УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Банер
Банер
Таланти студентів ФІТКІ
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

На факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ навчаються талановиті студенти, які захоплюються програмуванням, ІТ-технологіями, комп’ютерним дизайном, веб-програмуванням, комп’ютерною графікою. Вони є учасниками і переможцями Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад і конкурсів.

Проте, крім опанування обраної спеціальності, наші студенти мають багато різних захоплень.

У культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ організована виставка творчих робіт студентів ВНТУ. Активну участь у виставці взяли студенти ФІТКІ, демонструючи свої таланти.

Так другокурсниці з кафедри комп’ютерних наук Оксана Ільченко (гр.2КН-15б) та Катерина Григоришена (гр.2КН-15б) презентували на виставці низку своїх творчих робіт.

Творчі роботи Оксана Ільченко та Катерини Григоришеної

Другокурсниця з кафедри програмного забезпечення Ірина Колос (гр.1ПІ-15б) подала на виставку свої картини.


Картини Ірини Колос

Третьокурсниця з кафедри обчислювальної техніки Аліна Закордонець (гр.1КІ-14б) презентувала свої вироби з бісеру.


Роботи  Аліни Закордонець

Другокурсниці з кафедри обчислювальної техніки Ірина Стягайло (гр.1КІ-15б) та Жанна Мельник (гр.1КІ-15б) подали на виставку свої творчі роботи.

Роботи  Ірини Стягайло та Жанни Мельник 

Запрошуємо відвідати виставку студентських робіт!

 
Перемоги студентів ФІТКІ в інтелектуальних іграх «Кубок кураторів-2017»
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

Цього року Кубок кураторів складався з трьох етапів окремих інтелектуальних змагань. Участь в інтелектуальних битвах взяли команди ерудитів навчальних груп першокурсників разом з кураторами груп.

Перший етап Кубку кураторів базувався на інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».

Лідером цих змагань стала команда першокурсників групи 1БС-16б зі спеціальності «Кібербезпека» з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ у складі: Валентини Миколаївни Дудатьєвої (куратор),  Віталія ЛабусюкаПетра Дончука-ДонцоваІвана Хитрука, В`ячеслава Майстренка, Владислава Видайка.

Інтелектуали ФІТКІ з групи 1БС-16б

Другий етап Кубку кураторів складався з інтелектуальної гри «Відеореалії».

2 місце у цих змаганнях посіла команда першокурсників групи 2БС-16б зі спеціальності «Кібербезпека» з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ у складі: Олександра Дудника (аспіранта кафедри ПЗ),  Яни ЯсінськоїОлексія СахнаОлексія Цуренка, Вікторії  Степаненко, Юрія Шевчука, куратор – Валентина Аполенарівна Каплун.

Інтелектуали ФІТКІ з групи 2БС-16б

Третій етап Кубку кураторів полягав в інтелектуальних змаганнях з «Брейн-рингу».

2 місце у цих змаганнях посіла команда першокурсників групи 2КН-16б зі спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ у складі: Олени Іванівни Суприган (куратор),  Дарини СугакАнатолія Очеретного, Дениса Харчука, Наталії Артемчук, Мирослава Ярощука.

Інтелектуали ФІТКІ з групи 2КН-16б

Вітаємо наших першокурсників та їх кураторів з перемогою в інтелектуальних змаганнях!

 
Студенти ФІТКІ – призери міської інтелектуальної гри «Ерудит-квартет»
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

3 квітня 2017 року  у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся Кубок чемпіонів м. Вінниці з гри "Ерудит-квартет".

Шляхом конкурентного відбору було сформовано команду чемпіонів ВНТУ, у яку увійшли 3 студенти з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Віталій Перегончук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-13б), Олена Дажура (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), Олександр Стрижалов (гр.1КН-15б) та студентка з факультету менеджменту та інформаційної безпеки Ксенія Писаренко.

Відбулася жорстка інтелектуальна битва ерудитів міста Вінниці. Політехівці вибороли 2 місце, ставши призерами Кубку чемпіонів.

Ерудити ФІТКІ Віталій Перегончук, Олена Дажура, Олександр Стрижалов

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Почесна грамота з Міжнародної виставки
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

Вінницький національний технічний університет взяв участь у  Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017». У виставці взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки. Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств та 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки.

За результативну роботу, навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесною Грамотою Виставки нагороджений перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота». За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій. ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

 
Все минає, а музика вічна!
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

4 квітня 2017 року в культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ відбувся концерт фортепіанної музики .

Автором сценарію і безпосереднім організатором концерту є співробітник КМПЦ, один з найкращих лекторів Центру Світлана Федорівна Воловодюк.

Твори виконували студенти нашого університету, серед яких другокурсники з   факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Діана Дмітрієнко (гр.1ПІ-15б), яка   виконувала твір Фридерика Шопена «Ноктюрн», та Ярослав Жаврук (гр.1КІ-15б), який виконував твори свого улюбленого композитора Людовіко Ейнауді.

Студенти ФІТКІ  Дмітрієнко Діана та  Жаврук Ярослав


Учасники та організатори концерту

Дякуємо нашим музикантам за можливість поринути в чарівний світ музики.

 
Студенти ФІТКІ – переможці конкурсу авторської поезії
Понеділок, 10 квітня 2017, 00:00

28 березня 2017 року в культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ відбувся конкурс авторської поезії, в якому молоді поети – студенти нашого вишу мали можливість випробувати себе як читці-декламатори власної поезії.

Ініціатором проведення та організатором конкурсу була працівник культурно-мистецького і просвітницького центру ВНТУ Неля Ніколенко.

15 авторів читали свої вірші. Оцінювало поетичний талант молодих авторів професійне журі під керівництвом члена Національної Спілки письменників України Дмитра Штофеля.

Переможці отримали дипломи та грошові премії. Серед переможців конкурсу – студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

І місце посіла студентка 4-го курсу з ФІТКІ Дар’я Лудан (гр.2КН-13б), яка читала власну поезію «Липнева ніч».

Дар’я Лудан та Голова журі Дмитро Штофель

ІІІ місце посіла студентка 1-го курсу з ФІТКІ Марія Липач (гр.2КН-13б), яка читала власну поезію «Батьку!» (реквієм), «Україно моя» (дума).

Марія Липач та Голова журі Дмитро Штофель

Вітаємо молодих поетів і бажаємо їм нових творчих успіхів!

 
Доцент кафедри ПЗ на конференції Е-врядування та Е-демократії у Києві
Понеділок, 10 квітня 2017, 00:00

6 квітня 2017 року директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Хошаба взяв участь у конференції е-урядування та е-демократії: е-нноваційна Україна та інтерактивна демо-зона, де були задіяні міжнародні експерти та провідні фахівці галузі з нашої держави.

З травня 2015 року україно-швейцарська програма EGAP допомагає українському Уряду, регіональним партнерам та активістам громадського сектору впроваджувати інноваційні підходи та рішення стратегій з е-урядування.

Фокусом таких інноваційних підходів є створення електронних сервісів, нарощування потенціалу розвитку електронного урядування та демократії, а також діалог  у питаннях розробки національної політики держави.

В цьому напрямку першочерговою метою програми EGAP є створення більш інноваційних, інклюзивних, впливових та орієнтованих на громадян е-сервісів, інструментів для е-демократії, навчальних матеріалів та політик. Команда EGAP організувала цьогоріч 6 квітня конференцію е-урядування та е-демократії.

Директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Олександр Хошаба (праворуч) і Руслан Бурлаченко, керівник iHUB Вінниця

Результатами конференції стали обговорення динаміки розвитку е-урядування у контексті е-демократії в Україні, а також різні актуальні теми, що стосуються інновацій в різних областях: Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській, Київській.

На конференції працювали багато секцій, серед найбільш потужних: стратегія бачення політики е-урядування в Україні, інноваційні підходи в е-урядуванні та е-демократії, концепція та план дій для е-демократії в Україні.

«Особливо цікавими для мене були правові питання проведення хакатонів в Україні та за кордоном», — зауважив Олександр Хошаба.

Є досить багато ідей і проектів, які можна реалізувати на базі Центру інновацій в електронному урядуванні. Зокрема, проведення викладачами навчальних занять, факультативів, тренінгів з питань е-демократії, е-урядування, е-участі для студентів нашого університету. Адже у нас працюють справжні фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички у цій галузі!

 
Студенти кафедри програмного забезпечення стали переможцями чвертьфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
П'ятниця, 07 квітня 2017, 00:00

У березні 2017 року підведено підсумки чвертьфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.

Переможцями чвертьфіналу стали студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Діана Король (гр.2ПІ-16б), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Владислав Попов (гр.1ПІ-16б), Іван Палій (гр.1ПІ-16б), Володимир Бугайов (гр.1ПІ-16б),  Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Михайло Позур (гр.1ПІ-16б),  Віктор Свіжак (гр.1ПІ-16б),  Андрій Наумовський (гр.1ПІ-16б), Олександр Боднар (гр.1ПІ-16б), Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б),  Анастасія Черниш (гр.2ПІ-16б).

Переможці чвертьфіналу стали півфіналістами чемпіонату.

Бажаємо нашим студентам перемоги у півфіналі!

 
Першокурсниця ФІТКІ отримала відзнаку на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови
П'ятниця, 07 квітня 2017, 00:00

У березні 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті пройшов II (республіканський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови. Наш університет на олімпіаді представляла студентка 1 курсу з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Дарія Зелінська (гр. 2КН-16б). Дарія отримала відзнаку в номінації "Оригінальність творчих розмислів".

Дарія Зелінська


Вітаємо Дашу з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – переможці регіонального етапу Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017»
П'ятниця, 07 квітня 2017, 00:00

У березні 2017 року пройшли регіональні змагання Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017». Переможцями змагань у двох номінаціях стали студенти ФІТКІ, які вибороли право участі у фіналі Всеукраїнських змагань, що відбудуться у квітні цього року у Києві.

У номінації Start Up перемогу в регіональних змаганях здобула збірна команда студентів ФІТКІ   у складі: Ярослава Драченка (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Михайла Кренціна (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.2ПІ-15б), Дар’ї Лудан (кафедра комп’ютерних наук, 2-ий курс, гр.2КН-15б).

Фіналісти національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» (зліва направо): Ярослав Цвях, Алла Штокал, Даря Лудан, Ярослав Драченко, Михайло Кренцін

У номінації Character Design перемогу здобула студентка ФІТКІ   з кафедри програмного забезпечення, що навчається на першому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, Катерина Амбрусевич (гр.1ПІ-16мс).


Фіналіст національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» Катерина Амбрусевич

Вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо успіху у Всеукраїнському фіналі у Києві!

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 66
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.