УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Banner
Banner
Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Артмережа»
Wednesday, 18 October 2017 12:50

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Артмережа». Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 26 перемог (10 – перших місць, 11 – других місць і 5 – третіх місць):

1 місцеАнастасія Ярова (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Підкорюємо Марс»;

1 місцеВладислав Легойда (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Війна в Україні»;

1 місцеВладислав Щербань (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за анімаційну роботу «Українці»;

1 місцеОлена Похольчук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «Відпочинок»;

1 місцеВасиль Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Тест драйв на Марсі»;

1 місцеОлег Короленко (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Ми з природою єдині»;

Три 1 місця Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) за роботи «Move your life», «Тimeless», «Space in our hearts»;

1 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Книга – таємничий світ»;

2 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Час не повернеш ніколи»;

2 місце Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) за роботу «Тear apart»;

2 місцеОлена Похольчук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «Море»;

2 місцеОлександр Гаврилюк (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Чорна кицька»;

2 місцеІван Янковий (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Малюнок ящірки»;

2 місцеДмитро Кошельник (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Girl»;

2 місцеІрина Самчук (кафедра КН, гр.2КН-13б) за роботу «Lion»;

2 місцеВладислав Щербань (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «AngularJS»;

2 місцеЮлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Портрет людини»;

2 місцеОлена Літушко (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Чарівний ранковий ліс»;

2 місцеДмитро Графєєв (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «ВНТУ»;

3 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Очі – люстерко душі»;

3 місцеВладислав Тарануха (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б) за роботу «Про природу»;

3 місцеСтаніслав Ткач (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Altair»;

3 місцеКостянтин Гончаренко (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Eyes»;

3 місцеВолодимир Малиновський (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Порятунок після апокаліпсису».

Робота «Війна в Україні» переможця конкурсу Владислава Легойди

 
Професор кафедри КН – на Фіналі олімпіади зі спортивного програмування у Південній Дакоті (США)
Wednesday, 18 October 2017 12:45

У м. Рапід-Сіті (Південна Дакота, США) відбувся 41-й фінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, де змагалися 132 кращі команди з 13 422 команд 2376 університетів 103 країн, які взяли участь у півфіналах цих грандіозних змагань. На старті цих змагань в усьому світі беруть участь більше 30 000 команд (близько 1 млн. студентів)!

У роботі оргкомітету першості світу взяв участь професор кафедри комп'ютерних наук Володимир Месюра – директор вінницького сайту півфіналу АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, голова української делегації по презентації України як господаря всесвітнього фіналу АСМ-ІСРС – 2022.

21 жовтня цього року близько 50 кращих команд України вже традиційно зберуться у ВНТУ на черговий півфінал першості світу зі спортивного програмування.

Побажаємо командам нашого університету пробитися до фіналу АСМ-ІСРС – 2019!

Професор Володимир Месюра у Національному парку Південної Дакоти (Гора Рашмор з витісненими на камені головами 4-х президентів США)

З керівництвом АСМ-ІСРС (зліва направо: Ліза Донахью – менеджер АСМ-ІСРС; Джеймс Комер – директор півфіналів АСМ-ІСРС; Віталій Бондаренко – тренер команди Київського національного університету ім. Т.Шевченка; Володимир Месюра – професор кафедри КН ВНТУ, директор Вінницького сайту півфіналу АСМ-ІСРС по південно-східній Європі; Біл Поучер – виконавичй директор АСМ-ІСРС, Джуф Донахью – заступник виконавчого директора АСМ-ІСРС, виконавчий директор фіналів АСМ-ІСРС)

 
Аспірантка ФІТКІ – на конференції у Сан-Хосе (Каліфорнія, США)
Wednesday, 18 October 2017 12:42

Аспірантка 2 року навчання кафедри комп'ютерних наук з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Тетяна Польгуль взяла участь у конференції "F8: Facebook Developer Conference", яка відбулася в Сан-Хосе, Каліфорнія (США).

Тема дисертаційної роботи аспірантки пов'язана з технологіями BigData та інтелектуальним аналізом даних, а отже Кремнієва Долина – це саме те місце, де така тематика якраз у тренді, тому Тетяні вдалося обмінятися досвідом та дізнатися про нові тенденції розвитку інформаційних технологій, а також зустрітися з випускниками кафедри комп'ютерних наук, які працюють у Facebook та Google, а також із засновником Facebook – Марком Цукербергом!

Бажаємо Тетяні подальших успіхів та вагомих наукових здобутків!

На конференції "F8: Facebook Developer Conference", Тетяна – друга ліворуч

 
Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг»
Wednesday, 18 October 2017 12:39

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг». Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 14 перемог (13 – перших і 1 – третє місце):

1 місцеСофія Мошенська (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б) за роботу «Віртуальний робот»;

1 місцеЛюбов Мельник (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) за роботу «Історичний етюд»;

1 місцеЮлія Гнідовська (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «The middle of the world»;

1 місцеВладислав Тарануха (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б) за роботу «Природа»;

1 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Книга – непізнаний світ»;

1 місцеВладислав Легойда (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «War in Ukraine»;

1 місцеОлег Короленко (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «We are nature»;

1 місцеЮлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Портрет дорогої мені людини»;

1 місцеДмитро Графєєв (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Хмари»;

1 місцеОлена Літушко (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «У країні казки»;

1 місцеВасиль Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Мрія про тебе»;

1 місцеВолодимир Малиновський (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Порятунок останньої фауни після апокаліпсису»;

1 місцеТарас Стрельчук (кафедра ОТ, гр.1КІ-15мс) за роботу «Зимовий Етюд»;

3 місцеІван Янковий (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за сайт «Ящірки».

Робота «Хмари» переможця конкурсу Дмитра Графєєва

 
Переможці XV Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки
Wednesday, 18 October 2017 12:33

Підведено підсумки XV Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки. Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 25 перемог.

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце

Копитко Наталія Олександрівна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б)

 

 

1 місце

Островська Вероніка Михайлівна (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б)

 

 

3 місце

Гаврилюк Олександр Миколайович (кафедра КН, гр. 1КН-15мс)

 

 

3 місце

Івченко Ксенія Володимирівна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

 

 

3 місце

Кошолап Микола Олександрович (кафедра ОТ, гр.2КІ-13б)

 

 

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місце

Гончарук Андрій Михайлович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

 

 

1 місце

Кокушкін Владислав Максимович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

2 місце

Короленко Олег Олександрович (кафедра КН, гр. 1КН-15мс)

 

 

3 місце

Польова Марія Валеріївна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

 

 

3 місце

Легойда Владислав Вікторович (кафедра КН, гр. 1КН-15мс)

 

 

Краща 2D-векторна графіка

1 місце

Кокушкін Владислав Максимович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

2 місце

Липач Марія Євгеніївна (кафедра КН, гр.2КН-16б)

 

 

3 місце

Лудан Дар’я Віталіївна (кафедра КН, гр.2КН-13б)

 

 

Краща 3D-графіка

2 місце

Білик Владислав Олегович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б)

 

 

3 місце

Гедзь Дмитро Олегович (кафедра ОТ, гр.2КІ-13б)

 

 

Краща GIF-анімація

1 місце

Кравчук Микола Михайлович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б)

 

 

3 місце

Риндін Сергій Анатолійович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б)

 

 

Краща Flash-анімація

3 місце

Шелеменцев Олександр Сергійович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15мс)

 

 

Краще інформаційне наповнення

1 місце

Отришко Володимир Олександрович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15мс)

 

 

Краща програмна реалізація

1 місце

Гронюк Владислав Русланович (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б)

 

 

2 місце

Кренцін Михайло Дмитрович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

2 місце

Ніколайчук Владислав Олександрович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б)

 

 

3 місце

Мінів Роман Петрович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

Краща графічна реалізація

2 місце

Ель Жеддауї Хашем (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б)

 

 

3 місце

Черната Тарас Петрович (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б)

 

 

Вітаємо наших переможців!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 130
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.