УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Випуск магістрів 2014
Вівторок, 09 грудня 2014, 19:00

30 листопада 2014 р. в останній день осені Інститут інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії провів у доросле життя 46 своїх кращих випускників - магістрів ІнІТКІ.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ІнІТКІ, студрада інституту.

З привітальним словом до випускників звернулися директор ІнІТКІ професор Азаров О.Д. та заступник директора доцент Войтко В.В. Студрада ІнІТКІ підготувала чудовий концерт.

Детальніше...
 
Президентський фонд Леоніда Кучми нагородив кращих молодих інноваторів
Вівторок, 09 грудня 2014, 07:40

Переможців Всеукраїнських конкурсів інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» та «Intel-Техно Україна 2014» привітав Президентський фонд «Україна».

Пов’язати науковців і бізнес, щоб інноваційні проекти молодих розробників працювали - головна мета конкурсу. Для Президентського Фонду «Україна» не менш важливо, щоб молоді винахідники реалізовували свій інтелектуальний потенціал саме в нашій державі. Тому переможцям конкурсу були виділені кошти на продовження наукових досліджень.

Студент 2-го курсу нашого інституту напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б) на розвиток своїх проектів отримав гранд від фонду Кучми в розмірі 5 000 грн.


Зустріч за круглим столом

Детальніше...
 
Одужувати воїну-танкісту з Харківщини допомогають вінничани
Неділя, 23 листопада 2014, 15:44

На початку вересня цього року у Вінницький військово-медичний санаторій потрапив з дуже важким пораненням 22-річний воїн-танкіст – Віктор Домбровський. Родом з Краснограду, що на Харківщині.

У збройні сили пішов добровільно, перевівшись на заочне відділення будівельного факультету. Навесні вже дослужував та готувався до захисту магістерської роботи. Коли почалася АТО, його частина виступила на захист Незалежної України.

Військова спеціальність Віктора – механік-водій танку Т64-БМ «Булат». Коли їх підрозділ повернувся на місце дислокації із завдання, а танкісти полишили машини, - полетіли ракети ворожих «Градів». Хто ховався від обстрілу під гусеницями – тих вже не стало… Віктор залишився на броні та отримав складні поранення у живіт.

Першу невідкладну операцію зробили у Харкові, далі переправили у нашу Вінницю – тут найкращі умови та лікарі. Після другої операції з’явилась надія на життя та одужання, незважаючи на складність поранень. Ось тут і знадобилась допомога вінничан – допомагали небайдужі вінничани – лікарі, персонал санаторію, волонтери. Вчасно долучились із матеріальною допомогою і співробітники кафедри обчислювальної техніки та центру «АЦ-системи» Вінницького національного технічного університету.

Ще два місяці Віктор у себе вдома відновлювався, поряд з батьками та молодшими братом і сестрою, і готувався до третьої операції. Ця операція тривала більше 5 годин і була надзвичайно складною, навіть для вінницьких професіоналів-медиків. І знову Віктору допомагають Бог, вінничани та вінницька земля! І вже не надія, а впевненість в доброму майбутньому для нашого захисника!

У планах Віктора – закінчити університет, переїхати жити у Вінницю. А ще він хотів би повернутися добровольцем на фронт в ім’я своїх друзів-воїнів та заради нашої України.

 
Повна перемога ІнІТКІ на Кубку кураторів ВНТУ
Неділя, 23 листопада 2014, 12:09

18 листопада 2014 р. у ВНТУ відбулися інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» — Кубок кураторів-2014. Учасниками кубку були команди першокурсників разом зі своїми кураторами. Всього у Кубку грало 30 команд. Абсолютними переможцями цьогорічних ігор стали команди нашого інституту! Тож перші три місця і солодкі призи забрали команди ІнІТКІ, а саме:

1 місце — команда групи 1БС-14б з куратором Каплун В. А.

 • Воробйов Іван
 • Кошевець Дмитро
 • Дехтяренко Микола
 • Гнатюк Ольга
 • Жученко Андрій

2 місце — команда групи 1КН-14б з куратором Суприган О. І.

 • Чернявський Юрій
 • Переродов Артем
 • Морозов Олександр
 • Небеснюк Олег
 • Барась Валерія

3 місце — команда групи 1ПІ-14б з куратором Войтко В. В.

 • Кобися Ігор
 • Гусак Михайло
 • Богачук Галина
 • Стахов Леонід
 • Пивовар Микола
 
Перемога на кубку КВК міста
П'ятниця, 21 листопада 2014, 16:45

Студентська команда нашого інституту «Спеції» на фіналі кубку КВК Вінниці на призи міського голови, що відбувся 17 листопада 2014 р. на День студента, виборола друге місце.

 

Актив команди:

 • Костельна Ася (гр. 1ПІ-11б) - Голова студради ІнІТКІ - отримала також диплом за кращу жіночу гру
 • Баланенко Антон (гр. 1ПІ-14сп) - заст. Голови студради ІнІТКІ
 • Морозов Олександр (гр. 1КН-14б)
 • Литвиненко Назар (гр. 1КН-13б)

Вітаємо з перемогою наших фіналістів!

 
Гордість ІнІТКІ
П'ятниця, 21 листопада 2014, 09:43

Дві студентки-програмістки отримали іменні стипендії Верховної Ради України на 2014/15 навчальний рік.

За наказом Міністерства освіти і науки України № 1286, що розміщений на офіційному веб-сайті МОН, третьокурсниця Ксенія Івченко (група 1ПІ-12б) та четвертокурсниця Ася Костельна (група 1ПІ-11б) отримали іменні стипендії Верховної Ради України на 2014/15 навчальний рік. Обидві дівчини навчаються за напрямом підготовки «Програмна інженерія», мають високі успіхи у навчанні та активно займаються громадською діяльністю.

Вітаємо наших стипендіаток!


Ксенія Івченко (група 1ПІ-12б)


Ася Костельна (група 1ПІ-11б)

 
Команда ІнІТКІ на фестивалі БАЮНАЛЕ-2014
П'ятниця, 21 листопада 2014, 09:13

8-9 листопада до Дня української писемності та мови у ВНТУ пройшов фестиваль БАЮНАЛЕ-2014. В інтелектуальних баталіях фестивалю взяли участь 40 команд, які представляли Київ, Донецьк, Вінницю, Львів, Чернівці, Тернопіль, Рівне, Івано-Франківськ, Умань, Одесу, Хмельницький.

Наша команда «Ulik-team», сформована з магістрантів і п’ятикурсників ІнІТКІ, посіла 4-е місце серед студентських команд після «Жовтого корпусу» (Київський національний університет ім. Тараса. Шевченка), «CSS» (Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова) та «Фортуни» (Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ). Їм вдалось випередити десяток інших студентських команд з Києва, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Умані.

Склад команди «Ulik-team»:

 • Бендерук Юлія (гр.1КН-13м)
 • Гранік Михайло (гр.1КН-13м)
 • Кашубін Сергій (гр.1КН-13м)
 • Матейчук Максим (гр.1КН-13м)
 • Зеленська Євгенія (гр.1КІ-14м)
 • Приймак Наталія (гр.1КН-14м)

 
Співпраця ІнІТКІ з європейською компанією IGE-XAO
Неділя, 09 листопада 2014, 16:58

5 листопада 2014 р. у Вінницькому національному технічному університеті зустрічали делегацію компанії IGE-XAO GROUP з Франції та Польщі.  Двадцять вісім років компанія IGE+XAO плідно працює над розробкою програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування (CAD). Генеральне представництво компанії у Франції. Крім того, компанія має філії у 17 країнах світу, в тому числі і в Польщі.

У ВНТУ завітав президент компанії, генеральний директор французького представництва Alain DI CRESCENZO та генеральний директор польського представництва Jacek TARKOWSKI. На зустрічі були присутні: ректор ВНТУ, д.т.н., проф. В. В. Грабко, проректор з науково-педагогiчної роботи по iнтеграцiї навчання з виробницвом та мiжнароднiй iнтеграцiї, к.т.н., доцент В. М. Мізерний, завідувач кафедри ПЗ, д.т.н., проф. А. М. Пєтух, завідувач кафедри ЕСС, д.т.н., проф. П. Д. Лежнюк, заступник директора Інституту магістратури, аспірантури та докторантури, к.т.н., доц. С. В. Бевз, к.т.н., доц. В. О. Комар та заступник начальника програмного супроводу ПАТ "Вінницяобленерго", к.т.н. С. М. Бурбело, юрист О. Новіцька.

Уже два роки Вінницький національний технічний університет плідно співпрацює із цією європейською компанією. В інституті інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії та в інституті електроенергетики та електромеханіки активно використовується програмний комплекс автоматизації проектування електроенергетичних схем SEE Electrical Expert. Зокрема, керівники європейської компанії IGE-XAO GROUP передали у ВНТУ оновлену російсько-мовну версію програмного комплексу SEE Electrical Expert.

 
Віталій Баліцький - кращий профспілковий лідер!
Неділя, 09 листопада 2014, 16:51

6 листопада 2014 р. підведено підсумки обласного конкурсу «Студентський профспілковий лідер». Церемонія нагородження переможців відбулася в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Михайла Грушевського. Дипломи переможцям вручав голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Георгійович Пугачов.

Голова профспілки ІнІТКІ Віталій Баліцький (гр. 2КІ-13б) зайняв ІІІ місце в номінації «Кращий голова профбюро».

 
Спортивні перемоги наших студентів
Неділя, 09 листопада 2014, 16:20

Відбулися змагання з гандболу серед чоловічих студентських команд за програмою ХІІ літньої Універсіади Вінниччини серед ВНЗ ІІІ-VІ рівнів акредитації. Команда ВНТУ стала срібним призером змагань. Тренер команди — майстер спорту з гандболу, доцент кафедри фізичного виховання Володимир Тихонов.

У складі команди ВНТУ два студенти нашого інституту: Ігор Жарий (КІ-11) та Віталій Сиротюк (2ПІ-14).

Попереду збірну команду ВНТУ з гандболу чекає тур Чемпіонату України «Карпатська ліга» в Ужгороді з 5 по 7 грудня 2014 р.

Бажаємо нашим гандболістам перемоги!

В Універсіаді Вінницької області серед студентів вищих навчальних закладів успішно виступили і наші шахісти.

Збірна ВНТУ, у складі якої два студента ІнІТКІ Георгій Галич (група 1БС-13м) та Наталія Приймак (група 1КН-14м), виборола друге місце.

 

Щиро вітаємо наших шахістів з перемогою!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 63 з 74
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.