УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Виставка студентських робіт
Вівторок, 05 червня 2018, 11:44

 
КУБОК ВЕКУА - 2018
Понеділок, 04 червня 2018, 08:36

У святкові дні 26 і 27 травня 2018 року відбулися змагання 12-ої міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Векуа, які підбили підсумки сезону 2017/2018 навчального року щодо олімпіад, які проводяться за правилами студентської першості світу АСМ-ІСРС.

Кубок Векуа є професійною олімпіадою, яка не обмежує склад учасників жодними рамками. Тут можуть змагатися і школярі, і студенти, і ветерани, які вже давно закінчили навчальні заклади; учні та їх тренери; професійні програмісти і аматори.

Учасники можуть змагатися в особистому і/або командному турах. Команди можуть включати до свого складу від одного до трьох учасників, кожен з яких може представляти різні навчальні заклади, компанії, міста або й країни.

Змагання цього року пройшли у мультисайтовому режимі на майданчиках п’яти країн: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Росії та України.

В Україні олімпіаду Кубку приймали три університети: Вінницький національний технічний університет (ВНТУ), Одеська національна академія харчової промисловості (ОНАХТ) та Ужгородський національний університет (УжНУ).

Координатором Кубку Векуа по Україні був професор кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимир Месюра.

На вінницькому майданчику для участі у змаганнях зареєструвалися сім команд ВНТУ, по одній команді Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського (ВДПУ) і Донецького національного університету (ДонНУ) та одразу 11 команд Вінницької фізико-математичної гімназії №17 (ФМГ №17).

Крім того, для участі в олімпіаді до Вінниці приїхали чотири команди Київського національного університету ім. Т. Шевченка (КНУ), команда Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя (ТНТУ) і одна студентка Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

Учасники посмакували національну грузинську страву — хачапурі. Харчування учасників під час обох турів забезпечив Всеукраїнський благодійний фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій».

Особистий тур

День особистого туру олімпіади – 26 травня. Високі результати показали учасники вінницького майданчику.

Два 2-их місця по майданчику і диплом ІІ-го ступеня Кубку Векуа вибороли Юрій Шмерчук (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м) і Олексій Кавка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б).

Диплом ІІ-го ступеня Кубку Векуа отримує Юрій Шмерчук (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м)

Диплом ІІ-го ступеня Кубку Векуа отримує Олексій Кавка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б)

Два 3-х місця посіли і отримали диплом ІІІ ступеня Кубку Векуа Олександр Спажев (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра КН, гр. 2КН-15б) і Леонід Кузнецов (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 2ПІ-16б).

Командний тур

27 травня у командному турі Кубку Векуа взяли участь 77 команд.

Кращі команди ВНТУ отримали дипломи ІІІ ступеня Кубку Векуа: команда ++j+++j у складі Михайла Кренціна (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б) і Антона Зубка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б) та команда figTree у складі Олексія Кавки (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б), Андрія Андреєва (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 2ПІ-14б) і Максима Мельника (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17б).

Краща команда ВНТУ ++j+++j у складі Михайла Кренціна, Олександра Восьмушка і Антона Зубка  посіла 3 місце на вінницькому майданчику

Призери Кубку Векуа – команда figTree у складі Олексія Кавки, Андрія Андреєва і Максима Мельника

 

Вітаємо наших програмістів з черговою перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – переможці фінальних «Інженерних змагань» у Львові
Понеділок, 04 червня 2018, 08:24

У Львові з 16 по 20 травня 2018 р. проходив національний етап інженерних змагань EBEC Challenge у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», організований осередком BEST Lviv.

Цьогоріч національний етап EBEC Challenge у всій Європі об’єднаний спільною темою — смарт-сіті.

У фінальних змаганнях ВНТУ представляли переможці регіонального етапу змагань: збірна команда студентів ФІТКІ та ФМТ «Ми у мами інженери» (змагалася в номінації Team Design) та команда Greentvein (змагалася  в номінації Case Study).

Склад команди «Ми у мами інженери»: Мартишев Владислав (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-15б), Мартишев Роман (ФМТ), Кириленко Георгій (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Лановий Роман (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-15б).

Завдання першого дня змагань – створити підйомний кран для сортування. Кран мав не просто піднімати вантаж, а й сортувати його за кольорами і переносити в визначене місце. Як кажуть організатори змагань, така розробка буде дуже корисною для розв’язання проблеми сортування сміття.

Команда ВНТУ «Ми у мами інженери» на фінальному етапі «Інженерних змагань у Львові

У другий день змагань команди розробляли концепцію створення транспортного засобу, який можна було б виготовити за п’ять днів. Була задана ситуація, що команда опиняється за 200 км від населеного пункту, їм надається шасі від автомобіля і набір інструментів та матеріалів із будівельного магазину. Учасники мають обрахувати швидкість і вартість засобу, а також визначити, чи реально потім запровадити спроектований пристрій у виробництво.

В останній конкурсний день команди працювали над відновлюваними засобами енергії. Це мав бути енергоефективний прототип міста із мінімізованим споживанням вичерпних ресурсів. У проекті потрібно було використовувати джерела відновлюваної енергії — сонця, вітру, річок.

Переможцем фіналу в номінації Team Design (1 місце) стала команда ВНТУ – збірна команда студентів ФІТКІ та ФМТ «Ми у мами інженери».

Вітаємо наших студентів з перемогою! 
Студент ФІТКІ виборов 2 місце на міжнародному чемпіонаті у Кракові
Понеділок, 04 червня 2018, 08:14

Студент першого курсу ФІТКІ (група 2БС-17б) Смолявський Ілля є членом збірної України зі стрибків на акробатичній доріжці.

Ілля став учасником міжнародного чемпіонату, який проходив у місті Кракові (Польща). На Чемпіонаті Смолявський Ілля виборов друге місце.

Ілля Смолявський посів 2 місце на міжнародному чемпіонаті у Кракові

Вітаємо Іллю з гучною перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – фіналісти ХХХІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
Четвер, 31 травня 2018, 13:28

У Вінниці відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.

Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач на території України проводиться з ініціативи Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору, з метою пошуку, підтримки талановитих школярів і студентів, популяризації математичних знань за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Всеукраїнський етап Міжнародного чемпіонату проводиться в Україні спільно з Міжнародним комітетом математичних змагань та Французькою федерацією математичних змагань на базі Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору.

Чемпіонат проходить під егідою та за завданнями Міжнародного комітету математичних змагань (м. Париж, Франція) у чотири етапи:

I етап – чвертьфінал (заочний тур у грудні-січні);

II етап – півфінал (очний тур у березні);

III етап – національний фінал (очний тур у травні);

IV етап – міжнародний суперфінал (традиційно проводиться в м. Парижі протягом двох днів у кінці серпня).

У півфіналі чемпіонату взяли участь переможці чвертьфіналу – 14 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Стрижалов Олександр (кафедра КН, гр.1КН-15б), Стойко Максим (кафедра ЗІ, гр.1БС-17б), Селезньов Віталій (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Василевський Володимир (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Кравченко Дарина (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б), Гречкосій Давид (кафедра КН, гр.2КН-17б), Дончук-Донцов Петро (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Пастух Ігор (кафедра КН, гр.2КН-17б), Зелений Владислав (кафедра КН, гр.2КН-17б), Лиськов Дмитро (кафедра ЗІ, гр.2БС-16б), Лабусюк Віталій (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Борисюк Володимир (кафедра КН, гр.2КН-17б), Звіряка Лілія (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Піскунов Ярослав (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б).

Студенти ФІТКІ – півфіналісти ХХХІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

За результатами півфіналу фіналістами чемпіонату стали 8 студентів ФІТКІ: Стрижалов Олександр (кафедра КН, гр.1КН-15б), Стойко Максим (кафедра ЗІ, гр.1БС-17б), Селезньов Віталій (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Василевський Володимир (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Кравченко Дарина (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б), Гречкосій Давид (кафедра КН, гр.2КН-17б), Дончук-Донцов Петро (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Пастух Ігор (кафедра КН, гр.2КН-17б).

У фіналі наші студенти показали високі результати.

За багаторічну сумлінну працю по залученню дітей шкільного віку та молоді до участі у Міжнародних чемпіонатах з розв’язування логічних математичних задач заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко була нагороджена Почесною грамотою департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

 

 
Студенти ФІТКІ – переможці «Інженерних змагань»
Четвер, 31 травня 2018, 13:21

У ВНТУ відбувся перший етап Всеукраїнського ІТ-конкурсу «Інженерні змагання 2018». Організатором змагань є міжнародна студентська організація BEST.

Переможцями змагань стали студенти ФІТКІ:

у номінації Team Design:

1 місце – команда «Ми у мами інженери» у складі Мартишева Владислава (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-15б), Мартишева Романа (ФМТ), Кириленка Георгія (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Ланового Романа (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-15б).

2 місце – команда «Motus V2.0» у складі Пантелюка Дмитра (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Плахотнюка Вадима (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Григоришеної Катерини (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-15б), Кухарець Оксани (ФІТКІ, кафедра ЗІ, гр.1БС-17б),

3 місце – команда «++j+++j» у складі Восьмушка Олександра (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Кренціна Михайла (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Зубка Антона (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Ніколайчука Владислава (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б).

у номінації Case Study

2 місце – команда «The Turing Machine» у складі Сугак Дарини (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б), Очеретного Анатолія (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б), Харчука Дениса (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б), Ярощука Мирослава (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б).

3 місце – команда «Debauchery Tea Party» у складі Довбиша Павла (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б), Круця Дмитра (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б), Кучера Микита (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б), Степового Владислава (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б).

 
Студенти кафедри ПЗ – переможці Міжнародного конкурсу «Цифровий вітер 2018»
Четвер, 31 травня 2018, 13:16

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки «Цифровий вітер 2018». Цього року на конкурс було подано 5106 робіт із двохсот двадцяти міст України, Білорусі, Казахстану, Росії, Чехії, Індії, Естонії, Пакистану, Германії, Сербії, Фінляндії, В’єтнаму, Китаю, Словенії.

Переможцями конкурсу в номінації «Двовимірна статична графіка» (вікова категорія 18-25 років) стали два студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (кафедра програмного забезпечення):

1 місцеСергій Сорока (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б),

2 місцеНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м).

Робота переможця конкурсу Сергія Сороки

 
Перемоги студентів ФІТКІ у Болгарії
Четвер, 31 травня 2018, 13:07

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж» (м.Хасково, Болгарія). Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ отримали на конкурсі 13 медалей! Це гучна перемога гуртківців студії з комп’ютерної графіки та веб-дизайну, що функціонує на ФІТКІ (керівник студії – перший проректор ВНТУ, професор кафедри ПЗ Олександр Романюк).

Роботи наших студентів демонструються на білбордах у місті Хасково, тож про студентів ВНТУ знають у Болгарії.

Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж»

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж»:

золота медальОлександр Недоснований (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс);

золота медальВладислав Кокушкін (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б);

золота медальСофія Мошенська (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б);

золота медальДмитро Гедз (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-17м);

срібна медальОлена Літушко (ФІТКІ, кафедра ЗІ, гр.1БС-17м);

срібна медальНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м);

срібна медальАнастасія Черниш (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б);

срібна медальАлла Штокал (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

срібна медальВолодимир Малиновський (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-17м);

бронзова медальТетяна Салтикова (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.2КІ-17м);

бронзова медальОлександр Мальований (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б);

бронзова медальОлег Короленко (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-17м);

бронзова медальЮрій Кучер (ФІТКІ, кафедра ОТ, випускник 2018 року).

Дипломами нагороджені також керівники переможних проектів – перший проректор ВНТУ, професор кафедри ПЗ Олександр Романюк та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Робота переможниці конкурсу Софії Мошенської

 
Травневі перемоги Олександра Недоснованого
Четвер, 31 травня 2018, 12:59

Олександр Недоснований – студент 2-го курсу ФІТКІ (за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста), навчається на кафедрі обчислювальної техніки. Олександр є переможцем багатьох Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів з ІТ-технологій, комп’ютерної графіки, програмування, активістом студентського самоврядування університету, старостою групи 1КІ-16мс.

Олександр займається легкою атлетикою, є багаторазовим переможцем Всеукраїнських змагань.

Олександр Недоснований – крайній ліворуч

25-26 травня 2018 р. відбувся відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Олександр Недоснований змагався на дистанції 400 метрів, де здобув перемогу з особистим рекордом. Також вдалою видалась дистанція 200 метрів, де Олександр посів 2-ге місце, поступившись десятою секунди.

17-18 квітня 2018 р. Олександр Недоснований брав участь у чемпіонаті області з легкої атлетики серед молоді, де переміг на 200-метрівці.

У складі збірної команди університету Олександр виборов 2-ге місце у легкоатлетичній естафеті, присвяченій річниці 9-го травня.

Ректор ВНТУ Грабко В.В. вручає на ректораті Олександру Недоснованому дипломи та медаль

У травні цього року Олександр Недоснований також став переможцем Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж» (м.Хасково, Болгарія), отримавши на конкурсі золоту медаль.

Пишаємося нашим студентом!

 
ДВОЄ СТУДЕНТІВ ФІТКІ СТАЛИ СТИПЕНДІАТАМИ ПРОГРАМИ ЗАВТРА.UA
Четвер, 31 травня 2018, 12:53

Імена 100 переможців конкурсу програми «Завтра.UA» сезону 2017/18 визначено!

Четвертокурсниця Галина Богачук (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) і магістрантка Дар'я Лудан (ФІТКІ, кафедра КН, гр. 2КН-17м) увійшли в сотню кращих студентів України, стали стипендіатами програми «Завтра.uа» і впродовж року отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 2240 гривень та матимуть змогу долучатись до різних проектів Фонду.

Галина Богачук

Дар’я Лудан

Дівчата відмінно навчаються на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, є переможцями багатьох Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів з ІТ-технологій, комп’ютерної графіки, програмування, активістами студентського самоврядування університету.

Вітаємо Галину і Дар’ю з отриманням стипендії. Пишаємося нашими студентками!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 78
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.