УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Подяка студентці ФІТКІ – волонтеру
Неділя, 08 травня 2016, 14:01

Адміністрація Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні висловлює щиру подяку студентці 1-го курсу факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету Ткачук Наталії Юріївні (гр.1БС-15б) за надану благодійну допомогу дітям онкогематологічного відділення.

Головний лікар

Вінницької обласної 

дитячої клінічної лікарні

        В.В. Паненко


 
Студенти ФІТКІ – на вечорі творчості Олександри Бурбело в ДонНУ
Неділя, 08 травня 2016, 13:31

21 квітня 2016 року в Донецькому національному університеті відбувся вечір творчості юної Вінницької поетеси, члена Національної Спілки письменників України Олександри Бурбело

Олександра Бурбело народилася 1 січня 1998 року в місті Вінниці. Член Національної Спілки письменників України з 2015 року (посмертно). Поет та прозаїк. 

Літературний доробок Олександри Бурбело постає духовним скарбом новітнього українського слова. Прониклива поезія і ексклюзивна проза юної письменниці розлетілась по її улюбленій «казковій Україні» веселковим розмаїттям творів у друкованих періодичних виданнях та літературних збірниках. Олександра Бурбело – автор восьми збірок поетичних і прозових творів.

Вечір творчості Олександри Бурбело підготували та  провели  студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ під керівництвом працівника культурно-мистецького і просвітницького центру ВНТУ Нелі Григорівни Ніколенко.

Серед активних учасників вечора хочеться згадати Дар’ю Лудан (гр.2КН-13б), Ярослава Драченка (гр.1ПІ-15б), Юлію Олійник (гр.1КН-13б), Галину Богачук (гр.1ПІ-14б), Анну Волошину (гр.1ПІ-14б), Ігоря Кобисю (гр.1ПІ-14б), Олену Літушко (гр.1БС-13б), Дарію Романцеву (гр.1БС-13б), Олександра Гаврилюка (гр.1КН-15мс).


     
     

 Захід присвячено презентації двох останніх книг юної письменниці Олександри Бурбело «Перемога під Синіми Водами» та «Гармония», які вийшли друком у кінці 2015 – на початку 2016 року.

Виступив на вечорі й дідусь відомої письменниці – Бевз Володимир Якович, який поділився спогадами про свою талановиту внучку. 

Відомий композитор і співак Сергій Брайлян написав пісні на вірші Олександри Бурбело. Вони звучали у його виконанні.

Книги Олександри Бурбело, як промінь її зоряної душі, несуть до читачів вічні цінності України – любов та повагу до людей, силу доброти, взаєморозуміння, єдності, дружби, патріотизму.

 
Другий тур Чемпіонату Вінниці з КВНу
Четвер, 05 травня 2016, 04:38

20 квітня 2016 року у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря» відбувся другий тур Чемпіонату Вінниці з КВНу.

Участь у змаганнях з гумору, креативності, кмітливості та винахідливості взяли дві студентські команди з нашого факультету.

У команді КВН «Все буде добре» грають два студенти з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Олександр Морозов (гр.2КН-14б) та Микола Каневський (гр.1КІ-15мс) – капітан команди. Виступ команди був дуже сильним, яскравим і креативним. Команда «Все буде добре» виборола 2 місце в загальному рейтингу другого туру Чемпіонату.

У команді КВН «Спеції» грає голова студради нашого факультету Антон Баланенко (гр.1ПЗ-15м(сп)). Команда посіла  4 місце в ігрових змаганнях 20 квітня.

Команда КВН «Все буде добре»: 

Олександр Морозов – крайній праворуч, Микола Каневський – по центру

Команда КВН «Спеції»,  

Антон Баланенко

 
Перемоги з самбо
Четвер, 05 травня 2016, 04:32

21 квітня 2016 року у Вінниці в залі центрального міського стадіону відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби самбо та бойового розділу самбо серед молоді.

Загалом на килим виходили 79 осіб з Ладижина, Оратова, Іллінців, Хмільника, Вінницької ДЮСШ №5, ДЮСШ «Колос», ДЮСШ «Спартак» та з нашого ВНТУ.

Серед спортсменів нашого вишу вдало виступили студенти ФІТКІ:

 • 5 місце виборов Ігор Скирський (група 1ПІ-15б), вагова категорія 82 кг.
 • 6 місце виборов Євген Грабовський (група 2КІ-14б), вагова категорія 74 кг.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів у спорті і гучних перемог!

Пишаємося нашими студентами!


 
1/8 першості світу з програмування
Неділя, 01 травня 2016, 19:07

Першим кроком до першості світу цьогоріч уже традиційно став І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є 1/8 фіналу світу зі спортивного програмування. Загалом в Україні змагалися близько 730 команд.

Олімпіада відбулася 16 квітня 2016 року  у Вінницькому національному технічному університеті.  За кількістю команд майданчик Вінницького політеху зайняв 1-е місце в Україні. І саме наш виш, виставивши на змагання 50 команд, також став першим за цим показником в Україні.

Попит на програмістів набрав шалених обертів в усьому світі і, мабуть, надалі лише зростатиме. Тому не дивно, що найпопулярнішою міжнародною студентською олімпіадою є саме студентська першість з програмування IСРС (International Collegiate Programming Contest), що проводиться під егідою Всесвітньої комп’ютерної асоціації АСМ (Association for Computer Machinery) вже у 40-й раз.

АСМ-ІСРС вимагає від студентів інтегрованих знань: це і високопрофесійні навички у царині математики, алгоритмізації та програмування, і володіння мистецтвом складання у стислі терміни та у стресових умовах змагань різноманітних складних алгоритмів, і вміння злагоджено та узгоджено працювати у команді. Адже кожній команді з трьох студентів надається лише один комп’ютер, що вимагає від студентів надзвичайно узгодженої командної роботи. Такі умови, а то й ще набагато складніші, є під час роботи програмістів над різноманітними програмними проектами. Команди повинні за 5 годин написати оптимізовані за часом та використовуваними обсягами пам’яті програми розв’язання 10 – 15 задач різного рівня складності. Переможець повинен розв’язати максимальну кількість задач за мінімальний час. Кількість спроб здати задачу не обмежується, але кожна невдала спроба додає до загального часу 20 штрафних хвилин.

Вітаємо призерів олімпіади!

1 місце виборола команда VNTU_TreeS у складі студентів ФІТКІ Євгенія Щербіни (гр.1КН-13б), Юрія Шмерчука (гр.1ПІ-13б) та Олександра Спажева (гр.2КН-15б), тренер – аспірант кафедри КН Михайло Гранік. Цікаво, що в групі технічних університетів ця команда стала найкращою в Україні.

Команда VNTU_TreeS

2 місце посіла команда VNTU_Destructor у складі студентів ФІТКІ Богдана Стахова (гр.1ПІ-12б), Олега Яворовича (гр.1ПІ-12б) та Петра Гаврилюка (гр.2ПІ-12б), тренер – аспірант кафедри КН Михайло Гранік.

Команда VNTU_Destructor

3 місце посіла команда VNTU_RED  у складі студентів ФІТКІ Сергія Мазурка (гр.1ПІ-12б), Сергія Чарикова (гр.1ПІ-13б) та Михайла Ковбасюка (гр.1ПІ-12б), тренер – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Команда VNTU_RED 

3 місце посіла команда VNTU_[figTree]  у складі студентів ФІТКІ Олексія Кавки (гр.1ПІ-14б), Андрія Андреєва (гр.2ПІ-14б) та Михайла Нікольського (гр.1ПІ-12б), тренер – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Команда VNTU_[figTree] 

Побажаємо нашим програмістам перемоги у наступному етапі змагань!

 
Благодійний концерт у Вінниці
Неділя, 01 травня 2016, 18:47

  17 квітня 2016 рокублагодійний фонд «Волонтерський тил» зорганізував та провів благодійний концерт  на підтримку маленької дівчинки Мельник Марійки (2,6 роки) із діагнозом двостороння глухота.Зібрані кошти (9100 грн.) підуть на операцію дівчинці, це дає надію, що Марійка зможе чути і жити повноцінним життям. 

 Вуличний концерт відбувся біля ринку «Урожай» і тривав понад 5 годин. Участь у концерті взяли творчі колективи міста і області.

До акції долучилися студенти і викладачі Вінницького національного технічного університету.

Детальніше...
 
Благодійний концерт у ВНТУ
Неділя, 01 травня 2016, 18:17

6 квітня 2016 року в актовій залі ВНТУ пройшов благодійний ювілейний концерт автора, композитора та виконавця пісень, волонтера АТО Сергія Брайляна, присвячений 45-річчю з Дня його народження та 25-річчю професійної творчої діяльності. Зібрані на вечорі кошти будуть спрямовані на спорудження пам'ятника загиблим воїнам АТО, які навчалися у Вінницькому національному технічному університеті. 

Детальніше...
 
Перемога в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «ІТ-весна-2016»
Вівторок, 26 квітня 2016, 04:47

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-весна-2016»

Слухачі студії з комп’ютерної графіки і веб-дизайну з кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і факультету менеджменту ВНТУ отримали 8 дипломів переможців.

Вітаємо наших переможців:

Секція веб-дизайну:

 • Лазарєва Ярослава (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15м(бак)) з проектом «Майбутнє. Проект Венера» – керівник доцент кафедри ПЗ      Войтко В.В.
 • Сетнік Наталію (ФІТКІ, кафедра ПЗ,  гр.1ПІ-15м(бак)) з проектом «Таємничий космос» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

Секція комп’ютерної графіки:

 • Гончарука Андрія (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-12б) з роботою «Night Car» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.
 • Моргунову Ксенію (ФМ) – три дипломи переможця з роботами «Futurebuildings», «Ялинка в лісі», «Зимовий пейзаж» – керівник професор кафедри ПЗ Романюк О.Н.
 • Єлісеєнка Олександра (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-12б) з роботою «Чортик» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.
 • Побігай Оксану (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-12б) з роботою «Земля – тільки частина великого світу» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

 

Робота  Побігай Оксани (гр.2ПІ-12б) – переможця Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-весна-2016»

 
Перемога в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Натхнення»
Вівторок, 26 квітня 2016, 04:42

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Натхнення»

Слухачі студії з комп’ютерної графіки та веб-дизайну факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ отримали 3 дипломи переможців.

Серед школярів перемогу отримав слухач студії Нечипорук Микола (Вінницька школа №6), який посів 2 місце, керівник професор Романюк О.Н.

Серед студентів переможцями стали студенти ФІТКІ:

 • 2 місцеЛапко Маргарита (гр. 1ПІ-14б) – керівник доцент Войтко В.В.
 • 3 місцеМихальський Руслан (гр. 1КН-12б) – керівник доцент Войтко В.В.

Вітаємо наших переможців!

Робота Лапко Маргарити (гр. 1ПІ-14б) – переможця Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Натхнення» 


 
Перемога «Вінницьких Вовків» у Києві
Четвер, 21 квітня 2016, 04:37

10 квітня 2016 року “Вінницькі Вовки” зіграли футбольний матч з американського футболу у Києві проти місцевої команди “Патріоти”.

 

Це був перший матч у цьому році для вінницької команди.

Матч проходив на стадіоні “Спартак” за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 105 (колишня вул. Фрунзе) о 13:00.

Матч завершився перемогою вінницьких футболістів з рахунком 14-6.

До складу футбольної команди “Вінницькі Вовки” входить студент кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Гусак Михайло (гр.1ПІ-14б).

 

Гусак Михайло – крайній праворуч


 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 65 з 104
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.