УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Зустріч студентів ФІТКІ з президентом України
Monday, 17 September 2018 10:20

8 вересня цьогоріч Вінниця святкувала День Міста. У цей святковий день привітати вінничан приїхав президент України. У свій щільний графік Петро Олексійович включив зустріч зі студентами ФІТКІ – талановитою молоддю нашої країни, переможцями багатьох Міжнародних олімпіад та конкурсів, елітою української нації.

Зустріч наших студентів з президентом України відбулася за ініціативи адміністрації президента. На зустріч були запрошені студенти ФІТКІ, які у 2017 році встановили інтелектуальний рекорд України за кількістю перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

15 лютого 2018 року Книгою рекордів України було зафіксовано інтелектуальний рекорд студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету, які у 2017 році здобули 160 перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, з них 42 перемоги у країнах дальнього зарубіжжя.

Тож на зустріч з президентом України були запрошені керівники студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк і доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко та 20 студентів ФІТКІ, переможців Міжнародних конкурсів: Дар’я Лудан (гр.2КН-17м), Анастасія Черниш (гр.2ПІ-16б), Софія Мошенська (гр.2ПІ-17б), Владислав Кокушкін (гр.2ПІ-16б), Микола Нечипорук (гр.2КІ-17б), Владислав Білик (гр.2ПІ-18м), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Олександр Недоснований (гр.2КІ-18м), Олексій Бігас (гр.2ПІ-15б), Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Алла Штокал (гр.1ПІ-15б), Марія Липач (гр.2КН-16б), Денис Худа (гр.2КН-16б), Анна Волошина (гр.1ПІ-18м), Ігор Кобися (гр.1ПІ-18м), Андрій Гончарук (гр.2ПІ-17м), Любов Мельник (гр.1ПІ-16б), Павло Ставицький (гр.1ПІ-17м), Олександр Каплунський (гр.1КН-17б), Владислав Ніколайчук (гр.2ПІ-15б).

На зустрічі президента України зі студентами ВНТУ були присутні також Перша леді країни Марина Порошенко і керівники міста Вінниці та області: міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк.

Президент України Петро Порошенко потиснув руку кожному студенту ВНТУ і розпочалася зустріч у колі друзів. Спочатку студентки ФІТКІ Дар’я Лудан та Анастасія Черниш протягом 15 хвилин презентували президенту досягнення студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, демонстрували роботи переможців Міжнародних конкурсів, подарували Петру Олексійовичу книгу-атлас робіт тривимірних графічних зображень, які здобули перемогу на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

Дар’я Лудан та Анастасія Черниш презентують результати роботи студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ

Дар’я Лудан (студентка ФІТКІ) дарує книгу з роботами студентів ФІТКІ-переможців конкурсів президенту Петру Порошенку

Потім наші студенти мали нагоду поспілкуватися з президентом України. Обговорили економічну та політичну ситуації в країні, перспективи розвитку ІТ-галузі, зміцнення обороноздатності держави. Було задано багато запитань та отримано ґрунтовні відповіді.

А на завершення – фото на згадку.

Студенти ФІТКІ на зустрічі з президентом України

Треба відзначити, що Петро Олексійович зацікавився здобутками наших студентів і по завершенню зустрічі поспілкувався з керівником студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ професором Олександром Романюком і запевнив його у підтримці роботи студії.

Побажаємо нашим студентам нових гучних перемог на міжнародному рівні!

 
Студентка кафедри програмного забезпечення стажувалася у Відні
Monday, 17 September 2018 09:09

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).

BEST – Board of European Students of Technology – неурядова, неполітична, неприбуткова студентська організація. BEST підтримують близько 3800 волонтерів, які є членами локальних осередків BEST у 95 технічних університетах 32 країн. Локальний осередок BEST активно працює у Вінницькому національному технічному університеті.

Курс мав назву «Fantastic flows and how to simulate them» і стосувався механіки рідин. Учасниками курсу стали 22 студенти технічних вишів із різних країн Європи.

«Під час навчання ми проводили багато справжніх експериментів з неньютонівськими рідинами, в’язкість яких залежить від градієнта швидкості. На заняттях ми бавилися як діти або як справжні чаклуни – коли речовина у твоїх руках за кілька секунд змінює свій агрегатний стан, – розповідає Алла. – Атмосфера курсу була неймовірною – зустрічаєш 22 незнайомі людини, а через кілька днів вони стають рідними, наче знаєш їх все життя!»

«Насправді, це був мій третій курс від BEST і деякою мірою я знала чого очікувати. Але на цьому курсі я отримала навіть більше(!): один курс – дві країни! Організатори добре постаралися і організували нам дуже насичену розважальну програму. У нас був триденний вікенд-тріп до Братислави (Словаччина), а ще відвідини велетенського старовинного замку на неймовірній висоті, – пригадує Алла. – В такі моменти спадає на думку лише одне – щастя у ВEST-курсах, пригодах, друзях і таких теплих спогадах. Важко описати курс словами – його треба прожити!»

Долучайтеся до спільноти BEST і стажування у Європі стане для вас реальністю!

 
Магістрантка кафедри програмного забезпечення Галина Богачук впродовж семестру навчатиметься в Linnaeus University (Швеція)
Monday, 17 September 2018 09:01

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

«На технологічному факультеті університету Ліннеус вивчатиму предмети, пов’язані з програмуванням та сучасними технологіями, приміром, такі: Algorithms and Advanced Data Structures; Operating Systems; Introduction to web programming; Problem Solving and Programming. Навчання, звісно, англійською мовою. Але я уже взялася за вивчення швецької. До речі, Ліннеуський університет входить в топ університетів Швеції, і тут навчаються студенти з усього світу. Але з України цьогоріч лише четверо студентів: Вінниця — 1, Харків — 2, Львів — 1», — розповідає Галина.

Linnaeus University — це державний виш, розташований на південному заході Швеції у місті Векше, яке вважається найзеленішим містом Європи. У Векше навчався видатний шведський природодослідник і медик Карл Лінней. Тому університет названий в його честь. Загалом Linnaeus University має близько 31 тисячі студентів.

Власне корпус Linnaeus University розташований майже в центрі Векше. Але споруди межують з охоронною природною територією — заповідником, озером і вежами середньовічного замку. Карл Лінней був би задоволений таким сусідством університету його імені з природою.

Перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Васілевський: «У Вінницькому національному технічному університеті діє Положення про академічну мобільність студентів, аспірантів, докторантів та педагогічних працівників. Відповідно до цього документу ВНТУ направляє студентів на навчання у закордонні виші, з якими маємо укладені угоди.

Договір ВНТУ з Linnaeus University був підписаний при виконанні кафедрою програмного забезпечення міжнародного проекту Tempus National Education Framework for Enhancing IT-students Innovation and Entrepreneurship.

Для Галини Богачук як учасника академічної мобільності нині складено індивідуальний навчальний план. Згідно нього ВНТУ визнає дисципліни, які студентка вивчатиме у Linnaeus University, і перезараховує наші дисципліни згідно нашого навчального плану. Невелику академічну різницю, яка залишається, Галина складе, повернувшись у ВНТУ».

Бажаємо Галині успішного навчання в Європі, багато нових вражень та позитивних емоцій!

 
Посвята у студенти
Monday, 10 September 2018 11:56

31 серпня 2018 року в ВНТУ відбулася посвята у студенти нового поповнення. До лав студентства факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ на бакалаврат прийняли понад 320 абітурієнтів.

Почесне право запалити символічну Чашу Знань доручили магістру ФІТКІ, активісту студентського самоврядування Олександру Морозову, який цього року вступив до магістратури кафедри комп’ютерних наук.

Юних студентів привітав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник голови Вінницької обласної ради Михайло Кременюк та магістри ВНТУ, котрі є гордістю університету. Магістри передали символічні ключ від скарбниці знань і студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку. Володимир Віталійович вручив ці атрибути першокурсникам.

Магістр ФІТКІ Олександр Морозов передає студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку

Виголосивши урочисту обіцянку студента ВНТУ, першокурсники разом зі своїми викладачами рушили у романтичне, цікаве, а почасти і непросте студентське життя та у новий навчальний рік урочистим маршем.

Для студентів ФІТКІ урочистості продовжилися в актовій залі університету.

Перед студентами ФІТКІ виступив декан факультету, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олексій Азаров та заступники декана ФІТКІ, доценти Світлана Кирилащук та Вікторія Войтко.

Декан ФІТКІ професор Азаров Олексій Дмитрович

Студентів ознайомили з особливостями організації навчального процесу на факультеті й вручили перепустки до університету.

Декан ФІТКІ Олексій Азаров вручає перепустку першокурснику ФІТКІ Павлу Малінічу, який набрав максимальну кількість балів (200) при вступі в університет

Щиро вітаємо юних студентів нашого факультету! Бажаємо їм цікавого студентського життя, успіхів у навчанні, натхнення і витримки у досягненні цілей, легких сесій та незабутніх, яскравих студентських років!

 
Знайомство з абітурієнтами, зарахованими на контрактну форму навчання
Thursday, 23 August 2018 08:48

17 серпня в ВНТУ відбулася перша зустріч із абітурієнтами, зарахованими на контрактну форму навчання. Знову найбільшу частку таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ.

Після привітання ректора університету, професора Володимира Віталійовича Грабка і оголошення наказів про зарахування, абітурієнти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії попрямували в урочисту залу, де їх привітав та дав свої настанови декан факультету ІТКІ, професор Олексій Дмитрович Азаров.

Заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент Світлана Анатоліївна Кирилащук розповіла про умови успішного навчання на факультеті. Заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки доцент Леонід Віталійович Крупельницький описав перспективи науково-дослідної роботи студентів, а завідувач лабораторіями Валерій Васильович Дзюбенко охарактеризував навчальну матеріально-технічну базу.

На сьогоднішній день на бакалаврат ФІТКІ  на навчання всього зараховано 310 абітурієнтів, з них за контрактною формою навчання – 158 абітурієнтів.

Урочиста посвята у студенти ВНТУ відбудеться 31 серпня о 10 годині на стадіоні університету.

Щиро вітаємо всіх зарахованих абітурієнтів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 148
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.