УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Баннер
Баннер
Грант в обласному конкурсі освітніх інноваційних проектів
13.10.2017 08:00

Конкурс освітніх інноваційних проектів зорганізовують і фінансово забезпечують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області.

Перше місце і сертифікат на отримання гранту у сумі 45 тисяч гривень виграла розробка «Інформаційна технологія підготовки фахівців з комп’ютерних систем та мереж для ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації». Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров, декан факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

У Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського декан ФІТКІ Олексій Азаров отримує вітання як переможець обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів

 

Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров і кандидат технічних наук, доцент Тетяна Трояновська

Це уже вчетверте розробка, керівником якої є професор Азаров, виграє сертифікат обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів. Раніш успіху було досягнуто у 2006-му, 2013-му і 2015-му роках.

У ВНТУ на факультеті ІТКІ, спеціальність комп’ютерні системи та мережі, протягом 10 років працює мережева академія Cisco, а група викладачів факультету є сертифікованими інструкторами — кандидати технічних наук, доценти Сергій Захарченко, Олександр Кадук та Тетяна Трояновська.

Отож, нині пропонується альтернативний варіант підготовки фахівців з мережевих технологій, який передбачає, з одного боку, застосування досвіду підготовки фахівців на обладнанні Cisco та використання для проведення лабораторних робіт обладнання більш дешевих виробників, зокрема DLink, Mikrotic тощо. У цьому випадку вартість лабораторного набору буде значно менша, на рівні 40-50 тис. грн. Крім того, студенти отримають досвід налаштування обладнання різних виробників, що зробить їх конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

 
Студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення – стипендіат Вінницької міської ради
13.10.2017 07:56

Виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення «Про виплату щомісячної стипендії міської ради кращим студентам та учням закладів освіти міста»..

Протягом 5 місяців стипендії отримуватимуть 360 осіб. Студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації отримуватимуть стипендію у розмірі 198,76 грн.

Стипендіатом Вінницької міської ради став студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Кокушкін (гр.2ПІ-16б) – багаторазовий переможець Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки.

Вінницька міська рада також нагородила Владислава Кокушкіна грошовою винагородою серед талановитої молоді Вінниччини. Нагородження проходило у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Вітаємо Владислава з нагородою!

 
МІЖНАРОДНИЙ ТРІУМФ СТУДЕНТІВ ФІТКІ
11.10.2017 13:10

Завдяки перемогам студентів Вінницького національного технічного університету на міжнародних конкурсах Вінницю стали називати столицею комп’ютерної графіки.

І це не дарма, тому що три останні роки студенти здобули понад 800 міжнародних перемог.

Олег Досужій (гр.2КН-17м) здобув перше місце на 26-му міжнародному конкурсі Computer Space (Болгарія). На пишних урочистостях у Софії Computer Space статуетку переможцям вручав президент Болгарії Росен Плевнелієв. А на білбордах цієї країни рекламувались переможні роботи юних учасників конкурсу.

Торік восени на міжнародному конкурсі «Middle East» у Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) студенти ВНТУ гідно представляли Україну і увійшли в десятку кращих команд.

У місті Хасково в Болгарії на конкурсі з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів» вихованці студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримали аж 14 медалей.

Робота призера конкурсу магістранта Андрія Гончарука (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

Науковими керівниками переможців є перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Урожайним видався 2017 рік. У червні другокурсник Владислав Кукушкін (ФІТКІ) в Амстердамі (Нідерланди) здобув ІІ місце на міжнародному конкурсі. Потому отримав ІІ місце на інтернаціональному конкурсі в Барселоні.

Першокурсниця Софія Мошенська (староста групи 2ПІ-17б) виборола гран-прі у Парижі. Дівчину запросили на урочистості з нагоди нагородження переможців до столиці Франції. Наталія Копитко (магістрантка гр.1ПІ-17м) на цих же змаганнях здобула І місце.

Першокурсник Микола Ничипорук (староста групи 2КІ-17б) отримав ІІ місце в Братіславі (Словенія), а нинішнього вересня і гран-прі міжнародних змагань у Лісабоні (Португалія) та ІІ місце у Парижі.

До речі, і Софія, і Микола ще школярами навчались у студії комп’ютерної графіки ВНТУ.

15 перемог на міжнародних змаганнях за кілька тижнів цього навчального року, який лише почався, підтверджують високий інтелектуальний рівень і потенціал студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ в галузі інформаційних технологій.

 
ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ФІТКІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ ВНТУ АБО ЯК СТУДЕНТИ ФІТКІ ПОВІТРЯНІ ЗАМКИ БУДУВАЛИ
11.10.2017 12:59

Чудернацькості, казковості хто додасть в наше повсякдення, як не самі. Тож, невичерпно креативний кандидат філософських наук, доцент Анатолій Теклюк, котрий водночас є й директором Головного центру виховної роботи ВНТУ, зініціював конкурс «Повітряний замок».

До участі запрошували усіх — без вікових, посадових чи будь-яких інших обмежень. Найактивніше відгукнулась університетська юнь.

Тож, отримавши по 5 листів пінопласту і набір зубочисток для їх скріплення, із натхненням студенти взялися до справи.

А будувати повітряні замки командам слід було не будь-де, а в обмеженому просторі університетського фонтану, що на той час сумував без води.

З собою в креативний простір сухого університетського водограю могли взяти лише ідею та фарби.

І за годину (а саме такий проміжок часу організатори дали для творчості) постали архітектурні дива.

Журі оцінювало не лише зодчі труди, а й… літературний хист. Кожна із семи команд-учасниць мала ще презентувати свій витвір неординарною — чи то казковою, чи то романтичною історією (дозволялось поєднання).

Отож, найкраще свою всебічну креативність показала команда «6,28», яку склали першокурсники факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії. Її повітряний палац з драконом і принцесою виявився замком… Дракули. Команда посіла перше місце!

Друге місце виборола збірна різних курсів ФІТКІ.

А «ЕКО-МоКо» — команда, в складі якої творив архітектурні повітряні дива сам президент студентського самоврядування ВНТУ Микола Кобися, здобула третю сходинку п’єдесталу пошани. Слід зауважити, що в «ЕКО-МоКо» трудився й Олександр Морозов — «Містер Шарм ВНТУ 2017» і заступник голови студентського самоврядування ФІТКІ.

Вітаємо наших креативних студентів з перемогою!

 
Нагородження переможців Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки
11.10.2017 12:49

У Вінницькому національному технічному університеті пройшло нагородження багаторазових переможців Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки. Переможцями стали слухачі студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, що працює при факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії на кафедрі програмного забезпечення (керівник студії – перший проректор ВНТУ, професор Олександр Романюк).

У м. Хасково в Болгарії відбувся Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів - 2017». На конкурс було подано 1626 робіт з різних країн: Болгарії, Румунії, України, Індонезії, Македонії, Росії, Чехословакії, Іспанії, Казахстану, Чорногорії. Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ФІТКІ ВНТУ отримала 14 медалей. Роботи переможців розміщені на білбордах у парку міста Хасково, тож з творчими роботами наших студентів мають змогу познайомитися і пересічні мешканці міста.

Підведено підсумки одного з наймасштабніших Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки й ІТ-технологій «Цифровий вітер». У 2017 році в конкурсі було зареєстровано 5042 роботи з Германії, Чехії, Словаччини, Болгарії, України, Білорусі, Росії, Вірменії, Казахстану, Китаю, В’єтнаму, Фінляндії, Молдови, Пакистану. Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ФІТКІ ВНТУ отримала 2 перемоги.

Отримано результати одного з найбільш масштабніших Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ». Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ФІТКІ ВНТУ отримала 7 перемог.

Нагороджували також переможців Міжнародного зимового бліц конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, який організувала і провела кафедра програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ. Серед переможців 16 студентів ВНТУ.

Переможців розважали концертом і цікавими конкурсами (та пригощали різними смаколиками!)

Переможцям Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки вручали грамоти, дипломи та цінні призи.

Вітаємо переможців Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки:

Аллу Штокал (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 2 курс, гр.1ПІ-15б) за:

 • золоту медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок»,

 • 2 місце у номінації «Краща 2D-векторна графіка» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Марію Липач (ФІТКІ, кафедра КН, 1 курс, гр.2КН-16б) за:

 • золоту медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок»,

 • 2 місце у номінації «Краща 2D-векторна графіка» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Олександра Недоснованого (ФІТКІ, кафедра ОТ, 1 курс за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, гр.1КІ-16мс) за:

 • золоту медаль у Болгарії у номінації «Колаж».

Владислава Кокушкіна (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 1 курс, гр.2ПІ-16б) – (відкриття року) за:

 • срібну медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок»,

 • 1 місце  – у номінації «Двовимірна векторна графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ».

Андрія Гончарука (ФІТКІ, кафедра ПЗ, магістрант, гр.1ПІ-16м) за:

 • срібну медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок».,

Наталію Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 4 курс, гр.1ПІ-13б) за:

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок»,

 • 1 місце  – у номінації «Двовимірна растрова графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ» за роботу «SpaceShip»,

 • 1 місце  – у номінації «Двовимірна растрова графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ» за роботу «Воїн»,

 • 3 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Дмитра Гедза (ФІТКІ, кафедра ОТ, 4 курс, гр.2КІ-13б) за:

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок»,

 • 3 місце  – у номінації «Тривимірна графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ».

Іллю Тельця (ФІТКІ, кафедра ОТ, 1 курс за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, гр.1КІ-16мс) за:

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок».

Ксенію Івченко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, магістрантка, гр.1ПІ-16м, стипендіатка президента України у ІІ півріччі 2016-17 н.р.) за:

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Колаж»,

Вероніку Островську (ФІТКІ, кафедра ЗІ, 4 курс, гр.1БС-13б) за:

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Колаж»,

Микиту Фурманова (слухач студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, вінницький школяр, Вінницький ліцей №7) за:

 • срібну медаль у Болгарії у номінації «Колаж».

Аріну Кузіну (слухачка студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, вінницька школярка, Вінницький ліцей №7) за:

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Комп’ютерний малюнок»,

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Колаж».

Софію Мошенську (слухачка студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, вінницька школярка, Вінницький ліцей №7) за:

 • бронзову медаль у Болгарії у номінації «Колаж».

Ксенію Моргунову (ФМІБ) за:

 • 1 місце  – у номінації «Двовимірна векторна графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ».

Олега Досужія (ФІТКІ, кафедра ОТ, 4 курс, гр.2КІ-13б) за:

 • 1 місце  – у номінації «Тривимірна графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ»,

 • 3 місце  – у номінації «Тривимірна графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ»,

 • 1 місце у номінації «Краща 3D- графіка» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Владислава Білика (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 3 курс, гр.2ПІ-14б) за:

 • 2 місце  – у номінації «Тривимірна статична графіка» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки і ІТ-технологій «Цифровий вітер».

Павла Ставицького (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 4 курс, гр.1ПІ-13б) за:

 • 3 місце  – у номінації «Мобільні додатки» Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки і ІТ-технологій «Цифровий вітер».

Сергія Риндіна (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 3 курс, гр.2ПІ-14б) за:

 • 1 місце  – у номінації «Краща GIF-анімація» Міжнародного зимового бліц конкурсу,

 • 3 місце  – у номінації «Краща 2D-растрова графіка» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Марію Польову (ФІТКІ, кафедра ПЗ, магістрантка, гр.1ПІ-16м) за:

 • 1 місце  – у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Романа Мініва (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 2 курс, гр.1ПІ-15б) за:

 • 1 місце  – у номінації «Краща програмна реалізація сайту» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Романа Гаврилюка (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 4 курс, гр.1ПІ-13б) за:

 • 1 місце  – у номінації «Краща Flash- анімація» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Маргариту Лапко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 3 курс, гр.1ПІ-14б) за:

 • 2 місце  – у номінації «Краща 2D-растрова графіка» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Тетяну Салтикову (ФІТКІ, кафедра ОТ, 2 курс за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, гр.1КІ-15мс) за:

 • 2 місце  – у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Галину Богачук (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 3 курс, гр.1ПІ-14б) за:

 • 2 місце  – у номінації «Краще інформаційне наповнення сайту» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Ігоря Кобисю (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 3 курс, гр.1ПІ-14б) за:

 • 2 місце  – у номінації «Краще інформаційне наповнення сайту» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Олександра Шелеменцева (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 2 курс за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, гр.1ПІ-15мс) за:

 • 2 місце  – у номінації «Краща Flash- анімація» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Вадима Чорного (ФІТКІ, кафедра ПЗ, магістрант, гр.2ПІ-16м) за:

 • 3 місце  – у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Владислава Ніколайчука (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 2 курс, гр.1ПІ-15б) за:

 • 3 місце  – у номінації «Краще інформаційне наповнення сайту» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

Сергія Демчука (ФІТКІ, кафедра ПЗ, 3 курс, гр.1ПІ-14б) за:

 • 3 місце  – у номінації «Краща Flash- анімація» Міжнародного зимового бліц конкурсу.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 126
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.