УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Банер
Банер
Чергова незабутня подорож
Понеділок, 03 серпня 2009, 19:01

1

Похід у Кримські гори наші студенти вважають справжнім задоволенням і з першого курсу регулярно приїздять на півострів, щоб підкорити вершини. Цього року студенти групи МН–08 Володимир Рибак, Юлія Слободянюк, Олег Сухоносов, Олександр Бойко, Олена Смірнова, а також Сергій Крутінь ( група АМЗ-06) під керівництвом Вадима Липського ходили у гори на травневі свята.

 

Детальніше...
 
Результати виступів студентів ІнІТКІ у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах у 2008-2009 н. р
Понеділок, 06 липня 2009, 21:34

Завершується 2008-2009 н.р. і можна підбити підсумки виступів студентів ІнІТКІ на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських олімпіадах. Отже, в яких наукових змаганнях брали участь наші студенти і як вони виступили.

Детальніше...
 
Спортсменка, активістка і просто красуня!
П'ятниця, 12 червня 2009, 16:48
Юлія Колівошко

Юлія Колівошко – студентка групи 1АМЗ-04, займається художньою гімнастикою вже 15 років. Вона – майстер спорту з художньої гімнастики, чемпіонка області, учасниця міжнародних турнірів. Її запрошували на навчання у м. Київ  у спортивну школу Дерюгіної, де тренуються олімпійські чемпіонки. Останні п’ять років  Юля передає досвід підростаючому поколінню — займається тренерством.  Красуню-гімнастку неодноразово бачили на сцені нашого університету  з оригінальними виступами. Її сила, витримка, цілеспрямованість просто вражають. Юля не збирається покидати спорт, більше того, вона говорить: «Я не уявляю свого життя без художньої гімнастики».

Детальніше...
 
Підкорення Гімалаїв
Середа, 06 травня 2009, 08:56
alt

У вересні 2008 р. група альпіністів Вінницького міського клубу туристів «Меркурій», у яку входив доцент кафедри «Інтелектуальні системи» ВНТУ Олексій Сілагін, вилетіла до столиці Індії м. Делі. Крім нього до групи увійшли Валентин Карпов (керівник, досвідчений альпініст) та Євген Яцик, в минулому  випускник  радіофаку ВНТУ. В 2006 р. Карпов та Яцик уже побували у Гімалаях, де в районі вершини Еверест (8840) здійснили 25-денний перехід через перевал Lapcha pas (5800). Метою нової альпіністської експедиції було вийти в район вершини Аннапурна(8086), пройти акліматизацію в базових таборах Matchupitchu Base Camp (3700) та  South Annapurna Base  Camp (4130)  і здійснити сходження на одну із вершин району Аннапурна.

Детальніше...
 
КонкурС++
Четвер, 16 квітня 2009, 23:53
alt

23-25 березня 2009 року ВНТУ гостинно приймав учасників Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Такі конкурси вже стали гарною традицією нашого закладу.

Детальніше...
 
XXXVIII НТК професорсько-викладацького складу, спіробітників та студентів університету
Понеділок, 23 березня 2009, 16:15
alt

Робота конференції в ІнІТКІ відбувалася у два етапи:

  • 10-13 березня — в секціях вищої математики і іноземних мов;
  • 17-20 березня — в секціях обчислювальної техніки, інтелектуальних систем, програмного забезпечення, захисту інформації.
Детальніше...
 
Про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
Середа, 11 березня 2009, 16:33

Згідно наказу №992 МОН України від 30.10.2008 р. ВНТУ визначений як базовий заклад для проведення 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Безпосередню підготовку та проведення Конкурсу було доручено провести ІнІТКІ.

Детальніше...
 
Хлопець з нашого інституту
Понеділок, 23 лютого 2009, 19:28
alt

Олександр Паламарчук і олімпійська чемпіонка у багатоборстві Наталя Добринська

Про те, що студент групи 1КС-04 Олександр Паламарчук серйозно займається спортом, дізнався випадково. Просто він не пропускав заняття, за нього ніхто ніколи не просив. І взагалі він вчився на «відмінно», а, головне, зацікавлено. Але одного разу ми розговорилися, і я дізнався, що він є майстром спорту з легкої атлетики, при тому — в десятиборстві, мабуть, у найскладнішому її виді. Таких майстрів зараз в Україні лише вісім. А таких, хто виступає на високому рівні, і при цьому реально, а не на папері, вчиться,  більше немає взагалі, принаймні серед десятиборців. «Усі навіть сміються з мене» — каже Сашко. Крім того, він — чемпіон області з бігу з бар'єрами, стрибків у довжину, стрибків з жердиною («стрибаю один», — як він каже), метанні спису…, але це так, між іншим. У цьому році Сашко закінчує магістратуру інженерного напрямку, йде на червоний диплом.

Детальніше...
 
Наші у Німеччині
Середа, 04 лютого 2009, 18:09
alt

З 1 по 14 грудня в межах програми TEMPUS TACIS в Дрезденському технічному університеті (ДТУ) проходила стажування група викладачів нашого університету, до складу якої, зокрема, входили завідувач кафедри захисту інформації Володимир Андрійович Лужецький (на фото праворуч) і доцент кафедри обчислювальної техніки Сергій Михайлович Захарченко (другий праворуч). Своїми враженнями про поїздку до Німеччини ділиться С. М. Захарченко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 Наступна > Кінець >>

Сторінка 66 з 66
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.