Banner
Banner
Студенти ФІТКІ – переможці локального етапу Європейських інженерних змагань ЕВЕС
Monday, 03 April 2017 00:00

Локальний етап Європейських інженерних змагань EBEC (European BEST Engineering Competition) відбувся у Вінницькому національному технічному університеті.

Змагання зорганізовувала Рада студентів технічних університетів Європи — BEST. Ці змагання покликані вдосконалювати вміння студентів технічно мислити, працювати в команді, вирішувати нестандартні завдання та знаходити нові шляхи подолання проблем.

Змагання проводилися в двох категоріях: Team Design та Case Study.

Цьогоріч категорія Team Design (командне моделювання) мала завдання розробити бойову машину, яка б змогла перемогти всіх суперників.

2 місце у категорії Team Design вибороли студенти ФІТКІ Владислав Мартишев (гр. 2КН-15б), Роман Лановий (гр. 1КІ-15б) та Георгій Кириленко (гр. 1КН-15б).

3 місце у категорії Team Design посіли студенти ФІТКІ Олена Мельник (гр. 3КН-15б), Катерина Григоришена (гр. 2КН-15б), Оксана Ільченко (гр.2КН-15б) та Дмитро Пантелюк (1КН-15б).

Цікаві нестандартні завдання з розв’язання ситуаційних задач отримали команди у категорії Case Study.

Команда «BAD_BoyS» виборола 1 місце у категорії Case Study, отримавши за всі завдання максимальну кількість балів. У команді – два студенти ФІТКІ: Андрій Міщанчук (2КН-16м) та Михайло Городник (1КН-16сп).

Переможці поїдуть до столиці для участі у Всеукраїнських інженерних змаганнях, де мірятимуться силами з учасниками зі Львова, Києва та Запоріжжя.

3 місце у категорії Case Study вибороли  Арсен Лосенко (гр. 2КН-14б), Роман Кавун (гр. 2КН-14б), Андрій Дячук (гр. 2КН-14б) та Олександр Рипюк (гр. 1КН-13б).

Бажаємо нашим студентам Андрію Міщанчуку та Михайлу Городнику перемоги у національному етапі змагань!

 
Лісопарк без сміття
Monday, 03 April 2017 00:00

28 березня 2017 року відбулася акція «Лісопарк без сміття».

50 студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ долучилися до прибирання від сміття території Лісопарку. Таку екологічну акції політехівці проводять уже шостий рік поспіль.

Активну участь в акції взяла студрада ФІТКІ та студенти з груп 1,2ПІ-16б, 1,2КІ-16б, 1,2БС-16б.

Нині очистили парк від майже трьох тон непотребу!!!

 
Стажування доцента кафедри програмного забезпечення за кордоном
Monday, 03 April 2017 00:00

З 18 по 26 березня 2017 року кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда проходив стажування у м. Ванкувер (Канада).

Олександр Рейда стажувався в компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.», де ознайомився з сучасними методами розробки додатків для мобільних систем, пройшов практичне стажування з програмування додатків для мобільних систем та створення користувацьких інтерфейсів таких систем.

Сучасним технологіям створення мобільних системи Олександр Рейда буде навчати студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» у профільному курсі «Основи програмної інженерії».

 
Михайло Гусак – головний тренер захисту команди юніорів з флаг-футболу
Friday, 31 March 2017 00:00

25 березня 2017 року в місті Біла Церква пройшов перший в історії Кубок України з флаг-футболу серед юнаків та дітей.

Флаг-футбол — різновид американського футболу, а точніше — його безконтактна версія. Мета гри така ж, як і в американському футбол,і — занести м'яч у залікову зону суперника. Основна відмінність — заборонені жорсткі контакти. Спортсмени грають без захисної екіпіровки, замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці.

Команда «Вінницькі Вовки» захищала честь Вінниччини на цих змаганнях. Команди юніорів вікових груп 14-15 років та 11-13 років виграли золоті медалі і стали абсолютними чемпіонами Кубку України.

Студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення ВНТУ Михайло Гусак (гр.1ПІ-14б) є головним тренером захисту та координатором захисту команди юніорів.

Михайло Гусак – у першому ряду крайній праворуч

Вітаємо Михайла з гучною спортивною перемогою його команди!

 
Науково-технічна конференція ВНТУ на факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії
Friday, 31 March 2017 00:00

У березні 2017 року у ВНТУ відбулася ХLVІ науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ВНТУ за участі працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.


На факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії працювало 5 базових секцій: секція вищої математики  (заслухано 24 доповіді), секція  обчислювальної техніки (заслухано 51 доповідь), секція програмного забезпечення (заслухано 36 доповідей), секція комп’ютерних наук (заслухано 47 доповідей) та секція захисту інформації (заслухано 30 доповідей).

З тезами доповідей можна ознайомитися на сайті конференції за адресою:

https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-fitki/all-fitki-2017/schedConf/presentations

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 116
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.