УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Баннер
Баннер
Студент ФІТКІ – призер Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг»
24.11.2017 07:33

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг», що відбувся у жовтні 2017 року. Студент ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії Денис Худа (гр.2КН-16б) посів 3 місце в номінації «Веб-програмування».

 
Студентка кафедри програмного забезпечення найкраще написала правовий диктант
24.11.2017 07:26

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.

Серед студентів найкращий результат з правової підготовки показала студентка кафедри програмного забезпечення Любов Мельник (гр.1ПІ-16б).

Як переможець акції Люба отримала сертифікат, що надає право на безкоштовну консультацію з будь-яких питань у галузі права, окрім питань, що стосуються підприємницької діяльності, додаток з результатами тестування та інструкцією по використанню можливості безкоштовної консультації у адвоката.

 
Студентка ФІТКІ навчалася у Відні
24.11.2017 07:17

Вчитися ніколи не пізно, навіть коли мова йде про вміння вчити інших. Після перебування у BEST більше 4 років настає час, коли потрібно ділитися своїми набутими знаннями та навичками з молодшим поколінням перед тим, як йти у вільне плавання. Саме з цими думками я подала заявку на участь у Technical Tutors Academy і була неймовірно рада опинитися однією з 16 щасливчиків-учасників.

Захід відбувався з 25 по 30 жовтня 2017 року у Відні (столиці Австрії) на базі Віденського технічного університету. Організатором Technical Tutors Academy був локальний осередок BEST Vienna. Учасниками, окрім мене,  були представники Македонії, Нідерландів, Швеції, Португалії, Італії, Угорщини, Туреччини, Латвії, Естонії, Чехії, Росії, Сербії, Австрії. Нас навчали тренерському мистецтву 5 досвідчених тренерів з Італії, Польщі, Хорватії, Македонії та Іспанії.

Під час подачі заявки на участь та після оголошення результатів відбору всі учасники були попереджені про важливість і серйозність заходу, адже бути тренером в організації – це водночас велика честь і справжня робота та відповідальність. Ще перед поїздкою нам давали “домашні завдання”: необхідно було підготувати невеличкий посібник на будь-яку тему з області особистої спеціалізації, самостійно прочитати додатковий матеріал, який нам знадобиться на заняттях, підготувати презентацію за всіма канонами тощо.

Протягом шести насичених днів з ранку до ночі (в прямому сенсі) учасники були на тренінгах, проходили майстер-класи, виконували різноманітні практичні завдання. Двічі нам довелося готувати власний тренінг вночі, адже завдання видавалося після вечері, а доповідь була вже наступного ранку. Отже, поспати (в кращому випадку) нам вдавалося по пару годин на добу. Ми буквально жили в університеті. Але такий жорсткий графік – це реалії життя і один з етапів підготовки майбутнього тренера. Останній наш власний тренінг був справжнім іспитом, адже потрібно було врахувати абсолютно все, чому нас вчили протягом попередніх днів: структуру та формат тренінгу, взаємодію з аудиторією, презентаційні навички, жести, манеру говорити та багато-багато іншого, про що раніше я навіть не задумувалася.

Після проведення першого офіційного власного тренінгу з колегою

У результаті всі 16 учасників успішно завершили навчання і отримали сертифікати технічних тренерів, що зможуть проводити практичні заняття на такі теми як графічний дизайн, зв’язки з громадськістю, корпоративні зв’язки, написання грантів, інформаційні технології тощо. При чому кожен із випускників академії спеціалізується на одній або навіть декількох темах.

 

Всі учасники отримали сертифікати

Познайомилися ми також і з культурою Австрії. Одним з найбільших здивувань була міжнародність університету, адже там дуже багато іноземних студентів, і всі вони спілкуються між собою англійською мовою у повсякденному житті. Взагалі під час мого тижневого перебування у Відні австрійців я майже не зустрічала, бо оточенням були студенти-іноземці, переселенці або туристи. Спілкувалися з усіма англійською або німецькою мовами. Австрійці розмовляють німецькою мовою, але реально існують відмінності в окремих словах, які є австрійським діалектом, проте звичайний турист цього не помітить.

Австрія – батьківщина Моцарта, про що туристам нагадують чи не на кожному кроці. Вся інша увага там приділяється художникам і художнім музеям, виставкам, галереям. Якщо ви навіть зовсім далекі від мистецтва, то просто проходячи повз сувенірні ряди, плакати та вивіски, ви дізнаєтеся про найвідоміші австрійські картини. Максимум уваги у Відні приділяється творчості Густава Клімта та його всесвітньовідомому “Поцілунку”, репродукції якого продаються повсюди. А виставлена ця картина у галереї палацового комплексу “Бельведер”, через який ми проходили щоранку дорогою від квартири до університету.

У Бельведері - йдемо вже звичним маршрутом до університету

Взагалі у Відні куди не повернеш – потрапиш до якогось визначного місця. Єдине, куди нам довелося їхати, це палац Шенбрунн, що раніше слугував літньою резиденцією австрійських імператорів. На його території знаходиться найстарший у світі зоопарк, у який ми не потрапили за браком часу і коштів. Взимку ж імператори перебиралися до центра міста у Хофбург. Вразив нас своєю неповторністю будинок художника і архітектора Хундертвассера – ніби просто житловий будинок, але він має дуже складну форму, неймовірне різнокольорове оздоблення та озеленення із 250 дерев та кущів. Останньою цікавинкою Відня, яку нам випало побачити, був парк Пратер – це поєднання зеленої зони, спортивних майданчиків, атракціонів, розваг (усього, що треба для відпочинку на будь-який смак). У Пратері знаходиться відоме колесо огляду 1897 року – один із символів міста. У місті багато релігійних споруд: церкви, собори. Міська ратуша і парламент теж є пам’ятками архітектури, не говорячи вже про численні театри, віденську оперу, бібліотеки, музеї. Також ми не змогли пройти повз Віденський університет, заснований у 1365 році.

Зі схилу в Шенбрунні видно все місто

Але детальніше ми розглянули Технічний університет Відня, він має багато корпусів. Ми були в одному з відносно сучасних: місцями він має 11 поверхів, плюс двоповерховий підземний паркінг. Корпус оснащений швидкісними ліфтами, має ігрові зони для студентів. Ще однією приємною знахідкою в університеті була Gross Raum (велика кімната), що насправді є не такою вже й великою, але саме вона є місцем роботи усіх студентських організацій, кожна з яких має свій офіс, двері в який  виходять з великої кімнати. Також у них є своя вбиральня, душ та повністю обладнана кухня, на якій нам і готували їсти.

Вражень від поїздки в мене багато: це і зустріч зі старими знайомими, і знайомство з новими друзями, і подорож новою для мене країною. Багато емоцій, нові знання, неочікувані випробування, нерви і радість, виклик, культурна їжа для душі – все це моя участь у Technical Tutors Academy. І ще більше чекає попереду, адже відкрилися нові можливості ;)

Нове покоління BEST Tutors

Ксенія Івченко
магістрантка 2 року навчання

кафедра програмного забезпечення, ФІТКІ

 
«СТУДЕНТСЬКА ОСІНЬ» ПЕРШОКУРСНИКІВ
22.11.2017 13:15

У Вінницькому національному технічному університеті пройшов традиційний щорічний конкурс сценічних талантів першокурсників «Студентська осінь». Змагання відбувалися впродовж двох днів — 7 і 9 листопада. І як завжди, відзначалися досить високими вимогами до конкурсантів: вони мали показати не просто концертні номери, а невеличкий спектакль. Нинішнього року студенти ВНТУ готували літературно-музичну композицію «Країни Європи». Кожен факультет презентував на сцені одну з країн Євросоюзу — мовою сценічного дійства розповідали про традиції, історію, мистецтво, про особливості країни.

Команда першокурсників факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії презентувала країну Англію через сценарій про знаменитого агента 007 Джеймса Бонда, якого віртуозно зіграв студент кафедри програмного забезпечення Костянтин Швачич (гр.1ПІ-17б).

Наші першокурсники ФІТКІ показали чудову командну роботу і стали призерами конкурсу, отримавши 2 місце і грамоту за кращий сценарій.

Команда першокурсників ФІТКІ отримує грамоту та солодкий приз

В особистих номінаціях грамоту за найкращий вокальний номер отримала студентка кафедри захисту інформації Грінчук Марія (гр.2БС-17б).

Грінчук Марія отримує грамоту за найкращий вокальний номер

Також команда ФІТКІ отримала грамоту за найкращий номер – за сценічний бій.

Вітаємо з перемогою команду першокурсників ФІТКІ у складі: Климчук Анастасії (гр.1КН-17б), Швачича Костянтина (гр.1ПІ-17б), Шевчук Олени (гр.1КН-17б), Дідик Яни (гр.1КН-17б), Шептякова Ігоря (гр.1КН-17б), Шевчука Андрія (гр.1КН-17б), Кучеренко Ольги (гр.1КН-17б), Каплунського Олександра (гр.1КН-17б), Городецького Юрія (гр.1КН-17б), Грінчук Марії (гр.2БС-17б), Говоруна Володимира (гр.2БС-17б), Цимбалюка Максима (гр.1КН-17б), Доманського Антона (гр.1КН-17б), Левченка Нікіти (гр.1КН-17б), Мошенської Софії (гр.2ПІ-17б), Хазівалієвої Ірини (гр.2КН-17б), Шевчука Влада (гр.2КН-17б) та Побережника В’ячеслава (гр.1КН-17б).

Команду першокурсників до виступу готували активісти студентського самоврядування ФІТКІ Морозов Олександр (гр.2КН-14б), Клименко Денис (гр.3КН-16б), Колесников Юрій (гр.2КН-16б), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Руденко Максим (гр.3КН- 16б), Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б) та Михайлюк Лілія (гр.2КН-17б).

 
Переможці літнього Міжнародного бліц-конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки 2017
22.11.2017 13:03

Підведено підсумки літнього Міжнародного бліц-конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки 2017. Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 16 перемог.

Краща 2D-растрова графіка

1 місце

Копитко Наталія (гр.1ПІ-17м)

2 місце

Липач Марія (гр.2КН-16б)

2 місце

Черниш Анастасія (гр.2ПІ-16б)

3 місце

Сорока Сергій (гр.1ПІ-16б)

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місце

Мошенська Софія (гр.2ПІ-17б)

2 місце

Мельник Любов (гр.1ПІ-16б)

3 місце

Недоснований Олександр (гр.1КІ-16мс)

3 місце

Попов Владислав (гр.1ПІ-16б)

Краща 3D-графіка

2 місце

Білик Владислав (гр.2ПІ-14б)

Краща GIF-анімація

1 місце

Риндін Сергій (гр.2ПІ-14б)

Краща 3D-анімація

2 місце

Досужій Олег (гр.2КН-17м)

Краще інформаційне наповнення

3 місце

Король Діана (гр.2ПІ-16б)

Краща програмна реалізація

1 місце

Нечипорук Микола (гр.2КІ-17б)

2 місце

Кренцін Михайло (гр.1ПІ-15б)

2 місце

Ніколайчук Владислав (гр.2ПІ-15б)

Краща графічна реалізація

2 місце

Ель Жеддауї Хашем (гр.2ПІ-14б)

Вітаємо наших переможців!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 132
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.