УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Інтелектуали ІнІТКІ
Thursday, 05 June 2014 10:43

У ВНТУ пройшов веселий інтелектуальний турнір гри «Крокодил», присвячений ювілею Тараса Шевченка. Учасникам потрібно було жестами і мімікою показати поетичні твори Кобзаря.

У фіналі конкурсу команда першокурсників з ІнІТКІ «Шайка програмістів» виборола 2 місце.

Команда «Шайка програмістів» за сукупною кількістю перемог в інтелектуальних іграх університету цього року посіла 1 місце.

Члени команди - студенти напряму підготовки «Програмна інженерія»:

Янковий Іван
Пірко Віталій
Кошельник Дмитро
Столярик Павло
Кравчук Микола
Копитко Наталія

Вітаємо наших креативних студентів!

 
Підсумки IV Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія» (ІТКІ — 2014)
Wednesday, 04 June 2014 17:49

28—30 травня 2014 року в Інституті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету пройшла Четверта Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія» (ІТКІ — 2014).

Співорганізатори конференції:

 • Міністерство освіти і науки України
 • Вінницький національний технічний університет
 • Національний технічний університет України «КПІ»
 • Новий університет Лісабона, Португалія
 • Люблінська політехніка, Польща
 • Азербайджанська державна нафтова академія
 • Інститут кібернетики НАН України
 • Об’єднаний інститут проблем інформатики НАН Білорусі
 • Гірничо-металургійна академія AGH(Польща)
 • Національний дослідницький університет
 • «Московський енергетичний інститут»(Росія)
 • Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE), Українська секція
 • Асоціація «Інформаційні технології України»

Участь у конференції взяли представники 27 вищих навчальних закладів України, Росії, Азербайджану. До участі у конференції були подані 102 доповіді від 202 учасників, серед яких 20 докторів наук та 53 кандидата наук.

Основні напрямки роботи конференції:

Секція 1. Інформаційні технології в технічних системах.
Секція 2. Інформаційні технології в освіті, медицині, економіці та екології.
Секція 3. Захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах.
Секція 4. Комп’ютерна графіка та розпізнавання зображень.
Секція 5. Технології паралельної обробки інформації.
Секція 6. Моделювання комп’ютерних систем та компонентів.
Секція 7. Відмовостійкі комп’ютерні системи та компоненти.

Кращі доповіді рекомендовані до друку у фаховому виданні – в чергових випусках журналу «Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія».

 
Стажування в Швейцарії
Friday, 30 May 2014 11:28

23 травня 2014 р. магістрант ІнІТКІ Кашубін Сергій повернувся зі стажування в Швейцарії. Стажувався Сергій у відомій компанії Google з лютого по травень 2014 р. Він поділився з нами своїми враженнями.

«Лютий і всю весну я провів у Цюріху, де проходив стажування в Google у Цюріхському офісі. Цей офіс — найбільший з усіх офісів Google в Європі та Середній Азії.

Швейцарія вирізняється надзвичайно високим рівнем цін (Цюріх входить в топ 5 найдорожчих для проживання міст світу), але й відповідно високим рівнем зарплат і обслуговування. Перед поїздкою я багато від кого чув, що швейцарці — люди стримані, холодні й непривітні, але за всі майже 4 місяці моєї поїздки я зустрічав виключно приязних і дружніх людей. Одним із найприязніших був власник кімнати, яку я знімав, — фолковий музикант і член групи Dead Brothers.

Найбільше Швейцарія вражає своєю транспортною системою — замість метро тут функціонує щільна мережа наземних потягів локального і міжміського сполучення. Вони ходять кожні декілька хвилин, приходять завжди вчасно і дозволяють дістатися до офісу Google за півгодини навіть із віддалених районів Цюріхського кантону (так в Швейцарії називають аналог нашої області).

Офіс складається з 2-х будинків — чотирьох- та семиповерхового і надає усі можливості для комфортної роботи і відпочинку, має два атлетичні спортивні зали, один гімнастичний зал, музичну кімнату (де в будь-який час доступні для гри піаніно, синтезатор, електрогітари, ударна установка і т.п.), ігрову кімнату (з баскетбольною машиною!), кімнату для відеоігор (з Nitendo, Playstation, Xbox), кімнату для метидацій, кімнату відпочинку (де заборонено розмовляти), масажні крісла, бібліотеку (де можна знайти не лише книги, а й велетенську колекцію настільних ігор, в які охочі збираються пограти кожного вівторка й п’ятниці), пральну кімнату (з машинками і сушилками), два душі, багато мікрокухонь із різними напоями й наїдками та найголовніше — три їдальні-ресторани з безкоштовною і дуже-дуже смачною їжею! Один із них спеціалізується на східній кухні, інший — на італійській, а третій подає все без обмежень. У мене була можливість скуштувати такі національні страви, як рьошті, раклет, швейцарські сосиски та альпійські макарони, насолодитись тижнем вегетаріанської кухні від шеф-кухарів найстарішого вегетаріанського ресторану в світі, скуштувати смажених восьминогів і багато іншого!

Під час роботи я дізнався, як функціонують різні проекти в Гуглі, як організовано робочий процес. Дуже вразило, як наполегливо люди виконують роботу і як сильно намагаються тобі допомогти. Але не варто думати, що все ідеально — як і у всіх великих кодових базах, трапляються неприємні, некоментовані та неефективні шматки коду. Різниця в тому, що кожен може виправити код, який його не влаштовує, що мені й довелося робити кілька разів. Я пройшов чудову кваліфікаційну підготовку та отримав безцінний досвід роботи в команді».

 
Перемога студента ІнІТКІ на змаганнях молодих екологів
Friday, 30 May 2014 11:17

2 травня 2014 року екологи відзначали Міжнародний день біорізноманіття.

В рамках Першого Всеукраїнського молодіжного з’їзду екологів з міжнародною участю  в Житомирському національному агроекологічному університеті нагороджували переможців Першого Міжнародного конкурсу найкращих робіт з моніторингу стану довкілля України серед учнів, студентів та молодих вчених.

Серед переможців студент першого курсу Інституту інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Ерік Коцюба (гр.1КН-13б) нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Пишаємося нашим першокурсником!

 
Результати Всеросійського дистанційного конкурсу дитячої комп’ютерної графіки й анімації «Мастерская 2014»
Thursday, 29 May 2014 05:08

Серед переможців - студенти ІнІТКІ:

У розділі «Комп’ютерна графіка» переможцями стали:
І і ІІ місцеЯщук Антон (гр. 1КН-13мс);
ІІІ місцеКоваль Олена (гр. 1ПІ-13б).

лауреатами конкурсу стали:
Олексюк Марія (гр. 1ПІ-10б);
Снопов Костянтин (гр. 1КІ-10б).

У розділі «Анімація» переможцем став:
ІІ місцеСтепанюк Дмитро (гр. 1ПІ-10б)

Вітаємо з перемогою!

 
<< Start < Prev 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Next > End >>

Page 132 of 148
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.