Баннер
Баннер
Студент ФІТКІ – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
31.03.2017 00:00

23-24 березня 2017 року у Сумському державному університеті пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016-17 н.р.


На секції «Інтелектуальні інформаційні технології», яка включає питання оброблення та розпізнавання зображень, інформаційних технологій, інформаційних нейромережних технологій, обчислювального інтелекту, свою роботу на тему «Нейронна експертна система підтримки прийняття рішень для діагностування інсультів» захищав студент другого курсу факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення ВНТУ Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б). Керівником наукової роботи є доцент кафедри захисту інформації Куперштейн Леонід Михайлович.

Михайло Кренцін за свою наукову розробку отримав диплом І ступеня.

Вітаємо Мішу з перемогою!

 
СТУДЕНТИ ФІТКІ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
30.03.2017 00:00

Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є 1/8 фіналу InternationalCollegiate Programming Contest, відбувся 25 березня 2017 року у 35 базових університетах України.

АСМ-ІСРС вимагає від студентів і високопрофесійних навичок у царині математики, алгоритмізації та програмування, і володіння мистецтвом складання у стислі терміни та у стресових умовах змагань різноманітних складних алгоритмів, і вміння злагоджено та узгоджено працювати у команді. Адже кожній команді з трьох студентів надається лише один комп’ютер, що вимагає від студентів надзвичайно узгодженої командної роботи.

На базі ВНТУ у змаганнях взяли участь 67 команд: з ВНТУ – 52 команди, Донецького НУ ім. Василя Стуса (ДонНУ) – 7 команд, Вінницького коледжу національного університету харчових технологій (ВК НУХТ) – 3 команди, Вінницького технічного коледжу (ВТК) – 2 команди та поза конкурсом з фізико-математичної гімназії № 17 (ФМГ №17) – 3 команди. За кількістю команд майданчик Вінницького політеху зайняв 1-е місце по Україні, а сам цей виш, виставивши на змагання 52 команди, також став першим за цим показником в Україні.

Учасникам змагання було запропоновано 14 задач різного рівня складності, що дало можливість позмагатися у своїй ваговій категорії класичним, технічним, педагогічним, природничим та економічним університетам, студентам коледжів та школярам.

Призерами олімпіади по Вінницькій області (по групі технічних університетів) стали студенти ФІТКІ.

Перше місце виборола команда ФІТКІ з ВНТУ VNTU_Destructor у складі Богдана Стахова (гр.1ПІ-16м), Петра Гаврилюка (гр.1ПІ-16м), Олега Яворовича (гр.1ПІ-16м), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

VNTU_Destructor: Сергій Павлов (проректор ВНТУ з наукової роботи, Голова оргкомітету) Петро Гаврилюк, Олег Яворович, Вікторія Войтко (тренер), Сергій Ковтуненко (Senior java developer компанії Exadel),Ігор Арсенюк (координатор олімпіади по Вінницькій області), Володимир Месюра (координатор олімпіади по Україні)

Два других місця у команд ФІТКІ з ВНТУ:

  • VNTU_TreeS у складі студентів Євгена Щербіни (гр.1КН-13б), Юрія Шмерчука (гр.1ПІ-13б), Олександра Спажева (гр.2КН-15б), тренер – доцент кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра;
  • VNTU_[figTree] у складі Олексія Кавки (гр.1ПІ-14б), Андрія Андрєєва (гр.2ПІ-14б), Михайла Нікольського (гр.1ПІ-16м), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко).

VNTU_TreeS: Євген Щербіна, Олександр Спажев,  Юрій Шмерчук, Володимир Месюра (тренер) та       VNTU_[figTree]: Олексій Кавка, Андрій Андрєєв, Вікторія Войтко (тренер)

Три третіх місця у команд:

  • VNTU_RED (ФІТКІ з ВНТУ ) у складі Сергія Мазурка (гр.1ПІ-16м), Сергія Чарікова (гр.1ПІ-13б), Михайла Ковбасюка (гр.1ПІ-16м), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко;
  • ДонНУ – DonNU_Fearless у складі Ярослава Ісаєнкова, Максима Бацінко та Михайла Кацана, тренер – Антон Парамонов;
  • VNTU_LanguageTriangle (ФІТКІ з ВНТУ ) у складі Костянтина Костюка (гр.1ПІ-16б), Леоніда Кузнєцова (гр.1ПІ-16б), Романа Іванова (гр.1ПІ-16мб), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

VNTU_RED: Сергій Чаріков, Сергій Мазурок, Вікторія Войтко (тренер), Михайло Ковбасюк   та

VNTU_LanguageTriangle: Костянтин Костюк, Леонід Кузнєцов, Вікторія Войтко (тренер)

Вітаємо студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з гучною перемогою!

 
Переможці університетської олімпіади з системного програмування
30.03.2017 00:00

У Вінницькому національному технічному університеті відбулася олімпіада з системного програмування. Олімпіаду провела кафедра обчислювальної техніки. Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії показали найкращі результати.

image001

Вітаємо переможців олімпіади:

1 місце - Куш Ярослав(гр.1КІ-14б);

2 місце - Душко Ірина(гр.1КІ-15б);

3 місце - Ващук Максим(гр.1КІ-15б).

 
Ярмарок вакансій студента ФІТКІ в Берлінському технічному університеті
21.03.2017 00:00

Студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчисювальної техніки (гр. 2КІ-13б) Віталій Баліцький, відвідав столичний ярмарок вакансій в Німеччині як співорганізатор у рамках співпраці студентських організацій BEST та Bonding.

Розповідає Віталій:

Мені випала щаслива нагода взяти участь та допомогти в проведенні  одного з найбільших ярмарків вакансій Берліну. Приймаюча організація Bonding дуже схожа за своєю структурою та напрямками діяльності на BEST (Board of European Students of Technology), і є незалежною, неполітичною та некомерційною студентською організацією технічних вузів Німеччини, що має на меті навчати студентів інженерних наук та сприяти їх подальшому працевлаштуванню. Ця мета в основному втілюється в ярмарках вакансій, які студенти проводять щороку в кожному місті, де існує осередок організації. Крім того, вони організовують відвідування компаній, презентацію компаній, круглі столи з компаніями та безліч тренінгів, спрямованих на розвиток професійних навичок, та багато іншого. Всі ці заходи є безкоштовними для студентів-учасників. Основним джерелом фінансування є велика кількість компаній, які зацікавлені в отриманні кваліфікованих працівників та всебічно розвинутої молоді.

image001

В ярмарку вакансій в Берлінському технічному університеті взяли участь 83  компанії. Захід організовували 38 членів організації Bonding, які з’їхалися з усіх 12 локальних осередків Німеччини, та 5 співорганізаторів з BEST для додаткової допомоги та обміну досвідом. Для такої великої кількості партнерів захід проходив протягом двох днів: щодня було представлено по сорок компаній. Стенди компаній розмістили на чотирьох поверхах центрального залу будівлі найбільшого корпусу Берлінського технічного університету. По всій  території університету були розвішані вказівники, плакати та банери. Ближче до місця подій стояли інфостійки, де люди в синіх футболках запрошували до ярмарку абсолютно всіх перехожих: будь то студент чи будь-хто зацікавлений в тому, що відбувається. Люди в синіх футболках - то були організатори.  Саме так ми виділялися з величезного натовпу студентів та представників компаній, аби підтримувати зв’язок у двосторонньому порядку та не втрачати з поля зору один одного, так як нові завдання та питання виникали щохвилини. Навіть другого дня я все ще не досить впевнено відчував себе на чужій, просто величезній, території, і лише такий дрес-код рятував мене від вічних блукань сходами та коридорами.

image003

Під час події відбувалося дуже багато розіграшів призів, найактивніші отримували подарунки від компаній та організаторів. Поряд із зонами для спілкування та залами для презентацій компаній були і зони відпочинку, де кожен міг насолодитися безкоштовним напоєм та випічкою, які робились на місці, пограти з друзями в настільний футбол чи просто перепочити пару хвилин та з новими силами продовжити свій тур.

image005

Сильно вразила злагодженість та серйозність підходу колег до проведення цієї мега-події. Студенти показали рівень справжніх професіоналів з багаторічним досвідом в організації заходу.

Задля досягнення кращої комунікації використовувалися рації. Це був єдиний, сповнений багатофункціональними компонентами, механізм, який працював безперебійно. Саме так я на власному досвіді зміг відчути німецьку якість та надійність.

image007

Надихнувшись роботою та спілкуванням із людьми такого рівня, сподіваюся використати отриманий досвід та допомогти покращити Ярмарок Кар’єри, який щорічно організовує BEST у ВНТУ.
Цього року такий проходитиме 4 квітня. Тому не втрачайте нагоди та приходьте на наш ярмарок, де компанії самі чекатимуть на вас.

Студент 4-го курсу ФІТКІ

з кафедри обчислювальної техніки

Віталій Баліцький (гр.2КІ-13б)

 
Студентка з кафедри обчислювальної техніки – чемпіонка області з баскетболу
20.03.2017 00:00

13 березня 2017 року відбулась фінальна гра української студентської баскетбольної Ліги Вінниччини.

Впродовж півроку — із жовтня 2016 року і аж до березня 2017 року проходили змагання обласної студентської баскетбольної Ліги — студентського Чемпіонату області серед чоловічих та жіночих команд за програмою Універсіади Вінниччини.

Наша жіноча студентська команда на першому етапі впевнено переграла 5 команд навчальних закладів Вінниці та вийшла в супер фінал змагань.

У фінальній грі, яка відбулася 13 березня у спортивній залі Вінницького педуніверситету, наші дівчата зустрілись із господарями — збірною ВДПУ.

Баскетболістки ВНТУ впевнено переграли педагогів з рахунком 69:46 і команда нашого університету стала Чемпіоном СБЛ Вінниччини.

До складу зіркової жіночої баскетбольної збірної ВНТУ входить студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Ганна Ніколюк(гр. 2 КІ-13б).

image001

Ганна Ніколюк – у першому ряду крайня праворуч

Попереду у збірної студентської команди ВНТУ зональні змагання Універсіади України, котрі відбудуться у квітні 2017 року у місті Рівне.

Побажаємо Ані успіхів і нових перемог!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 116
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.