УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студенти ФІТКІ – переможці півфіналу Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
Середа, 25 листопада 2020, 07:47

24 листопада 2020 року підбито підсумки півфіналу національного етапу ХХХІV Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Переможцями півфіналу стали 16 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Криворучко Павло (гр.1ПІ-19б), Волков Вадим (гр.1ПІ-19б), Афанасьєв Дмитро (гр.1ПІ-19б), Бойко Ігор (гр.1ПІ-19б), Дудченко Богдан (гр.1ПІ-19б), Крочак Олександр (гр.1ПІ-19б), Карабіньовський Даниїл (гр.2ПІ-19б), Корягіна Діана (гр.2ПІ-19б), Марущак Артем (гр.3ПІ-19б), Целіш Данило (гр.3ПІ-19б), Слушний Василь (гр.3ПІ-19б), Сторожук Антон (гр.2КН-18б), Стойко Максим (гр.1БС-17б), Клименко Володимир (гр.1БС-17б), Стрижалов Олександр (гр.1КН-19м), Василевський Володимир (гр.1ПІ-20м).

Така значна кількість переможців, що вибороли право участі у фіналі, свідчить про високий рівень підготовки наших студентів.

Переможці півфіналу отримали право участі у Всеукраїнському фіналі Міжнародного чемпіонату, який відбудеться у Вінниці. Переможці Всеукраїнського фіналу візьмуть участь у Світовому фіналі.

Бажаємо нашим студентам перемоги у фінальних змаганнях!

 
Студенти ФІТКІ – переможці І етапу конкурсу ім. Тараса Шевченка
Субота, 21 листопада 2020, 23:51

На кафедрі мовознавства успішно стартував І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За його результатами журі конкурсу на чолі із завідувачем кафедри, доктором філологічних наук, професором Ларисою Азаровою, визначили трьох переможців, які представлятимуть Вінницький національний технічний університет на обласному етапі 27 листопада 2020 року.

Переможцями конкурсу стали студенти ФІТКІ:

1 місцеТкачук Максим Ігорович – студент 1 курсу кафедри ЗІ, гр.1БКС-20б;

2 місцеБалух Богдан Анатолійович – студент 1 курсу кафедри ОТ, гр.1СП-20б.

Максим Ткачук                      і

Богдан Балух

Щиро вітаємо наших першокурсників та зичимо показати не менш високий рівень ерудиції й грамотності на наступному етапі конкурсу!

Цьогоріч уперше конкурс відбувся в дистанційному форматі з метою дотримання законодавства України в частині запобігання поширенню хвороби, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Надзвичайно приємно зауважити пожвавлення інтересу студентів до мовних конкурсів: організатори отримали близько 50 заявок на конкурси ім. Т. Шевченка та П. Яцика від студентів 6 факультетів.

У цьогорічному завданні конкурсантам було запропоновано аргументовано спростувати або підтвердити актуальність творчої та життєвої позиції Т. Шевченка в проєкції на сучасні події в Україні, висловивши свої міркування за допомогою тези, аргументів, доказів та логічних висновків.

Журі відзначило, що в перевірених роботах переважно дотримано норм літературної мови, автори по-різному обґрунтували актуальність спадщини Кобзаря: слова його особливо зараз допомагають українцям у боротьбі за незалежність, протистоянні російській агресії та сприяють усвідомленню національної ідеї.

 
Держбюджетна наукова тематика на кафедрі ОТ і перспективи її розвитку
Субота, 21 листопада 2020, 16:07

Вчена рада ФІТКІ 17 листопада 2020 р. розглянула питання «Про виконання держбюджентної тематики на кафедрі ОТ і перспективи її розвитку». Доповідач - науковий керівник НДР завідувач кафедри  ОТ д.т.н., проф. О.Д. Азаров, співдоповідач - відповідальний виконавець НДР к.т.н., доц. Л.В. Крупельницький, зав. НТЦ “Аналого-цифрові системи”.

На кафедрі обчислювальної техніки впродовж десятків років постійно присутня держбюджетна і госпдоговірна тематика. Причому, в останні 5 років, коли вибороти бюджетне фінансування стало особливо складно, науковий колектив кафедри під керівництвом професора Азарова О.Д. нарощує обсяги досліджень і їх фінансування, що видно з діаграми.

ndch 1

Знаковим стало отримання поточної тематики на початку 2020 року в сумі 4204,707 тис. грн. на 3 роки , яку в загальноукраїнському конкурсі запитів на НДР секції «Інформатика та кібернетика» одною їз переможців. В таблиці наведено рейтинг запитів багатьох відомих в Україні науковців вузів Києва, Харкова, Львова, Дніпра і інших великих міст, серед яких наш є третім з середнім балом 85,5 із 100 можливих.

ndch 2

Основними факторами, що вплинули на отримання фінансування стали:

  • важливість і обґрунтованість запропонованої тематики "Високопродуктивні багатоканальні аналого-цифрові самокалібровані системи моніторингу й синхронного опрацювання низькочастотних сигналів» як в науковому плані так і для практичного впровадження в моніторингові й безпекові сфери застосування ;
  • значний   науковий доробок наукового керівника д.т.н., проф. О.Д. Азарова, відповідального виконавця к.т.н., доц. Л.В. Крупельницького, авторів д.т.н., проф. С.В. Павлова, д.т.н., проф. Т.Б. Мартинюк, к.т.н., доц. С.В. Захарченко, к.т.н., доц. Г.Б. Ракитянської;
  • наявний досвід попередніх розробок і більше десятка успішно виконаних госпдоговірних робіт в науково-технічному центрі «Аналого-цифрові системи», і їх впроваджень в багатьох організаціях і на підприємствах України.

При формуванні запиту великий обсяг робіт виконано к.т.н., доц. Крупельницьким Л.В., ст. науковим співробітником кафедри ОТ Тарасовою О.М., аспірантом Обертюхом М.Р..

В рамках виконуваної держбюджетної тематики мають можливість реалізувати свої наукові напрацювання провідні науковці ФІТКІ, к.т.н., доценти Черняк О.І., Ткаченко О.М., Ракитянська Г.Б., Семеренко В.П., Захарченко С.М., Богомолов С.В., Кадук О.В., аспіранти М.Р.Обертюх, Г.С. Колесник, В.В. Залізецький та десяток інших виконавців, що працюють над теоретичною частиною, спеціалізованим апаратним та програмним забезпеченням.

ndch 3

ndch 4

Результати досліджень впроваджуються в навчальний процес шляхом обладнання спеціалізованих лабораторій, навчальних стендів і програм, виконанням курсових та дипломних робіт і проектів, підготовкою магістерських кваліфікаційних робіт та дисертацій PhD- докторів філософії. Наразі актуальним є залучення викладачів та студентів факультету з метою розробки спеціалізованого програмного забезпечення опрацювання сигналів.

Бажаємо нашим науковцям результативних досліджень і успішного впровадження!

 
Зустріч студентів і викладачів ФІТКІ з Президентом України
Четвер, 19 листопада 2020, 11:31

Під час робочої поїздки на Вінниччину в кінці вересня 2020 року Президент України Володимир Зеленський відвідав Вінницький національний технічний університет. Він поспілкувався зі студентами та викладачами нашого вишу.

Зокрема, завідувач кафедри КН професор Андрій Яровий, доцент кафедри КН Сергій Барабан, старший викладач кафедри КН Володимир Озеранський та студенти кафедри КН Володимир Шепель (гр.1КН-20м), Роман Гульчак (гр.1КН-17б) і Андрій Капацин (гр.3КН-18б) презентували Президентові України цікаву розробку – робота, що уміє дистанційно вимірювати температуру тіла. Робот виміряв температуру тіла Президента Володимира Зеленського та дав допуск на зустріч в умовах паднемії COVID-19.

Робот кафедри комп’ютерних наук

Студенти ФІТКІ з кафедри КН Аліна Мазур (гр.2КН-18б) та Денис Щупак (гр.1КН-198б) підготували з професором кафедри КН Володимиром Месюрою та доцентом кафедри ПЗ Вікторією Войтко інформативну доповідь про досягнення ВНТУ у розвитку олімпійського руху з програмування в Україні і світі. Уперше фінал Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ICPC — International Collegiate Programming Contest) може відбутися в Україні. Це право наша держава виборола завдяки значним успіхам студентів в ІТ-галузі — за кількістю здобутих нагород в олімпіадах ICPC ми на другому місці серед європейських країн.

Презентація досягнень ВНТУ в олімпійському русі ІСРС Президенту України Володимиру Зеленському ректором ВНТУ Володимиром Грабком, доцентом кафедри ПЗ Вікторією Войтко та студентами кафедри КН Аліною Мазур та Денисом Щупаком

Проведення фіналу Світу з програмування в Україні заплановано на 2022 рік. Це гарна нагода для просування бренду країни в галузі інформаційних технологій, а також самої країни. Фінал триває тиждень, на цей час держава опиняється в центрі уваги світової ІТ-спільноти. Країна отримує можливості використання інформаційних каналів ІСРС для донесення до світової ІТ-спільноти повідомлень про власний потенціал в ІТ-галузі, її інвестиційну привабливість, розвиток комп’ютерних технологій.

Студенти вручили Президенту України комп’ютерний малюнок із символічною картою світу, у центрі якого — фото нашого Президента. Це було звернення від імені всієї студентської ІТ-спільноти. У тексті це зазначено. Таким чином запропонували взяти під патронат фінал Міжнародної олімпіади з програмування-2022. Саме так зробили свого часу король Марокко, президент Польщі, посадовці інших держав. «Якщо це потрібно, то буде підтримка», — відповів Президент і одразу звернувся до своїх помічників, доручив їм опрацювати пропозицію студентів. Тож віримо що Фінал світу з програмування у 2022 році відбудеться в Україні. Вінницький національний технічний університет виступить серед головних організаторів заходу. Це унікальна можливість долучитися до заходу світового рівня для студентів і викладачів нашого факультету.

Директор українського сайту Південно-східного європейського регіонального півфіналу першості світу з програмування АСМ-ІСРС, професор Володимир Месюра удостоєний однієї з високих відзнак олімпіади ICPC

Завідувач кафедри ПЗ професор Олександр Романюк та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко підготували Президентові України виставку досягнень студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, що функціонує на факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії при кафедрі програмного забезпечення.

Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримала понад 1000 перемог на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки, зокрема у Греції, Канаді, Бельгії, Португалії, Андорі, Монако, Австрії, Болгарії, Франції, Німеччині, Казахстані, Росії, Швеції, Чехії, ОАЕ, Португалії, Словенії, Італії, Кіпрі, Ватикані, Іспанії, Англії, Греції, Данії etc.

Завідувач кафедри ПЗ професор Олександр Романюк демонструє Президентові України студентські роботи з комп’ютерної графіки, які були визнані переможними на Міжнародних конкурсах далекого зарубіжжя

Два роки тому Студія зафіксував в Книзі рекордів України інтелектуальний рекорд — найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

Завідувач кафедри програмного забезпечення, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк нагороджений дипломом фонду «Євразія» за підготовку переможців Міжнародних конкурсів, двічі дипломом Іternational france art competition the official international competitions in Europe (Франція) за заслуги в розвитку культури та мистецтва, а також орденом «За особисті заслуги в галузях освіти, культури та мистецтва», фундаторами якого є The Standing European Сommittee  on Culture, Science and Education of the Legislative Assembly of Euro Media Star Group (Іспанія), International Academy of Science, Culture and Art (Франція).

Завідувач кафедри ОТ професор Олексій Азаров та доцент кафедри ОТ Леонід Крупельницький презентували Президентові України досягнення викладачів кафедри  ОТ в галузі відмовостійких інформаційно-обчислювальних і керуючих систем, вимірювальних систем для аналізу параметрів звукових трактів, систем контролю аналогового і цифрового кабельного та ефірного телебачення.

Після цікавої і конструктивної зустрічі з Президентом України студенти і викладачі нашого вишу зробили спільне фото з Президентом на пам'ять.

Фото студентів і викладачів ВНТУ з Президентом України Володимиром Зеленським

 
Свято університету на ФІТКІ
Четвер, 19 листопада 2020, 11:25

Цьогоріч нашому Вінницькому національному технічному університету виповнилося 60 років!

Важливим досягненням всього колективу університету є те, що ВНТУ увійшов у десятку найкращих вишів за рейтингом «Топ-200 Україна» серед усіх закладів вищої освіти України. Це надзвичайно велика подія. Нам є чим пишатися.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії примножує здобутки університету науковими розробками ґрунтовними методичними працями викладачів, гучними численними перемогами на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах студентів.

Викладачі та студенти ФІТКІ з гордістю святкували День народження рідного університету. На кафедрах факультету відбулися тематичні зустрічі й наукові диспути. Демонструвалися і обговорювалися цікаві розробки, конкурсні роботи, нові проєкти.

Адміністрація ФІТКІ привітала студентів зі святом і вручила нагороди активістам факультету за плідну роботу і значні досягнення.

Студентка 2 курсу кафедри комп’ютерних наук Тодощак Аня (гр.1КН-19б) підготувала святкову квіткову композицію до 60-річчя ВНТУ. Вона стала фотозоною для наших студентів, викладачів та гостей свята.

Вітали свій університет зі святом і наші випускники, їхні привітальні ролики можна переглянути на сайті ФІТКІ у розділі Відеогалерея. На факультет з привітаннями завітали наші випускники: випускник кафедри ОТ, начальник державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий, випускник кафедри ОТ, провідний спеціаліст фірми EPAM, к.т.н. Олександр Решетник, випускник кафедри ПЗ, відомий шоумен Юрій Постовий, випускник кафедри ПЗ, відомий ІТ-шник, керівник ТОВ «Он-лайн» Роман Варшавський. Профспілка викладачів привітала випускників великим святковим тортом.

 
Викладачі ФІТКІ готують переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед школярів від Малої Академії наук України
Четвер, 19 листопада 2020, 11:16

Мала Академія наук була започаткована у Вінницькому регіоні в 1979 році ректором Вінницького політехнічного інституту, Заслуженим Діячем науки та техніки України, професором, доктором технічних наук Кузьміним Іваном Васильовичем. За роки роботи відділення у секціях Вінницької Малої Академії наук України (ВМАНУ) навчалося 2500 учнів шкіл Вінницької області та міста Вінниці.

Для учнів, які досягають вищого рівня у навчанні, передбачені індивідуальні заняття. Навчаючись у ВМАНУ, учні мають змогу слухати загальні лекції провідних науковців ВНТУ з фізики і математики, інформаційних технологій, економіки, технічних наук та вивчати поглиблено вибраний напрямок у секціях, отримувати індивідуальні консультації. Також вперше в історії запроваджено стажування найкращих учнів у провідних університетах Європи для ознайомлення з сучасним лабораторним обладнанням.

Сьогодні Вінницьке відділення МАНУ на базі ВНТУ сформовано за такими науковими відділеннями: фізико-математичне, техніко-технологічне, інформатика та програмування, робототехніка й економіка.

У наукових секціях незмінною залишається її головна мета – розвиток індивідуальних здібностей особистості засобами позашкільної освіти, сприяння здобуттю додаткових, поглиблених знань, умінь, навичок за допомогою педагогів, вчених, діячів науки, техніки та культури, а також залучення учнів 8-11 класів до систематичної експериментальної, дослідницької, конструкторської, винахідницької діяльності. Навчаючись у ВМАНУ, учень велику кількість матеріалу повинен опрацьовувати самостійно, виконувати завдання керівника секції, готувати реферати, набирати матеріал для написання науково-дослідницької роботи.

У 2020 році на базі Вінницького національного технічного університету захищали свої наукові проєкти 60 учнів м. Вінниці та Вінницької області (Вінницьке територіальне науково-технічне відділення).

Керівниками переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед школярів від Малої Академії наук України є викладачі факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Майданюк Володимир Павлович (доцент кафедри програмного забезпечення), Барабан Сергій Володимирович (доцент кафедри комп’ютерних наук) та Абрамчук Ігор Васильович (старший викладач кафедри вищої математики).

Майданюк В. П.

Барабан С. В.

Абрамчук І. В.

Вітаємо колег з перемогами їхніх учнів!

Бажаємо нових успіхів на ниві підготовки підростаючого покоління!

 
Магістрант кафедри ПЗ Михайло Кренцін став фіналістом студентської міжнародної олімпіади зі спортивного програмування «Andersen Programming Contest 2020»
Четвер, 19 листопада 2020, 10:49

Студентська міжнародна олімпіада зі спортивного програмування «Andersen Programming Contest 2020» організована і проводиться ІТ-компанією Andersen за підтримки компанії Oracle та УкрСиббанку.

Компанія Andersen – міжнародна аутсорсингова компанія, що займається розробкою та тестуванням програмного забезпечення, представлена на ринку IT вже понад 12 років. Сьогодні в штаті Компанії Andersen понад 1300 співробітників в 14 локаціях України та Білорусі. Постійні представники компанії працюють в Берліні, Вільнюсі, Парижі та Фініксі.

Компанія Andersen постійно приділяє велику увагу популяризації IT-освіти, проводить курси, хакатони, мітапи, співпрацює з вищими навчальними закладами, бере участь і організовує різні заходи в цій галузі. Компанія є організатором щорічної республіканської олімпіади з програмування в Білорусі. Цього року вперше компанія проводила олімпіаду зі спортивного програмування «Andersen Programming Contest 2020» в Україні серед студентів вищих навчальних закладів.

Участь у першому етапі студентської міжнародної олімпіади зі спортивного програмування «Andersen Programming Contest 2020» взяли 662 учасники з 96 закладів вищої освіти України та Білорусі.

Магістрант кафедри програмного забезпечення ВНТУ Михайло Кренцін (гр.1ПІ-19м) показав високі результати на першому етапі олімпіади і став фіналістом студентської міжнародної олімпіади зі спортивного програмування «Andersen Programming Contest 2020». Організатори олімпіади надіслали лист-подяку ректорові Вінницького національного технічного університету Володимиру Грабку за вклад в розвиток ІТ-освіти та підготовку студентської молоді на високому рівні.

Михайло Кренцін – відмінник навчання, стипендіат Президента України (у першому півріччі 2020-2021 навчального року), півфіналіст світу зі спортивного програмування, багаторазовий переможець Міжнародних і Всеукраїнських олімпіад з програмування та ІТ-конкурсів.

Вітаємо Михайла Кренціна з вагомими досягненнями в ІТ-сфері, бажаємо успіху у фіналі олімпіади «Andersen Programming Contest 2020»!

 
Нагородження викладачів ФІТКІ Міністерством освіти і науки України
Четвер, 19 листопада 2020, 10:38

За вагомі досягнення в професійній роботі, за плідну науково-методичну діяльність Міністерство освіти і науки України нагородило викладачів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії іменними відзнаками.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджена професор кафедри комп’ютерних наук Савчук Тамара Олександрівна.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджена декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, доцент кафедри вищої математики Кирилащук Світлана Анатоліївна.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджений завідувач кафедри вищої математики, професор Михалевич Володимир Маркусович.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена професор кафедри захисту інформації Кондратенко Наталія Романівна.

Вітаємо колег з отриманими нагородами, бажаємо наснаги, творчих успіхів, нових досягнень!

 
Студенти ФІТКІ – призери інтелектуальної гри до Дня студента
Четвер, 19 листопада 2020, 10:35

17 листопада 2020 року до Дня студента у ВНТУ заступником проректора з науково-педагогічної роботи і соціальних комунікацій Теклюком Анатолієм Івановичем було проведено інтелектуальний турнір. Участь у турнірі взяли 40 команд інтелектуалів, з яких 21 команда студентів факультету інформаційних технологій та компютерної інженерії.

 

Студенти ФІТКІ стали призерами інтелектуального турніру.

2 місце посіли три команди студентів ФІТКІ, набравши 18 балів і поступившись лідеру змагань лише 1 балом.

2 місце посіла команда другокурсників кафедри ПЗ з групи 2ПІ-19б у складі: Поліщук Анни, Корягіної Діани, Гриньківа Богдана, Озерової Катерини, Луценка Руслана, Львова Даниїла.

2 місце посіла команда від студради ФІТКІ – другокурсників кафедри КН у складі: Коберника Богдана (гр.1КН-19б), Щупака Дениса (гр.1КН-19б), Кушніра Володимира (гр.1КН-19б), Галяновської Анни (гр.1КН-19б), Павліченка Юрія (гр.3КН-19б).

2 місце посіла команда першокурсників кафедри ПЗ з групи 2ПІ-20б у складі: Хортюк Діани, Волосенка Віталія, Кривов’язюка Максима, Білого Максима, Стенякіна Андрія, Афанасьєвої Катерини.

3 місце посіли дві команди студентів ФІТКІ, набравши 17 балів.

3 місце посіла збірна команда другокурсників кафедри ПЗ у складі: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б), Дем’яник Ірини (гр.1ПІ-19б), Січінави Лілі (гр.1ПІ-19б), Бажан Вікторії (гр.2ПІ-19б), Шмалюха Владислава (гр.3ПІ-19б), Марущака Артема (гр.3ПІ-19б).

3 місце посіла команда першокурсників кафедри ПЗ з групи 3ПІ-20б у складі: Рибачка Ярослава, Шкляр Аліни, Степанчука Павла, Іванченка Андрія, Кучеренка Максима, Михальнюка Олександра.

Важливо відзначити, що призерами інтелектуального турніру, змагаючись з досвідченими гравцями, стали дві команди першокурсників ФІТКІ, що дає надію на майбутні гучні перемоги наших інтелектуалів.

Вітаємо наших студентів з перемогою в інтелектуальному турнірі!

 
Визначено фіналістів ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»
Четвер, 19 листопада 2020, 10:31

 

ІІІ Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін» проводиться Київським національним торговельно-економічним університетом.

На конкурс студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ підготували низку проєктів. Прийом проєктів здійснювався до 25 жовтня 2020 року.

16 листопада 2020 року були підбиті підсумки I етапу конкурсу. Переможними на І етапі ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін» було визнано 15 кращих робіт, команди-розробники яких запрошуються до участі у II (фінальному) етапі конкурсу.

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін» з одного навчального закладу до фіналу може пройти не більше трьох проєктів. Членами журі у складі  науковців, представників бізнес-спільноти, бізнес-інкубаторів "YEP" та "Sikorsky Challenge" сформовано рейтингові списки кращих проєктів, серед яких:

Київський національний торговельно-економічний університет – 3 проєкти;

Вінницький національний технічний університет – 3 проєкти;

Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ – 1 проєкт;

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ – 1 проєкт;

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – 1 проєкт;

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна – 1 проєкт;

Херсонський державний університет – 1 проєкт;

Донецький національний університет імені Василя Стуса – 1 проєкт;

Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету – 1 проєкт;

Поліський національний університет – 1 проєкт;

Національний авіаційний університет – 1 проєкт.

Тож за результатами І етапу конкурсу з нашого вишу до фіналу потрапила максимальна кількість – три проєкта!

Вітаємо переможців I етапу ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»!

Команда другокурсників кафедри програмного забезпечення у складі Дмитра Афанасьєва (гр.1ПІ-19б), Вадима Волкова (гр.1ПІ-19б), Богдана Дудченка (гр.1ПІ-19б), Павла Криворучка (гр.1ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко. Команда посіла 2 місце у рейтинговій таблиці. Студенти розробили проєкт «News engine». Це екосистема з веб-додатків, спрямованих на ефективний збір, класифікацію та доставку новин користувачу з можливістю детального задання фільтрів та критеріїв для вибірки, власне, тих самих новин. Ідеєю даного програмного продукту є надання користувачеві максимально швидкого та зручного доступу до інформації, яка цікавить саме його, а також збереження невеликої історії отриманих новинних сповіщень.

Збірна команда магістрантів ФІТКІ у складі Михайла Кренціна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м), Ірини Колос (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м), Сергія Василькова (кафедра ОТ, гр.1КІ-20м), науковий керівник – доцент кафедри ЗІ Леонід Куперштейн. Команда посіла 7 місце у рейтинговій таблиці. Студенти розробили проєкт «QUESTUP», в якому створили два мобільних додатка – один для працівників закладів харчування, інший – для користувачів (відвідувачів). Заклади харчування можуть створювати квести для відвідувачів та рекламувати свій заклад. Відвідувачі створюють команди, реєструють їх у мобільному додатку «QUESTUP», обирають і проходять квест. Переможці квесту отримують призи від закладу харчування у вигляді знижок чи безкоштовних замовлень.

Студент другого курсу за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста Ілля Мельник (кафедри ПЗ, гр.1ПІ-19мс), науковий керівник – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко. Проєкт посів 12 місце у рейтинговій таблиці. Ілля розробив 2D- платформер з елементами квесту «LOONEY TUNES GAME». Тут квест – це особливий жанр комп'ютерних ігор, який заснований на вирішенні гравцем різних розумових завдань і головоломок для подальшого проходження гри. Ідея гри полягає у пошуку ключа, який необхідний для проходження рівня. Для того, щоб його отримати, необхідно вирішити логічну задачу, яка захована на рівні. Для більш комфортного проходження квесту гравцю надаються підказки. Таким чином, ігровий додаток посприяє розвитку логічного мислення людей різних вікових категорій.

Бажаємо нашим студентам успіху і перемоги у фіналі ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін», який відбудеться 27 листопада 2020 року!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 108
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.