УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Баннер
Баннер
Студентка ФІТКІ – призер Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Артмережа»
05.12.2017 10:53

21 листопада 2017 року підбито підсумки Міжнародного творчого конкурсу «Артмережа». Студентка ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії Липач Марія (гр.2КН-16б) посіла 2 місце в номінації «Комп’ютерна графіка».

Марія захоплюється комп’ютерним дизайном, відвідує курси з 2D-графіки у студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ.

Вітаємо Марію з черговою перемогою на Міжнародному конкурсі!

 
Студенти ФІТКІ – переможці І туру Всеукраїнського студентського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»
05.12.2017 10:38

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся І тур Всеукраїнського студентського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

Переможцями інтелектуального турніру стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

І місце посіла команда «Т.Т.Т.», у складі якої – магістранти кафедри програмного забезпечення Іван Янковий (гр.1ПІ-17м) та Олег Прус (гр.2ПІ-16м).

Олег Прус

Іван Янковий

ІІ місце посіла команда «ГрюнХерц», у складі студентів ФІТКІ Андрія Андреєва (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), Олексія Кавки (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б), Олександра Стрижалова (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Олесі Херсоненко (кафедра КН, гр.1КН-15б).

Олексій Кавка

Андрій Андреєв

Олександр Стрижалов

Олеся Херсоненко

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою і бажаємо успіху в наступних турнірах!

 
Студенти ФІТКІ – абсолютні переможці Фестивалю Гумору у ВНТУ
05.12.2017 10:33

Феєричне і яскраве дійство — Фестиваль Гумору відбувся у Вінницькому національному технічному університеті. Приурочили його до Дня студента, а проходив він за форматом Ліги сміху.

Ключова вимога — лише авторські жарти! Впроваджуємо академічно доброчесність навіть у таких виявах.

У фестивалі брали участь 9 команд. З них три команди склали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

Переможцем серед першокурсників (а їх було три команди) стала команда з ФІТКІ «Keep It Tok» у складі: Швачича Костянтина (гр.1ПІ-17б) – капітана команди, Шевчук Олени (гр.1КН-17б), Буксир Яни (гр.1КН-17б), Шептякова Ігоря (гр.1КН-17б), Шевчук Владислави (гр.2КН-17б), Закандаева Валентина (гр.1КН-17б).

Переможці Фестивалю Гумору серед першокурсників – команда з ФІТКІ «Keep It Tok»

Чудово виступила і друга команда першокурсників з ФІТКІ «911», яку відмітили журі як перспективну молоду команду, її склад: Говорун Володимир (гр.2БС-17б) – капітан команди, Мошенська Софія (гр.2ПІ-17б), Ковальов Денис (гр.2БС-17б), Буняк Віталій (гр.2БС-17б), Діденко Юрій (гр.1КН-17б), Маценко Сергiй (гр.2БС-17б).

Команда першокурсників з ФІТКІ «911»

А Кубок переможця на Фестивалі Гумору отримала збірна команда факультету ІТКІ — команда «I-E-A-I-A-I-O». Склад команди: Каневський Микола (гр.2КІ-17м) – капітан команди, Морозов Олександр (гр.2КН-14б), Колесников Юрій (гр.2КН-16б), Клименко Денис (гр.3КН-16б), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Душко Аліна (гр.2БС-16б), Климчук Анастасія (гр.1КН-17б), Грінчук Марія (гр.2БС-17б), Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б), Руденко Максим (гр.3КН-16б).

 

Переможці Фестивалю Гумору ВНТУ – збірна команда з ФІТКІ «I-E-A-I-A-I-O»

Пишаємося нашими кмітливими і креативними студентами!

 
Студенти ФІТКІ – призери обласних змагань з греко-римської боротьби
05.12.2017 10:28

У спортзалі «Колос» 15 листопада 2017 року відбувся командний Чемпіонат Вінницької області серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а. з греко-римської боротьби.

Збірна команда ВНТУ посіла 2 місце. У складі команди боролися студенти ФІТКІ:

59 кг – Сирдій Дмитро (ФІТКІ, гр.1КІ-17мс) – 5 місце (особисте)

71 кг – Фтемов Олександр (ФІТКІ, гр.1КІ-16мс) – 2 місце (особисте)

80 кг – Кучмей Денис (ФІТКІ, гр.1КІ-15б) – 1 місце (особисте)

98 кг – Щасливий Олександр (ФІТКІ, гр.2БС-16б) – 1 місце (особисте)

Тренер команди – доцент кафедри фізвиховання Костюк Сергій Андрійович. Допомагав в організації і проведенні змагань студент ФІТКІ з гр.2КН-14б Давидов Сергій.


Вітаємо наших студентів з черговою перемогою!

 
СТУДЕНТИ ФІТКІ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
24.11.2017 07:43

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Щороку 9 листопада стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, що традиційно проводиться в День української писемності та мови.

У конкурсі беруть участь як українці, так і особи інших національностей, які знають українську мову і послуговуються нею.

Конкурс було засновано в травні 2001 року Петром Яциком – канадським підприємцем українського походження, меценатом і філантропом, відомим своїм вагомим вкладом у фінансування українознавства на Заході та в Україні.

У Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика беруть участь мільйони дітей та студентів. За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 мільйонів людей з-понад 20 країн світу. Для них це можливість перевірити свої знання та випробувати вміння володіти словом. Цікаві, змістовні завдання спрямовані передовсім на практичне застосування теоретичних знань. Особливо привабливі для учасників завдання творчого характеру, які порушують актуальні проблеми сучасності, вимагаючи від конкурсантів високого рівня ерудиції.

У Вінницькому національному технічному університеті також відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2017-2018 н.р., який мав на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Організатором цього конкурсу у ВНТУ стала кафедра мовознавства на чолі з докт. філол. наук, проф. Азаровою Л.Є.

У роботі ІІ етапу конкурсу взяли участь 66 студентів. Високий показник участі в цьому мовному “марафоні” засвідчили студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, що зумовлено було  прагненням учасників переконатися у своїх знаннях.

Учасникам конкурсу було запропоновано різноманітні мовні завдання творчого та граматичного характеру, пов’язані з мовною культурою в Україні, аспектами професійної комунікації в сучасній освіті, проблемними питаннями української лексикології. Роботи, виконані конкурсантами, засвідчили належний рівень лінгвістичних знань.

Переможцями ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

1 місцеОлег Білозор (гр.2ПІ-17б, викладач – докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.).

2 місце Олег Шинкаренко (гр.1КН-17б, викладач – докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.).

3 місцеЛюбов Долбіна (гр.1ПІ-17б, викладач – докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.).

На базі закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради” відбудеться ІІІ (обласний) етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Отож, щиро бажаємо переможцям ІІ етапу конкурсу успіхів у наступному етапі змагання та відстояти честь Вінницького національного технічного університету на гідному рівні.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 136
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.