УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Співпраця ІнІТКІ з європейською компанією IGE-XAO
Неділя, 09 листопада 2014, 16:58

5 листопада 2014 р. у Вінницькому національному технічному університеті зустрічали делегацію компанії IGE-XAO GROUP з Франції та Польщі.  Двадцять вісім років компанія IGE+XAO плідно працює над розробкою програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування (CAD). Генеральне представництво компанії у Франції. Крім того, компанія має філії у 17 країнах світу, в тому числі і в Польщі.

У ВНТУ завітав президент компанії, генеральний директор французького представництва Alain DI CRESCENZO та генеральний директор польського представництва Jacek TARKOWSKI. На зустрічі були присутні: ректор ВНТУ, д.т.н., проф. В. В. Грабко, проректор з науково-педагогiчної роботи по iнтеграцiї навчання з виробницвом та мiжнароднiй iнтеграцiї, к.т.н., доцент В. М. Мізерний, завідувач кафедри ПЗ, д.т.н., проф. А. М. Пєтух, завідувач кафедри ЕСС, д.т.н., проф. П. Д. Лежнюк, заступник директора Інституту магістратури, аспірантури та докторантури, к.т.н., доц. С. В. Бевз, к.т.н., доц. В. О. Комар та заступник начальника програмного супроводу ПАТ "Вінницяобленерго", к.т.н. С. М. Бурбело, юрист О. Новіцька.

Уже два роки Вінницький національний технічний університет плідно співпрацює із цією європейською компанією. В інституті інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії та в інституті електроенергетики та електромеханіки активно використовується програмний комплекс автоматизації проектування електроенергетичних схем SEE Electrical Expert. Зокрема, керівники європейської компанії IGE-XAO GROUP передали у ВНТУ оновлену російсько-мовну версію програмного комплексу SEE Electrical Expert.

 
Віталій Баліцький - кращий профспілковий лідер!
Неділя, 09 листопада 2014, 16:51

6 листопада 2014 р. підведено підсумки обласного конкурсу «Студентський профспілковий лідер». Церемонія нагородження переможців відбулася в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Михайла Грушевського. Дипломи переможцям вручав голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Георгійович Пугачов.

Голова профспілки ІнІТКІ Віталій Баліцький (гр. 2КІ-13б) зайняв ІІІ місце в номінації «Кращий голова профбюро».

 
Спортивні перемоги наших студентів
Неділя, 09 листопада 2014, 16:20

Відбулися змагання з гандболу серед чоловічих студентських команд за програмою ХІІ літньої Універсіади Вінниччини серед ВНЗ ІІІ-VІ рівнів акредитації. Команда ВНТУ стала срібним призером змагань. Тренер команди — майстер спорту з гандболу, доцент кафедри фізичного виховання Володимир Тихонов.

У складі команди ВНТУ два студенти нашого інституту: Ігор Жарий (КІ-11) та Віталій Сиротюк (2ПІ-14).

Попереду збірну команду ВНТУ з гандболу чекає тур Чемпіонату України «Карпатська ліга» в Ужгороді з 5 по 7 грудня 2014 р.

Бажаємо нашим гандболістам перемоги!

В Універсіаді Вінницької області серед студентів вищих навчальних закладів успішно виступили і наші шахісти.

Збірна ВНТУ, у складі якої два студента ІнІТКІ Георгій Галич (група 1БС-13м) та Наталія Приймак (група 1КН-14м), виборола друге місце.

 

Щиро вітаємо наших шахістів з перемогою!

 
Перемога команди ІнІТКІ в Першості ВНТУ з настільного тенісу
Неділя, 09 листопада 2014, 16:11

5 листопада 2014 р. у Вінницькому національному технічному університеті відбулися змагання з настільного тенісу за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України 2014-2015 н.р.».

І місце виборола команда ІнІТКІ у складі:

  • Беляєв Ігор (гр. 1БС-13б)
  • Нурмагометова Тетяна (гр. КН-12б)
  • Коляда Володимир (гр. КН-14мс)

Вітаємо наших переможців!

 
Результати міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки 2014 року «Планета Земля»
П'ятниця, 07 листопада 2014, 07:25

Підведено підсумки VIII Відкритого міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки «Планета Земля» (м. Москва), який проходив під гаслом «Планета Земля – наш спільний дім».

Конкурс проводився з чотирьох номінацій:

  • комп’ютерна графіка (статична комп’ютерна графіка і 3D-моделювання);
  • презентація MS PowerPoint;
  • анімація (комп’ютерна анімація);
  • фотоколаж.

На конкурс було подано більше тисячі робіт.

Переможцями конкурсу 2014 року стали:

В номінації «АНІМАЦІЯ»

Дипломом лауреата за чуттєву проникливість нагороджений Варламов Вадим (Вінниця, ВНТУ, ІнІТКІ) за анімацію «Time in lake» (керівник проектуРоманюк О.Н.).

Дипломом за чуттєву проникливість нагороджений Варламов Вадим (Вінниця, ВНТУ, ІнІТКІ) за анімацію «Forest» (керівник проектуРоманюк О.Н.).

Дипломом за успішне опанування 3D технологій нагороджений Досужий Олег (Вінниця, ВНТУ, ІнІТКІ) за анімацію «Спорт продовжує життя» (керівник проектуРоманюк О.Н.)

 

В номінації «КОМП’ЮТЕРНА  ГРАФІКА»

Дипломом лауреата за виконавчий рівень нагороджений Варламов Вадим (Вінниця, ВНТУ, ІнІТКІ) за комп’ютерну графіку «Шахи» (керівник проектуРоманюк О.Н.)

Дипломом за освоєння програми 3D Мах нагороджений Гедз Дмитро (Вінниця, ВНТУ, ІнІТКІ) за комп’ютерну графіку «Moto 3D в стилі Трон» (керівник проектуРоманюк О.Н.)

Дипломом «симпатії журі» нагороджена Коваль Олена (Вінниця, ВНТУ, ІнІТКІ) за комп’ютерну графіку «Без меж» (керівник проекту - РоманюкО.Н.)

 

В номінації «ФОТОКОЛАЖ»

Дипломом за виразність образу нагороджений Ящук Антон (Вінниця, ВНТУ, ІнІТКІ) за фотоколаж «Страждання землі» (керівник проектуРоманюк О. Н.)

 

Вітаємо переможців з гучною перемогою!


 
Продовжується прийом робіт на Всеукраїнський конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів «ІТ-Еврика! Україна»
Середа, 29 жовтня 2014, 08:37

У тебе є цікаві ідеї. 

Ти цікавишся ІТ-технологіями. 

Ти знаєш англійську мову.

Ти хочеш, щоб про твої ідеї і програмні рішення дізналися професіонали ІТ-галузі і належно оцінили твої розробки. 

Ти хочеш отримати перемогу і цінні призи.

Тоді цей Конкурс для тебе!

До 30.11.2014 року продовжується прийом робіт на Всеукраїнський конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів «ІТ-Еврика! Україна»

Поспішай взяти участь у Конкурсі! 

Саме на тебе чекає успіх, перемога, визнання!

На тебе чекають цінні призи!

Реєструйся на vis.lp.edu.ua, подавай свої роботи і перемагай!

 
Участь професора Романюка О. Н. та студентів ІнІТКІ у форумі американської корпорації AUTODESK
Середа, 29 жовтня 2014, 07:57

На початку жовтня 2014 року професор Романюк О.Н. з групою студентів ІнІТКІ Досужим Олегом (гр. 2КН-13б), Варламовим Вадимом (гр. 2ПІ-13б) та Сноповим Костянтином (гр. 1КІ-14сп) був у Москві на форумі, зорганізованому AUTODESK — американською транснаціональною корпорацією, найбільшим у світі постачальником програмного забезпечення (САПР) для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг. 

З ініціативи Олександра Никифоровича тепер в нашому університеті створено AUTODESK education center, де і викладачі, і студенти освоюватимуть новітнє програмне забезпечення.

 
Олег Досужий – переможець конкурсу з комп’ютерної графіки у Болгарії
Середа, 29 жовтня 2014, 07:43

Олег Досужий, другокурсник ІнІТКІ, напряму підготовки «Комп’ютерні науки», здобув перше місце на 26-му міжнародному конкурсі Computer Space у Болгарії (науковий керівник - професор Романюк О.Н.). На пишних урочистостях у Софії Computer Space статуетку переможцям вручатиме президент Болгарії Росен Плевнелієв.

Олег комп'ютерною графікою захоплюється з 12 років. Сьогодні він вже професійно створює 3D-малюнки, робить власні мультфільми, пише музику. Олег багаторазовий переможець міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки. Перемагає Олег і в музичних конкурсах. 

Олег Досужий у вільний від занять час навчає студентів 3D-графіці в обласній студії комп’ютерної графіки та веб-дизайну для учнів і студентів, котра нещодавно створена при нашому університеті. Уже підготував одного переможця міжнародного конкурсу.

 
Студентська осінь 2014
Понеділок, 27 жовтня 2014, 20:28

22 жовтня 2014 року у ВНТУ пройшов традиційний конкурс першокурсників «Студентська осінь 2014». Честь ІнІТКІ захищали патріоти Інституту, талановиті студенти першого курсу зі своєю програмою:

Назва номеру Виконавці
1 «Куми» (Ведучі, авторське) Морозов Олександр (1КН-14б)
Цикра Вадим (2КН-14б)
2 Пісня: «8 колір»
Малюнок (авторський)
Соліст: Килимчук Михайло (1КН-14б)
Художниця: Благодир Марина (1КН-14б)
3 Танго (авторське) Килимчук Михайло (1КН-14б)
Данченко Дар’я (1КН-14б)
Благодир Марина (1КН-14б)
4 Відео (авторське) Морозов Олександр (1КН-14б)
Благодир Марина (1КН-14б)
Ткачук Дмитро (1КН-14б)
5 Танцювальний номер «Батл» (авторський) Килимчук Михайло (1КН-14б)
Благодир Марина (1КН-14б)
Морозов Олександр (1КН-14б)
Чернявський Юрій (1КН-14б)
Небеснюк Олег (1КН-14б)
Кміть Владислав (1КН-14б)
Верхось Дмитро (1КН-14б)
Цикра Вадим (2КН-14б)
Кобися Ігор (1ПІ-14б)
Стеблюк Дмитро (1ПІ-14б)
Гусак Михайло (1ПІ-14б)
6 Пісня «Привид опери» Данченко Дар’я (1КН-14б)
Сташевський Станіслав (1КІ-14б)
7 Танцювальний номер «Дикі танці» (авторський) Килимчук Михайло (1КН-14б)
Благодир Марина (1КН-14б)
Небеснюк Олег (1КН-14б)
Кміть Владислав (1КН-14б)
Верхось Дмитро (1КН-14б)
Стеблюк Дмитро (1ПІ-14б)
Детальніше...
 
Семінар з компанією Microsoft
Четвер, 23 жовтня 2014, 11:33

28 жовтня 2014 р. о 14:15 в ауд. 222 ГНК відбудеться семінар з компанією Microsoft на тему:

«Програми Microsoft для студентів та огляд нових технологій для розробників».

Запрошуємо усіх бажаючих.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 62 з 73
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.