УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студент ФІТКІ – призер обласних змагань з дзюдо
Thursday, 05 July 2018 09:57

У Вінниці відбулися обласні змагання з дзюдо. Студент ФІТКІ Дмитро Середа (кафедра ЗІ, гр. 1БС-17б) виборов на змаганнях бронзу.

Вітаємо Дмитра з перемогою!

 
Студентка кафедри ОТ – чемпіон університету з настільного тенісу
Thursday, 05 July 2018 09:43

ВНТУ відбулася першість університету серед студентів, викладачів і співробітників з настільного тенісу. У жіночому розряді чемпіонкою ВНТУ 2018 року з настільного тенісу стала Дищук Юліанна (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16б).

Дищук Юліанна – по центру

 
Студенти ФІТКІ – призери Чемпіонату міста з гри «Ерудит-квартет»
Thursday, 05 July 2018 09:30

У міському Палаці мистецтв відбувся Чемпіонат міста з гри «Ерудит-квартет» серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови.

Студенти ФІТКІ Олександр Стрижалов (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Іван Янковий (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м) у складі збірної команди ВНТУ стали призерами інтелектуальних змагань, посівши 2-ге місце.

Іван Янковий Олександр Стрижалов

Вітаємо наших інтелектуалів!

 
Студенти ФІТКІ – переможці олімпіади з фізики
Thursday, 05 July 2018 09:18

На базі кафедри загальної фізики відбувся заключний тур першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фізика». В ньому взяли участь 20 студентів 1-2 курсів ВНТУ.

Найкращі результати показали студенти ФІТКІ:

Місце

ПІП, факультет, група

Кількість балів

І

Завальнюк Євген, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17б

19

ІІ

Шинкаренко Олег, ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-17б

17

ІІІ

Пастух Ігор, ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-17б

13

ІІІ

Хазівалієва Ірина, ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-17б

12

ІІІ

Лебедь Назар, ФІТКІ, кафедра КН, гр. 2КН-17б

12

Завальнюк Євген – переможець олімпіади з фізики

Вітаємо переможців олімпіади!

 
Чи потрібен програмісту університет?
Thursday, 05 July 2018 09:02

Випускник кафедри комп’ютерних наук (ФІТКІ) Вінницького національного технічного університету, а нині вже викладач цієї кафедри Євген Шемет, котрий стажувався у Гарвардському університеті (Бостон, США), розмірковує про роль університету в становленні програміста: «Спершу, одразу після завершення навчання в університеті, складалося враження, що більшість отриманих знань не мають практичного застосування. Але коли ти ростеш, коли з’являється своя команда, коли ускладнюються завдання і збільшується відповідальність, виявляється, що усе більше і більше відчувається корисність інформації, яку отримав в університеті. Так стверджує і Вадим Мацішевський, теж випускник кафедри КН, мій одногрупник. Також я проводив співбесіди якийсь час і тоді дуже відчув різницю між людьми, які закінчували університет і які не мають вищої освіти. З випускниками університету набагато простіше розмовляти, бо у них є база. Людина, яка не має освіти, виходить лише зі свого досвіду, а людина, котра має університетську освіту, уміє аналізувати. На співбесіді мені не обов’язково, щоб людина знала відповіді на всі питання. Для мене важливо, що людина може працювати і вирішувати проблеми».

Євген Шемет – викладач кафедри КН

Завідувач кафедри комп’ютерних наук, доктор технічних наук, професор Андрій Яровий: «Євген Шемет – дуже серйозний фахівець. Він один із головних розробників веб-сервісу Євротаксі у Вінниці (до речі, один із перших подібних сервісів у Вінниці). Це онлайн сервіс, коли ви через смартфон можете замовити собі таксі. За градацією у Євгена рівень програміста senior. Зарплата в університеті не є фактором, який може зацікавити фахівця такого рівня. Отож, причина, чому він вирішив стати викладачем, — бажання не лише розвиватися самому, а й бачити навколо себе успішних людей».

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 155
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.