УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Почесною грамотою ХІ міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2020» відзначена доцент кафедри програмного забезпечення Коваленко Олена Олексіївна
П'ятниця, 30 жовтня 2020, 10:02

З 4 по 6 серпня 2020 року у Київському палаці спорту відбулася ХІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020». Організатор виставки — компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Нині це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

Учасниками виставки були переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи. Свої можливості демонстрували також підприємства та організації, які спеціалізуються на виготовленні навчальних засобів, виконанні робіт та послуг для закладів освіти.

Усього у виставці взяли участь близько 700 установ, організацій та підприємств.

ВНТУ здобув на виставці Гран-прі «Лідер вищої освіти України» і Золоту медаль. А за високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

 

За вагомий особистий внесок і плідну організаторську діяльність із створення національної освіти європейського рівня Почесною грамотою відзначена доцент кафедри програмного забезпечення Коваленко Олена Олексіївна.

Вітаємо Олену Олексіївну з почесною відзнакою!

 
Студентці кафедри ПЗ призначено стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р.
П'ятниця, 30 жовтня 2020, 09:35

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1024 від 10 серпня 2020 року призначено академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р. студентці ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення» Ліміній Вероніці (гр.1ПІ-18б).

Академічна стипендія імені Героїв Небесної Сотні за положенням призначається студентам закладів вищої освіти України, які навчаються на одній зі спеціальностей: «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління» (за видами збройних сил), «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво» і «Психологія». Стипендію отримують лише 5 студентів України з кожної вказаної спеціальності, тому відбір стипендіатів досить жорсткий.

Кандидатом на призначення стипендії може бути студент, який своєю активною громадською позицією утверджує ідеали та цінності Революції Гідності. Кандидат на призначення стипендії має досягти значних успіхів у навчанні, мати право на отримання академічної стипендії (займати рейтингові позиції в межах 10% перших за рейтингом, згідно з яким у відповідному ЗВО призначається і виплачується академічна стипендія). Від одного ЗВО може бути вибраний лише один кандидат за кожною з визначених спеціальностей.

Вінницький національний технічний університет висунув кандидатом на присудження академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні студентку факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення» Ліміну Вероніку (гр.1ПІ-18б).

 

Велопробіг «З Україною в серці», квітень 2019 року

Велопробіг «З Україною в серці», квітень 2019 року

Вероніка Ліміна є відмінницею навчання. Середній бал успішності за весь термін навчання  – 5.0.  За результатами зимової сесії  2019-20 н.р. отримувала підвищену академічну стипендію, посідала друге місце у рейтинговій таблиці студентів спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», рекомендованих на отримання академічної стипендії. За результатами літньої сесії  2019-20 н.р. посіла перше місце у рейтинговій таблиці студентів спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», рекомендованих на отримання академічної стипендії.

Вероніка є учасницею олімпіад з програмування та ІТ-конкурсів. Активно займається науковою роботою, має наукові публікації.

Вероніка Ліміна є відповідальною та творчою особистістю, має активну життєву позицію. Є активним членом студентського самоврядування ВНТУ та старостою групи 1ПІ-18б. Зокрема, у 2018 – 2019 н.р. брала участь як:

 • волонтерка на півфіналі Світу Міжнародної студентської олімпіади ACM ICPC ;
 • волонтерка на Інтелектуальному турнірі «Баюнале»;
 • учасниця щотижневого університетського турніру «Що?Де?Коли?»;
 • учасниця університетської олімпіади з інформатики;
 • учасниця Міжнародного Чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач;
 • учасниця 1/8 Міжнародної студентської олімпіади ACM ICPC ;
 • учасниця тренінгів від BEST Vinnytsia;
 • відмінниця навчання;

у 2019 – 2020 н.р. брала участь як:

 • волонтерка на заході «Відкриття меморіальної дошки загиблим у АТО/ООС медикам – захисникам України»;
 • волонтерка на півфіналі Світу Міжнародної студентської олімпіади ACM ICPC ;
 • учасниця університетської олімпіади з інформатики;
 • учасниця університетської олімпіади з інформатики;
 • постійна  редакторка стрічки новин кафедри ПЗ;
 • учасниця XVII відкритого чемпіонату Харкова з програмування;
 • натхненниця та учасниця безстрокового протесту «Весна на граніті 2020»;
 • відмінниця навчання.

Вшанування матерів загиблих воїнів України у війні з російським окупантом (на заході «Лицарський хрест бойового братерства» 5 грудня 2019 року у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського

Вшанування матерів загиблих воїнів України у війні з російським окупантом (на заході «Лицарський хрест бойового братерства» 5 грудня 2019 року у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського

Ліміна Вероніка Юріївна має активну громадську позицію, що сприяє становленню демократичної і правової держави, розвитку принципів демократії, справедливості та рівності.

Вероніка активно займається волонтерською діяльністю, спрямованою на підтримку добровольчого руху, ветеранів російсько-української війни, родин загиблих та родин Небесної Сотні.

Ліміна Вероніка Юріївна за патріотизм, громадську позицію, волонтерську роботу та благодійність має нагороди:

 • подяку від Всеукраїнського союзу ветеранів АТО;
 • подяку від громадської організації «Сила Майдану»;
 • грамоту від командира 53 ОМБР полковника О.С. Грузевича;
 • грамоту від Благодійного фонду «Діти Європи» та волонтерського центру імені О. Бурбело Вінницького національного технічного університету;
 • подяку від командира 9 окремого мотопіхотного батальйону полковника С.Л. Котенка;
 • подяку від громадської організації «Рада Майданів Вінниччини».

Збір допомоги та відправка волонтерів ВНТУ на Схід України з волонтерською місією

Збір допомоги та відправка волонтерів ВНТУ на Схід України з волонтерською місією

З мотиваційного листа Вероніки Ліміної:

«Мене звати Ліміна Вероніка Юріївна, я студентка другого курсу Вінницького національного технічного університету. Навчаюся за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» на денній бюджетній формі навчання. З вересня 2018 року я волонтерка Волонтерського центру ВНТУ імені Олександри Бурбело. Я допомагаю організовувати волонтерські поїздки у зону проведення бойових дій АТО/ООС, збирати волонтерську допомогу для поїздок. Своєю діяльністю я підтримую ідеали Революції Гідності та сприяю тому, щоб Україна була вільна від ворога – як зовнішнього, так і внутрішнього. Моя мотивація – вільна, незалежна, демократична Україна, без поліцейського свавілля. Я за мир, але не «на правах Росії». Боротьба за волю українського народу незавершена, вона триває і буде продовжуватись аж до отримання перемоги.

Я прагну самовіддано працювати на розбудову незалежної України, на захист демократичних принципів, прав та свобод.

Україна – в моєму серці. Україна – понад усе! Слава Україні!»

 
Привітання Софії Дембіцької
П'ятниця, 30 жовтня 2020, 09:07

Щиро вітаємо з присудженням

наукового ступеня доктора

педагогічних наук доцента

кафедри безпеки

життєдіяльності та педагогіки безпеки

Софію Дембіцьку!


 
Графік проведення презентацій сертифікаційних програм
Понеділок, 05 жовтня 2020, 07:23

 
Вітання Лужецькому
Четвер, 20 серпня 2020, 20:04

 
Студенти ФІТКІ – переможці фіналу Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2020»
Субота, 18 липня 2020, 20:12

У Києві відбулася Міжнародна олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe-2020». Десятий, ювілейний, сезон «IT-Universe-2020» стартував 15 січня 2020 року. Протягом шести місяців учасники (понад 50 закладів вищої освіти і понад 400 студентів) змагалися за право зустрітися у фіналі.

Фіналістами Міжнародної олімпіади стали переможці І етапу олімпіади «IT-Universe-2020» – студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

 • у конкурсі «Управління ІТ-проектами»:

Іщук Владислав (гр.1КН-16б), Кучевський Юрій (гр.1КН-16б), Очеретний Анатолій (гр.2КН-16б), Милосердов Дмитро (гр.1КН-16б), Безсмертна Інна (гр.1КН-16б), Ярощук Мирослав (гр.2КН-16б) та Черначук Наталія (гр. 1ПІ-19м) – керівник професор кафедри комп’ютерних наук Месюра В.І.;

 • у конкурсі «Розробка мобільних застосунків»:

Ярмола Віталій (гр.2ПІ-18б), Найдюк Валерія (гр.2ПІ-18б), Токарчук Дмитро (гр.2ПІ-18б),  керівники: доцент кафедри програмного забезпечення Войтко В.В. та старший викладач кафедри програмного забезпечення Бурбело С.М. з проектом «Мобільний додаток для любителів домашніх улюбленців «FourPaws»;

Кулик Андрій (гр.1ПІ-19мс), Муковоз Віктор (гр.1ПІ-19мс), Ревізов Олександр (гр.1ПІ-19мс),  керівники: доцент кафедри програмного забезпечення Войтко В.В. та старший викладач кафедри програмного забезпечення Бурбело С.М. з проектом «Сервіс вантажоперевезень «CarGo»;

Кренцін Михайло (гр.1ПІ-19м), Колос Ірина (гр.1ПІ-19м), Ніколайчук Владислав (гр.2ПІ-19м), Васильков Сергій (гр.1КІ-16б), керівник – доцент кафедри захисту інформації Куперштейн Л.М. з проектом «Програмний засіб для децентралізованого формування наборів відкритих даних»;

 • у конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проект)»:

Кренцін Михайло (гр.1ПІ-19м), Колос Ірина (гр.1ПІ-19м), Ніколайчук Владислав (гр.2ПІ-19м), Васильков Сергій (гр.1КІ-16б), керівник – доцент кафедри захисту інформації Куперштейн Л.М. з проектом «Інтелектуальна геоінформаційна технологія формування та використання наборів відкритих даних»;

 • у конкурсі «Адміністрування Linux»:

Буняк Віталій (гр.2БС-17б), Лавров Вадим (гр.2БС-17б), Ісаков Андрій (гр.1ПІ-18б), Коркошко Віктор (гр.1БС-17б) та Черначук Наталія (гр. 1ПІ-19м) – керівники: аспірант кафедри комп’ютерних наук Малініч Ілля та аспірант кафедри програмного забезпечення  Чернишов Костянтин.

На фінал Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2020» було запрошено студентів із 30 закладів вищої освіти.

Переможцями фіналу стали:

 • у конкурсі «Управління ІТ-проектами»:

Іщук Владислав (гр.1КН-16б) посів 2 місце, керівник – професор кафедри комп’ютерних наук Месюра В.І.;

 

 • у конкурсі «Розробка мобільних застосунків»:

Кренцін Михайло (гр.1ПІ-19м), Колос Ірина (гр.1ПІ-19м), Ніколайчук Владислав (гр.2ПІ-19м), Васильков Сергій (гр.1КІ-16б), керівник – доцент кафедри захисту інформації Куперштейн Л.М. з проектом «Програмний засіб для децентралізованого формування наборів відкритих даних» – 2 місце;

 • у конкурсі «Адміністрування Linux»:

Коркошко Віктор (гр.1БС-17б) – 1 місце (керівник - доцент кафедри захисту інформації Куперштейн Л.М.);

Черначук Наталія (гр. 1ПІ-19м) – 2 місце (керівники: аспірант кафедри комп’ютерних наук Малініч Ілля та аспірант кафедри програмного забезпечення  Чернишов Костянтин);

Ісаков Андрій (гр.1ПІ-18б) – 3 місце (керівники: аспірант кафедри комп’ютерних наук Малініч Ілля та аспірант кафедри програмного забезпечення  Чернишов Костянтин).

Оргкомітет олімпіади вдячний ВНТУ за активну участь студентів у «ІТ-Universe-2020», а також викладачам університету за суттєвий вклад у підготовку студентів, зокрема, завідувачу кафедри програмного забезпечення професору Романюку О.Н. та доценту кафедри програмного забезпечення Коваленко О.О., яка є членом Всеукраїнської громадської організації "Співтовариство ІТ-директорів України", організації, що є головним організатором заходу.

За загальною кількістю набраних балів ВНТУ посів 1 місце у фіналі Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2020». Це гучна перемога студентів і викладачів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ!

Вітаємо наших переможців!

 
ВНТУ ЗДИВУВАВ ЄВРОПУ СВОЇМИ ПЕРЕМОГАМИ
Субота, 18 липня 2020, 20:09

У місті Хасково в Болгарії відбувся Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «Творчість без  меж 2020».

Місто Хасково, якому понад 7000 років,  відоме в світі цілющими бальнеологічними джерелами; дорогою,  що з'єднує Хасково з Азією та Близьким Сходом, статуєю Діви Марії з дитиною (33 м), що увійшла до Книги рекордів Гіннеса як найвища.  Знаходячись недалеко від кордонів з Туреччиною і Грецією, Хасково стало центром міжнародних торговельних і культурних обмінів. Саме в цьому місті проводяться чисельні культурні фестивалі та виставки. В кінці вересня минулого року у Хасково проводився всесвітньо відомий джаз фестиваль.

Міжнародний конкурс «Творчість без  меж 2020»  проводився в Хасково під патронатом Європейського комісару з цифрової економіки та суспільства, депутата Європейського парламенту Марії Габрієл, яка входить до складу журі і особисто нагороджує переможців. Саме тому рівень оцінювання робіт був дуже високий.

Єврокомісар Марія Габрієл під час відвідування виставки робіт

Особливістю конкурсу «Творчість без  меж 2020» було  подання робіт у твердій копії, що створило серйозну проблему по доставці робіт у Болгарію в період коронавірусу. Оскільки роботи готувалися в електронному вигляді,  то важливо було достовірно передати кольори при друці на папері, оскільки при цьому використовуються різні системи змішування кольорів.

Участь у міжнародному конкурсі «Творчість без  меж 2020» взяла студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії при кафедрі програмного забезпечення нашого вишу. ВНТУ ретельно готувався до конкурсу, про що свідчить кілька ітерацій відбору робіт. Важливо було достойно представити Україну в різних номінаціях і вікових групах. Наймолодшому учаснику студії комп’ютерної графіки було 7 років, а найстаршому – 22.

ВНТУ виборов на конкурсі відразу 20 медалей, що майже вдвічі більше, ніж у минулому році. Вихованці студії отримали 10 золотих медалей, 7 срібних, 3 бронзових.

Серед школярів (вихованців студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки) переможцями міжнародного конкурсу стали:

у категорії комп’ютерного рисунка:

Романюк Михайлозолота медаль,

Бабій Дарязолота медаль,

Власов Ярославзолота медаль,

Красинський Іллясрібна медаль,

Азарова Веронікасрібна медаль;

у категорії колажа:

Кучинська Уляназолота медаль.

Серед студентів (вихованців студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки) переможцями міжнародного конкурсу стали студенти ФІТКІ:

у категорії комп’ютерного рисунка:

Вікарчук Анастасія (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б) – золота медаль,

Станіславенко Євгеній (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б) – золота медаль,

Кокушкін Владислав (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) – золота медаль,

Цвєткова Юлія (кафедра КН, гр.2КН-18б) – срібна медаль,

Величко Михайло (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) – срібна медаль,

Величко Михайло (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) – бронзова медаль;

у категорії колажа:

Шмалюх Владислав (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б) – золота медаль,

Шахно Вадим (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-19м) – золота медаль,

Штокал Алла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м) – золота медаль,

Черниш Анастасія (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) – срібна медаль,

Марущак Артем (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б) – срібна медаль,

Сорока Сергій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) – срібна медаль,

Липач Марія (кафедра КН, гр.2КН-16б) – бронзова медаль,

Попов Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) – бронзова медаль.

Серед переможців 6 школярів і 4 першокурсники, що дає впевненість у майбутніх перемогах. Студент четвертого курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Величко Михайло здобув відразу дві медалі за різні роботи.

Готували конкурсантів керівники студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, викладачі кафедри програмного забезпечення проф. Романюк О.Н. і доцент Войтко В.В.

Вітаємо переможців  Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без  меж 2020» та їхніх керівників з гучною перемогою!

 
Перемоги на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки в Німеччині
Субота, 18 липня 2020, 20:04

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «City Star» (The Official International Competitions in Europe), що проходив у Берліні, столиці Німеччини.

Студентка 3 курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Софія Добровольська (гр.2ПІ-17б) посіла 1 місце за роботу, виконану в  2D графіці!
Студентка 1 курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Анастасія Вікарчук (гр.3ПІ-19б) посіла 2 місце за роботу, виконану в  2D графіці!

Керівником переможців є завідувач кафедри програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович.

Вітаємо Софію та Анастасію, також їхнього керівника з гучною перемогою!

 
Перемоги «Золотих студентів» на Всеукраїнських інтелектуальних іграх
Субота, 18 липня 2020, 19:55

Команда інтелектуалів ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення «Золоті студенти» бере активну участь у Всеукраїнському турнірі з «Що? Де? Коли?» за рейтингом платформи The Game. Серед останніх перемог команди варто відзначити:

2 травня 2020 року команда «Золоті студенти» здобула 1 місце на турнірі з «Що? Де? Коли?» за рейтингом платформи The Game. Всього в іграх взяли участь 170 команд з різних куточків України. Турнір проводився в онлайн-режимі: учасники команди слухали аудіо-трансляцію запитань і записували відповіді у спеціальній формі.

Команда «Золотих студентів» виступала у складі першокурсників кафедри програмного забезпечення: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б), Шмалюха Владислава (гр.3ПІ-19б) та Марущака Артема (гр.3ПІ-19б).

Позняк Вероніка Шмалюх Владислав Марущак Артем

5 травня 2020 року команда «Золоті студенти» посіла 3 місце серед 139 команд, наша команда грала у складі: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б) – капітана команди, Дем’яник Ірини (гр.1ПІ-19б), Афанасьєва Дмитра (гр.1ПІ-19б), Марущака Артема (гр.3ПІ-19б) та Шмалюха Владислава (гр.3ПІ-19б).

7 травня 2020 року команда «Золоті студенти» посіла 3 місце серед 80 команд, наша команда грала у складі: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б) – капітана команди, Дем’яник Ірини (гр.1ПІ-19б), Афанасьєва Дмитра (гр.1ПІ-19б), Бажан Вікторії (гр.2ПІ-19б),  Марущака Артема (гр.3ПІ-19б) та Шмалюха Владислава (гр.3ПІ-19б).

3 червня 2020 року команда «Золоті студенти» виборола  3 місце серед 91 команди, наша команда грала у складі: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б) – капітана команди, Дем’яник Ірини (гр.1ПІ-19б), Січінави Лілі (гр.1ПІ-19б), Мельника Богдана (гр.1ПІ-19б) та Бажан Вікторії (гр.2ПІ-19б).

14 червня 2020 року команда «Золоті студенти» виборола  2 місце серед 181 команди, наша команда грала у складі: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б) – капітана команди, Бажан Вікторії (гр.2ПІ-19б) та Зінченка Віктора (гр.1ПІ-19б).

Пишаємося нашими першокурсниками!

 
Студенти кафедри ПЗ – переможці Всеукраїнської інтелектуальної гри від Освітнього Центру Верховної Ради України
Субота, 18 липня 2020, 19:52

26 червня 2020 року до Дня Конституції України Освітній Центр Верховної Ради України разом з The GAME.ua  та за підтримки Верховної Ради України та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні провів захоплюючу онлайн-гру у форматі «Що? Де? Коли?» для школярів 9-11 класів та студентів 1 курсу на знання Основного закону України.

Гра проходила на платформі open quiz з інтегрованою аудіотрансляцією, за допомогою якої капітани та члени команд отримували всі необхідні інструкції та інформацію для участі у інтелектуальному змаганні.

Всього командам було запропоновано до розгляду 20 запитань з парламентсько-конституційної тематики. Гравці продемонстрували загальну ерудицію, вміння логічно мислити і працювати в команді онлайн. У грі взяли участь 9 команд студентів та учнів шкіл з 7 областей України.

Команда інтелектуалів-першокурсників ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення ВНТУ «Золоті студенти» здобула 1 місце на Всеукраїнському інтелектуальному турнірі, поділивши 1 місце з київською командою «Депутатики»! Це гучна перемога наших інтелектуалів!

Приємним бонусом стало те, що всі команди отримають пам’ятні подарунки за перемогу та участь у онлайн-грі, які вони зовсім скоро отримають поштою.

Команда «Золотих студентів» виступала у складі першокурсників кафедри програмного забезпечення: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б) – капітана команди, Дем’яник Ірини (гр.1ПІ-19б), Афанасьєва Дмитра (гр.1ПІ-19б), Бажан Вікторії (гр.2ПІ-19б),  Борсуковського Євгенія (гр.1ПІ-19б) та Шмалюха Владислава (гр.3ПІ-19б).

Позняк Вероніка та Дем’яник Ірина на грі у Zoom

Щиро вітаємо наших першокурсників з гучною перемогою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 108
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.