УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Перемога студентів ІнІТКІ в ХV Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика
Понеділок, 19 січня 2015, 16:47

24 листопада 2014 року викладачі кафедри мовознавства ВНТУ провели II етап ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 40 студентів Вінницького національного технічного університету з різних профільних інститутів. Переможцями II етапу Конкурсу стали студенти ІнІТКІ:

1 місце – Семенова Л. М. (гр. 2КН-14б)
3 місце – Кошевець Д. А. (гр. 1БС-14б) та Дажура О. В. (гр. 2ПІ-14б)

У III етапі Конкурсу, який відбувся 6 грудня 2014 року, ВНТУ представляли Семенова Людмила (ІнІТКІ) та Стадній Олександра (ІнАЕКСУ), де Семенова Людмила посіла 4 місце.

Вітаємо Людмилу з черговою перемогою!

 
Перемога студентки ІнІТКІ в V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
Понеділок, 19 січня 2015, 16:30

Традиційно 9 жовтня 2014 року кафедра мовознавства ВНТУ провела II етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

У 2014/2015 навчальному році в II етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка змагалися 27 студентів I курсу всіх інститутів ВНТУ, які продемонстрували ґрунтовні знання з української мови. Перемогу здобула студентка-першокурсниця ІнІТКІ Семенова Л. М. (гр.2КН-14б). Вона взяла участь у III етапі Конкурсу, виборола перемогу в студентів вищих навчальних закладів міста Вінниці і здобула – 1 місце! Семенова Людмила представлятиме студентську молодь Вінницької області та наш інститут у Всеукраїнському етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.


Людмила Семенова переможниця ІІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка

Людмила Семенова на «відмінно» склала свою першу сесію в університеті. Вона є талановитою програмісткою, активісткою студентського самоврядування ІнІТКІ, старостою групи 2 КН-14б. Крім того, Людмила знає, любить і шанує рідну мову.

Бажаємо їй успіху на Всеукраїнських змаганнях!

 
Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів
П'ятниця, 09 січня 2015, 09:24

Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який пройде з 26 грудня 2014 року по 26 січня 2015 року.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

alt

Номінації к онкурсу з веб-дизайну:

• "Краща графічна реалізація",
• "Краща програмна реалізація".

Номінації конкурсу комп'ютерної графіки:
• "Краща 2D растрова графіка",
• "Найкраща 2D векторна графіка",
• "Найкраща 3D-графіка".

Номінації конкурсу з комп'ютерної анімації:
• "Краща GIF-анімація",
• "Краща Flash-анімація",
• "Краща 3D-анімація".

Тема зимового міжнародного бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів:

«Екологія очима молоді»

Процедуру подачі роботи описано в закладці «Реєстрація».
Конкурс буде проводитися дистанційно в один тур.

Учасникам конкурсу необхідно виконати роботу на задану тему (з 26 грудня по 26 січня) і відправити її до оргкомітету конкурсу.

Сайт конкурсу

 
Європейські подорожі магістранта ІнІТКІ Тараса Ліщенка
П'ятниця, 09 січня 2015, 08:24

Магістрант нашого інституту Тарас Ліщенко (гр.1КН-13м) за програмою BEST став учасником двох технічних курсів в європейських університетах у містах Патри (Греція) та Авейро (Португалія).

Детальніше...
 
Інтелектуальна еліта ІнІТКІ
П'ятниця, 09 січня 2015, 07:26

Чотири місяці щотижня студенти-інтелектуали Вінниці змагалися в рамках Відкритого чемпіонату ВНТУ зі «Що? Де? Коли?» на призи студентського профкому ВНТУ. Понад два десятка команд (більше сотні гравців) з ВНТУ, медичного, аграрного та педагогічного університетів намагались здобути право зіграти у фінальній грі, а це можливо було лише для восьми кращих команд за підсумками 15 турів регулярного чемпіонату. У фіналі студентський профком ВНТУ надав призи для п’яти кращих команд, а Вінницька обласна федерація спортивно-інтелектуальних ігор презентувала для трійки призерів кубки «Граніт науки». Інтелектуали ІнІТКІ у фіналі були представлені командою «Ulik-team» у складі:

 • Бендерук Юлії (гр.1КН-13м),
 • Граніка Михайла (гр.1КН-13м),
 • Кашубіна Сергія (гр.1КН-13м),
 • Матейчука Максима (гр.1КН-13м),
 • Зеленської Євгенії (гр.1КІ-14м),
 • Приймак Наталії (гр.1КН-14м),
 • а також Польгуль Тетяною (гр.1КН-14м) у складі команди «Печеньки».

Інтелектуали ІнІТКІ стали переможцями фінальної гри: команда «Печеньки» виборола 2 місце, а команда «Ulik-team» посіла 3 місце!


Склад команди «Печеньки»


Команда «Ulik-team»

Пишаємося нашими інтелектуалами і вітаємо з перемогою!

 
Надзвичайна перемога студентів ІнІТКІ в XVII Міжнародному конкурсі комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект)
Понеділок, 22 грудня 2014, 20:13

Підведено підсумки XVII Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект) (Росія). Студія веб-дизайну і комп’ютерної графіки нашого університету підготувала і подала на конкурс понад 100 робіт. За кожною роботою - кропітка праця студентів на викладачів студії.

Успіх колективу студії вражає — 83 дипломи переможця! Така гучна перемога підтвердила лідируючі позиції Вінниці загалом та нашого університету й Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії зокрема в світовій спільноті спеціалістів з комп’ютерної графіки.

Керівниками переможних проектів були викладачі кафедри програмного забезпечення професор Романюк О.Н., доцент Войтко В.В., доцент Майданюк В.П., к.т.н. Обідник М.Д., асистент Денисюк А.В. Крім дипломів І ступеня, троє студентів кафедри програмного забезпечення були відзначені спеціальним призом журі:

 • Дмитро Щелканов (гр.1ПІ-14сп) за графічну роботу «The Mystic Warrior»
 • Анастасія Вінницька (гр.1ПІ-11б) за графічну роботу «Жирафик»
 • Ася Костельна (гр.1ПІ-11б) за графічну роботу «Кольца»
Детальніше...
 
Перемога студентів ІнІТКІ в Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка»
П'ятниця, 19 грудня 2014, 13:15

Ще не встигла Росія оговтатися від впевненої перемоги студентів ВНТУ на Відкритому міжнародному конкурсі комп'ютерної графіки «Планета Земля», як знову гучна перемога в Росії – у Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка». Кожна перемога в Росії є пафосною, тим більше в наш тривожний час. Це своєрідний інтелектуальний удар по нашому сусіду. Ми розуміємо, що сьогодні не маємо права програти. А тому наші студенти – це своєрідні інтелектуальні воїни!

Олімпіада проводилася в м. Магнітогорськ в Челябінській області Росії. Організатором конкурсу був Магнітогорський державний технічний університет імені Г. І. Носова – один з найбільших вузів Росії, де навчається понад 15 тисяч студентів за 55 спеціальностями. В олімпіаді взяли участь студенти з Росії, України, Білорусії, Казахстану. Олімпіада проходила дистанційно протягом 4 годин.

У номінації «Графічний дизайн», яка передбачала розробку афіші, плакату засобами комп’ютерної графіки (Corel Draw, Photoshop) на задану тему, у десятку переможців увійшли:

 • 2 місцеДмитро Щелканов (гр.1ПІ-14сп) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 4 місце Антон Ящук (гр.1КН-13мс) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 8 місцеОлександр Поліщук – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 10 місцеКсенія Моргунова – керівник доц. Войтко В.В.

У номінації «Моделювання віртуальної реальності» (3D Max), яка включає розробку тривимірного або анімованого (тривимірного) об’єкта чи анімаційної заставки на задану тему, у десятку переможців увійшли:

 • 1 місцеКостянтин Снопов (гр.1КІ-14сп) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 1 місцеДмитро Степанюк (гр.1ПІ-14м) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 2 місцеСергій Клименко – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 3 місцеОлексій Маліцький (гр.1ПІ-12б) – керівник доц. Войтко В.В.
 • 6 місцеВадим Варламов (гр.2ПІ-13б) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 7 місцеВладислав Білик (гр.2ПІ-14б) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 8 місцеДмитро Гедз (гр.2КІ-13б) – керівник проф. Романюк О.Н.
 • 9 місцеОлег Досужий (гр.2КН-13б) – керівник проф. Романюк О.Н.

Вітаємо наших студентів-переможців ї їхніх наукових керівників з гучною перемогою!

 
КВК 1-го курсу
П'ятниця, 12 грудня 2014, 12:06

10 грудня 2014 року у Вінницькому міському палаці мистецтв "Зоря" відбувся КВК першокурсників ВНТУ.

Команда ІнІТКІ виборола 2-ге місце!

Вітаємо з перемогою наших веселих, кмітливих, креативних, розумних, винахідливих студентів-першокурсників, які не втрачають гумор навіть під час сесії:

 • Морозова Олександра – капітана команди (гр.1КН-14б)
 • Килимчука Михайла (гр.1КН-14б)
 • Верхося Дмитра (гр.1КН-14б)
 • Небеснюка Олега (гр.1КН-14б)
 • Чернявського Юрія (гр.1КН-14б)
 • Цикру Вадима (гр.2КН-14б)
 • Кобисю Ігоря (гр.1ПІ-14б)
 • Богачук Галину (гр.1ПІ-14б)

та тренерів команди:

 • Костельну Асю (гр.1ПІ-11б) – голову студентського самоврядування ІнІТКІ
 • Баланенка Антона (гр.1ПІ-14сп) – заступника голови студентського самоврядування ІнІТКІ

Детальніше...
 
Студент ІнІТКІ обраний до Студентського Парламенту Вінниччини
Четвер, 11 грудня 2014, 09:04

З метою сприяння участі студентської молоді Вінниччини у формуванні та реалізації державної молодіжної політики в регіоні, активізації її громадської активності, налагодження конструктивної та ефективної взаємодії між студентами Вінницької області та органами державної влади при голові обласної державної адміністрації та Вінницькій обласній Раді діє консультативно-дорадчий орган – Студентський Парламент Вінниччини (СПВ).

2 грудня 2014 р. у нашому університеті відбулися вибори до СПВ. Від ВНТУ до Студентського Парламенту Вінниччини ввійшли: Катерина Франчук (ІнМ), Оля Щерба (ІнАЕКСУ), Евгеній Павлюк (ІнРТЗП), Микола Кобися (ІнРТЗП), Віктор Гаврилишен (ІнІТКІ) - студент 4-го курсу, староста гр. 1БС-11б, староста студмістечка ВНТУ.

Вітаємо наших активістів та бажаємо їм плідної роботи!

 
Містер Шарм ІнІТКІ 2014
Четвер, 11 грудня 2014, 09:00

4 грудня 2014 р. у нашому університеті відбувся щорічний феєричний шоу-конкурс «Містер Шарм 2014». Найяскравіші представники сильної статі студентства кожного інституту демонстрували свої таланти.

Інститут ІТКІ представляв заступник голови студентського самоврядування ІнІТКІ, Містер Шарм нашого інституту, студент кафедри програмного забезпечення Антон Баланенко(гр. 1ПІ-14сп).

Дякуємо Антону за чудовий виступ та вітаємо з отриманням титулу «Джентльмен ВНТУ 2014»!

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 62 з 74
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.