УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Banner
Banner
Призери Всеукраїнських ІТ-змагань «IT Development Champ»
Thursday, 12 March 2020 13:00

21 лютого 2020 року у головному офісі міжнародного агрохолдингу KERNEL у Києві відбувся фінал Всеукраїнських ІТ-змагань «IT Development Champ». Метою заходу було отримання учасниками практичних знань, підвищення професійних навичок та знайомство з однією із провідних компаній України.

Вінницький національний технічний університет на ІТ-змаганнях представляла команда студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у складі Колос Ірини (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м), Кренціна Михайла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м) та Сергія Василькова (кафедра ОТ, гр.1КІ-16б), керівник команди – доцент кафедри ЗІ Куперштейн Леонід Михайлович.

У фіналі Всеукраїнських ІТ-змагань «IT Development Champ» наша команда стала призером, посівши 2 місце!

Для участі у змаганнях потрібно було зареєструватися на сайті casers.org. CASERS дає можливість вирішувати цікаві завдання від топ-менеджерів відомих компаній, отримувати новий професійний досвід, потрібні зв’язки та будувати свій кар’єрний шлях.

Учасникам змагань на вибір можна було виконати одне із завдань:

 • Створити мобільний додаток на Android OS, в якому буде реєструватися в'їзд транспортних засобів на територію елеватора.

 • Створити web додаток «Кабінет клієнта» елеватора.

 • Створити конфігурацію на платформі 1С: Підприємство для ведення кількісно-якісного обліку елеватора.

Наша команда презентувала рішення для Android OS.

Презентація командою студентів ФІТКІ свого проекту «Мобільна реєстрація заїзду транспортних засобів»

Розробка нашої команди дозволяє реєструвати великий потік транспорту та продукції, зберігати історію заїздів та виїздів транспорту, створювати новий запис, якщо такого не було наявно у базі даних.

Технології додатку «Мобільна реєстрація заїзду транспортних засобів»

Технології, які використали наші студенти, забезпечують кросплатформенність додатку, високу стабільність та ефективну роботу в offline режимі, дають можливість створювати гарний анімований UI.

ІТ-змагання «IT Development Champ» проходили у декілька етапів:

 1. До 22 січня 2020 року потрібно було подати перші напрацювання.

 2. 27-29 січня 2020 року проводилися скайп-сесії з працівниками компанії, де можна було отримати особистий фідбек від професіоналів та поради щодо подальшої роботи.

 3. До 12 лютого 2020 року – робота над проектом.

 4. 12-17 лютого 2020 року – перевірка рішень журі, визначення команд, які братимуть участь у фіналі Всеукраїнських ІТ-змагань «IT Development Champ».

 5. 21 лютого 2020 року – фінал Всеукраїнських ІТ-змагань «IT Development Champ».

Всього в кейсі взяло участь 180 учасників, з них 8 команд зробили фінальне рішення, з яких до фіналу пройшли 5 команд-лідерів, а це 10 учасників, які найкраще виконали завдання та були запрошені на фінальну презентацію в офіс компанії.

Це був цікавий і насичений фінал, де наші студенти змогли перевірити свої сили, ідеї та поспілкуватися з експертами.

 
Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з системного програмування 2019/2020 навчального року
Thursday, 12 March 2020 12:54

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з системного програмування 2019/2020 навчального року провела кафедра обчислювальної техніки ВНТУ 21 лютого 2020 року.

В олімпіаді взяли участь студенти факультету ІТКІ й учні Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді.

Відповідальний за проведення олімпіади – кандидат технічних наук, доцент кафедри обчислювальної техніки Ткаченко Олександр Миколайович.

Учасникам олімпіади для вирішення було запропоновано 25 тестових завдань. Серед студентів призові місця розподілилися таким чином:

1 місцеВодолазська Даря Вікторівна, гр.1СП-19б;

2 місцеБажан Віталій Вікторович, гр.1КІ-18б;

3 місцеТрошенок Олександр Олексійович, гр.1КІ-18б.

Серед ліцеїстів 1 місце посіла Крива Ольга Вікторівна.

Вітаємо наших переможців – майбутніх кращих системних програмістів!

 
Студент ФІТКІ – призер ІТ-змагань «Global Game Jam»
Thursday, 12 March 2020 12:44

Популярні ІТ-змагання з розробки комп’ютерних ігор «Global Game Jam» проходили у понад 100 країнах світу 31 січня - 2 лютого 2020 року. Цьогоріч відбувся 12-й «Global Game Jam». В Україні змагання проходили у 9 містах: Кропивницькому, Вінниці, Одесі, Києві, Харкові, Рівному, Львові, Дніпрі та Тернополі.

У Вінниці змагання проводилися на базі ІТ академії.

Студент 2-го курсу ФІТКІ (гр.1КН-18б) Сапіташ Владислав у складі команди «BeyondVArts» посів 2 місце на 1 етапі ІТ-змагань у Вінниці.

Сапіташ Владислав – крайній праворуч

Команда «BeyondVArts» створила гру «Life is ship». Гра має цікавий філософський зміст.

Життя кожної людини як корабель. Корабель, що пливе по болоту і від якого те і діло відвалюються важливі деталі: то колесо перестане працювати, то особисті стосунки зламаються. Задача гравця провести людину від народження і до смерті крізь непростий життєвий шлях і не дати кораблю потонути у підступних водах болота життєвих труднощів.

Розроблена гра «Life is ship»

На Всеукраїнському етапі ІТ-змагань команда «BeyondVArts» посіла 9 місце серед 43 команд, увійшовши в десятку найсильніших команд України.

Вітаємо Сапіташа Владислава з успішним виступом на змаганнях з ігрових комп’ютерних технологій!

 
Студент ФІТКІ – член збірної команди Вінницької області зі стрільби
Thursday, 12 March 2020 12:41

З 5 по 9 лютого 2020 року у Львові відбувся чемпіонат України з кульової стрільби для учасників 2002 року народження та молодших.

Членом збірної команди Вінницької області був першокурсник ФІТКІ Пилявець Ігор (гр.1БС-19б). У фіналі змагань команда Вінницької області виборола 5 місце.

Вітаємо Ігоря з вдалим виступом. Бажаємо нових спортивних перемог!

 
День відкритих дверей ВНТУ – ТехноАртФест для абітурієнтів
Tuesday, 03 March 2020 11:50

Цьогоріч день відкритих дверей університету пройшов в останній день зими в новому форматі ТехноАртФесту, у програмі якого відбулися інтерактивні виставки, тематичні екскурсії, конкурси, квести, інтелектуальні ігри, майстер-класи, тренінги.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії організував інформаційну виставку в холі 2 корпусу, квести на знайомство з ВНТУ, демонстрацію наукових розробок та технічних цікавинок для абітурієнтів.

Важливими компонентами ТехноАртФесту стало спілкування з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, що розпочалось при зустрічі з ректором і представниками приймальної комісії, продовжилося в холах навчальних корпусів, а закінчилось спілкуванням з деканом факультету та завідувачами кафедр і панельними тематичними дискусіями.

Панельні дискусії були від викладачів ФІТКІ на тему «Штучний інтелект» та «Диво комп’ютерної графіки».

Запрошуємо абітурієнтів вступати до Вінницького національного технічного університету на факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 207
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.