УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Banner
Banner
Перемоги студента ФІТКІ у складі команди «Вінницькі Вовки»
Wednesday, 18 October 2017 12:22

Студент кафедри програмного забезпечення ФІТКІ Михайло Гусак (гр.1ПІ-14б) захоплюється американським футболом і грає в основному складі команди «Вінницькі вовки» (номер 31).

Михайло Гусак – у другому ряду другий ліворуч

Два останні матчі збірної «Вінницькі вовки» закінчилися впевненою їх перемогою.

«Вінницькі вовки» обіграли команду «Левів» зі Львову з рахунком 25:11. Обидві команди були налаштовані лише на перемогу, оскільки, в цьому сезоні УЛАФ вони йшли без поразок. Тож це гучна перемога вінницької збірної.

А у грі з київською командою «Слов’яни» наші «Вінницькі Вовки» виграли «в суху» з рахунком 70:0. Михайло Гусак у цій грі відмітився одним тачдауном в нападі та 2 перехопленнями м’яча в захисті, що є чудовим результатом.

Вітаємо Михайла зі спортивними перемогами!

 
Стажування доцента кафедри програмного забезпечення в Австралії
Wednesday, 18 October 2017 12:19

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда пройшов стажування у м. Брисбен (Австралія).

Олександр Рейда стажувався в компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.», де ознайомився з сучасними методами розробки інтерфейсних додатків, пройшов практичне стажування з програмування USB інтерфейсних додатків.

Отриманий досвід Олександр Рейда буде використовувати при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

 
Студент ФІТКІ – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Математичні науки"
Wednesday, 18 October 2017 12:15

Селезньов Віталій Ігорович – студент факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ, навчається за спеціальністю «Кібербезпека» (гр.1БС-16б).

Віталій захоплюється математикою, програмуванням, системами захисту інформації.

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Математичні науки" Віталій Селезньов нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Науковий керівник: професор, зав. кафедрою вищої математики у ВНТУ Михалевич Володимир Маркусович 
Спортивні перемоги Олександра Недоснованого
Wednesday, 18 October 2017 12:09

Олександр Недоснований (гр. 1КІ-16мс) – студент факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ спеціальності «Комп’ютерна інженерія», навчається на 2-гому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста.

За час навчання в університеті Олександр отримав гучні спортивні перемоги: золоту медаль на відкритій першості України з легкої атлетики з 5-ти борства у м. Одеса (2016 рік), золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-ти борства у м. Кіровоград (2016 рік), золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні з 7-ти борства у м.Суми (2016 рік).

Олександр є багаторазовим чемпіоном Вінницької області з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств.

Серед останніх спортивних перемог Олександра Недоснованого назвемо:

  • 1-ше місце в естафеті 4 по 400 метрів, 2-ге місце на 4 по 100 метрів, 2-ге місце з бігу на 200 метрів та 2-ге місце на 400 метрів на XIII літній універсіаді Вінницької області серед ВНЗ 3-4 р.а. з легкої атлетики, що проходила у Вінниці на центральному стадіоні в парку ім.Горького;

  • на універсіаді України в м. Луцьк у складі збірної ВНТУ були показані кращі результати сезону та особисті рекорди з бігу на 4 по 400 метрів, що допомогло команді потрапити до фінальних змагань;

  • 2-ге місце у складі збірної команди ВНТУ у традиційній легкоатлетичній естафеті, присвяченій 72-й річниці перемоги на нацизмом у Європі серед ВНЗ 3-4 р.a., що проходила у м.Вінниця.

 
Троє доцентів ФІТКІ стажувалися у Люблінській Політехніці
Wednesday, 18 October 2017 12:02

Троє доцентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Оксана Романюк (кафедра програмного забезпечення), Тетяна Трояновська (кафедра обчислювальної техніки) та Людмила Савицька (кафедра обчислювальної техніки) понад тиждень стажувалися в університеті Politechnika Lubelska (м. Люблін, Польща), де знайомилися з сучасними підходами до викладання інформаційних технологій.

 

 

Наші викладачі ознайомилася з особливостями організації навчального процесу в університеті Politechnika Lubelska, з матеріально-технічною та навчально-методичною базами університету, роботою з бібліотечним фондом.

 

 

Відвідали лекції та семінари, присвячені сучасним тенденціям розвитку інформаційних систем та технологій, зокрема, в сфері тестування та оцінювання якості програмного забезпечення, організації та захисту баз даних, а також ознайомилися з напрямками наукової діяльності університету Politechnika Lubelska.

 

По завершенню стажування Оксана Романюк, Тетяна Трояновська та Людмила Савицька отримали сертифікати. Доценти ФІТКІ будуть використовувати отриманий досвід при викладанні навчальних дисциплін студентам спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерна інженерія».

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 126
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.