УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Результати Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Thursday, 03 January 2019 12:07

Щорічно в Україні організовують Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся II етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Переможцями конкурсу стали студенти ФІТКІ:

1 місцеТрошенок Олександр (кафедра ОТ, гр.1КІ-18б) – керівник професор Азарова Л.Є.;

2 місцеТретяк Мирослава (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б) – керівник професор Азарова Л.Є.;

3 місцеМаренко Дана (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18б) – керівник професор Азарова Л.Є.

Трошенок Олександр та Третяк Мирослава взяли участь у III етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учасниками були 17 студентів із вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації нефілологічних спеціальностей нашого обласного центру.

Трошенок Олександр (кафедра ОТ, гр.1КІ-18б) став призером конкурсу, посівши 3-є місце (керівник – професор Азарова Л.Є.).

Трошенок Олександр – призер III етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Трошенок Олександр – студент 1-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, навчається за спеціальності 123 – "Комп'ютерна інженерія". Олександр захоплюється програмуванням і творчістю. Ще зі школи захоплювався вивченням української мови, мав високий рейтинг вступних балів із ЗНО з української мови.

Вітаємо Олександра Трошенка та його наукового керівника професора Азарову Л.Є. з перемогою!

 
Студент ФІТКІ – переможець конкурсу "Кращий студент-дизайнер України 2017-2018 р.р."
Thursday, 03 January 2019 11:57

14-16 грудня 2018 року у місті Херсон пройшов фінальний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2017-2018 р.р. »

Недоснований Олександр – магістрант ФІТКІ першого року навчання зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (гр. 2КІ-18м) став переможцем конкурсу у номінації «Кращий студент-дизайнер України» .

«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Організаторами програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді. Підтримку надає Міністерство молоді та спорту України, оргпідтримку — Міністерство освіти і науки України.

Зміст програми. В рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються такі номінації:

• Кращий студент України (комплексна характеристика);

• Кращий студент-аналітик України;

• Кращий студент-громадський діяч України;

• Кращий студент-дизайнер України;

• Кращий студент-медійник України;

• Кращий студент-науковець України;

• Кращий студент-підприємець України;

• Кращий студент-програміст України;

• Кращий студент-профспілковий активіст України;

• Кращий студент-спортсмен України.

Мета програми – виявити всебічно розвинену студентську молодь, стимулювати підвищення рівня її суспільної активності, сприяти формуванню активної життєвої позиції студентства.

Завдання програми – виявити найкращих студентів у окремих сферах, покращити соціальну атмосферу у вишах і суспільстві в цілому, створити умови для відкритої комунікації молоді та студентства, котрі будуть середовищем розвитку й отримання актуальних знань і навичок, налагодити партнерські відносини між студентами та викладачами, підвищити ерудицію студентської молоді, забезпечити якісне та змістовне студентське дозвілля.

Недоснований Олександр – багаторазовий переможець міжнародних і всеукраїнських конкурсів з комп’ютерної графіки!

Вітаємо Олександра з гучною перемогою і бажаємо нових творчих і професійних успіхів!

 
Студентка та випускниця кафедри програмного забезпечення були учасниками Міжнародної конференції «Perspektywy Women in Tech Summit»
Thursday, 03 January 2019 11:41

Студентка 4 курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) та випускниця кафедри ПЗ Марія Польова були учасниками Міжнародної конференції «Perspektywy Women in Tech Summit», яка проходила 26-28 листопада 2018 року у м. Варшаві (Республіка Польша).

Конференція зібрала разом понад 1000 перспективних студенток, аспіранток та молодих вчених-жінок в області ІТ і стала першим таким заходом в Центральній і Східній Європі та Центральній Азії (CEE & CA).

Учасниці з України

Всього було 102 учасниці з України, серед яких дві з ВНТУ – це ті дівчата, яким вдалося отримати грант від освітнього Фонду Perspektywy та партнерів. Грант покрив усі витрати, що стосуються участі у конференції і подорожі до місця проведення.

Марія Польова – ліворуч, Алла Штокал - праворуч

Впродовж трьох днів були проведені воркшопи, зустрічі, презентації від таких відомих міжнародних компаній, як: Google, ABB, Facebook, Ericsson, McKinsey&Company, Tomtom, citi, Intel, 3M, Dell, Samsung та інших.

Алла Штокал розповідає: «У перший день я відвідала захід від Procter & Gamble, де почула надихаючі історії успіху жінок в ІТ, відвідала презентацію компанії, дізналася про можливості стажування та працевлаштування, а по завершеною кожен учасник отримав подарунки від компанії. Згодом я потрапила на networking event від компанії Facebook, де мала змогу поспілкуватися з працівниками компанії, а також з іншими учасниками Саміту.

Алла Штокал у офісі Facebook

Мені було цікаво взяти участь у дискусійних панелях Саміту, де обговорювались актуальні питання сьогодення в галузях техніки і ІТ, майбутнього технологій і його соціальних наслідків, а також про внесок жінок у цю життєво важливу область, про можливість успішної побудови своєї кар’єри тощо.

Також паралельно з Самітом проводився Ярмарок кар’єри за участі провідних технологічних компаній, де особливий акцент робився на підтримці жінок.

Вечір після такого насиченого другого дня Саміту ми провели у Центрі науки «Коперник», де змогли поспілкуватися з представниками компаній та іншими учасницями вже у неформальній обстановці, а також, відвідати планетарій та досліджувати цікаві експонати, представлені в Центрі науки.

Я б хотіла відзначити високий рівень організації та професіоналізм у проведенні заходу, що дозволило зібрати широке та представницьке коло експертів і так успішно провести всі зустрічі. Я вважаю, що Саміт є надзвичайно корисною платформою для знайомства з успішними жінками всього світу та обговорення ключових глобальних проблем жінок у науці та галузях техніки.

Загалом, поїздка подарувала мені хороший досвід та неабиякий заряд мотивації і натхнення працювати далі».

Марія Польова – ліворуч, Алла Штокал - праворуч

 
Студент ФІТКІ увійшов у десятку лідерів зі спортивного програмування на змаганнях «UA Code League 2018»
Thursday, 03 January 2019 11:33

У кінці листопада 2018 року відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного програмування «UA Code League 2018» серед програмістів від Samsung R&D Institute.

Перший раунд змагань проходив 18 листопада онлайн. Учасники розв’язували 4 завдання протягом 24 годин.

У другому (фінальному) раунді, що проходив 25 листопада в офісі компанії Samsung у місті Києві, взяли участь Топ-50 кращих учасників за результатами відбіркового (першого) раунду.

Сьоме місце у змаганнях посів студент ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Спажев Олександр (гр.2КН-15б), показавши високий результат серед професіоналів з України та увійшовши до десятки лідерів змагань.

 
Гарвардський курс програмування викладають на кафедрі КН
Thursday, 03 January 2019 11:26

Відомий Гарвардський курс CS50 з основ програмування додали до обов’язкової програми вивчення студентів кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у ВНТУ.

CS50 – це вступний курс з комп’ютерних технологій, який студенти вивчають у Гарвардському та Єльському університетах.

У тестовому режимі студенти ознайомилися з курсом на факультативних заняттях. Результати були досить гарними, тому було прийнято рішення додати курс до обов'язкової навчальної програми.

«У Вінниці я викладаю даний курс у рамках дисципліни першого курсу «Алгоритмізація та основи програмування». Студенти зацікавлені у вивченні й вже є успішно виконані перші практичні завдання. Оригінальна мова відео-курсу — англійська, але практичну частину завдань ми переклали. Крім того, серед слухачів курсу є 6 іноземних студентів з Анголи, Ємену, Ізраїлю та Намібії», – розповів Євген Шемет, викладач кафедри КН.

Студенти, які пройдуть курс CS50, отримають сертифікати американського університету.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 161
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.