УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Благодійний концерт у Вінниці
Неділя, 01 травня 2016, 18:47

  17 квітня 2016 рокублагодійний фонд «Волонтерський тил» зорганізував та провів благодійний концерт  на підтримку маленької дівчинки Мельник Марійки (2,6 роки) із діагнозом двостороння глухота.Зібрані кошти (9100 грн.) підуть на операцію дівчинці, це дає надію, що Марійка зможе чути і жити повноцінним життям. 

 Вуличний концерт відбувся біля ринку «Урожай» і тривав понад 5 годин. Участь у концерті взяли творчі колективи міста і області.

До акції долучилися студенти і викладачі Вінницького національного технічного університету.

Детальніше...
 
Благодійний концерт у ВНТУ
Неділя, 01 травня 2016, 18:17

6 квітня 2016 року в актовій залі ВНТУ пройшов благодійний ювілейний концерт автора, композитора та виконавця пісень, волонтера АТО Сергія Брайляна, присвячений 45-річчю з Дня його народження та 25-річчю професійної творчої діяльності. Зібрані на вечорі кошти будуть спрямовані на спорудження пам'ятника загиблим воїнам АТО, які навчалися у Вінницькому національному технічному університеті. 

Детальніше...
 
Перемога в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «ІТ-весна-2016»
Вівторок, 26 квітня 2016, 04:47

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-весна-2016»

Слухачі студії з комп’ютерної графіки і веб-дизайну з кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і факультету менеджменту ВНТУ отримали 8 дипломів переможців.

Вітаємо наших переможців:

Секція веб-дизайну:

 • Лазарєва Ярослава (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15м(бак)) з проектом «Майбутнє. Проект Венера» – керівник доцент кафедри ПЗ      Войтко В.В.
 • Сетнік Наталію (ФІТКІ, кафедра ПЗ,  гр.1ПІ-15м(бак)) з проектом «Таємничий космос» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

Секція комп’ютерної графіки:

 • Гончарука Андрія (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-12б) з роботою «Night Car» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.
 • Моргунову Ксенію (ФМ) – три дипломи переможця з роботами «Futurebuildings», «Ялинка в лісі», «Зимовий пейзаж» – керівник професор кафедри ПЗ Романюк О.Н.
 • Єлісеєнка Олександра (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-12б) з роботою «Чортик» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.
 • Побігай Оксану (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-12б) з роботою «Земля – тільки частина великого світу» – керівник доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

 

Робота  Побігай Оксани (гр.2ПІ-12б) – переможця Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-весна-2016»

 
Перемога в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Натхнення»
Вівторок, 26 квітня 2016, 04:42

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Натхнення»

Слухачі студії з комп’ютерної графіки та веб-дизайну факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ отримали 3 дипломи переможців.

Серед школярів перемогу отримав слухач студії Нечипорук Микола (Вінницька школа №6), який посів 2 місце, керівник професор Романюк О.Н.

Серед студентів переможцями стали студенти ФІТКІ:

 • 2 місцеЛапко Маргарита (гр. 1ПІ-14б) – керівник доцент Войтко В.В.
 • 3 місцеМихальський Руслан (гр. 1КН-12б) – керівник доцент Войтко В.В.

Вітаємо наших переможців!

Робота Лапко Маргарити (гр. 1ПІ-14б) – переможця Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Натхнення» 


 
Перемога «Вінницьких Вовків» у Києві
Четвер, 21 квітня 2016, 04:37

10 квітня 2016 року “Вінницькі Вовки” зіграли футбольний матч з американського футболу у Києві проти місцевої команди “Патріоти”.

 

Це був перший матч у цьому році для вінницької команди.

Матч проходив на стадіоні “Спартак” за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 105 (колишня вул. Фрунзе) о 13:00.

Матч завершився перемогою вінницьких футболістів з рахунком 14-6.

До складу футбольної команди “Вінницькі Вовки” входить студент кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Гусак Михайло (гр.1ПІ-14б).

 

Гусак Михайло – крайній праворуч


 
Студенти ФІТКІ – учасники благодійного КВНу
Середа, 20 квітня 2016, 20:39

12 квітня 2016 року в Кооперативному інституті відбувся благодійний КВН "Все найкраще – дітям", організований для допомоги дітям-сиротам з дитячого будинку "Родинний дім" смт. Вороновиця. 

Студенти ФІТКІ взяли участь в цьому КВНі в складі команди "Все буде добре". 

До складу команди ввійшли студенти групи 2КН-14б Морозов Олександр та Верхось Дмитро (звукооператор). 

Морозов Олександр – крайній праворуч

Команда показала гарну гру і мала успіх у глядачів.

Кошти, зібрані на КВНі, будуть передані дитячому будинку "Родинний дім" смт. Вороновиця.

 

 
Студенти ФІТКІ на форумі з технологічного підприємництва
Середа, 20 квітня 2016, 20:03

6 квітня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті відбулася форум зацікавлених засновників стартапів, вчених, дослідників, інноваторів та студентів. Організаторами форуму були СRDF Global, iHUB Vinnytsia та ВНТУ.

 

Форум відбувся у форматі «networking mixer», що включає спільну роботу учасників, експертів та представників CRDF Global. 

Учасники семінарів також матимуть можливість в подальшому взяти участь у двомісячній он-лайн навчальній програмі з розвитку технологічного підприємництва. 
Навчання за програмою пройде впродовж травня-липня 2016 року за участі українських та закордонних експертів у галузі комерціалізації технологій.

Активними учасниками форуму були викладачі ФІТКІ доценти кафедри ПЗ Денис Катєльников та Олександр Хошаба і студенти ФІТКІ Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б), Салтикова Тетяна (гр.1КІ-15мс), Підгородецький Роман (гр.1БС-14б), Лановий Роман (гр.1КІ-15б) та Папа Андрій (гр.2КН-13б). 

 

За результатами курсу кращі учасники матимуть шанс отримати грант на бізнес-поїздку в США, щоб презентувати свій стартап/ технологію на визнаних конференціях з технологічного підприємництва за кордоном, та отримати подальшу консультативну підтримку від міжнародних експертів галузі.

 

 

 
Студенти ФІТКІ доповідали результати свого проекту на конференції Seed Forum Labs Vinnytsia
Середа, 20 квітня 2016, 19:46

29 березня 2016 року у Центрі інновацій та підприємництва iHUB Vinnytsia відбулася конференція Seed Forum Labs Vinnytsia 2016. 

Головна мета заходу – обмін досвідом у сфері інноваційних технологій. На захід завітали Стейнар Корсмо (Президент Seed Forum Global), Катерина Лазоришинець (Project Executive @SeedForumUkraineFoundation), Руслан Бурлаченко (регіональний керівник iHUB Вінниця). А також виступав перед глядачами один із кращих експертів України по запуску проектів на платформі Kickstarter – Сергій Хващук.

Студенти ФІТКІ Підгородецький Роман (гр.1БС-14б), Папа Андрій (гр.2КН-13б), Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) та випускник ФІТКІ Сидорук Андрій доповідали на конференції результати свого проекту «Project MYCO» і мали успіх серед учасників заходу. 

24 квітня 2016 року наші студенти захищатимуть свій проект у фіналі конкурсу «Золотий байт 2016» у Києві. 

Бажаємо їм успіху і перемоги!

 
Студенти ФІТКІ – переможці «Золотого байту»
Середа, 20 квітня 2016, 19:32

 22 березня 2015 року у Вінниці на базі комп’ютерної академії «ШАГ» проходив регіональний етап конкурсу ІТ-проектів «Золотий байт 2016». 

Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» – платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам – інвестиції та підтримку.

Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ на регіональному етапі конкурсу «Золотий байт 2016» був представлений   трьома командами. Всі проекти були виконані на високому рівні, а наші студенти пройшли у фінал конкурсу, який проходитиме в м. Києві 24 квітня 2016 року.

 Вітаємо фіналістів Міжнародного ІТ-Чемпіонату «Золотий Байт» :

у номінації від компанії Intel «Internet of Things»:

 • студентів кафедри обчислювальної техніки ФІТКІ Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б) та Салтикову Тетяну (гр.1КІ-15мс) з проектом «Project CClipse»;
 • студентів ФІТКІ Підгородецького Романа (гр.1БС-14б), Папу Андрія (гр.2КН-13б) та Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б) з проектом «Project MYCO»;

у номінації програмних проектів STARTUP CHALLENGE:

 • студентів ФІТКІ Варламова Вадима (гр.2ПІ-13б) та Досужія Олега (гр.2КН-13б).

Бажаємо нашим студентам успіху у фіналі!

 
Благодійна поїздка у Стрижавський дитячий будинок
Середа, 13 квітня 2016, 20:11

8 квітня 2016 року в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» громадською організацією «Платформа розвитку особистості» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації відбулася поїздка в Стрижавський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку. В акції взяв участь студент ФІТКІ 2-го курсу Олександр Морозов (гр.2КН-14б), активіст студентського самоврядування, відомий КВН-ник нашого факультету. 

 

 

Для діток була підготовлена спеціальна програма з розвиваючими та спортивними іграми. А на завершення відбувся концерт та передача дітям подарунків.

 

У Стрижавському дитячому будинку, Олександр Морозов – у першому ряду третій праворуч

Благодійність починається з тебе!  Долучайтеся до благодійних ініціатив наших студентів! Творіть добро! Робіть світ кращим!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 61 з 99
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.