УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Участь студента кафедри ПЗ в міжнародному семінарі в Норвегії
Вівторок, 05 листопада 2019, 12:38

Третьокурсник факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Паламарчук Дмитро (гр.3ПІ-17б) відвідав міжнародний семінар «Розробка програмного забезпечення для офісного терміналу» у місті Берген, Норвегія.

Паламарчук Дмитро – другий ліворуч

На семінарі було розглянуто питання розробки крос-платформного додатку для взаємодії користувача з платіжною системою мережі магазинів з продажу музичних інструментів. Були визначені основні вимоги, яким повинен відповідати програмний додаток. Виходячи зі списку вимог, було відібрано стек технологій, які можуть бути використані для розробки спеціалізованого програмного забезпечення.

Основною вимогою до розробки програмного додатку є написання програмного модуля для взаємодії з зовнішнім терміналом. Для вирішення цього питання було обрано мову програмування С++.

Окрім необхідності написання модуля взаємодії з терміналом, до вимог входила необхідність запускати програмне забезпечення на операційних системах Windows, Linux, MacOS, Android та iOS.

Отримані на семінарі знання Паламарчук Дмитро обговорить на семінарі кафедри програмного забезпечення та буде використовувати в спеціальних дисциплінах при розробці ІТ-проектів.

 
Переможці літнього міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки – 2019
Вівторок, 05 листопада 2019, 12:31

Підбито підсумки літнього міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2019 року.

Серед переможців конкурсу – 14 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, активістів студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, яка функціонує при кафедрі програмного забезпечення.

Номінація «Краща 2D-растрова графіка»:

1 місцеЦвєткова Юлія (гр.2КН-18б)

2 місцеКокушкін Владислав (гр.2ПІ-16б)

3 місцеКороль Діана (гр.2ПІ-16б)

Номінація «Кращий 2D-фотоколаж»:

1 місцеЗаквацький Сергій (гр.2КН-18б)

2 місцеСтаніславенко Євгеній (гр.3ПІ-19б)

3 місцеМельник Любов (гр.1ПІ-16б)

Номінація «Краща 2D-векторна графіка»:

2 місцеШтокал Алла (гр.1ПІ-19м)

3 місцеШтокал Сергій (гр.1ПІ-19м)

Номінація «Краща 3D графіка»:

1 місцеЯковенко Олеся (гр.2ПІ-16б)

3 місцеПанченко Вікторія (гр.1ПІ-17б)

Номінація «Краща програмна реалізація»:

1 місцеКренцін Михайло (гр.1ПІ-19м)

Номінація «Краща графічна реалізація»:

1 місцеСафонов Данііл (гр.2ПІ-19м) і Козьмін Віталій (гр.1ПІ-19м)

3 місцеНевський Владислав (гр.1ПІ-17б)

Робота призера конкурсу Панченко Вікторії на екологічну тематику виконана в 3D-графіці

Керівниками переможних робіт є викладачі кафедри програмного забезпечення професор Романюк О.Н. та доцент Войтко В.В., а також доцент кафедри комп’ютерних наук Сілагін О.В.

Вітаємо наших студентів та їхніх керівників з перемогою!

 
Фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування / півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі
Вівторок, 05 листопада 2019, 12:28

Удев’яте у Вінницькому національному технічному університеті пройшли змагання українського сайту півфіналу студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, які проводилися паралельно зі змаганнями бухарестського сайту даного півфіналу. У межах українського сайту було проведено і відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

У змаганнях на вінницькому майданчику взяли участь 46 команд. У Бухаресті участь у змаганнях взяли 52 команди.

Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 98 команд з 8 країн південно-східної Європи.

Україна трохи покращила свої результати відносно минулого року. Кращий результат: друге місце проти четвертого минулого року; п’ять команд проти чотирьох у першій десятці. Як і торік, удруге за багато років Україна, скоріше за все, буде представлена у світовому фіналі однією командою Харківського національного університету радіоелектроніки, хоча примарні шанси зберігають і команди Харківського національного технічного університету імені В. Н Каразіна і, зовсім малоймовірно, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Трохи покращила свій результат перша команда Вінницького національного технічного університету VNTU_4REST і посіла 13 місце по Україні. Склад команди VNTU_4REST: Ігор Пастух (кафедра КН, гр.2КН-17б), Олександр Спажев (кафедра КН, гр.2КН-19м) і Олексій Кавка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18м) (тренер – професор кафедри КН Володимир Месюра).

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, за що слід подякувати організаторам олімпіади та команді студентів-волонтерів.

 
Голова студентського самоврядування ФІТКІ Аліна Мазур взяла участь у фестивалі патріотичної пісні
Вівторок, 05 листопада 2019, 12:22

16 жовтня 2019 року у Вінницькому технічному коледжі відбувся Перший відкритий регіональний конкурс-фестиваль патріотичної пісні «За Україну, за честь, за волю».

Фестиваль зорганізовано, аби відродити й популяризувати патріотичну пісню в Україні та за її межами, зберегти славні мистецькі традиції, а ще сприяти розвитку й зміцненню дружніх стосунків між освітніми закладами Вінниччини та інших регіонів України.

Високий професіоналізм демонстрували творчі студенти та колективи з Вінницького політехнічного технікуму, Конотопського інституту Сумського державного університету, Іллінецького державного аграрного коледжу, Вінницького національного технічного університету, комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

Наш університет і факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії гідно представила Голова студентського самоврядування ФІТКІ Аліна Мазур (гр.2КН-18б).

 
Козацькі забави студентів Вінниччини
Вівторок, 05 листопада 2019, 12:17

17 жовтня 2019 року на півострові «Бригантина» відбулись незвичайні змагання. Студенти Вінниччини взяли участь у «Козацьких забавах».

Близько сотні студентів університетів, коледжів та профтехучилищ змагалися на швидкість у розпалюванні вогнища, перетягували канат, стрибали у мішках, перекидали шини від трактора, метали колоду, збирали та розбирали автомат. Усі команди-учасники отримали дипломи, торти, а переможці ще й сертифікати у квест-кімнату.

Збірна команда ВНТУ посіла ІІІ місце, учасники проявили волю до перемоги, мужність і гарну командну роботу.

У складі команди Вінницького національного технічного університету виступав першокурсник ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Мельник Михайло (гр. 2ПІ-19б).

Мельник Михайло – другий праворуч

Вітаємо Михайла зі спортивною перемогою!

 
Студент ФІТКІ – учасник міжнародного проекту "Youth exchanges" у Польщі
Вівторок, 05 листопада 2019, 12:10

Студент групи 1КН-16б факультету ІТКІ Барановський Олександр минулого тижня взяв участь у міжнародному проекті "Youth exchanges", що відбувався в місті Мужасіхле (Польща). "Youth exchanges" – це один з проектів від європейської організації Erasmus+.

Олександр поділився своїми враженнями від поїздки: "Дуже задоволений поїздкою в чудове місто Мужасіхле, яке знаходиться в горах Татри. Проект тривав 5 днів. У ньому брали участь українські студенти. Переважна більшість – це студенти з Вінниці, але були ще студенти з Києва, Тернополя та Львова. "Game your history" – така була тема проекту.

Кожного дня було дуже багато різних лекцій, інтерактивів, наприклад, обговорювали якусь подію з історії України або Польщі та театралізувати її.

Спілкування відбувалося англійською мовою, тому там була гарна можливість покращити розмовну англійську.

Крім роботи над проектом, ми ще їздили в місто Закопане на екскурсію. Це місто дуже схоже на наш Львів. По місту у нас був цікавий квест. Ми здружилися з польськими студентами.

Загалом це був крутий досвід. Рекомендую іншим студентам пробувати брати участь у таких проектах, адже це і корисно, тому що можна багато цікавого для себе дізнатися, а також можна побачити інші країни, познайомитися з їхньою культурою та знайти нових друзів".

 
Студент ФІТКІ – півфіналіст Всеукраїнського дебатного турніру
Вівторок, 05 листопада 2019, 12:06

Всеукраїнський дебатний турнір "Відкриваємо Сіверщину" проходив у місті Кролевець Сумської області 12-13 жовтня 2019 року.

У турнірі взяло участь понад 60 осіб. Давидов Сергій (гр.2КН-18м) у складі команди "Блакитний пінгвін" потрапив до півфіналу і увійшов в 8-ку кращих команд турніру.

Давидов Сергій – староста групи 2КН-18м, багаторазовий переможець спортивних змагань з боротьби, з шахів, з інтелектуальних ігор та дебатних змагань. Сергій очолює осередок дебатного руху на Вінниччині.

Вітаємо Сергія з вдалим виступом на Всеукраїнському дебатному турнірі!

 
Козацькі забави - 2019
Четвер, 17 жовтня 2019, 10:01

10 жовтня 2019 року, напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці, на спортивних майданчиках ВНТУ управлінням фізичної культури облдержадміністрації та Вінницьким обласним центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» проводився студентський спортивний захід — «Козацькі забави - 2019».

У змаганнях взяли участь 5 збірних команд навчальних закладів Вінниці. Склад команди — 4 студенти (2 юнаки та 2 дівчини). У команді Вінницького національного технічного університету виступав студент ФІТКІ Стойко Артем (гр.1БС-17б).

У програму змагань входили силові конкурси для юнаків: «прогулянка фермера», «закинь колоду», «буксирування колеса» та перетягування канату. Для дівчат: вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки» та «смуга перешкод».

В індивідуальних видах програми («буксирування колеса») Стойко Артем став переможцем змагань.

Стойко Артем – другий праворуч

Збірна команда ВНТУ посіла загальнокомандне 3 місце, та була нагороджена бронзовими медалями, дипломами та пам’ятними призами від Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

 
Кращі шахісти ВНТУ навчаються на ФІТКІ
Четвер, 17 жовтня 2019, 09:41

8-9 жовтня 2019 року у шаховому клубі відбулася Першість ВНТУ з шахів серед студентів.

Основна мета проведення змагань — це визначення складу збірної команди студентів для виступу на XV-ій літній Універсіаді закладів вищої освіти Вінницької області у 2019-20 н.р, а також виявлення кращих студентів молодших курсів у королівській грі.

У турнірі взяли участь 20 шахістів. Особиста першість ВНТУ розігрувалося за швейцарською системою в 7 турів.

В особистій першості серед студентів ВНТУ усі призові місця посіли студенти ФІТКІ! Вітаємо кращих шахістів університету:

1 місцеОчеретний Анатолій (гр.2КН-16б);

2 місцеЗубко Антон (гр.1ПІ-19м);

3 місцеГошій Ярослав (гр.2ПІ-19м) та першокурсник Ясько Яків (гр.1СП-19б).

Пишаємося нашими студентами!

 
Нагородження викладачів ФІТКІ
Четвер, 17 жовтня 2019, 09:37

За багаторічну сумлінну працю у ВНТУ було нагороджено викладачів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

Зокрема Подякою Міністерства освіти та науки України нагороджено Кирилащук Світлану Анатоліївну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри вищої математики, заступника декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з навчально-методичної роботи – за багаторічну сумлінну творчу працю, ефективне керування навчально-методичною роботою на факультеті, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності.

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну, інженера 2-ї категорії кафедри програмного забезпечення – за сумлінну творчу працю, високі показники науково-педагогічної діяльності.

Вітаємо колег з отриманими нагородами, бажаємо нових творчих успіхів!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 95
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.