Баннер
Баннер
Таланти студентів ФІТКІ
11.04.2017 00:00

На факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ навчаються талановиті студенти, які захоплюються програмуванням, ІТ-технологіями, комп’ютерним дизайном, веб-програмуванням, комп’ютерною графікою. Вони є учасниками і переможцями Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад і конкурсів.

Проте, крім опанування обраної спеціальності, наші студенти мають багато різних захоплень.

У культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ організована виставка творчих робіт студентів ВНТУ. Активну участь у виставці взяли студенти ФІТКІ, демонструючи свої таланти.

Так другокурсниці з кафедри комп’ютерних наук Оксана Ільченко (гр.2КН-15б) та Катерина Григоришена (гр.2КН-15б) презентували на виставці низку своїх творчих робіт.

Творчі роботи Оксана Ільченко та Катерини Григоришеної

Другокурсниця з кафедри програмного забезпечення Ірина Колос (гр.1ПІ-15б) подала на виставку свої картини.


Картини Ірини Колос

Третьокурсниця з кафедри обчислювальної техніки Аліна Закордонець (гр.1КІ-14б) презентувала свої вироби з бісеру.


Роботи  Аліни Закордонець

Другокурсниці з кафедри обчислювальної техніки Ірина Стягайло (гр.1КІ-15б) та Жанна Мельник (гр.1КІ-15б) подали на виставку свої творчі роботи.

Роботи  Ірини Стягайло та Жанни Мельник 

Запрошуємо відвідати виставку студентських робіт!

 
Перемоги студентів ФІТКІ в інтелектуальних іграх «Кубок кураторів-2017»
11.04.2017 00:00

Цього року Кубок кураторів складався з трьох етапів окремих інтелектуальних змагань. Участь в інтелектуальних битвах взяли команди ерудитів навчальних груп першокурсників разом з кураторами груп.

Перший етап Кубку кураторів базувався на інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».

Лідером цих змагань стала команда першокурсників групи 1БС-16б зі спеціальності «Кібербезпека» з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ у складі: Валентини Миколаївни Дудатьєвої (куратор),  Віталія ЛабусюкаПетра Дончука-ДонцоваІвана Хитрука, В`ячеслава Майстренка, Владислава Видайка.

Інтелектуали ФІТКІ з групи 1БС-16б

Другий етап Кубку кураторів складався з інтелектуальної гри «Відеореалії».

2 місце у цих змаганнях посіла команда першокурсників групи 2БС-16б зі спеціальності «Кібербезпека» з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ у складі: Олександра Дудника (аспіранта кафедри ПЗ),  Яни ЯсінськоїОлексія СахнаОлексія Цуренка, Вікторії  Степаненко, Юрія Шевчука, куратор – Валентина Аполенарівна Каплун.

Інтелектуали ФІТКІ з групи 2БС-16б

Третій етап Кубку кураторів полягав в інтелектуальних змаганнях з «Брейн-рингу».

2 місце у цих змаганнях посіла команда першокурсників групи 2КН-16б зі спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ у складі: Олени Іванівни Суприган (куратор),  Дарини СугакАнатолія Очеретного, Дениса Харчука, Наталії Артемчук, Мирослава Ярощука.

Інтелектуали ФІТКІ з групи 2КН-16б

Вітаємо наших першокурсників та їх кураторів з перемогою в інтелектуальних змаганнях!

 
Студенти ФІТКІ – призери міської інтелектуальної гри «Ерудит-квартет»
11.04.2017 00:00

3 квітня 2017 року  у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся Кубок чемпіонів м. Вінниці з гри "Ерудит-квартет".

Шляхом конкурентного відбору було сформовано команду чемпіонів ВНТУ, у яку увійшли 3 студенти з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Віталій Перегончук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-13б), Олена Дажура (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), Олександр Стрижалов (гр.1КН-15б) та студентка з факультету менеджменту та інформаційної безпеки Ксенія Писаренко.

Відбулася жорстка інтелектуальна битва ерудитів міста Вінниці. Політехівці вибороли 2 місце, ставши призерами Кубку чемпіонів.

Ерудити ФІТКІ Віталій Перегончук, Олена Дажура, Олександр Стрижалов

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Почесна грамота з Міжнародної виставки
11.04.2017 00:00

Вінницький національний технічний університет взяв участь у  Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017». У виставці взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки. Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств та 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки.

За результативну роботу, навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесною Грамотою Виставки нагороджений перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота». За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій. ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

 
Все минає, а музика вічна!
11.04.2017 00:00

4 квітня 2017 року в культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ відбувся концерт фортепіанної музики .

Автором сценарію і безпосереднім організатором концерту є співробітник КМПЦ, один з найкращих лекторів Центру Світлана Федорівна Воловодюк.

Твори виконували студенти нашого університету, серед яких другокурсники з   факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Діана Дмітрієнко (гр.1ПІ-15б), яка   виконувала твір Фридерика Шопена «Ноктюрн», та Ярослав Жаврук (гр.1КІ-15б), який виконував твори свого улюбленого композитора Людовіко Ейнауді.

Студенти ФІТКІ  Дмітрієнко Діана та  Жаврук Ярослав


Учасники та організатори концерту

Дякуємо нашим музикантам за можливість поринути в чарівний світ музики.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 116
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.