УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студенти ФІТКІ на 11 Молодіжному форумі освітніх програм «Завтра.UA»
Thursday, 05 July 2018 10:39

22-24 червня 2018 року відбувся 11 Молодіжний форум освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука.

На урочистому відкритті було нагороджено стипендіатів програми 2018-го року, серед яких двоє студентів ФІТКІ, які здобули перемогу у конкурсі з 639 конкурсантів: Дар'я Лудан (кафедра КН, гр.2КН-17м) та Галина Богачук (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) .

Галина Богачук та Дар'я Лудан серед студентів ВНТУ – стипендіатів програми «Завтра.UA»

Також на відкритті Форуму перед стипендіатами виступили Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, засновник, підприємець та ініціатор Challenge Management Володимир Кличко, головний редактор газети «Дзеркало тижня» Юлія Мостова, бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук та всесвітньо відомий історик Ніл Фергюсон.

Впродовж трьох днів кращі студенти України мали змогу не лише здобути нові знайомства та дізнатись безліч корисної інформації, а й, об’єднавшись у команди, створити нові проекти, які будуть корисними для нашої держави.

Дар'я Лудан та Галина Богачук (крайні ліворуч) серед студентів ВНТУ – стипендіатів програми «Завтра.UA»

 
Студенти ФІТКІ – переможці ІТ-хакатону «СryptoChallenge» від компанії «Incoresoft LP»
Thursday, 05 July 2018 10:24

У ВНТУ відбувся ІТ-Хакатон «СryptoChallenge» від ІТ-компанії «Incoresoft LP», що був організований кафедрою інтеграції навчання з виробництвом і кафедрою комп’ютерних наук ВНТУ.

Тематика хакатону надзвичайно актуальна – реалізація програмних модулів для крипотовалютної біржі.

За словами керівника ІТ-компанії «Incoresoft LP» Олега Сивінюка (до речі, випускника кафедри КН), найважливішим для них є навіть не стільки абсолютно повна програмна реалізація, скільки креативність та застосування нестандартних підходів і рішень. А за цим критерієм якраз саме наші студенти та випускники і є найбільш привабливими для сектору ІТ, зважаючи на їх значний досвід у спортивному програмуванні та ІТ-олімпіадах, де в основі є не типові виробничі задачі, а складні ІТ-головоломки.

У ході проведення ІТ-Хакатону «СryptoChallenge» учасникам було досить цікаво, адже завжди приємно отримати новий досвід та мати можливість поспілкуватися із очільниками ІТ-компаній.

Після проведення ІТ-Хакатону протягом тижня представники ІТ-компанії «Incoresoft LP» визначали команду-переможця.

І наприкінці червня відбулось урочисте оголошення результатів і вручення головного призу – 5 тисяч гривень.

Отож, цьогоріч команда-переможець виявилась у складі двох студентів ФІТКІ з 4-го курсу кафедри комп'ютерних наук – Ігоря Кюльяна (гр.1КН-14б) та Максима Мазура (гр.1КН-14б). Ці студенти у травні 2018 року у складі команди ВНТУ відстоювали честь нашого університету на Міжнародній олімпіаді "Hard & Soft" в Румунії та увійшли в п’ятірку найкращих команд.

Ігор Кюльян та Максим Мазур – по центру

Щиро сподіваємось, що представники ІТ-компанії «Incoresoft LP» матимуть інтерес до реалізації нових ІТ-Хакатонів у нашому університеті, а наші студенти та випускники отримають чергову гарну можливість поближче познайомитися із майбутніми роботодавцями та зарекомендувати себе з кращого боку, проявивши свої найкращі фахові якості, та черговий раз підтвердити високий рівень здобутих у ВНТУ знань та професійних навиків.

Вітаємо наших студентів з перемогою і отриманням головного призу хакатону!

 
Студенти ФІТКІ – призери фіналу Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2018»
Thursday, 05 July 2018 10:08

У Києві відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2018». На фінальні змагання були запрошені студенти із понад 40 вишів Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь й України.

ВНТУ представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, які готувалися до фіналу під керівництвом викладачів кафедри програмного забезпечення професора Олександра Романюка, доцента Олени Коваленко, доцента Вікторії Войтко, доцента кафедри обчислювальної техніки Леоніда Крупельницького та доцента кафедри захисту інформації Леоніда Куперштейна.

Команда ВНТУ здобула бронзу серед вишів у фінальному заліку Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe-2018», посівши 3 командне місце.

Призерами олімпіади стали студенти ФІТКІ:

Люба Мельник (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) – 1 місце в номінації «Веб-дизайн» та Ілля Телець (кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс) – 3 місце в номінації «Веб-дизайн».

Люба Мельник та Ілля Телець – переможці фіналу «IT-Universe-2018» у номінації «Веб-дизайн»

У номінації «Управління ІТ-проектами» призерами фіналу стали студенти ФІТКІ ВНТУ, отримавши іменні дипломи за краще рішення:

Лілія Сагайдак (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) – за ефективне управління трудовими ресурсами, Тетяна Лавренюк (кафедра ЗІ, гр.1БС-17м) – за краще бачення продукту проекту, Олександр Пупко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) – за планування проекту вручну та Дмитро Колос (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) – за планування проекту вручну.

Тетяна Лавренюк, Дмитро Колос, Олександр Пупко та Лілія Сагайдак– призери фіналу «IT-Universe-2018» у номінації «Управління ІТ-проектами»

Вітаємо наших переможців!

 
Студент ФІТКІ – призер обласних змагань з дзюдо
Thursday, 05 July 2018 09:57

У Вінниці відбулися обласні змагання з дзюдо. Студент ФІТКІ Дмитро Середа (кафедра ЗІ, гр. 1БС-17б) виборов на змаганнях бронзу.

Вітаємо Дмитра з перемогою!

 
Студентка кафедри ОТ – чемпіон університету з настільного тенісу
Thursday, 05 July 2018 09:43

ВНТУ відбулася першість університету серед студентів, викладачів і співробітників з настільного тенісу. У жіночому розряді чемпіонкою ВНТУ 2018 року з настільного тенісу стала Дищук Юліанна (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16б).

Дищук Юліанна – по центру

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 147
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.