УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Магістрантка кафедри програмного забезпечення Галина Богачук впродовж семестру навчатиметься в Linnaeus University (Швеція)
Monday, 17 September 2018 09:01

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

«На технологічному факультеті університету Ліннеус вивчатиму предмети, пов’язані з програмуванням та сучасними технологіями, приміром, такі: Algorithms and Advanced Data Structures; Operating Systems; Introduction to web programming; Problem Solving and Programming. Навчання, звісно, англійською мовою. Але я уже взялася за вивчення швецької. До речі, Ліннеуський університет входить в топ університетів Швеції, і тут навчаються студенти з усього світу. Але з України цьогоріч лише четверо студентів: Вінниця — 1, Харків — 2, Львів — 1», — розповідає Галина.

Linnaeus University — це державний виш, розташований на південному заході Швеції у місті Векше, яке вважається найзеленішим містом Європи. У Векше навчався видатний шведський природодослідник і медик Карл Лінней. Тому університет названий в його честь. Загалом Linnaeus University має близько 31 тисячі студентів.

Власне корпус Linnaeus University розташований майже в центрі Векше. Але споруди межують з охоронною природною територією — заповідником, озером і вежами середньовічного замку. Карл Лінней був би задоволений таким сусідством університету його імені з природою.

Перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Васілевський: «У Вінницькому національному технічному університеті діє Положення про академічну мобільність студентів, аспірантів, докторантів та педагогічних працівників. Відповідно до цього документу ВНТУ направляє студентів на навчання у закордонні виші, з якими маємо укладені угоди.

Договір ВНТУ з Linnaeus University був підписаний при виконанні кафедрою програмного забезпечення міжнародного проекту Tempus National Education Framework for Enhancing IT-students Innovation and Entrepreneurship.

Для Галини Богачук як учасника академічної мобільності нині складено індивідуальний навчальний план. Згідно нього ВНТУ визнає дисципліни, які студентка вивчатиме у Linnaeus University, і перезараховує наші дисципліни згідно нашого навчального плану. Невелику академічну різницю, яка залишається, Галина складе, повернувшись у ВНТУ».

Бажаємо Галині успішного навчання в Європі, багато нових вражень та позитивних емоцій!

 
Посвята у студенти
Monday, 10 September 2018 11:56

31 серпня 2018 року в ВНТУ відбулася посвята у студенти нового поповнення. До лав студентства факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ на бакалаврат прийняли понад 320 абітурієнтів.

Почесне право запалити символічну Чашу Знань доручили магістру ФІТКІ, активісту студентського самоврядування Олександру Морозову, який цього року вступив до магістратури кафедри комп’ютерних наук.

Юних студентів привітав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник голови Вінницької обласної ради Михайло Кременюк та магістри ВНТУ, котрі є гордістю університету. Магістри передали символічні ключ від скарбниці знань і студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку. Володимир Віталійович вручив ці атрибути першокурсникам.

Магістр ФІТКІ Олександр Морозов передає студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку

Виголосивши урочисту обіцянку студента ВНТУ, першокурсники разом зі своїми викладачами рушили у романтичне, цікаве, а почасти і непросте студентське життя та у новий навчальний рік урочистим маршем.

Для студентів ФІТКІ урочистості продовжилися в актовій залі університету.

Перед студентами ФІТКІ виступив декан факультету, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олексій Азаров та заступники декана ФІТКІ, доценти Світлана Кирилащук та Вікторія Войтко.

Декан ФІТКІ професор Азаров Олексій Дмитрович

Студентів ознайомили з особливостями організації навчального процесу на факультеті й вручили перепустки до університету.

Декан ФІТКІ Олексій Азаров вручає перепустку першокурснику ФІТКІ Павлу Малінічу, який набрав максимальну кількість балів (200) при вступі в університет

Щиро вітаємо юних студентів нашого факультету! Бажаємо їм цікавого студентського життя, успіхів у навчанні, натхнення і витримки у досягненні цілей, легких сесій та незабутніх, яскравих студентських років!

 
Знайомство з абітурієнтами, зарахованими на контрактну форму навчання
Thursday, 23 August 2018 08:48

17 серпня в ВНТУ відбулася перша зустріч із абітурієнтами, зарахованими на контрактну форму навчання. Знову найбільшу частку таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ.

Після привітання ректора університету, професора Володимира Віталійовича Грабка і оголошення наказів про зарахування, абітурієнти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії попрямували в урочисту залу, де їх привітав та дав свої настанови декан факультету ІТКІ, професор Олексій Дмитрович Азаров.

Заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент Світлана Анатоліївна Кирилащук розповіла про умови успішного навчання на факультеті. Заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки доцент Леонід Віталійович Крупельницький описав перспективи науково-дослідної роботи студентів, а завідувач лабораторіями Валерій Васильович Дзюбенко охарактеризував навчальну матеріально-технічну базу.

На сьогоднішній день на бакалаврат ФІТКІ  на навчання всього зараховано 310 абітурієнтів, з них за контрактною формою навчання – 158 абітурієнтів.

Урочиста посвята у студенти ВНТУ відбудеться 31 серпня о 10 годині на стадіоні університету.

Щиро вітаємо всіх зарахованих абітурієнтів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії!

 
Зустріч з абітурієнтами ФІТКІ, зарахованими на бюджетну форму навчання
Thursday, 23 August 2018 08:28

В сонячний день 8 серпня в ВНТУ відбулася ознайомча зустріч з

абітурієнтами, зарахованими на бюджетну форму навчання.

Найбільшу кількість таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ. Після привітання ректора професора Володимира Віталійовича Грабка, абітурієнти факультету  отримали вітання та настанови від декана факультету професора Олексія Дмитровича Азарова. Заступник декана доцент Вікторія Володимирівна Войтко ознайомила з інформацією щодо перших кроків  навчання в університеті.

Наказ про зараховання на бюджет  у ВНТУ за спеціальностями ФІТКІ опубліковано на сайті університету за посиланнями http://vntu.edu.ua/uk/information-for-enrollee/07-08-18-zarah-d-ms.html .

 

Поточний стан вступу і списки абітурієнтів ВНТУ за спеціальностями ФІТКІ розміщуються на сайті ЄДБО за посиланнями:

на базі повноі загальноїсередньої освіти

121 Інженерія програмного забезпечення

122 Комп'ютерні науки

123 Комп\ютерна інженерія

125 Кібербезпека

на базі ОКР молодшого спеціаліста

121 Інженерія програмного забезпечення

122 Комп'ютерні науки

123 Комп\ютерна інженерія

125 Кібербезпека

 

Прийом і зарахування на контрактну форму навчання продовжується.

Зустріч з зарахованими на контракт - 17 серпня об 11.00 перед корпусом 1.

Урочиста посвята у студенти ВНТУ відбудеться 31 серпня о 10 годині на стадіоні університету.

Щиро вітаємо зарахованих абітурієнтів!

Чекаємо оригінали документів від абітурієнтів-контрактників на спеціальністі ФІТКІ ! 
Студенти ФІТКІ – учасники міжнародної студентської олімпіади з програмування KPI-OPEN 2018
Tuesday, 24 July 2018 10:35

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018». Для участі в ній зареєструвалися дев'яносто дев'ять команд, що представляють університети восьми країн.

Організатором олімпіади виступив КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки Міністерства освіти і науки України та Кібернетичного центру Національної академії наук України.

Олімпіада проходила в два тури. Організатори підготували для учасників шістнадцять задач – по вісім на перший і другий тури. Олімпіадні задачі – завжди дуже непрості, та цього року вони були особливо складними. Як зауважив, виступаючи перед студентами, член журі й один із багаторічних авторів завдань для неї Олександр Рибак, «це була найскладніша добірка задач за останні роки».

Вінницький національний технічний університет достойно представили на олімпіаді дві команди:

  • збірна команда ФІТКІ у складі Євгенія Щербіни (магістранта кафедри КН, гр.1КН-17м), Дмитра Милосердова (другокурсника кафедри КН, гр.1КН-16б) та Максима Мельника (першокурсника кафедри ПЗ, гр.1ПІ-17б);

  • команда третьокурсників кафедри ПЗ у складі Антона Зубка (гр.1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б) та Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б).

Вітаємо наших студентів з участю в міжнародній олімпіаді та бажаємо перемоги у наступних змаганнях!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 151
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.