УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студентська осінь – 2018
Wednesday, 21 November 2018 12:43

Відбувся традиційний університетський конкурс сценічних талантів першокурсників «Студентська осінь – 2018». Тема — sequels and prequels до відомих художніх творів.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії презентувала команда першокурсників у складі Чернеги Дмитра (гр.3ПІ-18б), Тимошенка Богдана (гр.3ПІ-18б), Маланчук Анни (гр.3ПІ-18б), Пархоменка Романа (гр.3ПІ-18б), Пацалюка Володимира (гр.3ПІ-18б), Гуцал Анастасії (гр.3ПІ-18б), Карабун Вікторії (гр.1КН-18б), Панасюк Надії (гр.1КН-18б), Толстої Дар’ї (гр.1КН-18б), Нарожної Альони (гр.1КН-18б), Олійника Нікіти (гр.1КН-18б), Рибаченко Юлії (гр.2КН-18б), Мазур Аліни (гр.2КН-18б), Кислої Юлії (гр.2КН-18б), Максименюка Максима (гр.2КН-18б), Чорної Катерини (гр.1БС-18б), Шагіної Єлизавети (гр.1БС-18б), Дацюка Іллі (гр.2БС-18б), Фесенка Максима (гр.2БС-18б), Лисенка Євгенія (гр.2БС-18б), Ворожбита Михайла (гр.2БС-18б) та Грабарчука Антона (гр.2ПІ-18б).

Першокурсників до виступу готували активісти студентського самоврядування ФІТКІ Морозов Олександр (гр.2КН-18м), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Колесников Юрій (гр.2КН-16б), Клименко Денис (гр.3КН-16б), Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б), Душко Аліна (гр.2БС-16б), Руденко Максим (гр.3КН-16б), Шептяков Ігор (гр.1КН-17б), Каплунський Олександр (гр.1КН-17б), Кучеренко Ольга (гр.1КН-17б), Шевчук Владислава (гр.2КН-17б), Побережник В’ячеслав (гр.1КН-17б), Городецький Юрій (гр.1КН-17б) та Хазівалієва Ірина (гр.2КН-17б).

Чудовий виступ нашої команди, яка зіграла sequel до «Джеймса Бонда», не залишив байдужим глядачів.

Серед перемог команда отримала приз за кращий номер у номінації вокалу – Мазур Аліна (гр.2КН-18б) та приз від спонсорів за вокальний дует у складі Мазур Аліни (гр.2КН-18б) і Маланчук Анни (гр.3ПІ-18б). Рибаченко Юлія (гр.2КН-18б) була визнана кращою актрисою конкурсу «Студентська осінь – 2018».

Дякуємо нашим першокурсникам за гарний виступ і вітаємо з яскравими перемогами!

 
Студенти кафедри ПЗ – призери змагань зі спортивного туризму
Wednesday, 21 November 2018 12:36

Студенти кафедри програмного забезпечення Гижа Андрій (гр.1ПІ-18мс) та Іванов Роман (гр.1ПІ-16б) взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного туризму "Сабарівська осінь - 2018", що проходили у жовтні цього року, де у складі команди посіли 2 місце у командному заліку на дистанції 4 класу складності.

Іванов Роман – у першому ряду по центру, Гижа Андрій – у другому ряду крайній праворуч

Також переможними для наших студентів стали змагання у місті Тернопіль, що проходили 2-4 листопада 2018 року, де у відкритій першості "Файний листопад - 2018" Гижа Андрій та Іванов Роман посіли 1 загальнокомандне місце серед двійок на дистанції 3 класу складності.

Гижа Андрій та Іванов Роман – по центру

 
Студент ФІТКІ – срібний призер чемпіонату України з регбі
Wednesday, 21 November 2018 12:30

Другокурсник ФІТКІ Стойко Артем (гр.1БС-17б) вже 6 років займається регбі. За цей час він був двократним срібним призером чемпіонату України серед юнаків (до 19 років) з "Регбі 7", срібним призером чемпіонату України (від 18 років) з "Регбі 15".

Артем входить до основного складу молодіжної збірної України з регбіліг.

 

 
Студенти кафедри програмного забезпечення – призери ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка
Wednesday, 21 November 2018 12:21

На кафедрі мовознавства у ВНТУ відбувся II етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування великого Кобзаря, виявлення обдарованої молоді, популяризація української мови.

Призерами II етапу конкурсу стали студенти ФІТКІ:

1 місце посіла студентка кафедри ПЗ Третяк Мирослава (гр.3ПІ-18б).

2 місце посіла студентка кафедри ПЗ Маренко Дана (гр.2ПІ-18б).

Мирослава і Дана представляли Вінницький національний технічний університет у III етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 11 студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації нефілологічних спеціальностей нашого обласного центру.

Маренко Дана (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18б) посіла 1 місце в обласному етапі Конкурсу!

Вітаємо Маренко Дану та її викладача професора Азарову Л.Є. з перемогою та бажаємо нових здобутків! 
Магістрантка ФІТКІ була учасницею Всеукраїнського форуму студентського самоврядування в Сумах
Wednesday, 21 November 2018 12:12

У жовтні 2018 року в Сумах відбувся Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Учасницею Форуму була магістрантка ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Дар’я Лудан (гр.2КН-17м).

На форумі відбулися панельні дискусії із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, керівником експертної групи з питань аналітики та фінансування директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олександром Смирновим, представниками UNIT Factory, представниками національного союзу студентів Великобританії Cat Turhan та Yinbo Yu та багатьма іншими цікавими спікерами.

Своїми враженнями ділиться Дар’я Лудан: «Дуже цікавою і корисною була симуляційна гра – реаліті-шоу "Останній студент", яка тривала протягом другого дня форуму. 200 студентів України об'єднали в один вигаданий університет, де приблизно 1 година – це 1 рік навчання, потім загальні збори з ректором, підсумки року, голосування за нові закони і далі в бій.
Ми мали заліковки, з якими прокачували свої навики, виконуючи оригінальні завдання в різних категоріях. Створювали власні студентські осередки, студради, з якими проходили квест всередині загального "квесту". Писали заяви ректору, стояли в чергах у секретаріат, здавали заліки – все як у реальному житті. Навіть влаштували бунт проти ректорату і кричали "ганьба" під конгрес-центром на всі Суми, а люди на вулиці не розуміли, що це за мітинг.

Після гри було дуже легко провести паралель із реальним життям, відчути, як робота на першому курсі навчання відрізняється від останнього курсу і, проживши все за один день, побачити й проаналізувати свої студентські роки "з боку".

Окрім гри, у нас були важливі панельні дискусії та цікава культурна програма – екскурсія історичним центром міста Суми, інтерактивне знайомство учасників, вечірка із представниками команд Ліги Сміху.

На Форумі отримала корисні знання і навики для розвитку студентського самоврядування у рідному виші.» 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 3 of 155
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.