УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
ІТ-дні у ВНТУ
Wednesday, 10 October 2018 11:41

25-26 вересня 2018 року відбулися IT-Days у Вінницькому національному технічному університеті. Подія, що вже давно стала нормою у вишах українських мегаполісів Києва, Львова, Харкова, починає активно набирати обертів у Вінниці.

IT-Days у ВНТУ – це подія, що має за мету познайомити старшокурсників ІТ-спеціальностей з потенційними роботодавцями та зорієнтувати студентів у технічних напрямках і сучасних інформаційних технологіях, що зараз є найбільш актуальними і затребуваними у нашому місті і, загалом, у світі.

Організували IT-Days кафедра комп'ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ спільно з друзями і партнерами із Вінницької ІТ-спільноти.

У дводенній програмі виступів IT-Days взяли участь 8 ІТ-компаній:

- у перший день – Apex.Rest, BlockSoftLab, Exadel, Jelastic;

- у другий день – Gemicle, NestLogic, Playtika, SteelKiwi.

Також, були присутні представники інших ІТ-компаній, що працюють у Вінниці, які висловили зацікавлення щодо участі у подальших ІТ-заходах, що організовуватимуться у ВНТУ.

«Це дуже позитивна тенденція, – зазначає завідувач кафедри комп'ютерних наук ВНТУ, доктор технічних наук, професор Андрій Яровий, – адже ми відкриті до конструктивного діалогу із усіма ІТ-компаніями, які зацікавлені у підвищенні активності Вінницької ІТ-спільноти, а також подальшій співпраці із ВНТУ».

Надзвичайно цікавими та корисними для студентів ІТ-спеціальностей молодших курсів (1-2 курси) були доповіді представників ІТ-компаній Exadel та SteelKiwi, в яких акцентувалась увага на професійних навичках, необхідних при проходженні відбору в ІТ-компанію, а також надано корисні поради та рекомендації щодо мотивації, напрямів розвитку та сучасних технологій для вивчення та/або удосконалення власних вмінь. Разом з тим, було представлено особливості та досвід роботи над проектами з використанням мов програмування JavaScript та Python.

Студентів же середніх курсів (3 курс, частково 4 курс) більше зацікавили доповіді представників ІТ-компаній Apex.Rest (проекти електронної комерції на основі сучасних технологій Oracle), Jelastic (DevOps, розгортування розподілених багатокористувацьких проектів та їх інфраструктура) та Playtika (технології розробки кросплатформних ігор).

Студентів старших курсів (4 курс бакалаврату та магістранти) більше зацікавили доповіді представників ІТ-компаній, що стосувались сучасних інтелектуальних інформаційних технологій, а саме: NestLogic (BigData, інтелектуальний аналіз даних, прикладні аспекти систем штучного інтелекту), Gemicle ("розумні" будинки, технології "Інтернету речей", реалізація алгоритмів штучного інтелекту у проектах) та BlockSoftLab (технологія Blockchain, криптовалюти, Smart-контракти).

Необхідно відзначити, що ІТ-компанії, які були представлені у заході, беруть активну участь у житті Вінницької ІТ-спільноти та співпрацюють з ВНТУ.

 
Студентка ФІТКІ – учасниця Yalta European Strategy в Україні
Tuesday, 25 September 2018 11:42

Студентка ФІТКІ Дар'я Лудан (гр.2КН-17м), пройшовши відбір, стала учасником 15-тої щорічної Зустрічі Yalta European Strategy у якості Young leaders, що відбулася 13-15 вересня 2018 року у Києві.

Дар'я Лудан на Yalta European Strategy

Щорічні Зустрічі YES стали відкритим майданчиком для обговорення нових ідей і поглядів щодо шляхів розвитку Європи, України і всього світу. Ці форуми збирають більше 350 політиків, дипломатів, державних діячів, журналістів, аналітиків і бізнесменів з понад 50 країн світу. Попри те, що з 2014 року Щорічні Зустрічі YES проходять у Києві, Ялта залишається символом сили дипломатії та діалогу.

У рамках зустрічі нашій студентці вдалося особисто поспілкуватися з президентом Естонії Керсті Кальюлайд, професором та письменником із Гарварду Нілом Фергюсоном, журналістом BBC News, телеведучим HARDtalk Стівеном Сакуром, Кондолізою Райс, Олександром Квасневським, Юлією Тимошенко, Святославом Вакарчуком та багатьма іншими відомими політиками, бізнесменами, науковцями з усього світу, які були учасниками та спікерами даної події.

Наша молода лідерка мала змогу протягом трьох днів не лише бути учасником дискусійних панелей, а й поспілкуватися із світовими лідерами особисто у вечірній час, перейняти міжнародний та український професійний досвід, поділитися ідеями з однодумцями та долучитись до пошуку відповідей на актуальні виклики сучасності.

Дар'я Лудан (ФІТКІ) з Карлом Більдтом (шведським політичним діячем, дипломатом, прем'єр-міністром Швеції з 1991 року по 1994 рік) на Yalta European Strategy

 
Студент кафедри ПЗ – стипендіат Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради
Tuesday, 25 September 2018 11:38

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №381 від 09.07.2018 р. стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2018 року (з 01.07.2018 р. по 31.12.2018 р.) став студент 4-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б).

Михайло Кренцін презентує свою наукову розробку

Михайло активно займається науковою роботою та програмуванням, є багаторазовим переможцем міжнародних конкурсів з веб-дизайну та програмування, має понад 10 наукових публікацій.

Перемоги Кренціна Михайла в олімпіадах і конкурсах:

 • у Другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016/2017 н.р. з групи спеціальностей "Інформатика і кібернетика", м.Суми – 1 місце;

 • у змаганнях з програмування та ІТ-технологій від компаніїї Delphi 2016/2017 н.р. – 3 місце;

 • у змаганнях з програмування та ІТ-технологій від компаніїї Delphi 2017/2018 н.р. – 3 місце;

 • у ІІ етапі XV Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій "Екософт 2016" – 2 місце;

 • у Міжнародній студентській олімпіаді "IT-Universe" 2016/2017 н.р. – 1 місце в категорії "Розробка мобільних додатків";

 • у Міжнародній студентській олімпіаді "IT-Universe" 2015/2016 н.р. – 3 місце в категорії "Кращий інноваційний диплом";

 • у Літньому міжнародному бліц-конкурсі із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів 2017р. – 2 місце в категорії «Краща програмна реалізація»;

 • у Зимовому міжнародному бліц-конкурсі із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів 2018р. – 2 місце в категорії «Краща програмна реалізація»;

 • у XV міжнародному конкурсі із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів – 2 місце в категорії «Краща програмна реалізація»;

 • у Google Hash Code 2017 – 1 місце у Вінниці;

 • у 1/8 олімпіади зі спортивного програмування АСМ 2018 – 3 місце;

 • у олімпіаді з інформатики Вінницького національного університету 2018р – 3 місце;

 • у Vekua Programming Cup Team Contest 2018 – 3 місце.

 
Третьокурсник ФІТКІ з кафедри ПЗ Владислав Білоконь навчався впроваджувати місцеві ініціативи
Tuesday, 25 September 2018 11:28

Улітку 2018 року у Вінниці відбувся тренінг «Соціальний розвиток через місцеві ініціативи», зорганізований за підтримки найстарішого політичного фонду Німеччини — фонду Фрідріха Еберта. У навчанні взяли участь 30 осіб з різних областей України.

Третьокурсник факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (кафедра програмного забезпечення) Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б) взяв участь у тренінгу та навчався, як лобіювати громадські ініціативи, де шукати ресурси для їх реалізації та які існують механізми участі громадян у прийнятті рішень органами влади.

Подавши заявку на участь у тренінгу, він був відібраний на участь у навчанні.

За словами Владислава, весь час навчання проходив цікаво, різні майстер-класи давали можливість розкритись кожному учаснику цього навчального заходу, за що велика подяка всім тренерам та громадським організаціям: «Ресурсно-інформаційному центру «Громади Вінниччини», «Інституту розвитку демократії та регіональних ініціатив» та Вінницькому обласному осередку Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», які за підтримки фонду Фрідріха Еберта організували такий цікавий та корисний захід.

Після триденного тренінгу його учасники отримали сертифікати та обмінялися контактами для реалізації спільних ініціатив.

 
ФІТКІ організовує IT-DAYS у ВНТУ
Tuesday, 25 September 2018 11:22

25-26 вересня 2018 року у Вінницькому національному технічному університеті факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії організовує масштабний івент — IT-Days. Триватиме дійство із 14-15 до 16-15 (головний навчальний корпус – ГНК, ауд. 222).

Подія, що має за мету познайомити старшокурсників ІТ-спеціальностей з потенційними роботодавцями та зорієнтувати студентів у технічних напрямках і сучасних інформаційних технологіях, що зараз є найбільш актуальними у нашому місті і загалом у світі.

Захід організовує кафедра комп'ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії спільно з друзями і партнерами.

 

ІТ-компанії, що будуть представлені у заході, беруть активну участь у житті Вінницької ІТ-спільноти та співпрацюють з ВНТУ.

Також кафедра відкрита до конструктивного діалогу із усіма ІТ-компаніями, які зацікавлені у підвищенні активності Вінницької ІТ-спільноти, а також у співпраці.

Програма виступів IT-Days (ІТ-компанія / напрям або технологія):

Вівторок, 25 вересня

14:15 Exadel (JavaScript)
14:45 Apex.Rest (Oracle)
15:15 Jelastic (DevOps)
15:45 BlockSoft Labs (BlockChain)

Середа, 26 вересня

14:15 SteelKiwi (Python)
14:45 Gemicle (Internet of Things)
15:15 NestLogic (Artificial Intelligence)
15:45 Playtika (Cross-Platform Games)

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 155
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.