Banner
Banner
Студенти ФІТКІ – переможці конкурсу авторської поезії
Monday, 10 April 2017 00:00

28 березня 2017 року в культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ відбувся конкурс авторської поезії, в якому молоді поети – студенти нашого вишу мали можливість випробувати себе як читці-декламатори власної поезії.

Ініціатором проведення та організатором конкурсу була працівник культурно-мистецького і просвітницького центру ВНТУ Неля Ніколенко.

15 авторів читали свої вірші. Оцінювало поетичний талант молодих авторів професійне журі під керівництвом члена Національної Спілки письменників України Дмитра Штофеля.

Переможці отримали дипломи та грошові премії. Серед переможців конкурсу – студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

І місце посіла студентка 4-го курсу з ФІТКІ Дар’я Лудан (гр.2КН-13б), яка читала власну поезію «Липнева ніч».

Дар’я Лудан та Голова журі Дмитро Штофель

ІІІ місце посіла студентка 1-го курсу з ФІТКІ Марія Липач (гр.2КН-13б), яка читала власну поезію «Батьку!» (реквієм), «Україно моя» (дума).

Марія Липач та Голова журі Дмитро Штофель

Вітаємо молодих поетів і бажаємо їм нових творчих успіхів!

 
Доцент кафедри ПЗ на конференції Е-врядування та Е-демократії у Києві
Monday, 10 April 2017 00:00

6 квітня 2017 року директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Хошаба взяв участь у конференції е-урядування та е-демократії: е-нноваційна Україна та інтерактивна демо-зона, де були задіяні міжнародні експерти та провідні фахівці галузі з нашої держави.

З травня 2015 року україно-швейцарська програма EGAP допомагає українському Уряду, регіональним партнерам та активістам громадського сектору впроваджувати інноваційні підходи та рішення стратегій з е-урядування.

Фокусом таких інноваційних підходів є створення електронних сервісів, нарощування потенціалу розвитку електронного урядування та демократії, а також діалог  у питаннях розробки національної політики держави.

В цьому напрямку першочерговою метою програми EGAP є створення більш інноваційних, інклюзивних, впливових та орієнтованих на громадян е-сервісів, інструментів для е-демократії, навчальних матеріалів та політик. Команда EGAP організувала цьогоріч 6 квітня конференцію е-урядування та е-демократії.

Директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Олександр Хошаба (праворуч) і Руслан Бурлаченко, керівник iHUB Вінниця

Результатами конференції стали обговорення динаміки розвитку е-урядування у контексті е-демократії в Україні, а також різні актуальні теми, що стосуються інновацій в різних областях: Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській, Київській.

На конференції працювали багато секцій, серед найбільш потужних: стратегія бачення політики е-урядування в Україні, інноваційні підходи в е-урядуванні та е-демократії, концепція та план дій для е-демократії в Україні.

«Особливо цікавими для мене були правові питання проведення хакатонів в Україні та за кордоном», — зауважив Олександр Хошаба.

Є досить багато ідей і проектів, які можна реалізувати на базі Центру інновацій в електронному урядуванні. Зокрема, проведення викладачами навчальних занять, факультативів, тренінгів з питань е-демократії, е-урядування, е-участі для студентів нашого університету. Адже у нас працюють справжні фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички у цій галузі!

 
Студенти кафедри програмного забезпечення стали переможцями чвертьфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
Friday, 07 April 2017 00:00

У березні 2017 року підведено підсумки чвертьфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.

Переможцями чвертьфіналу стали студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Діана Король (гр.2ПІ-16б), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Владислав Попов (гр.1ПІ-16б), Іван Палій (гр.1ПІ-16б), Володимир Бугайов (гр.1ПІ-16б),  Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Михайло Позур (гр.1ПІ-16б),  Віктор Свіжак (гр.1ПІ-16б),  Андрій Наумовський (гр.1ПІ-16б), Олександр Боднар (гр.1ПІ-16б), Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б),  Анастасія Черниш (гр.2ПІ-16б).

Переможці чвертьфіналу стали півфіналістами чемпіонату.

Бажаємо нашим студентам перемоги у півфіналі!

 
Першокурсниця ФІТКІ отримала відзнаку на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови
Friday, 07 April 2017 00:00

У березні 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті пройшов II (республіканський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови. Наш університет на олімпіаді представляла студентка 1 курсу з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Дарія Зелінська (гр. 2КН-16б). Дарія отримала відзнаку в номінації "Оригінальність творчих розмислів".

Дарія Зелінська


Вітаємо Дашу з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – переможці регіонального етапу Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017»
Friday, 07 April 2017 00:00

У березні 2017 року пройшли регіональні змагання Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017». Переможцями змагань у двох номінаціях стали студенти ФІТКІ, які вибороли право участі у фіналі Всеукраїнських змагань, що відбудуться у квітні цього року у Києві.

У номінації Start Up перемогу в регіональних змаганях здобула збірна команда студентів ФІТКІ   у складі: Ярослава Драченка (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Михайла Кренціна (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.2ПІ-15б), Дар’ї Лудан (кафедра комп’ютерних наук, 2-ий курс, гр.2КН-15б).

Фіналісти національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» (зліва направо): Ярослав Цвях, Алла Штокал, Даря Лудан, Ярослав Драченко, Михайло Кренцін

У номінації Character Design перемогу здобула студентка ФІТКІ   з кафедри програмного забезпечення, що навчається на першому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, Катерина Амбрусевич (гр.1ПІ-16мс).


Фіналіст національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» Катерина Амбрусевич

Вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо успіху у Всеукраїнському фіналі у Києві!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 116
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.