Banner
Banner
Студунтка ФІТКІ підкорила «Музичний Олімп»
Wednesday, 10 May 2017 00:00

Народна студія естрадної пісні «СЕПТІМА» ВНТУ взяла участь у Всеукраїнському фестивалі «Музичний Олімп», де свою майстерність представили учасники із 8 областей України.

Студентка ФІТКІ Олена Полєшко (гр.1БС-15б), вихованка студії «СЕПТІМА», посіла 2 місце на фестивалі.

Олена Полєшко – крайня ліворуч

Олена Полєшко відмінно навчається на 2-му курсі факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, є старостою групи 1БС-15б, активістом студентського самоврядування ФІТКІ.

У 2017 році Олена Полєшко стала Міс ВНТУ.

Вітаємо Олену з черговою перемогою!

 
Студенти-програмісти стали претендентами на поїздку в Париж на Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач
Thursday, 11 May 2017 00:00

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.

Серед переможців фіналустуденти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Михайло Позур (гр.1ПІ-16б) та Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), яким за результатами Всеукраїнського фіналу запропоновано місце в збірній команді України для поїздки у Париж на Світовий фінал чемпіонату.

Демчук Микола---------------------------------- Позур Михайло

Вітаємо наших студенток з перемогою і бажаємо успіху !

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.

Серед переможців фіналустуденти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Михайло Позур (гр.1ПІ-16б) та Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), яким за результатами Всеукраїнського фіналу запропоновано місце в збірній команді України для поїздки у Париж на Світовий фінал чемпіонату.

 
Студенти ФІТКІ ВНТУ підняли прапор Євросоюзу у Вінниці
Friday, 12 May 2017 00:00

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

Українці радіють цій події. В усіх обласних центрах України підняли прапор Європейського Союзу.

У Вінниці 11 травня урочисто підняли прапор Європейського Союзу та державний прапор України на честь запровадження безвізового режиму. Урочистості пройшли на майдані Незалежності за участі очільників обласної та міської влади, депутатів місцевих рад різних рівнів, співробітників дипломатичних представництв, ветеранів АТО, школярів та студентів міста.

Підняття прапорів ЄС та України відбувалося під виконання державного гімну за участі почесного караулу. Честь підняти прапори випала двом кращим вінницьким школярам та двом кращим студентам Вінницьких вишів – переможцям міжнародних предметних олімпіад та конкурсів.

Для виконання цієї почесної місії було обрано студентів Вінницького національного технічного університету, які мають низку перемог на ІТ-конкурсах та спортивні досягнення. Тож честь підняти прапор Європейського Союзу була надана Олександру Недоснованому (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс) та Наталії Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б).

Олександр Недоснований та Наталія Копитко


Наталія Копитко є студенткою 4-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, навчається за напрямом підготовки «Програмна інженерія». За час навчання у ВНТУ Наталія стала призером багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та олімпіад:

 Отримала бронзову медаль на VII міжнародному конкурсі «Творчість без кордонів» у Болгарії в 2017 р.

 Стала переможцем міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студенів та учнів та посіла третє місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка» (2017).

 Отримала гран-прі в міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Золоті фарби осені-2016» (2016).

 Посіла перше місце у IV міжнародному дистанційному літньому марафоні творчих конкурсів (2016).

 Отримала золоту медаль за перемогу у VII міжнародному конкурсі з комп’ютерного малюнку і колажу «Творчість без кордонів» у Болгарії в 2016 р.

 Посіла перше місце в IV міжнародному дистанційному творчому марафоні, присвяченому дню космонавтики (2016).

 Стала переможцем (1 місце) дистанційного конкурсу з комп’ютерної графіки «Цифровий космос - 2016» (2016)

 Нагороджена дипломом переможця (3 місце) у VII конкурсі з комп’ютерної графіки та декоративної творчості дітей з міжнародною участю «Чудо-дерево» (2016).

 Посіла 2 місце в конкурсі з комп’ютерної графіки і анімації «Цифрова пастель 2016» (2016).

 Нагороджена дипломом «Висока оцінка глядачів» за перемогу в VIII відкритому конкурсі з комп’ютерної графіки «Електронний пензлик» (2016).

 Отримала диплом третього ступеня міжнародної віртуальної виставки-конкурсу юнацьких творчих робіт «Розфарбуй мрію» (2016).

 Посіла перше місце в міжнародному зимовому бліц-конкурсі з веб-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів та учнів (2016).

 Є фіналістом Всеукраїнського конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge 2015» (2015).

 Переможець (1 місце) першого Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап-проектів «ІТ-Еureka! Ukraine» (2015).

 У складі команди «NotBadCoders» посіла 3 місце на хакатоні «IT-Revolution» (2015).

 Посіла 1 місце у міжнародному літньому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів (2015).

 Стала лауреатом 1 ступеня XХI -го міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та художнього фото «Зірковий проект» (2015).

 Стала лауреатом 1 ступеня дистанційного конкурсу з комп’ютерної графіки «Біла акація» (2015).

 У республіканському конкурсі дитячої творчості «Мій Татарстан» посіла 2 місце (2015).

 Посіла 2 місце у міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Артмережа» (2015).

 Стала лауреатом 3 ступеня у міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Чудова країна» (2015).

Наталія брала участь у конференції Lviv IT Arena.

Брала участь у наукових конференціях з доповідями:

 МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ,  ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2015). // Режим доступу: http://conf.inmad.vntu.edu.ua/fm/index.php?page=materials&line=11&mat=137 //

Режим доступу: http://conf.inmad.vntu.edu.ua/fm/index.php?page=materials&line=11&mat=138

 XLIV регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств

м. Вінниці та області // Режим доступу: http://conf.vntu.edu.ua/allvntu/2015/initki/txt/Kopytko.pdf.

Має 3 наукових публікації:

 Копитко Н. О., Войтко В. В., Черноволик Г. О., Кошельник Д. С., Усатюк С. Д., Панасюк Т. Ю., Рекун П. Ю. // МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ:

ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2015) // Розробка додатку "Розумна шафа" до інтелектуальної системи розумного будинку // Режим доступу: http://conf.inmad.vntu.edu.ua/fm/index.php?page=materials&line=11&mat=137

 

Олександр Недоснований навчається на першому курсі ФІТКІ за спеціальністю 123 – «Комп’ютерна інженерія» за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста. Олександр є старостою групи 1КІ-16мс та активним учасником студентського самоврядування ФІТКІ.


Олександр Недоснований та Наталія Копитко піднімають прапор Євросоюзу


Олександр має перемоги на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та низку гучних спортивних перемог.

Перемоги на міжнародних конкурсах з ІТ-технологій та комп`ютерної графіки:

Золота медаль на міжнародному конкурсі «Творчість без кордонів» з комп`ютерної графіки у категорії «колаж» (місто Хасково, Болгарія, 2017 р.).

Перше місце на II-му міжнародному конкурсі «Фарби осені» з комп`ютерної графіки у категорії «2D графіка».

Друге місце на XIIміжнародному конкурсі із Web-дизайну та комп'ютерної графіки на базі Вінницького національного технічного університету.

Спортивні перемоги Олександра Недоснованого:

Бронзова медаль на міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики між країнами України, Білорусі, Литви, Латвії, Туреччини та Франції, що проходила у м.Мінську (Білорусь).

Золота медаль на відкритій першості України з легкої атлетики з 5-ти борства у м.Київ, 2015 рік.

Золота медаль на відкритій першості України з легкої атлетики з 5-ти борства у м.Одеса, 2016 рік.

Золота медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-ти борства у м.Кіровоград, 2016 рік.

Золота медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні з 7-ми борства у м.Суми, 2016 рік.

Срібна медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-ти борства у м.Харків, 2015 рік.

Срібна медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні з 7-ми борства у м.Суми, 2015 рік.

Срібна медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-ти борства у м.Київ, 2014 рік.

Олександр Недоснований є багаторазовим чемпіоном Вінницької області з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств.

 

Пишаємося досягненнями наших талановитих студентів!

 
Студенти ФІТКІ стали призерами конкурсу Яцика і нагороджені грамотами облдержадміністрації
Friday, 19 May 2017 00:00

Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ є не тільки гарними програмістами, які перемагають на Всеукраїнських і Міжнародних олімпіадах і конкурсах з програмування та ІТ-технологій.

Підведено підсумки III (обласного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Студентки ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук стали призерами конкурсу. Семенова Людмила (1КН-14б) посіла 2 місце, Артемчук Наталія (2КН-16б) –  3 місце. Керівником дівчат є завідувач кафедри мовознавства, професор Азарова Л.Є.

Семенова Людмила ----------------- Артемчук Наталія


До Дня науки 18 травня 2017 року Людмила Семенова та Наталія Артемчук були нагороджені грамотами Вінницької облдержадміністрації.

Вітаємо наших студенток з перемогою і бажаємо успіху на національному етапі конкурсу!

 
Студент кафедри обчислювальної техніки – призер Універсіади області з легкої атлетики
Monday, 08 May 2017 00:00

У квітні 2017 року відбулися змагання з важкої атлетики серед ВНЗ ІІІ-IV р.а. за програмою Універсіади області. Команда ВНТУ посіла 2 місце. До складу збірної команди нашого університету входить студент 2-го курсу ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Максим Ващук(гр.1КІ-15б). В індивідуальному графіку Максим посів 4 місце.

image001

Максим Ващук – другий праворуч

Вітаємо Максима та бажаємо нових спортивних досягнень!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 116
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.