УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студент ФІТКІ на Чемпіонаті України серед молоді U23
Tuesday, 02 July 2019 10:33

21-23 червня 2019 року у місті Кропивницькому пройшов основний старт молодіжного сезону – Чемпіонат України серед молоді U23. Змагання проходили у 2 кола: кваліфікація та фінал. До фіналу пройшов магістрант кафедри обчислювальної техніки з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр. 2КІ-18м), де серед молодіжного віку посів 3-тє місце, а от у загальному заліку – 4-те місце!

Пишаємося спортивними досягненнями нашого студента!

 
Перемога студента ФІТКІ на Кубку області з легкої атлетики
Tuesday, 02 July 2019 10:29

14-15 червня 2019 року у Вінниці пройшов Кубок Вінницької області з легкої атлетики. На змаганнях виступив магістрант кафедри обчислювальної техніки з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр. 2КІ-18м), який на дистанції 400 метрів здобув перемогу – 1 місце!

Вітаємо Олександра з черговою перемогою!

 
Нагородження фіналістів стипендіальної програми «Завтра.UA»
Tuesday, 02 July 2019 10:22

20-22 червня 2019 року у Києві відбувся 12-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA».

Подія об'єднала як стипендіатів минулих років, так і 100 нових переможців програми «Завтра.UA», серед яких двоє студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ: Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м).

Стипендіати програми «Завтра.UA»: Дар’я Лудан (по центру) та Алла Штокал (крайня праворуч)

Перший день Форуму проходив у Мистецькому Арсеналі в Києві, де кожен отримав можливість потиснути руку, задати гострі питання та поспілкуватися з видатними політиками, громадськими діячами та науковцями України і світу.

На офіційному відкритті Форуму виступив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нашим студентам вдалося побувати на публічній лекції видатного історика, професора кафедри Ричарда Левіна Єльського університету Тімоті Снайдера на тему «Україна та майбутнє Європи».

Алла Штокал та Даря Лудан з Тімоті Снайдером

Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) ділиться своїми враженнями: «Це грандіозна подія, яка об’єднала талановиту молодь України. Після урочистої частини наступні два дні ми провели за Києвом на базі відпочинку УТОГ, що розміщена у сосновому лісі поблизу Пущі-Водиці. Ці дні були по-справжньому насиченими: ми брали участь у практичних семінарах і майстер-класах, перейняли досвід провідних українських експертів, підприємців та представників громадських організацій. Зокрема, надзвичайно змістовним і корисним, особисто для мене, виявився тренінг з проектного менеджменту, де ми розглянули різні методології розробки проектів та навчилися точно визначати цільову аудиторію розроблюваного проекту. Треніг проводила Валерія Голерова, Chief Innovation Officer стартап-інкубаторів YEP!

Ще однією цікавою подією був тренінг, присвячений Soft Skills, а саме мистецтву презентації та ораторському мистецтву. Тренінг проводив В’ячеслав Рудницький, cпівзасновник компанії Savvy, тренер з дебатів в IDEA (International debate educational association) та NewVision.

Далі, працюючи в невеликих групах, ми намагалися розробити ідею та втілити власні проекти в життя. У цьому нам допомагали ментори. Моїй команді дуже пощастило, ми працювали з Денисом Гурським, який працював радником Прем'єр-міністра України з питань відкритих даних у 2015-2016 роках і є професіоналом своєї справи.

Після продуктивних двох днів роботи над проектами кожна команда презентувала результати проектів перед журі.

Ми розробили бізнес-проект та отримали можливість безкоштовно навчатися у стартап-інкубаторі “YEP!”, де зможемо отримати фінансову підтримку інвесторів та позмагатися за перемогу у фіналі битви стартапів у Естонії.

Спільнота «Завтра.ua» – це спільнота однодумців і близьких по духу людей

Не можна не сказати про атмосферу форуму: талановита українська молодь, творці майбутніх змін, енергійні та з запалом в очах люди – це надихає і спонукає творити ще більше».

 
Студенти ФІТКІ – призери фіналу Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2019»
Tuesday, 25 June 2019 12:22

6-10 червня 2019 року у Києві відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2019».

У фінальних змаганнях ВНТУ представляли студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, які готувалися до фіналу під керівництвом викладачів кафедри програмного забезпечення професора Олександра Романюка, доцента Олени Коваленко, доцента Вікторії Войтко, доцента кафедри захисту інформації Леоніда Куперштейна та аспіранта кафедри комп’ютерних наук Іллі Малініча.

Фіналісти Міжнародної олімпіади «IT-Universe-2019» студенти ФІТКІ, ВНТУ

Призерами олімпіади стали студенти ФІТКІ:

Віктор Коркошко (кафедра ЗІ, гр.1БС-17б) посів 2 місце в конкурсі «Адміністрування Linux», керівник – аспірант кафедри комп’ютерних наук Ілля Малініч.

Аспірант кафедри комп’ютерних наук Ілля Малініч та студент кафедри ЗІ Віктор Коркошко – по центру

Андрій Андреєв (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м) посів 2 місце в конкурсі «Кращий диплом з кібербезпеки», керівник – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Студент кафедри ПЗ Андрій Андреєв – крайній праворуч

Команда студентів кафедри програмного забезпечення у складі Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (гр.1ПІ-15б) та Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б), науковий керівник – доцент кафедри ЗІ Леонід Куперштейн, з проектом «Ситуаційний центр» посіла 3 місце в конкурсі «Кращий інноваційний диплом».

Студенти кафедри ПЗ Алла Штокал та Михайло Кренцін (ліворуч) на фіналі олімпіади «IT-Universe-2019»

У конкурсі «Управління ІТ-проектами» призерами фіналу стали студенти ФІТКІ ВНТУ, отримавши дипломи за перемогу в номінаціях:

Лілія Сагайдак (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краща WBS проекту, Наталія Черначук (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краща WBS проекту, Владислав Нестерук (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краще визначення продукту проекту, Юлія Босак (кафедра КН, гр.1КН-15б) – за перемогу в номінації – краща діаграма Ганта, Діана Дмітрієнко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краще визначення стейкхолдерів проекту, Євгеній Лисенко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за перемогу в номінації – краще визначення цілей проекту, Владислав Ботлевський (кафедра КН, гр.1КН-15б) – за перемогу в номінації – краще планування проекту.

Студенти ФІТКІ на фіналі олімпіади «IT-Universe-2019» (конкурс «Управління ІТ-проектами»)

За значний внесок в організацію та проведення Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2019» грамотами нагороджено: професора кафедри програмного забезпечення Олександра Романюка, доцента кафедри програмного забезпечення Олену Коваленко та аспіранта кафедри комп’ютерних наук Іллю Малініча.

 
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Ліхтенштейні
Tuesday, 25 June 2019 12:10

14 червня 2019 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International King Competition” (The Official International Competitions in Europe), який проходив у Вадуці, столиці Ліхтенштейну. Студентка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Вікторія Панченко (гр.1ПІ-17б) отримала 3 місце за роботу, виконану в 3D-графіці!

Вітаємо Вікторію з гучною перемогою!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 185
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.