УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Banner
Banner
Інтелектуальні та спортивні ігри студентів ФІТКІ з майбутніми абітурієнтами
Tuesday, 05 December 2017 11:20

29 листопада 2017 року у гості до Вінницького національного технічного університету завітали студенти та викладачі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища (ВМВПУ).

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Вінницьке  міжрегіональне вище професійне училище» (ДПТНЗ «ВМВПУ») готує своїх студентів за кількома спеціальностями, які є введенням у спеціальності ВНТУ, тож випускники училища традиційно вступають до Вінницького національного технічного університету, щоб здобути вищу освіту за обраною спеціальністю.

Наш університет запросив до себе у гості студентів та викладачів ВМВПУ, щоб ближче познайомитися з майбутніми абітурієнтами.

У рамках зустрічей було проведено дружні ігри з міні-футболу між командами студентів ВМВПУ та студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Футбольний матч пройшов за підтримки кафедри фізвиховання ВНТУ.

Наші студенти показали професіональну гру та змогли поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами у неформальній обстановці. У товариській грі перемогли наші студенти-програмісти з рахунком 5:3.

Склад команди ФІТКІ: Богдан Король (гр.3ПІ-17б), Роман Добера (гр.2КН-15б), Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Артем Мельник (гр.1КН-17мс), Максим Грабов’як (гр.1БС-15б), Владислав Опарастюк (гр.3КН-16б), Костянтин Бурлетов (гр.1КІ-16мс), Лема Кастанела Кевін Александер (гр.3ПІ-17б, Еквадор), Маігуа Астуділло Оскар Стевент (гр.1БС-15б, Еквадор).

А в залі 210 ГНК відбулися інтелектуальні ігри студентів ВМВПУ та студентів ВНТУ, які організував та провів заступник проректора з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу, доцент Анатолій Теклюк.

Були сформовані спільні команди з інтелектуалів ВНТУ та студентів училища, що дало змогу майбутнім абітурієнтам ближче познайомитися з нашим студентством. В інтелектуальних іграх взяли участь студенти ФІТКІ: Олександр Стрижалов (гр.1КН-15б), Марко Слободянюк (гр.1КН-15б), Олеся Херсоненко (гр.1КН-15б), Дмитро Кудрявцев (гр.2КН-15б), Андрій Андреєв (гр.2ПІ-14б), Олена Дажура (гр.2ПІ-14б), Євген Кривий (гр.1ПІ-17мс), Леонід Стахов (гр.1ПІ-14б), Іван Янковий (гр.1ПІ-17м).

Інтелектуали вирішували завдання з інтелектуальних конкурсів зі «Що? Де? Коли?», «Відеореалій» та музичних конкурсів.

Студенти ВМВПУ були запрошені на безкоштовні заняття студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ з напрямків 2D та 3D графіки, веб-дизайну та веб-програмування, програмування ігор та вивчення мови програмування С++. Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ функціонує при факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії нашого вишу.

Проведені профорієнтаційні заходи зміцнюють зв’язки нашого університету з ДПТНЗ «ВМВПУ» та сприяють ефективному проведенню профорієнтаційної роботи з потенційними абітурієнтами.

 
Студенти ФІТКІ – переможці змагань з програмування IT-Revolution
Tuesday, 05 December 2017 11:09

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ. Серед організаторів заходу були студенти з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ: Денис Гончарук (гр.1ПІ-16мс), Андрій Чопко (гр.1КН-17м), Дмитро Ткачук (гр.2КН-14б), Олена Дажура (гр.2ПІ-14б), Оксана Дісяк (гр.2ПІ-15б) та Назар Литвиненко (гр.1КН-17м).

Вже другий рік поспіль змагання IT-Revolution проходили в Креативному просторі Артинов – антикафе та коворкінгу, що забезпечило найкращі умови для всіх учасників заходу.

Цього року учасники мали можливість показати себе в одній з трьох категорій: Mobile game, Mobile app та Web.

Цього року на хакатон зареєструвалися більше 150 учасників, серед яких представники Вінницької, Львівської, Тернопільської, Київської, Криворізької, Харківської та Донецької областей. Після відбіркового етапу залишилося 16 найкращих команд, які боролися за перемогу у фіналі.

В категорії Mobile game необхідно було розробити гру, використовуючи технологію AR. В категоріях Web та Mobile app необхідно було побудувати додаток з детальною інформацією про обрану предметну область, в якому є система рейтингу, що дозволяє користувачу якомога швидше знайти релевантну інформацію.

На виконання було надано лише 24 години, після чого необхідно було представити готовий продукт перед суддями.

Переможцями змагань з програмування стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

І місце в категорії Mobile game посіла команда ВНТУ, до складу якої входить магістрант кафедри обчислювальної техніки Дмитро Гедз (гр.1КІ-17м).

ІІ місце в категорії Mobile app посіла команда третьокурсників з кафедри програмного забезпечення ФІТКІ у складі Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (гр.2ПІ-15б), Ігоря Скирського (гр.1ПІ-15б) та Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б).

ІІІ місце в категорії Mobile app посіла команда, до складу якої входять четвертокурсники кафедри комп’ютерних наук Ігор Кюльян (гр.1КН-14б) та Максим Мазур (гр.1КН-14б).

І місце в категорії Web посіла команда третьокурсників з кафедри комп’ютерних наук у складі Андрія Хохлова (гр.2КН-15б) та Владислава Мартишева (гр.2КН-15б).

ІІ місце в категорії Web посіла команда третьокурсників з кафедри комп’ютерних наук у складі Дмитра Шмундяка (гр.3КН-15б), Вадима Полянського (гр.3КН-15б), Олександра Лишака (гр.3КН-15б) та Дмитра Самборського (гр.3КН-15б).

Дякуємо нашим переможцям за якісні проекти та високі результати роботи!

 
Студент ФІТКІ – призер обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 
Tuesday, 05 December 2017 11:07

Відбувся ІІІ (обласний) етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Вінницький національний технічний університет представляв студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії  Олег Шинкаренко (гр. 1КН-17б). Готувала Олега до конкурсу викладач кафедри мовознавства, докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.

Олег вдало виступив на конкурсі, показавши високий рівень підготовки.

Олег Шинкаренко став призером конкурсу – посів ІІІ місце.

Олег Шинкаренко

 
Студенти ФІТКІ – на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу
Tuesday, 05 December 2017 11:02

Відбувся ІІІ (обласний) етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вінницький національний технічний університет представляли студентки з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії  Наталія Артемчук (гр. 2КН-16б) та Людмила Семенова (гр. 1КН-14б). Готувала дівчат до конкурсу викладач кафедри мовознавства, докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.

Наші студентки гарно виступили на конкурсі, показавши високий рівень підготовки.

Наталія Артемчук стала призером конкурсу – посіла ІІІ місце.

Людмила Семенова посіла ІV місце.

 
Студент ФІТКІ – фіналіст обласного дебатного турніру
Tuesday, 05 December 2017 10:56

25-26 листопада 2017 року в університеті "Україна" у Вінниці проходив обласний дебатний турнір "Кубок Поділля".

Учасником турніру був студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Давидов Сергій (гр.2КН-14б).

Сергій вдало виступив на інтелектуальних змаганнях і став фіналістом турніру.

Давидов Сергій – у першому ряду

Сергій успішно навчається на четвертому курсі ФІТКІ за спеціальністю «Комп’ютерні науки», захоплюється програмуванням, є неодноразовим учасником олімпіад з програмування та ІТ-конкурсів.

Сергій є старостою 2КН-14б.

Сергій Давидов займається греко-римською боротьбою, неодноразово був учасником та призером з греко-римської боротьби на обласних змаганнях.

А ще Сергій захоплюється інтелектуальними іграми, бере участь в дебатних турнірах.

Вітаємо Сергія з вдалим виступом, бажаємо успіху в наступних інтелектуальних змаганнях!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 136
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.