УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Баннер
Баннер
Кібергігієна – це особиста гігієна користувача Інтернету
08.05.2020 11:11

Вінницький національний технічний університет є партнером Проекту CRDF Global з розвитку кібербезпеки в Україні. Одним із напрямків цього проекту є просвітницька діяльність, яка спрямована на підвищення рівня кібергігієни.

З 30 квітня по 20 травня 2020 року відкритий для реєстрації та безкоштовного навчання курс:

«Базові правила безпеки у цифровому середовищі» https://cybereducation.org.

 
У кафедри комп’ютерних наук – ювілей!
06.05.2020 23:45

5 травня 2020 року кафедрі комп’ютерних наук (КН), що є випусковою кафедрою факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ виповнилося 25 років!

Колектив ФІТКІ щиро вітає викладачів та студентів кафедри КН з ювілеєм!

Бажаємо натхнення, творчих успіхів, цікавого навчання, плідної науково-дослідної роботи, гучних перемог на олімпіадах і ІТ-конкурсах!

5 травня 1995 року з легкої руки професора Миколи Байди було створено кафедру інтелектуальних систем (натепер кафедра комп’ютерних наук).

За ці роки наша кафедра пройшла важливі етапи розвитку, становлення та розквіту. Значний внесок у її розвиток внесли завідувачі, справжні професіонали своєї справи – доктори технічних наук, професори: Байда М.П., Кузьмін І.В., Юхимчук С.В, Яровий А.А.

За чверть століття працівниками кафедри підготовлено велику кількість висококваліфікованих та успішних ІТ-фахівців.

Пишаємось усіма нашими випускниками, як такими, що активно розвивають українську ІТ-галузь, так і тими, що працюють за кордоном, займають високі позиції у всесвітньовідомих ІТ-корпораціях Google, Facebook, Microsoft.

Щиро дякуємо усім друзям та партнерам кафедри КН, зокрема, ІТ-компаніям, що постійно підтримують наші ініціативи задля надання ще більших можливостей для якісного професійного розвитку наших студентів.

Кафедра комп’ютерних наук завжди об’єднувала велику кількість талановитих людей, вчених, викладачів, аспірантів і студентів, що постійно демонструють своїми високими професійними досягненнями невичерпний творчий потенціал як на вітчизняному, так і на міжнародному рівні.

Саме фахівці і є найбільшим скарбом кафедри КН!

Адже спільні зусилля та спільні успіхи дозволили заслужити кафедрі комп’ютерних наук ВНТУ визнання і авторитет як в Україні, так і далеко за її межами.

З ювілеєм тебе, рідна кафедра КН !

Щирі вітання з ювілеєм усім КН-щикам!

 
Декан ФІТКІ Олексій Азаров святкує ювілей
22.04.2020 15:58

23 квітня 2020 року декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Олексій Дмитрович Азаров зустрічає своє 70-річчя.


У ВНТУ Олексій Дмитрович працює майже півстоліття — 47 років!

Ім’я Олексія Азарова занесено до Енциклопедії сучасної України.

За вагомий внесок у розвиток системи технічного захисту інформації та підготовку кадрів професор Азаров має грамоту Служби Безпеки України.

Олексій Дмитрович Азаров отримав диплом переможця Всеукраїнського конкурсу «Винахід–2011» у номінації «Інформаційні технології, телекомунікації, електроніка».

Професор Азаров нагороджений нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення».

 

Шановний декане Олексію Дмитровичу!

День у день сумлінна праця – більша частинна Вашого життя. Ви керівник з великої літери. Ваше відповідальне ставлення до справи, професіоналізм, працездатність, творчий підхід до вирішення поставлених задач для нас завжди були і є прикладом.

Ваше ставлення до свого колективу викликає в нас почуття захищеності та справедливості.

Ваше вміння поєднувати такі риси як: вимогливість та доброту, принциповість та людяність, суворість та гумор викликає повагу.

Ви людина, яка встигає проявити себе в різних проявах життя.

Ви один з найкращих науковців – бо творите науку.

Ви чуттєвий сім’янин – бо створили велику і міцну родину.

Ви чудовий господар – бо посадили не одне дерево, а великий сад, побудували затишний будинок.

І це все викликає захоплення Вами.

Шановний, Олексію Дмитровичу! У Ваше 70-річчя бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, бадьорості, мрій та їх досягнення, удачі, енергії і світла. Розуміння від оточуючих, тепла та затишку у родині. Нехай доля посміхається Вам кожного дня, а душа залишається молодою довгі-довгі роки.

Продовжуйте дивувати нас Вашою нескінченною енергією, Вашою здатністю бачити перспективи та їх досягати, Вашим оптимізмом, Вашим вмінням розуміти людей, помічати гідність кожного, підтримувати словом та ділом.

Миру та добра Вам, Олексію Дмитровичу, та всій Вашій родині!

 

З величезною повагою колектив факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

 
Увага карантин
20.03.2020 08:19

Відповідно до наказу ректора ВНТУ № 80 від 12 березня 2020 року із метою запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року в ВНТУ та його підрозділах з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року запроваджено карантин.

На час карантину скасовано проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території університету. На період карантину заборонено відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти.

Освітній процес на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ організовано з використанням технологій дистанційного навчання з використанням матеріалів, розміщених на сайтах кафедр й у системі JetIQ, та можливостей Е-mail, Skype, Viber, Telegram у формах:

  • самостійної підготовки студентів за наявними методичними матеріалами;

  • інтерактивних групових та індивідуальних консультацій;

  • відеолекцій (відеопрезентацій) з індивідуальним або груповим консультуванням осіб, що навчаються;

  • вебінарів з обговорення навчального матеріалу через доступні викладачам та студентам системи;

  • у формі зворотнього зв’язку, вирішення завдань, опитування, тестування.

 
Студенти ФІТКІ виграли університетські змагання з шахів
12.03.2020 13:05

4 березня 2020 року у шаховому клубі за програмою студентської Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» завершилися командні змагання з шахів серед збірних команд навчальних факультетів.

Командні зустрічі проводилися за коловою системою. Склад команди факультету: 3 особи (2 юнаки та 1 дівчина). У змаганнях взяли участь усі факультети.

1 місце зі значним відривом у 5 очок виборола команда шахістів ФІТКІ у складі: Очеретного Анатолія (гр.2КН-16б), Зубка Антона (гр.1ПІ-19м), Остапчук Ірини (гр.3КН-18б).

Вітаємо наших шахістів з перемогою!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 207
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.