УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студенти кафедри ПЗ – переможці Міжнародного конкурсу «Цифровий вітер 2019»
Tuesday, 14 May 2019 08:45

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки «Цифровий вітер 2019». Цього року на конкурс було подано 5184 роботи із двохсот міст України, Білорусі, Казахстану, Росії, Чехії, Естонії, Сербії, В’єтнаму, Китаю, Словенії.

2 місце в конкурсі в номінації «Двовимірна статична графіка» (вікова категорія 18-25 років) посів студент ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (кафедра програмного забезпечення) Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б).

У номінації «Мобільні додатки» (вікова категорія 18-25 років) призерами стали студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (кафедра програмного забезпечення):

2 місцеМихайло Кренцін (гр.1ПІ-15б);

3 місцеІгор Скирський (гр.1ПІ-15б).

Керівниками переможців Міжнародного конкурсу «Цифровий вітер 2019» є професор кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович та доцент кафедри програмного забезпечення Войтко Вікторія Володимирівна.

Робота переможця конкурсу Сергія Сороки

 
Студенти кафедри ПЗ – призери олімпіади з інформатики в ХПІ
Tuesday, 14 May 2019 08:39

За наказом Міністерства освіти і науки України №1313 від 28.11.2018р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року» з 22 по 25 квітня 2019 року на базі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (м. Харків) було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика». Участь в олімпіаді взяли студенти 1-5 курсів.

В олімпіаді в ХПІ Вінницький національний технічний університет представляли студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Антон Зубко (4 курс, гр.1ПІ-15б), Михайло Позур (3 курс, гр.1ПІ-16б) та Костянтин Костюк (3 курс, гр.1ПІ-16б). Наші студенти чудово виступили на олімпіаді, показавши високі результати та ставши призерами олімпіади.

Тож команда ВНТУ посіла 2 місце серед усіх вищих навчальних закладів України.

3 місце в індивідуальному заліку посів Михайло Позур (гр.1ПІ-16б).

Диплом переможця Михайлу Позуру вручає на ректораті ректор ВНТУ Володимир Грабко

Вітаємо переможців олімпіади з інформатики в ХПІ – Костянтина Костюка, Михайла Позура та Антона Зубка!

 
Студент кафедри ПЗ – призер олімпіади з інформатики в ХАІ
Tuesday, 14 May 2019 08:34

За наказом Міністерства освіти і науки України №1313 від 28.11.2018р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року» з 17 по 19 квітня 2019 року в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є.Жуковського «ХАІ» (м. Харків) було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України.

Участь в олімпіаді можуть взяти студенти 1-3 курсів. Конкурсні завдання в секції «Інженерні науки» орієнтовані на розробку програм у середовищі мови програмування. Для розв’язання задач, запропонованих за цією номінацією, потрібно володіти знаннями з вищої математики, елементарної фізики, методів обчислень, програмування, структур даних та загальної теорії алгоритмів.

В олімпіаді в ХАІ Вінницький національний технічний університет представляли студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Павло Малініч (1 курс, гр.1ПІ-18б), Віктор Свіжак (3 курс, гр.1ПІ-16б) та Костянтин Костюк (3 курс, гр.1ПІ-16б). Наші студенти чудово виступили на олімпіаді, показавши високі результати.

Призером олімпіади, посівши 3 місце, став Костянтин Костюк (кафедра ПЗ).

Диплом переможця Костянтину Костюку вручає на ректораті ректор ВНТУ Володимир Грабко

Костянтин відмінно навчається на 3-му курсі, є переможцем багатьох Міжнародних і Всеукраїнських олімпіад з програмування. Є тренером гуртка зі спортивного програмування для першокурсників.

Вітаємо Костянтина з перемогою!

 
ВИХОВАНЕЦЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ КН СЕРГІЯ БАРАБАНА ЗДОБУВ «СРІБЛО» У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ
Tuesday, 14 May 2019 08:31

У фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України школяр Володимир Гринюк під керівництвом кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Сергія Барабана виборов «срібло».

Це інтелектуальне змагання відбувалося у столиці 2-7 травня 2019 р. під егідою Міністерства освіти і науки України. Організатором і координатором заходу є Національний центр «Мала академія наук України».

Своє наукове дослідження «Інтелектуальні алгоритми пошуку шляху для роботів» учень Вінницького технічного ліцею Володимир Гринюк захищав у секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка».

У секції за перемогу змагались учні з усієї України — по одному школяреві від кожної області держави.

Кандидат технічних наук Сергій Барабан керує гуртком «Робототехніка та штучний інтелект» при Вінницькому відділенні МАН. Цей гурток організований кафедрою комп’ютерних наук ВНТУ (завідувач кафедри — доктор технічних наук, професор Андрій Яровий). Саме професор Яровий запропонував створити такий гурток.

Впродовж року у гуртку займалось 14 дітей, серед яких і «срібний» призер Володя Гринюк.

«У нас у Вінницькому національному технічному університеті ми досить потужно розвиваємо напрям робототехніки. IT-SCOUTS —займаються діти 7-8 класу. МАН — 9-10 клас. І діє гурток робототехніки на кафедрі КН для студентів.

Тема, яку захищав Володя в Києві, уже була апробована на роботі ROBOTINO компанії Festo Didactic, що уже кілька років є родзинкою кафедри КН. Із ROBOTINO ми завжди знайомимо наших гостей. Студентам теж подобається проводити з ним час», — розповідає Сергій Володимирович Барабан.

«Приємно, що ми обійшли киян — ІІІ місце у нашій секції отримав учень столичної школи. Їхали ми на фінал радше за досвідом — бо ж уперше. А те, що Володя здобув «срібло», для мене було несподіванкою. Адже я вперше готував учня до фіналу МАН. Їхали просто за досвідом, а привезли перемогу!» — підсумовує Сергій Барабан.

 
Студенти ФІТКІ – переможці інтелектуального університетського конкурсу «Кубок куратора 2019»
Tuesday, 14 May 2019 08:25

16 квітня 2019 року в актовій залі Вінницького національного технічного університету відбувся традиційний інтелектуальний конкурс «Кубок куратора 2019».

Це улюблений конкурс першокурсників. Кожна група формує команду інтелектуалів у складі студентів і куратора групи. Команди грають у «Що? Де? Коли?», розв’язуючи інтелектуальні завдання.

Цьогоріч у «Кубку куратора» взяла участь 21 команда. Гра проходила у 2 раунди по 12 запитань.

Переможцями Кубку стали команди факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, посівши усі три призові місця.

1 місце виборола команда першокурсників кафедри програмного забезпечення з групи 3ПІ-18б у складі куратора групи – старшого викладача кафедри ПЗ Бабюк Наталі Петрівни та студентів: Мазуренка Юрія, Тохи Вадима та Кошелєва Андрія.

2 місце виборола команда першокурсників кафедри захисту інформації з групи 1БС-18б у складі куратора групи – старшого викладача кафедри ЗІ Каплун Валентини Аполенарівни та студентів: Гуцуляка Назарія, Медведєвої Катерини, Окрутного Захара, Лаврика Владислава та П’ятака Руслана.

3 місце посіла команда першокурсників кафедри програмного забезпечення з групи 2ПІ-18б у складі куратора групи – асистента кафедри ПЗ Денисюк Алли Василівни та студентів: Кагальняка Руслана, Найдюк Валерії, Кочергіна Івана та Танасійчука Руслана.

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 179
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.