УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Перемога у змаганнях з гандболу
Вівторок, 17 листопада 2015, 05:24

3-5 листопада 2015 року в спортивній залі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського змагалися студентські збірні команди вищих навчальних закладів регіону за програмою чемпіонатів області з окремих видів спорту.

У фіналі змагань з гандболу зустрілися давні суперники – команди національного технічного та державного педагогічного університетів.

У гострій і безкомпромісній боротьбі перемогу здобули студенти Вінницького національного технічного університету (головний тренер команди Володимир Тихонов).

До складу збірної ВНТУ з гандболу входить магістрант ФІТКІ спеціальності «Комп’ютерні системи і мережі» Ігор Жарий (гр.1КС-15м(бак)).


Склад команди ВНТУ з гандболу. Ігор Жарий – у першому ряду крайній праворуч


Ігор Жарий отримує диплом переможця

Вітаємо Ігоря з 1 місцем на спортивних змаганнях обласного рівня!


Пишаємося його перемогою!

 
День відкритих дверей ВНТУ-2015
П'ятниця, 13 листопада 2015, 05:46

21 листопада 2015 року (субота) о 10-й годині ранку у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться День відкритих дверей для бажаючих навчатися у галузі інформаційних технологій.

Вас чекають викладачі та студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і факультету комп’ютерних систем та автоматики

 Шановні Друзі!

Якщо Ви захоплюєтеся комп'ютерами та сучасними інформаційними технологіями, мрієте про успішну кар'єру в ІТ-галузі – на Вас чекає Вінницький національний технічний університет (ВНТУ).

Саме тут проходить Півфінал Світу зі спортивного програмування. Команда студентів-програмістів ВНТУ є однією з 40 найкращих команд світу і неодноразово виходила у фінал світової першості змагань програмістів, у яких беруть участь понад 500000 команд з усіх континентів. На Вас чекають професійні тренування зі спортивного програмування (безкоштовно!).

Саме у ВНТУ функціонує елітна студія з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, яка готує професіоналів-дизайнерів та фахівців з комп’ютерної графіки. У 2014 році вихованці студії отримали понад 400 перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, що вивело ВНТУ на світовий рівень у цій галузі, а Вінницю тепер вважають столицею комп’ютерної графіки. Студенти ВНТУ у студії займаються безкоштовно!

У ВНТУ працюють Локальні Академії CISCO та Microsoft, де ви зможете вивчати курси профільної підготовки на світовому рівні.

У ВНТУ ефективно працюють осередки міжнародної студентської організації BEST та всесвітніх наукових товариств SPIE й ОSА, тому Ви зможете брати участь у вивченні профільних курсів з ІТ-технологій у провідних університетах Європи (безкоштовно за програмою BEST) та пройти стажування у США (безкоштовно за програмами SPIE, ОSА).

У Вас є можливість уважніше придивитися до своєї потенційної Альма-матер, ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути у нашому університеті, його матеріально-технічною, лабораторною базою. Ви матимете нагоду поспілкуватися з деканами факультетів ІТКІ і КСА, викладачами й найкращими студентами – переможцями численних всеукраїнських та світових конкурсів і олімпіад, отримаєте відповіді на свої запитання. І, зрештою, переконаєтесь: ЯКІСТЬ ОСВІТИ! ЯКІСТЬ РОБОТИ! ЯКІСТЬ ЖИТТЯ! – це Ваш вибір, який можна реалізувати у Вінниці!

Запрошуємо попередньо ознайомитися з сайтами факультетів ІТКІ (інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії) і  КСА (комп'ютерних систем і автоматики), де в розділі новин Ви знайдете багато цікавої інформації.

Початок зустрічі 21 листопада о 10 годині ранку в актовій залі навчального корпусу №2 за адресою Хмельницьке шосе, 95 (збір – біля арки на трамвайній зупинці «Студентська»). 

 
Результат четвертого туру Чемпіонату Вінниці з КВК
П'ятниця, 13 листопада 2015, 08:41

У чемпіонаті Вінниці студенти ФІТКІ грають у двох командах КВК: 

 • у команді «Проспект Юності», капітаном якої є Микола Каневський, студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» (гр.1КІ-15мс);
 • у команді «Спеції», капітаном якої є Антон Баланенко, магістрант спеціальності «Програмне забезпечення систем» (гр.1ПЗ-15м(сп)), голова студради ФІТКІ; у команді також грає Олександр Морозов, студент напряму підготовки «Комп’ютерні науки» (гр.1КН-14б), активіст студентського самоврядування ФІТКІ.

4 листопада 2015 року у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря» в грі четвертого туру Чемпіонату Вінниці з КВК зустрілися наші команди. Гра була чудовою, веселою, креативною! Вболівати за наших квн-щиків прийшли студенти ФІТКІ, тож окрема подяка активній групі підтримки. 

У результаті гри 1 місце отримала команда «Проспект Юності», а 2 місце посіла команда «Спеції»


Команда КВК «Проспект Юності», Микола Каневський - другий ліворуч


Команда КВК «Спеції», Антон Баланенко - другий праворуч, Олександр Морозов - по центру


Вітаємо наших квн-щиків з перемогою! Дякуємо за чудовий настрій і позитив!

 

 
Перемога у ХХІ Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Зірковий проект»
Середа, 11 листопада 2015, 05:28

Підведено підсумки ХХІ Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Зірковий проект». Вихованці студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки нашого факультету отримали 9 дипломів переможців. Керівниками переможних робіт є викладачі кафедри програмного забезпечення професор Романюк О.Н. та доцент Войтко В.В.

Лауреатом 1 ступеня у віковій категорії 13-15 років став Микола Нечипорук (школяр, гімназія №6, м. Вінниця, слухач студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки).

Лауреатом 1 ступеня у віковій категорії 16-18 років став студент ФІТКІ Олександр Мальований (гр.2ПІ-14б).

Лауреатом 2 ступеня у віковій категорії 16-18 років став студент ФКСА Владислав Слободянюк, слухач студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки (науковий керівник - професор Бісікало О.В.).

Лауреатами 1 ступеня у віковій категорії 19-25 років стали студенти ФІТКІ:

 • Дмитро Бондарець (гр.2КІ-12б);
 • Дмитро Щелканов (гр.1ПЗ-15м(сп));
 • Наталія Копитко (гр.1ПІ-13б);
 • Ігор Кобися (гр.1ПІ-14б);
 • Вадим Чорний (гр.1ПІ-14мс).

Лауреатом 2 ступеняу віковій категорії 19-25 років стала студентка ФІТКІ Тетяна Салтикова (гр.1КІ-15мс).


Переможна робота лауреата 1 ступеня Копитко Наталії

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Гордість ФІТКІ - стипендіати Верховної Ради України
Середа, 11 листопада 2015, 05:49

Два студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії напряму підготовки «Програмна інженерія» отримали іменні стипендії Верховної Ради України.

За наказом Міністерства освіти і науки України №1098 від 22.10.2015р. «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів на 2015/2016 навчальний рік», що розміщений на офіційному сайті МОН, четвертокурсниця Ксенія Івченко (група 1ПІ-12б) та четвертокурсник Олексій Маліцький (група 1ПІ-12б) стали стипендіатами Верховної Ради України

Вітаємо наших стипендіатів!

 Ксенія Івченко є активісткою студентського самоврядування ФІТКІ, відмінницею навчання (середній бал успішності 5,0 за весь термін навчання в університеті), займається науковою роботою, має 6 наукових публікацій, захоплюється комп'ютерною графікою та анімацією, обробкою фотографій, дизайном, спортом, є старостою групи 1ПІ-12б. 

Івченко Ксеніяє призером університетської олімпіади ВНТУ з фізики (2013 р., м. Вінниця). Є переможцем двох етапів Одинадцятого міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки у категорії GIF-анімація (2013 р., м.Вінниця). Переможець Дванадцятого міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки у категорії GIF-анімація (2014 р., м.Вінниця). Триразовий переможець Міжнародного конкурсу комп'ютерної графіки и художнього фото «Звездный проект» (2015 р., Росія). Переможець другого Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки (2015 р., м. Вінниця). Фіналіст конкурсу «Дебют Дизайна» (2015 р., Казахстан). Переможець Дев'ятого творчого конкурсу комп'ютерних робіт «Университетская ІТ-Весна» у номінації «Комп'ютерна графіка» (2015р., м. Оренбург). Переможець ІТ-конкурсу Revolution у категорії Design (квітень 2013 року, м. Вінниця). Була суддею змагань ІТ-Revolution у категоріях 2D та 3D (листопад 2013р., вересень 2014 р., м. Вінниця). Ксенія була капітаном команди «Люди ПІ», яка виборола перемогу у Європейських інженерних змаганнях ЕВЕС 2013 у категорії Case Study серед команд ВНТУ і гідно представила ВНТУ на українському етапі змагань у Запоріжжі (2013 р.). У складі команди подала 2 проекти на Всеукраїнський конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна»: програмний додаток «NeuroDesigner» та пристрій введення «StarButton», увійшла до фіналу (2015 р., м. Одеса), де посіла 4 місце.

Івченко Ксенія є активним членом Ради студентів технічних університетів Європи BEST. З  вересня 2014р. входить до складу Виконавчої Ради локального осередку BEST Vinnytsia у ролі Координатора зв'язків із громадськістю (Vice-President for PR). Була головним організатором Регіональних зборів південно-східного регіону BEST (жовтень 2014 р., м. Вінниця). Виконувала обов'язки відповідального за зв'язки з громадськістю та дизайнера на Національному етапі Європейських інженерних змагань EBEC (2015 р., м. Вінниця). Представляла ВНТУ на європейських освітніх курсах та конференціях з програмування для мобільних платформ: «Wazz APP? Show us that you can make IT mobile» у м.Глівіце (2013 р., Польща), розробки додатків для ОС Android «Once upon a time in a wild, wild CODE!» у м. Софія (2013 р., Болгарія), будівельного інжинірингу і мостобудування «Bridge the obstacles, build your future!» у м.Подгориця (2014 р., Чорногорія) та програмування «C.O.D.E - Create Opportunities, Dream Excitement» у м. Ніш (2014 р., Сербія), де показала гарні результати і отримала сертифікати про відмінне проходження курсів.  Ксенія брала участь у культурних обмінах Вінниця-Ліон (2013 р., м.Вінниця) та Подгориця-Барселона-Люнд (2014р., м.Подгориця, Чорногорія). Крім того, студентка Івченко К.В. у складі делегації від ВНТУ двічі представляла Україну на регіональних зборах південно-східного регіону Ради студентів технічних університетів Європи BEST: 2-9 квітня 2014 р. (м. Брашов, Румунія) та 1-8 квітня 2015 р. (м. Испарта, Туреччина).

 Олексій Маліцький є відмінником навчання, активно займається науковою роботою,  має 5 наукових публікацій, захоплюється програмуванням, комп’ютерною графікою, інтелектуальними іграми. 

За час навчання Олексій став призером багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки та інноваційної діяльності:

 • Посів 2-ге місце у ІТ-конкурсі «Revolution» у категорії «3D Graphics» (листопад 2013 року, м. Вінниця). 
 • Був капітаном команди «Undead», яка посіла 3-тє місце на інженерних змаганнях EBEC 2014 у Вінниці.
 • Посів 2-ге місце у 12-ому міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та web-дизайну, у номінації «Краща 3D графіка» (2014 р.).
 • Є лауреатом 1-го ступеня XV-го міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки «Зірковий проект» (2014 р.).
 • Посів 3-тє місце у літньому бліц конкурсі з комп’ютерної графіки у номінації краща 3D графіка (2014 р.).
 • Був капітаном команди «Undead», яка посіла 1-ше місце у ІТ-конкурсі «Revolution» у категорії «3D Graphics» (жовтень 2014 року, м. Вінниця). 
 • Посів 3-тє місце  у Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка» (2014 р.).
 • Є лауреатом 2-го ступеня XVII -го та XVIII -го Міжнародних конкурсів комп’ютерної графіки «Зірковий проект» (2014 р., 2015 р.).
 • На фіналі I Всеукраїнського конкурсу стартап проектів «IT-Eureka! Ukraine» у складі команди посів 4 місце у конкурсній номінації «Краща інноваційна ідея» (2015 р., м. Одеса).
 • Посів 3-тє місце у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та веб-дизайну «ІТ-Архангельськ-2015» у номінації «Тривимірна графіка» (2015р., м. Архангельськ).
 • Був капітаном команди «Undead», що посіла 2-ге місце на інженерних змаганнях EBEC 2015 (2015, м. Вінниця).
 • Є лауреатом I ступеня XIХ Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки «Зірковий проект» (2015 р.).
 • Є володарем золотої медалі у Міжнародному конкурсі комп’ютерного малюнку і колажу «Творчість без кордонів» у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок», у віковій категорії 18-27 років (2015р., Болгарія).
 
Гордість ФІТКІ - стипендіати Президента України
Вівторок, 10 листопада 2015, 21:11

Два студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії отримали іменні стипендії Президента України.

За наказом Міністерства освіти і науки України №1067 від 12.10.2015р. «Про призначення академічних стипендій Президента України для студентів вищих навчальних закладів на І семестр 2015/2016 н.р.», що розміщений на офіційному сайті МОН, третьокурсниця Дар’я Лудан (група 2КН-13б) та четвертокурсник Богдан Стахов (група 1ПІ-12б) стали стипендіатами Президента України

Вітаємо наших стипендіатів!

Дар’я Лудан є активісткою студентського самоврядування ФІТКІ, відмінницею навчання, займається науковою роботою, захоплюється програмуванням, комп’ютерною графікою, музикою, інтелектуальними іграми. Лудан Д.В. у складі команди є переможцем дебатів, інтелектуальних ігор та ігор КВК. За час навчання Дар’я стала призером багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки та інноваційної діяльності: 

 1. на I Всеукраїнському конкурсі стартап проектів «IT-Eureka! Ukraine» (м.Одеса) у складі команди посіла 3 місце;
 2. на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Звёздный проект ХVІІІ» посіла 3 місце;
 3. на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Звёздный проект ХІХ» посіла 3 місце;
 4. на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Дебют дизайна» (Казахстан) отримала перемогу в заочному турі в номінації 2-D растрова графіка;
 5. на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки на тему «Чарівний світ казок» отримала спеціальний диплом за лаконічність образу;
 6. у заочному турі ІХ творчого конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Весна» (Оренбург) отримала перемогу в номінації 2-D растрова графіка;
 7. на ІІ Міжнародному зимовому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки в номінації «Краща 2-D растрова графіка» посіла 3 місце.

 Богдан Стахов є відмінником навчання, має низку наукових публікацій, захоплюється спортивним програмуванням, науковою роботою, комп’ютерною графікою, музикою та спортом. Богдан має чудові музичні здібності, грає у двох аматорських оркестрах, грає та співає у музичному гурті. Богдан має активну громадську позицію. Протягом 5 років щоліта він працював волонтером у дитячому та підлітковому таборах відпочинку.

За час навчання Богдан став призером багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та олімпіад:

 1. Посів 1 місце у Всеукраїнській онлайн-школі з програмування на базі тренувальних зборів «Петрозаводськ зима-2015» у номінації «Upsolving Programing Contest» у складі команди VNTU_Destructor.
 2. Посів 2 місце у Всеукраїнській онлайн-школі з програмування на базі тренувальних зборів «Петрозаводськ зима-2015» у номінації «Progress in Learning» у складі команди VNTU_Destructor.
 3. Став лауреатом 2 ступеня XVII -го міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки «Зірковий проект» (2014 р.).
 4. Став лауреатом 2 ступеня XVIII -го міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки «Зірковий проект» (2015 р.).
 5. У міжнародному змаганні зі спортивного програмування «IX Кубок Векуа» (квітень 2015 року) посів 3 місце у складі команди VNTU_Destructor.
 6. У складі команди VNTU_Destructor посів переможне 4 місце на стадії 1/8 ACM ICPC (25 квітня 2015року, Вінниця) та пройшов до наступного етапу.
 7. У складі команди VNTU_Destructor посів 5 місце на стадії 1/8 ACM ICPC (26 квітня 2014 року, Вінниця) та пройшов до наступного етапу.
 8. У складі команди VNTU_Destructor на стадії 1/4 ACM ICPC (12 вересня 2014 року, Хмельницький) посів 5 місце.
 9. Гідно представляв університет у міжнародній зимовій школі з програмування (лютий 2014 року, Харків). 
 10. Є активним учасником олімпіад з інформатики серед студентів ВНТУ (2013 – 2015 роки, Вінниця).
 11. Брав участь у конкурсі інноваційних проектів «IT-Eureka Ukraine 2014» з проектами «Firebutton» та «Vintop». 
 12. Є учасником Всеукраїнського конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge 2015». 
 13. Брав активну участь у міжнародних змаганнях, таких як Facebook Haker Cup 2015, VK CUP 2015, Russian Code Cup 2014, Yandex.Algorithm 2015, ZeptoLab Code Rush 2015, Looksery Cup 2015.
 14. У складі команди VNTU_Destructor на стадії 1/4 ACM ICPC (вересень 2015 року, Хмельницький) посів 2 місце.
 15. Учасник Півфіналу світу зі спортивного програмування (жовтень 2015 року).
 
Студент ФІТКІ Антон Чередніков на конференції Microsoft DevDay*Kyiv-2015
Вівторок, 10 листопада 2015, 21:03


30 жовтня 2015 року
у Києві відбулася конференція DevDay*Kyiv-2015, організована фірмою Microsoft. Це найбільша конференція для розробників програмного забезпечення в Україні. Вона зібрала понад 300 учасників, які змогли познайомитися з новинками та дізнатися про особливості продуктів Microsoft.

На Конференцію був запрошений студент ФІТКІ кафедри програмного забезпечення Антон Чередніков (гр.1ПІ-12б). 

Учасники прослухали лекції відомих іноземних та українських ІТ-спеціалістів, відвідали лабораторні роботи по вивченню нових технологій від компанії Microsoft. Доповіді охопили напрямки клієнтської розробки, розробки бізнес-рішень та розробки хмарних технологій. Серед популярних тем конференції: IoT, A/B тестування продукту, кросплатформена розробка, DevOps процеси, хмарні обчислення. Серед доповідачів були представлені компанії Microsoft, Booking.com, Jelastic, Google, VIA code та інші.

Частка ІТ-індустрії складає майже 3% від ВВП України і є однією з провідних експортних галузей економіки. За оцінками Світового банку, незабаром Україна може вийти на 6-е місце в світі за обсягом ІТ-експорту. 

Інформацією, отриманою на конференції DevDay*Kyiv-2015, Антон Чередніков поділиться зі студентами ФІТКІ на наукових семінарах кафедри програмного забезпечення.

 
Фінал інтелектуальної гри «Ерудит»
Вівторок, 10 листопада 2015, 20:53

У ВНТУ відбувся фінал інтелектуальної гри «Ерудит». За право називатися найерудованішими змагалися першокурсники нашого університету. 

Серед переможців гри студенти ФІТКІ:

2 місце Айвазян Самвел (гр.1БС-15б) 

3 місце – Стрижалов Олександр (гр.1КН-15б) 

Вітаємо наших ерудитів з перемогою!


Айвазян Самвел крайній ліворуч,  Стрижалов Олександр крайній праворуч

 
Осінь у Парижі магістрантки ФІТКІ Піддубецької Марини
Вівторок, 10 листопада 2015, 20:45

З 17 по 25 жовтня 2015 року за програмою Міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology) магістрантка ФІТКІ кафедри програмного забезпечення ВНТУ Піддубецька Марина (гр.1ПЗ-14м) пройшла курс “TEMPO – Train your Energy and Manage your Project Optimally”, який відбувся у місті Париж (Франція).

«Хто не мріє бодай раз у житті побувати у легендарному «місті кохання» Парижі? У мене теж була така мрія і вона здійснилася цієї осені! – ділиться своєю радістю Марина. – Коли вперше дізналася, що прийнята на курс, повірилося не відразу, адже конкурс був – більше, ніж 300 заявок на 22 місця».

Ейфелева вежа, Собор Паризької Богоматері, Тріумфальна арка, Єлисейські поля, музей Лувр і легендарна Мона Ліза – незабутні враження і спогади!


Магістрантка ФІТКІ Марина Піддубецька у Парижі

«Та не тільки місто запам’яталося мені. За час проходження курсу я знайшла дуже багато друзів з усіх куточків Європи. Серед учасників курсу були представники таких країн, як: Португалія, Фінляндія, Швеція, Іспанія, Італія, Македонія, Естонія, Сербія, Болгарія, Данія, Угорщина, Польща, Греція, Словаччина, Хорватія, Туреччина, Чехія. Тепер у кожній з них у мене є вірні друзі, які завжди будуть раді новій зустрічі.

Париж – прекрасне місто, у нього своя, неповторна атмосфера, недарма це найбільш відвідуване місто світу. Тиждень промайнув швидко, але я щаслива, що у мене була така можливість побувати у місті мрій і знайти друзів з усіх куточків Європи!» – розповідає Марина Піддубецька, активістка Вінницького осередку Міжнародної студентської організації BEST.

Вітаємо Марину з цікавою подорожжю і бажаємо нових успіхів і яскравих перемог!

 
Студенти ФІТКІ на бізнес-фесті «Все наше життя – гра»
Вівторок, 10 листопада 2015, 20:27

24 жовтня 2015 року в Українському домі у Києві відбувся бізнес-фест свободи «Все наше життя – гра», в рамках якого працював майданчик для спілкування й обміну досвідом стартаперів, спрямований на допомогу молодим підприємцям у розвитку їх проектів. 

Захід акумулював три головних напрямки:

 • Start up зону, де представляли кращі стартапи України;
 • арену ідей, де прозвучали історії успіху та були презентовані бізнес-кейси від інвесторів і керівників IT-компаній; 
 • Startup Crash Test, де бажаючі перевіряли свій проект на життєздатність і отримували відверті поради щодо реалізації від досвідчених менторів.

Крім цього, творець культових ігор STAL.KER і Козаки Сергій Григорович провів 4-х годинний тренінг з розвитку ІТ-компаній.

Для презентації на бізнес-фесті серед успішних проектів було відібрано проект "CClipse" студентів ФІТКІ напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитра Кривого (гр.2КІ-13б) та Тетяни Салтикової (гр.1КІ-15мс). 

"CClipse" – це комплекс пристроїв, спрямованих на підвищення ефективності лікування та забезпечення комфорту хворих людей і на пришвидшення процесу їх реабілітації. Для розробки проекту використано сучасну елементну базу. Більшість пристроїв мають робочі прототипи. 

Проект отримав схвальні відгуки та цінні поради. 

Бажаємо нашим винахідникам подальших успіхів та нових креативних ідей!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 66 з 93
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.