УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Banner
Banner
Результати фіналу ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»
Monday, 30 November 2020 20:24

27 листопада 2020 року Київський національний торговельно-економічний університет провів фінал ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

Журі конкурсу сформовано у складі науковців, представників бізнес-спільноти, бізнес-інкубаторів "YEP" та "Sikorsky Challenge".

До фіналу конкурсу було обрано 15 найсильніших проєктів та запрошено команди з 11 ЗВО. На фіналі Вінницький національний технічний університет представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з трьома проєктами.

Вітаємо переможців фіналу ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»!

1 місце (з другим результатом рейтингової таблиці фіналістів) посіла команда другокурсників кафедри програмного забезпечення у складі Дмитра Афанасьєва (гр.1ПІ-19б), Вадима Волкова (гр.1ПІ-19б), Богдана Дудченка (гр.1ПІ-19б), Павла Криворучка (гр.1ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко. Студенти презентували проєкт «News engine», у якому розробили екосистему з веб-додатків для ефективного збору, класифікації та доставки новин користувачу з можливістю задання фільтрів та критеріїв для вибірки новин. Це дозволяє надати конкретному користувачу максимально швидкий та зручний доступ до інформації, яка цікавить саме його.

Студенти кафедри ПЗ Вадим Волков, Богдан Дудченко, Дмитро Афанасьєв Павло Криворучко (на фото – зверху донизу) презентують свій проєкт

2 місце (з третім результатом рейтингової таблиці фіналістів) посіла збірна команда магістрантів ФІТКІ у складі Михайла Кренціна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м), Ірини Колос (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м), Сергія Василькова (кафедра ОТ, гр.1КІ-20м), науковий керівник – доцент кафедри ЗІ Леонід Куперштейн. Команда презентувала проєкт «QUESTUP» з двома мобільними додатками (один для працівників закладів харчування, інший – для відвідувачів). Заклади харчування у своєму додатку можуть створювати квести для відвідувачів і рекламувати свій заклад. Відвідувачі створюють команди, реєструють їх у мобільному додатку «QUESTUP», обирають і проходять квест. Переможці квесту отримують призи від закладу харчування у вигляді знижок чи безкоштовних замовлень.

Магістранти ФІТКІ Михайло Кренцін, Ірина Колос і Сергій Васильков презентують свій проєкт

3 місце посів студент кафедри програмного забезпечення з другого курсу за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста Ілля Мельник (гр.1ПІ-19мс), науковий керівник – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко. Проєкт був підготовлений Іллею одноосібно, на чому дещо втратив бали, оскільки вище оцінювалася командна робота. Проте щиро вітаємо Іллю з високим результатом, оскільки всю складну роботу по підготовці і презентації успішного проєкту він здійснив самостійно! Ілля розробив 2D-платформер з елементами квесту «LOONEY TUNES GAME». Розроблена комп’ютерна гра орієнтована на вирішенні гравцем різних головоломок для подальшого проходження гри. Розв’язуючи інтелектуальні завдання, гравець шукає ключ, який необхідний для проходження рівня. Для більш комфортного проходження квесту гравцю надаються підказки. Розроблений ігровий додаток сприяє розвитку логічного мислення гравців.

Студент кафедри програмного забезпечення Ілля Мельник презентує свій проєкт

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

Бажаємо успіхів у подальшому просуванню своїх проєктів на ринок ІТ-індустрії!

 
Студенти ФІТКІ – переможці І етапу мовного конкурсу імені Петра Яцика
Monday, 30 November 2020 20:13

На кафедрі мовознавства успішно пройшов І етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика!

Переможцями конкурсу стали студенти 1-го курсу ФІТКІ:

1 місцеКовальчук Богдан Олегович – студент 1 курсу кафедри ОТ, староста групи 2СП-20б;

2 місцеБалух Богдан Анатолійович – студент 1 курсу кафедри ОТ, гр.1СП-20б.

Богдан Ковальчук                                         Богдан Балух

Щиро вітаємо наших першокурсників та зичимо показати не менш високий рівень ерудиції й грамотності на наступному етапі конкурсу!

Згадаємо, що людина, іменем якої названо конкурс, ‒ наш земляк, громадський діяч, визначний бізнесмен, меценат, свого часу найбагатша людина Канади, найбагатший українець світу в ті роки Петро Яцик. Він скеровував значні кошти на реалізацію різноманітних наукових і культурних проєктів української діяспори.

Конкурс, який започаткував П. Яцик, має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Конкурс уже став масовим і залучив до вивчення рідної мови українців усього світу, адже кількість учасників конкурсу сягає 5 млн. людей із понад 20 країн.

 
Студенти ФІТКІ – переможці півфіналу Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
Wednesday, 25 November 2020 07:47

24 листопада 2020 року підбито підсумки півфіналу національного етапу ХХХІV Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Переможцями півфіналу стали 16 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Криворучко Павло (гр.1ПІ-19б), Волков Вадим (гр.1ПІ-19б), Афанасьєв Дмитро (гр.1ПІ-19б), Бойко Ігор (гр.1ПІ-19б), Дудченко Богдан (гр.1ПІ-19б), Крочак Олександр (гр.1ПІ-19б), Карабіньовський Даниїл (гр.2ПІ-19б), Корягіна Діана (гр.2ПІ-19б), Марущак Артем (гр.3ПІ-19б), Целіш Данило (гр.3ПІ-19б), Слушний Василь (гр.3ПІ-19б), Сторожук Антон (гр.2КН-18б), Стойко Максим (гр.1БС-17б), Клименко Володимир (гр.1БС-17б), Стрижалов Олександр (гр.1КН-19м), Василевський Володимир (гр.1ПІ-20м).

Така значна кількість переможців, що вибороли право участі у фіналі, свідчить про високий рівень підготовки наших студентів.

Переможці півфіналу отримали право участі у Всеукраїнському фіналі Міжнародного чемпіонату, який відбудеться у Вінниці. Переможці Всеукраїнського фіналу візьмуть участь у Світовому фіналі.

Бажаємо нашим студентам перемоги у фінальних змаганнях!

 
Студенти ФІТКІ – переможці І етапу конкурсу ім. Тараса Шевченка
Saturday, 21 November 2020 23:51

На кафедрі мовознавства успішно стартував І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За його результатами журі конкурсу на чолі із завідувачем кафедри, доктором філологічних наук, професором Ларисою Азаровою, визначили трьох переможців, які представлятимуть Вінницький національний технічний університет на обласному етапі 27 листопада 2020 року.

Переможцями конкурсу стали студенти ФІТКІ:

1 місцеТкачук Максим Ігорович – студент 1 курсу кафедри ЗІ, гр.1БКС-20б;

2 місцеБалух Богдан Анатолійович – студент 1 курсу кафедри ОТ, гр.1СП-20б.

Максим Ткачук                      і

Богдан Балух

Щиро вітаємо наших першокурсників та зичимо показати не менш високий рівень ерудиції й грамотності на наступному етапі конкурсу!

Цьогоріч уперше конкурс відбувся в дистанційному форматі з метою дотримання законодавства України в частині запобігання поширенню хвороби, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Надзвичайно приємно зауважити пожвавлення інтересу студентів до мовних конкурсів: організатори отримали близько 50 заявок на конкурси ім. Т. Шевченка та П. Яцика від студентів 6 факультетів.

У цьогорічному завданні конкурсантам було запропоновано аргументовано спростувати або підтвердити актуальність творчої та життєвої позиції Т. Шевченка в проєкції на сучасні події в Україні, висловивши свої міркування за допомогою тези, аргументів, доказів та логічних висновків.

Журі відзначило, що в перевірених роботах переважно дотримано норм літературної мови, автори по-різному обґрунтували актуальність спадщини Кобзаря: слова його особливо зараз допомагають українцям у боротьбі за незалежність, протистоянні російській агресії та сприяють усвідомленню національної ідеї.

 
Держбюджетна наукова тематика на кафедрі ОТ і перспективи її розвитку
Saturday, 21 November 2020 16:07

Вчена рада ФІТКІ 17 листопада 2020 р. розглянула питання «Про виконання держбюджентної тематики на кафедрі ОТ і перспективи її розвитку». Доповідач - науковий керівник НДР завідувач кафедри  ОТ д.т.н., проф. О.Д. Азаров, співдоповідач - відповідальний виконавець НДР к.т.н., доц. Л.В. Крупельницький, зав. НТЦ “Аналого-цифрові системи”.

На кафедрі обчислювальної техніки впродовж десятків років постійно присутня держбюджетна і госпдоговірна тематика. Причому, в останні 5 років, коли вибороти бюджетне фінансування стало особливо складно, науковий колектив кафедри під керівництвом професора Азарова О.Д. нарощує обсяги досліджень і їх фінансування, що видно з діаграми.

ndch 1

Знаковим стало отримання поточної тематики на початку 2020 року в сумі 4204,707 тис. грн. на 3 роки , яку в загальноукраїнському конкурсі запитів на НДР секції «Інформатика та кібернетика» одною їз переможців. В таблиці наведено рейтинг запитів багатьох відомих в Україні науковців вузів Києва, Харкова, Львова, Дніпра і інших великих міст, серед яких наш є третім з середнім балом 85,5 із 100 можливих.

ndch 2

Основними факторами, що вплинули на отримання фінансування стали:

  • важливість і обґрунтованість запропонованої тематики "Високопродуктивні багатоканальні аналого-цифрові самокалібровані системи моніторингу й синхронного опрацювання низькочастотних сигналів» як в науковому плані так і для практичного впровадження в моніторингові й безпекові сфери застосування ;
  • значний   науковий доробок наукового керівника д.т.н., проф. О.Д. Азарова, відповідального виконавця к.т.н., доц. Л.В. Крупельницького, авторів д.т.н., проф. С.В. Павлова, д.т.н., проф. Т.Б. Мартинюк, к.т.н., доц. С.В. Захарченко, к.т.н., доц. Г.Б. Ракитянської;
  • наявний досвід попередніх розробок і більше десятка успішно виконаних госпдоговірних робіт в науково-технічному центрі «Аналого-цифрові системи», і їх впроваджень в багатьох організаціях і на підприємствах України.

При формуванні запиту великий обсяг робіт виконано к.т.н., доц. Крупельницьким Л.В., ст. науковим співробітником кафедри ОТ Тарасовою О.М., аспірантом Обертюхом М.Р..

В рамках виконуваної держбюджетної тематики мають можливість реалізувати свої наукові напрацювання провідні науковці ФІТКІ, к.т.н., доценти Черняк О.І., Ткаченко О.М., Ракитянська Г.Б., Семеренко В.П., Захарченко С.М., Богомолов С.В., Кадук О.В., аспіранти М.Р.Обертюх, Г.С. Колесник, В.В. Залізецький та десяток інших виконавців, що працюють над теоретичною частиною, спеціалізованим апаратним та програмним забезпеченням.

ndch 3

ndch 4

Результати досліджень впроваджуються в навчальний процес шляхом обладнання спеціалізованих лабораторій, навчальних стендів і програм, виконанням курсових та дипломних робіт і проектів, підготовкою магістерських кваліфікаційних робіт та дисертацій PhD- докторів філософії. Наразі актуальним є залучення викладачів та студентів факультету з метою розробки спеціалізованого програмного забезпечення опрацювання сигналів.

Бажаємо нашим науковцям результативних досліджень і успішного впровадження!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 216
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.