УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Результати конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19 н.р.
Wednesday, 22 May 2019 08:58

Підбито підсумки конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19н.р. Стипендіальна програма «Завтра.UA» –загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні.

Стипендіатами щорічно стають 100 кращих студентів України.

Стипендіати відбираються на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

До участі у Конкурсі-2018/19 було подано документи від 576 студентів з 97 закладів вищої освіти України. Цьогорічні переможці представляють 17 регіонів України та навчаються у 47 закладах вищої освіти.

Переможцями конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19н.р. стали двоє студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м).

Алла Штокал Дар’я Лудан

Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримуватимуть від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн., а також матимуть змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Переможці запрошуються 20-22 червня 2019 року у Київ на 12-й щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії».

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Магістрант ФІТКІ – призер Універсіади Вінницької області
Wednesday, 22 May 2019 08:54

13-14 травня 2019 року пройшла 14-та універсіада Вінницької області серед ВНЗ І-ІІІ р.а. У складі команди ВНТУ змагався магістрант ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Недоснований Олександр (гр.2КІ-18м). Олександр переміг з особистим досягненням з бігу на 100 метрів, переміг зі стрибків у довжину, переміг у естафетному бігу 4по400 метрів, а також посів 2-ге місце з бігу на 200 метрів.

Олександр Недоснований – по центру

 
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Нікосії
Wednesday, 22 May 2019 08:48

14 травня 2019 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «Cyprus Star Media»» (The Official International Competitions in Europe), який проходив у Нікосії, столиці Республіки Кіпр. Студентка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олеся Яковенко (гр.2ПІ-16б) отримала 1 місце за роботу, виконану в 3D-графіці!

Вітаємо Олесю з гучною перемогою!

 
Студентка кафедри ПЗ перемогла у міському конкурсі "Поетичні віражі"
Wednesday, 22 May 2019 08:44

21 березня 2019 року в науковій бібліотеці Вінницького національного медичного університету відбувся конкурс читців-декламаторів "Поетичні віражі" з нагоди Всесвітнього дня поезії.

У конкурсі взяли участь 30 студентів із державних закладів вищої освіти міста Вінниці, в тому числі – студенти ВНТУ.

Студентка Аліна Чан Ле Ванiвна з факультету ІТКІ (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б) посіла I місце за виконання власного вірша "Тарас Шевченко".

Студенти ФІТКІ Юлія Панфілова (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б), Дмитро Кудрявцев (кафедра КН, гр.2КН-15б) та Дар'я Толстая (кафедра КН, гр.1КН-18б) нагороджені дипломами.

 
Конкурс «Танці з викладачами»
Wednesday, 22 May 2019 08:41

14 травня 2019 року у ВНТУ відбувся танцювальний конкурс «Танці з викладачами». Традиційний і улюблений конкурс Вінницького національного технічного університету цьогоріч вирізнявся нестримно-позитивною емоційністю зали.

До дійства долучились викладачі і учні Подільського науково-технічний ліцею для обдарованої молоді. Всього у конкурсі взяло участь 6 танцювальних пар.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у конкурсі представляв студент другого курсу Іван Мельник (гр.2БС-17б), який танцював у парі з викладачем факультету менеджменту та інформаційної безпеки Тетяною Білоконь.

Іван Мельник та Тетяна Білоконь чудово виступили на конкурсі і посіли 3 місце.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 179
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.