УкраїнськаEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pz.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем
         Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm

                  

ВСТУП 2021 рік (бакалаврат)


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Конференція і Ярмарок вакансій топових ІТ-компаній
Середа, 02 червня 2021, 15:11

29 травня у ВНТУ відбулася Конференція і Ярмарок вакансій топових ІТ-компаній, організатором якої виступило об'єднання EASE - Європейська асоціація програмної інженерії.

Безсумнівно, велике значення надається забезпеченню практичного складника освітнього процесу, формуванню професійних компетенцій студентства. Важливим елементом розвитку вищих навчальних закладів, і ВНТУ, зокрема — це є саме робота із стейкхолдерами, такими як, EASE. Як результат, було підписано меморандум співробітництва між Вінницьким національним технічним університетом і Європейською асоціацією програмної інженерії, що надасть студентам нашого університету перспективи у набутті практичного досвіду під час навчального процесу.

Ректор ВНТУ Біліченко В.В. підписує Меморандум співробітництва з EASE

За програмою Конференції  і Ярмарку вакансій топових ІТ-компаній відвідувачам пропонувалося проходження пробної співбесіди, знайомство з культурою роботи в IT-компаніях, занурення в нетворкінг, а також виступи спеціалістів, топ-менеджерів і HR-директорів.

 

Задля популяризації академічної ІТ-освіти Романюк Олександр Никифорович - професор, завідувач кафедри програмного забезпечення (ФІТКІ),  представив результати участі наших студентів на міжнародних конкурсах комп'ютерної графіки, їх досягнення під час навчання в університеті.

Президент Європейської асоціації програмної інженерії Владислав Савченко розповів слухачам конференції про тренди ІТ-ринку та прогнози у цій галузі - що в найближчі роки усі стануть айтішниками.

Актуальною для присутніх була інформація про здобуття досвіду молодими співробітниками під час роботи в реальних проєктах від директора з маркетингу компанії softXpansion Олексія Боєнка. А також про те, як швидко просунутися по кар'єрних сходах від Костянтина Гитька, генерального директора Devox Software. На заключення - історія успіху центру сучасної ІТ-освіти Pointer від його засновниці Олени Миленької.

 
Доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко отримала Почесну грамоту департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації
Середа, 02 червня 2021, 10:21

За наказом №274 від 20 травня 2021 року департамент гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації нагороджує доцента кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету Войтко Вікторію Володимирівну Почесною грамотою за багаторічну сумлінну творчу працю на шляху інтеграції України до європейського та світового освітнього простору та вагомий особистий внесок у розвиток освітянської галузі Вінниччини.

Почесну грамоту департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації доценту Вікторії Войтко на засіданні Вченої Ради ВНТУ 31 травня 2021 року вручив ректор Вінницького національного технічного університету професор Віктор Біліченко.

 
Чергова перемога студентів кафедри КН – 1st Special Prize міжнародного конкурсу в Молдові
Субота, 29 травня 2021, 08:19

Команда кафедри комп’ютерних наук ФІТКІ у складі Шепеля Володимира, Гульчака Романа, Ласавуц Вероніки, Олександра Ольшевського під керівництвом к.т.н., доцента Барабана Сергія Володимировича взяла участь у X Міжнародному студентському конкурсі “Інженерія мікроелектронних систем – Сергій Радауцан”, який проходив 21 травня 2021 року онлайн, з використанням додатку MS Teams, в Технічному Університеті Молдови, м. Кишинів. На конкурсі були представлені студентські проекти з наступних напрямків: електроніка, ПЛІС, напівпровідникові прилади, мікроелектронні прилади та системи, біомедичні прилади.

Конкурс складався з двох етапів:

1. PowerPoint презентація проекту.

2. Презентація функціональності проекту – в короткому відеоролику.

Загалом у конкурсі прийняла участь 31 команда з чотирьох країн: Румунія, Молдова, Україна, Білорусь. Змагання організовані та проведені факультетом обчислювальної техніки, інформатики та мікроелектроніки Технічного Університету Молдови. Команда кафедри комп’ютерних наук (КН) представляла проект під назвою “MedGuard – mixed mode system for contactless measurement of human body temperature with access control”.

Проект MedGuard є продовженням розробленої роботизованої системи в рамках кампанії "Відповідальна ІТ-освіта", яка з вересня 2020 року проходить на кафедрі КН ФІТКІ у ВНТУ і заохочує студентів бути пильними та відповідальними під час пандемії, а заодно здійснювати дослідження, генерацію креативних ідей та подальшу підготовку прикладних проектів для запобігання поширенню COVID-19. Система базується на платі Arduino Uno та інфрачервоному модулі для безконтактного вимірювання температури тіла людини. Розроблено програмне забезпечення для обробки виміряних величин. У системі є LCD-дисплей, що відображає інформацію про поточну температуру та рекомендує подальші дії. MedGuard виконує безконтактне вимірювання температури тіла людини в реальному часі, найбільш інформативними зонами є чоло, зап’ястя або шия. Систему тестували на декількох сотнях добровольців, як студентів, так і викладачів ВНТУ. MedGuard робить неможливим зараження Covid-19 під час вимірювання температури тіла людей, які заходять у приміщення. Система також має контроль доступу, що складається з пристрою зчитування карток RFID, модуля Wi-Fi, сервера та серверного програмного забезпечення, де зберігаються дані кожної людини: ідентифікатор картки RFID, прізвище особи, дата, виміряне значення температури. MedGuard представлений у двох версіях – стаціонарній та мобільній (у вигляді мобільного робота).

Команда кафедри КН здобула перше місце у номінації відзнакою спонсорів (провідних ІТ-компаній) – 1st Special Prize from MobileSoft Solutions SRL, а її ментор – доцент Барабан С.В. Certificate of honor for team coordination (варто зазначити, що керівник команди кафедри КН, доцент Барабан С.В. має значний досвід з розробки безконтактних засобів температури, адже займався цим напрямом ще під час свого навчання у магістратурі в науковій школі д.т.н., проф. Осадчука В.С.).


Сертифікат одного з учасників команди кафедри комп’ютерних наук ВНТУ

 


Сертифікат ментора команди кафедри комп’ютерних наук ВНТУ

 

Процес ідентифікації особи роботизованою системою MedGuard

Відеоролик, який команда показувала під час свого онлайн виступу для журі конкурсу можна переглянути тут:

https://drive.google.com/file/d/1qagOMKPc3HdiFS54_ZSFL8io1UlnXMQa/view?usp=sharing


Шепель Володимир, Гульчак Роман, Ласавуц Вероніка, Олександр Ольшевський - учасники команди

Барабан Сергій - ментор команди

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Конференція і Ярмарок вакансій топових ІТ-компаній у Вінниці
Вівторок, 25 травня 2021, 09:49

29 травня 2021 року в стінах Вінницького національного технічного університету (Хмельницьке шосе, 95) відбудеться Конференція і Ярмарок вакансій топових ІТ-компаній у Вінниці.

Топ-менеджери успішних компаній познайомлять із культурою роботи в ІТ-компаніях, розкажуть, як увійти в ІТ та поділяться інсайтами успішних співбесід.

Крім того, ви дізнаєтеся про відкриті технічні та (НЕ)технічні вакансії в компаніях, а також зможете перевірити свої знання у найрізноманітніших ІТ-професіях і пройти пробні співбесіди.

Для всіх, хто зараз відкритий до нових пропозицій, Конференція і Ярмарок вакансій стане можливістю знайти роботу в компанії мрії.

Початок в 10:00.

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією: https://it-ease.com/uk/events/106

 
Двом студентам ФІТКІ призначено стипендії Президента України
Вівторок, 25 травня 2021, 09:36

Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії – традиційно серед стипендіатів Президента України.

За наказом Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2020/2021 навчального року» № 514 від 07.05.2021 року стипендіатами Президента України стали: Леонід Кузнєцов (магістрант ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення, гр.2ПІ-20м) та Микола Нечипорук (студент ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки, гр.2КІ-17б).

Леонід Кузнєцов

Микола Нечипорук

Леонід Кузнєцов – відмінник навчання, захоплюється науковою роботою, розробкою програмного забезпечення, багаторазовий переможець Всеукраїнських і міжнародних олімпіад з програмування, півфіналіст світу зі спортивного програмування, переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (2021, м. Тернопіль), має наукові публікації.

Микола Нечипорук – відмінник навчання, захоплюється програмуванням, кібербезпекою, займається наукою, багаторазовий переможець Всеукраїнських і міжнародних олімпіад і конкурсів з комп’ютерної графіки і веб-дизайну, багаторазовий переможець Всеукраїнських і міжнародних конкурсів студентських наукових робіт, має  наукові публікації.

Вітаємо Кузнєцова Леоніда та Нечипорука Миколу з отриманням іменної стипендії Президента України!

 
Студенти ФІТКІ – переможці заочного етапу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»
Вівторок, 25 травня 2021, 09:22

Одинадцятий сезон «IT-Universe-2021» стартував 15 січня 2021 року. У травні підведено підсумки заочного етапу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021».

Переможцями заочного етапу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021» стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

у конкурсі «Управління ІТ-проєктами» переможцями стали 8 студентів ФІТКІ:

 1. Шинкаренко Олег (кафедра КН, гр.1КН-17б) – 250 балів;
 2. Шевчук Владислава (кафедра КН, гр.2КН-17б) – 220 балів;
 3. Кобилянський Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б) – 220 балів;
 4. Озерова Катерина (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-19б) – 220 балів;
 5. Примчук Руслан (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б) – 220 балів;
 6. Хрипченко Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б) – 200 балів;
 7. Луценко Руслан (кафедра ПЗ,гр.2ПІ-19б) – 200 балів;
 8. Діденко Юрій (кафедра КН, гр.1КН-17б) – 200 балів.

Студентів до конкурсу готували професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко, доцент кафедри програмного забезпечення Олена Коваленко, доцент кафедри програмного забезпечення Анна Ракитянська.

 

у конкурсі «Адміністрування Linux» переможцями стали 5 студентів ФІТКІ:

 

 • Ісаков Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18б), Афанасьєв Дмитро (кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-19б), Павліченко Юрій (кафедра КН, гр.3КН-19б), Щупак Денис (кафедра КН, гр.1КН-19б) та Кушнір Володимир (кафедра КН, гр.1КН-19б) – керівники: аспірант кафедри комп’ютерних наук Малініч Ілля та аспірант кафедри програмного забезпечення  Чернишов Костянтин.

 

у конкурсі «кращий інноваційний диплом (проєкт)» переможцями стали 4 команди студентів ФІТКІ:

1) Команда Афанасьєва Дмитра (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б), Волкова Вадима (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б), Криворучка Павла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б), Дудченка Богдана (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила сервіс «Picle», який являє собою систему із трьох додатків, а саме: веб-сайту, телеграм-боту та андроїд програми, що реалізують ефективний збір, класифікацію та доставку новин користувачу з можливістю детального задання фільтрів та критеріїв для вибірки отримуваних новин.

2) Команда Дригіної Владлени (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-20мс), Кашперського Юрія (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-20мс), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Сергій Бурбело. Команда розробила проєкт, поданий у версії Telegram боту, що дозволяє отримати інформацію за IP адресою.

3) Карпенко Максим (кафедра ПЗ, гр.4ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Олена Коваленко. Розробили додаток «CryptoTime», що призначений для моніторингу курсу криптовалют та вивченню технологій побудови криптовалюти.

4) Команда Терегейла Максима (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б), Тарнавського Андрія (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда створила веб-сервіс «RanProj», базований на роботі з випадковими числами.

 

у конкурсі «Розробка мобільних застосунків» переможцями стали 3 команди студентів ФІТКІ:

1) Команда Гринькова Богдана (гр.2ПІ-19б), Корягіної Діани (гр.2ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила сервіс, метою якого є підвищення у молоді бажання до саморозвитку, покращення їх вміння за короткий час пізнавати нові навички у різних сферах життя.

2) Команда Карабіньовського Даниїла (гр.2ПІ-19б), Осипенка Костянтина (гр.2ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила програмний комплекс «LearnProg» для вивчення основ програмування.

3) Команда Михайловського Владислава (гр.2ПІ-19б), Калінчука Олексія (гр.2ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила мобільний додаток «EasyLearn» для вивчення англійської мови і математики.

 

Переможці заочного етапу Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2021» запрошені на фінал Міжнародної олімпіади, що відбудеться очно 8-11 червня 2021 року у Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Оргкомітет олімпіади вдячний ВНТУ за активну участь студентів у «ІТ-Universe-2021», а також викладачам університету за суттєвий вклад у підготовку студентів, зокрема, завідувачу кафедри програмного забезпечення професору Романюку О.Н. та доценту кафедри програмного забезпечення Коваленко О.О., яка є членом Всеукраїнської громадської організації "Співтовариство ІТ-директорів України", організації, що є головним організатором заходу.

Бажаємо нашим студентам успіху у фіналі Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2021»!

 
Півфінал студентської першості світу з програмування ICPC
П'ятниця, 21 травня 2021, 18:23

Вінницький національний технічний університет, як базовий ЗВО з проведення південно-східного європейського півфіналу SEERC (South-Eastern European Regional Contest) студентської першості світу з програмування ICPC (International Collegiate Programming Contest), 22-23 травня 2021 року проводить змагання в онлайн режимі.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА SEERC-2020) https://www.facebook.com/au.acm.icpc/photos/a.522697517801020/5429500110454045

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії є відповідальним за проведення півфіналу світу зі спортивного програмування у південно-східному європейському регіоні.

Директор півфіналу студентської першості світу з програмування ІСРС по південно-східній Європі, професор кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимир Месюра:

«Напевно, це найдовгоочікуваніший регіональний контест в історії SEERC, адже ми чекали його понад рік. І хоча ми так і не можемо зібратися сьогодні разом face to face і змушені проводити змагання в незвичному і не найоптимальнішому онлайн форматі, це не може зменшити радість відчуття єдиної родини, джерелом якої є світова ICPC-спільнота. Особливе співтовариство обдарованих азартних людей, які не чекають спокою, але люблять ставити перед собою і вирішувати все нові і нові завдання. Які не бояться викликів, люблять боротися з ними і знаходити їх вирішення. І я вірю, що серед учасників Souteastern Europian Regional Contest - 2020 є багато тих, хто братиме участь у створенні унікальних інформаційних технологій, які допоможуть перемогти людству чимало викликів, що чекають попереду. Викликів різного рівня, від вирішення повсякденних настирливих рутинних побутових проблем, до освоєння нових планет і, можливо, світів. Що вже говорити про такі невеликих тимчасових проблемах, як короновірус.

Особливо надихає властиве ICPC прагнення до перемоги у спортивній боротьбі, яка не тільки не призводить до розбратів, але навпаки, веде до згуртування спільноти. Це особливо помітно на спортивних школах ICPC, де чемпіони діляться зі своїми найближчими суперниками найглибшими таємницями своїх перемог, чудовими алгоритмами, що коштували їм безмірних зусиль і безсонних ночей. Діляться тому, що їм цікаво не просто завойовувати нагороди, але перемагати сильних суперників в чесній боротьбі, вирішуючи по-справжньому складні завдання. І перемагати не поодинці, а в складі особливою згуртованої нероздільної, тієї єдиної команди, де кожен готовий зробити все можливе для загальної перемоги.

Необізнаній людині може здатися, що в будь-яких змаганнях переможець завжди один, а всі інші лише невдахи. Але не так воно є в змаганнях ICPC, де переможцем є кожен, кому сьогодні вдалося перевершити себе у вирішенні завдань, які ще вчора були для нього нерозв'язними. Де кожен стає сильнішим після змагань, незалежно від їх результату, оскільки якщо в їх процесі і не знаходить вирішення деяких завдань, то, як мінімум, знайомиться з ними, і обов'язково знаходить їх рішення згодом.

Нинішній сезон довгоочікуваний для вінницького майданчика SEERC і тому, що цьогоріч його учасники повинні були зібратися на ньому вдесяте. І, як кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло. Адже короновірус подарував нам можливість провести ювілейні змагання в найтіснішому контакті з бухарестським майданчиком, фактично знищивши відмінність між гостями і господарями ювілею. І хочу трохи похвалити ювілярів. Адже за десять років свого існування вінницький майданчик подарував регіону два срібних і одного бронзового призера фіналів першості світу. А його створенню в 2011 році передували золоті медалі, завойовані українськими командами в світових фіналах 2008 і 2010 років.

На жаль, для команд південно-східної Європи шлях до Вінниці трохи довший, аніж до Бухареста, і тому на її майданчику виступають в основному українські команди. Хоча неодноразово приїжджали до нас і команди з Туреччини, Болгарії і Румунії. На фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2010 році приїжджав сам виконавчий директор ICPC Білл Поучер. Вінниця мала честь приймати і директора європейського ICPC Божену Маннову. Отож, дорога до Вінниці добре досліджена і освячена учасниками і євангелістами ICPC!»

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування була організована за ініціативою ВНТУ та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського благодійного фонду «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій» («АПРІТ»).

ВНТУ вже 20 років проводить відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади за правилами ICPC.

У 2011 році оргкомітетом першості світу Всеукраїнській студентській олімпіаді було присвоєно статус півфіналу першості світу ICPC, який проходить у Південно-Східній Європі.

 
Студент ФІТКІ – призер чемпіонату України серед юніорів із самбо
П'ятниця, 21 травня 2021, 18:20

Самбісти ВНТУ у складі збірної Вінницької області взяли участь у Чемпіонаті України з універсального бою серед дорослих і юніорів, що проходив у Хмельницькому з 17 по 20 травня 2021 року.

Змагання присвячені пам’яті командуючого Прикордонними військами України генерал-полковника Віктора Банних.

До Чемпіонату долучилися представники силових відомств України – Нацполіції, Нацгвардії, Збройних Сил, ДСНС України та цивільні спортсмени. Загалом 120 учасників з 12 областей України та Києва.

Студент 2-го курсу факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії Владислав Палюра (кафедра ОТ, гр.1СП-19б) у ваговій категорії до 70 кг виборов 2 місце!

 

Вітаємо Владислава з гучною спортивною перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – призери національного етапу міжнародних змагань «Ebec’21»
П'ятниця, 21 травня 2021, 18:16

Інженерні змагання «Ebec’21» проводить міжнародна студентська організація BEST. Національний етап змагань проходив у Києві 10-14 травня 2021 року в онлайн режимі по двох секціях «Case study» та «Time Design». У кожній секції взяли участь 4 команди з Києва, Львова, Вінниці і Запоріжжя.

Команда ФІТКІ «Анігіляторна пушка» представляла наш університет у секції «Case study».

Склад команди:

 1. Кардаш Олександр Юрійович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-19б);
 2. Гуменюк Руслан Олексійович (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-20б);
 3. Степанчук Павло Володимирович (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-20б);
 4. Сабашна Вікторія Валеріївна (кафедра КН, гр.1КН-20б).

Команда ФІТКІ «Анігіляторна пушка» стала призером національного етапу Інженерних змагань «Ebec’21», посівши 3 місце.

Студенти ФІТКІ Степанчук Павло, Гуменюк Руслан, Кардаш Олександр і Сабашна Вікторія – призери національного етапу Інженерних змагань «Ebec’21»

 

Своїми враженнями від участі в національному етапі Інженерних змагань  «Ebec’21» ділиться першокурсник кафедри програмного забезпечення Степанчук Павло (гр.3ПІ-20б): «Інженерні змагання було організовано і проведено на дуже високому рівні. Спонсорами змагань були відомі компанії: «Київстар», «DataArt», «Megogo» та інші. Мова проведення Інженерних змагань «Ebec’21» – англійська.

Попри те, що захід проходив онлайн, організатори, окрім завдань, запровадили багато крутих та веселих соціальних активностей через платформу Zoom.

Цікавими були завдання на Інженерних змаганнях. Зокрема завдання від компанії «Київстар» було пов’язане з розвитком мобільного зв’язку. Як відомо у нас в Україні є три провайдери мобільного зв’язку: «Київстар», «Vodafone», «Life Cell».  Давався 4 умовний оператор «Fourth» з деякою базою користувачів (7 мільйонів). Завдання полягало у тому, щоб вивести «Fourth» на 3 місце по вживаності з підняттям частки доходу на ринку на 20%, базу користувачів на 25%, а також забезпечити впровадження 5G. Термін розвитку і запровадження нових технологій – 5 років.

Цікавим та актуальним було завдання було від компанії «DataArt». Необхідно було підготувати та презентувати своє рішення для комплексного постачання предметів першої необхідності в самоізоляції під час пандемії таким чином, щоб було охоплено інтереси та проблеми усіх залучених сторін. Також для залучення спонсорів запровадити можливість виходу на великий ринок. Саме рішення може бути застосуванням, автоматизацією рутинних процесів, додаванням додаткового персоналу, використанням роботів та безпілотників тощо. Кінцева мета для звичайного користувача – мати можливість не контактувати з іншими людьми.

На розробку свого рішення й ідеї командам надавалося 8 годин. Кожній команді відводилося по 10 хвилин, щоб презентувати результати роботи, а потім журі мали змогу протягом 5 хвилин ставити питання команді, яка презентує свій проєкт.

Це був цікавий і корисний досвід. Обов’язково візьмемо участь у змаганнях наступного року».

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Завідувач кафедри безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки Олександр Кобилянський — заслужений працівники освіти України
П'ятниця, 21 травня 2021, 18:12

Завідувач кафедри безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки ВНТУ, доктор педагогічних наук, професор Олександр Володимирович Кобилянський отримав державну нагороду України — почесне звання України — заслужений працівник освіти України.

До дня науки Володимир Зеленський нагородив державними нагородами українських вчених та дослідників.

Відповідний указ опублікований на офіційному сайті Глави держави.

«За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю присвоїти почесне звання заслужений працівники освіти Кобилянському Олександру Володимировичу — завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 117
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.