УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студенти ФІТКІ – учасники ХІ відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування KPI-OPEN 2016
Понеділок, 01 серпня 2016, 08:44

У липні 2016 року в НТУУ «КПІ» стартувала ХІ відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2016».

Це одне з найбільших очних змагань з програмування в світі та найбільше в Україні. Цього року участь у ньому взяли участь 99 команд з 10-и країн – Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Словаччини, Угорщини, Естонії та України. Вони представляли 53 університети. А загалом, починаючи з першої олімпіади, яка відбулася 2006 року, участь у ній взяли 2240 студентів з 16 країн світу.

Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, гармонізованими з міжнародними, причому для участі в ній не потрібно робити реєстраційного внеску. Обидва тури змагань і всі заходи, передбачені програмою олімпіади, за традицією відбулися в стінах НТУУ «КПІ».

Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Юрій Шмерчук (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б), Євгеній Щербіна (кафедра КН, гр.1КН-13б), Олександр Спажев (кафедра КН, гр.2КН-15б), Олег Яворович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-12б), Петро Гаврилюк (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-12б), Сергій Мазурок (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-12б), Михайло Нікольський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-12б), Андрій Андреєв (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), Олексій Кавка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) взяли участь у цій олімпіаді.

Олімпіада «KPI-OPEN» здобула в середовищі програмістів неабиякий авторитет. Участь у цій олімпіаді – це вже серйозний результат молодих програмістів. Здачі, запропоновані організаторами, – дійсно складні. Тож серед команд, які вийшли на її старт, дев’ять не змогли впоратися з жодною задачею ані в першому, ані в другому турі й отримали нульовий результат.

Проте наші студенти показали чудовий результат.

Команда VNTU_TreeS у складі Юрія Шмерчука, Євгенія Щербіни та Олександра Спажева ввійшла в 15 кращих світових команд (тренер команди – професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра).

А команда VNTU_Destructor у складі Олега Яворовича, Петра Гаврилюка та Сергія Мазурка увійшла в 30 кращих світових команд (тренер команди – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко).

 
Захисники святкують!
Понеділок, 01 серпня 2016, 08:21

Кожного року студенти кафедри захисту інформації готують свято для  себе і всієї дружної сім’ї рідної кафедри. Цього року також традиційно студенти провели вечір кафедри ЗІ, який назвали: «З любов’ю до кафедри захисту інформації».

Брали участь у підготовці до свята студенти 1-2 курсів. Насамперед підготували презентації груп, щоб всі могли познайомитися зі студентами. Звичайно, не забули і про своїх викладачів.

Вечір проходив у теплій сімейній атмосфері. Жартівливий настрій надавали ведучі: Микитюк Іван (гр.1БС-14б) та Мусійчук Максим (гр.1БС-14б).

Студенти співали, розказували гуморески, демонстрували свої акторські здібності, жартували і про себе, і про викладачів. Грали на різних музичних інструментах, звучали: фортепіано, гітара, гавайська гітара, домра, флейта, барабан. Найактивніші учасники: Полєшко Олена (гр.1БС-15б), Воробйов Іван (гр.1БС-14б), Гнатюк Ольга (гр.1БС-14б), Борка Микола (гр.1БС-14б), Підгородецький Роман (гр.1БС-14б), Губчакевич Сергій (гр.1БС-14б), Павлівський Володимир (гр.1БС-15б), Круговий Владислав (гр.1БС-14б), Шутюк Дмитро (гр.1БС-14б).

 

Теплі слова привітання прозвучали від завідувача кафедри ЗІ Лужецького Володимира Андрійовича та гостей свята: першого проректора ВНТУ Романюка Олександра Никифоровича та заступника декана ФІТКІ Войтко Вікторії Володимирівни.

Після закінчення свята всі артисти, студенти, викладачі та гості традиційно чаювали з тортиком, яким привітали всіх випускники кафедри.

Студенти висловлюють подяку викладачу кафедри ЗІ Дудатьєвій Валентині Миколаївні, яка відкриває таланти і творчі здібності у студентів і постійно надихає їх на нові художні відкриття та бажання творити.

Довго ще будуть згадувати студенти виступи, витівки та жарти і над собою, і над улюбленими викладачами.

Студент гр.1БС-14б Микитюк Іван

 
Перемога у відкритій Першості ВНТУ з бадмінтону
Понеділок, 01 серпня 2016, 08:08

У Вінницькому національному технічному університеті пройшли змагання з бадмінтону.

2 місце у відкритій Першості ВНТУ з бадмінтону посів студент з кафедри обчислювальної техніки Полиця Роман (гр.1КІ-14мс).

 

Полиця Роман – відомий спортсмен факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ. Він неодноразово захищав честь рідного вишу на спортивних змаганнях міста і області.

Вітаємо Романа з перемогою!

 
Перемога у міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Інтербриг»
Четвер, 28 липня 2016, 07:25

Слухачами студії веб-дизайну та комп'ютерної графіки ВНТУ є не тільки студенти нашого вишу, а й школярі, які ще з дитинства опановують мистецтво комп’ютерної графіки і ще до вступу у ВНТУ отримують свої перші дипломи переможців міжнародних конкурсів. Так група школярів з Вінницького ліцею №6 відвідує заняття в студії комп’ютерної графіки. Діти готують свої роботи на Міжнародні конкурси під керівництвом викладачів студії.

Переможцями міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг», який проходив на початку липня 2016 року, стали учні Вінницького ліцею №6 Софія Мошенська та Євген Профателюк. Вони отримали 1 місце! Науковий керівник юних талантів – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович.

 
Супер перемога студентів ФІТКІ в Болгарії
Понеділок, 25 липня 2016, 13:27

Підбито підсумки сьомого Міжнародного конкурсу компютерного малюнку і колажу «Творчість без кордонів»,

що проходив у Болгарії. Вихованці студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримали 9 медалей. Це гучна перемога наших студентів на міжнародному рівні! Роботи переможців розміщені на білбордах у парку міста Хасково, тож з творчими роботами наших студентів мають змогу познайомитися і пересічні мешканці міста.

Серед студентів переможцями стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

золота медальОлександра Орлівська (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-15м(бак)),

золота медальНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б),

золота медальЮрій Кучер (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.2КІ-12б),

золота медальДмитро Щелканов (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-15м(сп)),

 

срібна медальВероніка Островська (ФІТКІ, кафедра ЗІ, гр.1БС-13б),

срібна медальВадим Чорний (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14мс),

бронзова медальАнтон Ящук (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15м(бак)),

бронзова медальОлег Досужій (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-13б).

 

Серед школярів переможцем став слухач студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ Владислав Кокушкін (Вінницький ліцей №7), який отримав срібну медаль.

Науковими керівниками переможців є перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Робота переможця конкурсу Юрія Кучера

 
Переможці VIII Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Електронний пензлик-2016»
Понеділок, 25 липня 2016, 13:14

Підведено підсумки VIII Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Електронний пензлик-2016». У конкурсі взяли участь 370 учасників, 33 з них отримали дипломи переможців. Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримала 5 перемог:

1 місцеТетяна Салтикова (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-15мс) за роботу «Світ моїми очима», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

2 місцеЮлія Шахно (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-13б) за роботу «Valley», науковий керівник – заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко,

диплом «Висока оцінка глядачів»Наталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Castle of strangers», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

диплом «За філософський підхід і майстерність виконання»Юрій Кучер (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.2КІ-12б) за роботу «Shadow of the day», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

диплом незалежних експертів «Враження»Олексій Бігас (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б) за роботу «Наближення шторму», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Переможці IV Міжнародного дистанційного творчого марафону, присвяченого Дню космонавтики
Понеділок, 25 липня 2016, 13:05

Отримано результати IV Міжнародного дистанційного творчого марафону, присвяченого Дню космонавтики. Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримала 6 перших місць у міжнародному конкурсі:

серед студентів переможцями стали:

1 місцеВладислав Білик (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б),

1 місцеНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б),

1 місцеКостянтин Снопов (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп)),

1 місцеДмитро Щелканов (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-15м(сп)),

серед школярів переможцями стали слухачі студії:

1 місцеВладислав Кокушкін (Вінницький ліцей №7),,

1 місцеМикола Нечипорук (Вінницька школа №6).

 

Науковими керівниками переможців є перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

 

Пишаємося нашими студентами!

Робота переможця конкурсу Дмитра Щелканова

 
Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки й анімації «Цифрова пастель-2016»
Понеділок, 25 липня 2016, 13:00

Підведено підсумки Міжнародного віртуального конкурсу з комп’ютерної графіки й анімації «Цифрова пастель-2016».

Вихованці студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ взяли активну участь у конкурсі і отримали 7 перемог:

  • у номінації «Комп’ютерна графіка» (вікова категорія – старші 18 років):

1 місцеАндрій Фічковський (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-15сп) за роботу «Міський пейзаж»,

2 місцеНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Енергетичний спалах»,

2 місце Владислав Білик (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б) за роботу «Місто майбутнього»,

3 місцеКсенія Моргунова (ФМ) за роботу «Будівля в стилі модерн»,

3 місцеДар’я Лудан (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-13б) за роботу «Щасливе місто»,

3 місцеВ’ячеслав Мальований (ФІТКІ, випускник кафедри ПЗ) за роботу «Готель»,

  • у номінації «Колаж» (вікова категорія – старші 18 років):

2 місцеТетяна Салтикова (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-15мс) за роботу «Майбутнє мого міста».

Науковими керівниками переможців були викладачі студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки: перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Робота «Міський пейзаж» Андрія Фічковського – переможця Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки й анімації «Цифрова пастель -2016»

 
Переможці VІІ Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Чудо-дерево-2016»
Понеділок, 25 липня 2016, 12:43

Підведено підсумки VІІ Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Чудо-дерево-2016». Активісти студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримали низку перемог на цьому конкурсі:

1 місце та переможець за результатами голосування на сайтіКсенія Моргунова (ФМ), науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

3 місцеНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б), науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

3 місцеВадим Чорний (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14мс), науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

3 місцеАнатолій Бессаліцьких (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-15м(бак)), науковий керівник – заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко,

3 місцеОлександра Орлівська (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-15м(бак)), науковий керівник – заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Розфарбуй мрію-2016»
Понеділок, 25 липня 2016, 12:36

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Розфарбуй мрію-2016».

Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ підготувала роботи на цей конкурс і отримала перемоги:

Диплом 1 ступеняКостянтин Снопов (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп)) за роботу «Старий паровоз», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

Диплом 2 ступеняДмитро Гедз (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-13б) за роботу «В очікуванні літа», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

Диплом 2 ступеняСергій Клименко (ФМ) за роботу «Осінь», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

Диплом 2 ступеняКостянтин Снопов (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп)) за роботу «Автомобіль», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

Диплом 2 ступеняОлександр Поліщук (ФКСА) за роботу «Книга казок», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

Диплом 3 ступеняВадим Чорний (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14мс) за роботу «Біомеханічна екосистема», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

Диплом 3 ступеняНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Майбутнє», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

 

Робота «Біомеханічна екосистема» Вадима Чорного – переможця Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Розфарбуй мрію -2016»

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 64 з 108
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.