УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Банер
Банер
ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВНТУ ЗАПРОШУЄ ШКОЛЯРІВ НА КУРСИ З ПРОГРАМУВАННЯ (БЕЗКОШТОВНО)
Субота, 03 березня 2018, 09:01

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ готує професіоналів у галузі ІТ-технологій, проводить півфінал Світу зі спортивного програмування, має студію з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, яка підготувала у 2017 році 160 переможців Міжнародних конкурсів, чим встановила Рекорд України в категорії «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців», що зафіксовано в «Книзі Рекордів України».

3 березня 2018 року Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ запрошує школярів на безкоштовні курси з програмування мовою С++. Курси розпочинають роботу 3 березня о 13-00 в залі №12 ВНТУ.

Курси з веб-програмування для школярів (безкоштовно) факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії проводить щопонеділка о 17-00 в аудиторії 810 (8-го корпусу).

Запрошуємо усіх бажаючих!

 
СТУДЕНТИ ФІТКІ ЗДОБУЛИ СРІБЛО НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ У СКЛАДІ КОМАНДИ ВНТУ
Субота, 03 березня 2018, 08:58

З 12 по 19 лютого 2018 року у спортивному залі ВДПУ ім.М.Коцюбинського пройшли змагання Чемпіонату Вінницької області з волейболу (чоловіки) серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

У змаганнях взяли участь 6 команд, які були розподілені на дві підгрупи. В попередніх іграх збірна команда ВНТУ виборола право виступати у фіналі.

У фіналі збірна ВНТУ виборола ІІ місце.

У збірній грали два студенти ФІТКІ другого курсу: Васильков Сергій (гр.1КІ-16б) та Княжицин Олександр (гр.2ПІ-16б).

Вітаємо наших волейболістів з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – на фестивалі Ліги Сміху
П'ятниця, 02 березня 2018, 10:18

З 26 січня по 3 лютого 2018 року в Одесі проходив щорічний фестиваль Ліги Сміху, участь у якому взяли близько 200 команд, серед яких і команда "Вінничка" Вінницького національного технічного університету, в якій грають студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Микола Каневський (гр.1КІ-17м), Олександр Морозов (гр.2КН-14б) та звукооператор Юрій Колесников (гр.2КН-16б).

Вітаємо наших креативних студентів з чудовим виступом! 
Студент ФІТКІ – переможець обласних змагань з легкої атлетики
П'ятниця, 02 березня 2018, 10:13

У Вінниці 2-3 лютого 2018 року на базі манежу спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "КОЛОС" пройшли відкриті змагання міста Вінниці та Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні. Призером змагань став студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс), який посів 1-ше місце на дистанції 400 метрів та 2-ге місце на дистанції 200 метрів. На обох спринтерських дистанціях було встановлено особисті рекорди та виконано нормативи для участі у Чемпіонаті України серед дорослих, який пройде у м.Суми.Вітаємо Олександра з перемогою і бажаємо йому успіху у майбутніх змаганнях!

 
Студент ФІТКІ став стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради
Четвер, 01 березня 2018, 13:09

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №46 від 6 лютого 2018 року стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на І півріччя 2018 року отримав першокурсник факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Микола Нечипорук (гр.2КІ-17б).

Микола є відмінником у навчанні (середній бал – 5.0), старостою групи 2КІ-17б, активістом студентського самоврядування ФІТКІ.

Микола має три наукові публікації:

  1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №63434 Комп’ютерна програма «Контроль запуску процесів і програм», затверджено Державною службою інтелектуальної власності України від 06.01.2016 р.

  2. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л., Мошенська С.Р. Аналіз ринку відеокарт у 2017 році. // Збірник матеріалів ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта і наука без кордонів». - Перемишль, Польша, 2017. - С.25-29.

  3. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л. Використання Інтернет в Україні. // Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції 2013 року «Електронні інформаційні ресурси в освіті і науці: створення, використання, доступ». - Вінниця, 2013. - С.94-95.

Захоплюється Микола веб-програмуванням, професійно розробляє сучасні сайти. Також Коля опановує засоби комп’ютерної графіки. Створює проекти в 2D-графіці і в 3D-графіці. Має гучні перемоги на міжнародних конкурсах: отримав Гран-прі на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL PORTO COMPETITION в Лісабоні (Португалія) та ІІІ місце на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL COMPETITION IN SLOVAKIA в Братиславі (Словацька республіка).

Вітаємо Миколу з отриманням іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради!

 
Студент ФІТКІ на Чемпіонаті України з легкої атлетики
Четвер, 01 березня 2018, 13:05

З 8 по 11 лютого 2018 року в місті Суми пройшов Чемпіонат України серед дорослих та молоді (до 23років) у приміщенні. У змаганнях взяв участь студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс). Олександр у прекваліфікаційних забігах встановив особистий рекорд та виконав норматив Кандидата в майстри спорту України по ручному хронометражу на 400 метрів. Час, показаний у цих забігах, дозволив пробитися до півфіналу, де Олександр посів 4-те місце.

У складі естафетної команди з бігу на 4 по 400 метрів, стартуючи на першому етапі, Олександр забезпечив команді високий темп і запас по дистанції, що посприяло високому командному результату вінничан (1-ше місце серед молоді та 4-те місце серед дорослих команд).

Вітаємо Олександра з черговою спортивною перемогою!

 
Як студент ФІТКІ Австрію підкорював
Четвер, 01 березня 2018, 12:55

Передмова: BEST (Board of European Students of Technology) – Рада студентів технічних університетів Європи – молодіжна, некомерційна, неполітична, міжнародна організація, що нараховує 33 країни і стрімко зростає. Освітні курси від BEST проводяться щороку у 95 університетах Європи, в яких діють локальні осередки BEST, в тому числі й у ВНТУ.

Для того, щоб вийти за межі свідомості, варто спробувати на кілька днів вийти за межі рідної країни. Тому вже вдруге я вирішив скористатись нагодою і відвідати освітній курс від BEST, на цей раз вийшовши ще й за межі зони комфорту і взявши участь в якості коорганізатора, а не учасника.

На освітньому курсі у місті Грац я перебував з 30 січня по 16 лютого 2018 року, побачивши по дорозі Краків та Відень. Про напрямок курсу – трохи згодом, оскільки це окрема особлива тема. У BEST Vinnytsia раз на рік ми проводимо аналогічний освітній курс, щороку на різні теми. До нас приїжджають студенти з різних країн, з кожним роком якість організації у вінницькому осередку та степінь задоволення наших іноземних гостів зростає. Я був у команді коорганізаторів на наших заходах, проте після участі в курсі у Брюсселі восени 2016 року виникло бажання спробувати себе в ролі частини команди організаторів за кордоном, порівнявши тамтешній підхід до курсів та їх якість. Така чудова нагода з’явилась після закінчення зимових канікул: в грудні локальний осередок австрійського містечка Грац оголосив конкурс на коорганізатора, в якому, як ви вже здогадались, я здобув перемогу. Не менш приємною новиною стало те, що моїм напарником стала студентка Львівської політехніки – Ілона Копитинська.

Квитки на руках, валізи зібрані. Дорога до Грацу пролягає через Краків та Відень, а час на пересадки я вирішив використати для того, щоб проникнутись духом цих міст.

У польському Львові мені пощастило побачитися зі старим вінницьким приятелем Дмитром Головеньком. Він переїхав сюди кілька років тому, оскільки його талант гітариста-віртуоза тут цінується набагато більше, проте наше рідне місто мій товариш не забуває та іноді повертається. Багато хто порівнює Краків зі Львовом, і недарма, адже тут так само безліч гарних історичних пам’яток, нетипових місць та просто приємна атмосфера. Щоправда, рівень життя кардинально відрізняється, 1:0 на користь Кракова.

На центральній площі Кракова

У Відні я провів багато часу, як по дорозі до Грацу, так і повертаючись з освітнього курсу. Столиця музики, батьківщина митців, місто кави, спокою та прогресивності – такою видалась мені австрійська столиця. Гуляючи вуличками, неочікувано було побачити погруддя Івана Франка та українську парафіяльну комуну поблизу нього. У Відні славетний Каменяр захищав дисертацію та співпрацював із місцевою пресою. До речі, традиції віденської кави започаткував українець Юрій Кульчицький, якого дуже шанують австрійці та на його честь встановили пам’ятник і назвали вулицю.

Після цікавих зупинок я нарешті потрапив до пункту призначення, де одразу з автобусу мене зустрів президент локальної групи Грацу та люб’язно привів до офісу. Локальний осередок BEST у Граці функціонує на базі Грацського технічного університету. Тут неймовірні люди – відкриті, щирі та працьовиті, і хоча більшість студентів є вихідцями з інших країн, дух авантюризму та студентського братерства через це нікуди не зник.

Перша половина курсу пройшла у передмісті Грацу, а саме в будинку вчителя в Санкт Радегунді, поблизу Альп. Розваги поєднувались із важкою працею коорганізатора, яка компенсувалася новими знайомствами, іграми, теплим спілкуванням, міжнародним вечором, де учасники курсу представляли звичаї та традиційні страви понад 25 країн (наша «українська делегація» також впоралась із завданням), підйомом на одну з альпійських вершин тощо. Родзинкою став австрійський вечір, який досить якісно та атмосферно влаштували організатори курсу. Уявіть лише купу людей в етнічному австрійському вбранні, які вчать вас, як правильно танцювати віденський вальс, подають традиційні страви, серед яких особливі австрійські вафлі, що перед прийомом потрібно...підпалити!

Український куточок на міжнародному вечорі

Розважаючись, потрібно вміти вчасно зупинитись, тому плавна адаптація відбулась одразу на місці: лекційна частина академічної програми почалася у тому ж альпійському будиночку вчителя. Так ми підійшли до тематики курсу. Вона стосувалась харчових технологій, а саме – процесів бродіння та дистиляції. Може виникнути питання: яким чином технічний університет пов'язаний зі сферою міцних напоїв? Відповідь приємно здивувала: технічний університет Грацу у тестовому режимі почав розробляти апарати для харчової промисловості, а саме – розумні пивоварні та дистилюючі апарати.

Найцікавіше чекало нас у Грацському університеті, хоча після лекцій ми отримали ще один сюрприз. Цією родзинкою стала подорож до однієї з альпійських вершин. Ніколи б не подумав, що підйом може бути легшим за спуск. Проте 4 години таких підйомів, спусків і подолання різних перешкод були недаремними. Краєвиди заворожували, увесь світ немов на долоні, а хмари можна дістати рукою. А коли поруч ще й теплий чай та хороші люди, забуваєш про все на світі.

На альпійській вершині

Друга половина курсу пройшла в технічному університеті Грацу. Особливість академічної частини полягала в наступному: учасників поділили на спеціалістів з хімічної промисловості, програмування та дизайну. Разом потрібно було створити 2 прототипи ринкових продуктів, використовуючи власні навички та вміння працювати у команді. Хоча я не був учасником, але організатори запросили мене провести невелику лекцію з основ програмування, порівнявши мови програмування та обґрунтувавши вибір мов, що найкраще підходять для функціонування подібного роду технічних пристроїв. Приємно відчувати, коли знання, здобуті в університеті, можеш передати європейським студентам.

Лекційний процес

Усім, хто був причетний до курсу, організатори влаштували зустріч у міській раді з її представниками та депутатами, які розповіли про Грац, перспективи розвитку міста та обговорили із нами можливості у сфері освіти. Грац – друге за величиною місто в Австрії, менше за Вінницю, проте воно дійсно вражає: безліч виробництв, якісні прогресивні університети, підтримка ЮНЕСКО. Цей перелік можна продовжувати, проте краще потрапити сюди та побачити все на власні очі. Кожен може знайти тут все, що йому до душі. Якщо ви втомились від шумних мегаполісів та вам імпонує австрійський менталітет, це місто просто ідеально підходить, щоб, як мінімум, провести тут невеличкий вікенд.

У міській раді Грацу

Усе добре те, що добре закінчується. Понад тиждень провівши разом на лекціях, у подорожах, на вечірках та на лабораторних, усі учасники та організатори курсу встигли тісно потоваришувати, а в останній день взагалі не розлучалися ні на хвилину.

Офіційне закриття курсу

Впродовж усіх цих днів я здобув неоціненний досвід коорганізатора, і попри відсутність нормального сну з впевненістю скажу: це того варте. У абсолютно різних ситуаціях важливою якістю є вміння вчасно і правильно реагувати на них. Якщо вам не вистачає такої навички чи хочеться її відточити, раджу спробувати себе у цій сфері.

Хтось не погодиться, але я вважаю, що студентське життя повинно бути різноманітним. BEST дав мені чудову нагоду урізноманітнити буденність, поєднавши навчання з дозвіллям, відкривши новий погляд на звичні речі, розширивши фізичні та психологічні рамки. Раджу усім, хто хоче пережити подібне чи щось краще, не боятися показати себе та спробувати взяти участь у одному з курсів від BEST. До речі, вже можна ознайомитись зі списком літніх курсів та надіслати свій мотиваційний лист за посиланням: https://best.eu.org/courses/list.jsp Набагато більше інформації ви зможете отримати на презентації курсів від нашого локального осередку BEST, що відбудеться 6 березня о 14:00 у 222 ГУК. До зустрічі! :)

Студент ФІТКІ 4 курсу Іван Воробйов 
Вітаємо переможців університетської олімпіади з системного програмування
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:11

Організатори - кандидати технічних наук, доценти Ткаченко Олександр Миколайович та Семеренко Василь Петрович

Диплом І ст.Чорний Д.С. (гр. 1-КІ-15б) – 87 балів

Диплом ІІ ст.Самко В.С. (гр. 2-КІ-15б ) – 78 балів

Диплом ІІ ст. Лебедь Н.О. (гр. 2-КН-17б) – 75 балів

Диплом ІІІ ст. Ващук М.Д. (гр. 1-КІ-15б) – 71 бал

Диплом ІІІ ст. Мельник Ж.А. (гр. 1-КІ-15б) – 68 балів

Диплом ІІІ ст. Смольц Д.О. (гр. 1-КІ-15б) – 68 балів

Всі учасники олімпіади отримують додаткові бали з відповідних дисциплін програмного циклу

 
У ВІННИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РЕКОРД УКРАЇНИ
Понеділок, 19 лютого 2018, 11:48

У 2017 році студія веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, виборола на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну 160 перемог. З них 42 – у країнах далекого зарубіжжя. Досягнення урочисто зареєстрували 15 лютого 2018 року в «Книзі рекордів України».

Переможці міжнародних конкурсів з веб-дизайну та комп’ютерної графіки на реєстрації рекорду України

Рекорд України зафіксовано в категорії «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців».

«ВНТУ отримав диплом на підтвердження своєї унікальності. «Книга рекордів» дуже ретельно ставиться до досягнень, які фіксує. Багатьом ми відмовляємо. Те, що дізнався про ВНТУ, мене справді вразило. Україна має таке розумне майбутнє! Наша держава приречена бути успішною! Нам не вистачає лише єдності», — зауважив на урочистостях голова редакційної ради Національного проекту «Книга рекордів України», член Національної параолімпійської збірної України з плавання, світовий рекордсмен Олег Іваненко.

Багаторазова переможниця  Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, першокурсниця ФІТКІ Софія Мошенська (по центру) поруч з головою редакційної ради Національного проекту «Книга рекордів України» (праворуч) на реєстрації рекорду України

Керівник студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки, перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович відкриває церемонію реєстрації рекорду України

Загалом за усі роки у здобутку вихованців студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки понад тисячу перемог. І тисячі робіт. На урочистостях продемонстрували кілька робіт переможців Міжнародних конкурсів.

Привітання від декана ФІТКІ, професора Азарова Олексія Дмитровича

Студенти ФІТКІ перемагали на міжнародних конкурсах в Об’єднаних Арабських Еміратах, Тайвані, Фінляндії, Іспанії, Нідерландах, Португалії, Мальті, Австрії, Болгарії, Великобританії, Швеції, Чехії, Андоррі, Естонії, Хорватії, Швейцарії, Італії.

Ректору ВНТУ Володимиру Грабку голова Національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко вручив диплом, котрий засвідчує внесення ВНТУ до «Книги рекордів України». А студенти-переможці отримали сертифікати на підтвердження того, що є учасниками рекорду України.

 
ВИПУСК МАГІСТРІВ ФІТКІ
Понеділок, 19 лютого 2018, 10:44

3 лютого 2018 року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників – 122 магістри ФІТКІ.

На святі в коференц-залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ФІТКІ, студрада факультету.

З привітальним словом до випускників звернулися декан ФІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент Войтко В.В., завідувач кафедрою програмного забезпечення професор Пєтух А.М., завідувач кафедрою комп’ютерних наук професор Яровий А.А., заступник завідувача кафедрою обчислювальної техніки доцент Крупельницький Л.В.

Декан ФІТКІ Азаров О.Д. Заступник декана ФІТКІ Войтко В.В.

Зав. кафедрою ПЗ Пєтух А.М. , зав. кафедрою КН Яровий А.А. та заступник зав. кафедрою ОТ Крупельницький Л.В.

Привітати магістрів прийшли наші випускники минулих років, провідні програмісти відомих ІТ-фірм: випускник магістратури з кафедри комп’ютерних наук Євгеній Шемет, випускник магістратури з кафедри захисту інформації Віктор Гаврилишен, випускник магістратури з кафедри обчислювальної техніки Олександр Решетнік та випускники магістратури з кафедри програмного забезпечення Юрій Постовий і Петро Боднар.

Випускники магістратури ФІТКІ минулих років Євгеній Шемет, Віктор Гаврилишен, Олександр Решетнік, Юрій Постовий та Петро Боднар

Студрада ФІТКІ підготувала чудовий концерт.

Магістри у мантіях і конфедератках отримали дипломи. Вітаємо їх з цією важливою подією, бажаємо успіхів та нових професійних перемог!

Серед цьогорічних випускників 33 магістри отримали червоні дипломи:

Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»:

Гаврилюк Петро Олексійович (іменний стипендіат Президента України, переможець багатьох міжнародних олімпіад зі спортивного програмування та системного програмування, півфіналіст світу зі спортивного програмування),

Єлісеєнко Олександр Євгенійович (переможець багатьох міжнародних конкурсів з веб-дизайну та комп’ютерної графіки),

Івченко Ксенія Володимирівна (іменна стипендіатка Верховної ради та Президента України, переможець багатьох міжнародних ІТ-конкурсів та конкурсів з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, стажувалася за кордоном як активістка міжнародної організації BEST),

Кешман Анатолій Валентинович (переможець міжнародних конкурсів з веб-дизайну та комп’ютерної графіки),

Малініч Ілля Павлович (переможець багатьох міжнародних ІТ-конкурсів),

Маліцький Олексій Сергійович (іменний стипендіат Президента України, переможець багатьох міжнародних конкурсів з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт),

Мартиненко Костянтин Олександрович (переможець міжнародних ІТ-конкурсів),

Нікольський Михайло Миколайович (переможець багатьох міжнародних ІТ-конкурсів та міжнародних олімпіад зі спортивного програмування, стажувався за кордоном як активіст міжнародної організації BEST),

Побігай Оксана Олександрівна (переможець багатьох міжнародних конкурсів з веб-дизайну та комп’ютерної графіки),

Польова Марія Валеріївна (іменна стипендіатка Верховної ради, ввійшла в сотню кращих студентів України за програмою Завтра.UA, переможець багатьох міжнародних ІТ-конкурсів та конкурсів з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, стажувалася за кордоном як активістка міжнародної організації BEST),

Похольчук Олена Володимирівна (переможець міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки),

Рибак Антон Олександрович (переможець міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки),

Чорний Вадим Михайлович (переможець багатьох міжнародних конкурсів з веб-дизайну та комп’ютерної графіки),

Стахов Богдан Петрович (іменний стипендіат Президента України, переможець багатьох міжнародних олімпіад зі спортивного програмування, півфіналіст світу зі спортивного програмування),

Щербань Владислав Павлович (переможець міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки),

Яворович Олег Юрійович (переможець багатьох міжнародних олімпіад зі спортивного програмування, півфіналіст світу зі спортивного програмування).

 

Спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»:

Закусило Тарас Миколайович (переможець міжнародних ІТ-конкурсів, учасник міжнародних конференцій),

Гикава Марія Вікторівна (учасник міжнародних конференцій),

Міщанчук Андрій Павлович (учасник міжнародних конференцій),

Світельський Владислав Ігорович (учасник міжнародних конференцій),

Щербань Вадим Сергійович (учасник міжнародних конференцій).

 

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія»:

Гайдучок Микола Анатолійович (учасник міжнародних конференцій),

Горобчук Олег Анатолійович (учасник міжнародних конференцій),

Денисенко Владислав Борисович (учасник міжнародних конференцій),

Лисак Дмитрій Сергійович (учасник міжнародних конференцій),

Маховик Михайло Федорович (учасник міжнародних конференцій),

Нікітін Юрій Юрійович (учасник міжнародних конференцій),

Яворський Дмитро Ігорович (учасник міжнародних конференцій).

 

Спеціальність «Кібербезпека»:

Гурський Максим Васильович (учасник міжнародних конференцій),

Мідзяєв Вадим Сергійович (учасник міжнародних конференцій),

Никитюк Олесь Миколайович (учасник міжнародних конференцій),

Слободян Світлана Олександрівна (учасник міжнародних конференцій),

Ювковецький Олександр Сергійович (учасник міжнародних конференцій).

 

Пишаємося нашими випускниками!

Вручення дипломів магістрам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Комп’ютерна інженерія»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Кібербезпека»

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 68
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.