УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студенти ФІТКІ стали кращими квн-щиками міста Вінниці у 2015 році
Вівторок, 05 квітня 2016, 20:48

1 квітня 2016 року у Всесвітній День Сміху обласна молодіжна громадська організація “Вінницький КВН” у міському палаці мистецтв «Зоря» святкувала 40-річчя Вінницької гуморини та провела нагородження кращих квн-щиків торішнього сезону (2015 року). 

Найкращими, найкреативнішими, найкмітливішими, найвинахідливішими квн-щиками сезону виявилися студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної  інженерії ВНТУ. Тож у найголовніших номінаціях Міс КВН - 2015 та Містер КВН - 2015 нагороди отримали саме наші студенти! Це гучна перемога і визнання наших талановитих квн-щиків на рівні міста й області.

Міс КВН - 2015 стала магістрантка кафедри програмного забезпечення ВНТУ Ася Костельна (гр.1ПЗ-15м(бак))!

 Ася Костельна – відмінниця навчання, сертифікована випускниця академії Cisco, багаторазова переможниця Міжнародних олімпіад і конкурсів з програмування, комп’ютерної графіки, ІТ-технологій, стипендіатка Верховної ради України у минулому навчальному році.

Титул Містер КВН - 2015 отримав студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Микола Каневський (гр.1КІ-15мс)!

 

Коля Каневський має високий рейтинг навчання, захоплюється програмуванням, є активним членом студентського самоврядування факультету інформаційних технологій і комп’ютерної  інженерії, є капітаном міської та університетської команд квн-щиків. 

Вітаємо Асю і Колю з перемогою! Пишаємося їхніми успіхами!

 
Перемога студентів ФІТКІ на європейських інженерних змаганнях у ВНТУ
Вівторок, 05 квітня 2016, 20:41

У п’ятницю 25 березня 2016 року відбулось офіційне та урочисте закриття локального етапу Європейських інженерних змагань EBEC (European BEST Engineering Competition), що тривали протягом тижня у Вінницькому національному технічному університеті з 21 березня.

Змагання організовувала Рада студентів технічних університетів Європи — BEST. EBEC покликаний спонукати студентів до розвитку, вдосконалення їхніх аналітичних та практичних навичок, вмінь роботи в команді.

Змагання традиційно проводились в двох категоріях: Team Design та Case Study, учасники яких показали неймовірні результати.

Студенти, що працювали у категорії Team Design (командне моделювання), в основному етапі змагань отримали завдання розробити всюдихід-амфібію, що мусила подолати смугу перешкод: рівна поверхня, пісок, щебінь та невеликий басейн наостанок. Команди працювали над цим завданням чотири дні. Усі представлені рішення мали конструктивні особливості, що справили на суддів гарне враження.

А талановиті аналітики категорії Case Study (ситуаційна задача) вирішували аналітичні завдання, детально досліджували певний об’єкт, проблему та процес, що має чіткі часові та просторові межі. Також вирішувалися питання технічної сфери та управлінської діяльності. Учасникам не довелося нудьгувати ані хвилини, оскільки завдання, що представили компанії-партнери, були досить цікавими.

Отож, за результатами змагань чотирьох днів, 1 місцев категорії Case Study посіла команда з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Freedom у складі: Андрія Барцицького (гр.1ПІ-12б), Сергія Гапонюка (гр.1ПІ-12б), Олега Журавчака (гр.1ПІ-12б) і Катерини Грицишиної.

Команда Freedom переможці Інженерних змагань 

Змагання проводилися за підтримки золотих партнерів: компанії «Київстар», «БМС Консалтінг», «Бритіш Американ Тобакко Україна» та «WOLF поліграфія, Вінницький філіал»; срібним партнером виступала компанія «FOREX CLUB» у Вінниці. Медіа-партнерами заходу є канал ВДТ, інформаційні ресурси «Моя Вінниця» та Vlasno.info.

Всеукраїнський етап Європейських інженерних змагань гостинно приймає місто Запоріжжя з 25 по 29 квітня 2016 року. Партнерами заходу стануть такі відомі компанії як Honda — лідер у галузі машинобудування, Cypress Semiconductor — виробник мікросхем для промислового, медичного та іншого обладнання, Yazaki — виробник одних із найважливіших компонентів в автомобільній індустрії – схемних джгутів, а також Udvel Business Center.

Тож наша команда Freedom активно готується до національного етапу змагань. А нагорода справді варта зусиль — переможці захищатимуть честь України на грандіозному Європейському фіналі ЕВЕС у Белграді (Сербія).

 
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»
Вівторок, 05 квітня 2016, 20:11

22-24 березня 2016 року на базі Вінницького національного технічного університету проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із  напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»

З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи ВНТУ, професор Павлов Сергій Володимирович. Учасників конкурсу також привітали декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, професор Азаров Олексій Дмитрович та декан факультету комп’ютерних систем та автоматики, професор Бісікало Олег Володимирович. 

Для забезпечення функціонування конкурсу попередньо було проведено велику організаційну роботу. В першому турі наукових змаганнях взяли участь 138 студентських команд із 57 вищих навчальних закладів України. У результаті рецензування поданих робіт Галузевою конкурсною комісією на підсумкову  науково-практичну  конференцію було запрошено 45 учасників із 18 вищих навчальних закладів. 

Студенти із Тернопільщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Черкащини, Сумщини, Одещини та інших областей України показали надзвичайно високий рівень професійних знань. Особливо жваво обговорювались такі теми, як розробка математичної моделі використання сил і засобів під час гасіння лісових пожеж, дослідження метрологічної надійності автоматизованих систем обліку електроенергії, система відродження події за допомогою комп'ютерного зору, комп’ютерна програма для оптимізації руху електропотягу метрополітену, методи та засоби неітераційного хешування, порівняння контурів зображень в метриці Громова-Фреше, проектування методу побудови сімейств інволютивних блокових алгоритмів шифрування та інші. 

23 березня напруження продовжувало зростати, адже наближався довгоочікуваний момент підбиття підсумків. 

Прозвучали відповіді на останні запитання і члени галузевої конкурсної комісії у складі голови комісії Павлова С.В. та членів комісії Азарова О.Д., ПєтухаА.М., Дивака М.П., Дубового В.М., Штовби С.Д., Квєтного Р.Н., Кондратенко Н.Р., Майданюка В.П. Ткаченка О.М., Севастьянова В.М., Войтко В.В., Колесник І.С. підбили підсумки конференції. 

Дипломи переможцям вручав проректор з наукової роботи ВНТУ, професор Павлов С.В., декан ФІТКІ, професор АзаровО.Д. та декан ФКСА, професор Бісікало О.В. Так дипломи 1 ступеня отримали 8 учасників, дипломи 2 ступеня отримали 12 учасників, дипломи 3 ступеня отримав 21 учасник конкурсу.

Зокрема, студенти ФІТКІ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в секції «Інформатика» і отримали дипломи ІІ ступеня:

ПІП студента

Тема роботи

ПІП, посада наукового керівника

Назва ВНЗ

Денисюк Павло Миколайович

Розробка сервера з відокремленням прикладного рівня OSI моделі в якості модуля

К.т.н., доцент кафедри програмного забезпечення Войтко Вікторія Володимирівна

Вінницький національний технічний університет

Салтикова Тетяна Олександрівна

Проект CCLIPSE. Програмно-апаратний комплекс для покращення стану, реабілітації та відновлення втрачених функцій хворих чи травмованих людей з набутими обмеженнями по руху

Д.т.н., професор кафедри обчислювальної техніки, декан ФІТКІ Азаров Олексій Дмитрович 

Вінницький національний технічний університет

Комаров Андрій Олегович

Методи та засоби неітераційного хешування

Д.т.н., професор кафедри захисту інформації Лужецький Володимир Андрійович

Вінницький національний технічний університет

 

Денисюк Павло (гр.1ПЗ-15м(бак)) доповідає результати своєї роботи

 Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із  напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»: Салтикової Тетяни, Комарова Андрія, Денисюка Павла

 
Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інформатика і кібернетика»
Вівторок, 05 квітня 2016, 19:48

24-25 березня 2016 року в Сумському державному університеті проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних напрямків серед студентів навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика».

Конкурс «Інформатика і кібернетика» включав такі секції:

1. Секція «Інформатика», яка охоплює питання: інформаційно-комунікаційні технології, інтелектуальні-інформаційні технології, прикладна та соціальна інформатика, математичне моделювання та обчислювальні методи.

2. Секція «Кібернетика», яка включає питання: комп’ютеризовані системи керування та робототехніка, інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень, медична та біологічна інформатика та кібернетика, системи та засоби штучного інтелекту, розпізнавання образів, соціальна та економічна кібернетика.

Цього року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і кафедру обчислювальної техніки ВНТУ представляв студент 3-го курсу Кривий Дмитро Вікторович (гр.2КІ-13б).

Дмитро Кривий на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інформатика і кібернетика»

Дмитро чудово виступив, посів 1 місце на Всеукраїнському конкурсі й підтвердив високий рівень студентської науково-дослідної роботи на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Вітаємо Дмитра Кривого з перемогою!

 
Студент кафедри програмного забезпечення (ФІТКІ) на чемпіонаті України зі скелелазіння
Вівторок, 05 квітня 2016, 19:20

25-28 березня 2016 року у Кременчуці Полтавської області пройшов Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів.

Чемпіонат проводився у спортивному клубі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Чемпіонат України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок (студентів) проходив у категоріях: швидкість, трудність, багатоборство – змагання особисто-командні.

У чемпіонаті брав участь студент ФІТКІ 2-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» Бухтіяров Роман (гр.1ПІ-14б), який разом зі своєю командною у категорії трудність виборов 2 місце!

Вітаємо Романа з перемогою!

 
Викладач кафедри програмного забезпечення відвідав інститут Pedro Nunes у місті Коїмбра (Португалія)
Вівторок, 05 квітня 2016, 19:13

В інституті Pedro Nunes у місті Коїмбра (Португалія) з 2 по 5 березня 2016 року відбулася робоча зустріч у рамках Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE), в якій від Вінницького національного технічного університету взяв участь доцент кафедри програмного забезпечення Катєльніков Денис Іванович

Учасниками зустрічі були також представники вітчизняних вишів: Харківського національного університету радіоелектроніки, національного університету «Львівська політехніка», Одеського національного політехнічного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а також закордонні колеги:

 • Prof. Gösta Sundberg, Linnaeus University,
 • Prof. Jan Aidemark, Linnaeus University,
 • Prof. Markus Helfert, Dublin City University,
 • Prof. Howard Duncan, Dublin City University,
 • Prof. José Ricardo Aguilar, Instituto Pedro Nunes,
 • Prof. Carlos Cerqueira, Director de Inovação do Instituto Pedro Nunes,
 • Prof. Samia Kamal, Oxford Brookes University.

На зустрічі обговорювалися питання розробки засобів контролю якості створених курсів з інновацій у IT індустрії для студентів IT-спеціальностей та питання навчання груп студентів з п'ятьох українських вишів на курсах у інституті Pedro Nunes з 4 по 15 квітня 2016 року. Від ВНТУ на курси в Португалію поїдуть магістранти кафедри програмного забезпечення: Костельна Ася, Денисюк Павло, Боднар Роман, Паламарчук Максим, Вінницька Анастасія (гр.1ПЗ-15м(бак)) та доцент кафедри програмного забезпечення Черноволик Галина Олександрівна.

Катєльников Денис Іванович (по центру) – на зустрічі в інституті Pedro Nunes у місті Коїмбра (Португалія)

 
Студент ФІТКІ на антикорупційному форумі
Вівторок, 05 квітня 2016, 19:05

Віце-президент Cтудентського самоврядування ВНТУ, активіст студради ФІТКІ Віктор Гаврилишен (староста гр.1ЗІ-15м(бак)) у кінці лютого 2016 року відвідав Студентський Антикорупційний Форум, що проходив у Кіровограді.

    
     

На Форумі вивчали нормативну базу в сфері антикорупційної діяльності, інструменти та методи боротьби з корупцією у вищій школі, а також розглянули успішні кейси антикорупційної роботи.

Гідність – це сесія без хабарів!

 
Проект «Вогнем пульсує війна» продовжується, студенти ФІТКІ відвідали госпіталь Ветеранів війни
Вівторок, 05 квітня 2016, 11:06

Вже другий рік на сході України точиться кривава війна. Це скалічені долі, біль, горе, смерть...Вклоняємося пам’яті полеглих воїнів. Шануймо живих героїв АТО!

24 березня 2016 року викладачіта студенти ВНТУ з концертною програмою відвідали Вінницький обласний клінічний госпіталь Ветеранів війни.

Організатором заходу є заступник директора інституту магістратури, аспірантури і докторантури ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних станцій і систем Світлана Бевз, яка є учасником бойових дій в АТО, командиром зенітного розрахунку добровольчого батальйону «Айдар».

Для поранених бійців АТО та інвалідів війни Віра Василівна Кучальська та працівники їдальні ВНТУ спекли смачні пиріжки, волонтери ВНТУ передали сік.

На концерті виступив волонтер, відомий композитор та автор-виконавець Сергій Брайлян, який виконував авторські пісні й пісні на слова відомої вінницької поетеси Олександри Бурбело.

Волонтер, композитор та автор-виконавець Сергій Брайлян

Концертну програму готували студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ під керівництвом заступника декана ФІТКІ, доцента Вікторії Войтко та заступника директора ІнМАД, доцента Світлани Бевз. Активну участь у концерті взяли студенти ФІТКІ, а саме: Дар’я Лудан (гр.2КН-13б), Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б), Вадим Цикра (гр.1КН-13б), Юлія Олійник (гр.1КН-13б), Галина Богачук (гр.1ПІ-14б), Анна Волошина (гр.1ПІ-14б), Ігор Кобися (гр.1ПІ-14б), Юлія Лихогляд (гр.1ПІ-14б), Роман Бухтіяров (гр.1ПІ-14б), Дарія Романцева (гр.1БС-13б), Вадим Редич (гр.1БС-15б).

Єднаймося у боротьбі проти ворога! Разом ми непереможні!

Оця земля, де ми усі народ,

Свободою освячена з прадавна

Та іменем своїм великим славна,

Страшним для ошуканців і заброд.

(О.Бурбело  «Скіфська пектораль»)

 
Конкурс талантів ВНТУ
Вівторок, 05 квітня 2016, 10:57

21-25 березня 2016 року у ВНТУ пройшов 1 сезон проекту «Show me what you got». 

 Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ представляли:

Небеснюк Олег (гр.2КН-14б) – хореографія;

Чернявський Юрій (гр.2КН-14б) – хореографія; 

Гаврилюк Олександр (гр.1КН-15мс) – вокал;

Килимчук Михайло (гр.2КН-14б) – тренер з хореографії.

       


Наші студенти чудово виступили, Чернявський Юрій та Гаврилюк Олександр брали участь у півфіналі конкурсної боротьби.

Пишаємося нашими талановитими студентами!

 
Збірна студентська команда ВНТУ з плавання – чемпіон серед ВНЗ Вінниці 2015-2016 н.р.
Вівторок, 05 квітня 2016, 04:53

 22-23 березня 2016 року у басейні Палацу школярів та юнацтва пройшла спартакіада Вінницької області з плавання за участю наших студентів-спортсменів, серед яких є студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, кафедри програмного забезпечення ВНТУ Кобися Ігор (гр.1ПІ-14б). 

Наша команда посіла 1 місце!

Вітаємо Ігоря Кобисю з перемогою!


 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 67 з 104
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.