УкраїнськаEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pz.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем
         Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm

                  

ВСТУП 2021 рік (бакалаврат)


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студенти ФІТКІ знову перемогли на міжнародних мистецьких конкурсах!
Friday, 23 July 2021 17:44

Вкотре прославили Україну та наш університет студенти ФІТКІ Станіславенко Євген (3ПІ-19б) і Борисова Катерина (4ПІ-20б).

Результати міжнародного конкурсу «Monaco Stars» в Князівстві Монако було оголошено 17 липня 2021 року  Євген виборов головний приз в номінації «Комп’ютерна графіка».

Катерина стала лауреатом 1 призу в номінації «Векторна графіка» на конкурсі «Karlovy Vary International Digital Art and Painting Competition», що проходив 18 липня 2021 року в Чехії.


Керівниками наших переможців при підготовці конкурсної роботи були викладачі кафедри ПЗ: д.т.н., професор, завідувач кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович і к.т.н., доцент кафедри програмного забезпечення Войтко Вікторія Володимирівна.

Вітаємо студентів та їх керівників!

 
Подяка ІТ-компанії «EPAM»!
Tuesday, 13 July 2021 10:08

Адміністрація ВНТУ та факультету ІТКІ висловлює подяку за надання допомоги в удосконаленні матеріально-технічної бази для приміщень факультету! Підтримка ІТ-компанії «EPAM» – це неоціненний внесок у майбутнє ІТ-галузі, підтримка професійної ІТ-освіти, розвиток благоустрою та організація комфортних умов для навчання студентства. Дуже приємно співпрацювати із компаніями, які вболівають за розвиток закладів вищої освіти України.

Дякуємо за співпрацю ЕРАМ, за професійність - Дишлевому Олексію!

Модернізований комп’ютерний клас, кафедра ОТХол на 2 поверсі біля деканату – місце для відпочинку та спілкування студентів


Робоче місце заступника деканаОновлений інтер’єр деканату ФІТКІ

Дякуємо Вам за те, що проблеми навчання студентів та роботи працівників освіти не залишили Вас байдужими!

 
Кросплатформенна система вибору ІТ-спеціальностей ФІТКІ – бакалаврська робота Василевича Олександра зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»
Tuesday, 13 July 2021 07:10

 

Одна із кращих бакалаврських робіт цього року виконана студентом групи 1КІ-19мс Олександром Василевичем під керівництвом доцента кафедри обчислювальної техніки Леоніда Крупельницького. Інформаційно-пошукова система  складається з серверної, клієнтської частин сайту, бази даних та засобів підтримки різних апаратних платформ і операційних систем. Робота  розпочалася ще минулого року з розробки технічного завдання, затвердженого завідувачем кафедри ОТ професором О.Д. Азаровим, обговорювалась на  Вченій раді факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Всі кафедри ФІТКІ та керівництво факультету надали текстову інформацію, URL-посилання щодо характеристики спеціальностей та дані щодо розподілу ліцензійних обсягів і результатів вступу попереднього року, типові запитання та відповіді на них.Наразі сайт системи розміщений за адресою https://vstup-vntu.vercel.app/ ,а посилання на нього – на титульних сторінках сайтів факультету https://initki.vntu.edu.ua/  та кафедри ОТ    http://ot.vntu.edu.ua/ . Завантаження сайту та перехід між його сторінками організовано за сучасними технологіями, що підтримуються усіма стаціонарними й мобільними платформами в операційних системах Android, IOS або Windows Phone.

Скріншоти, що додаються, ілюструють для прикладу наповнення сторінок сайту для вступу на бакалаврат освітньої програми «Комп’ютерна інженерія». Сучасний мінімалістський дизайн інтуїтивно сприймається абітурієнтами бакалаврату та магістратури, на допомогу яким і зорієнтована система. Пошук професії за ключовими словами в процесі розробки, буде реалізований на основі аналізу освітніх програм і навчальних дисциплін спеціальностей. Наповнення відповідних сторінок сайту доступно відповідальним за профорієнтаційну роботу на кафедрах.

        Бажаємо розробнику та його керівнику подальшого успішного розвитку системи!
 
ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ-БАКАЛАВРІВ!
Friday, 02 July 2021 14:54

Закінчився 2020-2021 навчальний рік, завершились захисти бакалаврських дипломних робіт у студентів денної та заочної форми навчання нашого факультету.

Студенти успішно захистили свої наукові, практичні та прикладні проекти, деякі з них були виконані на замовлення підприємств, що підтверджують відповідні акти впровадження. Теми, що затверджувалися випусковими кафедрами були найрізноманітнішими та відповідали вимогам спеціальностей - галузі інженерії програмного забезпечення, комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії, захисту інформаційних систем.

Так як захисти відбувалися в онлайн-режимі, та доступ до них був публічним, студенти молодших курсів та стейкхолдери мали можливість підключитися і пересвідчитись у високій актуальності робіт, їх новизні та практичному значенні.

Вітаємо наших бакалаврів з результативним подоланням чергової сходинки у їхньому житті і бажаємо, щоб більшість дипломників успішно продовжили своє навчання у магістратурі і з часом ми разом порадіємо їх новим здобуткам!

Бажаємо подальших здобутків! Вдалої вступної кампанії!

 
СТУДЕНТ ЗАХАРЧУК МАКСИМ – ЛАУРЕАТ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!
Friday, 02 July 2021 14:51

Ідея проведення в Європі міжнародних конкурсів дитячої і молодіжної творчості у дистанційній формі відкрила нові можливості для багатьох творчих колективів і талановитої молоді, загалом. Конкурси EURO MEDIA STAR GROUP в країнах Європи дозволяють подолати географічні і  матеріальні бар’єри і,  як результат, надати рівні можливості кожному бажаючому для участі в міжнародних змаганнях.

На один із таких конкурсів, що проводився у Герцогстві Люксембург 20-24 червня студент групи 2ПІ-20б Захарчук Максим подав свою роботу в номінації «Сучасна декоративно-прикладна творчість і образотворче мистецтво – Комп’ютерна графіка» і став лауреатом І призу!

Одним із факторів такого визнання стало вміння знаходити таланти серед студентської молоді, що допомагає завідувачу кафедрою ПЗ, професору Романюку Олександру Никифоровичу і, за сумісництвом підтримувати реноме нашого університету як рекордсмена України із найбільшої кількості перемог на міжнародних конкурсах. Наставник роботи відзначив професійний рівень виконання роботи, цікавий погляд автора на композицію зображення та використання сучасних засобів комп’ютерної графіки. Саме їх комбінація, а також матеріальна підтримка ІТ-компанії “ONSEO” в оплаті організаційного внеску для участі в конкурсі допомогла Максиму представити свою роботу і перемогти.

Вітаємо Захарчука Максима із визнанням його таланту серед інших учасників на міжнародному рівні!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 233
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.