УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
КонкурС++
Четвер, 16 квітня 2009, 23:53
alt

23-25 березня 2009 року ВНТУ гостинно приймав учасників Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Такі конкурси вже стали гарною традицією нашого закладу.

Детальніше...
 
XXXVIII НТК професорсько-викладацького складу, спіробітників та студентів університету
Понеділок, 23 березня 2009, 16:15
alt

Робота конференції в ІнІТКІ відбувалася у два етапи:

  • 10-13 березня — в секціях вищої математики і іноземних мов;
  • 17-20 березня — в секціях обчислювальної техніки, інтелектуальних систем, програмного забезпечення, захисту інформації.
Детальніше...
 
Про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
Середа, 11 березня 2009, 16:33

Згідно наказу №992 МОН України від 30.10.2008 р. ВНТУ визначений як базовий заклад для проведення 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Безпосередню підготовку та проведення Конкурсу було доручено провести ІнІТКІ.

Детальніше...
 
Хлопець з нашого інституту
Понеділок, 23 лютого 2009, 19:28
alt

Олександр Паламарчук і олімпійська чемпіонка у багатоборстві Наталя Добринська

Про те, що студент групи 1КС-04 Олександр Паламарчук серйозно займається спортом, дізнався випадково. Просто він не пропускав заняття, за нього ніхто ніколи не просив. І взагалі він вчився на «відмінно», а, головне, зацікавлено. Але одного разу ми розговорилися, і я дізнався, що він є майстром спорту з легкої атлетики, при тому — в десятиборстві, мабуть, у найскладнішому її виді. Таких майстрів зараз в Україні лише вісім. А таких, хто виступає на високому рівні, і при цьому реально, а не на папері, вчиться,  більше немає взагалі, принаймні серед десятиборців. «Усі навіть сміються з мене» — каже Сашко. Крім того, він — чемпіон області з бігу з бар'єрами, стрибків у довжину, стрибків з жердиною («стрибаю один», — як він каже), метанні спису…, але це так, між іншим. У цьому році Сашко закінчує магістратуру інженерного напрямку, йде на червоний диплом.

Детальніше...
 
Наші у Німеччині
Середа, 04 лютого 2009, 18:09
alt

З 1 по 14 грудня в межах програми TEMPUS TACIS в Дрезденському технічному університеті (ДТУ) проходила стажування група викладачів нашого університету, до складу якої, зокрема, входили завідувач кафедри захисту інформації Володимир Андрійович Лужецький (на фото праворуч) і доцент кафедри обчислювальної техніки Сергій Михайлович Захарченко (другий праворуч). Своїми враженнями про поїздку до Німеччини ділиться С. М. Захарченко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 101 102 103 104 105 106 107 108 Наступна > Кінець >>

Сторінка 108 з 108
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.