash Code

Фотогалерея Нагородження переможців Hash Code GOOGLE у ВНТУ

 
Студент кафедри ПЗ став призером Чемпіонату України зі скелелазіння
Четвер, 03 березня 2016, 06:17

 19-21 лютого 2016 року у Кривому Розі відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння (вид програми – боулдерінг) серед студентських команд. На змагання приїхали 70 найсильніших спортсменів із семи регіонів України – представники 14 ВНЗ України.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, наш виш та Вінницьку область представляв студент 2-го курсу з кафедри програмного забезпечення Бухтіяров Роман (гр.1ПІ-14б).

Разом з командою Бухтіяров Роман виборов на змаганнях 2 місце!

Вітаємо Романа з гучною перемогою!

Бухтіяров Роман, переможець Всеукраїнських студентських змагань з боулдерінгу

 
Студенти ФІТКІ перемогли в інтелектуальному чемпіонаті «Кубок кураторів 2016»
Вівторок, 01 березня 2016, 19:32

24 лютого 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті пройшов інтелектуальний чемпіонат «Кубок кураторів 2016». Чемпіонат проходить за правилами інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Участь у змаганнях беруть студенти першого курсу ВНТУ разом з кураторами груп. Всього змагалося 27 команд на дистанції 24 запитань.

Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії представляли 8 студентських команд:

Команда групи 1КН-15б у складі: Стрижалова Олександра, Гурського Олександра, Кириленка Георгія, Янісевича Андрія, Мілохіна Дмитра та куратора групи – викладача кафедри комп’ютерних наук Суприган О.І.


Команда групи 1КН-15б

Команда групи 2КН-15б у складі: Бушинської Аліни, Дерев’янка Мирослава, Кудрявцева Дмитра, Ткача Павла, Радченка Дениса та куратора групи – викладача кафедри комп’ютерних наук Озеранського В.С.


Команда групи 2КН-15б

Команда групи 3КН-15б у складі: Вегери Олександра, Мартиновського Євгенія, Машницького Павла, Шмундяка Дмитра, Резніка Владислава та куратора групи – викладача кафедри комп’ютерного еколого-економічного моніторингу та інженерної графіки Крижановського Є.М.


Команда групи 3КН-15б

Команда групи 1ПІ-15б у складі: Штокал Алли, Колос Ірини, Ткачук Анастасії, Демченка В’ячеслава, Восьмушка Олександра та куратора групи – викладача кафедри програмного забезпечення Войтко В.В.


Команда групи 1ПІ-15б

Команда групи 2ПІ-15б у складі: Гошія Ярослава, Лядова Владислава, Цвяха Ярослава, Гибала Владислава, Ніколайчука Владислава та куратора групи – викладача кафедри програмного забезпечення Денисюк А.В.


Команда групи 2ПІ-15б

Команда групи 1КІ-15б у складі: Маренича Богдана, Душко Ірини, Стягайло Ірини, Чорного Дениса, Смольца Дмитра та куратора групи – викладача кафедри обчислювальної техніки Колесник І.С.


Команда групи 1КІ-15б

Команда групи 2КІ-15б у складі: Тютюнника Ярослава, Жиліна Максима, Мельник Альони, Поліщук Катерини, Щуровської Анастасії та куратора групи – викладача кафедри обчислювальної техніки Богомолова С.В.


Команда групи 2КІ-15б

Команда групи 1БС-15б у складі: Полєшко Олени, Телефуса Дмитра, Редича Вадима, Айвазяна Самвела, Павлівського Володимира та куратора групи – викладача кафедри захисту інформації Дудатьєвої В.М.


Команда групи 1БС-15б

Усі команди нашого факультету виступили успішно. Найближчою до перемоги була команда групи 2ПІ-15б, яка посіла 4 місце (куратор Денисюк А.В.).

А переможцями інтелектуальних змагань стали дві команди з ФІТКІ, які отримали призи – солодкі подарунки:

3 місце посіла команда групи 1БС-15б (куратор Дудатьєва В.М.)


Команда групи 1БС-15б – призери турніру

2 місце посіла команда групи 1КН-15б, яка була беззаперечним лідером змагань (куратор Суприган О.І.)


Команда групи 1КН-15б – призери турніру

 Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою!

 
Студент ФІТКІ переміг на Чемпіонаті України з танців
Понеділок, 29 лютого 2016, 06:24

13 лютого 2016 року у Києві відбувся Чемпіонат України з танців «The Challenge. Ukrainian Dance Championships»

Учасником Чемпіонату став студент другого курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з напряму підготовки «Комп’ютерні науки» Килимчук Михайло (гр. 2КН-14б). 

 

Михайло з дитинства займається танцями, у ВНТУ танцює в Народній студії сучасного танцю DANCE EDEM.

 

На чемпіонаті Килимчук Михайло пройшов два складних відбори та вийшов до фіналу, де виборов ІІІ місце в категорії «Adult. Solo. Rising. Jazz Modern».

Вітаємо Михайла з перемогою!

Бажаємо нових творчих успіхів!

 

 

Килимчук Михайло – по центру

 

 
Переможці міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки
Неділя, 28 лютого 2016, 13:22

Підведено підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. На конкурс було подано понад 500 робіт. Серед переможців - 19 вихованців студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ:

Краща графічна реалізація

 • 1 місце – Величко Петро (ФКСА)
 • 2 місце – Поліщук Олександр (ФКСА)
 • 2 місце – Сетнік Наталія (ФІТКІ, гр.1ПЗ-15м(бак))
 • 3 місце – Лазарєв Ярослав (ФІТКІ, гр.1ПЗ-15м(бак))

Краща програмна реалізація

 • 3 місце – Колесніченко Марина (ФІТКІ, гр.1КС-15м(бак)) 

Краща 2D-растрова графіка

 • 1 місце – Копитко Наталія (ФІТКІ, гр.1ПІ-13б)
 • 2 місце – Івченко Ксенія (ФІТКІ, гр.1ПЗ-12б)

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

 • 2 місце – Щелканов Дмитро (ФІТКІ, гр.1ПЗ-15м(сп)) 
 • 2 місце – Воронович Дмитро (ФІТКІ, гр.ПІ-15мс з/в) 

Краща 2D-векторна графіка

 • 1 місце – Лудан Дар’я (ФІТКІ, гр.2КН-13б) 
 • 2 місце – Моргунова Ксенія (ФМ) 
 • 3 місце – Коваль Олена (ФІТКІ, гр.ПІ-13б з/в) 

Краща 3D-графіка

 • 1 місце – Нечипорук Микола (школяр) 
 • 2 місце – Білик Владислав (ФІТКІ, гр.2ПІ-14б) 
 • 2 місце – Досужій Олег (ФІТКІ, гр. 2КН-13б) 
 • 3 місце – Снопов Костянтин (ФІТКІ, гр.1КС-15м(сп)) 
 • 3 місце – Гедз Дмитро (ФІТКІ, гр.2КІ-13б) 

Краща 3D-анімація

 • 1 місце – Варламов Вадим (ФІТКІ, гр.2ПІ-13б) 
 • 2 місце – Досужій Олег (ФІТКІ, гр.2КН-13б)

Вітаємо наших студентів з перемогою! 


Робота Вороновича Дмитра (гр.ПІ-15мс з/в) – переможця конкурсу в номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)»

 
Стажування доцента кафедри програмного забезпечення в компанії Wehrli & Assoc
Четвер, 25 лютого 2016, 19:32

З  4 лютого по 11 лютого 2016 року доцент кафедри програмного забезпечення Рейда Олександр Миколайович пройшов стажування з програмування у компанії «Wehrli & Assoc» м.Солт-Лейк Сіті (США).

За час стажування Олександр Миколайович пройшов практичне навчання з програмування спеціалізованих додатків, ознайомився з сучасними методами їх розробки.

Доцент Рейда О.М. також пройшов практичне стажування з програмування інтерфейсів спеціалізованих додатків на основі новітніх методів і моделей їх розробки.

Отримані знання Олександр Миколайович використає при викладанні дисциплін студентам кафедри програмного забезпечення: «Основи програмної інженерії», «Теорія зберігання та обробки даних», «Аналіз вимог до програмного забезпечення».

 
Студенти ФІТКІ вітали з ювілеєм народного артиста України
Четвер, 25 лютого 2016, 19:20

18 лютого 2016 року у Вінницькому музично-драматичному театрі імені М.Садовського відбувся бенефіс народного артиста України Валерія Валентиновича Прусса. Ювіляра вітала методист культурно-мистецького центру ВНТУ Неля Григорівна Ніколенко разом зі студентами факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

 • Лудан Дар’єю (гр. 2КН-13б),
 • Воробйовим Іваном  (гр. 1БС-14б),
 • Драченком Ярославом (гр. 1ПІ-15б),
 • Олійник Юлією (гр. 1КН-13б),
 • Цикрою Вадимом (гр. 2КН-14б)

та студентом факультету машинобудування та транспорту Поліщуком Олександром

Приєднуємося і ми до привітань і зичимо улюбленому актору здоров’я, натхнення, нових творчих успіхів і цікавих ролей!

 
Студенти ФІТКІ вийшли у півфінал дебатного турніру ВНТУ
Субота, 20 лютого 2016, 19:10

У січні-лютому 2016 року у ВНТУ проходить турнір дебатів серед команд з різних навчальних факультетів нашого університету. Дебати проходять за матеріалами книг: Лис В. «Століття Якова», Дочингець М. «Криничар», Кідрук М. «Бот», Мельник Я. «Далекий простір».

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії представляють дві команди інтелектуалів:

 • збірна команда ФІТКІ у складі:
  • Лудан Дар’ї (гр. 2КН-13б),
  • Косарєва Антона (гр. 2КН-13б),
  • Воробйова Івана (гр. 1БС-14б),
  • Гаврилюка Олександра (гр. 1КН-15мс);
 • команда 1-го курсу у складі:
  • Кудрявцева Дмитра (гр. 2КН-15б),
  • Драченка Ярослава (гр. 1ПІ-15б),
  • Нестерука Владислава (гр. 1ПІ-15б).

Обидві наші команди вийшли до півфіналу змагань.

Пишаємося нашими студентами!

Бажаємо їм успіху у півфіналі!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 67 з 100
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.