УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студентка кафедри ПЗ отримала премію «Таланти Поділля»
Понеділок, 10 червня 2019, 09:11

22 травня 2019 року у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театр імені Садовського відбулось свято «Таланти Поділля». Керівники області та міста привітали з науковими та творчими досягненнями юних подолян. Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовими преміями нагороджено обдаровану молодь Вінниччини.

Нагороду отримала студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Софія Мошенська (гр.2ПІ-17б).

Софійка навчається на 2 курсі за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення».

Учасниця і переможниця багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, зокрема:

 • отримала Гран-прі на міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «INTERNATIONALCROATIA ARTCOMPETITION» (Хорватія);

 • посіла 1 місце на міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «International Competition «Kingdom Art Stars»» (The Official International Competitions in Europe) (Лондон, Великобританія);

 • посіла ІІІ місце (отримала бронзову медаль) на міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «ОСМИ МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КОМПЮТЪРНА РИСУНКА И КОЛАЖ "ТВОРЧЕСТВО БЕЗ ГРАНИЦИ"» (м.Хасково, Болгарія);

 • посіла 1 місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)» на літньому Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

Вітаємо Софійку з отриманням Почесної грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовою премією!

 
Студент кафедри ПЗ – стипендіат Вінницької міської ради
Середа, 22 травня 2019, 09:29

20 травня 2019 року у Вінниці відбулося загальноміське свято обдарованої молоді «Талант – 2019». Цього дня грамотами та грошовими преміями нагороджено кращих учнів та студентів Вінниці.

Привітали молодь з визначними здобутками вінницький міський голова Сергій Моргунов та заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, які вручили молодим талантам почесні відзнаки.

Стипендіатом Вінницької міської ради цьогоріч став студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б).

Владислав навчається на 3 курсі за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення».

Учасник Всеукраїнського тренінгу «Соціальний розвиток через місцеві ініціативи», зорганізований за підтримки фонду Фрідріха Еберта – політичного фонду Німеччини (Вінниця, літо 2018 р.), на який було відібрано лише 30 осіб з України.

Владислав активно займається комп’ютерною графікою, інноваційними технологіями, є учасником і переможцем Всеукраїнських і міжнародних ІТ-конкурсі, зокрема:

 • фіналіст конкурсу "Sikorsky Challenge - 2018";

 • фіналіст міжнародного конкурсу «ІТ-Universe – 2018»;

 • фіналіст міжнародної олімпіади з розв’язування логічних, математичних задач 2018 і 2019 років;

 • учасник міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки.

Білоконь Владислав активно займається науковою роботою, має 3 наукові публікації.

Вітаємо Владислава з отриманням стипендії Вінницької міської ради!

 
Андрій Ісаков – фіналіст Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine»
Середа, 22 травня 2019, 09:21

15 – 17 травня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся третій тур (фінал) Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019».

Фіналістів привітали директор Благодійного Фонду Святого Володимира Олександра Мартиненко, перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Юрій Якименко, директор компанії «Прогрестех-Україна» Андрій Фіалковський та директор компанії «Тукана Інжиніринг Україна» Мирослав Крекота.

Учасників конкурсу вітає Юрій Якименко, перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського

«Future of Ukraine», – це не просто назва конкурсу. Це його суть. Ми намагаємося знайти справді творчих, креативних молодих людей, які здобувають інженерні професії, і від яких залежатиме розвиток науково-технічного прогресу в Україні», – наголосив Юрій Якименко.

Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine 2019» проводиться вже вдруге. Його організаторами є Благодійний Фонд імені Святого Володимира та Асоціація ректорів вищих навчальних закладів України за участю компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна» та «Боїнг Україна».

Головна мета – сприяння розвитку інженерної освіти, популяризація професії інженера, пошук, заохочення та підтримка творчої, талановитої молоді, яка планує пов'язати своє майбутнє з інженерною діяльністю.

У фіналі протягом 3-х днів команди учасників виконували нетривіальні інженерні завдання, робили індивідуальні презентації англійською мовою та захищали створені проекти перед конкурентами та експертною комісією.

Цього року у фестивалі взяли участь студенти природничих та інженерних спеціальностей з 27 університетів і коледжів України – усього майже дві з половиною сотні молодих людей. У другій тур вийшли 90 учасників. До фіналу дійшли 30 з них. Їх поділили на 5 команд, члени яких спільно працювали над виконанням фінального завдання.

Фіналістом конкурсу, успішно вирішивши складні завдання І і ІІ турів, став першокурсник ВНТУ з кафедри програмного забезпечення (ФІТКІ) Андрій Ісаков (гр.1ПІ-18б).

Цього року завдання ІІІ туру було присвячене зведенню в обмежених умовах підйомно-транспортного механізму для організації паркування легкових автомобілів в крупних містах. Учасники мали представити на розсуд журі командні проекти з нестандартним та цікавим інженерним рішенням.

Керівництво Благодійного Фонду імені Святого Володимира вирішило нагородити 20 кращих фіналістів ІІІ туру Фестивалю одноразовою стипендією у розмірі 5000 гривень.

Головним призом для 10-ти призерів стала екскурсія на компанію Boeing у м. Сіетл, США.

Студент нашого вишу, першокурсник Андрій Ісаков (гр.1ПІ-18б) увійшов у 20-ку переможців фіналу, отримав призи і одноразову стипендію у розмірі 5000 гривень!

Андрій Ісаков – у першому ряду по центру

Андрій ділиться враженнями від конкурсу:

«На Future of Ukraine зареєструвався в день дедлайну. Вирішив перевірити, чи ще пам’ятаю шкільний курс з фізики/математики, ну і звісно – англійську. На неї я витратив найменше часу, а от інженерні завдання були дуже крутого рівня. Про те, що пройду до другого туру, і не мріяв – ще один провалений онлайн-тест.

Про перемогу в першому турі дізнався від організатора, яка зателефонувала, щоб вирішити питання з квитками на мій приїзд до Києва для участі у ІІ турі (дорогу нам також оплачували організатори).

“Вау…” Хороша звичка одначе – перевіряти пошту…

Другий тур був цікавим. Треба було спроектувати систему пожежогасіння на заводі сонячних панелей у пустелі Сахара і, таким чином, вирішити низку інженерних проблем: розрахувати об’єм води для гасіння відповідної маси палаючої речовини, спроектувати та розмістити резервуар для цієї води відповідно до плану будівлі (та обґрунтувати доцільність), розвести труби, розрахувати потужність насоса, розрахувати потужність трансформатора (щоб з визначеної мережі живити насос), розмістити датчики пожежної безпеки, розробити алгоритм гасіння (може щось ще забув). Словом, ще одне “Вау…”.

Я провів brainshtorm, 5 з 6 листків списав за три години… Потім був невеличкий тест з англійської. Підозрюю, що мене оцінили за вміння генерувати ідеї, воно стало дуже в пригоді у ІІІ турі (тобто у фіналі).

Важливо іноді змінювати обстановку. Київ. Гарно. Я зустрівся і поспілкувався з цікавими людьми, за 3 дні ми стали справжньою командою – мотивація була хороша…

Першого дня була формальна частина, нас поділили на команди, був тренінг від координатора KPI Sikorsky Challenge про те, як презентувати командний проект, а також провели експрес екскурсію в музеї КПІ. Стільки всього… Загляніть туди якось.

Другого дня, на подив усіх учасників, склад команд перемішали, в нашій команді змінився один учасник. Видали завдання. Близько 3 годин ми “сперечалися” над концептом. Потім кипіла робота… і так кипіла з 10 ранку до 12 вечора. Також ми презентували себе (англійською) на тему “How my field of knowledge effects humanity technical progress”. Тема тривіальна з безліччю нетривіальних варіантів реалізації.

Третього дня був час показувати результат – презентувати командну роботу. Нагородження. Я знав, що не увійду в десятку переможців фіналу, вже після презентації, хоча це ніяк не зіпсувало мені настрою. Київ. Гарно. Я не так часто подорожую, щоб це стало для мене рутиною. А 5000 грн. підбадьорювального призу – таки підбадьорили.

Словом – купа вражень, досвіду та контактів. Наступного року обов’язково знову візьму участь у цьому конкурсі».

Андрій Ісаков – по центру

Щиро вітаємо Андрія з перемогою і бажаємо йому успіху і перемоги на фестивалі в наступному році!

Пишаємося досягненнями нашого студента!

 
Переможці всеукраїнського фіналу інженерно-технічні змагань EBEC 2019
Середа, 22 травня 2019, 09:16

14-18 травня 2019 року у Вінниці відбувся всеукраїнський фінал інженерно-технічних змагань EBEC 2019, що проходить під егідою BEST. Вінницький осередок міжнародної студентської організації BEST, який, головним чином, складають студенти ВНТУ, вдруге проводив національний етап інженерних змагань. Команди-переможці локальних етапів інженерних змагань вели інтелектуальну боротьбу за вихід у Світовий фінал, котрий цьогоріч проходитиме у Турині (Італія).

Головними завданнями учасників впродовж 14-18 травня було розв’язування аналітичних завдань та створення виробу з певного набору матеріалів.

Команди, які перемогли в локальних етапах, – це студентські команди з 4 міст України: Києва, Вінниці, Запоріжжя і Львова. Студенти змагалися за можливість потрапити у фінал і отримати титул BEST Engineers of Europe.

ВНТУ на змаганнях представляли переможці регіонального етапу інженерних змагань.

У категорії Team Design змагалася команда «Ми у мами інженери», у складі якої є студенти ФІТКІ Мартишев Владислав (кафедра КН, гр.2КН-15б), Кириленко Георгій (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Лановий Роман (кафедра ОТ, гр.1КІ-15б) та студент ФМТ Мартишев Роман.

У категорії Case Studу змагалися студенти ФІТКІ у складі команди «Relativstud»: Воронін Євген (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б), Ковтун Богдан (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б), Тоха Вадим (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б) і Поперечна Єлизавета (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б).

Наші студенти чудово виступили на змаганнях. А команда «Ми у мами інженери» посіла 1 місце! Хлопці змогли всього за 3 дні із звичайної ідеї та набору матеріалів створити справжній діючий прототип самозарядного арбалету, який був повністю функціональний. Він керувався за допомогою пульту, змінював за допомогою електромоторчиків ціль, корегуючи траекторію та кут польоту імпровізованого боєприпасу.

Переможці – студенти ФІТКІ: Лановий Роман (кафедра ОТ, гр.1КІ-15б), Кириленко Георгій (кафедра КН, гр.1КН-15б), Мартишев Владислав (кафедра КН, гр.2КН-15б) і студент ФМТ Мартишев Роман отримали квадрокоптер від Hobbyland, цінні подарунки від BIIR та E.NEXT, а також можливість відвідати Італію, а точніше місто Турин, куди вони відправляться на Світовий фінал інженерних змагань.

Бажаємо нашим студентам наснаги, натхнення та успіху у Світовому Фіналі!

 
Перемога у Всеукраїнському студентському конкурсі YSI 2019
Середа, 22 травня 2019, 09:04

18 травня 2019 року у Великому конференц-залі Національної академії наук України у Києві відбувся фінал і нагородження переможців Всеукраїнського студентського конкурсу YOUNG SCIENTIST INTERNATIONAL 2019 (YSI 2019).

Мета конкурсу: сприяння глобалізації освіти та науки, заохочення українських студентів до участі у міжнародних освітніх та наукових програмах, дослідницьких проектах, сприяння створенню можливостей для інтелектуальної самореалізації української молоді в глобальному вимірі.

До учасників конкурсу висувалися вимоги: українське громадянство; вік до 25 років; студент денної форми навчання за рівнями бакалаврат або магістратура українського або будь-якого іншого університету світу; вільне володіння англійською мовою (володіння іншими іноземними мовами теж вітається); участь у міжнародних освітніх та/або наукових програмах, проектах, публікаціях (наприклад, навчання (в т.ч. участь в академічних обмінах, подвійний диплом тощо), стажування, участь у форумах, конференціях і т.і. за кордоном, участь у спільних публікаціях з представниками іноземних країн тощо); резюме з наведенням особистого досвіду участі в будь-яких формах міжнародної освітньої та/або наукової діяльності.

Участь у конкурсі взяла студентка 4-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ з кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б).

Досягнення Алли Штокал за час навчання на бакалавраті кафедри програмного забезпечення (ФІТКІ):

Лютий 2019, Тронхейм (Норвегія) – учасниця найбільшого у світі міжнародного студентського фестивалю ISFIT (International Student Festival in Trondheim), присвяченого темі міграції у світі «Migration: The Global Puzzle». Мова заходу – англійська.

Листопад 2018, Варшава (Польща) – учасниця найбільшої у центральній та східній Європі міжнародної конференції для жінок у сфері ІТ «Perspektywy Women in Tech Summit». Мова заходу – англійська.

Жовтень 2018, Рим (Італія) – учасниця міжнародного освітнього курсу (стажування) BEST course of Technology в університеті Sapienza Università di Roma : «Trust me, I’m a Neural Network» (Neural Networks, Computer vision, AI). Успішно склала іспит (95%) та отримала 1,0 кредитів ECTS. Мова викладання – англійська.

Серпень 2018, Бидгощ (Польща) – учасниця міжнародного освітнього літнього курсу з вивчення польської мови та культури «Summer course of Polish language» в Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, що був організований NAWA: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej. Отримала сертифікат про знання мови на рівні С1.

Липень 2018, Відень (Австрія) – учасниця міжнародного освітнього курсу (стажування) BEST course of Technology в університеті Technische Universität Wien: «Fantastic Flows and how to simulate them». Успішно склала іспит (80%) та отримала 1,0 кредитів ECTS. Мова викладання – англійська.

Вересень 2017, Барселона (Іспанія) учасниця міжнародного освітнього курсу (стажування) BEST course of Technology в університеті Polytechnic University of Catalonia: "Dream it, Design it, Do It" (3D printing technologies and 3D computer modeling). Успішно склала іспит (97%) та отримала 1,0 кредитів ECTS. Мова викладання – англійська.

Липень 2017, Варшава (Польща) учасниця міжнародного освітнього курсу (стажування) BEST course of Technology в університеті Warsaw Polytechnic University: «VR the Graphics Champions» (UI \ UX design, VR, machine vision, 3D simulation and project management). Успішно склала іспит (83%) та отримала 1,0 кредитів ECTS. Мова викладання – англійська.

Перемоги в міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки:

20183 місце у «Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils» в категорії «Best 2D vector graphics».

2018 2 місце у міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів», Хасково (Болгарія) – awarded "Silver Medal".

2017Гран-прі у міжнародному конкурсі «FESTIVAL INTERNATIONAL OF MUSIC AND DANCE IN ANDORRA LA VELLA» у номінації «Computer Graphics», Андорра.

20171 місце у міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів», Хасково (Болгарія) – awarded "Gold Medal".

20172 місце у «Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils» в категорії «Best 2D vector graphics».

20161 місце у «Winter International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils» в категорії «Best 2D vector graphics».

Перемоги в міжнародних олімпіадах:

2017– 1 місце у міжнародній студентській олімпіаді «IT-Universe» в складі команди розробників «QuestUp» у номінації «Best Mobile Application», Київ.

2017– фіналіст міжнародного IT Чемпіонату «Golden Byte» в команді розробників «QuestUp» у номінації «Best Startup», Київ.

2017 переможець битви стартапів у Startup School «Sikorsky Challenge» зі стартапом «QuestUp», Вінниця.

Волонтерство на заходах міжнародного рівня:

Жовтень 2017 – волонтер під час проведення фіналу міжнародної студентської олімпіади ACM-ICPC South-Eastern European Regional Contest, що проходила у Вінниці, ВНТУ.

Травень 2016 – лютий 2019 – активний повноправний член міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology).

Серпень 2016 і липень 2017 двічі була організатором міжнародного освітнього курсу Summer Course ‘16 та ‘17 для іноземних студентів з університетів Європи, що проходив у Вінниці, ВНТУ.

Досвід роботи у міжнародних компаніях:

Грудень 2017– Листопад 2018 (11 місяців) - віддалений спеціаліст технічної підтримки Компанія Abc Hosting Ltd, Беліз (Центральна Америка).

Лютий 2017 – липень 2017 (6 місяців) – Community manager (віддалено), Компанія Radio One Lebanon, Ліван (Західна Азія).

Алла Штокал є автором 6-ти наукових публікацій.

У 2018-19 н.р. Алла Штокал отримує стипендію Верховної ради України.

17 травня 2019 року було підбито підсумки конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19н.р. Алла Штокал стала стипендіатом цієї програми, увійшовши в сотню кращих студентів України.

Тож, маючи такі вагомі досягнення у міжнародних проектах, Алла Штокал чудово виступила у фіналі конкурсу «YSI 2019», презентувавши Вінницький національний технічний університет.

Алла Штокал посіла 2 місце на Всеукраїнському конкурсі «YSI 2019», отримала диплом, призи та запрошення увійти до складу Міжнародної студентської академічної ради Асоціації SPACETIME.

Вітаємо Аллу з перемогою!

Пишаємося досягненнями нашої студентки!

 
Результати конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19 н.р.
Середа, 22 травня 2019, 08:58

Підбито підсумки конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19н.р. Стипендіальна програма «Завтра.UA» –загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні.

Стипендіатами щорічно стають 100 кращих студентів України.

Стипендіати відбираються на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

До участі у Конкурсі-2018/19 було подано документи від 576 студентів з 97 закладів вищої освіти України. Цьогорічні переможці представляють 17 регіонів України та навчаються у 47 закладах вищої освіти.

Переможцями конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19н.р. стали двоє студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м).

Алла Штокал Дар’я Лудан

Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримуватимуть від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн., а також матимуть змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Переможці запрошуються 20-22 червня 2019 року у Київ на 12-й щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії».

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Магістрант ФІТКІ – призер Універсіади Вінницької області
Середа, 22 травня 2019, 08:54

13-14 травня 2019 року пройшла 14-та універсіада Вінницької області серед ВНЗ І-ІІІ р.а. У складі команди ВНТУ змагався магістрант ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Недоснований Олександр (гр.2КІ-18м). Олександр переміг з особистим досягненням з бігу на 100 метрів, переміг зі стрибків у довжину, переміг у естафетному бігу 4по400 метрів, а також посів 2-ге місце з бігу на 200 метрів.

Олександр Недоснований – по центру

 
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Нікосії
Середа, 22 травня 2019, 08:48

14 травня 2019 року підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «Cyprus Star Media»» (The Official International Competitions in Europe), який проходив у Нікосії, столиці Республіки Кіпр. Студентка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олеся Яковенко (гр.2ПІ-16б) отримала 1 місце за роботу, виконану в 3D-графіці!

Вітаємо Олесю з гучною перемогою!

 
Студентка кафедри ПЗ перемогла у міському конкурсі "Поетичні віражі"
Середа, 22 травня 2019, 08:44

21 березня 2019 року в науковій бібліотеці Вінницького національного медичного університету відбувся конкурс читців-декламаторів "Поетичні віражі" з нагоди Всесвітнього дня поезії.

У конкурсі взяли участь 30 студентів із державних закладів вищої освіти міста Вінниці, в тому числі – студенти ВНТУ.

Студентка Аліна Чан Ле Ванiвна з факультету ІТКІ (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б) посіла I місце за виконання власного вірша "Тарас Шевченко".

Студенти ФІТКІ Юлія Панфілова (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б), Дмитро Кудрявцев (кафедра КН, гр.2КН-15б) та Дар'я Толстая (кафедра КН, гр.1КН-18б) нагороджені дипломами.

 
Конкурс «Танці з викладачами»
Середа, 22 травня 2019, 08:41

14 травня 2019 року у ВНТУ відбувся танцювальний конкурс «Танці з викладачами». Традиційний і улюблений конкурс Вінницького національного технічного університету цьогоріч вирізнявся нестримно-позитивною емоційністю зали.

До дійства долучились викладачі і учні Подільського науково-технічний ліцею для обдарованої молоді. Всього у конкурсі взяло участь 6 танцювальних пар.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у конкурсі представляв студент другого курсу Іван Мельник (гр.2БС-17б), який танцював у парі з викладачем факультету менеджменту та інформаційної безпеки Тетяною Білоконь.

Іван Мельник та Тетяна Білоконь чудово виступили на конкурсі і посіли 3 місце.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 90
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.