УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студент ФІТКІ – призер Всеукраїнських змагань з кульової стрільби
Вівторок, 26 травня 2020, 12:30

З 29 лютого по 3 березня 2020 року у Києві пройшли Всеукраїнські змагання з кульової стрільби.

Як член збірної команди Вінницької області у змаганнях брав участь першокурсник ФІТКІ Пилявець Ігор (гр.1БС-19б). На Всеукраїнських змаганнях команда Вінницької області виборола 3 місце!  В особистій першості Пилявець Ігор вийшов у фінал, де посів 7 місце.

Пилявець Ігор – крайній праворуч

 
Студенти ФІТКІ – переможці фіналу хакатону Vinnytsia Linuxation
Вівторок, 26 травня 2020, 12:24

Завершився у дистанційному режимі фінал хакатону Vinnytsia Linuxation.

Фінал проходив у вигляді YouTube-стріму з використанням конференц-зв'язку Skype та Discord.

У фінал пройшло шестеро фіналістів. Для дистанційного виконання завдань використовувалась технологія Cisco AnyConnect.

Переможцями фіналу стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету.

1 місцеІсаков Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18б);

2 місцеЛавров Вадим (кафедра ЗІ, гр.2БС-17б);

3 місцеБуняк Віталій (кафедра ЗІ, гр.2БС-17б).

17 квітня 2020 року нагороджували призерів хакатону Vinnytsia Linuxation.

Після нагородження призерів відбувся «розбір польотів» по хакатону, де провели огляд усіх завдань.

До організації хакатону долучилися аспіранти ФІТКІ Ілля Малініч та Костянтин Чернишов.

Ілля Малініч та Костянтин Чернишов

Наразі на порталі IT-Universe триває реєстрація на подібний конкурс - Адміністрування Linux. Реєстрація та заочний етап триватимуть до 20 травня 2020 року. Участь у конкурсі є можливою незалежно від участі в хакатоні Vinnytsia Linuxation.

 
Студент ФІТКІ – призер фотоконкурсу в рамках ТехноАртФесту
Вівторок, 26 травня 2020, 12:21

У рамках ТехноАртФесту, що відбувся у ВНТУ 29 лютого 2020 року, було підбито підсумки відкритого фотоконкурсу «Людина і техніка». До участі були запрошені учні і студенти, а найкращі фотографії оприлюдненні на офіційних  ресурсах:      https://www.facebook.com/fotokonkurs.vntu  і  http://photo.vntu.edu.ua/

Призером фотоконкурсу, посівши 3 місце,  став першокурсник ФІТКІ   Олександр Кобзар (студент кафедри програмного забезпечення, гр.2ПІ-19б). Сашко захоплюється фотографією. Він є фотографом факультету ІТКІ, робить світлини із заходів, що проходять на факультеті. Свої світлини, за які Сашко отримав призове місце , він зробив на авіашоу, яке відвідав нещодавно.

Конкурсна робота Олександра Кобзаря

Вітаємо Олександра з перемогою!

Бажаємо наснаги, успіху, нових творчих ідей і нових перемог!

 
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Лондоні
Вівторок, 26 травня 2020, 12:18

24 лютого 2020 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition ‘Kingdom Art Stars’» (The Official International Competitions in Europe), який проходив у Лондоні, столиці Великої Британії.

Магістрант ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Вадим Шахно (гр.2ПІ-19м) отримав 1 місце за роботу, виконану в 2D-графіці!

Вітаємо Вадима з гучною перемогою!

 
12-а Міжнародна науково-практична конференція «Інтернет – Освіта – Наука 2020»
П'ятниця, 08 травня 2020, 22:42

26-29 травня 2020 року у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться 12-а Міжнародна науково-практична конференція «Інтернет – Освіта – Наука 2020».

Тенденції розвитку інформаційного суспільства зумовлюються спільними зусиллями його учасників, спрямованими на економічний, соціальний та освітній розвиток, формування та розвиток інтелектуального потенціалу нації на вищому рівні з урахуванням світових вимог. Це стало можливим завдяки використанню сучасних інформаційних технологій, засобів обчислювальної техніки, локальних та глобальних комп’ютерних мереж у різних галузях людської діяльності, які характеризуються інтерактивністю, інтенсифікацією процесів, зворотним зв'язком на базі різноманітних засобів інформаційного обміну, що впливає на визначення нових освітніх стандартів в усіх галузях і рівнях освіти.

Ця конференція буде присвячена 25-річчю кафедри комп'ютерних наук ВНТУ.

Організатори конференції: Вінницький національний технічний університет, Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Кременчуцький національний технічний університет імені Михайла Остроградського, Академія праці, соціальних відносин і туризму, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, (Україна), Бакинський державний університет (Азербайджан), Варненський технічний університет (Болгарія), Сухумський державний університет, Грузинський технічний університет та Європейський університет (Грузія), Люблінська політехніка та Опольський технічний університет ( Польща), Лісабонський університет (Португалія)

Основні напрями роботи конференції:

 • Інтелектуальні інформаційні технології;
 • Комп’ютерні мережеві технології;
 • Комп’ютерна інженерія;
 • Математичне моделюванння;
 • Комп’ютерні мережеві технології та Інтернет в інформаційному суспільстві;
 • Інформаційні технологіїта Інтернет в освітньому процесі і наукових дослідженнях;
 • Геоінформаційні системи.

ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

26 ─ 29 травня 2020 року, Вінницький національний технічний університет.

ФОРМИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Дистанційна, заочна. Дистанційна форма участі передбачає презентацію доповідей через Інтернет.
Кожний учасник конференції отримає СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА, а також, за Вашим бажанням, СЕРТИФІКАТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ на 1 кредит ECTS (30 годин).

МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Українська, англійська, російська.

Реєстрація, форми участі, мова, умови проживання, публікації тощо на сайті конференції:   http://ies.vntu.edu.ua/ru/ies2020/conference/sponsor

 
Кібергігієна – це особиста гігієна користувача Інтернету
П'ятниця, 08 травня 2020, 11:11

Вінницький національний технічний університет є партнером Проекту CRDF Global з розвитку кібербезпеки в Україні. Одним із напрямків цього проекту є просвітницька діяльність, яка спрямована на підвищення рівня кібергігієни.

З 30 квітня по 20 травня 2020 року відкритий для реєстрації та безкоштовного навчання курс:

«Базові правила безпеки у цифровому середовищі» https://cybereducation.org.

 
У кафедри комп’ютерних наук – ювілей!
Середа, 06 травня 2020, 23:45

5 травня 2020 року кафедрі комп’ютерних наук (КН), що є випусковою кафедрою факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ виповнилося 25 років!

Колектив ФІТКІ щиро вітає викладачів та студентів кафедри КН з ювілеєм!

Бажаємо натхнення, творчих успіхів, цікавого навчання, плідної науково-дослідної роботи, гучних перемог на олімпіадах і ІТ-конкурсах!

5 травня 1995 року з легкої руки професора Миколи Байди було створено кафедру інтелектуальних систем (натепер кафедра комп’ютерних наук).

За ці роки наша кафедра пройшла важливі етапи розвитку, становлення та розквіту. Значний внесок у її розвиток внесли завідувачі, справжні професіонали своєї справи – доктори технічних наук, професори: Байда М.П., Кузьмін І.В., Юхимчук С.В, Яровий А.А.

За чверть століття працівниками кафедри підготовлено велику кількість висококваліфікованих та успішних ІТ-фахівців.

Пишаємось усіма нашими випускниками, як такими, що активно розвивають українську ІТ-галузь, так і тими, що працюють за кордоном, займають високі позиції у всесвітньовідомих ІТ-корпораціях Google, Facebook, Microsoft.

Щиро дякуємо усім друзям та партнерам кафедри КН, зокрема, ІТ-компаніям, що постійно підтримують наші ініціативи задля надання ще більших можливостей для якісного професійного розвитку наших студентів.

Кафедра комп’ютерних наук завжди об’єднувала велику кількість талановитих людей, вчених, викладачів, аспірантів і студентів, що постійно демонструють своїми високими професійними досягненнями невичерпний творчий потенціал як на вітчизняному, так і на міжнародному рівні.

Саме фахівці і є найбільшим скарбом кафедри КН!

Адже спільні зусилля та спільні успіхи дозволили заслужити кафедрі комп’ютерних наук ВНТУ визнання і авторитет як в Україні, так і далеко за її межами.

З ювілеєм тебе, рідна кафедра КН !

Щирі вітання з ювілеєм усім КН-щикам!

 
Декан ФІТКІ Олексій Азаров святкує ювілей
Середа, 22 квітня 2020, 15:58

23 квітня 2020 року декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Олексій Дмитрович Азаров зустрічає своє 70-річчя.


У ВНТУ Олексій Дмитрович працює майже півстоліття — 47 років!

Ім’я Олексія Азарова занесено до Енциклопедії сучасної України.

За вагомий внесок у розвиток системи технічного захисту інформації та підготовку кадрів професор Азаров має грамоту Служби Безпеки України.

Олексій Дмитрович Азаров отримав диплом переможця Всеукраїнського конкурсу «Винахід–2011» у номінації «Інформаційні технології, телекомунікації, електроніка».

Професор Азаров нагороджений нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення».

 

Шановний декане Олексію Дмитровичу!

День у день сумлінна праця – більша частинна Вашого життя. Ви керівник з великої літери. Ваше відповідальне ставлення до справи, професіоналізм, працездатність, творчий підхід до вирішення поставлених задач для нас завжди були і є прикладом.

Ваше ставлення до свого колективу викликає в нас почуття захищеності та справедливості.

Ваше вміння поєднувати такі риси як: вимогливість та доброту, принциповість та людяність, суворість та гумор викликає повагу.

Ви людина, яка встигає проявити себе в різних проявах життя.

Ви один з найкращих науковців – бо творите науку.

Ви чуттєвий сім’янин – бо створили велику і міцну родину.

Ви чудовий господар – бо посадили не одне дерево, а великий сад, побудували затишний будинок.

І це все викликає захоплення Вами.

Шановний, Олексію Дмитровичу! У Ваше 70-річчя бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, бадьорості, мрій та їх досягнення, удачі, енергії і світла. Розуміння від оточуючих, тепла та затишку у родині. Нехай доля посміхається Вам кожного дня, а душа залишається молодою довгі-довгі роки.

Продовжуйте дивувати нас Вашою нескінченною енергією, Вашою здатністю бачити перспективи та їх досягати, Вашим оптимізмом, Вашим вмінням розуміти людей, помічати гідність кожного, підтримувати словом та ділом.

Миру та добра Вам, Олексію Дмитровичу, та всій Вашій родині!

 

З величезною повагою колектив факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

 
Увага карантин
П'ятниця, 20 березня 2020, 08:19

Відповідно до наказу ректора ВНТУ № 80 від 12 березня 2020 року із метою запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року в ВНТУ та його підрозділах з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року запроваджено карантин.

На час карантину скасовано проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території університету. На період карантину заборонено відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти.

Освітній процес на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ організовано з використанням технологій дистанційного навчання з використанням матеріалів, розміщених на сайтах кафедр й у системі JetIQ, та можливостей Е-mail, Skype, Viber, Telegram у формах:

 • самостійної підготовки студентів за наявними методичними матеріалами;

 • інтерактивних групових та індивідуальних консультацій;

 • відеолекцій (відеопрезентацій) з індивідуальним або груповим консультуванням осіб, що навчаються;

 • вебінарів з обговорення навчального матеріалу через доступні викладачам та студентам системи;

 • у формі зворотнього зв’язку, вирішення завдань, опитування, тестування.

 
Студенти ФІТКІ виграли університетські змагання з шахів
Четвер, 12 березня 2020, 13:05

4 березня 2020 року у шаховому клубі за програмою студентської Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» завершилися командні змагання з шахів серед збірних команд навчальних факультетів.

Командні зустрічі проводилися за коловою системою. Склад команди факультету: 3 особи (2 юнаки та 1 дівчина). У змаганнях взяли участь усі факультети.

1 місце зі значним відривом у 5 очок виборола команда шахістів ФІТКІ у складі: Очеретного Анатолія (гр.2КН-16б), Зубка Антона (гр.1ПІ-19м), Остапчук Ірини (гр.3КН-18б).

Вітаємо наших шахістів з перемогою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 104
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.