УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Перемога студентів ІнІТКІ в Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка»
П'ятниця, 19 грудня 2014, 13:15

Ще не встигла Росія оговтатися від впевненої перемоги студентів ВНТУ на Відкритому міжнародному конкурсі комп'ютерної графіки «Планета Земля», як знову гучна перемога в Росії – у Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка». Кожна перемога в Росії є пафосною, тим більше в наш тривожний час. Це своєрідний інтелектуальний удар по нашому сусіду. Ми розуміємо, що сьогодні не маємо права програти. А тому наші студенти – це своєрідні інтелектуальні воїни!

Олімпіада проводилася в м. Магнітогорськ в Челябінській області Росії. Організатором конкурсу був Магнітогорський державний технічний університет імені Г. І. Носова – один з найбільших вузів Росії, де навчається понад 15 тисяч студентів за 55 спеціальностями. В олімпіаді взяли участь студенти з Росії, України, Білорусії, Казахстану. Олімпіада проходила дистанційно протягом 4 годин.

У номінації «Графічний дизайн», яка передбачала розробку афіші, плакату засобами комп’ютерної графіки (Corel Draw, Photoshop) на задану тему, у десятку переможців увійшли:

 • 2 місцеДмитро Щелканов (гр.1ПІ-14сп) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 4 місце Антон Ящук (гр.1КН-13мс) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 8 місцеОлександр Поліщук – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 10 місцеКсенія Моргунова – керівник доц. Войтко В.В.

У номінації «Моделювання віртуальної реальності» (3D Max), яка включає розробку тривимірного або анімованого (тривимірного) об’єкта чи анімаційної заставки на задану тему, у десятку переможців увійшли:

 • 1 місцеКостянтин Снопов (гр.1КІ-14сп) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 1 місцеДмитро Степанюк (гр.1ПІ-14м) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 2 місцеСергій Клименко – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 3 місцеОлексій Маліцький (гр.1ПІ-12б) – керівник доц. Войтко В.В.
 • 6 місцеВадим Варламов (гр.2ПІ-13б) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 7 місцеВладислав Білик (гр.2ПІ-14б) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 8 місцеДмитро Гедз (гр.2КІ-13б) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 9 місцеОлег Досужий (гр.2КН-13б) – керівник проф. Романюк О.Н.

Вітаємо наших студентів-переможців ї їхніх наукових керівників з гучною перемогою!

 
КВК 1-го курсу
П'ятниця, 12 грудня 2014, 12:06

10 грудня 2014 року у Вінницькому міському палаці мистецтв "Зоря" відбувся КВК першокурсників ВНТУ.

Команда ІнІТКІ виборола 2-ге місце!

Вітаємо з перемогою наших веселих, кмітливих, креативних, розумних, винахідливих студентів-першокурсників, які не втрачають гумор навіть під час сесії:

 • Морозова Олександра – капітана команди (гр.1КН-14б)
 • Килимчука Михайла (гр.1КН-14б)
 • Верхося Дмитра (гр.1КН-14б)
 • Небеснюка Олега (гр.1КН-14б)
 • Чернявського Юрія (гр.1КН-14б)
 • Цикру Вадима (гр.2КН-14б)
 • Кобисю Ігоря (гр.1ПІ-14б)
 • Богачук Галину (гр.1ПІ-14б)

та тренерів команди:

 • Костельну Асю (гр.1ПІ-11б) – голову студентського самоврядування ІнІТКІ
 • Баланенка Антона (гр.1ПІ-14сп) – заступника голови студентського самоврядування ІнІТКІ

Детальніше...
 
Студент ІнІТКІ обраний до Студентського Парламенту Вінниччини
Четвер, 11 грудня 2014, 09:04

З метою сприяння участі студентської молоді Вінниччини у формуванні та реалізації державної молодіжної політики в регіоні, активізації її громадської активності, налагодження конструктивної та ефективної взаємодії між студентами Вінницької області та органами державної влади при голові обласної державної адміністрації та Вінницькій обласній Раді діє консультативно-дорадчий орган – Студентський Парламент Вінниччини (СПВ).

2 грудня 2014 р. у нашому університеті відбулися вибори до СПВ. Від ВНТУ до Студентського Парламенту Вінниччини ввійшли: Катерина Франчук (ІнМ), Оля Щерба (ІнАЕКСУ), Евгеній Павлюк (ІнРТЗП), Микола Кобися (ІнРТЗП), Віктор Гаврилишен (ІнІТКІ) - студент 4-го курсу, староста гр. 1БС-11б, староста студмістечка ВНТУ.

Вітаємо наших активістів та бажаємо їм плідної роботи!

 
Містер Шарм ІнІТКІ 2014
Четвер, 11 грудня 2014, 09:00

4 грудня 2014 р. у нашому університеті відбувся щорічний феєричний шоу-конкурс «Містер Шарм 2014». Найяскравіші представники сильної статі студентства кожного інституту демонстрували свої таланти.

Інститут ІТКІ представляв заступник голови студентського самоврядування ІнІТКІ, Містер Шарм нашого інституту, студент кафедри програмного забезпечення Антон Баланенко(гр. 1ПІ-14сп).

Дякуємо Антону за чудовий виступ та вітаємо з отриманням титулу «Джентльмен ВНТУ 2014»!

Детальніше...
 
Випуск магістрів 2014
Вівторок, 09 грудня 2014, 19:00

30 листопада 2014 р. в останній день осені Інститут інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії провів у доросле життя 46 своїх кращих випускників - магістрів ІнІТКІ.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ІнІТКІ, студрада інституту.

З привітальним словом до випускників звернулися директор ІнІТКІ професор Азаров О.Д. та заступник директора доцент Войтко В.В. Студрада ІнІТКІ підготувала чудовий концерт.

Детальніше...
 
Президентський фонд Леоніда Кучми нагородив кращих молодих інноваторів
Вівторок, 09 грудня 2014, 07:40

Переможців Всеукраїнських конкурсів інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» та «Intel-Техно Україна 2014» привітав Президентський фонд «Україна».

Пов’язати науковців і бізнес, щоб інноваційні проекти молодих розробників працювали - головна мета конкурсу. Для Президентського Фонду «Україна» не менш важливо, щоб молоді винахідники реалізовували свій інтелектуальний потенціал саме в нашій державі. Тому переможцям конкурсу були виділені кошти на продовження наукових досліджень.

Студент 2-го курсу нашого інституту напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б) на розвиток своїх проектів отримав гранд від фонду Кучми в розмірі 5 000 грн.


Зустріч за круглим столом

Детальніше...
 
Одужувати воїну-танкісту з Харківщини допомогають вінничани
Неділя, 23 листопада 2014, 15:44

На початку вересня цього року у Вінницький військово-медичний санаторій потрапив з дуже важким пораненням 22-річний воїн-танкіст – Віктор Домбровський. Родом з Краснограду, що на Харківщині.

У збройні сили пішов добровільно, перевівшись на заочне відділення будівельного факультету. Навесні вже дослужував та готувався до захисту магістерської роботи. Коли почалася АТО, його частина виступила на захист Незалежної України.

Військова спеціальність Віктора – механік-водій танку Т64-БМ «Булат». Коли їх підрозділ повернувся на місце дислокації із завдання, а танкісти полишили машини, - полетіли ракети ворожих «Градів». Хто ховався від обстрілу під гусеницями – тих вже не стало… Віктор залишився на броні та отримав складні поранення у живіт.

Першу невідкладну операцію зробили у Харкові, далі переправили у нашу Вінницю – тут найкращі умови та лікарі. Після другої операції з’явилась надія на життя та одужання, незважаючи на складність поранень. Ось тут і знадобилась допомога вінничан – допомагали небайдужі вінничани – лікарі, персонал санаторію, волонтери. Вчасно долучились із матеріальною допомогою і співробітники кафедри обчислювальної техніки та центру «АЦ-системи» Вінницького національного технічного університету.

Ще два місяці Віктор у себе вдома відновлювався, поряд з батьками та молодшими братом і сестрою, і готувався до третьої операції. Ця операція тривала більше 5 годин і була надзвичайно складною, навіть для вінницьких професіоналів-медиків. І знову Віктору допомагають Бог, вінничани та вінницька земля! І вже не надія, а впевненість в доброму майбутньому для нашого захисника!

У планах Віктора – закінчити університет, переїхати жити у Вінницю. А ще він хотів би повернутися добровольцем на фронт в ім’я своїх друзів-воїнів та заради нашої України.

 
Повна перемога ІнІТКІ на Кубку кураторів ВНТУ
Неділя, 23 листопада 2014, 12:09

18 листопада 2014 р. у ВНТУ відбулися інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» — Кубок кураторів-2014. Учасниками кубку були команди першокурсників разом зі своїми кураторами. Всього у Кубку грало 30 команд. Абсолютними переможцями цьогорічних ігор стали команди нашого інституту! Тож перші три місця і солодкі призи забрали команди ІнІТКІ, а саме:

1 місце — команда групи 1БС-14б з куратором Каплун В. А.

 • Воробйов Іван
 • Кошевець Дмитро
 • Дехтяренко Микола
 • Гнатюк Ольга
 • Жученко Андрій

2 місце — команда групи 1КН-14б з куратором Суприган О. І.

 • Чернявський Юрій
 • Переродов Артем
 • Морозов Олександр
 • Небеснюк Олег
 • Барась Валерія

3 місце — команда групи 1ПІ-14б з куратором Войтко В. В.

 • Кобися Ігор
 • Гусак Михайло
 • Богачук Галина
 • Стахов Леонід
 • Пивовар Микола
 
Перемога на кубку КВК міста
П'ятниця, 21 листопада 2014, 16:45

Студентська команда нашого інституту «Спеції» на фіналі кубку КВК Вінниці на призи міського голови, що відбувся 17 листопада 2014 р. на День студента, виборола друге місце.

 

Актив команди:

 • Костельна Ася (гр. 1ПІ-11б) - Голова студради ІнІТКІ - отримала також диплом за кращу жіночу гру
 • Баланенко Антон (гр. 1ПІ-14сп) - заст. Голови студради ІнІТКІ
 • Морозов Олександр (гр. 1КН-14б)
 • Литвиненко Назар (гр. 1КН-13б)

Вітаємо з перемогою наших фіналістів!

 
Гордість ІнІТКІ
П'ятниця, 21 листопада 2014, 09:43

Дві студентки-програмістки отримали іменні стипендії Верховної Ради України на 2014/15 навчальний рік.

За наказом Міністерства освіти і науки України № 1286, що розміщений на офіційному веб-сайті МОН, третьокурсниця Ксенія Івченко (група 1ПІ-12б) та четвертокурсниця Ася Костельна (група 1ПІ-11б) отримали іменні стипендії Верховної Ради України на 2014/15 навчальний рік. Обидві дівчини навчаються за напрямом підготовки «Програмна інженерія», мають високі успіхи у навчанні та активно займаються громадською діяльністю.

Вітаємо наших стипендіаток!


Ксенія Івченко (група 1ПІ-12б)


Ася Костельна (група 1ПІ-11б)

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 66 з 78
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.