УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студент ФІТКІ на Міжнародній конференції Get inspired fest у Польщі
Середа, 23 вересня 2015, 05:15

7-11 вересня 2015 року студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро відвідав Міжнародну конференцію Get inspired fest у Польщі

Там Дмитро мав чудову можливість побувати на бізнес-тренінгах від успішних стартаперів та провідних фахівців ІТ-шників. У конференції взяли участь понад 100 учасників з усього світу. Дмитро Кривий пройшов серйозний відбір претендентів і був запрошений до участі в конференції безкоштовно (усі витрати взяла на себе приймаюча сторона).

 Get inspired fest проходила разом з 25th Economic Forum of Young Leaders, що розширило коло заходів та формат зустрічей.

Вражає високий рівень організації конференції. Урочиста вечеря для учасників заходу проходила в міській ратуші.

У рамках конференції та форуму Дмитро відвідав тематичні виставки, бізнес-інкубатор MMC Brainville, фабрику вікон, прослухав цікаві доповіді спікерів, був присутнім на майстер-класах відомих стартаперів. Форум відвідав навіть прем'єр Польщі. 

На тренінгах кожен учасник заходу мав змогу презентувати власний проект, скласти SWOT-аналіз та почути конструктивну критику. Отримані знання Дмитро планує використовувати в процесі впровадження та популяризації своїх винаходів.

Бажаємо нашому талановитому студенту Дмитру Кривому нових креативних ідей, цікавих наукових розробок та гучних перемог на міжнародному рівні!

 
Вітаємо переможців півфіналу Всеукраїнської олімпіади зі спортивного програмування!
Вівторок, 15 вересня 2015, 19:00

11-13 вересня 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбувся півфінал Всеукраїнської олімпіади зі спортивного програмування (1/4 фіналу Світу). Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії на олімпіаді представляли чотири команди, які посіли перші чотири місця в турнірній таблиці змагань.

Вітаємо наших програмістів із впевненою перемогою!

 • 1 місце – команда VNTU[wRabbits] у складі:
  • Граніка Михайла, аспіранта кафедри КН
  • Морфіянця Олега, аспіранта кафедри КН
  • Шмерчука Юрія, студента гр. 1ПІ-13б
  • Тренер команди - професор кафедри КН Месюра В.І.
 • 2 місце – команда VNTU_Destructor у складі:
  • Гаврилюка Петра, студента гр. 2ПІ-12б
  • Стахова Богдана, студента гр. 1ПІ-12б
  • Яворовича Олега, студента гр. 1ПІ-12б
  • Тренер команди - доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.
 • 3 місце – команда VNTU_SSD у складі:
  • Дудника Олександра, студента гр. 1ПІ-14м
  • Степанюка Дмитра, студента гр. 1ПІ-14м
  • Стрельбіцького Максима, студента гр.1ПІ-14м
  • Тренер команди - доцент кафедри ПЗ Майданюк В.П.
 • 4 місце – команда VNTU_JTK у складі:
  • Кравчук Тетяни, студентки гр. 1БС-13б
  • Спажева Олександра, студента гр. 2КН-15б
  • Щербіни Євгенія, студента гр. 1КН-13б

Пишаємося нашими програмістами!

У фіналі Всеукраїнської олімпіади (півфіналі Світу) наш університет представлятимуть три команди: VNTU[wRabbits], VNTU_Destructor та VNTU_SSD.

Бажаємо нашим студентам успіху і перемоги!

 
Стажування студента ФІТКІ у Відні
Понеділок, 14 вересня 2015, 13:14

28-31 серпня 2015 року студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро проходив стажування в австрійській компанії по виготовленню розвиваючих дитячих конструкторів Robo у Відні (Австрія)

Запрошення на зустріч з директором цієї компанії Дмитро отримав у червні цього року на Міжнародній науково-практичній  конференції “Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco” в Сан-Франциско (США), де виступав з доповіддю про свої наукові розробки. 

Під час стажування Дмитро мав цікаві зустрічі з провідними ІТ-фірмами Австрії, відвідав кілька стартап інкубаторів: TalentFlow та Metalab лабораторію, що працює з ІТ-спеціалістами. Лабораторія обладнана сучасними технологіями і має необхідний арсенал (3D принтери, лазерні різаки, ЧПУ фрезери та багато сучасних пристроїв і деталей, необхідних для створення й впровадження сучасних ІТ-проектів).

Дмитро активно співпрацює з американською компанією Texas Instruments, виробником напівпровідникових елементів, мікросхем, електроніки та виробів на їх основі, що розташована у Далласі (штат Техас, США), та безкоштовно отримує звідти сучасну елементну базу для реалізації своїх винаходів.

Бажаємо нашому талановитому студенту Дмитру Кривому нових творчих успіхів і цікавих наукових розробок!

 
Перемога у Міжнародному конкурсі дизайнерів CorelDRAW® 2015
Неділя, 13 вересня 2015, 19:18

Студія веб-дизайту та комп’ютерної графіки нашого факультету підготувала переможця Міжнародного конкурсу дизайнерів CorelDRAW® 2015. Це найпрестижніші світові змагання, оскільки їх проводить світовий лідер у галузі векторної графіки - компанія Corel. Конкурс проходив у м. Оттава в Канаді. 

Перше місце в номінації «Студентські роботи» конкурсу CorelDRAW® 2015 здобула студентка третього курсу факультету менеджменту Ксенія Моргунова, яка вже кілька років займається в Студії комп’ютерної графіки Факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ. Науковим керівником Ксенії є перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Никифорович Романюк

Як нагороду дівчина отримає від корпорації Corel програмних продуктів на суму $4700, а також призи від спонсорів.


Elina. Переможна робота Ксенії Моргунової

Вихованці Студії веб-дизайту та комп’ютерної графіки Факультетуінформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ показують чудові результати, отримуючи перемоги на найпрестижніших міжнародних конкурсах: «Middle East» (Дубай, ОАЕ), «Творчість без кордонів» (Болгарія), Computer Space (Болгарія), Міжнародний конкурс дизайну (Тайвань), «Цифровий вітер», «ІТ-Архангельськ», «Дебют Дизайну», «Responsive Graceful Bright» (RGB), «Зоряний проект».

Вітаємо Ксенію Моргунову та її наукового керівника професора Романюка О.Н. з гучною перемогою!

 
Посвята у студенти
Середа, 09 вересня 2015, 06:27

Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету отримав молоде талановите поповнення. Двісті дев’ятнадцять першокурсників розпочали своє студентське життя. 

 Урочиста посвята в студенти ВНТУ відбулася 31 серпня 2015 року на стадіоні «Олімп» нашого університету.

 Юних колег привітав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко також привітав першокурсників та подякував університету за те, що виховує патріотів і висококваліфікованих фахівців для нашої держави. Сергій Михайлович вручив Почесні грамоти Вінницьких обласної державної адміністрації і обласної ради за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм двом викладачам нашого факультету: доктору технічних наук, професору кафедри комп’ютерних наук Андрію Яровому та кандидату педагогічних наук, доценту кафедри вищої математики Світлані Кирилащук.

До привітань приєдналися випускник ВНТУ, декан факультету машинобудування і транспорту, професор Юрій Бурєнніков, президент студентського самоврядування ВНТУ Катерина Франчук та солістка народної студії естрадної пісні «Септіма» Вероніки Пінчук.

Магістрант ФІТКІ, відмінник навчання, багаторазовий переможець олімпіад з програмування Максим Стрельбицький разом з найкращими студентами ВНТУ передав символічні ключ від скарбниці знань і студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку. Володимир Віталійович вручив ці атрибути першокурсникам.

Високі бали вступного рейтингу наших першокурсників, бажання вчитися, прагнення до пізнання та самовдосконалення є запорукою їх успішного старту. А попереду в них захоплююче студентське життя в стінах рідного вишу, чудові перспективи, цікаве дозвілля, нові звершення та перемоги в галузі ІТ-технологій. Саме за ними майбутнє нашого факультету, нашого вишу, нашої держави. Віримо в наших студентів! Бажаємо їм наснаги, успіхів, творчих перемог!

 
Професор Володимир Месюра — людина року
Четвер, 03 вересня 2015, 05:59

Професор кафедри комп’ютерних наук Факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ Володимир Месюра удостоєний звання «Людина року» в номінації «Діяч науки».

Саме професору Месюрі не лише ВНТУ і Вінниця, а й Україна загалом завдячує тим, що в нашій державі цьогоріч вже вп’яте поспіль відбуватиметься напівфінал першості світу зі студентського програмування. Завдяки зусиллям Володимира Івановича Вінниця отримала право проводити півфінал студентської першості світу з програмування ACM-ICPC водночас із фіналом Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Ці масштабні змагання проходитимуть ВНТУ і нині — у жовтні.

На початку 2015-го талановитий педагог за значні досягнення та особистий внесок у розвиток української освіти отримав найвищу освітянську нагороду – медаль Костянтина Ушинського.

Володимир Месюра — голова ГО «Федерація програмування» та Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій». Він автор і керівник низки проектів в галузі ІТ.

Урочистості з нагоди завершення обласного конкурсу «Людина року» приурочили до Дня незалежності України.

У приміщенні облдержадміністрації переможців вітали керівники Вінниці і області. Сергій Моргунов, Валерій Коровій та Сергій Свитко вручили номінантам пам’ятні кубки, дипломи та свідоцтва про занесення на обласну Дошку пошани.

Цьогоріч список переможців склали 22 вінничанина. Серед номінацій — «Регіональний лідер», «Громадський діяч», «Депутат», «Діяч культури та мистецтва», «Журналіст», «Працівник освіти», «Спортсмен» тощо. Дві номінації із 24-х («Міський голова, голова районної ради» і «Роботодавець») переможців не визначили — не було конкуренції: претендували лише по одному учаснику.

Володимир Іванович Месюра став переможцем у номінації «Діяч науки» й удостоєний звання «Людина року». 

Вітаємо нашого шанованого професора! Бажаємо здоров'я, успіхів, нових гучних перемог!

 
Професор Андрій Яровий отримав грант Президента України
Четвер, 03 вересня 2015, 05:50

Петро Порошенко підписав розпорядження, яким призначив гранти Президента України для підтримки та здійснення наукових досліджень на 2015 рік.

Відповідне розпорядження оприлюднене на офіційному сайті Президента.

На 2015 рік грант Президента України призначено доктору технічних наук Факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ, професору кафедри комп’ютерних наук Андрію Яровому.

36-річний професор Андрій Яровий отримав грант для проведення наукового дослідження «Методологія побудови високопродуктивних інтелектуалізованих паралельно-ієрархічних систем на основі сучасних мережевих обчислювальних комплексів з гетерогенною архітектурою».

Вітаємо нашого шанованого професора з державним визнанням. Бажаємо плідної праці і вагомих науково-практичних результатів!

 
Стипендіати облдержадміністрації та обласної Ради
П'ятниця, 17 липня 2015, 11:18

 Двом студентам Факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №335 від 14.07.2015р. на ІІ півріччя 2015 року призначена стипендія облдержадміністрації та обласної Ради Стипендіатами облдержадміністрації та обласної Ради стали: Кривий Дмитро та Білик Владислав.

Кривий Дмитро Вікторович – студент 3 курсу напряму підготовки 6.050102 - «Комп’ютерна інженерія», гр.2КІ-13б, ФІТКІ. Дмитро активно займається науковою роботою. Має новітні розробки на стадії патентування та патент на винахід № 88518 від 09.04.2014р. Неодноразово брав участь у Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах, де займав призові місця. Зокрема, Дмитро Кривий має досягнення: Міжнародний конкурс «Infomatrix» – ІІІ місце (Румунія), Всеукраїнський конкурс «Мирний космос» - І місце (м.Київ); Балтійський науково-інженерний конкурс (секція «Техніка») – ІІ місце і головний приз «Кришталева куля» (Росія, м. Санкт - Петербург); «Інтел Техно Україна», секція «Інженерія» – І місце (м. Київ); Всеукраїнський конкурс винахідників, раціоналізаторів (секція «Фізика і технічні науки») – І місце (м. Київ); Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «Екософт – 2014» – І місце (м. Київ); Всеукраїнський конкурс стартап проектів «ІТ-Евріка! Україна» (м.Одеса), 2015 р. – ІІІ місце; Міжнародна олімпіада Hard & Soft, 2015р. (Румунія) – V місце; перемога у Міжнародному конкурсі Золотий байт(м. Київ);участь у Міжнародній науково-практичній  конференції “Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco” (США).

 

 

 

Білик Владислав Олегович – студент 2 курсу напряму підготовки 6.050103 - «Програмна інженерія», гр.2ПІ-14б, ФІТКІ. Владислав активно займається комп’ютерною графікою, є багаторазовим переможцем Міжнародних конкурсів з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

Перемоги Білика Владислава у Міжнародних олімпіадах і конкурсах: у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Творчество без границ» (Болгарія) – срібна медаль; у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Дебют дизайну» (Казахстан) – ІІІ місце; у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Цифровой ветер - 2015» (Росія) – переможець; у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Цифровой космос - 2015» (Росія) – призер; у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Звездный проект XVIII» (Росія) – І місце; у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Звездный проект XVII» (Росія) – І місце; у Міжнародному конкурсі з 3D графіки «В Новый год с Autodesk» (Росія) – ІІ місце; у Міжнародному конкурсі з веб-дизайну і комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ-2015» (Росія) – ІІ місце; у другому Міжнародному зимовому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки (Україна) – ІІ місце.Вітаємо наших студентів з почесною стипендією! Бажаємо цікавих ідей, плідної роботи та нових яскравих перемог!

 
Студенти ФІТКІ на олімпіаді KPI-OPEN 2015
Понеділок, 13 липня 2015, 10:37
 

29 червня - 3 липня 2015 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" пройшла Деcята ювілейна міжнародна відкрита студентська Олімпіада з програмування ім.С.О.Лебедєва та В.М. Глушкова KPI-OPEN 2015.

На олімпіаді Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ представляла студентська команда наших програмістів VNTU_SSY у складі:

 • Шмерчука Юрія (гр. 1ПІ-13б)
 • Щербіни Євгенія (гр. 1КН-13б)
 • Яворовича Олега (гр. 1ПІ-12б)

Олімпіада проходила в два тури:

1-й тур відбувся 30 червня і тривав 4 години, за які потрібно було розв’язати 6 завдань. Наша команда розв'язала 5 задач і посіла 14-е місце з 70 команд. 2-й тур проходив 2 липня і тривав 5 годин, за які команди мали розв’язати 8 завдань. Наша команда розв'язала 5 задач і виборола 10-е місце з 70 команд - учасниць змагань. Таким чином, у загальному рейтингу команда нашого вишу посіла 12-е місце, що є достойним результатом змагань для нашої молодої команди, адже загалом в олімпіаді брали участь 70 команд-учасниць конкурсних змагань та 22 команди змагалися поза конкурсом.

 

Вітаємо наших програмістів - учасників Міжнародної олімпіади KPI-OPEN 2015!

 
Переможці XIII Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки
Неділя, 12 липня 2015, 10:16

Підведено підсумки XIII Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки, який проводить кафедра програмного забезпечення ВНТУ.

Серед переможців 15 студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії:

Краща графічна реалізація

 • 3 місце - Чміхаленко Володимир (1КН-14б з/в)

Краща програмна реалізація

 • 1 місце - Пупко Олександр (1ПІ-14б)
 • 3 місце - Закусило Тарас (1КН-12б)

Краща 2D-растрова графіка

 • 1 місце - Бойко Денис (1ПІ-11б)
 • 3 місце - Лудан Дар’я (2КН-13б)
 • 3 місце - Івченко Ксенія (1ПІ-12б)

Краща 2D-векторна графіка

 • 3 місце - Шахно Юлія (2КН-13б)

Краща 3D-графіка

 • 1 місце - Досужій Олег (2КН-13б)
 • 2 місце - Білик Владислав (2ПІ-14б)
 • 3 місце - Бойко Валентина (1ПІ-13б)
 • 3 місце - Маліцький Олексій (1ПІ-12б)

Краща GIF-анімація

 • 1 місце - Лапко Маргарита (1ПІ-14б)
 • 3 місце - Бессаліцьких Анатолій (1ПІ-13мс)

Краща 3D-анімація

 • 1 місце - Досужій Олег (2КН-13б)
 • 2 місце - Варламов Вадим (2ПІ-13б)
 • 3 місце - Колесніченко Марина (1КІ-11б)

 

Вітаємо наших студентів з черговою гучною перемогою!

Пишаємося їхніми досягненнями!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 62 з 85
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.