УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Переможці студентcького чемпіонату ВНТУ з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»
Неділя, 27 грудня 2015, 10:28

Завершились фінальні ігри студентського чемпіонату ВНТУ зі "Що? Де? Коли?". Кращою серед команд Вінницького національного технічного університету стала команда "Грюн Херц" другокурсників кафедри програмного забезпечення (гр.2ПІ-14б) факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії. Як нагороду наші студенти отримали похід на боулінг в "Амагаму" від студентського профкому ВНТУ.

На фото – переможці фіналу інтелектуальних ігор (зліва направо): Білик Владислав, Андреєв Андрій, Дажура Олена, Трач Олександр (капітан), Донченко Владислав, Сиротюк Віталій.


Переможці фінальних ігор студентського чемпіонату ВНТУ зі "Що? Де? Коли?"

Пишаємося нашими інтелектуалами!

 
Студенти ФІТКІ серед переможців наймасштабнішого хакатону України від Proffstore і Hackraft
Неділя, 20 грудня 2015, 20:11

12-13 грудня 2015 року у Києві відбувся наймасштабніший хакатон України від Proffstore і Hackraft. У ньому було зареєстровано більше 1600 учасників і 644 з них приїхали, щоб взяти участь. Це було зафіксовано офіційно у Книзі рекордів України, тому хакатон було визнано не лише найбільшим в Україні, а ще й одним з найбільших в Європі. Ще одним плюсом було те, що участь у хакатоні – абсолютно безкоштовна. Цей хакатон об’єднав професіоналів ІТ-галузі, працівників відомих ІТ-компаній. Учасниками хакатону стали 8 студентів ФІТКІ, з яких 6 студентів з кафедри програмного забезпечення з групи 1ПІ-12б: Ксенія Івченко, Михайло Нікольський, Андрій Гончарук, Олександр Гончарук, Влад Осипенко, Антон Чередніков та 2 студенти з кафедри комп’ютерних наук: Олександр Дикий (гр.1КН-12б) та Андрій Перегуда (гр.2КН-14б). 

Наші студенти створили дві команди: Giget та Search Coder. Обидві команди стали фіналістами змагань (було відібрано 28 проектів зі 100), що свідчить про високий рівень професійної підготовки наших студентів. 

 

Команда Giget, до складу якої увійшли студенти ФІТКІ: Влад Осипенко (гр. 1ПІ-12б) – у другому ряду крайній ліворуч, Олександр Гончарук (гр. 1ПІ-12б) – у другому ряду другий ліворуч, Антон Чередніков (гр. 1ПІ-12б) – у другому ряду третій ліворуч, Андрій Гончарук (гр. 1ПІ-12б) – у другому ряду третій праворуч, Олександр Дикий (гр.1КН-12б) – крайній праворуч.

А команда Search Coder, до складу якої увійшли наші студенти Ксенія Івченко (гр.1ПІ-12б), Михайло Нікольський (гр.1ПІ-12б) та Андрій Перегуда (гр.2КН-14б), перемогла у номінації «Краще Web-рішення» та отримала один з головних призів змагань – надсучасний планшет iPad Pro!

 

Члени команди Search Coder з призами: Андрій Перегуда (гр.2КН-14б) – крайній ліворуч,  Михайло Нікольський (гр.1ПІ-12б) – по центру, Ксенія Івченко (гр.1ПІ-12б) – крайня праворуч

Пишаємося нашими студентами! 

Вітаємо їх з перемогою!

Своїми враженнями про поїздку на хакатон ділиться переможець ІТ-змагань Ксенія Івченко (гр.1ПІ-12б):

«Ми поїхали на хакатон великою компанією, навіть не знаючи, чого очікувати. Вільна тематика, високі вимоги до вмінь учасників, багато досвідчених конкурентів – це з одного боку лякало, а з іншого надихало прийняти виклик. Ще більше бентежив факт того, що багато хто їхав на хакатон з якоюсь ідеєю, яку вони давно розвивають. Ми ж їхали, щоб випробувати себе.

Перше враження було дивним: на вході нас ретельно обшукали з металодетекторами, подивилися наші речі, перевірили електронні квитки і видали бейджики. Але потім, коли ми потрапили у саме приміщення, де проходило змагання, нам було незвично бачити поєднання обдертих стін колишнього цеху якоїсь фабрики  із сучасною технікою та стильними елементами дизайну. Що нам дійсно сподобалося – були лаунж-зони з пуфиками, багато столів, та просто безліч розеток.  

Одразу після відкриття почався етап формування команд. Спочатку ми думали придумати щось своє і лишитися повним складом. Але зрозуміли, що є багато проектів, де є ідея, але немає кому її реалізувати, і почали шукати того, кому потрібні наші навички. Так ми опинилися у двох різних командах. 

Нудно там не було. Першого дня відбувалися виступи спікерів на ІТ-тематику, але часу слухати їх, на жаль, не було – ми всі плідно обговорювали свої проекти. Ввечері для нас влаштували світлове шоу, а протягом ночі на проекторах показували фільми. Під час хакатону був необмежений доступ до чаю та печива, також можна було купити їжу на фудкорті. Вночі роздавали енергетики. У розважальній зоні можна було пограти в настільний теніс або на приставці.

Більше 24 годин без сну та відпочинку не пройшли дарма! Протягом усього хакатону до команд час від часу підходили досвідчені ментори, які цікавилися перебігом справи. На ранок була остання запланована перевірка, після якої визначалося, які проекти будуть представлені у пітчі перед журі. В результаті було відібрано 28 проектів зі 100, і обидві наші команди опинилися серед фіналістів. 

Журі складалося з професіоналів у справах ІТ та бізнесу, серед них були іноземні інвестори, наприклад, Джон Вон Ейкен – відомий тренер і оратор, права рука підприємця-мільярдера Річарда Бренсона. Саме тому в інтересах команди було презентуватися англійською мовою, що й зробила наша команда. 

Частина наших делегатів приєдналася до команди Giget. Разом із досвідченими колегами наші хлопці розробляли систему, яка дозволить обміняти будь-яку вашу річ. Антон Чередніков та Олександр Гончарук розробляли мобільний додаток, Влад Осипенко займався front-end, Андрій Гончарук був дизайнером, а Олександр Дикий відповідав за back-end. 

Інші ж приєдналися до команди Search Coder. Разом із автором ідеї, програмістом Костянтином та менеджерами Оленою і Володимиром ми проектували систему, що дозволить здійснювати пошук розробників з усього світу та сортувати їх за рейтингом та навичками. Я розробляла дизайн сайту і презентувала проект, Андрій  Перегуда займався fron-end, а Михайло Нікольський допомагав з логікою програми і підготовкою презентації. 

У результаті наш проект високо оцінили судді і Search Coder переміг у номінації «Краще Web-рішення». У якості подарунків ми отримали сертифікат на менторство від компанії WannaBiz і надсучасний планшет iPad Pro!

Участь у хакатоні відкрила для нас багато нових перспектив і планів. Ми здобули нові знайомства, розширили свої знання, випробували свої навички на практиці і загалом дуже цікаво провели час. 

Студентка 4 курсу ФІТКІ 

з кафедри програмного 

забезпечення Ксенія Івченко»

 
Вітаємо учасників та переможців виставки!
Вівторок, 15 грудня 2015, 19:42

Сьогодні, 15.12.2015, на кафедрі ОТ відбулась студентська виставка результатів виконання спеціалізованих курсових проектів з "Комп'ютерної електроніки " студентів 3 курсу спеціальності "Комп'ютерна інженерія". 
Керівники проектів – д.т.н. професор Азаров О.Д. та  к.т.н., доцент Крупельницький Л.В. 

За результатами голосування переможцями виставки визнано роботи:

  • 1 місце – Кривий Д.В. Механічна рука-маніпулятора з п’ятьма ступенями свободи руху та безпровідним керуванням
  • 2 місце – Куций Д.В. Добровольська О.С. Пристрій для вимірювання тиску, температури та вологості. 
  • 3 місце – Зайцев М.О. Світлодіодний індикатор рівня звукового сигналу.

Всі учасники виставки отримали подарунки від НТЦ "Аналого-цифрові системи" ВНТУ (завідувач к.т.н., доц. Крупельницький Л.В.) - набори КМОН мікросхем, конденсаторів та резисторів.
Переможці отримали від випускника кафедри ОТ Дисюка Т. (розробник фірми "Делфі" ) Wi-Fi модуль ESP8266, набір мікросхем інтегральних таймерів NE555 та набір друкованих монтажних плат.

Детальніше...
 
Студент ФІТКІ – на з’їзді BEST-івців у Македонії
Четвер, 17 грудня 2015, 16:43

З 21 по 29 листопада 2015 року студент 3-го курсу факультету інформаційних технологій та комп̕'ютерної інженерії Баліцький Віталій (гр.2КІ-13б) представляв Україну в м. Скоп’є (Македонія) на всеєвропейському щорічному з’їзді тренінг-сесій beRicher16 «Raise Incomes by Cooperating Honestly with External Resources».


Баліцький Віталій – у першому ряду крайній ліворуч

Цей захід був організований локальною групою BEST Skopje (Best of European Students of Technology – Радою cтудентів технічних університетів Європи).

На лекційних заняттях учасники трейншопу займалися розвитком “soft skills” – так званих “м’яких” навичок. Впродовж сесій студенти здобували унікальний як теоретичний, так і практичний досвід формування індивідуальних, комунікаційних та управлінських якостей. Склад тренерів був сформований представниками Італії, Австрії, Греції та Сербії.

Окрім навчання, Віталій дізнався більше про мову, культуру та історію Македонії.

У заході взяли участь 18 учасників із 14 країн, а саме з: України, Росії, Нідерландів, Греції, Туреччини, Австрії, Молдови, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Іспанії, Італії, Сербії, Румунії та Угорщини.

Усе спілкування та навчання відбувалося англійською мовою.

Організатори забезпечували повне харчування, проживання, освітню та культурну програму на безкоштовній основі.

Баліцький Віталій – гордість факультету інформаційних технологій та комп̕'ютерної інженерії, голова студентського профкому ФІТКІ, активний член Міжнародної студентської організації BEST.

Це вже не перша поїздка Віталія за кордон, де він представляє Україну і рідний виш на міжнародному рівні.

 
Талановитий футболіст з ФІТКІ
Вівторок, 15 грудня 2015, 19:28

 Восени у Вінниці проходив чемпіонат України з флаг-футболу 2015 року серед чоловічих команд. У змаганнях взяли участь 7 команд з України: «Вінницькі Вовки» м. Вінниця, «Титани» м. Кам’янець-Подільський, «Витязі» м. Київ, «Леви» м.Львів, «Азовські Дельфіни» м. Маріуполь, «Гладіатори» м.Хмельницький, «Гепарди» м.Южне та одна команда з Молдови – «Сентінелс» м. Кишинів. «Вінницькі Вовки» посіли 2 місце. 

Членом вінницької зіркової команди флаг-футболістів є студент 2-го курсу факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ Гусак Михайло (гр.1ПІ-14б).

Гусак Михайло – крайній ліворуч

Гусак Михайло має номер 22

Пишаємося перемогами нашого студента!

 
Три перших місця в Міжнародному конкурсі «Інтербриг»
Вівторок, 15 грудня 2015, 19:20

Викладачі студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ і вихованці студії у листопаді 2015 року отримали перемоги в Міжнародному конкурсі «Інтербриг». Символічно, що серед переможців конкурсу є викладачі, студент та школяр. Тож конкурсу вдалося об’єднати різні покоління членів нашої студії.  

Так у номінації конкурсу «Творчі роботи і методичні розробки педагогів» за відеолекцію «Області застосування комп'ютерної графіки» викладачі кафедри програмного забезпечення д.т.н. Романюк О.Н., к.т.н. Войтко В.В. та к.т.н. Романюк О.В. посіли 1 місце.

У номінації конкурсу «Комп’ютерна графіка» з 3D-графічною роботою «Сільська хатинка» 1 місце посів вихованець студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки, школяр Нечипорук Микола.

У номінації конкурсу «Комп’ютерна графіка» зі своєю анімаційною роботою «Політ на Місяць» 1 місце посів першокурсник кафедри програмного забезпечення Бігас Олексій (гр. 2ПІ-15б).

 

Кадр з переможної анімаційної роботи Бігаса Олексія «Політ на Місяць»

 
Спортивні перемоги студентів ФІТКІ на Чемпіонаті області серед ВНЗ
Четвер, 10 грудня 2015, 19:38

 На Чемпіонаті Вінницької області серед ВНЗ з кульової стрільби збірна студентів ВНТУ виборола 2 місце! До складу збірної входить студент факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Тихолаз Анатолій (гр.1КІ-14мс), який змагався у кульовій стрільбі з гвинтівки.


Тихолаз Анатолій

 На Чемпіонаті Вінницької області серед ВНЗ з баскетболу збірна студентів ВНТУ також посіла 2 місце! До складу збірної входить студентка факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Ніколюк Ганна (гр.2КІ-13б).

 
Ганна Ніколюк

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

 
Перемога студентки ФІТКІ в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Дев’ять муз»
Четвер, 10 грудня 2015, 19:17

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Дев’ять муз», проведеного в рамках міжнародного проекту конкурсних робіт «Наукоград». 

3 місце в номінації «Образотворче мистецтво» з комп’ютерним малюнком «Дракон» посіла студентка другого курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Марина Благодир (гр.1КН-14б), науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович.

Вітаємо Маринку з перемогою!

 

Переможна робота Марини Благодир

 
Випуск магістрів ФІТКІ
Середа, 09 грудня 2015, 06:41

2 грудня 2015 року Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії провів у доросле життя 40 своїх кращих випускників – магістрів ФІТКІ.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ФІТКІ, студрада факультету.

З привітальним словом до випускників звернулися перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення професор Романюк О.Н., декан ФІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент Войтко В.В., завідувачі випусковими кафедрами Лужецький В.А., Гороховський О.І. Привітати магістрів прийшов наш випускник магістратури минулого року, працівник компанії EPAM Возний Сергій. 

 

Детальніше...
 
Перемога студента кафедри програмного забезпечення у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Творче покоління»
Середа, 09 грудня 2015, 06:28

30 листопада 2015 року підведено підсумки ІІ Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творче покоління». 

3 місце посів студент другого курсу ФІТКІ з напряму підготовки «Програмна інженерія» Владислав Білик (гр. 2ПІ-14б), науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович.


Робота переможця конкурсу Владислава Білика


Вітаємо Владислава з черговою перемогою!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 62 з 93
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.