УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Третьокурсник ФІТКІ з кафедри ПЗ Владислав Білоконь навчався впроваджувати місцеві ініціативи
Вівторок, 25 вересня 2018, 11:28

Улітку 2018 року у Вінниці відбувся тренінг «Соціальний розвиток через місцеві ініціативи», зорганізований за підтримки найстарішого політичного фонду Німеччини — фонду Фрідріха Еберта. У навчанні взяли участь 30 осіб з різних областей України.

Третьокурсник факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (кафедра програмного забезпечення) Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б) взяв участь у тренінгу та навчався, як лобіювати громадські ініціативи, де шукати ресурси для їх реалізації та які існують механізми участі громадян у прийнятті рішень органами влади.

Подавши заявку на участь у тренінгу, він був відібраний на участь у навчанні.

За словами Владислава, весь час навчання проходив цікаво, різні майстер-класи давали можливість розкритись кожному учаснику цього навчального заходу, за що велика подяка всім тренерам та громадським організаціям: «Ресурсно-інформаційному центру «Громади Вінниччини», «Інституту розвитку демократії та регіональних ініціатив» та Вінницькому обласному осередку Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», які за підтримки фонду Фрідріха Еберта організували такий цікавий та корисний захід.

Після триденного тренінгу його учасники отримали сертифікати та обмінялися контактами для реалізації спільних ініціатив.

 
ФІТКІ організовує IT-DAYS у ВНТУ
Вівторок, 25 вересня 2018, 11:22

25-26 вересня 2018 року у Вінницькому національному технічному університеті факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії організовує масштабний івент — IT-Days. Триватиме дійство із 14-15 до 16-15 (головний навчальний корпус – ГНК, ауд. 222).

Подія, що має за мету познайомити старшокурсників ІТ-спеціальностей з потенційними роботодавцями та зорієнтувати студентів у технічних напрямках і сучасних інформаційних технологіях, що зараз є найбільш актуальними у нашому місті і загалом у світі.

Захід організовує кафедра комп'ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії спільно з друзями і партнерами.

 

ІТ-компанії, що будуть представлені у заході, беруть активну участь у житті Вінницької ІТ-спільноти та співпрацюють з ВНТУ.

Також кафедра відкрита до конструктивного діалогу із усіма ІТ-компаніями, які зацікавлені у підвищенні активності Вінницької ІТ-спільноти, а також у співпраці.

Програма виступів IT-Days (ІТ-компанія / напрям або технологія):

Вівторок, 25 вересня

14:15 Exadel (JavaScript)
14:45 Apex.Rest (Oracle)
15:15 Jelastic (DevOps)
15:45 BlockSoft Labs (BlockChain)

Середа, 26 вересня

14:15 SteelKiwi (Python)
14:45 Gemicle (Internet of Things)
15:15 NestLogic (Artificial Intelligence)
15:45 Playtika (Cross-Platform Games)

 
Переможці XVI Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки
Вівторок, 25 вересня 2018, 11:14

Підбито підсумки XVI Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки. Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії отримали на Конкурсі 22 перемоги в різних номінаціях. Це результати плідної роботи студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки нашого факультету.

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу:

Краща 2D-растрова графіка

1 місце

Копитко Наталія (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м)

 

 

2 місце

Мошенська Софія (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б)

 

 

2 місце

Попов Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б)

 

 

3 місце

Недоснований Олександр (кафедра ОТ, гр.1КІ-18м)

 

 

3 місце

Липач Марія (кафедра КН, гр.2КН-16б)

 

 

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

2 місце

Кокушкін Владислав (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

2 місце

Попов Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б)

 

 

3 місце

Островська Вероніка (кафедра ЗІ, гр.1БС-17м)

 

 

3 місце

Недоснований Олександр (кафедра ОТ, гр.1КІ-18м)

 

 

Краща 2D-векторна графіка

3 місце

Амбрусевич Катерина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16мс)

 

 

Краща 3D-графіка

2 місце

Білик Владислав (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м)

 

 

3 місце

Буковський Нiкiта (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16мс)

 

 

Краща GIF-анімація

2 місце

Гончарук Віталій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17мс)

 

 

2 місце

Риндін Сергій (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м)

 

 

Краще інформаційне наповнення

1 місце

Ковбасюк Олександр (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18м)

 

 

2 місце

Задорожний Віталій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18м)

 

 

Краща програмна реалізація

1 місце

Нечипорук Микола (кафедра ОТ, гр.2КІ-17б)

 

 

2 місце

Кренцін Михайло (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

2 місце

Мінів Роман (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

3 місце

Король Діана (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

Краща графічна реалізація

1 місце

Шахно Юлія (кафедра КН, гр.2КН-17м)

 

 

2 місце

Мінів Роман (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

 
На кафедрі комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії студенти вивчають Oracle
Вівторок, 25 вересня 2018, 11:09

У серпні 2018 року Україну відвідали європейські представники всесвітньовідомої ІТ-компанії Oracle Corporation. Відвідали вони лише два міста України – Київ та Вінницю.

У Києві знаходиться українське регіональне представництво компанії. А от Вінниця зацікавила європейських представників своєю активністю із впровадження нових технологій та зростанням клієнтів ІТ-продуктів Oracle за останній період.

Олексій Вихристюк (Apex.Rest) — перший ліворуч, далі — Alexandr Barbaneagra (Oracle Romania), Marian Zelenay (Oracle Slovakia), Олександр Каплун (Oracle Ukraine), Володимир Грабко (ректор ВНТУ), Андрій Яровий (завідувач кафедрою КН, ФІТКІ, ВНТУ), Євген Шемет (викладач кафедри КН, ФІТКІ, ВНТУ), Микола Прадівляний (ВНТУ)

Нагадаємо, що Oracle Corporation – американська ІТ-корпорація, яка розробила знамениту базу даних Oracle Database (перша БД, що підтримувала мову SQL). Ще одна ключова розробка компанії – VirtualBox Oracle, софт віртуалізації для операційних систем. Також Oracle займається ще і поставками серверного обладнання, впровадженням ERP-, CRM- та SCM-систем. Останнім часом ІТ-корпорація Oracle є одним із лідерів по впровадженню новітніх ІТ-технологій, зокрема, сервісів хмарних обчислень, Blockchain, машинного навчання (Machine Learning) та штучного інтелекту (Artificial Intelligence). Придбати продукти Oracle можна більш ніж у 150 країнах завдяки розгалуженій дистриб'юторській мережі. За приблизними підрахунками Oracle має 430 000 клієнтів у 175 країнах світу. Уже декілька років поспіль засновник Oracle Ларрі Еллісон займає 3-ю сходинку найбагатших людей світу за версією Forbes.

Важливою складовою стратегії розвитку Oracle Corporation є співпраця з академічним співтовариством у контексті впровадження навчальних програм Oracle для розвитку професійних навичок студентів та молодих фахівців, розширення доступу до можливостей сучасних цифрових технологій, підтримки StartUp проектів тощо.

У даному контексті у серпні 2018 року у Вінницькому національному технічному університеті відбулась зустріч керівництва вишу із європейськими представниками Oracle – Marian Zelenay, Customer Succes Manager (Словакія) та Alexandr Barbaneagra, Senior Cloud Consultant in Oracle (Румунія), а також представником Oracle в Україні – Олександром Каплуном (Київ).

Доречно зазначити, що саме завдяки активній співпраці вишу, зокрема кафедри комп’ютерних наук, із Apex.Rest ця зустріч у ВНТУ стала реальністю.

Олексій Вихристюк, CEO Apex.Rest, відзначив поточні успіхи та значну перспективу подальшої співпраці із ВНТУ, починаючи із місцевого рівня, та розвиток подальших проектів регіонального та європейського рівнів.

Зокрема, під час зустрічі було погоджено, що на місцевому рівні із цієї осені представники Apex.Rest інтегруватимуть власний практичний досвід та технічні навики використання інновацій Oracle у навчальний процес вишу (починаючи із кафедри комп’ютерних наук). А в подальшому, при зростанні інтересу студентів та якісних показниках інтеграції, є перспектива щодо сертифікації молодих фахівців, зайняття ними вакансій працевлаштування та відносно легкого входження у виробничий процес ІТ-компаній, що співпрацюють з Oracle.

А ввечері того ж дня на базі Креативного простору Артинов у Вінниці відбувся «Oracle live code 2018 Ukraine», де європейські представники Oracle провели високопрофесійні лекції та майстер-класи для зацікавлених представників ІТ-спільноти та науковців вишів.

Представники ІТ-спільноти Вінниці на «Oracle live code 2018 Ukraine»

Разом із тим, спікерами «Oracle live code 2018 Ukraine» також були: представник Oracle в Україні – Олександр Каплун; CEO Apex.Rest – Олексій Вихристюк; Lead Software Engineer in Exadel – Андрій Яковенко; асистент кафедри комп’ютерних наук ВНТУ та Software Engineer in Starburst Labs – Євген Шемет.

Було представлено одну із найпередовіших програмних технологій GraalVM, що дозволяє інтеграцію більшості мов програмування та їх спільне використання безпосередньо у запитах нових реляційних БД Oracle та MySQL.

Таким чином, дана подія є черговим підтвердженням активного розвитку ІТ-індустрії в Україні та високим рівнем підготовки ІТ-фахівців у ВНТУ на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

 
Спортивна еліта ФІТКІ
Вівторок, 25 вересня 2018, 10:57

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту.

Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

В Україні це свято вперше визначили в 2017 році. І нині комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України запропонували усім вищим навчальним закладам долучитися до цієї ініціативи.

Студенти-першокурсники ВНТУ в цей день відзначили Міжнародний день студентського спорту флешмобом (розминка + підтягування на перекладині).

Олександр Гулько (ФІТКІ, група 1КІ-18б) з результатом 25 підтягувань став призером Всеукраїнської спортивної акції.

Грамотами з нагоди Міжнародного дня студентського спорту в Україні в 2018 році нагороджені студенти ФІТКІ:

Олександр Недоснований (група 1КІ-18м) – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, чемпіон України серед молоді з десятиборства, призер літньої Універсіади України.

Денис Чорний (група 1КН-16б) – кандидат в майстри спорту з армспорту, чемпіон України та чемпіон кубку Вінницької області.

Ілля Смолявський (група 2БС-17б) – майстер спорту України, член збірної команди України зі стрибків на акробатичній доріжці.
 
Доцент кафедри ПЗ стажувався у Таїланді
Вівторок, 25 вересня 2018, 10:49

Влітку доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда пройшов стажування у столиці Таїланду (в місті Бангкок) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

Під час стажування Олександр Миколайович ознайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом та пройшов практичне стажування з програмування додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом.

Отримані знання Олександр Рейда активно використовує при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

 
Зустріч студентів ФІТКІ з президентом України
Понеділок, 17 вересня 2018, 10:20

8 вересня цьогоріч Вінниця святкувала День Міста. У цей святковий день привітати вінничан приїхав президент України. У свій щільний графік Петро Олексійович включив зустріч зі студентами ФІТКІ – талановитою молоддю нашої країни, переможцями багатьох Міжнародних олімпіад та конкурсів, елітою української нації.

Зустріч наших студентів з президентом України відбулася за ініціативи адміністрації президента. На зустріч були запрошені студенти ФІТКІ, які у 2017 році встановили інтелектуальний рекорд України за кількістю перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

15 лютого 2018 року Книгою рекордів України було зафіксовано інтелектуальний рекорд студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету, які у 2017 році здобули 160 перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, з них 42 перемоги у країнах дальнього зарубіжжя.

Тож на зустріч з президентом України були запрошені керівники студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк і доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко та 20 студентів ФІТКІ, переможців Міжнародних конкурсів: Дар’я Лудан (гр.2КН-17м), Анастасія Черниш (гр.2ПІ-16б), Софія Мошенська (гр.2ПІ-17б), Владислав Кокушкін (гр.2ПІ-16б), Микола Нечипорук (гр.2КІ-17б), Владислав Білик (гр.2ПІ-18м), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Олександр Недоснований (гр.2КІ-18м), Олексій Бігас (гр.2ПІ-15б), Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Алла Штокал (гр.1ПІ-15б), Марія Липач (гр.2КН-16б), Денис Худа (гр.2КН-16б), Анна Волошина (гр.1ПІ-18м), Ігор Кобися (гр.1ПІ-18м), Андрій Гончарук (гр.2ПІ-17м), Любов Мельник (гр.1ПІ-16б), Павло Ставицький (гр.1ПІ-17м), Олександр Каплунський (гр.1КН-17б), Владислав Ніколайчук (гр.2ПІ-15б).

На зустрічі президента України зі студентами ВНТУ були присутні також Перша леді країни Марина Порошенко і керівники міста Вінниці та області: міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк.

Президент України Петро Порошенко потиснув руку кожному студенту ВНТУ і розпочалася зустріч у колі друзів. Спочатку студентки ФІТКІ Дар’я Лудан та Анастасія Черниш протягом 15 хвилин презентували президенту досягнення студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, демонстрували роботи переможців Міжнародних конкурсів, подарували Петру Олексійовичу книгу-атлас робіт тривимірних графічних зображень, які здобули перемогу на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

Дар’я Лудан та Анастасія Черниш презентують результати роботи студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ

Дар’я Лудан (студентка ФІТКІ) дарує книгу з роботами студентів ФІТКІ-переможців конкурсів президенту Петру Порошенку

Потім наші студенти мали нагоду поспілкуватися з президентом України. Обговорили економічну та політичну ситуації в країні, перспективи розвитку ІТ-галузі, зміцнення обороноздатності держави. Було задано багато запитань та отримано ґрунтовні відповіді.

А на завершення – фото на згадку.

Студенти ФІТКІ на зустрічі з президентом України

Треба відзначити, що Петро Олексійович зацікавився здобутками наших студентів і по завершенню зустрічі поспілкувався з керівником студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ професором Олександром Романюком і запевнив його у підтримці роботи студії.

Побажаємо нашим студентам нових гучних перемог на міжнародному рівні!

 
Студентка кафедри програмного забезпечення стажувалася у Відні
Понеділок, 17 вересня 2018, 09:09

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).

BEST – Board of European Students of Technology – неурядова, неполітична, неприбуткова студентська організація. BEST підтримують близько 3800 волонтерів, які є членами локальних осередків BEST у 95 технічних університетах 32 країн. Локальний осередок BEST активно працює у Вінницькому національному технічному університеті.

Курс мав назву «Fantastic flows and how to simulate them» і стосувався механіки рідин. Учасниками курсу стали 22 студенти технічних вишів із різних країн Європи.

«Під час навчання ми проводили багато справжніх експериментів з неньютонівськими рідинами, в’язкість яких залежить від градієнта швидкості. На заняттях ми бавилися як діти або як справжні чаклуни – коли речовина у твоїх руках за кілька секунд змінює свій агрегатний стан, – розповідає Алла. – Атмосфера курсу була неймовірною – зустрічаєш 22 незнайомі людини, а через кілька днів вони стають рідними, наче знаєш їх все життя!»

«Насправді, це був мій третій курс від BEST і деякою мірою я знала чого очікувати. Але на цьому курсі я отримала навіть більше(!): один курс – дві країни! Організатори добре постаралися і організували нам дуже насичену розважальну програму. У нас був триденний вікенд-тріп до Братислави (Словаччина), а ще відвідини велетенського старовинного замку на неймовірній висоті, – пригадує Алла. – В такі моменти спадає на думку лише одне – щастя у ВEST-курсах, пригодах, друзях і таких теплих спогадах. Важко описати курс словами – його треба прожити!»

Долучайтеся до спільноти BEST і стажування у Європі стане для вас реальністю!

 
Магістрантка кафедри програмного забезпечення Галина Богачук впродовж семестру навчатиметься в Linnaeus University (Швеція)
Понеділок, 17 вересня 2018, 09:01

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

«На технологічному факультеті університету Ліннеус вивчатиму предмети, пов’язані з програмуванням та сучасними технологіями, приміром, такі: Algorithms and Advanced Data Structures; Operating Systems; Introduction to web programming; Problem Solving and Programming. Навчання, звісно, англійською мовою. Але я уже взялася за вивчення швецької. До речі, Ліннеуський університет входить в топ університетів Швеції, і тут навчаються студенти з усього світу. Але з України цьогоріч лише четверо студентів: Вінниця — 1, Харків — 2, Львів — 1», — розповідає Галина.

Linnaeus University — це державний виш, розташований на південному заході Швеції у місті Векше, яке вважається найзеленішим містом Європи. У Векше навчався видатний шведський природодослідник і медик Карл Лінней. Тому університет названий в його честь. Загалом Linnaeus University має близько 31 тисячі студентів.

Власне корпус Linnaeus University розташований майже в центрі Векше. Але споруди межують з охоронною природною територією — заповідником, озером і вежами середньовічного замку. Карл Лінней був би задоволений таким сусідством університету його імені з природою.

Перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Васілевський: «У Вінницькому національному технічному університеті діє Положення про академічну мобільність студентів, аспірантів, докторантів та педагогічних працівників. Відповідно до цього документу ВНТУ направляє студентів на навчання у закордонні виші, з якими маємо укладені угоди.

Договір ВНТУ з Linnaeus University був підписаний при виконанні кафедрою програмного забезпечення міжнародного проекту Tempus National Education Framework for Enhancing IT-students Innovation and Entrepreneurship.

Для Галини Богачук як учасника академічної мобільності нині складено індивідуальний навчальний план. Згідно нього ВНТУ визнає дисципліни, які студентка вивчатиме у Linnaeus University, і перезараховує наші дисципліни згідно нашого навчального плану. Невелику академічну різницю, яка залишається, Галина складе, повернувшись у ВНТУ».

Бажаємо Галині успішного навчання в Європі, багато нових вражень та позитивних емоцій!

 
Посвята у студенти
Понеділок, 10 вересня 2018, 11:56

31 серпня 2018 року в ВНТУ відбулася посвята у студенти нового поповнення. До лав студентства факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ на бакалаврат прийняли понад 320 абітурієнтів.

Почесне право запалити символічну Чашу Знань доручили магістру ФІТКІ, активісту студентського самоврядування Олександру Морозову, який цього року вступив до магістратури кафедри комп’ютерних наук.

Юних студентів привітав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник голови Вінницької обласної ради Михайло Кременюк та магістри ВНТУ, котрі є гордістю університету. Магістри передали символічні ключ від скарбниці знань і студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку. Володимир Віталійович вручив ці атрибути першокурсникам.

Магістр ФІТКІ Олександр Морозов передає студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку

Виголосивши урочисту обіцянку студента ВНТУ, першокурсники разом зі своїми викладачами рушили у романтичне, цікаве, а почасти і непросте студентське життя та у новий навчальний рік урочистим маршем.

Для студентів ФІТКІ урочистості продовжилися в актовій залі університету.

Перед студентами ФІТКІ виступив декан факультету, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олексій Азаров та заступники декана ФІТКІ, доценти Світлана Кирилащук та Вікторія Войтко.

Декан ФІТКІ професор Азаров Олексій Дмитрович

Студентів ознайомили з особливостями організації навчального процесу на факультеті й вручили перепустки до університету.

Декан ФІТКІ Олексій Азаров вручає перепустку першокурснику ФІТКІ Павлу Малінічу, який набрав максимальну кількість балів (200) при вступі в університет

Щиро вітаємо юних студентів нашого факультету! Бажаємо їм цікавого студентського життя, успіхів у навчанні, натхнення і витримки у досягненні цілей, легких сесій та незабутніх, яскравих студентських років!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 81
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.