УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Стажування доцента кафедри програмного забезпечення в компанії Wehrli & Assoc
Четвер, 25 лютого 2016, 19:32

З  4 лютого по 11 лютого 2016 року доцент кафедри програмного забезпечення Рейда Олександр Миколайович пройшов стажування з програмування у компанії «Wehrli & Assoc» м.Солт-Лейк Сіті (США).

За час стажування Олександр Миколайович пройшов практичне навчання з програмування спеціалізованих додатків, ознайомився з сучасними методами їх розробки.

Доцент Рейда О.М. також пройшов практичне стажування з програмування інтерфейсів спеціалізованих додатків на основі новітніх методів і моделей їх розробки.

Отримані знання Олександр Миколайович використає при викладанні дисциплін студентам кафедри програмного забезпечення: «Основи програмної інженерії», «Теорія зберігання та обробки даних», «Аналіз вимог до програмного забезпечення».

 
Студенти ФІТКІ вітали з ювілеєм народного артиста України
Четвер, 25 лютого 2016, 19:20

18 лютого 2016 року у Вінницькому музично-драматичному театрі імені М.Садовського відбувся бенефіс народного артиста України Валерія Валентиновича Прусса. Ювіляра вітала методист культурно-мистецького центру ВНТУ Неля Григорівна Ніколенко разом зі студентами факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

 • Лудан Дар’єю (гр. 2КН-13б),
 • Воробйовим Іваном  (гр. 1БС-14б),
 • Драченком Ярославом (гр. 1ПІ-15б),
 • Олійник Юлією (гр. 1КН-13б),
 • Цикрою Вадимом (гр. 2КН-14б)

та студентом факультету машинобудування та транспорту Поліщуком Олександром

Приєднуємося і ми до привітань і зичимо улюбленому актору здоров’я, натхнення, нових творчих успіхів і цікавих ролей!

 
Студенти ФІТКІ вийшли у півфінал дебатного турніру ВНТУ
Субота, 20 лютого 2016, 19:10

У січні-лютому 2016 року у ВНТУ проходить турнір дебатів серед команд з різних навчальних факультетів нашого університету. Дебати проходять за матеріалами книг: Лис В. «Століття Якова», Дочингець М. «Криничар», Кідрук М. «Бот», Мельник Я. «Далекий простір».

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії представляють дві команди інтелектуалів:

 • збірна команда ФІТКІ у складі:
  • Лудан Дар’ї (гр. 2КН-13б),
  • Косарєва Антона (гр. 2КН-13б),
  • Воробйова Івана (гр. 1БС-14б),
  • Гаврилюка Олександра (гр. 1КН-15мс);
 • команда 1-го курсу у складі:
  • Кудрявцева Дмитра (гр. 2КН-15б),
  • Драченка Ярослава (гр. 1ПІ-15б),
  • Нестерука Владислава (гр. 1ПІ-15б).

Обидві наші команди вийшли до півфіналу змагань.

Пишаємося нашими студентами!

Бажаємо їм успіху у півфіналі!

 
Зимова школа спортивного програмування
Неділя, 21 лютого 2016, 19:01

З метою підвищення рівня спортивного програмування студенти ФІТКІ беруть активну участь в зимовій он-лайн школі з програмування.

Школа надає комплекти задач різних турів та відеоролики з розборами задач. Змагання в школі проходять з 13 лютого по 26 лютого 2016 року трьома блоками по три тури: 13-14-15 лютого, 17-18-19 лютого, 21-22-23 лютого плюс триденний блок 24-25-26 лютого на дорішування задач. Підведення підсумків школи відбудеться 1 березня 2016 року.

Слухачами школи стали 12 студентів ФІТКІ:

 • Шмерчук Юрій, студент гр. 1ПІ-13б;
 • Гаврилюк Петро, студент гр. 2ПІ-12б;
 • Стахов Богдан, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Яворович Олег, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Ковбасюк Михайло, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Чередніков Антон, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Гончарук Олександр, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Осипенко Владислв, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Мазурок Сергій, студент гр. 1ПІ-12б;
 • Чариков Сергій, студент гр. 1ПІ-13б;
 • Спажев Олександр, студент гр. 2КН-15б;
 • Щербіна Євгеній, студент гр. 1КН-13б.

Це еліта спортивного програмування нашого факультету!

Бажаємо нашим студентам успіху і перемоги у змаганнях!

 
Студенти ФІТКІ на Всеукраїнському фестивалі КВК
Неділя, 21 лютого 2016, 17:38

14 лютого 2016 року на День святого Валентина у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря»  відбувся гала-концерт ХVI Всеукраїнського фестивалю КВК. Крім вінницьких гумористів на фестивалі виступили команди з Черкащини, Херсонщини та Києва.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ на фестивалі представляли наші студенти, які виступали у трьох відомих вінницьких студентських командах:

 • у команді «Спеції» грали магістранти спеціальності «Програмне забезпечення систем»:
 • Баланенко Антон – капітан команди «Спеції», голова студради ФІТКІ, магістрант кафедри програмного забезпечення ВНТУ (гр.1ПЗ-15м(сп));
 • Костельна Ася – магістрантка кафедри програмного забезпечення ВНТУ (гр.1ПЗ-15м(бак))


Команда «Спеції»: Баланенко Антон – крайній ліворуч, Костельна Ася – друга ліворуч

 • у команді «Проспект Юності» грав студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Каневський Микола – капітан команди «Проспект Юності», студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ (гр.1КІ-15мс)


Команда «Проспект Юності»: Каневський Микола – другий праворуч

 • у команді «Королі» грав студент напряму підготовки «Комп’ютерні науки» Морозов Олександр – студент кафедри комп’ютерних наук ВНТУ (гр.2КН-14б)


Команда «Королі»: Морозов Олександр – праворуч

Свято гумору вдалося. Команди були веселими та креативними. А попереду новий сезон гумористичних талантів нашого міста. Побажаємо нашим студентам успіху в Чемпіонаті КВК міста Вінниці 2016 року!

 
Містер Шарм ФІТКІ став Віце Містером Шармом ВНТУ
Субота, 20 лютого 2016, 20:47

11 лютого 2016 року у ВНТУ відбувся один із найпопулярніших студентських конкурсів «Містер Шарм 2016». Вісім учасників представляли кожний навчальний факультет нашого вишу. Честь факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії захищав студент 3-го курсу з напряму підготовки «Комп’ютерні науки» Антон Косарєв (гр.2КН-13б). Антон успішно навчається, захоплюється програмуванням, є багаторазовим переможцем інтелектуальних ігор, дебатів, інтелектуальних конкурсів.

А ще Антон є талановитим фокусником-ілюзіоністом, відомим не тільки в рідному місті, а й далекого за його межами.

Тож виступ представника нашого факультету запам’ятався глядачам своєю феєричністю, майстерністю виконання, креативністю. 

Антон був неперевершеним, чарівним, загадковим…

Антон отримав титул «Віце Містер Шарм 2016»

Вітаємо Антона з перемогою!!!

 
Студент-програміст на Чемпіонаті України з шашок-100
П'ятниця, 19 лютого 2016, 18:02

3-10 лютого 2016 року в м. Івано-Франківськ пройшов Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юнаків. У збірній Вінницької області наш регіон представляв студент 3-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з напряму підготовки «Програмна інженерія» Слободяник Денис (гр.1ПІ-13б), який успішно виступив у змаганнях з швидкої та блискавичної гри.

 
Вечір пам’яті Михайла Григоровича Маслюка
Понеділок, 15 лютого 2016, 21:40

10 лютого 2016 року у центрі культурології ВНТУ відбувся вечір пам’яті видатного механіка, музиканта, поета, автора оригінальних годинників і музичних інструментів, фотографа, майстра мікромініатюри, Заслуженого майстра народної творчості України Маслюка Михайла Григоровича. Народився Михайло Григорович у м. Жмеринці Вінницької області 14 січня 1918 року. Грав на багатьох музичних інструментах, писав вірші, виготовляв музичні годинники, займався різьбленням по дереву, металу, мармуру та слоновій кістці. За своє життя він створив майже 500 мікрошедеврів. У 1968 році його витвір – паровоз, який у 20 мільйонів разів менше макового зернятка, було віднесено до Книги рекордів Гіннеса.

Жмеринський мікромінітюарист не тільки підкував блоху, як Лівша, але й зв’язав її ноги золотим ланцюжком та замкнув малесеньким золотим замочком. Серед мініатюр Михайла Маслюка є і книги, одна з них – томик Олександра Пушкіна, в якому вигравірувано уривки з віршів поета, розміром 0,8×0,4×0,2 мм. Вченими цю книгу було визнано, як книгу-пилинку, тому що за їх підрахунками, таких книжечок в маковому зерняті вмістилося б шістдесят штук. Одна з трьох мікроскопічних книжечок майстра зберігається в музеї Олександра Пушкіна в Москві, інша – у Вінницькому краєзнавчому музеї.

Значний внесок Михайлом Маслюком було зроблено і в розвиток медицини. На замовлення професорів-лікарів він змайстрував комплект мікрохірургічних інструментів для проведення досліджень судин кори головного мозку, зшивання рогівки ока, операцій вуха.

Роботи майстра зберігаються і в музеї ВНТУ у центрі культорології.

У заході активну участь взяли студенти ФІТКІ.

Вечір пам’яті підготувала викладач кафедри культорології Неля Григорівна Ніколенко разом зі студентами ФІТКІ: Дар’єю Лудан (гр. 2КН-13б), Вадимом Цикрою (гр. 1КН-13б), Іваном Воробйовим (гр.1БС-14б), Ярославом Драченком (гр. 1ПІ-15б), Юлією Олійник (гр. 1КН-13б), Галиною Богачук (гр.1ПІ-14б), Анною Волошиною (гр.1ПІ-14б), Ігорем Кобисею (гр. 1ПІ-14б), Оленою Літушко (гр.1БС-13б), Дарією Романцевою (гр.1БС-13б) та студентом ФМТ Олександром Поліщуком.

Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б)

Вадим Цикра(гр.1КН-13б)

Золоті верблюди у вушці голки (робота Михайла Маслюка)

На вечорі був присутній онук славетного майстра Сергій Тетерін, який продовжує справу діда і створив серію робіт, які не можна роздивитися неозброєним оком.

Сергій Тетерін, онук Михайла Маслюка

 
Перемога студентів ФІТКІ в інтелектуальному турнірі «Героїчні постаті України»
Середа, 10 лютого 2016, 07:36

29 січня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся міський інтелектуальний турнір до Дня Соборності України на тему: «Героїчні постаті України».

У турнірі взяли участь 4 команди студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

 • команда першокурсників кафедри програмного забезпечення у складі:
  • Кренціна Михайла (гр.1ПІ-15б);
  • Зубка Антона (гр.1ПІ-15б);
  • Восьмушка Олександра (гр.1ПІ-15б);
  • Цвяха Ярослава (гр.2ПІ-15б);
  • Гошія Ярослава (гр.2ПІ-15б);
  • Дісяк Оксани (гр.2ПІ-15б)

 

Команда першокурсників кафедри ПЗ

 • команда другокурсників кафедри програмного забезпечення у складі:
  • Андреєва Андрія (гр.2ПІ-14б);
  • Дажури Олени (гр.2ПІ-14б);
  • Білика Владислава (гр.2ПІ-14б);
  • Козловського Станіслава (гр.2ПІ-14б)

 

Команда другокурсників кафедри ПЗ

 • команда студентів кафедри комп’ютерних наук у складі:
  • Лудан Дар’ї (гр.2КН-13б);
  • Гаврилюка Олександра (гр.1КН-15мс);
  • Шахно Юлії (гр.2КН-13б);
  • Самчук Ірини (гр.2КН-13б);
  • Левіцького Сергія (гр.2КН-13б);
  • Драчука Богдана (гр.2КН-13б)

 

Команда студентів кафедри КН

 • збірна команда студентів ВНТУ «Ш.П.А.Р.Т.А.», у складі якої грали два студенти третього курсу кафедри програмного забезпечення:
  • Янковий Іван (гр.1ПІ-13б);
  • Пірко Віталій (гр.1ПІ-13б)

 

Збірна команда студентів ВНТУ «Ш.П.А.Р.Т.А.»

Студенти ФІТКІ виступили чудово! 

А переможцями турніру стали дві наші команди:

 • команда другокурсників кафедри ПЗ посіла 2 місце у загальній турнірній таблиці і була першою серед команд ВНТУ

 

Команда другокурсників кафедри ПЗ – переможці інтелектуального турніру 

 • збірна команда ВНТУ «Ш.П.А.Р.Т.А.» посіла 3 місце у загальній турнірній таблиці і була другою серед команд ВНТУ

 

Збірна команда ВНТУ «Ш.П.А.Р.Т.А.»: Пірко Віталій (гр.1ПІ-13б) – крайній ліворуч, Янковий Іван (гр.1ПІ-13б) – другий ліворуч

 

Вітаємо наших талановитих студентів з перемогою!

 
Стипендіатка Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради
Вівторок, 09 лютого 2016, 15:01

У приміщенні Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань стипендіального забезпечення. Засідання завершилося затвердженням списку представників талановитої та активної молоді Вінниччини, що здобули право на отримання стипендії облдержадміністрації та обласної Ради у І півріччі 2016 року.

Стипендіаткою облдержадміністрації та обласної Ради стала студентка 2-го курсу факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Богачук Галина(гр.1ПІ-14б).

Галина добре навчається, активно займається науковою роботою, є переможцем багатьох Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки. Богачук Галина є активісткою студради ФІТКІ, старостою групи 1ПІ-14б, активним членом команди КВК студентів нашого факультету «Контраст», багаторазовим переможцем інтелектуальних ігор та поетичних конкурсів.

 

Вітаємо Галину з отриманням стипендії Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 67 з 99
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.