УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Випуск магістрів ФІТКІ 2019 року
Wednesday, 13 February 2019 09:40

31 січня 2019 року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників – 141 магістра та 28 бакалаврів ФІТКІ.

На святі в коференц-залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ФІТКІ, студрада факультету.

З привітальним словом до випускників звернулися декан ФІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент Войтко В.В., завідувач кафедрою комп’ютерних наук професор Яровий А.А., заступник завідувача кафедрою обчислювальної техніки доцент Крупельницький Л.В.

Декан ФІТКІ Азаров О.Д. Заступник декана ФІТКІ Войтко В.В.

Заступник зав. кафедрою ОТ Крупельницький Л.В. Завідувач кафедрою КН Яровий А.А.

Привітати магістрів прийшли наші випускники минулих років, провідні програмісти відомих ІТ-фірм: випускник магістратури з кафедри обчислювальної техніки Олександр Решетнік та випускник магістратури з кафедри програмного забезпечення Юрій Постовий.

Олександр Решетнік Юрій Постовий

Студрада ФІТКІ підготувала чудовий концерт.

Магістри у мантіях і конфедератках отримали дипломи. Вітаємо їх з цією важливою подією, бажаємо успіхів та нових професійних перемог!

Слід відмітити високу якість підготовки цьогорічних магістрів. Серед випускників 2019 року 15 магістрів отримали червоні дипломи.

Спеціальність 121 - «Інженерія програмного забезпечення» (10 магістрів отримали диплом з відзнакою):

Гаврилюк Роман Олександрович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Демчук Сергій Васильович (переможець ІТ- конкурсів, учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Копитко Наталія Олександрівна (іменна стипендіатка Президента України, переможець багатьох міжнародних ІТ-конкурсів та міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, тренер гуртка з 2D-графіки студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ФІТКІ),

Король Денис Сергійович (переможець ІТ-конкурсів та хакатонів, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика», староста групи 1ПІ-17м),

Кушнір Максим Васильович (переможець міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, переможець ІТ-конкурсів та хакатонів, учасник науково-технічних конференцій),

Отришко Володимир Олександрович (переможець ІТ-конкурсів та хакатонів, учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Слободяник Денис Сергійович (переможець міжнародних ІТ-конкурсів, учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, переможець Всеукраїнських і обласних змагань із шашок),

Сніцар Віталій Віталійович (учасник науково-технічних конференцій, староста групи 2ПІ-17м),

Ставицький Павло Валерійович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, переможець багатьох міжнародних і Всеукраїнських ІТ-конкурсів і хакатонів, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика»),

Чайковський Денис Володимирович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій).

Всього кафедра програмного забезпечення випустила 46 магістрів спеціальності 121 денної форми навчання, з них 32 бюджетники, 13 контрактників, 1 іноземець та 10 бакалаврів заочної форми навчання, з них 3 бюджетники, 6 контрактників, 1 іноземець.

Спеціальність «Комп’ютерні науки» (5 магістрів отримали диплом з відзнакою):

Гаврилюк Олександр Миколайович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, активіст студентського самоврядування ФІТКІ),

Корчиста Ольга Вячеславівна (учасниця науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Лудан Дар’я Віталіївна (учасниця науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій, двічі була іменною стипендіаткою Президента України, переможець багатьох Всеукраїнських і міжнародних ІТ-конкурсів і хакатонів, переможець багатьох міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика», ввійшла в сотню кращих студентів України за програмою Завтра.UA, активістка студентського самоврядування ФІТКІ),

Тасьмук Дмитро Ігорович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій),

Уштаніт Вадим Вікторович (учасник науково-технічних конференцій, автор наукових публікацій).

Всього кафедра комп’ютерних наук випустила 41 магістра спеціальності 122 денної форми навчання, з них 19 бюджетників, 22 контрактники та 7 бакалаврів заочної форми навчання, з них 4 бюджетники, 3 контрактники.

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія»

Всього кафедра обчислювальної техніки випустила 36 магістрів спеціальності 123 денної форми навчання, з них 20 бюджетників, 13 контрактників, 3 іноземці та 11 бакалаврів заочної форми навчання, з них 3 бюджетники, 8 контрактників.

Спеціальність «Кібербезпека»

Всього кафедра захисту інформації випустила 28 магістрів спеціальності 125 денної форми навчання, з них 14 бюджетників і 4 контрактники.

З привітальним словом до випускників та викладачів звернулася випускниця 2019 року Даша Лудан, яка подякувала викладачам за їх працю, згадала чудове студентське життя та побажала усім випускникам успіху у дорослому житті.

Випускниця магістратури 2019 року Даша Лудан

Пишаємося нашими випускниками!

 
ПОДЯКУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ОТРИМАЛА ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Wednesday, 13 February 2019 09:32

За наказом Міністерства освіти і науки України № 536-к від 22 грудня 2018 року Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Войтко Вікторію Володимирівну – кандидата технічних наук, доцента кафедри програмного забезпечення, заступника декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з навчально-виховної роботи.

Войтко В.В. отримала подяку Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Відзнаку Войтко В.В. вручив ректор вишу Володимир Грабко на Вченій раді Вінницького національного технічного університету.

Вітаємо Вікторію Володимирівну з нагородою та бажаємо нових професійних успіхів!

 
Результати 1-го туру конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19 н.р.
Wednesday, 13 February 2019 09:22

Підбито підсумки 1-го туру конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua Фонду Віктора Пінчука 2018/19 н.р. Головна мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

До участі у Конкурсі-2018/19 н.р. було подано документи від 576 студентів з 97 закладів вищої освіти України. Журі визначило загальний рейтинг конкурсантів. За результатами програми було обрано 497 кращих студентів для участі в 2-му турі програми, який передбачає оцінювання наукової роботи студентів, поданої на конкурс.

Переможцями 1-го етапу конкурсу стали восьмеро студентів Вінницького національного технічного університету:

п’ятеро студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

Андрій Андреєв (магістрант кафедри програмного забезпечення, гр.2ПІ-18м),
Олександр Недоснований (магістрант кафедри обчислювальної техніки, гр.2КІ-18м)
Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м)
Алла Штокал (студентка кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б)

Михайло Кренцін (студент кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б)

та студенти ВНТУ Володимир Павлов, Діана Гладка і Олег Сидорук.

Вітаємо наших студентів! Бажаємо їм успіхів у наступному етапі конкурсу.

 
Гучна закордонна перемога студентки ФІТКІ в Австрії
Wednesday, 13 February 2019 09:17

5 січня 2019 року у Відні (Австрія) було підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «Sounds and Rhythms of Vienna»». 2 місце у конкурсі посіла студентка 1-го курсу ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Юлія Цвєткова (гр.2КН-18б). Керівник роботи – професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Вітаємо Юлію Цвєткову та її керівника Олександра Романюка з гучною перемогою!

 
Гучні закордонні перемоги студентів ФІТКІ в галузі комп’ютерної графіки у 2018 році
Wednesday, 13 February 2019 09:05

У 2018 році студенти ФІТКІ, активісти студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує при кафедрі програмного забезпечення, отримали 4 гучні перемоги на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки у країнах далекого зарубіжжя.

Так магістрантка кафедри програмного забезпечення Наталія Копитко (гр.1ПІ-17м) отримала Гранд-прі на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «The Official International Concourse «Le Saison Stars AU BRUSSEL»», що проходив 24 січня 2018 року в Брюселі (Бельгія).
Студент 3-го курсу кафедри програмного забезпечення Олексій Бігас (гр.2ПІ-15б) на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «International Competition «Star of the Dublin the Official International Competitions in Europe»», що проходив 14 квітня 2018 року у Дубліні (Ірландія), отримав 2 місце.

Студентка 1-го курсу кафедри програмного забезпечення Софія Мошенська (гр.2ПІ-17б) на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «International Competition «Spain Star Production»», що проходив 24 квітня 2018 року у Мадриді (Іспанія), отримала 2 місце.
Студентка 1-го курсу кафедри комп’ютерних наук Юлія Цвєткова (гр.2КН-18б) на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «International Competition «EURO Vision London Star»», що проходив 9 листопада 2018 року у Лондоні (Великобританія), отримала 2 місце.

Пишаємося досягненнями наших студентів!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 169
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.