УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Banner
Banner
Студенти ФІТКІ вчили дітей програмуванню у літній школі скаутів при ВНТУ
Friday, 13 October 2017 08:41

Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії мають гарну цікаву роботу, займаються улюбленою справою – програмуванням і отримують достойну грошову винагороду. Так і студенти кафедри захисту інформації Іван Микитюк та Костянтин Ткачук (гр. 1БС-14б) мають гарну роботу – у вільний від навчання час розробляють сайти для іноземної фірми. Проте влітку хлопці вирішили попрацювати ще й волонтерами в літніх таборах нового молодіжного руху IT-SCOUTS, що були організовані при ВНТУ. Іван та Костя ділилися з дітьми досвідом, отриманим у рідному виші, вчили дітей програмуванню, новим Інтернет-технологіям та принципам створення власних ІТ-проектів. Це потужна профорієнтаційна робота наших студентів і доброчинний вклад у розвиток молодого покоління.

Іван Микитюк та Костянтин Ткачук на занятті з школярами

Відеосюжет про табір IT-SCOUTS при ВНТУ можна переглянути за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=ePrFaKZ9g0I

 
Студенти ФІТКІ – переможці Всеукраїнської олімпіади з інформатики в НТУ «ХПІ»
Friday, 13 October 2017 08:27

У Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" (НТУ "ХПІ") відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з "Інформатики". На тур з'їхались кращі студенти – переможці І туру олімпіади з провідних ВНЗ України.

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у складі Олександра Спажева (кафедра КН, гр.2КН-15б), Костянтина Костюка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) та Олексія Кавки (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б).

Олександр Спажев

Костянтин Костюк

Олексій Кавка

Наші студенти показали високий рівень знань з інформатики і стали призерами олімпіади. У командному заліку команда ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії посіла 1 місце.

В індивідуальних змаганнях Олександр Спажев (кафедра КН, гр.2КН-15б) та Костянтин Костюк (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) посіли 2 місце, а Олексій Кавка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) посів 3 місце.

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

 
У ВНТУ КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ НА РІВНІ ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ!
Friday, 13 October 2017 08:22

28 вересня 2017 року за ініціативи та чіткої організації кафедри комп'ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у ВНТУ розпочато вивчення всесвітньовідомого курсу Computer Science 50 (SC50) Гарвардського університету, одного із найвідоміших університетів США і світу.

Всесвітньовідомий курс Computer Science 50, який започаткував професор Гарвардського університету Девід Малан, нині читається в провідних університетах США – в Гарварді, в Єльському університеті. Зокрема, у 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу CS50 в своєму навчальному процесі. Також у цьому році офлайн версія CS50 стала найпопулярнішим курсом за вибором студентів у Гарвардському університеті.

Активно переглядають лекції курсу SC50у всьому світі. Це і не дивно, адже окремі лекції цього курсу, з професором Маланом проводили такі відомі гості як Стів Балмер (екс-CEO Microsoft), Марк Цукерберг (засновник FaceBook). Відео лекцій професора Малана є на YouTube і на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Лекції можна переглядати англійською мовою, а можна і в перекладі українською. Зокрема українською можемо переглядати на спеціалізованій платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua) – це та платформа, яка рекомендована МОНУ до використання у вишах України.

Але головна особливість курсу в тому, що він доводить: КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ — ЦЕ МИСТЕЦТВО МИСЛИТИ.

CS50 дає вміння використовувати ефективні алгоритми вирішення проблем. А це те вміння, що потрібне у будь-якій сфері.

Студенти ФІТКІ почали вивчати курс CS50 в рамках факультативних занять.

 
Студенти ФІТКІ посли ІІІ місце у змаганнях з футболу
Friday, 13 October 2017 08:17

Уже традиційно в середині вересня – на початку жовтня кафедра фізвиховання і спортивний клуб ВНТУ за підтримки Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» проводять Кубок ВНТУ з футболу серед семи збірних студентських команд факультетів.

Команда ФІТКІ виборола призове ІІІ місце на цих змаганнях.

Спортивний клуб ВНТУ окремо нагородив грамотами кращих гравців по амплуа, серед яких півзахисник Владислав Когут, ФІТКІ, група 1КН-15мс*.

Вітаємо наших футболістів з перемогою!

 
ДВОЄ СТУДЕНТІВ ФІТКІ НАВЧАЛИСЯ ЕФЕКТИВНОМУ РЕЦИКЛІНГУ У ВРОЦЛАВІ
Friday, 13 October 2017 08:03

Студенти ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Артем Кімпаєв (гр.1КН-15б) та Віталій Мочкодан (гр.1КН-15б) є активними учасниками команди Enactus VNTU. Вони взяли участь у польсько-німецькому молодіжному обміні у м. Вроцлав (Польща). «Make Trash Great Again» — саме таку назву мав проект, реалізовуваний польською організацією «Фундація Україна», у якому взяли участь наші студенти.

Артем Кімпаєв – у першому ряду крайній праворуч, Віталій Мочкодан – у першому ряду другий праворуч

Цей проект був направлений на отримання навичок та обмін досвідом у сфері екології, а саме сортування та переробки сміття.

Із 30 серпня по 8 вересня 2017 року разом з десятьма еко-активістами із різних куточків України студенти ФІТКІ відвідували тренінги та лекції, пов'язані з повторним використанням ресурсів та охороною навколишнього середовища.

Однією із головних подій проекту була організація фестивалю у Вроцлаві, приуроченому до дня незалежності України.

Також для учасників проекту було організовано багато тренінгів-випробувань. Наприклад, спортивне орієнтування у місцевому лісопарку та спуск по канатній дорозі. Саме такі заняття розвивали уміння працювати в команді.

Три дні проекту студенти провели у гірському містечку Шклярська Поремба, де підкорили дві вершини, найвища з яких 1362м — гора Szrenica.

Участь у цьому проекті дала безліч теоретичних та практичних навичок у сфері екології. Проект дав можливість обміну досвідом з молоддю інших країн у галузі правильного сортування сміття, ефективного рециклінгу та захисту природи.

Усі ці корисні навички студенти використають у створенні нових креативних проектів. Планується реалізація спільного проекту з польською організацією «Фундація Україна».

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 126
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.