УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Banner
Banner
Переможці зимового міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки – 2020
Tuesday, 26 May 2020 12:50

Підбито підсумки зимового міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2020 року.

Серед переможців конкурсу – 11 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, активістів студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, яка функціонує при кафедрі програмного забезпечення.

Номінація «Краща 2D-растрова графіка»:

1 місцеМошенська Софія (гр.2ПІ-18б)

2 місце –    Шахно Вадим (гр.2ПІ-19м)

Номінація «Кращий 2D-фотоколаж»:

1 місцеСтаніславенко Євгеній (гр.3ПІ-19б)

Номінація «Краща 2D-векторна графіка»:

2 місцеДідик Яна (гр.1КН-17б)

Номінація «Краща 3D графіка»:

1 місце –    Панченко Вікторія (гр.1ПІ-17б)

Номінація «Краща 3D анімація»:

1 місце –    Кіпрач Давид (гр.2БС-17б) та Поворозник Дмитро (гр.1БС-17б)

Номінація «Краща графічна реалізація»:

1 місце –  Станіславенко Євгеній (гр.3ПІ-19б)

Номінація «Краща програмна реалізація»:

1 місцеНіколайчук Владислав (гр.2ПІ-19м)

2 місцеКренцін Михайло (гр.1ПІ-19м)

3 місцеМінів Роман (гр.1ПІ-19м)

Робота переможця конкурсу Євгенія Станіславенка (3ПІ-19б)

Керівниками переможних робіт є викладачі кафедри програмного забезпечення професор Романюк О.Н. та доцент Войтко В.В.

Вітаємо наших студентів та їхніх керівників з перемогою!

 
Студент ФІТКІ Микола Нечипорук на міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» здобув «срібло»
Tuesday, 26 May 2020 12:47

До складу журі цього престижного конкурсу входять понад 90 фахівців з України, США, Німеччини, Швейцарії, Анголи, Беніну, Латвії, Туреччини, Ізраїлю, Китаю, Румунії, Грузії, Польщі, Словаччини, Казахстану, Азербайджану, Болгарії, Молдови, Білорусі.

Конкурс уже третій рік поспіль проводиться під егідою Black Sea Universities Network і ISEKI-Food Association, у співпраці з науковим журналом Central European Researchers Journal.

Слід зазначити, що це один з небагатьох студентських конкурсів, який дає можливість шукачам вищої освіти безпосередньо порівняти свій рівень наукових досліджень із зарубіжними однолітками, визначити найбільш значущі напрямки розвитку наукової думки

Цьогоріч на конкурс було подали понад 200 робіт з різних країн світу — Франція, Греція, Китай, Македонія, Литва, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Білорусь і Молдова.

У напрямку «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка» студент Вінницького національного технічного університету Микола Нечипорук, який навчається на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (гр.2КІ-17б), посів друге місце.

Під керівництвом професора Олександра Романюка, завідувача кафедри програмного забезпечення, Микола розробив метод та програмні засоби для медичного діагностування з використанням тривимірного моделювання.

Вибір такого напрямку не є випадковим, оскільки дипломант ще з 7 класу середньої школи навчається в студії комп’ютерної графіки ВНТУ і є багаторазовим переможцем міжнародних конкурсів країн далекого зарубіжжя.

«Я активно займаюся комп’ютерною графікою останні роки. Отриманні знання я використав з важливою соціальною метою  – підвищити достовірність комп’ютерного діагностування захворювань. Це стосується, насамперед, властивостей шкіри людини. У результаті досліджень вдалось підвищити вчетверо продуктивність формування офсетної структури шкіри  при одночасному підвищення реалістичності графічного відтворення», – пояснює Микола.

Конкуренція серед надісланих робіт була дуже місце висока.

Роботу студента ВНТУ Миколи Нечипорука прийнято редакційною колегією журналу Central European Researchers Journal до безкоштовної публікації.

 
Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Веб-технологій та веб-дизайну» 2019/2020 навчального року
Tuesday, 26 May 2020 12:40

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Веб-технологій та веб-дизайну» 2019/2020 навчального року провела кафедра програмного забезпечення ВНТУ.

В олімпіаді взяли участь студенти факультету ІТКІ.

Переможцями олімпіади стали:

  • у секції «Web-технології»:
1 місце – Нечипорук Микола Леонідович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 3 курс, спеціальності «123 – Комп’ютерна інженерія», група 2КІ-17б.
2 місце – Ніколайчук Владислав Олександрович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 1 рік навчання у магістратурі спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-19м.
3 місце – Невський Владислав Станіславович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 3 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 1ПІ-17б.
  • у секції «Web-дизайн»:
1 місце – Мельник Любов Дмитрівна, студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 4 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 1ПІ-16б.
2 місце Воронін Євген Сергійович, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 2 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 3ПІ-18б.
3 місце – Черниш Анастасія Віталіївна, студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, 4 курс, спеціальності «121 – Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з  «Веб-технологій та веб-дизайну» відбудеться 24-26 березня 2020 року в Дніпрі –  в Українському державному хіміко-технологічному університеті (УДХТУ).

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм успіху на національному етапі олімпіади!

 
Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики 2019/2020 навчального року
Tuesday, 26 May 2020 12:35

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики 2019/2020 навчального року провела кафедра програмного забезпечення ВНТУ.

В олімпіаді взяли участь студенти факультету ІТКІ.

Переможцями олімпіади стали:

1 місцеКовтун Богдан (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б);

2 місцеПастух Ігор (кафедра КН, гр.2КН-17б);

2 місцеЗубко Антон (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м);

3 місцеКузнєцов Леонід (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б);

3 місцеКренцін Михайло (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-19м);

3 місцеБорисюк Володимир (кафедра КН, гр.2КН-17б);

3 місцеКостюк Костянтин (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-16б).

 

Переможець І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики 2019/2020 навчального року – студент 2-го курсу з кафедри програмного забезпечення Ковтун Богдан (1 місце).

Тепер на наших переможців чекає ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики, який відбудеться у квітні в Харкові у двох університетах: у Національному аерокосмічному університеті імені М.Є.Жуковського «ХАІ», де пройде олімпіада для студентів 1-3 курсів – до участі в цій олімпіаді готуються Ковтун Богдан, Пастух Ігор, Борисюк Володимир; у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” (ХПІ), де пройде олімпіада для 1-5 курсів – до участі в цій олімпіаді готуються Зубко Антон, Кузнєцов Леонід, Костюк Костянтин.

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм успіху на національному етапі олімпіади!

 
Перемога студента ФІТКІ на Чемпіонаті України з бойового самбо
Tuesday, 26 May 2020 12:32

22-25 січня 2020 року в Сумах проходив молодіжний Чемпіонат України з бойового самбо, де боролися майже півтисячі спортсменів із 23 регіонів.

Першокурсник ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Палюра Владислав (гр.1СП-19б) виборов бронзову медаль Чемпіонату України з бойового самбо серед юніорів у ваговій категорії 62 кг.

Вітаємо Владислава з перемогою!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 207
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.