УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Баннер
Баннер
СТУДЕНТИ ФІТКІ ЗДОБУЛИ СРІБЛО НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ У СКЛАДІ КОМАНДИ ВНТУ
03.03.2018 08:58

З 12 по 19 лютого 2018 року у спортивному залі ВДПУ ім.М.Коцюбинського пройшли змагання Чемпіонату Вінницької області з волейболу (чоловіки) серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

У змаганнях взяли участь 6 команд, які були розподілені на дві підгрупи. В попередніх іграх збірна команда ВНТУ виборола право виступати у фіналі.

У фіналі збірна ВНТУ виборола ІІ місце.

У збірній грали два студенти ФІТКІ другого курсу: Васильков Сергій (гр.1КІ-16б) та Княжицин Олександр (гр.2ПІ-16б).

Вітаємо наших волейболістів з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – на фестивалі Ліги Сміху
02.03.2018 10:18

З 26 січня по 3 лютого 2018 року в Одесі проходив щорічний фестиваль Ліги Сміху, участь у якому взяли близько 200 команд, серед яких і команда "Вінничка" Вінницького національного технічного університету, в якій грають студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Микола Каневський (гр.1КІ-17м), Олександр Морозов (гр.2КН-14б) та звукооператор Юрій Колесников (гр.2КН-16б).

Вітаємо наших креативних студентів з чудовим виступом! 
Студент ФІТКІ – переможець обласних змагань з легкої атлетики
02.03.2018 10:13

У Вінниці 2-3 лютого 2018 року на базі манежу спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "КОЛОС" пройшли відкриті змагання міста Вінниці та Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні. Призером змагань став студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс), який посів 1-ше місце на дистанції 400 метрів та 2-ге місце на дистанції 200 метрів. На обох спринтерських дистанціях було встановлено особисті рекорди та виконано нормативи для участі у Чемпіонаті України серед дорослих, який пройде у м.Суми.Вітаємо Олександра з перемогою і бажаємо йому успіху у майбутніх змаганнях!

 
Студент ФІТКІ став стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради
01.03.2018 13:09

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №46 від 6 лютого 2018 року стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на І півріччя 2018 року отримав першокурсник факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Микола Нечипорук (гр.2КІ-17б).

Микола є відмінником у навчанні (середній бал – 5.0), старостою групи 2КІ-17б, активістом студентського самоврядування ФІТКІ.

Микола має три наукові публікації:

  1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №63434 Комп’ютерна програма «Контроль запуску процесів і програм», затверджено Державною службою інтелектуальної власності України від 06.01.2016 р.

  2. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л., Мошенська С.Р. Аналіз ринку відеокарт у 2017 році. // Збірник матеріалів ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта і наука без кордонів». - Перемишль, Польша, 2017. - С.25-29.

  3. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л. Використання Інтернет в Україні. // Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції 2013 року «Електронні інформаційні ресурси в освіті і науці: створення, використання, доступ». - Вінниця, 2013. - С.94-95.

Захоплюється Микола веб-програмуванням, професійно розробляє сучасні сайти. Також Коля опановує засоби комп’ютерної графіки. Створює проекти в 2D-графіці і в 3D-графіці. Має гучні перемоги на міжнародних конкурсах: отримав Гран-прі на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL PORTO COMPETITION в Лісабоні (Португалія) та ІІІ місце на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL COMPETITION IN SLOVAKIA в Братиславі (Словацька республіка).

Вітаємо Миколу з отриманням іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради!

 
Студент ФІТКІ на Чемпіонаті України з легкої атлетики
01.03.2018 13:05

З 8 по 11 лютого 2018 року в місті Суми пройшов Чемпіонат України серед дорослих та молоді (до 23років) у приміщенні. У змаганнях взяв участь студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс). Олександр у прекваліфікаційних забігах встановив особистий рекорд та виконав норматив Кандидата в майстри спорту України по ручному хронометражу на 400 метрів. Час, показаний у цих забігах, дозволив пробитися до півфіналу, де Олександр посів 4-те місце.

У складі естафетної команди з бігу на 4 по 400 метрів, стартуючи на першому етапі, Олександр забезпечив команді високий темп і запас по дистанції, що посприяло високому командному результату вінничан (1-ше місце серед молоді та 4-те місце серед дорослих команд).

Вітаємо Олександра з черговою спортивною перемогою!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 139
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.