УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Нікосії
Середа, 22 травня 2019, 08:48

14 травня 2019 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «Cyprus Star Media»» (The Official International Competitions in Europe), який проходив у Нікосії, столиці Республіки Кіпр. Студентка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олеся Яковенко (гр.2ПІ-16б) отримала 1 місце за роботу, виконану в 3D-графіці!

Вітаємо Олесю з гучною перемогою!

 
Студентка кафедри ПЗ перемогла у міському конкурсі "Поетичні віражі"
Середа, 22 травня 2019, 08:44

21 березня 2019 року в науковій бібліотеці Вінницького національного медичного університету відбувся конкурс читців-декламаторів "Поетичні віражі" з нагоди Всесвітнього дня поезії.

У конкурсі взяли участь 30 студентів із державних закладів вищої освіти міста Вінниці, в тому числі – студенти ВНТУ.

Студентка Аліна Чан Ле Ванiвна з факультету ІТКІ (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б) посіла I місце за виконання власного вірша "Тарас Шевченко".

Студенти ФІТКІ Юлія Панфілова (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б), Дмитро Кудрявцев (кафедра КН, гр.2КН-15б) та Дар'я Толстая (кафедра КН, гр.1КН-18б) нагороджені дипломами.

 
Конкурс «Танці з викладачами»
Середа, 22 травня 2019, 08:41

14 травня 2019 року у ВНТУ відбувся танцювальний конкурс «Танці з викладачами». Традиційний і улюблений конкурс Вінницького національного технічного університету цьогоріч вирізнявся нестримно-позитивною емоційністю зали.

До дійства долучились викладачі і учні Подільського науково-технічний ліцею для обдарованої молоді. Всього у конкурсі взяло участь 6 танцювальних пар.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у конкурсі представляв студент другого курсу Іван Мельник (гр.2БС-17б), який танцював у парі з викладачем факультету менеджменту та інформаційної безпеки Тетяною Білоконь.

Іван Мельник та Тетяна Білоконь чудово виступили на конкурсі і посіли 3 місце.

 
Спартакіада ВНТУ "Молодь і спорт України" 2018-2019 н.р.
Середа, 22 травня 2019, 08:35

Підбито підсумки Спартакіади ВНТУ "Молодь і спорт України" 2018-2019 н.р. серед збірних команд навчальних факультетів.

За результатами Спартакіади ФІТКІ посів 3 місце.Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

 
Змагання з дзюдо в рамках XIV літньої Універсіади Вінницької області
Середа, 22 травня 2019, 08:14

У квітні 2019 року відбулися змагання із дзюдо в рамках XIV літньої Універсіади Вінницької області, у яких взяли участь чотири університети Вінниці (Вінницький національний технічний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського, Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету та Донецький національний університет імені Василя Cтуса). Наш ВНТУ під керівництвом доцента кафедри фізвиховання Костюка Сергія посів 2 командне місце. У складі команди змагався студент ФІТКІ Андрій Гришин (гр.1БС-15б).

Андрій Гришин – крайній праворуч

 
Першість ВНТУ серед студентів, викладачів та співробітників з настільного тенісу
Середа, 22 травня 2019, 08:06

7 травня 2019 року у ВНТУ відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів, викладачів та співробітників університету.

У Першості серед студентів 3 місце виборов студент ФІТКІ Олександр Григоришен (гр.2КІ-16б).

Олександр Григоришен – перший ліворуч

Вітаємо Сашу з перемогою!

 
ПЕРЕМОГА У «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» У ПРОЕКТІ «СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ 2019»
Середа, 22 травня 2019, 08:03

13 травня 2019 року студентська команда інтелектуалів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету перемогла у турнірі з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» проекту «Студентська ліга 2019».

Переможці інтелектуальної гри проекту «Студентської ліги 2019»

Це четверте змагання у рамках проекту «Студентська ліга 2019» – інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Серед вишів ІІІ–ІV рівня акредитації перше місце здобула команда інтелектуалів ФІТКІ з ВНТУ у складі: Владислава Попова (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Олени Дажури (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м), Владислава Білика (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м), Олесі Андреєвої (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андрія Андреєва (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м).

Переможці отримали подарунки — power bank та дипломи.

Організатори змагань — відділ молодіжної політики міської ради та Вінницька молодіжна рада.

Вітаємо наших інтелектуалів з черговою перемогою!

 
ВНТУ ЗДИВУВАВ ЄВРОПУ СВОЇМИ УСПІХАМИ
Середа, 22 травня 2019, 07:52

У одному з найстаріших міст Болгарії – Хасково, яке має 7000-ну історію, відбувся Міжнародний конкурс «Творчість без меж». Сама назва конкурсу визначає його міжнародну масштабність.

Місто Хасково вибране для проведення конкурсу не випадково. Воно відоме розміщенням не тільки найвищого в світі монументу (32,8м) Богородиці з немовлям, який занесено в книгу рекордів Гінеса, а й проведенням великої кількості літературних і мистецьких фестивалів. У місті є декілька картинних галерей. Тому конкурси, які проводяться в Хасково, є всесвітньовідомими.

Монумент (32,8м) Богородиці з немовлям, який занесено в книгу рекордів Гінеса

Конкурс проводився під егідою європейського комісара з цифрової економіки та суспільства Марії Габріел, яка відповідає за питання, пов'язані з медіа та інформацією, такі як телекомунікації та інформаційні технології. Зрозуміло, що до складу суддів були запрошені професіонали з ІТ-галузі.

Єврокомісар з цифрової економіки та суспільства Марія Габріел переглядає конкурсні роботи студентів й учнів з Вінниці

На конкурс було подано 1871 роботу з різних країн світу, а тому конкуренція була надзвичайно високою. Тим не менш, слухачі студії комп’ютерної графіки Вінницького національного технічного університету вибороли в різних номінаціях і вікових групах відразу 14 медалей різного ґатунку (4 золотих, 5 срібні і 5 бронзових медалей). Це є свідченням високого рівня підготовки учасників. Україна в черговий раз підтвердила статус високоінтелектуальної країни.

Золоті медалі отримали: школярі Дар’я Богачук й Артем Іщук та студенти ФІТКІ Юлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-17м) і Софія Мошенська (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б).

Срібні медалі отримали: школярі Ярослав Власов і Євгенiй Станiславенко та студенти ФІТКІ Анастасія Черниш (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б), Сергій Сорока (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) і Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18м).

Бронзові медалі отримали: школярка Уляна Кучинська та студенти ФІТКІ Юлія Цвєткова (кафедра КН, гр.2КН-18б), Василь Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м), Микола Нечипорук (кафедра ОТ, гр.2КІ-17б) і Євгенiй Лисенко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б).

Науковими керівниками учасників міжнародного конкурсу були професор кафедри ПЗ Романюк О.Н. і доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

Професор кафедри програмного забезпечення Романюк О.Н. розповідає: «В минулому році ВНТУ встановив рекорд України за найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах. Тому гучна перемога в Болгарії в черговий раз підтвердила високий рівень підготовки фахівців у технічному університеті. Цього року ми вже перемагали в Іспанії, Кіпрі, Монако, Англії, Ватікані, Австрії, Ірландії. Але колективна перемога в Болгарії підтвердила майстерність учасників у багатьох напрямках підготовки. Оскільки роботи учасників стали експонатами виставки в місті Хасково, то роботи слухачів нашої студії будуть оглядати ще цілий рік».

Подобається ?

Хочеш бути відомим ? Поступай до ВНТУ !

Заступник декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії доцент Войтко В.В. відзначає: «Серед переможців конкурсу є не тільки студенти, але й школярі. Самій юній лауреатці Дар’ї Богачук всього 9 років. Артем Іщук, Євгенiй Станiславенко, Дар’я Богачук, Ярослав Власов, Уляна Кучинська, які є школярами, не дивлячись на свій юний вік, прославили Україну та наш подільський регіон. Хочеться вірити, що їх нові гучні перемоги не забаряться».

«Перемога в Болгарії підтвердила мій намір навчатися у Вінницькому національному технічному університеті. Саме в цьому навчальному закладі я отримав первинні знання з комп’ютерної графіки та веб-дизайну і переміг на кількох Міжнародних конкурсах,» – говорить учень м. Немирів Євген Станіславенко.

«Цей хлопець не перестає нас дивувати своєю наполегливістю та постійним удосконаленням знань. Він сьогодні володіє навиками в растровій та векторній графіці, комп’ютерній анімації, розробці сайтів. Впевнений, що незабаром про цього хлопця будуть знати далеко за межами України» – прокоментував перемогу Жені Станіславенка професор Романюк О.Н.

Робота переможця конкурсу Софії Мошенської

 
Магістрант ФІТКІ – призер міської естафети з легкої атлетики
Середа, 22 травня 2019, 07:48

07 травня 2019 року у Вінниці пройшла традиційна легкоатлетична естафета серед вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, присвячена визволенню міста Вінниці від фашистських загарбників та перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. В естафеті у складі команди ВНТУ взяв участь магістрант ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Недоснований Олександр (гр.2КІ-18м). Олександр виборов бронзову медаль.

Олександр Недоснований (крайній ліворуч) з командою

 
Студенти кафедри ПЗ – стипендіати Президента України
Середа, 22 травня 2019, 07:41

За наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.2019 року №485 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам у 2 семестрі 2018/2019 навчального року стипендіатами Президента України стали двоє студентів ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Черниш Анастасія (гр.2ПІ-16б) та Король Діана (гр.2ПІ-16б).

Черниш Анастасія Віталіївна навчається на факультеті ІТКІ на бакалавраті за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б. Відмінниця навчання. Професійно займається комп’ютерною графікою, науковою та волонтерською діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як відповідальна та творча особистість. Анастасія стала призером багатьох Міжнародних конкурсів та олімпіад.

Черниш Анастасія

 • Отримала 2 місце в Міжнародному конкурсі «Summer International competition in computer graphic and web design», (номінація краща 2Д растрова графіка), 2017р.

 • Отримала 2 місце у Міжнародному конкурсі «International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics» (номінація краща 2Д растрова графіка), 2018р.

 • Отримала 2 місце та срібну медаль в міжнародному конкурсі ДЕВЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КОМПЮТЪРНА РИСУНКА И КОЛАЖ “Творчество без граници” ( Bulgaria), 2018р.

 • Отримала 2 місце в Міжнародному конкурсі «Summer International competition in computer graphic and web design», (номінація краща 2Д векторна графіка), 2018р.

 • Була учасницею рекорду України в категорії «Освіта, інтелектуальні досягнення», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «Цифровий вітер» 2017 і 2018 років у номінації «Растрова 2D графіка».

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «IT-Universe 2018» із стартап-проеком «CityWave», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2018», посіла 7-ме місце.

Анастасія була учасником 4-х науково-технічних конференцій та має 6 наукових публікацій.

Черниш Анастасія є старостою групи 2ПІ-16б, лектором студії комп’ютерної графіки та веб дизайну, активістом факультету та волонтером у проведенні просвітницьких заходів на рівні міста, області та держави.

Король Діана Сергіївна навчається на факультеті ІТКІ на бакалавраті за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б. Відмінниця навчання. Активно займається розробкою веб-дизайну та веб-сайтів, розробкою та впровадженням стартап-проектів та науковою діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як цілеспрямована та різносторонньо розвинена особистість. Діана стала призером та учасником багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та олімпіад.

Король Діана

 • Посіла 3 місце на Міжнародному конкурсі "Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Найкраще інформаційне наповнення»), 2017р.

 • Посіла 3 місце на Міжнародному конкурсі "Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Краща графічна реалізація»), 2018р.

 • Отримала 3 місце у Міжнародному конкурсі "XVI International Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Краща програмна реалізація»), 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2017» від Гарвардського університету, 2017.

 • Учасниця Міжнародного конкурса «Цифровий вітер 2018» в номінації «Тематичний сайт», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «IT-Universe 2018» із стартап-проеком «CityWave», 2018р.

 • Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2018», посіла 7-ме місце.

 • Учасниця рекорду України в категорії «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення».

Діана була учасником 4-х науково-технічних конференцій та має 6 наукових публікацій.

Діана є активним учасником студентського самоврядування, активістом факультету, є волонтером у проведенні просвітницьких заходів на рівні міста, області та держави.

Пишаємося досягненнями наших студентів!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 91
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.