УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студенти ФІТКІ стали призерами університету з шахів
Friday, 19 October 2018 07:17

9-10 жовтня 2018 року у ВНТУ проходила першість університету з шахів. Студенти розігрували звання чемпіона університету серед юнаків та дівчат.

Змагання проводилися за швейцарською системою і для визначення переможців було проведено сім турів.

До останнього туру йшла наполеглива боротьба за призові місця.

Серед юнаків третій рік поспіль чемпіоном став студент ФІТКІ Очеретний Анатолій (кафедра КН, гр.2КН-16б), посівши 1 місце.

3 місце виборов студент ФІТКІ Зубко Антон (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б).

Чемпіон ВНТУ з шахів Анатолій Очеретний

Переможців і призерів нагородили грамотами і медалями.

 
Студентка кафедри програмного забезпечення була учасником літнього курсу у Польщі
Wednesday, 10 October 2018 12:18

Студентка 4-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником літнього курсу з вивчення польської мови у Польщі. Курси було організовано і фінансовано Польською Агенцією Академічних Обмінів (NAWA) у кількох містах Польщі, серед яких Бидгощ, Краків, Торунь, Варшава, Люблін, Вроцлав, Катовіце та Познань.

Алла ділиться своїми враженнями від курсу: «Мені пощастило побувати у місті Бидгощ, що на півночі Польщі. Заняття проводилися польськими викладачами у Вищій Школі Економіки (Wyższa Szkoła Gospodarki) і, зазвичай, проходили в інтерактивній формі, з іграми або переглядом кінофільмів.

У перший день ми склали тест на визначення рівня знання мови. Для мене тест виявився не надто важким, оскільки раніше я вже вивчала польську мову, до того ж польська та українська, як слов’янські мови, дуже схожі. Після тесту ми були поділені на 4 групи за рівнями A,B,C і D відповідно, я потрапила в групу С.

Загалом на курсі було біля 60 учасників (а у мої групі – близько 15), серед яких студенти з Казахстану, України, Китаю, Японії, Кореї, Індії, Індонезії, Великої Британії, Франції, Німеччини, Хорватії, Македонії, Литви, Росії і навіть представники Бразилії, Гондурасу та Канади. Це, мабуть, найбільш інтернаціональна група студентів, у якій я коли-небудь перебувала.

Кожного дня після обіду ми мали культурну та розважальну програму –відвідали музей історії міста, міську галерею, зоопарк, папугарню, а також музей «Мила та бруду», де нам вдалося навіть створити своє власне мило.

Бидгощ – дуже мальовниче місто, у цьому ми ще більше переконалися на екскурсії «річковим трамваєм» по річці Брда, що протікає через усе місто.

Навчальний заклад, де у нас проходили заняття, має свою секцію з плавання на каное, тому у нас була нагода і самим спробувати себе у цьому спорті. Ми отримали незабутні враження!

 

Алла Штокал – крайня ліворуч

Також ми відвідали унікальний музей «Експлозеум» – це колишній німецький завод з виготовлення вибухівки (нітрогліцерину) у часи другої світової війни, який вражає своєю площею.

Алла Штокал – друга ліворуч

Щосуботи, а інколи і в неділю, ми їздили на екскурсію у інше місто. За весь курс, який тривав місяць, ми встигли побувати у Труймясті, таку назву мають три міста-порти (Гданськ, Сопот, Гдиня), що на березі Балтійського моря, у місті Торунь – батьківщина Коперника, Гнєзно – перша столиця Польщі, а також у старовинному Познані. Найбільше мені сподобалось і запам’яталось місто Сопот, де знаходиться найдовший у Європі дерев'яний морський пірс, звідки відкривається неймовірний вид на море.

По завершенню курсу ми склали іспит та отримали сертифікати.
Мій рівень польської мови значно виріс, дякуючи талановитим викладачам і завдяки перебуванню у польськомовному середовищі.

Це був дуже насичений місяць, який дуже швидко минув, але подарував мені безцінні спогади, нових друзів і звісно – знання».

 
Студенти ФІТКІ – переможці півфіналу України зі спортивного програмування
Wednesday, 10 October 2018 12:14

У Тернополі у вересні 2018 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

Переможцями змагань стали студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, які забрали майже усі призові місця:

  • перше місце виборола команда VNTU_TreeS у складі студентів Євгена Щербіни (гр.1КН-17м), Юрія Шмерчука (гр.1ПІ-17м), Олександра Спажева (гр.2КН-15б), тренер – професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра;

  • третє місце посіла команда VNTU_[figTree] у складі Олексія Кавки (гр.1ПІ-18м), Андрія Андрєєва (гр. 2ПІ-18м) та Максима Мельника (гр. 1ПІ-17б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

  • четверте місце посіла команда VNTU_++j+++j у складі Михайла Кренціна (гр. 1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр. 1ПІ-15б), Антона Зубка (гр. 1ПІ-15б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

  • п’яте місце – у команди VNTU_9_3/4 у складі Костянтина Костюка (гр. 1ПІ-16б), Леоніда Кузнєцова (гр. 2ПІ-16б), Романа Іванова (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Переможець олімпіади Олександр Спажев (гр.2КН-15б)

Ці чотири команди розв’язали не менше 7 задач і вийшли у наступний етап змагань та представлятимуть ВНТУ на Півфіналі світу зі спортивного програмування (Всеукраїнському фіналі), що відбудеться у ВНТУ 19-20 жовтня 2018 року.

Хороші результати показала також команда VNTU_Network_Team у складі Віктора Свіжака (гр. 1ПІ-16б), Андрія Наумовського (гр. 1ПІ-16б), Михайла Позура (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Побажаємо нашим студентам перемоги на Півфіналі світу зі спортивного програмування!

 
Студент кафедри програмного забезпечення стажувався у Будапешті
Wednesday, 10 October 2018 12:07

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).

Владислав ділиться своїми враженнями:

«Цього літа мені випала можливість відвідати BEST курс «E. T. – Electrical Transportation…» у Будапешті.

У курсі взяли участь 20 студентів із 16 країн Європи (Австрія, Угорщина, Італія, Іспанія, Турція, Словенія, Чехія, Росія, Польща, Хорватія, Німеччина, Сербія, Франція , Бельгія, Греція та Україна). Україну та Вінницький національний технічний університет представляв я.

Протягом 9 днів ми навчалися у технічному університеті Будапешту (Corvinus university of Budapest).

Темою курсу був електротранспорт. Академічна частина курсу поділялася на дві частини: лекційні заняття та відвідування провідних компаній. Усі лекції звісно проходили англійською мовою. Лекторами були представники різних компаній, таких як: BOSH, NOKIA, AMotive та інші.

Після лекцій ми відвідували різні компанії, де мали змогу випробовувати безпілотні електромобілі та симулятори водіння спортивних автомобілів.

У вільний від навчання час ми гуляли містом, брали участь у різних квестах та знайомилися з культурою Угорщини. Також ми відвідали найбільшу у Будапешті термальну баню, яка вміщує у собі більш ніж 20 басейнів.

На вихідних у нас була подорож до найбільшого у Центральній Європі озера Балатон. Під час цієї подорожі учасники з кожної країни демонстрували свої національні страви, пісні та танці.

В останній день курсу ми склали іспит та отримали сертифікати. Основним завданням було презентувати транспорт майбутнього, який буде повністю електричним. Протягом 4 годин ми створювали дизайн громадського транспорту, який буде швидким, безпечним та екологічним.

Це була неймовірна подорож, я знайшов багато друзів з різних країн світу, а також безцінний досвід та яскраві спогади.»

 
Студенти ФІТКІ стали срібними призерами чемпіонату Вінниці з КВНу 2018 року
Wednesday, 10 October 2018 11:58

5 жовтня 2018 року у Міжнародний день посмішки в міському палаці мистецтв «Зоря» відбувся фінал чемпіонату Вінниці з КВНу на призи міського голови. Переповнена глядацька зала зустрічала еліту гумористів студентського КВНу Вінниці.

Серед фіналістів була команда Вінницького національного технічного університету «Короче, гумористи», у складі якої грали третьокурсники факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Зарицький (гр.1КН-16б) і Денис Клименко (гр.3КН-16б), технічна підтримка четвертокурсника ФІТКІ Романа Ланового (гр.1КІ-15б).

Команда нашого вишу показала чудову гру, інтелектуальний якісний гумор і подарувала глядачам чудовий настрій та позитивні емоції.

Команда ВНТУ на фіналі чемпіонату Вінниці з КВНу

Команда нашого вишу стала срібним призером чемпіонату, отримала шквал оплесків від любителів гумору та призи від міського голови.

Срібні призери чемпіонату Вінниці з КВНу:

Олександр Зарицький (крайній ліворуч), Денис Клименко (третій праворуч) та Роман Лановий (другий праворуч)

Вітаємо наших гумористів з перемогою!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 155
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.