Банер
Банер
Студенти ФІТКІ – призери міської інтелектуальної гри «Ерудит-квартет»
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

3 квітня 2017 року  у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся Кубок чемпіонів м. Вінниці з гри "Ерудит-квартет".

Шляхом конкурентного відбору було сформовано команду чемпіонів ВНТУ, у яку увійшли 3 студенти з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Віталій Перегончук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-13б), Олена Дажура (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), Олександр Стрижалов (гр.1КН-15б) та студентка з факультету менеджменту та інформаційної безпеки Ксенія Писаренко.

Відбулася жорстка інтелектуальна битва ерудитів міста Вінниці. Політехівці вибороли 2 місце, ставши призерами Кубку чемпіонів.

Ерудити ФІТКІ Віталій Перегончук, Олена Дажура, Олександр Стрижалов

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Почесна грамота з Міжнародної виставки
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

Вінницький національний технічний університет взяв участь у  Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017». У виставці взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки. Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств та 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки.

За результативну роботу, навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесною Грамотою Виставки нагороджений перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота». За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій. ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

 
Все минає, а музика вічна!
Вівторок, 11 квітня 2017, 00:00

4 квітня 2017 року в культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ відбувся концерт фортепіанної музики .

Автором сценарію і безпосереднім організатором концерту є співробітник КМПЦ, один з найкращих лекторів Центру Світлана Федорівна Воловодюк.

Твори виконували студенти нашого університету, серед яких другокурсники з   факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Діана Дмітрієнко (гр.1ПІ-15б), яка   виконувала твір Фридерика Шопена «Ноктюрн», та Ярослав Жаврук (гр.1КІ-15б), який виконував твори свого улюбленого композитора Людовіко Ейнауді.

Студенти ФІТКІ  Дмітрієнко Діана та  Жаврук Ярослав


Учасники та організатори концерту

Дякуємо нашим музикантам за можливість поринути в чарівний світ музики.

 
Студенти ФІТКІ – переможці конкурсу авторської поезії
Понеділок, 10 квітня 2017, 00:00

28 березня 2017 року в культурно-мистецькому та просвітницькому  Центрі ВНТУ відбувся конкурс авторської поезії, в якому молоді поети – студенти нашого вишу мали можливість випробувати себе як читці-декламатори власної поезії.

Ініціатором проведення та організатором конкурсу була працівник культурно-мистецького і просвітницького центру ВНТУ Неля Ніколенко.

15 авторів читали свої вірші. Оцінювало поетичний талант молодих авторів професійне журі під керівництвом члена Національної Спілки письменників України Дмитра Штофеля.

Переможці отримали дипломи та грошові премії. Серед переможців конкурсу – студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

І місце посіла студентка 4-го курсу з ФІТКІ Дар’я Лудан (гр.2КН-13б), яка читала власну поезію «Липнева ніч».

Дар’я Лудан та Голова журі Дмитро Штофель

ІІІ місце посіла студентка 1-го курсу з ФІТКІ Марія Липач (гр.2КН-13б), яка читала власну поезію «Батьку!» (реквієм), «Україно моя» (дума).

Марія Липач та Голова журі Дмитро Штофель

Вітаємо молодих поетів і бажаємо їм нових творчих успіхів!

 
Доцент кафедри ПЗ на конференції Е-врядування та Е-демократії у Києві
Понеділок, 10 квітня 2017, 00:00

6 квітня 2017 року директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Хошаба взяв участь у конференції е-урядування та е-демократії: е-нноваційна Україна та інтерактивна демо-зона, де були задіяні міжнародні експерти та провідні фахівці галузі з нашої держави.

З травня 2015 року україно-швейцарська програма EGAP допомагає українському Уряду, регіональним партнерам та активістам громадського сектору впроваджувати інноваційні підходи та рішення стратегій з е-урядування.

Фокусом таких інноваційних підходів є створення електронних сервісів, нарощування потенціалу розвитку електронного урядування та демократії, а також діалог  у питаннях розробки національної політики держави.

В цьому напрямку першочерговою метою програми EGAP є створення більш інноваційних, інклюзивних, впливових та орієнтованих на громадян е-сервісів, інструментів для е-демократії, навчальних матеріалів та політик. Команда EGAP організувала цьогоріч 6 квітня конференцію е-урядування та е-демократії.

Директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Олександр Хошаба (праворуч) і Руслан Бурлаченко, керівник iHUB Вінниця

Результатами конференції стали обговорення динаміки розвитку е-урядування у контексті е-демократії в Україні, а також різні актуальні теми, що стосуються інновацій в різних областях: Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській, Київській.

На конференції працювали багато секцій, серед найбільш потужних: стратегія бачення політики е-урядування в Україні, інноваційні підходи в е-урядуванні та е-демократії, концепція та план дій для е-демократії в Україні.

«Особливо цікавими для мене були правові питання проведення хакатонів в Україні та за кордоном», — зауважив Олександр Хошаба.

Є досить багато ідей і проектів, які можна реалізувати на базі Центру інновацій в електронному урядуванні. Зокрема, проведення викладачами навчальних занять, факультативів, тренінгів з питань е-демократії, е-урядування, е-участі для студентів нашого університету. Адже у нас працюють справжні фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички у цій галузі!

 
Студенти кафедри програмного забезпечення стали переможцями чвертьфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
П'ятниця, 07 квітня 2017, 00:00

У березні 2017 року підведено підсумки чвертьфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.

Переможцями чвертьфіналу стали студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Діана Король (гр.2ПІ-16б), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Владислав Попов (гр.1ПІ-16б), Іван Палій (гр.1ПІ-16б), Володимир Бугайов (гр.1ПІ-16б),  Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Михайло Позур (гр.1ПІ-16б),  Віктор Свіжак (гр.1ПІ-16б),  Андрій Наумовський (гр.1ПІ-16б), Олександр Боднар (гр.1ПІ-16б), Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б),  Анастасія Черниш (гр.2ПІ-16б).

Переможці чвертьфіналу стали півфіналістами чемпіонату.

Бажаємо нашим студентам перемоги у півфіналі!

 
Першокурсниця ФІТКІ отримала відзнаку на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови
П'ятниця, 07 квітня 2017, 00:00

У березні 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті пройшов II (республіканський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови. Наш університет на олімпіаді представляла студентка 1 курсу з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Дарія Зелінська (гр. 2КН-16б). Дарія отримала відзнаку в номінації "Оригінальність творчих розмислів".

Дарія Зелінська


Вітаємо Дашу з перемогою!

 
Студенти ФІТКІ – переможці регіонального етапу Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017»
П'ятниця, 07 квітня 2017, 00:00

У березні 2017 року пройшли регіональні змагання Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017». Переможцями змагань у двох номінаціях стали студенти ФІТКІ, які вибороли право участі у фіналі Всеукраїнських змагань, що відбудуться у квітні цього року у Києві.

У номінації Start Up перемогу в регіональних змаганях здобула збірна команда студентів ФІТКІ   у складі: Ярослава Драченка (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Михайла Кренціна (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.2ПІ-15б), Дар’ї Лудан (кафедра комп’ютерних наук, 2-ий курс, гр.2КН-15б).

Фіналісти національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» (зліва направо): Ярослав Цвях, Алла Штокал, Даря Лудан, Ярослав Драченко, Михайло Кренцін

У номінації Character Design перемогу здобула студентка ФІТКІ   з кафедри програмного забезпечення, що навчається на першому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, Катерина Амбрусевич (гр.1ПІ-16мс).


Фіналіст національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» Катерина Амбрусевич

Вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо успіху у Всеукраїнському фіналі у Києві!

 
Студенти ФІТКІ – учасники Гарвардського конкурсу Puzzle Day 2017
Четвер, 06 квітня 2017, 00:00

31 березня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті пройшов Міжнародний конкурс CS50 Puzzle Day.

CS50 Puzzle Day – щорічний захід, що проводиться командою CS50 і Девідом Малланом особисто перед запуском курсу CS50 (Introduction to Computer Science) Гарвардського університету. Його завдання – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає в програмуванні, як багато хто думає, а більше у вирішенні задач. Більш того, жодна з задачок на заході не потребує навичок програмування та навіть наявності комп’ютера, необхідні лише логіка та знання англійської мови. Минулого року захід вперше проводився онлайн разом з Facebook і зібрав 3 792 учасника з 50 країн.

У ВНТУ конкурс пройшов з ініціативи в.о. зав. кафедрою КН професора Андрія Ярового. Участь у конкурсі взяли 100 студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Виконані завдання перевірятиме команда CS50 із Гарварду.


Бажаємо нашим учасникам перемоги!

 
СТУДЕНТИ ФІТКІ — ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «ІНФОРМАТИКА, ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ»
Четвер, 06 квітня 2017, 00:00

29-31 березня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

Участь  у першому турі конкурсу взяло 156 студентських наукових робіт з 54 вищих навчальних закладів України. У результаті їх рецензування Галузевою конкурсною комісією на підсумкову  науково-практичну  конференцію було запрошено 47 учасників із 19 вищих навчальних закладів. Студенти із Сумщини, Харківщини, Миколаївщини, Черкащини, Одещини, Вінниччини та інших областей України показали надзвичайно високий рівень професійних знань.

Переможцями конкурсу стали двоє студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

Дипломом 1 ступеня нагороджено магістранта кафедри програмного забезпечення Олексія Маліцького (гр.1ПІ-16м), науковий керівник доцент кафедри ПЗ Оксана Романюк.

Олексій Маліцький отримує диплом переможця

Дипломом 3 ступеня нагороджено магістранта кафедри комп’ютерних наук Олександра Кулика (гр.1КН-15м), науковий керівник професор кафедри КН Андрій Яровий.

Олександр Кулик отримує диплом переможця

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо наших магістрантів з гучною перемогою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 56
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.
bft türkiyebft yetkili servisbosch servisiariston servisibeşiktaş bosch servisişişli bosch servisigöktürk bosch servisibft türkiyekağıthane bosch servisiataşehir bosch servisibakırköy bosch servisibaşakşehir arçelik servisimetin2 pvp serverlerbariyer sistemlerimantar bariyer
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".