УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Банер
Банер
Команда КВН «Спеції»
Вівторок, 18 лютого 2014, 08:37

15 лютого 2014 р. пройшов другий день Всеукраїнського фестивалю КВН, присвяченого Дню Святого Валентина. Команда від ІнІТКІ «Спеції» у відбірковій грі посіла ПЕРШЕ місце за результатами двох конкурсів.

Вітаємо нашу команду веселих і кмітливих!

Детальніше...
 
Шаховий турнір ВНТУ
Неділя, 16 лютого 2014, 11:31

11-12 лютого 2014 року в нашому університеті пройшов шаховий турнір. Збірна ІнІТКІ в складі:
Приймак Наталії Василівни – студентки гр.1КН-10б
Беліченка Сергія Олеговича – студента гр.1КН-11б
Галича Георгія Борисовича – магістранта гр.1БС-13м
виборола перше місце.

Вітаємо наших шахістів з гучною перемогою!

 
Містер Шарм
Неділя, 16 лютого 2014, 11:22

6 лютого 2014 року в нашому університеті пройшов конкурс "Містер Шарм ВНТУ 2014". Наш інститут представляв Розжорожнюк Антон, студент групи 1КН-12б. Антон посів перше місце в інтелектуальному конкурсі від Анатолія Івановича Теклюка та гідно захистив честь інституту на конкурсі "Містер Шарм". Йому допомагав актив студентської ради та наші активні першокурсники. Вітаємо Антона з чудовим виступом!

 
Зимова школа програмістів
Неділя, 16 лютого 2014, 11:10

14 - 25 лютого 2014 р. у Харківському національному університеті радіоелектроніки стартує Зимова школа зі спортивного програмування. Наш інститут в ній представляють 4 команди:

 1. Гранік Михайло Олександрович, гр. 1 КН-13м – представник зіркової олімпійської команди VNTU_[wRabbits]
 2. Нікольський Михайло Миколайович, 1 ПІ-12б
  Стахов Богдан Петрович, 1 ПІ-12б
  Гаврилюк Петро Олексійович, 2 ПІ-12б
 3. Мазурок Сергій Вікторович, 1 ПІ-12б
  Гончарук Олександр Михайлович, 1 ПІ-12б
  Шмерчук Юрій Ігорович, 1 ПІ-13б
 4. Польгуль Тетяна Дмитрівна, 1 КН-10б
  Зеленська Євгенія Ігорівна, 1 КІ-10б
  Матейчук Максим Сергійович, 1 КН-13м

Побажаємо нашим програмістам успіхів, досвіду, знань та гучних перемог у майбутніх олімпійських перегонах!

 
Вітаємо ювіляра - Василя Петровича!
Середа, 12 лютого 2014, 08:11

Щиро вітаємо доцента кафедри ОТ Семеренка Василя Петровича з 60-річним ювілеєм! Бажаємо Вам, шановний Василь Петрович, довгих років життя, щастя, добробуту, здоров’я, творчих успіхів в роботі і всього найкращого.

 
Студенти ІнІТКІ у світовому фіналі командної першості з програмування АСМ-ІСРС!
П'ятниця, 13 грудня 2013, 13:28

Команда Вінницького національного технічного університету, до складу якої входять студенти ІнІТКІ представлятиме Україну на світовому фіналі студентської командної першості з програмування АСМ-ІСРС! На сайті студентської першості світу з програмування АСМ- ІСРС опублікували список команд-фіналістів. Серед фіналістів всесвітніх змагань — команда Вінницького національного технічного університету!


Команда ВНТУ, студенти ІнІТКІ: Сергій Кашубін, Михайло Гранік і Олег Морфіянець (тренер — професор Володимир Месюра)

 
Один плюс один
Середа, 30 жовтня 2013, 15:49

25 жовтня докторант кафедри комп’ютерних наук, к.т.н. Яровий Андрій Анатолійович захистив докторську дисертацію на тему «Методи та засоби організації високопродуктивних паралельно-ієрархічних обчислювальних систем із рекурсивною архітектурою» та аспірант кафедри обчислювальної техніки Дудник Олександр Вікторович захистив кандидатську дисертацію на тему «Багаторозрядні високолінійні АЦП слідкувального типу з ваговою надлишковістю, що самокалібруються».

 
Студосінь 2013
Неділя, 20 жовтня 2013, 16:44

15 жовтня 2013 відбувся конкурс студентської самодіяльності "Студосінь". Цього року як ніколи активну участь прийняли студенти 1 курсу усіх кафедр ІнІТКІ. Кращим номером інституту було визнано відеоролик "Перший день першокурсника". У підготовці та виступі брали участь: Лудан Дар'я, Малиновський Володимир, Михайлюк Лілія, Паламарчук Олег, Корчиста Ольга, Волик Олексій, Тягній Маргарита, Шепета Вадим, Янковий Іван, Гронюк Владислав, Гедз Дмитро, Зайцев Микола, Неуйміна Кристина, Литвиненко Назар, Косарев Антон. Керівниками конкурсної програми були студенти 3 і 4 курсу ПІ Баланенко Антон та Костельна Ася.

Студ-осінь-2013

17 жовтня пройшов другий концерт конкурсу "Студосінь". Глядачі побачили виступи 4 інших команд інститутів і обрали найкращих. Пройшло традиційне нагородження за кращі номери після чого було оголошено результати у головній номінації "Командна робота". Команда ІнІТКІ впевнено виборола друге місце.

 
Печера-квест
Неділя, 20 жовтня 2013, 16:49

15 жовтня відбувся давно запланований "Печера-квест", по ідеї компанії Delphi. Організатором поїздки, в один з найцікавіших куточків Вінниччини, став Студентський профком ВНТУ на чолі з Оленою Григор'євою. У результаті трьох годинного розгадування та виконання квестових завдань найкращий результат показала команда The Bare Bear (ІнІТКІ), за ними розташувалися машинобудівники та екологи, далі енергетики, будівельники та представники Вінницького інституту ТНЕУ. Підтвердили свої лідерські позиції студенти ІнІТКІ і в суперфіналі (стрільбі з лука, команди мали самостійно його змайструвати).

Учасники квесту

Честь ІнІТКІ захищали: Педоренко Євгеній, Вінницька Анастасія, Паламарчук Максим, Боднар Роман, Рикачевський Олексій та Огнистий Олег.

 
IX Міжнародний салон "Новий час"
П'ятниця, 18 жовтня 2013, 08:50

26-28 вересня 2013 року в м. Севастополі відбувся ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час» та VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок.

Участь у роботі цьогорічного Салону взяли винахідники та національні інноваційні організації, товариства, асоціації, підприємства й фірми з майже 40 країн світу: Алжиру, Аргентини, Бельгії, Іспанії, Китаю, Кореї, Нігерії, Німеччини, Польщі, Румунії, США, Угорщини, Франції, Чехії та ін.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 Наступна > Кінець >>

Сторінка 62 з 66
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.