УкраїнськаEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pz.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем
         Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm

                  

ВСТУП 2021 рік (бакалаврат)


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Всеукраїнський фінал 35 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
Вівторок, 18 травня 2021, 10:34

Всеукраїнський фінал 35 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбувся 15 травня 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті.

Чемпіонат проведено на підставі рішення Міжнародного комітету математичних змагань (штаб-квартира якого знаходиться в м. Париж, Франція) та відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України.

Важливо зауважити, що Всеукраїнський фінал 35 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач було проведено у третю суботу травня, коли Україна святкує День науки. Крім того, у третю суботу травня в Україні офіційно відзначають День Європи. А ще 15 травня відзначається Міжнародний день сім'ї. Тож об’єднання цих свят для проведення Всеукраїнського фіналу 35 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач стало символічним, оскільки цей Чемпіонат є святом науки, математичної думки і логіки, Світовий фінал чемпіонату традиційно проведуть в Європі, школярів – учасників чемпіонату на змагання у ВНТУ привезли батьки і сім’ями вболівали за юних математиків.

Право участі у Всеукраїнському фіналі вибороли 215 переможців півфінального етапу, серед них: учні закладів загальної середньої освіти з Вінниці та Вінницька області, Житомира, Запоріжжя, Івано–Франківська, Києва, Львова, Одеси, Полтави, Тернополя та Тернопільської області, Черкас, Харкова та Харківської області, Хмельницького і студенти та магістранти Вінницького національного технічного університету, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка».

При проведені Чемпіонату було дотримано всіх протиепідемічних вимог. Реєстрація учасників різних вікових категорій, виконання ними завдань і нагородження було рознесено в часі.

Реєстрація учасників  та  виконання завдань чемпіонату

Учасники змагалися у вікових категоріях:

1 – 3 класи,

4 – 5 класи,

6 – 7 класи,

8 – 9 класи,

10 – 11 класи ,

Студенти.

Переможці олімпіади серед учнів 1-3 класів на нагородженні

Переможці олімпіади серед учнів 4-5 класів на нагородженні

Переможці олімпіади серед учнів старших класів і студентів на нагородженні

Вінницький національний технічний університет на чемпіонаті представляли 20 студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Волков Вадим (студент 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.1ПІ-19б), Дудченко Богдан (студент 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.1ПІ-19б), Афанасьєв Дмитро (студент 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.1ПІ-19б), Озерова Катерина (студентка 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-19б), Корягіна Діана (студентка 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-19б), Поліщук Анна (студентка 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-19б), Шмалюх Владислав (студент 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.3ПІ-19б), Поляруш Нікіта (студент 2-го курсу з кафедри ОТ, гр.1КІ-19б), Розводюк Катерина (студентка 1-го курсу з кафедри КН, гр.2КН-20б), Саєцький Денис (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-20б), Захарчук Максим (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-20б), Стенякін Андрій (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-20б), Богінський Денис (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.3ПІ-20б), Зелінський Владислав (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.3ПІ-20б), Якубенко Олександр (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.3ПІ-20б), Кучеренко Максим (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.3ПІ-20б), Матейко Євгеній (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.4ПІ-20б), Горобець Максим (студент 1-го курсу з кафедри ПЗ, гр.4ПІ-20б), Стойко Максим (студент 4-го курсу з кафедри ЗІ, гр.1БС-17б), Озерчук Дмитро (магістрант кафедри ПЗ, гр.2ПІ-20м). Координатор команди студентів ВНТУ – доцент кафедри ПЗ, заступник декана ФІТКІ з НРіСК Войтко Вікторія Володимирівна.

Студенти ФІТКІ – учасники Всеукраїнського фіналу 35 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

Призерами Всеукраїнського фіналу 35 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач стали 5 студентів ФІТКІ: Поліщук Анна (студентка 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-19б), Озерова Катерина (студентка 2-го курсу з кафедри ПЗ, гр.2ПІ-19б), Озерчук Дмитро (магістрант кафедри ПЗ, гр.2ПІ-20м), Стойко Максим (студент 4-го курсу з кафедри ЗІ, гр.1БС-17б) і Поляруш Нікіта (студент 2-го курсу з кафедри ОТ, гр.1КІ-19б).

Переможцями Всеукраїнського фіналу 35 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, виборовши медалі, стали студенти ФІТКІ:

Золота медальПоляруш Нікіта, студент 2-го курсу з кафедри обчислювальної техніки, гр.1КІ-19б.

Срібна медальСтойко Максим, студент 4-го курсу з кафедри захисту інформації, гр.1БС-17б.

Бронзова медальОзерчук Дмитро, магістрант кафедри програмного забезпечення, гр.2ПІ-20м.

Призери олімпіади Поліщук Анна і Озерова Катерина отримують дипломи

Золотий медаліст Поляруш Нікіта і бронзовий призер Озерчук Дмитро отримали нагороди

Срібний призер олімпіади Стойко Максим отримує нагороду

Проведення міжнародного суперфіналу планується Міжнародним комітетом математичних змагань (штаб – квартира м. Париж, Франція ) 29 серпня 2021 року. Місце проведення – Швейцарія, Федеральна політехнічна школа Лозанни.

Вітаємо наших студентів з перемогою у Всеукраїнському фіналі!

Бажаємо їм успіху на світовому турнірі!

 
Студенти ФІТКІ долучилися до прибирання Лісопарку
Середа, 12 травня 2021, 09:05
5 травня 2021 року відбулася акція з прибирання Лісопарку. До заходу разом зі студентами ВНТУ активно долучилися студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Було зібрано сміття у приміській зоні Лісопарку.
 
Вітаємо Ковальчук Майю Борисівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук!
Середа, 12 травня 2021, 09:01

Колектив ФІТКІ щиро вітає доцента кафедри вищої математики Ковальчук Майю Борисівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – Теорія та методика професійної освіти.

 
На факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії відбувся день відкритих дверей у вигляді ТехноАртФесту
Понеділок, 26 квітня 2021, 12:11

29 квітня 2021 року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ онлайн провів День відкритих дверей у вигляді ТехноАртФесту.

Захід відвідало понад сорок майбутніх абітурієнтів ФІТКІ – школярів, які захоплюються комп'ютерами та сучасними інформаційними технологіями, мріють про успішну кар'єру в ІТ-галузі.

З доповідями про новітні ІТ-технології та особливості вступу і навчання на ФІТКІ виступили заступник декана з навчальної роботи і соціальних комунікацій Войтко В.В., провідні викладачі випускових кафедр: доцент кафедри ПЗ Катєльніков Д.І., старший викладач кафедри КН Озеранський В.С., доцент кафедри ОТ Захарченко С.М. та доцент кафедри ЗІ Баришев Ю.В. Розглянули особливості навчання на бакалавраті 121, 122, 123 і 125 спеціальностей, надали відповіді на численні запитання абітурієнтів.

Кафедра програмного забезпечення готує бакалаврів та магістрів зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», на якій поглиблено вивчають програмне забезпечення сучасних комп’ютерів та комп’ютерних систем.

На кафедрі комп’ютерних наук готують фахівців за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» (бакалаврат) та «Системи штучного інтелекту» (магістратура) в рамках спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». Спеціальність орієнтовано на підготовку висококваліфікованих програмістів-аналітиків та ІТ-розробників.

На кафедрі обчислювальної техніки готують фахівців зі спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» та «Системне програмування». Спеціальність орієнтовано на підготовку спеціалістів із системного і мережевого адміністрування, розробки апаратних та програмних засобів обчислювальних систем та мереж.

На кафедрі захисту інформації готують висококваліфікованих фахівців за освітніми програмами «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» та «Кібербезпека критичних систем» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека», а саме – майбутніх фахівців із захисту інформації, пов'язаних із розробкою безпечних програм та захистом процесів обробки інформації.

 

У рамках ТехноАртФесту студентська рада ФІТКІ провела професійно орієнтовану вікторину з абітурієнтами. Переможцями вікторини стали:

1 місцеГарник Антон (м. Вінниця),

2 місцеГнатюк Микола (м. Чернівці Вінницької області),

3 місцеЛюбарщук Андрій.

Переможці отримають призи на пам’ять про участь у ТехноАртФесті ФІТКІ.

Призи для переможців вікторини на ТехноАртФесті ФІТКІ

Бажаємо нашим майбутнім абітурієнтам успішно скласти ЗНО і вступити на обрану спеціальність, щоб стати кваліфікованим фахівцем в ІТ-індустрії.

 
Олені Прозор присвоєно вчене звання доцента
Понеділок, 26 квітня 2021, 10:01

Прозор Олена Петрівна працює на кафедрі вищої математики факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ 15 років.

У Вінницькому національному технічному університеті навчалася в аспірантурі. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування когнітивно-творчої компетенції майбутніх фахівців із системної інженерії».

Прозор Олені Петрівні присвоєно вчене звання доцента.

 

Вітаємо Олену Петрівну і бажаємо творчих успіхів!

 
Міс ФІТКІ Катерина Коваль отримала титул «Міс глядацьких симпатій»
Понеділок, 26 квітня 2021, 09:57

22 квітня 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся улюблений конкурс наших студентів – «Міс ВНТУ 2021». Конкурс відбувся при обмеженій кількості глядачів з урахуванням карантинних вимог. Учасниці підготували свої програми. Щасливчики, які змогли побувати в глядацькій залі, отримали насолоду від професійних виступів конкурсанток.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії представляла Міс ФІТКІ, активістка студентського самоврядування ФІТКІ, староста групи 2КН-19б Коваль Катерина.

Коваль Катерина – друга праворуч

Катя навчається на другому курсі ФІТКІ за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки», є відмінницею у навчанні, захоплюється програмуванням, є учасницею багатьох олімпіад і конкурсів.

На конкурс «Міс ВНТУ 2021» Катя підготувала цікаву програму та отримала високі оцінки журі.

Катя Коваль отримала титул «Міс глядацьких симпатій».

Допомагали Каті готувати конкурсну програму студенти ФІТКІ:

Сліпчик Діана (гр.2КН-20б), Розводюк Катерина (гр.2КН-20б), Мельничук Аміна (гр. 1КН-20б), Новіцька Оксана (гр.2КН-20б), Наточеєв Андрій (гр.3ПІ-19б) – готували танець,

Величко Михайло (гр.2ПІ-20м) – допомагав у підготовці відео візитки,

Борисова Катерина (гр.4ПІ-20б) допомагала в створенні малюнків.

Міс ФІТКІ Катю Коваль привітали декан ФІТКІ Світлана Кирилащук, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Хом’юк і доцент кафедри ОТ Сергій Захарченко

Вітаємо Катю з вдалим виступом!

 
Призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Інформатика і кібернетика»
Понеділок, 26 квітня 2021, 09:46

У Вінницькому національному технічному університеті 22-23 квітня 2021 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт  «Інформатика і кібернетика». У зв’язку з карантинними обмеженнями конкурс пройшов у дистанційному онлайн режимі.

Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії стали призерами конкурсу.

Студенти ФІТКІ Владислав Гірдвайніс (гр.1КН-20м), Олександр Лукашук (2КІ-17б) та Дарія Зелінська (гр.1КН-20м) на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт  «Інформатика і кібернетика»

Студент четвертого курсу ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Лукашук Олександр Олегович (гр. 2КІ-17б) захищав на конкурсі наукову роботу на тему «Широкосмугові двотактні підсилювачі постійного струму на базі високо лінійних відбивачів струму». Олександр Лукашук став переможцем конкурсу, отримавши Диплом І ступеня! Науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри обчислювальної техніки Азаров Олексій Дмитрович.

Переможець конкурсу Олександр Лукашук

науковий керівник проф. Олексій Азаров

Магістранти ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Гірдвайніс Владислав Аудрісович (гр. 1КН-20м) та Зелінська Дарія Олегівна (гр. 1КН-20м) захищали на конкурсі наукову роботу на тему «Система колективного електронного опитування». Владислав Гірдвайніс та Дарія Зелінська стали призерами конкурсу, отримавши Диплом ІІ ступеня! Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук Колодний Володимир Володимирович.

Владислав Гірдвайніс

Дарія Зелінська

науковий керівник доц. Володимир Колодний

Вітаємо наших студентів та їх наукових керівників з перемогою на Всеукраїнському конкурсі!

 
Студент ФІТКІ – призер змагань з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини
П'ятниця, 23 квітня 2021, 05:59

3-4 березня 2021 року у стрілковому тирі ВДПУ, дотримуючись усіх карантинних вимог, пройшли змагання з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини серед закладів вищої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Команда ВНТУ здобула загальне ІІІ місце.

У складі команди ВНТУ змагалися двоє студентів ФІТКІ: студент 2-го курсу ФІТКІ з кафедри захисту інформації Ігор Пилявець (гр.1БКС-19б) та студентка 2-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Анастасія Вікарчук (гр.3ПІ-19б).

Ігор Пилявець

Анастасія Вікарчук

 

Ігор Пилявець виборов на змаганнях особисте 2 місце у стрільбі з пістолету.

Ігор Пилявець є членом збірної команди з кульової стрільби Вінницької області, багаторазовий переможець змагань різного рівня.

Анастасія Вікарчук посіла 4-те місце в особистому заліку у стрільбі з пістолету.

Ігор Пилявець – крайній праворуч, Анастасія Вікарчук – друга ліворуч

Вітаємо наших студентів зі спортивною перемогою!

Бажаємо їм влучних пострілів і нових перемог!

 
Заюкову Івану Вікторовичу присуджено науковий ступінь доктора економічних наук
П'ятниця, 23 квітня 2021, 05:55

Наказом Міністерства освіти і науки України № 420 від 15.04.2021 року затверджено рішення спеціалізованої вченої ради Донецького національного університету імені Василя Стуса про присудження наукового ступеня доктора економічних наук доценту кафедри безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки ФІТКІ Заюкову Івану Вікторовичу.

Вітаємо Івана Вікторовича і бажаємо творчих успіхів!

 
Хакатон Vinnytsia Linuxation
Вівторок, 20 квітня 2021, 07:41

17 квітня 2021 року відбувся хакатон Vinnytsia Linuxation. Хакатон проходив у рамках Міжнародної олімпіади IT-Universe.

Хакатон Vinnytsia Linuxation покликаний поглиблювати серед студентів рівень розуміння технологій DevOps, адміністрування мереж, а також UNIX-подібних ОС, основних дистрибутивів GNU/Linux зокрема. Хакатон надає можливість продемонструвати рівень знань з вказаних напрямків, а також заявити ІТ-індустрії про свій намір зайняти в ній своє місце в якості DevOps-інженера, мережевого адміністратора, розробника вбудовуваних систем або IT-менеджера.

Організаторами Хакатону Vinnytsia Linuxation стала команда викладачів, аспірантів та студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ: доцент кафедри БЖДПБ Микола Томчук, аспірант кафедри ПЗ Костянтин Чернишов, викладач кафедри КН Сергій Ліхашорський, доцент кафедри ПЗ Олена Коваленко, аспірант кафедри КН Ілля Малініч, студент кафедри ПЗ Павло Малініч.

До складу журі увійшли доцент Євген Паламарчук та викладач кафедри КН Сергій Ліхашорський.

Команда технічної підтримки: студент 4-го курсу кафедри ЗІ Дмитро Поворозник (гр.1БС-17б), студент 4-го курсу кафедри ЗІ Давид Кіпрач (гр.2БС-17б), студент 3-го курсу кафедри ПЗ Павло Малініч (гр.1ПІ-18б.)

Під час проведення Хакатону Vinnytsia Linuxation – аспірант кафедри КН Ілля Малініч та аспірант кафедри ПЗ Костянтин Чернишов

У зв’язку з карантинними обмеженнями Хакатон пройшов у дистанційному форматі.

Участь у хакатоні Vinnytsia Linuxation взяли 10 команд з трьох університетів:

-         Вінницького національного технічного університету;

-         Донецького національного університету імені Василя Стуса;

-         Харківського національного університету радіоелектроніки.

Переможцями хакатону Vinnytsia Linuxation стали студенти ФІТКІ:

1 місце посіла команда студентів 4-го курсу з кафедри захисту інформації YTMY — Віктор Коркошко (гр.1БС-17б), Степан Хилько (гр.1БС-17б) та Денис Каракута (гр.1БС-17б).

2 місце посіла команда студентів 3-го курсу з кафедри програмного забезпечення Андрій Ісаков (гр.1ПІ-18б) і Вероніка Ліміна (гр.1ПІ-18б).

Переможців Хакатону нагородили дипломами і цінними подарунками.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

Бажаємо їм успіху на Міжнародній олімпіаді IT-Universe в конкурсі «Адміністрування Linux», фінал якого пройде у червні 2021 року у Києві.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 117
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.