УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Баннер
Баннер
Студенти ФІТКІ – на Olerom Forum 1 у Києві
18.10.2017 13:02

Olerom Forum 1 – найбільший міжнародний бізнес-форум Центральної та Східної Європи, який вже кілька років проводиться у Києві.

Цьогоріч у роботі форуму взяло участь близько 7 000 тисяч учасників, серед яких була делегація Вінницького національного технічного університету, в складі якої 15 студентів ФІТКІ: Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Лілія Сагайдак (гр.1ПІ-15б), Діана Дмітрієнко (гр.1ПІ-15б), Наталія Черначук (гр.1ПІ-15б), Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б), Євгеній Лисенко (гр.1ПІ-15б), Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б), Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс), Ярослав Куш (гр.1КІ-14б), Олександр Полторак (гр.1КІ-16мс), Ксенія Івченко (гр.1ПІ-16м), Марія Польова (гр.1ПІ-16м), Євгеній Щербіна (гр.1КН-17м), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Роман Казаков (гр.1БС-16мс).

Державна інноваційна кредитно-фінансова установа ініціювала участь делегації ВНТУ у бізнес-форумі Olerom Forum 1 і сприяла безкоштовній участі в ньому студентів ВНТУ!

 

Дев'ять з половиною годин лише з однією перервою — година на обід, відбувались виступи ексклюзивних світових спікерів! Паралельно проводились виставки нових перспективних стартап-проектів, знайомства та спілкування з бізнес-елітою України та світу.

Хедлайнером форуму виступав Стів Возняк – винахідник персонального комп’ютера та співзасновник компанії Apple, який вперше відвідав Україну. Він зізнався, що завжди мріяв тут побувати, оскільки вважає себе за походженням українцем. Стів Возняк розповів про історію створення персонального комп’ютера, яка почалася з його мрії зробити комп’ютер доступним багатьом. А ще Стів зазначив, що створення комп’ютерних технологій – організація і виконання проектних і технологічних операцій – може проводитися лише людьми, а методика роботи мозку людини кардинально відрізняється від будь-яких технічних систем, тому Стів не вірить у загрозу «повстання машин», тобто штучний інтелект сьогодні є цілком безпечною технологією. А от найбільш перспективними галузями науки Стів Возняк вважає робототехніку та біотехнології.

Цікаво було дізнатися, що уже після перших успіхів Apple Возняк вирішив закінчити університет, тому що завжди вважав освіту ключовим фактором розвитку особистості. Щоправда, для цього йому довелось вчитися під вигаданим прізвищем. Так само інкогніто він пропрацював 6 років учителем математики у звичайній середній школі. Крім того, він відомий як філантроп і меценат, який жертвує значні кошти на різноманітні соціальні та наукові проекти.

 

Також на форумі виступив Адам Чеєр – засновник і розробник Siri (системи інтелектуального пошуку в Інтернеті), який розповів про майбутнє світового бізнесу та інноваційних технологій. Зокрема, про можливості штучного інтелекту та про довгу кропітку роботу над власною стартап ідеєю Siri та секрети успішного створення і впровадження цього інноваційного продукту.

Чарльз Адлер, засновник Інтернет-платформи просування та збору коштів на інноваційні проекти «Kickstarter» розповів про самий початок розвитку їх ідеї та повільного, поступового масштабування. Зупинився на прикладах про перший проект, якому потрібно було 15 доларів, а вдалось залучити 35. Коротко розповів про українські проекти та про те, які ж саме розробки викликають особливе зацікавлення у відвідувачів платформи (інвесторів).

Дякуємо Володимиру Ставнюку – Голові правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи за запрошення делегації ВНТУ на форум Olerom Forum 1 і за сприяння безоплатної участі нашої делегації в такому масштабному заході.

 
Студент ФІТКІ – стипендіат Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради
18.10.2017 13:00

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №422 призначено стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2017 року (з 01.07.2017 р. по 31.12.2017 р.) студенту 4-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ з кафедри захисту інформації Головеньку Віталію Олександровичу (гр.1БС-14б).

Віталій активно займається науковою роботою, за результатами досліджень опублікував главу «Research of social networks as a source of information in warfare» у колективній монографії «Inżynier XXI wieku projectujemy przyszlosc, monografia» [ pod red: Jacek Rysiński] - Bielsko-Biała: Wydawnictwo Naukowe Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, 2016. Також Віталій Головенько брав участь у регіональних науково-практичних конференціях, за результатами яких опубліковано тези доповідей.

Навчається Віталій переважно на оцінки «відмінно», бере активну участь у громадському житті факультету, допомагає в проведенні профорієнтаційної роботи та у підготовці тематичних кафедральних вечорів і семінарів.

 
Студенти ФІТКІ – призери фіналу Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2017»
18.10.2017 12:54

У Києві відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2017». На фінальні змагання було запрошено більше 120 студентів із понад 40 вишів Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь й України.

ВНТУ представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, які готувалися до фіналу під керівництвом викладачів кафедри програмного забезпечення професора Олександра Романюка, доцента Олени Коваленко, доцента Вікторії Войтко та професора кафедри компютерних наук Володимира Месюри.

Команда ВНТУ посіла 2 командне місце у фіналі Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe-2017».

Призерами олімпіади стали студенти ФІТКІ:

Ілля Малініч (гр.1ПІ-16м) – 2-ге місце в номінації «Адміністрування Linux».

Ілля Малініч – крайній ліворуч

Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б), Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б), Ярослав Цвях (гр.2ПІ-15б), Алла Штокал (гр.1ПІ-15б), Дар’я Лудан (гр.2КН-13б) – 1-ше місце в номінації «Розробка мобільних додатків».

Альона Сотнікова (гр.1КН-13б) – 3-є місце в номінації «Керування ІТ-проектами».

Іменними дипломами за краще рішення в номінації «Керування ІТ-проектами» були нагороджені студенти ФІТКІ Анастасія Ярова (гр.1КН-13б), Лілія Михайлюк (гр.2КН-13б), Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Владислав Гандрибіда (гр.1ПІ-15б), Ігор Скирський (гр.1ПІ-15б).

 

Ігор Скирський – у першому ряду крайній праворуч, Владислав Нестерук – у першому ряду по центру, Владислав Гандрибіда – у першому ряду другий ліворуч

Вітаємо наших переможців!

 
Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Артмережа»
18.10.2017 12:50

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Артмережа». Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 26 перемог (10 – перших місць, 11 – других місць і 5 – третіх місць):

1 місцеАнастасія Ярова (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Підкорюємо Марс»;

1 місцеВладислав Легойда (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Війна в Україні»;

1 місцеВладислав Щербань (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за анімаційну роботу «Українці»;

1 місцеОлена Похольчук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «Відпочинок»;

1 місцеВасиль Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Тест драйв на Марсі»;

1 місцеОлег Короленко (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Ми з природою єдині»;

Три 1 місця Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) за роботи «Move your life», «Тimeless», «Space in our hearts»;

1 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Книга – таємничий світ»;

2 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Час не повернеш ніколи»;

2 місце Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) за роботу «Тear apart»;

2 місцеОлена Похольчук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «Море»;

2 місцеОлександр Гаврилюк (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Чорна кицька»;

2 місцеІван Янковий (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Малюнок ящірки»;

2 місцеДмитро Кошельник (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Girl»;

2 місцеІрина Самчук (кафедра КН, гр.2КН-13б) за роботу «Lion»;

2 місцеВладислав Щербань (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «AngularJS»;

2 місцеЮлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Портрет людини»;

2 місцеОлена Літушко (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Чарівний ранковий ліс»;

2 місцеДмитро Графєєв (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «ВНТУ»;

3 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Очі – люстерко душі»;

3 місцеВладислав Тарануха (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б) за роботу «Про природу»;

3 місцеСтаніслав Ткач (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Altair»;

3 місцеКостянтин Гончаренко (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Eyes»;

3 місцеВолодимир Малиновський (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Порятунок після апокаліпсису».

Робота «Війна в Україні» переможця конкурсу Владислава Легойди

 
Професор кафедри КН – на Фіналі олімпіади зі спортивного програмування у Південній Дакоті (США)
18.10.2017 12:45

У м. Рапід-Сіті (Південна Дакота, США) відбувся 41-й фінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, де змагалися 132 кращі команди з 13 422 команд 2376 університетів 103 країн, які взяли участь у півфіналах цих грандіозних змагань. На старті цих змагань в усьому світі беруть участь більше 30 000 команд (близько 1 млн. студентів)!

У роботі оргкомітету першості світу взяв участь професор кафедри комп'ютерних наук Володимир Месюра – директор вінницького сайту півфіналу АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, голова української делегації по презентації України як господаря всесвітнього фіналу АСМ-ІСРС – 2022.

21 жовтня цього року близько 50 кращих команд України вже традиційно зберуться у ВНТУ на черговий півфінал першості світу зі спортивного програмування.

Побажаємо командам нашого університету пробитися до фіналу АСМ-ІСРС – 2019!

Професор Володимир Месюра у Національному парку Південної Дакоти (Гора Рашмор з витісненими на камені головами 4-х президентів США)

З керівництвом АСМ-ІСРС (зліва направо: Ліза Донахью – менеджер АСМ-ІСРС; Джеймс Комер – директор півфіналів АСМ-ІСРС; Віталій Бондаренко – тренер команди Київського національного університету ім. Т.Шевченка; Володимир Месюра – професор кафедри КН ВНТУ, директор Вінницького сайту півфіналу АСМ-ІСРС по південно-східній Європі; Біл Поучер – виконавичй директор АСМ-ІСРС, Джуф Донахью – заступник виконавчого директора АСМ-ІСРС, виконавчий директор фіналів АСМ-ІСРС)

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 126
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.