УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
ВНТУ ЗДИВУВАВ ЄВРОПУ СВОЇМИ УСПІХАМИ
Середа, 22 травня 2019, 07:52

У одному з найстаріших міст Болгарії – Хасково, яке має 7000-ну історію, відбувся Міжнародний конкурс «Творчість без меж». Сама назва конкурсу визначає його міжнародну масштабність.

Місто Хасково вибране для проведення конкурсу не випадково. Воно відоме розміщенням не тільки найвищого в світі монументу (32,8м) Богородиці з немовлям, який занесено в книгу рекордів Гінеса, а й проведенням великої кількості літературних і мистецьких фестивалів. У місті є декілька картинних галерей. Тому конкурси, які проводяться в Хасково, є всесвітньовідомими.

Монумент (32,8м) Богородиці з немовлям, який занесено в книгу рекордів Гінеса

Конкурс проводився під егідою європейського комісара з цифрової економіки та суспільства Марії Габріел, яка відповідає за питання, пов'язані з медіа та інформацією, такі як телекомунікації та інформаційні технології. Зрозуміло, що до складу суддів були запрошені професіонали з ІТ-галузі.

Єврокомісар з цифрової економіки та суспільства Марія Габріел переглядає конкурсні роботи студентів й учнів з Вінниці

На конкурс було подано 1871 роботу з різних країн світу, а тому конкуренція була надзвичайно високою. Тим не менш, слухачі студії комп’ютерної графіки Вінницького національного технічного університету вибороли в різних номінаціях і вікових групах відразу 14 медалей різного ґатунку (4 золотих, 5 срібні і 5 бронзових медалей). Це є свідченням високого рівня підготовки учасників. Україна в черговий раз підтвердила статус високоінтелектуальної країни.

Золоті медалі отримали: школярі Дар’я Богачук й Артем Іщук та студенти ФІТКІ Юлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-17м) і Софія Мошенська (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б).

Срібні медалі отримали: школярі Ярослав Власов і Євгенiй Станiславенко та студенти ФІТКІ Анастасія Черниш (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б), Сергій Сорока (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) і Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18м).

Бронзові медалі отримали: школярка Уляна Кучинська та студенти ФІТКІ Юлія Цвєткова (кафедра КН, гр.2КН-18б), Василь Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м), Микола Нечипорук (кафедра ОТ, гр.2КІ-17б) і Євгенiй Лисенко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б).

Науковими керівниками учасників міжнародного конкурсу були професор кафедри ПЗ Романюк О.Н. і доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

Професор кафедри програмного забезпечення Романюк О.Н. розповідає: «В минулому році ВНТУ встановив рекорд України за найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах. Тому гучна перемога в Болгарії в черговий раз підтвердила високий рівень підготовки фахівців у технічному університеті. Цього року ми вже перемагали в Іспанії, Кіпрі, Монако, Англії, Ватікані, Австрії, Ірландії. Але колективна перемога в Болгарії підтвердила майстерність учасників у багатьох напрямках підготовки. Оскільки роботи учасників стали експонатами виставки в місті Хасково, то роботи слухачів нашої студії будуть оглядати ще цілий рік».

Подобається ?

Хочеш бути відомим ? Поступай до ВНТУ !

Заступник декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії доцент Войтко В.В. відзначає: «Серед переможців конкурсу є не тільки студенти, але й школярі. Самій юній лауреатці Дар’ї Богачук всього 9 років. Артем Іщук, Євгенiй Станiславенко, Дар’я Богачук, Ярослав Власов, Уляна Кучинська, які є школярами, не дивлячись на свій юний вік, прославили Україну та наш подільський регіон. Хочеться вірити, що їх нові гучні перемоги не забаряться».

«Перемога в Болгарії підтвердила мій намір навчатися у Вінницькому національному технічному університеті. Саме в цьому навчальному закладі я отримав первинні знання з комп’ютерної графіки та веб-дизайну і переміг на кількох Міжнародних конкурсах,» – говорить учень м. Немирів Євген Станіславенко.

«Цей хлопець не перестає нас дивувати своєю наполегливістю та постійним удосконаленням знань. Він сьогодні володіє навиками в растровій та векторній графіці, комп’ютерній анімації, розробці сайтів. Впевнений, що незабаром про цього хлопця будуть знати далеко за межами України» – прокоментував перемогу Жені Станіславенка професор Романюк О.Н.

Робота переможця конкурсу Софії Мошенської

 
Магістрант ФІТКІ – призер міської естафети з легкої атлетики
Середа, 22 травня 2019, 07:48

07 травня 2019 року у Вінниці пройшла традиційна легкоатлетична естафета серед вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, присвячена визволенню міста Вінниці від фашистських загарбників та перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. В естафеті у складі команди ВНТУ взяв участь магістрант ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Недоснований Олександр (гр.2КІ-18м). Олександр виборов бронзову медаль.

Олександр Недоснований (крайній ліворуч) з командою

 
Студенти кафедри ПЗ – стипендіати Президента України
Середа, 22 травня 2019, 07:41

За наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.2019 року №485 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам у 2 семестрі 2018/2019 навчального року стипендіатами Президента України стали двоє студентів ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Черниш Анастасія (гр.2ПІ-16б) та Король Діана (гр.2ПІ-16б).

Черниш Анастасія Віталіївна навчається на факультеті ІТКІ на бакалавраті за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б. Відмінниця навчання. Професійно займається комп’ютерною графікою, науковою та волонтерською діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як відповідальна та творча особистість. Анастасія стала призером багатьох Міжнародних конкурсів та олімпіад.

Черниш Анастасія

 • Отримала 2 місце в Міжнародному конкурсі «Summer International competition in computer graphic and web design», (номінація краща 2Д растрова графіка), 2017р.

 • Отримала 2 місце у Міжнародному конкурсі «International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics» (номінація краща 2Д растрова графіка), 2018р.

 • Отримала 2 місце та срібну медаль в міжнародному конкурсі ДЕВЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КОМПЮТЪРНА РИСУНКА И КОЛАЖ “Творчество без граници” ( Bulgaria), 2018р.

 • Отримала 2 місце в Міжнародному конкурсі «Summer International competition in computer graphic and web design», (номінація краща 2Д векторна графіка), 2018р.

 • Була учасницею рекорду України в категорії «Освіта, інтелектуальні досягнення», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «Цифровий вітер» 2017 і 2018 років у номінації «Растрова 2D графіка».

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «IT-Universe 2018» із стартап-проеком «CityWave», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2018», посіла 7-ме місце.

Анастасія була учасником 4-х науково-технічних конференцій та має 6 наукових публікацій.

Черниш Анастасія є старостою групи 2ПІ-16б, лектором студії комп’ютерної графіки та веб дизайну, активістом факультету та волонтером у проведенні просвітницьких заходів на рівні міста, області та держави.

Король Діана Сергіївна навчається на факультеті ІТКІ на бакалавраті за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б. Відмінниця навчання. Активно займається розробкою веб-дизайну та веб-сайтів, розробкою та впровадженням стартап-проектів та науковою діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як цілеспрямована та різносторонньо розвинена особистість. Діана стала призером та учасником багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та олімпіад.

Король Діана

 • Посіла 3 місце на Міжнародному конкурсі "Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Найкраще інформаційне наповнення»), 2017р.

 • Посіла 3 місце на Міжнародному конкурсі "Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Краща графічна реалізація»), 2018р.

 • Отримала 3 місце у Міжнародному конкурсі "XVI International Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Краща програмна реалізація»), 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2017» від Гарвардського університету, 2017.

 • Учасниця Міжнародного конкурса «Цифровий вітер 2018» в номінації «Тематичний сайт», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «IT-Universe 2018» із стартап-проеком «CityWave», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2018», посіла 7-ме місце.

 • Учасниця рекорду України в категорії «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення».

Діана була учасником 4-х науково-технічних конференцій та має 6 наукових публікацій.

Діана є активним учасником студентського самоврядування, активістом факультету, є волонтером у проведенні просвітницьких заходів на рівні міста, області та держави.

Пишаємося досягненнями наших студентів!

 
Студенти ФІТКІ стали переможцями Всеукраїнського фіналу Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
Вівторок, 14 травня 2019, 09:57

4 травня 2019 року у приміщенні Вінницького державного педагогічного університету відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.

Переможцями Всеукраїнського фіналу стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

1 місце посів Стойко Максим (кафедра ЗІ, гр.1БС-17б), отримавши золоту медаль.

2 місце посів Малініч Павло (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18б), отримавши срібну медаль.

У десятку фіналістів увійшов Озерчук Дмитро (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б).

Студенти ВНЗ змагалися у віковій категорії разом з викладачами математики. Тож такі результати підтверджують надзвичайно високий рівень підготовки наших студентів.

Стойко Максим увійшов у збірну України з розв’язування логічних математичних задач і буде представляти нашу країну на ХХ Кубку Європи з розв’язування логічних математичних задач, що пройде 17-27 травня 2019 року у Франції (м. Париж).

Стойко Максим, Малініч Павло і Озерчук Дмитро на відбіркових змаганнях 11 червня будуть змагатися за право представляти Україну на Світовому фіналі ХХХІІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, що пройде у серпні 2019 року у Франції (м. Париж).

Стойко Максим, Малініч Павло, Озерчук Дмитро

Побажаємо нашим студентам успіху і перемоги!

 
Гран-прі на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Мадриді
Вівторок, 14 травня 2019, 09:52

24 квітня 2019 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «Spain Star Production»» (The Official International Competitions in Europe), який проходив в Іспанії (у Мадриді). Студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Величко Михайло (гр.2ПІ-16б) отримав Гран-прі!

Вітаємо Михайла з гучною перемогою!

 
Перемога у змаганнях з боулінгу
Вівторок, 14 травня 2019, 09:47

23 квітня 2019 року в ТРЦ "Мегамолл" міста Вінниці відбулися міські змагання з боулінгу між університетськими командами.

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри комп’ютерних наук у складі: Шeвчука Андрія (гр.1КН-17б), Шeптякова Ігоря (гр.1КН-17б), Діденка Юрія (гр.1КН-17б), Шинкарeнка Олeга (гр.1КН-17б) та Каліцінського Владислава (гр.1КН-17б).

Наша команда стала призером змагань, посівши 2 місце.

Вітаємо наших студентів зі спортивною перемогою!

 
СТУДЕНТИ ФІТКІ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ НАПРЯМКУ «ІНФОРМАТИКА І КІБЕРНЕТИКА» 2019
Вівторок, 14 травня 2019, 09:40

24-26 квітня 2019 року на базі Вінницького національного технічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика».

Відкрив підсумкову науково-практичну конференцію проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов.

Серед переможців конкурсу в секції «Інформатика» – студенти факультету інформаційних технологій та компютерної інженерії ВНТУ:

Дипломом І ступеня нагороджено магістранта кафедри КН Євгенія Щербіну (гр.1КН-17м) – науковий керівник професор кафедри КН Володимир Месюра.

Керівник переможця конкурсу – професор Володимир Месюра

Дипломом ІІ ступеня нагороджено магістранта кафедри ПЗ Андрія Андреєва (гр.2ПІ-18м) – науковий керівник доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Призер конкурсу Андрій Андреєв

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено студента кафедри ПЗ Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б) – науковий керівник доцент кафедри ЗІ Леонід Куперштейн.

Призер конкурсу Михайло Кренцін

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика»

 
Перемога в конкурсах зі штучного інтелекту, системного аналізу та передбачення на базі платформи Kaggle
Вівторок, 14 травня 2019, 09:10

Студенти Вінницького національного технічного університету взяли участь у конкурсах зі штучного інтелекту, системного аналізу та передбачення на базі платформи Kaggle (від Google).

Протягом 2018-2019 навчального року за участі чи під керівництвом викладачів кафедри системного аналізу, комп’ютерного моніторингу та інженерної графіки (САКМІГ) було отримано 37 медалей у різних конкурсах. У зоні призових місць різних змагань перебувають ще кілька студентів. Керує підготовкою студентів до конкурсів професор Мокін В.Б.

Студенти кафедри комп’ютерних наук (ФІТКІ) активно долучилися до конкурсних змагань. Переможцями стали третьокурсники Гірдвайніс Владислав (гр.2КН-16б) та Зелінська Дарія (гр.2КН-16б), які були нагороджені медалями і призами від ІТ-компанія NestLogic.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Переможці Чемпіонату міста з гри «Ерудит-квартет»
Вівторок, 14 травня 2019, 09:03

25 квітня 2019 року в Вінницькому міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся Чемпіонат міста з гри «Ерудит-квартет» серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови.

Команда Вінницького національного технічного університету серед команд інтелектуалів вищих навчальних закладів міста виборола 1 місце.

Склад команди: Владислав Попов (ФІТКІ, гр.1ПІ-16б), Владислав Гринчук (ФІРЕН), Олександр Стрижалов (ФІТКІ, гр.1КН-15б).

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – переможці Кубку гумору ВНТУ
Вівторок, 14 травня 2019, 08:59

22 квітня 2019 року відбувся Кубок гумору ВНТУ «Сльози сміху» на призи від студентського профкому ВНТУ.

За перемогу боролися команди веселих, кмітливих, винахідливих студентів нашого університету: «І-е-а-і-а-і-о» (ФІТКІ), «5 поверх» (ФБТЕГП), «От VINTA» (ІнЕБМД), «13-67» (ФКСА), «Як по маслу» (ФБТЕГП), «Сам собі легіон» (ФІТКІ), «Приємне побачення» (ФЕЕЕМ).

Переможцем Кубку, посівши 1 місце, стала відома команда квк-шників ФІТКІ «І-е-а-і-а-і-о» у складі Миколи Каневського (аспіранта кафедри ОТ) – капітана команди, Юрія Колесникова (гр.2КН-16б), Дениса Клименка (гр.3КН-16б) та Олександра Зарицького (гр.1КН-16б).

Переможці Кубку гумору ВНТУ «Сльози сміху» – команда «І-е-а-і-а-і-о» (ФІТКІ)

Вітаємо нашу зіркову команду з черговою перемогою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 93
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.