Banner
Banner
Фіналісти стипендіальної програми «Завтра.UA»
Sunday, 19 March 2017 00:00

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

За програмою «Завтра.UA» стипендіатами стають 100 кращих студентів України. Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому Всеукраїнському конкурсі серед студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації. Критерії відбору:  високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

За результатами 2-го етапу конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» сезону 2016/2017 навчального року до фінального 3-го туру потрапили троє магістрантів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:


Ксенія Івченко магістрантка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення (гр.1ПІ-16м);


Марія Польова магістрантка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення (гр.1ПІ-16м);


Михайло Нікольський магістрант ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення (гр.1ПІ-16м).

Учасники фінального 3-го туру Конкурсу 2016/17 мають взяти участь у змаганнях, які проходитимуть у Києві. На цьому етапі експерти аналізують особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінювання проводиться з використанням таких методик: інтерв’ю, групові дискусії, письмові та усні вправи тощо. Третій тур Конкурсу-2016/17 проходитиме з 3 по 14 квітня 2017 року.

Результати третього етапу Конкурсу будуть оголошені в кінці квітня 2017 року. Цьогорічних стипендіатів буде визначено у травні за сумою балів, отриманих у трьох турах. У червні відбудеться Форум «Завтра.UA», на якому переможців буде урочисто прийнято до спільноти стипендіатів програми.

Стипендіати протягом року отримуватимуть додаткову щомісячну стипендію розміром 1677 гривень.

Бажаємо нашим студентам успіху і перемоги у фінальних змаганнях!

 
ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ
Tuesday, 14 March 2017 00:00

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Серед переможців 16 студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Сергій Риндін (кафедра ПЗ, гр. 2ПІ-14б) – отримав 2 дипломи переможця: посів 1 місце у номінації «Краща GIF-анімація» та 3 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка».

Марія Польова (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-16м) – 1 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)».

Олег Досужій (кафедра КН, гр. 2КН-13б) – 1 місце у номінації «Краща 3D- графіка».

Роман Мінів (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б) – 1 місце у номінації «Краща програмна реалізація сайту».

Роман Гаврилюк (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-13б) – 1 місце у номінації «Краща Flash- анімація».

Марія Липач (кафедра КН, гр. 2КН-16б) – 2 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка».

Маргарита Лапко (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б) – 2 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка».

Тетяна Салтикова (кафедра ОТ, гр. 1КІ-15мс) – 2 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)».

Алла Штокал (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б) – 2 місце у номінації «Краща 2D-векторна графіка».

Галина Богачук (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б) – 2 місце у номінації «Краще інформаційне наповнення сайту».

Ігор Кобися (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б) – 2 місце у номінації «Краще інформаційне наповнення сайту».

Олександр Шелеменцев (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15мс) – 2 місце у номінації «Краща Flash- анімація».

Наталія Копитко (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-13б) – 3 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка».

Вадим Чорний (кафедра ПЗ, гр. 2ПІ-16м) – 3 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)».

Владислав Ніколайчук (кафедра ПЗ, гр. 2ПІ-15б) – 3 місце у номінації «Краще інформаційне наповнення сайту».

Сергій Демчук (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-13б) – 3 місце у номінації «Краща Flash- анімація».

Вітаємо наших переможців!

Переможна робота у номінації «Краща 2D-векторна графіка»

автор Алла Штокал – студентка 2 курсу ФІТКІ з кафедра ПЗ

 
ОЛІМПІАДА З ПРОГРАМУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ Delphi
Monday, 13 March 2017 00:00

Стипендія на півроку 1000-2000 гривень щомісяця — приз студентам Вінницького національного технічного університету, переможцям олімпіади від компанії Delphi.

4 березня 2017 року компанія Delphi спільно з факультетом комп'ютерних систем і автоматики й факультетом інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провела у ВНТУ олімпіаду з програмування та IT-технологій для студентів 1-3 курсів.

Компанія Delphi ( http://www.udelphi.com/ ) багато років займається розробкою та тестуванням різноманітного програмного забезпечення.  Серед її партнерів світові лідери створення систем розпізнавання мови, в технологіях запису і аналізу мови та повного циклу розробки мобільного та консольного програмного забезпечення.

Delphi відома плідною багаторічною співпрацею з ВНТУ. Компанія організовує різноманітні заходи для студентів, зокрема додаткові оглядові лекції з напрямків IT та проведення виробничих та переддипломної практики.

На олімпіаді вже традиційно учасникам пропонувались завдання за трьома напрямками: «Технології програмування» (цього разу були задачі з основ програмування та на мові програмування C#), «Алгоритми» та «Тестування програмного забезпечення».


Усі завдання розроблялися співробітниками компанії. Вони ж і перевіряли роботи та підбивали підсумки змагань. Аби забезпечити об’єктивність оцінювання, роботи зашифровувались, отже автори завдань перевіряли результати їх виконання, не знаючи прізвищ учасників.

Переможцями олімпіади стали (приз — додаткова стипендія від підприємства впродовж півроку):

1 місце — Олександр Спажев (ФІТКІ, 2 курс, гр.2КН-15б) — стипендія 2000 грн./місяць;

з невеликим відривом

2 місце — Олексій Кавка (ФІТКІ, 3 курс, гр.1ПІ-14б) — стипендія 1500 грн./місяць

та

3 місце — Михайло Кренцін (ФІТКІ, 2 курс, гр.1ПІ-15б), Микола Пивовар (ФІТКІ, 3 курс, гр.1ПІ-14б), Олександр Поліщук (ФКСА, 3 курс) та Леонід Кузнєцов (ФІТКІ, 1 курс, гр.2ПІ-16б) — стипендія 1000 грн. /місяць.

Олексій Кавка (ФІТКІ, 3 курс, гр.1ПІ-14б) отримує винагороду

5-й результат в загальному рейтингу показав школяр — учень 11 класу Вінницької ФМГ №17 Матвій Стречень, який також отримає стипендію у розмірі 1000 грн./місяць впродовж півроку.

Додаткові премії отримали призер в категорії тестування та олімпієць перших курсів: Антон Концевой (ФКСА, 3 курс) – другий результат в категорії «Тестування» — премія 1000 грн. та Костянтин Костюк (ФІТКІ, 1 курс, гр.1ПІ-16б) — другий результат серед перших курсів – премія 1000 грн.

Переможці олімпіади з програмування від компанії Delphi

Компанія Delphi дякує всім за участь в олімпіаді та запрошує на змагання, які планується проводити згодом кожного навчального року.

 
Доцент кафедри програмного забезпечення стажувався за кордоном
Monday, 13 March 2017 00:00

У лютому 2017 року кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Рейда Олександр Миколайович пройшов стажування у м. Квебек (Канада).

Згідно з технічним завданням, виданим першим проректором з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичним забезпеченням О. Н. Романюком, Олександр Миколайович Рейда пройшов стажування з програмування мобільних додатків у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

Олександр Рейда ознайомився з сучасними методами розробки багатосистемних додатків та перспективними методами розробки їх інтерфейсів.

Новітнім методам та технологіям програмування інтерфейсів багатосистемних додатків Олександр Рейда буде навчати студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» у профільному курсі «Основи програмної інженерії».

 
Перемога студента з кафедри обчислювальної техніки на березневому Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Інтербриг»
Sunday, 05 March 2017 00:00

Отримано перші результати березневого Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг». Свої роботи на Конкурс подали слухачі студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Переможцем у номінації «Комп’ютерна графіка» став студент ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Богдан Войт (гр.1КІ-15мс), який посів 1 місце. Богдан успішно навчається на 2-му курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста. Ще в технікумі захопився комп’ютерною графікою, а, ставши студентом Вінницького національного технічного університету, удосконалює свої вміння, займаючись у студії комп’ютерної графіки.

image002

Вітаємо Богдана з перемогою!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 116
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.