УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Зимові перемоги студента ФІТКІ з легкої атлетики
Wednesday, 27 February 2019 09:35

6-9 лютого 2019 року в місті Суми проходив головний старт зимового сезону з легкої атлетики – Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Магістрант ФІТКІ Олександр Недоснований (гр. 2КІ-18м) змагався на дистанції 400 метрів, де посів 3-тє місце серед молоді (U23).

22-23 лютого 2019 року проходив чемпіонат міста Вінниці, де Олександр Недоснований змагався на дистанції 60 метрів та посів 3-тє місце з особистим рекордом, а також у стрибках у довжину Олександр здобув перемогу – золоту медаль.

Вітаємо Олександра зі спортивними перемогами!

 
ПЕРЕМОЖЦІ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ”ІНФОРМАТИКА 2019”
Wednesday, 27 February 2019 09:31

21 лютого 2019 року кафедра програмного забезпечення ВНТУ провела університетський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Організаторами олімпіади буди доценти кафедри ПЗ Майданюк В.П. та Катєльніков Д.І.

Участь в олімпіаді взяли понад 30 студентів. Переможцями стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення.

 1. Зубко А. В. (гр. 1 ПІ-15б) – перше місце

 2. Позур М. Ю. (гр. 1 ПІ-16б) – друге місце

 3. Ніколайчук В. О. (гр. 2 ПІ-15б) – друге місце

 4. Костюк К. А. (гр. 1 ПІ-16б) – третє місце

 5. Малініч П. П. (гр. 1 ПІ-18б) – третє місце

 6. Свіжак В. В. (гр. 1 ПІ-16б) – третє місце

Переможці представлятимуть наш виш на національному етапі змагань у Харкові. Бажаємо успіхів нашим студентам!

 
Магістрантка кафедри програмного забезпечення один семестр навчалася у Швеції
Tuesday, 26 February 2019 09:47

Магістрантка 1-го року навчання за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення» Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) один семестр навчалася в університеті Linnaeus University у Швеції.

Галина Богачук біля замку на території університету Linnaeus University

Галина ділиться своїми враженнями:

«Я навчалась один семестр в університеті Linnaeus University, місто Векхо, Швеція. Місто Векхо – це невеличке студентське містечко, яке знаходиться на півдні Швеції в провінції Сконе. Воно вважається найзеленішим містом Європи та оточене великою кількістю озер. Люди дуже привітно ставляться до іноземців та майже бездоганно володіють англійською мовою.

Замок на території університету Linnaeus University

Я вивчала чотири курси англійською мовою. Система освіти дещо відрізняється від системи в Україні. Ось деякі особливості, які я виділила:

Перше, на що я звернула увагу, в університеті немає поділу на факультети, як ми звикли. Студенти приймаються на певну програму, яка включає в себе список обов’язкових курсів та декілька альтернативних. Крім обов’язкових курсів, студент повинен прослухати і здати певну кількість курсів за вибором. Кожному курсу відповідає певна кількість кредитів, у моєму випадку – 7.5 кредита на курс. Зазвичай 1 шведський кредит відповідає 1 тижню занять.

Біля бібліотеки університету

Після закінчення одного семестру, за умови успішної здачі іспитів, студенти отримують по 30 кредитів, повний рік навчання – 60 обов’язкових кредитів. Студенти за кілька місяців до початку семестру повинні зареєструватися на обрані курси. Заняття на курсах проходять у вигляді лекцій і семінарів, зазвичай, не частіше двох разів на тиждень. Курси включають лекції, семінари, лабораторні заняття та роботу в групах. Весь інший час віддано самостійній роботі.

План курсу відомий заздалегідь, і до кожного семінару кожен студент повинен виконати певну роботу, як правило, у письмовій формі або підготувати доповідь. Також студент зобов’язаний до кожного семінару прочитати рекомендовані джерела, статті та монографії сучасних авторів. Лекції не завжди є обов’язковими для відвідування, тому що їх транслюють на відповідних YouTube-каналах. Відеозаписи лекцій викладачі виставляють на свої особисті сторінки для вільного доступу та перегляду. Комунікація з викладачем можлива через мережу Інтернет майже цілодобово. Популярним є вид занять типу “tutoring”, тобто відео-дзвінки викладачами для консультацій і тому подібне.

Головний корпус університету Linnaeus University

По завершенню курсу передбачається більш значна письмова робота або презентація та екзамен, на який не можливо потрапити без реєстрації. Зазвичай остаточна оцінка за курс виставляється за сукупністю зробленого. Для зручності викладачів і студентів створено єдиний державний портал, де відбувається реєстрація на курси та екзамени. Екзамени проходять в окремих навчальних корпусах, тільки після реєстрації і під ретельним наглядом.

Територія університету є досить великою, налічує до 7 корпусів, бібліотеку, спорт-комплекс, замок та два озера.

Територія кампусу

На кампусі для студентів та викладачів обладнана сучасна бібліотека з майже цілодобовим доступом по спеціальних пропусках. Бібліотека обладнана всіма необхідними засобами для навчання, а саме комп’ютерами, під’єднаними до мережі Інтернет, підручниками, робочими місцями та кімнатами для роботи в групах, принтерами і тому подібне. Оскільки велика частина часу відведена для самостійних занять, це чудовий варіант для студентів.

Навчання в університеті Linnaeus University дало мені чудовий досвід міжнародного спілкування, знайомство з цікавими людьми і нових друзів, а також удосконалення моєї англійської та ґрунтовні знання з профільних предметів з ІТ-технологій.»

 
ТРЕТЬОКУРСНИК КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЛАДИСЛАВ КОКУШКІН — ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ «ЛЮДИНА РОКУ 2018»
Tuesday, 26 February 2019 09:41

12 лютого 20019 року у Вінниці урочисто нагородили лауреатів премії «Людина року 2018». Нині конкурс мав 35 номінацій.

Третьокурсник ВНТУ Владислав Кокушкін переміг у номінації «Нова генерація року». Влад навчається на кафедрі програмного забезпечення факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії (гр.2ПІ-16б). Він багаторазовий переможець міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки та веб-дизайну.

Владислав Кокушкін, як і всі номінанти, отримав диплом і статуетку лауреатів конкурсу «Людина року».

Пишаємося досягненнями нашого студента!

 
Науково-технічна конференція
Monday, 18 February 2019 15:10

Запрошуємо всіх студентів та викладачів ФІТКІ подавати тези наукових доповідей на

Науково-технічну конференцію підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)

Конференція проводиться за участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області 
Чергова XLVIII конференція відбуватиметься 13-15 березня 2019 року

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 169
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.