УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студенти кафедри ПЗ – переможці Міжнародної олімпіади «Комп’ютер як універсальний засіб для роботи з інформацією»
Thursday, 03 January 2019 10:11

Студенти кафедри програмного забезпечення взяли участь у Міжнародній олімпіади «Комп’ютер як універсальний засіб для роботи з інформацією». Переможцями олімпіади стали:

Мисько Юлія (гр.2ПІ-18м) – 1 місце, Гончарук Денис (гр.2ПІ-18м) – 2 місце. та Тяпкін Олександр (гр.2ПІ-18м) – 3 місце.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – переможці регіонального етапу Міжнародного ІТ-хакатону «CS50 Puzzle Day 2018»
Thursday, 03 January 2019 10:05

Студенти ФІТКІ стали переможцями регіонального етапу Міжнародного ІТ-хакатону «CS50 Puzzle Day 2018».

1 місце посіли:

 • команда «Pomaranchi» у складі Шемет Тетяни (випускниці кафедри КН), Шемета Євгена (випускника кафедри КН) та Ярового Андрія (завідувача кафедри КН, д.т.н., професора);

 • команда «Language triangle» у складі Кузнєцова Леоніда (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) та Костюка Костянтина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б);

 • команда «Network Team» у складі Позура Михайла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) та Свіжака Віктора (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б);

 • команда «Optimum», у складі якої два студенти ФІТКІ: Озерчук Дмитро (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) та Білоконь Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б).

2 місце отримали:

 • команда «++j+++j» у складі Восьмушка Олександра (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Ніколайчука Владислава (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б), Кренціна Михайла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Зубка Антона (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

 • команда «CERF», у складі якої є студент ФІТКІ Корпало Андрій (кафедра КН, гр.3КН-15б);

 • команда «Deep green» у складі Херсоненко Олесі (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андреєва Андрія (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б);

 • команда «Kpp» у складі Кюльяна Ігоря (кафедра КН, гр.1КН-14б), Мазура Максима (кафедра КН, гр.1КН-14б) та Ільченка Михайла (кафедра КН, гр.1КН-14б).

3 місце посіли:

 • команда «Comp_on» у складі Діденка Юрія (кафедра КН, гр.1КН-17б), Левченка Нікіти (кафедра КН, гр.1КН-17б), Городецького Юрія (кафедра КН, гр.1КН-17б), Шевчука Андрія (кафедра КН, гр.1КН-17б) та Кучеренко Ольги (кафедра КН, гр.1КН-17б);

 • команда «KappaPride» у складі Милосердова Дмитра (кафедра КН, гр.1КН-16б), Зарицького Олександра (кафедра КН, гр.1КН-16б) та Клямчука В’ячеслава (кафедра КН, гр.1КН-16б);

 • команда «Masters of degradation» у складі Гречкосія Давида (кафедра КН, гр.2КН-17б), Пастуха Ігоря (кафедра КН, гр.2КН-17б) та Борисюка Володимира (кафедра КН, гр.2КН-17б);

 • команда «OverAnimeJS» у складі Шинкаренка Олега (кафедра КН, гр.1КН-17б), Варнави Владислава (кафедра КН, гр.1КН-17б), Жданова Володимира (кафедра КН, гр.1КН-17б) та Дідківського Андрiя (кафедра КН, гр.1КН-17б);

 • команда «SHEVKA» у складі Босак Юлії (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андрущенка Ігоря (кафедра КН, гр.1КН-15б);

 • команда «SmArt гречка» у складі Нестерука Владислава (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Сагайдак Лілії (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Черначук Наталії (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Лисенка Євгенія (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

 • команда «The Turing Machine» у складі Барановського Олександра (кафедра КН, гр.1КН-16б), Очеретного Анатолія (кафедра КН, гр.2КН-16б), Харчука Дениса (кафедра КН, гр.2КН-16б), Дубика Олександра (кафедра ЗІ, гр.1БС-17мс) та Розбийголови Віталія (кафедра КН, гр.1КН-16б);

 • команда «TroubleMaker» у складі Скирського Ігоря (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Дмітрієнко Діани (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Янісевича Андрія (кафедра КН, гр.1КН-15б);

 • команда «Морозов» у складі Руденка Максима (кафедра КН, гр.3КН-16б), Морозова Олександра (кафедра КН, гр.2КН-14б), Сліпчика Володимира (кафедра КН, гр.3КН-16б), Цимбалістого Владислава (кафедра КН, гр.3КН-16б) та Колесникова Юрія (кафедра КН, гр.2КН-16б).

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Магістрантка кафедри програмного забезпечення пройшла освітній курс від BEST у Бельгії
Thursday, 03 January 2019 09:59

Олена Дажура, магістрантка факультету інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії ВНТУ (кафедра програмного забезпечення, гр. 2ПІ-18м), пройшла освітній курс від BEST у Бельгії.

BEST — Board of European Students of Technology (Рада студентів технічних університетів Європи). BEST діє у 94 технічних вишах 32 країн. BEST дає змогу отримати студентам-технарям додаткову ексклюзивну освіту, подорожуючи і пізнаючи світ, знаходити нових друзів, а також забезпечує кар’єрну підтримку.

Олена розповідає:

«Мені пощастило відвідати курс в чудовому місті Louvain-la-Neuve , що знаходиться у франкомовній частині Бельгії за 30 км від Брюсселя.

Місто побудоване навколо університету та є просто раєм для студентів, з купою нових та цікавих будівель, графіті, студентських клубів, пабів, місць для гулянок тощо.

Організатори продумали програму так, що, хоча ми й мали мало часу для сну, проте мали вдосталь цікавих лекцій (ми навіть тестували університетську VR кімнату — "грали" в страшні ігри в VR-окулярах), вечірок, відвідали компанію, що співпрацює з Disney (на жаль, нам не можна розказувати, що ми бачили в самій компанії), гуляли по Брюсселю, цілі вихідні провели в Генті, навіть повалялися на пісочку в Остенде, що знаходиться на узбережжі Північного моря.

Тож, як ви можете зрозуміти, я зовсім не жалкую про те, що взяла участь у цьому курсі. Повірте, незалежно від того, на який курс ви пройдете, ви отримаєте незабутні враження й шалений шквал емоцій, а ще близько 30 нових друзів, і це все менш, ніж за два тижні!

Подорожі — це завжди ризик, але BEST ви точно будете згадувати як неймовірний період, який обов'язково захочеться повторити!»

 
Студенти ФІТКІ – призери регіонального етапу Міжнародного хакатону «NASA Space Apps Challenge 2018»
Friday, 30 November 2018 13:40

Команда «DO IT» у складі четвертокурсників ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук стала призером регіонального етапу хакатона «NASA Space Apps», посівши 3 місце.

У жовтні у Вінниці проходив Міжнародний щорічний хакатон «NASA Space Apps Challenge 2018».

Минулого року в хакатоні «NASA Space Apps» взяло участь понад 25 тисяч людей з 187 міст. Цього року до нього вперше приєдналась і Вінниця.

Хакатон об'єднує тисячі інноваторів, розробників, дизайнерів і просто тих, хто обожнює космос. Переможець міжнародного відбору отримає запрошення в офіс NASA в США.

У Вінниці організатори зібрали близько 50 учасників. Вони разом працювали над даними NASA і створювали проекти, які зможуть вирішити проблеми людства, з якими стикаються на Землі та в космосі.

Участь у заході була безкоштовною.

У хакатоні взяли участь 4 команди від ВНТУ, які складалися зі студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

Команда «INVISIBLE TEAM» створила гру про космос, яка полягала у дослідженні планет Сонячної системи при висадці на них космічним кораблем. Потрапивши на планету, гравцеві потрібно відповісти на низку питань і, залежно від правильності відповіді, можна отримати + бали або - бали. Така гра допоможе дорослим та дітям дізнатися більше про наш всесвіт. Також для гри був розроблений унікальний інтерфейс дизайнерами команди. До складу команди «INVISIBLE TEAM» увійшли другокурсники ФІТКІ: Хазівалієва Ірина (гр.2КН-17б), Шевчук Владислава (гр.2КН-17б), Шинкаренко Олег (гр.1КН-17б), Шептяков Ігор (гр.1КН-17б), Діденко Юрій (гр.2КН-17б), Гульчак Роман (гр.2КН-17б) та Чан Аліна (гр.3ПІ-17б).

Команда «KAPPA PRIDE» розробила мобільний додаток-довідник, який призначений для допомоги людям у надзвичайних ситуаціях. Проаналізовано більше 30 стихійних лих і для кожного розроблено план дій для захисту від лиха, також розроблено чек-лист, у якому є всі найважливіші предмети, які потрібно взяти, з можливістю додати власні. Команду «KAPPA PRIDE» складають студенти ФІТКІ: Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Милосердов Дмитро (гр.1КН-16б), Мельник Денис (гр.1ПІ-16б) та Морозов Олександр (гр.2КН-18м).

Команда «ADA GENERATION TEAM» також розробила мобільний додаток, що допоможе у випадку стресової ситуації (природні чи техногенні катастрофи) відобразити список потрібних речей. Функціонал додатку включає меню з інформацією про стихійні лиха, які відбувались раніше, і на основі цих даних аналізується статистика за рівнем небезпеки для кожної країни. За цими даними будуються графіки кількості катастроф за певний період. Команду «ADA GENERATION TEAM» складають першокурсники кафедри комп’ютерних наук: Русаченко Михайло (гр.1КН-18б), Ярошевич Максим (гр.1КН-18б), Саїнський Борис (гр.1КН-18б) та Воронков Олександр (гр.2КН-18б).

Команда «DO IT» у складі четвертокурсників кафедри КН (Хохлова Андрія (гр.2КН-15б), Владислава Мартишева (гр.2КН-15б), Радченка Дениса (гр.2КН-15б) та Віталія Бондарчука (гр.2КН-15б)) стала призером регіонального етапу хакатона, посівши 3 місце. Команда створила сервіс Felix для відстежування запланованих запусків космічних ракет. Передбачено можливість перегляду інформації про запуск ракети на сайті проекту. Нічого не пропустити допоможе телеграм канал, на якому бот Фелікс анонсує інформацію про заплановані запуски та інформує про старт в момент запуску ракети. Для охочих побачити політ ракети на власні очі на сайті передбачена можливість віднайти стартовий майданчик на мапі, а також знайти готелі поблизу.

Вітаємо усі команди ФІТКІ з вдалим виступом на хакатоні та з креативними цікавими проектами, а команду «DO IT» з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ виграли кубок на міських змаганнях з боулінгу
Friday, 30 November 2018 13:34

20 листопада 2018 року в ТРЦ "Мегамолл" міста Вінниці відбулися міські змагання з боулінгу між університетськими командами. Змагання приурочені до Дня студента.

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри комп’ютерних наук у складі: Шeвчука Андрія (гр.1КН-17б), Шeптякова Ігоря (гр.1КН-17б), Левченка Нікіти (гр.1КН-17б), Шинкарeнка Олeга (гр.1КН-17б), Каліцінського Владислава (гр.1КН-17б) та Щипського Юрія (гр.1КН-17б).

Наша команда з великим відривом перемогла суперників і, посівши 1 місце, виграла кубок турніру.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 162
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.