УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Спартакіада ВНТУ "Молодь і спорт України" 2018-2019 н.р.
Wednesday, 22 May 2019 08:35

Підбито підсумки Спартакіади ВНТУ "Молодь і спорт України" 2018-2019 н.р. серед збірних команд навчальних факультетів.

За результатами Спартакіади ФІТКІ посів 3 місце.Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

 
Змагання з дзюдо в рамках XIV літньої Універсіади Вінницької області
Wednesday, 22 May 2019 08:14

У квітні 2019 року відбулися змагання із дзюдо в рамках XIV літньої Універсіади Вінницької області, у яких взяли участь чотири університети Вінниці (Вінницький національний технічний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського, Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету та Донецький національний університет імені Василя Cтуса). Наш ВНТУ під керівництвом доцента кафедри фізвиховання Костюка Сергія посів 2 командне місце. У складі команди змагався студент ФІТКІ Андрій Гришин (гр.1БС-15б).

Андрій Гришин – крайній праворуч

 
Першість ВНТУ серед студентів, викладачів та співробітників з настільного тенісу
Wednesday, 22 May 2019 08:06

7 травня 2019 року у ВНТУ відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів, викладачів та співробітників університету.

У Першості серед студентів 3 місце виборов студент ФІТКІ Олександр Григоришен (гр.2КІ-16б).

Олександр Григоришен – перший ліворуч

Вітаємо Сашу з перемогою!

 
ПЕРЕМОГА У «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» У ПРОЕКТІ «СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ 2019»
Wednesday, 22 May 2019 08:03

13 травня 2019 року студентська команда інтелектуалів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету перемогла у турнірі з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» проекту «Студентська ліга 2019».

Переможці інтелектуальної гри проекту «Студентської ліги 2019»

Це четверте змагання у рамках проекту «Студентська ліга 2019» – інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Серед вишів ІІІ–ІV рівня акредитації перше місце здобула команда інтелектуалів ФІТКІ з ВНТУ у складі: Владислава Попова (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Олени Дажури (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м), Владислава Білика (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м), Олесі Андреєвої (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андрія Андреєва (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18м).

Переможці отримали подарунки — power bank та дипломи.

Організатори змагань — відділ молодіжної політики міської ради та Вінницька молодіжна рада.

Вітаємо наших інтелектуалів з черговою перемогою!

 
ВНТУ ЗДИВУВАВ ЄВРОПУ СВОЇМИ УСПІХАМИ
Wednesday, 22 May 2019 07:52

У одному з найстаріших міст Болгарії – Хасково, яке має 7000-ну історію, відбувся Міжнародний конкурс «Творчість без меж». Сама назва конкурсу визначає його міжнародну масштабність.

Місто Хасково вибране для проведення конкурсу не випадково. Воно відоме розміщенням не тільки найвищого в світі монументу (32,8м) Богородиці з немовлям, який занесено в книгу рекордів Гінеса, а й проведенням великої кількості літературних і мистецьких фестивалів. У місті є декілька картинних галерей. Тому конкурси, які проводяться в Хасково, є всесвітньовідомими.

Монумент (32,8м) Богородиці з немовлям, який занесено в книгу рекордів Гінеса

Конкурс проводився під егідою європейського комісара з цифрової економіки та суспільства Марії Габріел, яка відповідає за питання, пов'язані з медіа та інформацією, такі як телекомунікації та інформаційні технології. Зрозуміло, що до складу суддів були запрошені професіонали з ІТ-галузі.

Єврокомісар з цифрової економіки та суспільства Марія Габріел переглядає конкурсні роботи студентів й учнів з Вінниці

На конкурс було подано 1871 роботу з різних країн світу, а тому конкуренція була надзвичайно високою. Тим не менш, слухачі студії комп’ютерної графіки Вінницького національного технічного університету вибороли в різних номінаціях і вікових групах відразу 14 медалей різного ґатунку (4 золотих, 5 срібні і 5 бронзових медалей). Це є свідченням високого рівня підготовки учасників. Україна в черговий раз підтвердила статус високоінтелектуальної країни.

Золоті медалі отримали: школярі Дар’я Богачук й Артем Іщук та студенти ФІТКІ Юлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-17м) і Софія Мошенська (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б).

Срібні медалі отримали: школярі Ярослав Власов і Євгенiй Станiславенко та студенти ФІТКІ Анастасія Черниш (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б), Сергій Сорока (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) і Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18м).

Бронзові медалі отримали: школярка Уляна Кучинська та студенти ФІТКІ Юлія Цвєткова (кафедра КН, гр.2КН-18б), Василь Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м), Микола Нечипорук (кафедра ОТ, гр.2КІ-17б) і Євгенiй Лисенко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б).

Науковими керівниками учасників міжнародного конкурсу були професор кафедри ПЗ Романюк О.Н. і доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

Професор кафедри програмного забезпечення Романюк О.Н. розповідає: «В минулому році ВНТУ встановив рекорд України за найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах. Тому гучна перемога в Болгарії в черговий раз підтвердила високий рівень підготовки фахівців у технічному університеті. Цього року ми вже перемагали в Іспанії, Кіпрі, Монако, Англії, Ватікані, Австрії, Ірландії. Але колективна перемога в Болгарії підтвердила майстерність учасників у багатьох напрямках підготовки. Оскільки роботи учасників стали експонатами виставки в місті Хасково, то роботи слухачів нашої студії будуть оглядати ще цілий рік».

Подобається ?

Хочеш бути відомим ? Поступай до ВНТУ !

Заступник декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії доцент Войтко В.В. відзначає: «Серед переможців конкурсу є не тільки студенти, але й школярі. Самій юній лауреатці Дар’ї Богачук всього 9 років. Артем Іщук, Євгенiй Станiславенко, Дар’я Богачук, Ярослав Власов, Уляна Кучинська, які є школярами, не дивлячись на свій юний вік, прославили Україну та наш подільський регіон. Хочеться вірити, що їх нові гучні перемоги не забаряться».

«Перемога в Болгарії підтвердила мій намір навчатися у Вінницькому національному технічному університеті. Саме в цьому навчальному закладі я отримав первинні знання з комп’ютерної графіки та веб-дизайну і переміг на кількох Міжнародних конкурсах,» – говорить учень м. Немирів Євген Станіславенко.

«Цей хлопець не перестає нас дивувати своєю наполегливістю та постійним удосконаленням знань. Він сьогодні володіє навиками в растровій та векторній графіці, комп’ютерній анімації, розробці сайтів. Впевнений, що незабаром про цього хлопця будуть знати далеко за межами України» – прокоментував перемогу Жені Станіславенка професор Романюк О.Н.

Робота переможця конкурсу Софії Мошенської

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 179
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.