УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Banner
Banner
Перемога студента ФІТКІ на Чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики
Tuesday, 24 October 2017 13:59

У Вінниці відбувся відкритий Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед дорослих та молоді. На Чемпіонаті змагався студент ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Олександр Недоснований (гр. 1КІ-16мс). У дисципліні "біг на 100 метрів" Олександр виборов 3-тє місце!

Вітаємо Сашу з перемогою!

 
Кафедрі обчислювальної техніки ВНТУ – 45 років!
Friday, 20 October 2017 08:35

Цими прекрасними осінніми днями кафедра ОТ святкує свій 45-річний ювілей!

Заплановано ряд заходів :

  • урочисте засідання кафедри – четвер, 19 жовтня;

  • День відкритих дверей кафедри для майбутніх абітурієнтів – субота, 21 жовтня, з 10.00;

  • виставка науково-технічних розробок співробітників та студентів кафедри - субота, 21 жовтня (хол 1 корпусу ВНТУ), вівторок 24 жовтня (хол 2 поверху ГНК) – 10.00-12.00;

  • VІ Міжнародна науково-практична конференція « Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації». Конференція присвячується 45-річчю відкриття кафедри обчислювальної техніки ВНТУ.

Програма конференції:

24.10.2017 – Відкриття конференції. Пленарне засідання. Секційні засідання. Стендова сесія. Дружня вечеря.

25.10.2017 – Секційні засідання. Закриття конференції.

Вітаємо всіх викладачів, співробітників, студентів зі знаменною подією!

 
Студенти ФІТКІ – на Olerom Forum 1 у Києві
Wednesday, 18 October 2017 13:02

Olerom Forum 1 – найбільший міжнародний бізнес-форум Центральної та Східної Європи, який вже кілька років проводиться у Києві.

Цьогоріч у роботі форуму взяло участь близько 7 000 тисяч учасників, серед яких була делегація Вінницького національного технічного університету, в складі якої 15 студентів ФІТКІ: Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Лілія Сагайдак (гр.1ПІ-15б), Діана Дмітрієнко (гр.1ПІ-15б), Наталія Черначук (гр.1ПІ-15б), Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б), Євгеній Лисенко (гр.1ПІ-15б), Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б), Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс), Ярослав Куш (гр.1КІ-14б), Олександр Полторак (гр.1КІ-16мс), Ксенія Івченко (гр.1ПІ-16м), Марія Польова (гр.1ПІ-16м), Євгеній Щербіна (гр.1КН-17м), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Роман Казаков (гр.1БС-16мс).

Державна інноваційна кредитно-фінансова установа ініціювала участь делегації ВНТУ у бізнес-форумі Olerom Forum 1 і сприяла безкоштовній участі в ньому студентів ВНТУ!

 

Дев'ять з половиною годин лише з однією перервою — година на обід, відбувались виступи ексклюзивних світових спікерів! Паралельно проводились виставки нових перспективних стартап-проектів, знайомства та спілкування з бізнес-елітою України та світу.

Хедлайнером форуму виступав Стів Возняк – винахідник персонального комп’ютера та співзасновник компанії Apple, який вперше відвідав Україну. Він зізнався, що завжди мріяв тут побувати, оскільки вважає себе за походженням українцем. Стів Возняк розповів про історію створення персонального комп’ютера, яка почалася з його мрії зробити комп’ютер доступним багатьом. А ще Стів зазначив, що створення комп’ютерних технологій – організація і виконання проектних і технологічних операцій – може проводитися лише людьми, а методика роботи мозку людини кардинально відрізняється від будь-яких технічних систем, тому Стів не вірить у загрозу «повстання машин», тобто штучний інтелект сьогодні є цілком безпечною технологією. А от найбільш перспективними галузями науки Стів Возняк вважає робототехніку та біотехнології.

Цікаво було дізнатися, що уже після перших успіхів Apple Возняк вирішив закінчити університет, тому що завжди вважав освіту ключовим фактором розвитку особистості. Щоправда, для цього йому довелось вчитися під вигаданим прізвищем. Так само інкогніто він пропрацював 6 років учителем математики у звичайній середній школі. Крім того, він відомий як філантроп і меценат, який жертвує значні кошти на різноманітні соціальні та наукові проекти.

 

Також на форумі виступив Адам Чеєр – засновник і розробник Siri (системи інтелектуального пошуку в Інтернеті), який розповів про майбутнє світового бізнесу та інноваційних технологій. Зокрема, про можливості штучного інтелекту та про довгу кропітку роботу над власною стартап ідеєю Siri та секрети успішного створення і впровадження цього інноваційного продукту.

Чарльз Адлер, засновник Інтернет-платформи просування та збору коштів на інноваційні проекти «Kickstarter» розповів про самий початок розвитку їх ідеї та повільного, поступового масштабування. Зупинився на прикладах про перший проект, якому потрібно було 15 доларів, а вдалось залучити 35. Коротко розповів про українські проекти та про те, які ж саме розробки викликають особливе зацікавлення у відвідувачів платформи (інвесторів).

Дякуємо Володимиру Ставнюку – Голові правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи за запрошення делегації ВНТУ на форум Olerom Forum 1 і за сприяння безоплатної участі нашої делегації в такому масштабному заході.

 
Студент ФІТКІ – стипендіат Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради
Wednesday, 18 October 2017 13:00

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №422 призначено стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2017 року (з 01.07.2017 р. по 31.12.2017 р.) студенту 4-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ з кафедри захисту інформації Головеньку Віталію Олександровичу (гр.1БС-14б).

Віталій активно займається науковою роботою, за результатами досліджень опублікував главу «Research of social networks as a source of information in warfare» у колективній монографії «Inżynier XXI wieku projectujemy przyszlosc, monografia» [ pod red: Jacek Rysiński] - Bielsko-Biała: Wydawnictwo Naukowe Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, 2016. Також Віталій Головенько брав участь у регіональних науково-практичних конференціях, за результатами яких опубліковано тези доповідей.

Навчається Віталій переважно на оцінки «відмінно», бере активну участь у громадському житті факультету, допомагає в проведенні профорієнтаційної роботи та у підготовці тематичних кафедральних вечорів і семінарів.

 
Студенти ФІТКІ – призери фіналу Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2017»
Wednesday, 18 October 2017 12:54

У Києві відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2017». На фінальні змагання було запрошено більше 120 студентів із понад 40 вишів Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь й України.

ВНТУ представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, які готувалися до фіналу під керівництвом викладачів кафедри програмного забезпечення професора Олександра Романюка, доцента Олени Коваленко, доцента Вікторії Войтко та професора кафедри компютерних наук Володимира Месюри.

Команда ВНТУ посіла 2 командне місце у фіналі Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe-2017».

Призерами олімпіади стали студенти ФІТКІ:

Ілля Малініч (гр.1ПІ-16м) – 2-ге місце в номінації «Адміністрування Linux».

Ілля Малініч – крайній ліворуч

Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б), Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б), Ярослав Цвях (гр.2ПІ-15б), Алла Штокал (гр.1ПІ-15б), Дар’я Лудан (гр.2КН-13б) – 1-ше місце в номінації «Розробка мобільних додатків».

Альона Сотнікова (гр.1КН-13б) – 3-є місце в номінації «Керування ІТ-проектами».

Іменними дипломами за краще рішення в номінації «Керування ІТ-проектами» були нагороджені студенти ФІТКІ Анастасія Ярова (гр.1КН-13б), Лілія Михайлюк (гр.2КН-13б), Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Владислав Гандрибіда (гр.1ПІ-15б), Ігор Скирський (гр.1ПІ-15б).

 

Ігор Скирський – у першому ряду крайній праворуч, Владислав Нестерук – у першому ряду по центру, Владислав Гандрибіда – у першому ряду другий ліворуч

Вітаємо наших переможців!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 130
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.