УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студент ФІТКІ – призер відкритого Кубку Вінниці з армспорту
Monday, 09 September 2019 08:14

31 серпня 2019 року у Вінниці проходив відкритий Кубок з армспорту серед чоловіків.

У Кубку взяло участь більше 60 чоловік. Переможці будуть представляти Вінницю на Кубку України.

Чорний Денис, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (група 2КН-16б) виборов друге місце у ваговій категорії 70 кг.

Денис Чорний – праворуч

Вітаємо Дениса з перемогою! Бажаємо успіху на Кубку України!

 
Студент кафедри ПЗ – стипендіат Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради
Monday, 09 September 2019 08:11

За наказом Вінницької обласної державної адміністрації №435 від 05.08.2019 р. стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2019 року став магістрант 2-го року навчання ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Віктор Фролов (гр.1ПІ-18м).

Фролов Віктор Олександрович навчається в магістратурі факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення».

Віктор професійно займається веб-технологіями і веб-програмуванням, є багаторазовим учасником і переможцем Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та ІТ-конкурсів, зокрема:

  • посів 1 місце на Всеукраїнському ІТ-хакатоні «Lviv Hacks» (м. Львів, 2017 р.);

  • посів 1 місце на I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн» у секції «Web-технології» (м.Вінниця, 2018 р.);

  • посів 2 місце на IІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн» у секції «Web-технології» (м.Дніпро, 2018 р.);

  • посів 1 місце на I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн» у секції «Web-технології» (м.Вінниця, 2019 р.);

  • посів 2 місце на IІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн» у секції «Web-технології» (м.Дніпро, 2019 р.).

Фролов Віктор активно займається громадською роботою в університеті, є лектором гуртка з веб-технологій та веб-дизайну, що функціонує при студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ.

 
Нагородження викладачів та студентів ФІТКІ до Дня знань
Monday, 09 September 2019 08:03

30 серпня 2019 року на зборах трудового колективу з нагоди Дня знань у ВНТУ нагороджено викладачів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

Зокрема Подякою Міністерства освіти та науки України нагороджено Крупельницького Леоніда Віталійовича, кандидата технічних наук, доцента кафедри обчислювальної техніки – за зразкову організацію наукових досліджень, навчального процесу і вдосконалення лабораторної бази кафедри обчислювальної техніки.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Черноволик Галину Олександрівну, кандидата технічних наук, доцента кафедри програмного забезпечення – за багаторічну сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Коваленко Олену Олексіївну, кандидата технічних наук, доцента кафедри програмного забезпечення – за багаторічну сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності та за вагомий внесок в розвиток автоматизації документообігу факультету.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну, інженера ІІ категорії кафедри програмного забезпечення – за багаторічну сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи в організаційно-методичній діяльності.

Подяку від Вінницької обласної державної адміністрації, департаменту соціальної та молодіжної політики за вагомий особистий внесок у реалізацію молодіжного руху ІТ-SCOUTS отримав магістрант ФІТКІ першого року навчання з кафедри обчислювальної техніки Лановий Роман (гр.1КІ-19м).

Вітаємо колег з отриманими нагородами, бажаємо нових творчих успіхів!

 
Посвята у студенти
Monday, 09 September 2019 07:50

31 серпня 2019 року в ВНТУ відбулася посвята у студенти нового поповнення. До лав студентства факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ на бакалаврат прийняли понад 320 абітурієнтів.

Державний прапор України, штандарт і стяг ВНТУ внесли першокурсники факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії: Богдан Хавруцький — студент групи 1КІ-19б, учасник бойових дій (55 бригада, артилерія), Євгеній Станіславенко — студент групи 3ПІ-19б, багаторазовий переможець міжнародних конкурсів із комп’ютерної графіки, Вадим Мороз — студент групи 1КН-19мс, активний учасник мистецького життя Вінниці.

Юних студентів привітали ректор їхньої алма-матер, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, доктор політичних наук, професор Світлана Денисюк, президент студентського самоврядування ВНТУ Анастасія Мандебура.

Для першокурсників і усіх, хто прийшов на їхнє свято, пролунало музичне вітання від солістки вокальної студії «Септіма», голови студентського самоврядування ФІТКІ Аліни Мазур (гр.2КН-18б). Студенти ФІТКІ Богдан Хавруцький (гр.1КІ-19б) та Євгеній Станіславенко (гр.3ПІ-19б) отримали символічний ключ від скарбниці знань і студентський квиток державного зразка. Першокурсник ФІТКІ Вадим Мороз прочитав клятву студентів ВНТУ.

Виголосивши урочисту обіцянку студента ВНТУ, першокурсники разом зі своїми викладачами рушили у романтичне, цікаве, хоч і непросте, студентське життя та у новий навчальний рік урочистим маршем.

Для студентів ФІТКІ урочистості продовжилися в актовій залі університету.

Перед студентами ФІТКІ виступив декан факультету, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олексій Азаров, заступники декана ФІТКІ, доценти Світлана Кирилащук та Вікторія Войтко, завідувач кафедрою програмного забезпечення Олександр Романюк, завідувач кафедрою комп’ютерних наук Андрій Яровий та заступник завідувача кафедрою обчислювальної техніки Леонід Крупельницький.

Студентів ознайомили з особливостями організації навчального процесу на факультеті й вручили перепустки до університету.

Щиро вітаємо першокурсників! Бажаємо їм цікавого студентського життя, легких сесій та яскравих вражень!

 
Вступна кампанія факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії 2019 року
Monday, 02 September 2019 08:51

Завершується вступна кампанія 2019 року. Цьогоріч факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії є лідером по набору абітурієнтів у Вінницькому національному технічному університеті.

Загалом цього року студентами ФІТКІ став 321 майбутній ІТ-шник!

Зокрема, студентами кафедри програмного забезпечення, які навчатимуться за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», стали 111 абітурієнтів, серед яких першокурсниками стали 101 абітурієнт (40 студентів навчатимуться на бюджеті й 61 першокурсник навчатиметься за контрактом) та 10 осіб зараховано на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста (8 студентів навчатимуться на бюджеті та 2 студенти навчатиметься за контрактом).

Студентами кафедри комп’ютерних наук, які здобуватимуть освіту за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки», стали 84 абітурієнти, серед яких першокурсниками стали 71 абітурієнт (45 студентів навчатимуться на бюджеті й 26 першокурсників навчатимуться за контрактом) та 13 осіб зараховано на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста (8 студентів навчатимуться на бюджеті та 5 студентів навчатимуться за контрактом).

Студентами кафедри обчислювальної техніки, яка готує фахівців за 123 спеціальністю – «Комп’ютерна інженерія», став 91 абітурієнт. З них на стаціонарі навчатиметься 80 студентів, серед яких першокурсниками стали 65 абітурієнтів. Зокрема, за освітньою програмою «Комп’ютерна інженерія» навчатиметься 38 першокурсників (14 студентів навчатимуться на бюджеті та 24 першокурсники навчатимуться за контрактом) та 27 осіб навчатиметься за освітньою програмою «Системне програмування» (11 студентів навчатимуться на бюджеті та 16 першокурсників навчатимуться за контрактом). Крім того, на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста зараховано 15 студентів (12 студентів навчатимуться на бюджеті та 3 студенти навчатимуться за контрактом). На заочну форму навчання зараховано 11 абітурієнтів (1 студент навчатиметься на бюджеті та 10 студентів навчатимуться за контрактом).

Студентами кафедри захисту інформації, яка готує фахівців за 125 спеціальністю – «Кібербезпека», стали 35 абітурієнтів. З них першокурсниками стали 28 абітурієнтів. Зокрема, за освітньою програмою «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» навчатиметься 20 першокурсників (11 студентів навчатимуться на бюджеті та 9 першокурсників навчатимуться за контрактом) та 8 осіб навчатиметься за освітньою програмою «Кібербезпека критичних систем» (4 студенти навчатиметься на бюджеті та 4 першокурсники навчатиметься за контрактом). Крім того, на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста зараховано 7 студентів (5 студентів навчатиметься на бюджеті та 2 студенти навчатиметься за контрактом).

8 серпня 2019 року о 10-ій годині на ганку 1-го корпусу Вінницького національного технічного університету розпочалася перша зустріч керівництва вишу, деканів факультетів з абітурієнтами, що зараховані на 1 курс бакалаврату за повною (випускники шкіл) та скороченою (випускники коледжів) формами навчання за кошти держбюджету України. Найбільшу частку таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ.

Абітурієнтів та їх батьків щиро привітав ректор університету – д.т.н., професор Володимир Віталійович Грабко, працівники адміністрації ВНТУ прокоментували загальні організаційні питання.

Після оголошення наказу про зарахування на бюджетні місця абітурієнти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії перейшли до урочистої зали 222 ГНК, де познайомилися з деканом ФІТКІ д.т.н., професором Олексієм Дмитровичем Азаровим, який по-батьківськи поздоровив присутніх з початком нового життєвого шляху. Заступники декана ФІТКІ – з навчально-виховної роботи к.т.н., доцент Войтко Вікторія Володимирівна та з навчально-методичної роботи – к.п.н., доцент Кирилащук Світлана Анатоліївна познайомили присутніх з основними питання підготовки до навчання на найкращому факультеті університету.

Також привітали абітурієнтів професор кафедри програмного забезпечення, д.т.н. Романюк Олександр Никифорович та заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки к.т.н., доцент Крупельницький Леонід Віталійович.

Фоторепортаж з події провів доцент кафедри ОТ, к.т.н. Черняк Олександр Іванович.

Щиро вітаємо всіх зарахованих абітурієнтів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 182
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.