УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Banner
Banner
Нагороди Національної поліції України студентам ФІТКІ за допомогу кіберполіції
Saturday, 18 July 2020 19:31

Національна поліція України відзначила нагородами студентів 4-го курсу факультету ІТКІ Петра Дончук-Донцова (гр.1БС-16б), Віталія Лабусюка (гр.1БС-16б) та В’ячеслава Майстренка (гр.1БС-16б) і їхнього викладача Олесю Войтович (доцента кафедри захисту інформації) за допомогу Департаменту кіберполіції Вінницької області.

Відділ протидії кіберзлочинам у Вінницькій області департаменту кіберполіції Національної поліції України нагородив грамотами студентів ФІТКІ за активну участь, високу професійну майстерність та вагомий особистий внесок до реалізації завдань щодо технічного розвитку в здійсненні службової діяльності підрозділів Департаменту кіберполіції Вінницької області.

Їхній наставник і викладач — кандидат технічних наук, доцент кафедри захисту інформації ВНТУ Олеся Войтович отримала подяку Національної поліції України за викладацький професіоналізм і підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

 
Олександр Романюк — заслужений діяч науки і техніки України
Saturday, 18 July 2020 19:22

Указом Президента України №254/2020 завідувачу кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, відміннику освіти України, доктору технічних наук, професору Романюку Олександру Никифоровичу присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

«За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю» — йдеться в Указі Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України».

Олександр Никифорович — з відзнакою закінчив наш виш за спеціальністю «Електронні обчислювальні машини».

Напрямок наукових досліджень професора Романюка — розробка методів і засобів високореалістичного формування тривимірних графічних зображень. Він — науковий керівник цілої низки науково-дослідних робіт.

Професор Романюк має понад півтисячі науково-методичних праць, серед яких 27 свідоцтв на реєстрацію авторських прав на комп'ютерні програми у Державному департаменті інтелектуальної власності України.

Олександр Никифорович є науковим керівником понад 1000 переможців міжнародних конкурсів з комп'ютерної графіки, зокрема, в Канаді, Португалії, Андорі, Австрії, Болгарії, Франції, Казахстані, Росії, Швеції, Чехії, ОАЕ, Португалії, Словенії.

Щиро вітаємо Романюка Олександра Никифоровича  з присвоєнням звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

 
Перемога на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки у Франції
Saturday, 18 July 2020 19:18

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «La Culture Slave A Paris» (International Academy Of Science, Culture And Art (Paris, France)), що проходив у Парижі, столиці Франції.

Студент 3-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Євгеній Рябуха (гр.2ПІ-17б) отримав 1 місце за роботу, виконану в  2D графіці!

Керівником роботи є доцент кафедри програмного забезпечення Войтко Вікторія Володимирівна.

Робота переможця конкурсу Євгенія Рябухи

Вітаємо Євгенія та його керівника з гучною перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – призери відкритого чемпіонату зі спортивного програмування у Харкові
Saturday, 18 July 2020 19:15

У Харкові в дистанційному режимі пройшов XVII відкритий чемпіонат Харкова зі спортивного програмування. До участі у чемпіонаті активно долучилися студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Команда студентів кафедри комп’ютерних наук у складі Добера Романа (гр.2КН-19м), Пастуха Ігоря (гр.2КН-17б) та Спажева Олександра (гр.2КН-19м) нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Тренер команди – професор кафедри КН Месюра Володимир Іванович.

Вітаємо наших програмістів з перемогою!

 
Студенти кафедри ПЗ – переможці міжнародного конкурсу «Цифровий вітер 2020»
Saturday, 18 July 2020 18:58

Підбито підсумки міжнародного конкурсу з ІТ-технологій та комп’ютерної графіки «Цифровий вітер 2020».

У 2020 році на конкурс було подано 4108 робіт із двохсот міст Казахстана, України, Білорусі, Росії, Чехії, Латвії, Болгарії.

Участь у міжнародному конкурсі «Цифровий вітер 2020» взяла студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії при кафедрі програмного забезпечення нашого вишу.

Переможцями конкурсу стали двоє студентів ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення.

У номінації «Двовимірна статична графіка» перемогу отримали:

1 місцеДобровольська Софія (гр.2ПІ-17б),

2 місцеПопов Владислав (гр.1ПІ-16б).

Крім того, наші студенти Добровольська Софія та Попов Владислав отримали спеціальні призи конкурсу та відзнаку в номінації «За художній смак».

Готували конкурсантів керівники студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, викладачі кафедри програмного забезпечення проф. Романюк О.Н. і доцент Войтко В.В.

Робота призера міжнародного конкурсу «Цифровий вітер 2020» Попова Владислава

Вітаємо переможців  Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Цифровий вітер 2020» та їхніх керівників з гучною перемогою!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 3 of 207
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.